Potuno nepotrebnim zatvaranjem teme moderator mi je onemogućio odgovor na sva ona pljuvanja kojima sam tamo bio izložen, odgovaram ovim putem.

Koji jednici morate biti pa ne možete argumentirano oboriti jednu jedinu postavku, jednu jedinu tvrdnju iz uvodnog posta, već isključivo ad hominem nasrtajima pokušavate diskvalificirati sugovornika.

A znate li zašto to i ne možete?
Zato što sam ja napisao istinu potkrijepljenu lakoprovjerljivim činjenicma, dok ste vi u svojim grubim napadima napisali samo jednu jedinu istinitu stvar, a to je da ja zastupam lijevu političku misao.

Ne prihvaćam proglašene istine i ne divim, se "stvaralačkom geniju" Franje Tuđmana, koji je po svojoj vokaciji bio karijerist i boljševik, koji je imao divnu šansu, koja se pruža valjda jedamput u povijesti, da svojem narodu ponudi znoj i stvaralaštvo, a on mu je ponudio krv i suze.

Pišem istinu i borim se za nju, zato sam valjda protivnik i mrzitelj Hrvatske, jer po vama se država veliča i brani lažima i zločinima. Samo nastavite tako, ali se upitajte u čijem je to interesu pretvarati Hrvatsku u državu inkompatibilnu civiliziranom svijetu.

U odgovoru jednom "domoljubu" na jednom dugom forumu koji se divio "prelijepoj" slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu" napisao sam :
"Pitam se već gotovo dva destljeća koji to ljudi moraju biti koji se vesele i likuju nad razorenim Kijevom, Vukovarom, Škabrnjom .... jer veseleći se toj prelijepoj slici "četnika u bijegu i izbjeglištvu", veselite se razorenim hrvatskim dobrima, gradovima i selima, veselite se ubijenim i poginulima, ranjenima i invalidima, razornim obiteljima, uništenom djetinjstvu i mladosti, krvi i suzama, jer to je cijena plaćena za "prelijepu" sliku "četnika u bijegu i izbjeglištvu".
Pa jel' vrijedilo?
Budi pošten pa reci da je vrijedilo i time priznaj da si gad kojem premca nema.
Nikakvo osamostaljenje koje se moglo postići pametnim političkim radom i bez rata i nasilja, ne vrijedi jednog jedinog ljudskog života.
A Hrvata je sve manje i Hrvatska potiho umire, jer je uništena materijalna osnova društva i nema šanse za demografski oporavak."