+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 75 1 2 3 11 51 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/1481

Tema: Dinamo Zagreb(obiteljski obrt familije Mamić)

Dinamo Zagreb(obiteljski obrt familije Mamić)

http://www.youtube.com/watch?v=h8yrvHGVACo&NR=1

Evo baš gledam malo od bbbmiro filmove, i naletio na ovaj 1996 i ono što mi je zapelo za oko, je ovaj prepuni jug, i kako prejebeno BBB izgledaju na jugu, moram priznat da mi je žao što nam sjever nije u formatu juga, mislim da bi sve što bi napravili puno bolje ispalo, od pirotehnike, do zastava i transparenata, puno bolje bi izgledalo, al šta je tu je. Nego kažem baš mi zapelo za oko, kako je ovaj Jug moćna tribina, pogotovo kad se postave transparenti zastave malo pirotehnike reda radi, ma čudo ponovilo se uskoro već na sljedećem derbiju u zagrebu, barem nešto slično ovome.

Dinamo-Lyon 1-7, da čujem vaša razmišljanja, jel moglo još gore? haha E moj mamiću, koja si ti sprdačina, kome ti prodaješ demagogiju, žalosno je da takav isprdak ima pristup jednom našem brendu kakav je dinamo, i da ga predstavlja okorijeli ratni profiter i čovjek koji bi i s crnim vragom sadio tikve, kad bi od toga imo svoje privatne koristi. Dno jebenog dna, ostaje mi samo nada da će crveni kad dođu na vlast, konačno maknut ovu gamad iz dinama i hrvatskog nogometa, u protivnom nam se crno piše.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Dinamo do prve pobide u Ligi prvaka- izbacio je Ajax ! !
    DEVER.. PA HAJDE..

Nadam se samo da se nijedan od sadašnjih igrača ovog kluba neće nikada približiti reprezentaciji.

Stari lisac
    Datum registracije
    Sep 2011
    Citiraj Prvotno napisano od Vepar Vidi poruku
    Problem vise!
    DEVER.. PA HAJDE..

Kak se zeme.

možda postoji mogućnost i da su dali Lyonu da ih nakanta kad se vidio rezultat u Amsterdamu u poluvremenu..jer onako primat golove, to ne bi ni Vinogradar dobijao.

TheBronxBomber
    Gost
    Vidite ovo:

08.12.2011. u 14:22h ddh je napisao/la:Tak se to dogadja, kad se da vlast u ruke Hercegovaca. Bilo je vremena kad je Dinamo ili Gradjanski bio purgerski i gospodski klub. Ali ta su vremena na zalost proslost. Danas Dinamom vedre i oblace pajde i rodijaci. Vode ga kao da je to udruga za bacanje kamena s ramena izmedju Sirokog i Tomislavgrada. Ali kaj se tu moze. Dok vam Dinamom vladaju razni Mamici, dok vam Dinamo vode treneri iz Hercegovine, ne bu iz Dinama nis. Tko god je cul izjave Jurcica i Mamica prije utakmice mogel je shvatiti, da je to nivo t.zv. "novinara" u Hrvatskoj, nivo budala. A kad budale kolo vode, onda se zna kam se dojde. Sadam komada nebi dobil nit Varteks, pa cak niti Dugopolje. Ali Mamic zna opet sve.
    http://www.vecernji.hr/sport/nogomet...-clanak-354004

izbaci dinamo ajax

Jao što im Maleš uradi, znao sam ja da je čovjek prva liga, čim se s ujakačom slikao.

Šalu na stranu, sad treba ova govna počistit jednom za svagda, ako ih sad pravosuđe ne makne onda neće nikad. Ovo su im najbliži suradnici, a i ne bih se čudio da je tekma s Lyonom namještena, bez obzira što se priča da nije bilo sumnjivih uplata na kladionicama. Mislim onako primat golove u 2 poluvremenu, mogu samo retardi ili ljudi koji su pristali na nešto što se zove namještaljka. Bumo vidli, mislim da će idući dani bit vrlo zanimljivi, za mecene hrvatskog nogometa, buahahaha malešu svaka ti dala.

Jeste vidjeli kako Mamić uništava omladinsku školu, potjerao trenere jer kao mora štedjeti. Što ne kaže di su pare od transfera?

Stari lisac gorand556 avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Pošto sad vidim da ima tema posebno za Dinamo,da postavim i ovdje

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti...-clanak-416796

Dinamo se "pojačava" za juriš na Ligu prvaka
    Najsigurniji je onaj, koji je na sve pripravan.

maestralno su se poijačali i iskazali neki dan
    BBB, BAJ1992, 40g,100+

Koja smo mi glupa nacija, nema boljeg primjera od ovog što se događalo jučer na utakmici Dinamo-Šerif s ovakvom zatucanom javnosti koja pije novinarkse članke protiv huligana kao vodu, a ne trebam valjda govorit da su svi više manje financirani i plaćeni od one cigančine iz lože. Pa zapad koji fućka, na mamiću cigane, a isti ti debili će kad dinamo ispadne iz europe pokunjeni otić svojim kućama i neće se više vraćat niti na jednu utakmicu. Ti debili sebe nazivaju navijačima, i bahato nešto prozivaju "huligane" koji idu redovno i kad kiša pada i kad zima steže vene, i kad nema europskih atrakcija u maksimiru. Bitno da su se oni više manje svi u kompletu svrstali na stranu mamića, a kad mamić jednog dana ode, čudnim će se čudom čudit što je ostalo od nekada normalnog i gospodskog kluba. Mi definitivno bolje nismo zaslužili, s ovakvim kretenima s kojima smo okruženi jednostavno bitka se dobit ne može, bitku se može dobit samo višom silom dakle da mamića zgazi tramvaj ili da ga raznesu ko pukanića u sto komada. Navijanje za ovaj klub, postalo je frustaracija odavno, a sad ovo u posljednjih nekoliko tjedana je došlo do te razine, da ja jednostavno ne mogu bit u blizini tih svih silnih debila koji dolaze na taj stadion. Iskreno kažem da jedva čekam da ispadnu iz europe, i da se ova gamad partizanska koja dolazi sada na stadion vrati svojim toplim naslonjačima i odjebe od nas, i našeg kluba. Gori su oni od mamića, i to jedno 100 puta, zbog njih mamić i vlada ovako suvereno klubom. Jer ta javnost koja je gluplja nego ovca, njemu cijelo vrijeme daje vjetar u leđa, i ne želi zbrojit dva i dva. Al ono ajmo se pravit da će sve biti u redu, i da će govna progledat. Neće govna progledat, a mamić sigurno neće otić iz kluba dok se još barem 10 miliona eura ne napuni, proklet bio dan kad smo vratili ime i omogućili ovom idiotu da nam ovako neupitno zagospodari klubom, i ovim debilima točnije ovcama koje misle da vole i navijaju za dinamo, a zapravo navijaju za njegovu propast. Koja je svakim danom, sve bliže i bliže. Al pošto su hrvati majstori iluzije, kao što nam ljevičari pobjeđuju na izborima iz godine u godinu, ne treba nas čudit to, pa nisu slučajno iluzionisti na vlasti, ipak su ih ovi što sada huču na mamiću cigane birali i izabrali, gamad jugoslavenska je došla na utakmicu da se zgraža ustašama i huliganima. Srećom sve ima svoj kraj, pa tako i boravak dinama u europi.

Datum registracije
    Feb 2012
    Nažalost u temi o nekad velikom klubu , moramo čitati samo ovakve stvari

http://sportski.net.hr/nogomet/liga-...ljujuci-dinamu

neka neka, ne žalim ja ljude, jer samo ovako će progledat! mi smo narod, koji dok nas ne udariš po glavi ne shvaća ozbiljnost situacije. boysi već mjesecima, ako ne i godinama upozoravaju kakvi kriminalci i idioti sjede u upravi našeg kluba. i ne da se nisu solidalizirali s dečkima, već ih još podjebavaju i zvižde, za takve mogu samo reći samo vi stojte u redu 5 sati da bi kupili jednu ulaznicu. stvar je vrlo jednostavna, naš narod će morat i na guzicu jednog dana progledat, kad već ne želi na oči. a opet kažem, 90 posto stvari smo si sami krivi, kako za stanje u državi tako i za ovaj slučaj da mu je djete dehidriralo dok je on u redu stajao da bi kupio dvije ulaznice. zdravko mamić je nogometni kriminalac, kojeg zanima jedino vlastiti profit, a huligani su na žalost jedini koji mu stoje kao oponenti i koji mu se na aktivan način u svojoj moći suprostavljaju, zato je i izmislio ovako genijalno riješenje da s rodnim listom i osobnom jedino možeš do karte. to valjda još u svijetu nisu zabilježili, ovakav genijalni potez. samo molim boga, da doživim dan kad će ovo govno cigansko odjebat iz našeg kluba, jer ovo što on radi vlastitim navijačima to ne radi nitko. al dok je bilo njegovih ljudi, onda je kao bio za nas, samo i ti njegovi su pristajali na pooštrenje zakona o navijačima i šta sve ne. to je sve jedna velika govnjarija, koja se vrti samo oko love, kad ne bude love neće ni njih biti nigdje. ovo smeće, je cijelu svoju karijeru napravilo na dinamu, i fino se na njemu obogatio. neka ode u hajduk, ili rijeku koja nema love pa da vidimo koliko dugo će tamo glumit uspješnog menadžera. smeće jedno smrdljivo, ne znam kome on više može prodavat svoju priču. al neka, nećeš još dugo govnjaru, i tvome kurčenju polako al sigurno dolazi kraj!

ps. žao mi je ovog dečka, al na žalost ljudi mogu progledat samo na ovaj način, jer dok BBB govore nitko ne sluša.

Datum registracije
    Feb 2012
    Naravno sve si rekao , sve ti govori jedna stvar..Sutra će biti ljudi dok je ulaznica 1 kn ,a kad dođe neki naš slabiji klub bit će na tribini samo BBB.

Nešto si mislim , pa ovaj je gori od Canjuge u ono vrijeme ili sam u krivu ?! Onda su bar navijači bili za istu stvar , danas to baš nije tako. Uspio je i to razj***t

I još nešto čega se bojim ,da će ići na totalni udarac prema navijačima , dovođenjem prosinečkog za trenera ,nakon što otjera čačića.

u kurcu smo prijatelju, totalnom kurcu. baš smo razlomljeni, ono vidiš da nema tu ideje kako to sve posložit. jedne viole su danas za nas bile avangarda, nije da podcijenjujem njih ko grupu, najbolja slo grupa i poštujem njihov trud al kad smo mi na svom mjestu i kad znamo posložit stvari kako treba, ne mogu nam ni puno veće i jače grupe parirat na maksimiru. samo neka on ide na totalni udarac, govno će sad izbacit klub u to sam sto posto siguran, jer nema teorije da bez nas gore u sloveniji odnosno bez potpore naših navijača klub može gore preživit bez golova u svojoj mreži. a to je sve rezultat njegovog kurčenja, i stalno bacanja klipova pod noge navijačima. dakle, oni koji dolaze na stadion iz ljubavi prema tom klubu, su šljam kojem treba zabranit postojanje. a on i njemu slični debili, kojima je jedini interes izvuć što više para iz dinamove i državen kase su ugledni građani i veliki dinamovci. kud ovaj svijet ide, iz dana u dan se ne mogu prestat čudit ljudiima koji kurca ne kuže. al dobro, kao što sam reko jednog lijepog dana, će i na guzicu morat progledat je da će to biti teško, ali će morat.

iako ne bojim se ja za opstanak navijača BBB kako hoćeš, jer ipak smo mi tu iz ljubavi a ne iz interesa, nas vode iskreni osjećaji prema tom klubu, a njega čisti biznis. kad ne bude biznisa, neće biti ni njega koji reže vene za dinamo na način da od svakog transfera spremi pinkicu u džep. bilo kako bilo, nadam se bolji danima kako za dinamo tako i za nas, ali iskreno trenutno se ni najmanje ne naziru. upali smo u teško sivilo, i bit će tu još ohoho borbe da se stvari dovedu u željeno stanje. al jedino što je bitno u cijeloj priči, da ne postanemo svhra sami sebi, već da se borimo za svoj klub i za svoje ideale. do smrti, ako treba.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove