+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrviPrvi 1 2 3
Prikaz rezultata str. 41/59

Tema: fight-club

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

još jedan hrvat na vrhu

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

što reći.
    zvonko tubić tuba zasigurno jedan od, ako ne i najopasniji čovjek za "livadu" a bome i šire, u cijeloj zemlji a bogme i znatno šire.
    višedesetljetni majstor mnogih borilačkih vještina te najobučeniji čovjek van izraela u tehnici dennis survival, najsurovijoj metodi bliske borbe, kao metode koja je stvorena kao nadogradnja kraav magae, nazvana po svom osnivaču dennisu hanoveru.

inače, tuba je jedan od valjda najmirnijih i najnekonfliktnijih osoba koje sam u životu upoznao operiran od ikakvog preseravanja i sadizma.
    svaki mangup kriminalac bi dao lijevo jaje za pola njegova znanja a prosječni zajebani dečko s vrućeg asfalta kako su znali nazivati one kriminalne geliptere u brzim i skupim autima bi trajao otprilike 10-15 sekundi u duelu.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

zanima me jeli iko ima iskustvo sa krav magon ....

Super ugledni član Bukowski avatar
    Datum registracije
    Jan 2012
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku

još jedan hrvat na vrhu
    Malo ti je nepovezan post,ako pišeš momak u vrhu,onda to ptkrijepi nečim,istamburat Boba Sappa nije ni blizu vrha,to može bit vrh jedino po poslovnim sposobnostima menadžera ovoga našeg momka.Boba Sappa bi ja,ti,ili bilo ko ko je u kondiciji i ima mota za se potuć,čak da se ne bavi nikakvim borilačkim vještinama dobija.Iako gledajući ovaj klip moran priznat da je i on ponešto naučio,tu mislim na ispucavanje najobičnijeg direkta i krošea,to nije znao napravit do prije par godina.
    -"The problem with this world is that intelligent people are full of doubts,while idiots are full of confidence."
    Hank

Član u nastajanju the outfit avatar
    Datum registracije
    Feb 2011
    Citiraj Prvotno napisano od balkanac Vidi poruku
    zanima me jeli iko ima iskustvo sa krav magon ....
    jučer me frend udavio sa pričom o krav magi..
    uglavnom on je prezadovoljan i više je nego što je očekivao....

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    umro je veliki borac.
    slava mu.

Bernardo je bio svjetski boksački prvak 2000. godine po WBF. Pobjeđivao je velikane poput Andyja Huga, Petera Aertsa, te naše Branka Cikatića (1997. u Osaki na K-1 Grand Prixu nakon 38 sekundi) i Mirka Filipovića protiv kojeg je 1999. u Osaki izgubio, a 2000. je Cro Copa pobijedio u Fukuoki.

mike bernardo je neko vrijeme bio stanovnik zagreba trenirajući u dubravi.
    još bi mogao nešto sočno napisat ali nije trenutak

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Samoubojstvo južnoameričkog borca Mikea Bernarda šokirala je sportski svijet, njegove prijatlje i nekadašnje protivnike, ali ne toliko našeg Branka Cikatića kojega je 1997. pobijedio u K-1. Nakon toga ostali su u dobrim odnosima.

- Naravno da sam u šoku, ali moram priznati da nisam iznenađen. Znam da je bio u depresiji, rekli su mi neki njegovi bliski ljudi, prijatelji i treneri da je imao AIDS, da se povukao u sebe, nije želio imati nikakve kontakte u posljednje vrijeme. Kako su mi rekli, kada je doznao za bolest, povukao iz svijeta borbe. Očito ga je sve jako pogodilo - otkrio je Cikatić za tportal.

uh. koja sreća.

Jel gledate sto ove fight cardove po ostalim organizacijama..ima strikeforce cesto na eurosport2..bude dobrih match up-ova i prsti sve od udaraca i partera..
    i zanimljiva stvar..od svih najava velikih muskarcina kako nikad nece tapkati i radije bi umrli,jedini fight gdje vidio da se islo do loma ruke je u zenskom mecu..zanimljivo

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012
    Ja bi išla ovu subotu u ZG Arenu. Vjerujem da će bit dobro. Iako mislim da bi se CROCOP trebao umirovit.
    Al bar da vidim i ove mlađe snage i
    naravno da i u živo čujem onog najavljivača.

Sad još samo tribam nabavit kartu i nać koga ko bi samnom

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ako Bog da. Hrvatska dobiva u svibnju još jednu svjetsku titulu u profi boksu

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    inače, željko mavrović je punom natjecateljskom treningu i definitivno se vraća.
    na proljeće očekujemo prve mečeve.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Partibrejker Komari avatar
    Datum registracije
    Feb 2012

Prijateljima mogu kasniti, neprijateljima stižem na vrijeme
    WISLA KRAKOW HOOLIGANS.. 17, 500

biće ćoviku pofalilo munite...
    navijač hajduka,50+,38 god

http://www.hrsport.net/vijesti/46400...steka-vremena/

ja da sam trener od A.Zaninović prebio bi na mrtvo ime suca koji joj je uzeo zlato, pa neka me i zatvore poslje dvoboja. govno prokleto, nakon 6-5 za A.Zaninović je zbog njenog "pretjeranog slavlja" presudio "kazneni bod" i time odveo korejku u produžetke, i u produžecima korejka iskoristila poklon i uzela zlato. kakav bezobrazluk, u samom finalu svijetskog prvestva. ne znam kako ti naši ljudi više podnose tako očite krađe, i individualna tumačenja razno raznih iskompleksiranih sudaca koji redovito navlače za suprotni tabor bez imalo srama. jer znaju da imaju zaštitu, od nadređenih i onih koji su ih postavili da sude! ali kad je tako, pravdu treba uzet u svoje ruke i svakog očitog lopova privest pravdi, šakama i nogama pa da vidiš kad se pročuje da ludi hrvati redovno šamaraju suce koji sude na njihovu štetu, dal će i onda sudit ovako kako sude redovito na našu štetu. ako ništa, barem će se dobro zamisliti prije nego naprave nekakav "propust".

http://www.vecernji.hr/borilacki-spo...-srbina-977745

- Bila mi je ovo najkrvavija borba u karijeri u koju nisam ušao hladne glave. Na kraju sam ipak imao dobre živce i srce i pobijedio. Ne sviđa mi se kako se Pešić ponašao prije borbe, no nakon borbe bio je korektan – kazao je Bilić inače rođen u Dugom Selu.

tražim je na karti nema je, Srbije Srbije, tražim je na karti nema je Srbije Srbije, pa đe si Uroše opet tvoji dobivaju po lampi a tebe nigdje? vrati se vojvodo, đe si ratovo, vrati se vojvodo na dinaru ponovo.
    Posljednje uređivanje od NorthStand : 07-12-2014 at 21:54

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove