+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 75 PrviPrvi 1 2 3 4 12 52 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/1482

Tema: Dinamo Zagreb(obiteljski obrt familije Mamić)

Stari lisac gorand556 avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Igra loša, atmosfera nekako tužna ,barem ja imam takav osjećaj...kako je nekad grmilo , sjetim se onog arsenala.........

Mislim da smo sretno dobili , ali rezultat je loš , Maribor sa 1-0 ide dalje, a to mislim da je skroz moguće jer će naši podleći pritisku tamo i primit par glupih golova.
    Najsigurniji je onaj, koji je na sve pripravan.

Po čemu smo sretno dobili?
    Ovu smo sretno dobili, a vidi atmosferu...

http://youtu.be/c-VrjzpZufg

Igra ništa posebno, Maribor, ne loš, ali slabiji od Ludogoreca...realno trebalo je biti dva razlike, al kako dobit ako Duje Čop ima realizaciju 1/4...Samir nevidljiv, Badelj autogol, Slovenci napočetku impresionirani, bili su zreli za tri laka komada u prvih 20 minuta.
    Atmosfera nikad lošija, ovo što se događa u Dinamu, to je 1945., bez imalo pretjerivanja, al vidjet ćemo tko će na štitu izaći...

Citiraj Prvotno napisano od gorand556 Vidi poruku
    Igra loša, atmosfera nekako tužna ,barem ja imam takav osjećaj...kako je nekad grmilo , sjetim se onog arsenala.........

Mislim da smo sretno dobili , ali rezultat je loš , Maribor sa 1-0 ide dalje, a to mislim da je skroz moguće jer će naši podleći pritisku tamo i primit par glupih golova.
    Ma neće, proći će Dinamo

Datum registracije
    Feb 2012
    Ma ne znam , teško...

bar tako mislim , šteta što nakon prvog gola nismo zabili još koji, sve bi bilo drugačije..

i sretno smo dobili zbog toga što je maribor imao još dobrih prilika od kojih se sjećam one jedne 100% ..

sve skupa nekako po meni jadno , nije to to više.. još sad čitam da nema ni prijenosa na htv , samo oni koji imaju maxtv.

Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Po čemu smo sretno dobili?
    Ovu smo sretno dobili, a vidi atmosferu...

http://youtu.be/c-VrjzpZufg

Igra ništa posebno, Maribor, ne loš, ali slabiji od Ludogoreca...realno trebalo je biti dva razlike, al kako dobit ako Duje Čop ima realizaciju 1/4...Samir nevidljiv, Badelj autogol, Slovenci napočetku impresionirani, bili su zreli za tri laka komada u prvih 20 minuta.
    Atmosfera nikad lošija, ovo što se događa u Dinamu, to je 1945., bez imalo pretjerivanja, al vidjet ćemo tko će na štitu izaći...
    znam ja već sad kako će cijela priča završit, al nek se još malo vesele. što se tiče tamo teme navijači, ne znam zašto se ne čisti gluposti i potenciranje idiotskih rasprava? onaj idi amin je žešći proser, može on bit sto puta grobarčina, al stalno nešto serucka. ko broj jedan ovdje je gost, zna se kako se gosti trebaju ponašat. ko broj dva, već drugi put spušta nešto na naš račun. ja bi ga već prvi put bio banirao, sad je provalio kako smo nešto ljubomorni na cigane i njihove koreografije i tome slične gluposti. iskreno, nikad ponosniji nisam bio kao dinamov navijač nego što sam sada! zašto, zato što znam da sve ovo kroz šta sad prolazimo nije slučajno. to smo odabrali, mogli smo odabrat i mamića i da nam on plaća koreografije tjerat pozitivu i imat 10.000 ljudi na sjeveru protiv maribora, al najpošteniji put je i najteži put, uvijek bio i bit će. tako da stvarno ne razumjem likove, koji seru nešto o raspadnutim navijačima dinama i bbb, neka nam dadu karte za BG ili sad za maribor gostovanje pa ćemo vidjet tko je raspadnut. lako je srat po tipkovnici, i glumit supermena, samo vidio bi ja njih u našoj situaciji. mi nismo ništa slabiji sada(dinamovi navijači), nego što smo bili 2005/2006 kad smo kao bili avangarda na našoj sceni. Al ne moš ti nekim ljudima objasnit neke stvari, samo neka oni žive uvjerenju da smo raspadnuti, ja mislim da nismo nikad bili jači. A iz svega ovoga, izać ćemo još organiziraniji i bolji nego što smo bili u najboljim danima u prošlosti, u to sam siguran. Iako sada situacija izgleda katastrofalno, i na tribini nema ni N od navijanja. ne kaže se uzalud, svako vrijeme nosi svoje breme, tako smo i mi svi koji navijamo za dinamo sada u jednoj lošoj situaciji, al ta situacija neće trajat vječno. točnije, onog dana kada mamić bude bivši, puno stvari će se promjenit na bolje. živi bili, pa vidjeli.

što se tiče igre dinama, dinamo zabije gol veselim se, maribor zabije gol veselim se. jednostavno, ne mogu vam opisat kakve čudne osjećaje proživljavam kad sada pratim dinamo. u neku ruku mi je drago što možda ulazimo u LP, a u drugu ruku sere mi se od svega što trenutno čini ovaj klub. od igrača, do onih koji održavaju stadion, pa do mamića u svečanoj loži. pomješani osjećaji, ali i dalje je to naš klub, i toga uvijek moramo bit svijesni. ne može nam ga nijedan mamić oduzet, on će uvijek biti naš, i sada kad to očito nije.

Citiraj Prvotno napisano od zlatna ribica Vidi poruku
    Ma neće, proći će Dinamo
    ako ispadne, častiš nas kolačima.

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    točnije, onog dana kada mamić bude bivši, puno stvari će se promjenit na bolje.
    Ako se ne nađe u vašoj grupi neko skroz radikalan,naćekat ćete se da se stvari promine na bolje.
    Morat ćete prilomit,ja znan da je teško ić kontra svojih emocija,ali SAMO izbacivanje Dinama iz europe na par godina će polučit neki rezultat.A kako vas je satra mrižon,represijon,zabranama ulaska na stadion,to vam je teže isprovocirat prekid.Samo ne znan kako se niko nije sitija suavca,nije da niste mogli nać inspiraciju
    Stari,Mamić se ne miče,i šta prije to uberete to bolje.Za vas,a posredno i za sve ostale Hrvate kojima balun nešto znači.Kako vrime ide,sve mi se čini da ste vi sve slabiji a govnar sve jači.I koliko je god to meni nepojmljivo,ipak izgleda da stvarno postoje ljudi koji Mamića podržavaju.
    Jedino izbacivanje Dinama (prekid dotoka novaca),ili metak u Mamićevo čelo.Treće nema.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Nikakvo izbacivanje kluba nije riješenje, to je najveća podvala, time bismo priznali da su Mamić i co. veći od kluba...teži debilizam.
    Najveći je problem što su ovakav način obračuna insitucionalizirali, pa gdje je moguće da vodstvo jednog NK ima ovakav utjecaj na jedan represivni aparat kao što je MUP, uz njih su se svrstali i ovi iz HHO-a, niz plaćeničkih pera, na stranu to da onakvim pamfletima vrijeđaju prosječan ljudski mozak, ali očito je da to prolazi.

dinamo zabije gol veselim se, maribor zabije gol veselim se.
    Ja ne znam što na ovo reći, osim da je meni ovo neshvatljivo i nevjerovatno i ovo je navijač Dinama.
    I sad oni koji svim srcem žele da dinamo uđe u LP, da tamo zaradi nekakve pare, da tamo igrači steknu iskustvo, da si igrači podignu cijenu, da navijači imaju što gledati i pratiti i da na osnovu svega toga Dinamo još više naraste i stvori još bolje temelje za uspješan europski klub u budućnosti,... takvi su po ocjeni najvjernijih navijačima izdajnici, zaluđeni, prevareni, idioti ...
    Nevjerovatno i neviđeno!
    Bogati koji je vaš konačni cilj? ozbiljno pitam

Citiraj Prvotno napisano od zaba1111 Vidi poruku
    Ja ne znam što na ovo reći, osim da je meni ovo neshvatljivo i nevjerovatno i ovo je navijač Dinama.
    I sad oni koji svim srcem žele da dinamo uđe u LP, da tamo zaradi nekakve pare, da tamo igrači steknu iskustvo, da si igrači podignu cijenu, da navijači imaju što gledati i pratiti i da na osnovu svega toga Dinamo još više naraste i stvori još bolje temelje za uspješan europski klub u budućnosti,... takvi su po ocjeni najvjernijih navijačima izdajnici, zaluđeni, prevareni, idioti ...
    Nevjerovatno i neviđeno!
    Bogati koji je vaš konačni cilj? ozbiljno pitam
    To je zaba tvoja obrnuta logika.

Ispravno je napisati..i sad oni koji žele da famiglia Mamić zaradi nekakve pare, da famiglia Mamić još više naraste i još više stavi Dinamo pod svoju šapu..takvi su po mišljenju navjernijih navijača izdajnici, zaluđeni, prevareni idioti

Svatko tko ima malo osjećaja za realnost vidi da je klub u bolesnom stanju..bori se za LP a stadion se ni za kunu ne može rasprodati, navijači padaju u nesvjest jer je takva represija kad se kupuju karte da je lakše bilo dobiti akreditaciju za Bijelu Kuću nego za Dinamov stadion...represija represija..ko da Dinamom vlada UDBA..

ja to ako neutralan tako vidim..a tako vidi i velika većina Dinamovih navijača..klub je u teškim okovima..džaba borba za LP kad je sve bolesno..
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 24-08-2012 at 21:58
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Meni se ipak čini da familija polako diže ruke od Dinama, stekli su pozicije da preko HNS-a ostvare sve ono što žele, rasprodat još ove pod ugovorima...pojačanja nema(meni znakovito, ove godine), dočepat se još 10tak milja od LP...i polako do ljeta uz tirade, naricanja i presice na rubu živčanog sloma otići.
    Iduće ljeto idu i on i počasni predsjednik, uvaženi gradonačelnik...pitanje je samo uz koliku još štetu, jer već sada je nemjerljiva...
    Pitanje je samo kaj mogu i misle Zajec i Boban...to su jedina dva lika koji mogu šarati po budućem modrom platnu.

Datum registracije
    Feb 2012
    Daj Bože da si u pravu moon..

ali mislim da to neće biti tako skoro...pošto sam uvjeren da ispadamo od maribora , sljedeći potez familije vidim, a to je postavljanje prosinečkog kao trenera..

da se ubije i ono malo volje kod navijača , sljedeća stvar , po meni pitanje vremena , sammir u reprezentaciju , iako to po ničemu ne zaslužuje...da bi ga se što bolje prodalo..

repka će doživit brzo sudbinu dinama, neki dan su splićani pokazali što misle o svemu ,hns-u i njihovom vodstvu , izborniku za kojeg svako realan vidi kakav je to karakter.

meni to više nije to , navijačima i simpatizerima dinama se sve ovo gadi ,a vjerujem i drugih klubova da misle isto...

Dokle god mamić i kompanija upravljaju nogometom ,ovo sve ode u krasan k....

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Meni je bilo PRVA LIGA kada su na utakmici kontra Splita (čini mi se),isti sekund po dosuđenom penalu,bojsi počeli sa "Mamiću cigane" i "jebo vas Šuker".Da li je to bilo slučajno,da se poklopilo sa tim penalom,ali mislim da bi to donijelo ploda,da SVE navijačke skupine,isti sekund kada se dogodi krađa,i to NEBITNO protiv ili u korist kluba za kojeg navijaju,(još je bitnije kada je u korist),isti sekund počeli sa "Mamiću cigane".S tim da bi ostali navijači mogli skandirat "....odlazi iz Hrvatske".Trebao bi past nekakav dogovor navijača.Pa ljudi,Mamić je problem sviju nas.Dapače,nas još više ubija,nikad me niko neće moć uvjerit da je to bojsima važnije nego nama.Mamić je (uz svesrdnu pomoć "naših" smradova) uspio unazadit Hajduka u ovih 10 godina da je to nevjerovatno.Plešemo na rubu stečaja!?!I ne samo Hajduk,uništio je čitavu ligu!
    Mislim da bi i općenito navijačke skupine trebale PUNO više surađivat oko tog pitanja.Da se dogovori ovo oko skandiranja kad su krađe (može se izmislit i neko novo skandiranje,koje bi direktno govorilo protiv toga),da se dogovore nekakve zajedničke parole sa tom tematikom,da svaka grupa stavlja na udarno mjesto na ogradi takvu parolu i nosi je svaku utakmicu (nekad ponavljanje nečega daje pozitivan rezultat),svaka grupa bi mogla i dodat nešto svoje (npr,Armada digne "Mamiću,sjećaš li se 98-e?",dobro,ne znan jel ona krađa bila tad ili 99-e,a znam i da Mamić tad nije bio to šta je sad,al ovo je samo kao primjer u nedostatku inspiracije).
    Kada bi se sve to radilo,i kada bi SVI to radili,onda bojsi ne bi ispadali "antinavijači",kako je to Čičak sročio,i huligani koji "ne slave Dinamove golove".
    Ljudi,shvatite:Zdravko Mamić je problem SVIJU nas!!!
    Posljednje uređivanje od Bukowski : 25-08-2012 at 15:11
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Datum registracije
    Feb 2012
    Ako neko hoće gledat prijenos a nema maxtv, evo linka

http://sportska-tv.eur.hr/

Datum registracije
    Feb 2012
    Prođe Dinamo , nisu se uplašili i rutinski odradili gostovanje.. bravo

bit će zanimljivo vidit izvlačenje grupa

Datum registracije
    Feb 2012
    Bez ljutnje ali ovoga budalaša sam morao kopirati ovdje , koliko je taj plaćen da mi je znat

Mario Arbanas

Što reći više a da nisam već napisao u mojim prijašnjim tekstovima o Dinamu, BBB-a ...koje i sada možete vidjeti na mome fejsu, mislim da sam sve rekao vodeći godinama borbu za ovakav Dinamo i njegovo vodstvo! Mogu još samo napisati da ako ovi što sebe nazivaju Purgerima da bar malo ono s ljudske strane se nakon svega ispričaju gospodi Mirki Barišiću, Anti Čačiću i pogotovo najvećem članu Uprave u povijesti kluba Zdravku Mamiću jer ovo sve vrijeme što su ti ljudi trpjeli pogotovo potonji to još nije upamćeno nigdje u svijetu sporta i nogometa! Evo vidim da su nestali ovdje a i na svim portalima dežurni rušitelji Dinama sakrile se kukavice u mišju rupu, jel vas i malo stid nakon svega? Dinamovci Zagreba i istinski BBB Zagreba vrijeme je da uzmete stvari u svoje ruke i da napravite ono što piše na vašemu transparentu na Istoku, vrijeme je za Izbore unutar vaše navijačke skupine jer nakon ovoga ulaska u LP vaše trenutno vodstvo je od večeras definitivno puklo ,raspalo se više nemaju nikakve šanse za rušenje, jer Dinamo opet postaje za dugo godina još moćniji, svježi novac stiže od Modrića 2, od Badelja 4.5 i od LP deset ej deset milijuna eura, znači Dinamo je opet pun kao brod ,Dinamo pokreće hrvatsko gospodarstvo od njega se mora učiti, od Mamića se mora učiti to je čudo , heroj Dinama i njegova istinskoga navijača! Ljudi moji da se ovo sve događa u Hajduku pod njegovim vodstvom upravo bi Split gorio doslovno gorio od dočeka Mamića i igrača! U Splitu bi isti danas imao i svoju ulicu u Splitu i bistu na sjeveru Poljuda jer torcidaši su zahvalni navijači, njih interesira samo uspjeh i ljubav prema svome klubu a kod nas, a kod nas užas , do kada BBB Zagreba? Ući i drugu godinu za redom u LP bez kune uložene u taj pothvat pa to je čudo senzacija, okreneš se oko sebe i pogledaš koji bogataški klubovi to samo sanjaju i ništa ti nije jasno,baš ništa! BBB dođi te sebi na vrijeme totalno ste izgubili busolu a dokaz je i vaše lutanje sa sjevera na istok to je pravi cirkus ,ruganje sa Udrugom pravih navijača, ruganje naivci moji dragi! Međutim ipak najveća sramota oko Dinama su ti tzv. zagrebački novinari koji gle čuda dobrim dijelom od Dinama i žive! Oni su također stali na stranu huligana na stranu onih koji su sve činili da sruše Dinamo, oni su stvarali ružnu sliku o Dinamu , čak su pokušavali ući i u svlačionicu Dinama , oni su najveća sramota grada Zagreba! Oni mogu da hoće napraviti spektakl od svake dinamove utakmice kao što to rade splitski novinari Hajduku ali neće jer očito taj klub ne vole ne podnose e tu je problem dragi moji navijači Dinama! Zar je normalno da ja i moji prijatelji dođemo iz Sinja mnogo ranije u ZG na dan utakmice protiv slavnoga Reala da osjetimo tu atmosferu, taj praznik od nogometa i onda se duboko razočaramo, zar je normalno da tek u 18 sati vidimo prvi put navijača Dinama u dresu a Real igra u 20.45 !? Tko je za to kriv, krivi su mediji koji su to sve marginalizirali, umanjili dali do znanja kao da je to normalno! Ti ljudi pišu o cijeni ulaznica, o noćnom životu tih mladih ljudi, o njihovim plaćama , autima...s tim se oni bave, gleda im se svaka dlaka u jajetu, Čačić ima 30 utakmica bez poraza i još ga ne doživljavaju i priznaju za trenera zar to nije žalosno! Pisanje protiv Mamića je istome ugrozilo život ne samo njemu već i njegovoj djeci obitelji ,jel to normalno? Pa dragi moji zagrepčani do kada taj jal, kada se budi te, kada će te biti bar jednom zahvalni ovim ljudima što proslaviše naš Dinamo? Neki novinari već oštre pera za Dinamov neuspjeh u LP ali nema veze mi istu igramo, uživamo, ponosni na takav Dinamo i kada gubi teško nema veze! Živimo za petak i molimo Boga za Barcu ili Real ,kako je to lipo ljudi moji,evo ježurim se! Još od HTV-u, oni su dno dna sramota Hrvatske nitko istima ne bi trebao plaćati preplatu nitko , MaX TV ok ali brate nakon utakmice ostani u prijenosu pokaži nam to slavlje, biće vam vrimena za mortadelu, Konzuma, Vegetu...tu padate ljudi i vi niste profesionalci! Idem spavati ponosan na igrače Duju Čopa, Čačića i pogotovo Zdravka Mamića najvećega od svih u povjesti GNK Dinama u njegovoj cijeloj povijesti!!!

Bayern
    Olympiakos
    Montpellier
    Dinamo

Pa dosta ljudi zna Arbanasa iz Sinja...Gorane, ti se isto oko kuke i motike opterećuješ...glamur je to, i istina da nismo tako sjebani...Real je kruna, ne iz njegove perspektive, nego iz perspektive svakoga koji voli taj klub.

Datum registracije
    Feb 2012
    Citiraj Prvotno napisano od moonlight Vidi poruku
    Pa dosta ljudi zna Arbanasa iz Sinja...Gorane, ti se isto oko kuke i motike opterećuješ...glamur je to, i istina da nismo tako sjebani...Real je kruna, ne iz njegove perspektive, nego iz perspektive svakoga koji voli taj klub.
    Vjeruj mi ne opterećujem se ,nemam ja od toga ništa ,nego mi je smiješno što je pisao o zdravku mamiću , kriminalcu i mafijašu koji konstantno pljačka dinamo

najveći od svih u povijesti dinama

dečko je očito plaćenik

Citiraj Prvotno napisano od gorand556 Vidi poruku
    Vjeruj mi ne opterećujem se ,nemam ja od toga ništa ,nego mi je smiješno što je pisao o zdravku mamiću , kriminalcu i mafijašu koji konstantno pljačka dinamo

najveći od svih u povijesti dinama

dečko je očito plaćenik
    Kome da piše, Večernjaku?
    Da si ti plaćenik, kome bi pisao...

Takvi stoje u redu da pišu pisma braći...

sa dovoljno sitnih razloga...

p.s. valjda ga neće citirat na nekoj od presica

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove