+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/14

Tema: Fikret Abdić, zapadna bosna, kontroverze, sadašnjost, budućnost......

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Fikret Abdić, zapadna bosna, kontroverze, sadašnjost, budućnost......

http://www.vecernji.ba/vijesti/na-pr...-clanak-331001

jeli babo izdajnik i kvisling ili se sam održao načela kako preživjeti?
    je li hrvatska osudila iz političkih razloga?
    ima li babo više snage, energije ili mogućnosti ponovo postati neki džoker s klupe u bih budućnosti?
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Politika je sigurno imala svoje prste u presudi , a pogotovo kada se uzme u obzir vrijeme izricanja presude , mislim da je bilo u vrijeme Šupka Mesića , a taj je uvijek bio Alijin

Opet je politika upletena, zasto njega ne bi pustili nakon 2/3 odsluzene kazne i uzornog ponasanja?!

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Proces koji je vođen protiv Fikreta Abdića je nazivan "najmontiranijim procesom u RH".Mislim da to nije bilo bez razloga.

Fikret Abdic bi bio samo jos jedan hrvatski saveznik u BiH, a hrvatska drzava ga ne zeli pustiti iako ispunjava sve uvjete.

Da ne govorim o presudi, kao Mesicevom pokolnu bosnjackim ahbabima.

Samo pokazatelj ko i kako vlada Hrvatskom, i sta je Hrvatska danas.

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    INTERVIEW : Elvira Abdić - Jelenović "Mogu nas slobodno identificirati, obilježiti, zapamtiti, evidentirati ali nas ne mogu pokolebati"

Neke stvari su u ovom razgovoru pojašnjene a ima i nekih slabo poznatih činjenica iz povijesti kao recimo "Cazinska buna"

Meni je posebno zanimlji dio o nacionalnoj pripadnosti
    Posušje-online - Vi se izjašnjavate kao Hrvatica, u etničkom smislu, na koji način se izjašnjavaju pristalice vašega oca i glasači DNZ-a?

Elvira Abdić – Jelenović : Većinom kao Hrvati islamske vjeroispovjesti ili kao Muslimani. Mlađe generacije se i neizjašnjavaju, upisuju ih kao Bošnjake. Recimo, kod zadnjeg popisa stanovništva u Hrvatskoj Islamska zajednica je dijelila letke na kojima je objašnjavala kako bi se trebali Muslimani izjašnjavati kao Bošnjaci i nitko od demokratskih „dušebrižnika“ nije našao za shodno da taj letak nazove atakom na slobodu izbora koja je zagarantovana Ustavom.
    Vrijedi pročitati u svakom slučaju

http://www.posusje-online.info/index...id=43:politika

A sad ću tu i pročitati misli da se žena bori za interese Hrvata bolje od mnogih.Njena reakcija u parlamentu pri uspostavi nelegalne vlasti je pokazala što znači biti moralna osoba a to je pokazala i u interwiewu na tv neposredno poslije takovog formiranja vlasti.Ne mogu ni zamisliti koje pritiske doživljava ali je na svoga oca 100%

TheBronxBomber
    Gost
    Babo je cool. I kcerka mu takodjer.

Jedno glupo pitanje, Dino Merlin je Hrvat ili Bošnjak? Ja sam do sad mislio da je Hrvat, a onda naletio na ovo.

Član u nastajanju
    Datum registracije
    May 2011
    Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku
    Jedno glupo pitanje, Dino Merlin je Hrvat ili Bošnjak? Ja sam do sad mislio da je Hrvat, a onda naletio na ovo.
    Dino je balija

Citiraj Prvotno napisano od NorthStand Vidi poruku

Kakav Hrvat nikada neću zaboraviti njegov interwiev dat Globusu još dok je Globus izlazio na onome običnom papiru još u devedesetim to si bili izlijevi mržnje,Ne mogu nešto citirati ali sam ostao zaprepašten količinom mržnje.Potraži ti još za Dinu.

Ne idealizirajte Abdića..lik je dovodio crvene beretke da se tuku za njega..aloo

Inkvi ja ga ne idealiziram ali isto mislim da bi po Hrvate stotinu puta bolje bilo da je Abdić u vlasti od bilo kojeg sadašnjeg bošnjačkog političara.

sve u redu, stoji ali Abdić je premazan svim mastima..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove