+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 3 1 2 3 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/45

Tema: Pomognite izvan-domovinskom Hrvatu i realno ocijenite domace (vase) drustvo

TheBronxBomber
    Gost

Question Pomognite izvan-domovinskom Hrvatu i realno ocijenite domace (vase) drustvo

Dragi forumasi, postavio bih vam nekoliko pitanja te trazim vasa iskrena misljenja i analize hrvatskog drustva; stanja u drzavi, drustvena, politicka i ekonomska kretenja. Ma obradite sve zivo. Dajti mi svoje iskrene analize - moze i na osobnoj razini (dajte svoja osobna iskustva) - opceg zivota u Hrvatskoj.

Evo, poticem:

-Jesu li domoljubi (onaj minimum domoljublja; opci osjecaj nacionalne pripadnosti) doista "emigracija" u samoj Hrvatskoj?

- Kao Hrvati, osjecate li tjeskobu i presu u vlastitom domu? Osjecate li se neravnopravima, sikaniranima, diskriminiranima i zlostavljanima?

-Postoji li represija nad Hrvatima? Ona vidljiva i ona nevidljiva (onaj mucni osjecaj kada u drustvu moras paziti sto govoris)?

- Postoji li jos hrvatskog zara? Ili su gotovo svi oguglali na nevjerojatne nepravde i zla nanesenima Hrvatima?

- Jeste li navikli na apsurdne i gotovo sci-fi presude i zatvaranja hrvatskih branitelja? Je li to vama postalo "normalno?"

- Dijelite li misljenje sa mnom (ne zaboravite, ja sam izvan-domovinski Hrvat te nisam posjetio HR vec tri godine) da je dobar dio stanovnika Republike Hrvatske apsolutno nezainteresiran za opstojnost Hrvata (sebe samih)?

- Koliko su Hrvati atomizirani, razbijeni - u kolikom opsegu i do koje mjere vlada malodusnost, sebicnost i hara li doista sindrom: "boli me k*rac za susjedom, sta mi je on(a) u zivotu? Neka krepa. jebes Hrvatsku!"

- Koliki je realno problem epidemije Mesicitisa u Hrvatskoj? (Mesicitis je egzoticna balkanska sizofrenija zabiljezena samo na "nasim prostorima," naime - radi se o najgori vrsti sizofrenije primjeceno kod ljudi. Konvertitstvo, kameleonstvo, ocita varka, laz i prevara - sve sto zdrave oci mogu primijetit ali zdrava? usta o tome sute).

- Kad sam vec kod Mesicitisa, sramite li se, recimo, sto je takav lik -po kojemu se psihicki poremecaj i zove - bio predsjednik (i to dvaput)?

- Imate li kakvo iole racionalno objasnjenje kako je moguce da jedan obicni sluzbenik srbijanske kraljevske loze Karadjordjevica postane predsjednik (Josipovic)?

- Jesu li Hrvati ne-drzavnicki narod, kako to odavna tvrde Srbi, "hrvatski" komunisti i ini...a Hrvati im, svojom neozbiljnim postavljanjem i ponasanjem, potvrdjuju mitos?

I, na kraju, (a bit ce jos pitanja i rasprave, ako tema uspije) gdje lezi najveca krivica za kolonizaciju i de-kroatizaciju Hrvatske? Jesu li strane sile zasluzne vise od domace bagre ili je domaca bagra, eto, jedva cekala da ju uniste. Moram to malo bolje postaviti:

Radi li domaca bagra vise po vanjskom naputku ili po urodjenoj odbojnosti od hrvatstva - ili im se interesi jednostavno poklapaju? Jesu li se mozda jednostavno - prodali?

Oprostite zbog propitkivanja i hvala na razumijevanju.

"
    Radi li domaca bagra vise po vanjskom naputku ili po urodjenoj odbojnosti od hrvatstva - ili im se interesi jednostavno poklapaju? Jesu li se mozda jednostavno - prodali?"

Interesi im se poklapaju a ostalo ma do slova ti potpisujem do slova.Svako ti je pitanje za desetke.S istom nekakvom gorčinom se i sam pitam što se ovo događa sa Hrvatima a nemiran postajem jer sam i bespomoćan.I samo ću ti na jedno pitanje odgovoriti.

- Jeste li navikli na apsurdne i gotovo sci-fi presude i zatvaranja hrvatskih branitelja? Je li to vama postalo "normalno?"

Nikada se neću naviknuti ne znam što drugo reći ali najgore je u svemu što se veliki broj Hrvata navikao

-Kako su krenuli ,,nezavisni ,,mediji u RH , uskoro će biti potreban zakon o zaštiti Hrvata .

Hehe rođo..ti postavljaš pitanja a znaš bolje kakva je situacija ovdje nego mi..

- Imate li kakvo iole racionalno objasnjenje kako je moguce da jedan obicni sluzbenik srbijanske kraljevske loze Karadjordjevica postane predsjednik (Josipovic)?

- Jesu li Hrvati ne-drzavnicki narod, kako to odavna tvrde Srbi, "hrvatski" komunisti i ini...a Hrvati im, svojom neozbiljnim postavljanjem i ponasanjem, potvrdjuju mitos?

I, na kraju, (a bit ce jos pitanja i rasprave, ako tema uspije) gdje lezi najveca krivica za kolonizaciju i de-kroatizaciju Hrvatske? Jesu li strane sile zasluzne vise od domace bagre ili je domaca bagra, eto, jedva cekala da ju uniste. Moram to malo bolje postaviti:

Radi li domaca bagra vise po vanjskom naputku ili po urodjenoj odbojnosti od hrvatstva - ili im se interesi jednostavno poklapaju? Jesu li se mozda jednostavno - prodali?
    Tko je i što je hr narod je pokazano i dokazano u DR, najlekše je reći ne valja narod, kako je mogao ovo ili ono i od upravo toga nema boljeg načina za prepuštanje naroda neprijatelju.
    Narod je zapušten, bombardiran neistinama, zaveden i loše vođen. Narod u cijelini ili u većini nije u stanju pratiti komplicirne političke zavrzlame i s njima se nije u stanju nostiti niti je to u stvari i potrebno. Politikom se trebaju baviti političari kvalificirani za to i kao takvi su trebali ustrojiti državu koja će odgajati narod i navoditi ga u smjeru nacionalnoih interesa.
    Situacija u HR je takva da u njoj živi 20-30% ljudi koji su izgubili privilegije i koji to nisu nikad prežalili, a što je nepovoljno to su ljudi koji imaju političko iskustvo, znaju kako se vodi politika, kako se manipulira narodom, kako se kontroliraju mediji i uz sve to imaju podršku ogromne moći koja daolazi iz vana.
    U takvim okolnostima, bez ustrojene države, bez institucija, bez političke tradicije, bez domoljubnog kadra koji bi se s time nosio teško je bilo očekivati puno više. Nakon genijalca Tuđmana koji je idejno i logistički sam iznosio borbu za potpuni ustroj hr države koja je tek trebala postati samoodrživa, organizirana država koja se brine, odgaja svoj narod i štiti nacionalne interese, nakon Franjine smrti, neprijateljske snage su preuzele stratešku dominaciju jer je tada, uz potporu medija i stranih sila ,politička prevaga ostala na njihovoj strani i HR je krenula u krivom smjeru, kontrolu nad medijima su preuzeli oni, odgoj naroda su preuzeli oni,kontrolu nad informacijama, a državotvorne snage su ostale obezglavljene i dezorjentirane i logičan ishod je ovo sad.

Zašto je biran Josipović? Upravo radi toga, on je prezentiran kao dobar i prema informacijama koje je imao prosječan, odnosno dezirformiran Hrvat, on je bio najbolji izbor, njegove su mane prešućivane, kvalitete reklamirane, a ni ostali nisu bili baš bez materijala za kompromitaciju što je vješto iskorišteno time što se politika nije prepuštala da se dogodi sama od sebe, nego se na manipuliranju narodom aktivno radilo i radi.

Dobar primjer je utjcaj Poskoka, nakon svega oni su uglavnom s potpuno izmišljenim konstrukcijama i vještim forma uspjeli većinu svojih čitatelja usmjeriti na preferiranje RSa u odnosu na HR, gotovo cijeli forum HB org, znači koliko toliko upućeni ljudi , su bili fascinirani Šušnjarom i malo ko mu se suprotsatvljao u potpunosti, većinski stav je bio da se s njime slažu u 90% .
    Dakle većina foruma se slaže s čovjekom koji pljuje po svim vredntama i velikanima i koji nudi apsolutnu obmanu i svu tu podršku je uspio izgraditi na genijalnoj obmani kao trebaju li HB Hrvati biti sam svoji i ne slušati slijepo zg i onda se na tu udicu uhvati većina jer je to zvuči i logično. Međutim istina je, što je potvrđeno i na wikileaksu, da su HB poltičari od završetka rata sami vodilili svoju polituku u hb čime je sav ŠF pokret potpuno apsurdan osima ako mu cilj nije da Hrvati nemaju niakvu pomoć od HR i tako postanu još slabiji.
    Dakle hoću reći da se vješto bačenim udicama ili kostima narod može navući u krivom smjeru, ali se zato treba raditi i tome suprotstaviti, da se nisam ja i još pokoji forumaš suportstavili obmanama opasne budaletine, odnosno hercegovačkom Mesiću, cijeli hb org bi bio i dalje njime fasciniran i slagao se s 90% onoga što zagovara. To je bilo ono što je u mojoj moći, dakle treba aktivno raditi na svim poljima ako se želi ostvariti premoć nad neprijateljskim snagam koje trenutno imaju prevladavajuću moć u HR.

POjedinac seljak, radnik i većina naroda politiku prati površno i nije u stanju razumjeti visoku politiku, da bi narod bi na visini svoga zadatka, na tme je potrebno sustavno raditi, a desnica je podbacila i z jednostavnog razloga jer nije dovoljno iskusna , educirana i nije se sposobna nostiti s organiziranijim i u ovom trenutku moćnijim neprijateljem.

K

kad zaba pukne analizu to je ko na prezidiju CK.

šalim se..odlično je sve detektirao zaba..ma sve to pajdo Ljuti zna..samo nas čačka..ja bih još dodao urođeni hrvatski jal..i najbitniju stvar..po meni bitniju od svih izgubljenih pozicija i iskustva neokomunjara, današnjih menadžera i europejaca..a ona glasi..

Dugotrajno robovanje i rdjava uprava mogu toliko zbuniti i unakaziti shvaćanje jednog naroda da zdrav razum i prav sud u njemu otančaju i oslabe, da se potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može više da razlikuje ne samo dobro od zla, nego i svoju vlastitu korist od očigledne štete.

Ivo Andrić

Dobar primjer je utjcaj Poskoka, nakon svega oni su uglavnom s potpuno izmišljenim konstrukcijama i vještim forma uspjeli većinu svojih čitatelja usmjeriti na preferiranje RSa u odnosu na HR, gotovo cijeli forum HB org, znači koliko toliko upućeni ljudi , su bili fascinirani Šušnjarom i malo ko mu se suprotsatvljao u potpunosti, većinski stav je bio da se s njime slažu u 90% .
    Dakle većina foruma se slaže s čovjekom koji pljuje po svim vredntama i velikanima i koji nudi apsolutnu obmanu i svu tu podršku je uspio izgraditi na genijalnoj obmani kao trebaju li HB Hrvati biti sam svoji i ne slušati slijepo zg i onda se na tu udicu uhvati većina jer je to zvuči i logično. Međutim istina je, što je potvrđeno i na wikileaksu, da su HB poltičari od završetka rata sami vodilili svoju polituku u hb čime je sav ŠF pokret potpuno apsurdan osima ako mu cilj nije da Hrvati nemaju niakvu pomoć od HR i tako postanu još slabiji.
    Većina Foruma misli svojom glavom i nitko apriori ne podržava Poskok ,Poskok toliko si utužio s tim a nevidiš drugiu stranu medalje, a to je da se mi jednostavno već godinama ne možemo osloniti na HR još od smrti Franje Tuđmana .Na što ćeš se osloniti kada oslonac ne postoji ,kada gotovo Čović mora moliti da ga Jadranka primi, političare u HR BiH Hrvati jednostvano više ne zanimaju jer imaju zacrtane zadatke koje moraju ispuniti na putu prema EU .Dalje, taj intergralizam kojeg promoviraš postoji u narodu al ne postoji na razini politike koja je učinila sve da se svede na najmanji mogući predznak.
    I optuživati Poskok zbog svojih aktivističkih tekstova na poboljšanje odnosa između RS i Hrvata je idiotski jer dijelimo zemlju sa druga dva naroda i pokušavamo opstati u svemu tome.
    Dalje, ne postoji ni jedan normalan Hrvat koji podržava Poskokve tekstove o Oluji ,ako ih meni sada u idućem postu podbaciš pod nos neću da ih vidim .

Dalje ,ti misliš da poznaješ situaciju a grdno se varaš posebno na onoj temi o 11 izbornoj jedinici gdje ti je i jedan Martin Raguž prihvatljiv kao netko tko dobro izgleda i zna fino pričati ,e ubrzo ćeš saznat koliko je tvoje znanje i procjenjivanje osoba za teške zadatke jadno ,ali doslovno jadno i pokondireno .
    Posljednje uređivanje od Gala : 14-10-2011 at 16:20

Nije to samo podržavanje suživota Srba i Hrvata u BiH..poskok i zriki valjaju nebuloze na koje se primaju budale.

I nema razlike..na spinove kako je Mesić pošteni čičlica, pater familians koji mijesi rukama, skroman i demokratičan palo je brat bratu milion hrvatskih budala ( kao na i Josipovića uostalom) a na zrikijevu spiku kako su Hrvati iz Hr prodani izdani i žrtvovani ( a Srbi genocidisani i protjerani) pao je sličan postotak među Hrvatima Bih.

Dakle isti je obrazac smao se akteri mjenjaju.

isti način i iste budale.

iako je Ljuti tražio analizu za Hr mislim da se može preslikati na cijeli hrvatski rod..jer sve je to isto + - gore dole..

Citiraj Prvotno napisano od Gala Vidi poruku
    Većina Foruma misli svojom glavom i nitko apriori ne podržava Poskok ,Poskok toliko si utužio s tim a nevidiš drugiu stranu medalje a to je da se mi jednostavno već godinama nemožemo osloniti na HR još od smrti Franje Tuđmana .Na što ćeš se osloniti kada oslonac ne postoji ,kada gotovo Čović mora moliti da ga Jadranka primi političate u HR BiH Hrvati jednostvano više ne zanimaju jer imaju zacrtane zadatke koj emoraju ispuniti na putu prema EU .Dalje taj intergralizam kojeg promoviaš postoji u narodu al ne postoji n arazini politike koja je učinila sve da se svede na najmanji mogući predznak.
    I optuživati Poskok zbog svojih aktivističkih tekstova na poboljšanje odnosa između RS i Hrvata je iditski jer dijelimo zemlju sa druga dva naroda i pokušavamo opstati u svemu tome.
    Dalje ne postoji ni jedan normalan Hrvat koji podržava Poskokve tekstove o Oluji ,ako ih meni sada u idućem postu podbaciš pod nos neću da ih vidim .

Dalje ,ti misliš da poznaješ situaciju a grdno se varaš posebno o na onoj temi o 11 izbornoj jedinici gdje ti je i jedan Martin Raguž prihvatljiv kao netko tko dobro izgleda i zna fino pričati ,e ubrzo ćeš saznat koliko je tvoje znanje i procjenjivanje osoba za teške zadatke jadno ,ali doslovno jadno i pokondireno .
    --Što se tiče Poskoka , uticaj na narod je zanemariv , a tekst o Oluji nije bio aktivizam , već stav vlasnika Šušnjara , sa kojim ciljem ili naručeno , ostaje još uvijek nerazjašnjeno .
    Činjenica je da su putevi politike i naroda potpuno različiti još od smrti Dr.F. Tuđmana , ali narod kao narod je ne djeljiv i zato je politika -MI SAMI -veliko zlo upravo prema Hrvatima .Više puta sam upitao , i to javno predložio --neka dotična gospoda u skladu sa proklamiranom politikom javno spali svoje Domovnice , Putovnice i neka uzme napr. državljanstvo Srbije kad im oni toliko fale .
    Na pojave rasizma u hrvatskoj politici , kazna bi obično stizala na izborima , a osobno mislim da osobe koje se ozbiljno misle baviti politikom a pozivaju na rasizam prema pripadnicima svoga naroda su obični jednodnevni diletanti , ali nažalost danas ih ima i u politici a posebno u ,,nezavisnim medijima ,, kao i u privatnim obrtima , poznatijim pod nazivom --NE VLADINE UDRUGE .

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nije to samo podržavanje suživota Srba i Hrvata u BiH..poskok i zriki valjaju nebuloze na koje se primaju budale.

I nema razlike..na spinove kako je Mesić pošteni čičlica, pater familians koji mijesi rukama, skroman i demokratičan palo je brat bratu milion hrvatskih budala ( kao na i Josipovića uostalom) a na zrikijevu spiku kako su Hrvati iz Hr prodani izdani i žrtvovani ( a Srbi genocidisani i protjerani) pao je sličan postotak među Hrvatima Bih.

Dakle isti je obrazac smao se akteri mjenjaju.

isti način i iste budale.

iako je Ljuti tražio analizu za Hr mislim da se može preslikati na cijeli hrvatski rod..jer sve je to isto + - gore dole..
    Ma nema šanse ,da je tako nešto prošlo ma koliko god pisao !

-Ali naš trenutni neprijatelj (tko je to uredio i tko s tim se igra ,ne znam ) su Bošnjaci -muslimani ...i njihova preslikana igra velikosrpstva (udarili po nama ) i jednostavno su nam trenutno puno gori i s njima se moramo baviti a ne sa Srbima8politički smo jednostavno prinuđeni pronaći patnera i davati im medijsku podršku ) ,dok su recimo još uvjek u ZG totalno drugačiji osjećaji i politika prema Bošnjacima, nego prema Srbima a u BiH isto smo natradali i od jednih i od drugih ,čak i gore od muslimana.
    Sada kako to dvoje izmiriti jer su drugačije politike ZG i ovdje nas ,jednostavno jesu ...

p.s Ispričavam se zbog trolanja teme al me onaj Zaba ljuti .

Ma nema šanse ,da je tako nešto prošlo ma koliko god pisao !

-Ali naš trenutni neprijatelj (tko je to uredio i tko s tim se igra ,ne znam ) su Bošnjaci -muslimani ...i njihova preslikana igra velikosrpstva (udarili po nama ) i jednostavno su nam trenutno puno gori i s njima se moramo baviti a ne sa Srbima8politički smo jednostavno prinuđeni pronaći patnera i davati im medijsku podršku ) ,dok su recimo još uvjek u ZG totalno drugačiji osjećaji i politika prema Bošnjacima, nego prema Srbima a u BiH isto smo natradali i od jednih i od drugih ,čak i gore od muslimana.
    Sada kako to dvoje izmiriti jer su drugačije politike ZG i ovdje nas ,jednostavno jesu ...

p.s Ispričavam se zbog trolanja teme al me onaj Zaba ljuti .
    pa nek te ljuti, imaš li protuargumente..to je smisao diskusije.

ne bih ja rekao da nije prošlo..o prošlo je kod nekih itekako....ja bi volio da nije a je..

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    Evo ti odgovor TheBronxBomber

http://www.hrhb.info/blog.php?b=49

Malo je podulji, ali svakako vrijedi čitanja.

Pozdrav svima.

Citiraj Prvotno napisano od ljuta trava Vidi poruku
    --Što se tiče Poskoka , uticaj na narod je zanemariv , a tekst o Oluji nije bio aktivizam , već stav vlasnika Šušnjara , sa kojim ciljem ili naručeno , ostaje još uvijek nerazjašnjeno .
    Činjenica je da su putevi politike i naroda potpuno različiti još od smrti Dr.F. Tuđmana , ali narod kao narod je ne djeljiv i zato je politika -MI SAMI -veliko zlo upravo prema Hrvatima .Više puta sam upitao , i to javno predložio --neka dotična gospoda u skladu sa proklamiranom politikom javno spali svoje Domovnice , Putovnice i neka uzme napr. državljanstvo Srbije kad im oni toliko fale .
    Na pojave rasizma u hrvatskoj politici , kazna bi obično stizala na izborima , a osobno mislim da osobe koje se ozbiljno misle baviti politikom a pozivaju na rasizam prema pripadnicima svoga naroda su obični jednodnevni diletanti , ali nažalost danas ih ima i u politici a posebno u ,,nezavisnim medijima ,, kao i u privatnim obrtima , poznatijim pod nazivom --NE VLADINE UDRUGE .
    I sam si priznao od smrti Franje Tuđmana nemamo nikakvu podršku (političku) i ostali smo u BiH bez značajnih mehanizama zaštite koju nam je ukinila MZ I više nitko neće da se bavi ovim vrućim krompirom zvanim Hrvati u BiH i ti tražiš od nas intergralizam ,a nitko nas ne šljivi 1 %.Postoji moj ,tvoj intergralizam ali ne postoji politički .........amen

Citiraj Prvotno napisano od Geronimo Vidi poruku
    Evo ti odgovor TheBronxBomber

http://www.hrhb.info/blog.php?b=49

Malo je podulji, ali svakako vrijedi čitanja.

Pozdrav svima.
    --Pun pogodak ...
    -Moja preporuka svima za pročitati ...

I sam si priznao od smrti Franje Tuđmana nemamo nikakvu podršku (političku) i ostali smo u BiH bez značajnih mehanizama zaštite koju nam je ukinila MZ I više nitko neće da se bavi ovim vrućim krompirom zvanim Hrvati u BiH i ti tražiš od nas intergralizam ,a nitko nas ne šljivi 1 %.Postoji moj ,tvoj intergralizam ali ne postoji politički .........amen
    --Politika se ne vodi samo javno , postoji u politici puno tih nejavnih događaja , pa gdje bi stigli kada bi svakome pokušali objašnjavati gdje , što , kada itd.
    --Po meni je daleko veći problem nejedinstvo kod Hrvata u BiH , uostalom kao i u RH ,oko onog minimuma nacionalnih interesa , jer ovako kako se radi ispada da svi točno znamo što ne želimo , ali vrlo malo ili nitko ne zna što želimo.Zašto je tome tako , vrlo je teško odgovoriti ali mislim da bi svakako bilo dobro pročitati i tekst koji je postao Geronimo , možda će stvari ipak biti jasnije ili razumljivije .Nažalost nije sve niti crno niti bijelo , puno se toga niti meni ne sviđa ni u RH a pogotovo u BiH , kada se radi o Hrvatima .

Uvijek postoji i rat prije rata , kao i rat poslije rata .Čiji se interesi preklapaju ili su suprotstavljeni , to je ipak sasvim nova tema i daleko opširnija od trenutne.
    Posljednje uređivanje od ljuta trava : 14-10-2011 at 15:18

--Što se tiče Poskoka , uticaj na narod je zanemariv .
    naravno da je zanemariv.prije dvije godine, odokativno,:009d sam "banula" na poskok nikad cula za HERA-u nisam i koga god sam u svom okruzenju pitala nitko o tome nije imao pojma (napominjem da krug ljudi sa kojima dolazim u kontakt nije mali i ima raznih dobnih skupina).na koga moze to utjecati osim na ono nekoliko komentatora.ja nikada nisam bila među onima koji su bezrezervno podrzavali poskok a time i misljenje gosp. Zirduma.

Citiraj Prvotno napisano od lotta lotta Vidi poruku
    naravno da je zanemariv.prije dvije godine, odokativno,:009d sam "banula" na poskok nikad cula za HERA-u nisam i koga god sam u svom okruzenju pitala nitko o tome nije imao pojma (napominjem da krug ljudi sa kojima dolazim u kontakt nije mali i ima raznih dobnih skupina).na koga moze to utjecati osim na ono nekoliko komentatora.ja nikada nisam bila među onima koji su bezrezervno podrzavali poskok a time i misljenje gosp. Zirduma.
    --Pozdrav tebi ,
    Dijelimo isto mišljenje , i stavove .

--Politika se ne vodi samo javno , postoji u politici puno tih nejavnih događaja , pa gdje bi stigli kada bi svakome pokušali objašnjavati gdje , što , kada itd.
    --Po meni je daleko veći problem nejedinstvo kod Hrvata u BiH , uostalom kao i u RH ,oko onog minimuma nacionalnih interesa , jer ovako kako se radi ispada da svi točno znamo što ne želimo , ali vrlo malo ili nitko ne zna što želimo.Zašto je tome tako , vrlo je teško odgovoriti ali mislim da bi svakako bilo dobro pročitati i tekst koji je postao Geronimo , možda će stvari ipak biti jasnije ili razumljivije .Nažalost nije sve niti crno niti bijelo , puno se toga niti meni ne sviđa ni u RH a pogotovo u BiH , kada se radi o Hrvatima .

Uvijek postoji i rat prije rata , kao i rat poslije rata .Čiji se interesi preklapaju ili su suprotstavljeni , to je ipak sasvim nova tema i daleko opširnija od trenutne.
    pogledaj samo rezultate te politike sve će ti biti jasno

@geronimo odlično ....

pogledaj samo rezultate te politike sve će ti biti jasno

@geronimo odlično ....
    --Ne shvaćam pa zašto ih uporno birate kad ne valja njihova politika .I kad su tako loši rezultati , nego meni se čini da je nažalost nešto ipak drugo u pitanju , nešto je previše generala nakon bitke ...a kad je vrijeme za bitku , nitko ne bi ...

--Ne shvaćam pa zašto ih uporno birate kad ne valja njihova politika .I kad su tako loši rezultati , nego meni se čini da je nažalost nešto ipak drugo u pitanju , nešto je previše generala nakon bitke ...a kad je vrijeme za bitku , nitko ne bi ...
    Ti ne razgovaraš ti imputiraš .tako da ..... ,nije mi jasno samo koga braniš ?

1.Jacu
    2.Snadera
    3.Pusićku
    4.Mesića
    koga braniš ?

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove