+ Odgovori na temu
Stranica 51 od 219 PrviPrvi ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1,001/4372

Tema: Old photo

Zvezda-Dinamo '87/'88

Partizan-Zvezda '87/'88

rdbg imali ste jednu zastavu šetalicu reklamnu na rige Lee Cuper ali san zaboravija koje je godine to bilo?

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    rdbg imali ste jednu zastavu šetalicu reklamnu na rige Lee Cuper ali san zaboravija koje je godine to bilo?
    da to je ta setalica lee coper .prvi put smo je izneli u 4 mesacu 1987 na derbiju protiv partizana ,postavio sam te slike pre par strana .inace lee coper su bile farmerke koje je po licenci proizvodila bg tekstilna firma beko .zvezda je nosila tu reklamu na dresovima pa smo se i mi ogrebali za zastavu .

[QUOTE=bandira;19131]
    Mali off, ali ova Simca je bila zakon-to je bio auto koji su vozili smeksoni!!!

Citiraj Prvotno napisano od rdbgd Vidi poruku
    da to je ta setalica lee coper .prvi put smo je izneli u 4 mesacu 1987 na derbiju protiv partizana ,postavio sam te slike pre par strana .inace lee coper su bile farmerke koje je po licenci proizvodila bg tekstilna firma beko .zvezda je nosila tu reklamu na dresovima pa smo se i mi ogrebali za zastavu .
    Derbi 3:1 za vas, a sili je kod nase skole u postrojenju Beko ako se secas.
    Mi smo imali setalicu Dragan Mance koju smo imali na derbiju na Marakani 1986., a na ovoj utakmici je nismo nosili.
    Kada ste poceli da je sirite odozdo na gore samo sam se pitao kada ce da stane jer je bila veca od nase, na prvi pogled.
    Ono sto me je potaklo da napisem par reci je u stvari prvi sledeci derbi u basketu u Pioniru (negde bas brzo nakon fudbalskog derbija) kada smo mi doneli nasu setalicu i kada smo je rasirili u Pioniru vi poceli da skandirate 'Nasa je veca', malo beogradskog ludila!!!
    A evo je i nasa uslikana od ciganske foto sekcije...

1987????????
    Tu zastavu Lee Cuper san vidija uživo na jednoj utakmici.Ja san mislija da je to bilo prije 1987.
    Ima jedna utakmica u Bg koja mi je misterija do dana današnjega tj jedino šta se sičan sa te utakmice je da nas je milicija sprovela na neku stanicu koja je izgledala ka most tj imala je oni luk sa željezima ka šta imaju mostovi.
    Šef parade je bija od Pampija otac i znan da nas je tlačija o bratstvu i jedinstvu i takve pizdarije.
    Možeš li se sitit koju utakmicu ste tu zastavu iznili na Hajduka jer mi je zadnja karta iz BG iz 1986 godine a posli su nas vjerocvatno mukte ubacivali pa nije ni bilo karata.

Teška mi je rupa u glavi i nema šanse da se sitin toga gostovanja.

Stanica 'Prokop' pre izgradnje, a gradili su je godinama, bilo je tamo svega i svacega. Bile neke cevi preko kojih se islo, i neki cuvar dole kojeg smo posle svake utakmice 'napadali', bili klinci pa cisto da nije dosadno...

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    1987????????
    Tu zastavu Lee Cuper san vidija uživo na jednoj utakmici.Ja san mislija da je to bilo prije 1987.
    Ima jedna utakmica u Bg koja mi je misterija do dana današnjega tj jedino šta se sičan sa te utakmice je da nas je milicija sprovela na neku stanicu koja je izgledala ka most tj imala je oni luk sa željezima ka šta imaju mostovi.
    Šef parade je bija od Pampija otac i znan da nas je tlačija o bratstvu i jedinstvu i takve pizdarije.
    Možeš li se sitit koju utakmicu ste tu zastavu iznili na Hajduka jer mi je zadnja karta iz BG iz 1986 godine a posli su nas vjerocvatno mukte ubacivali pa nije ni bilo karata.

Teška mi je rupa u glavi i nema šanse da se sitin toga gostovanja.
    znate da ne znam sam da postavljam slike pa cemo ovako .na stranici 50 old foto datum 07. 09. sam postavio slike sa zvezda -real na kojoj se vidi manja setalica na pruge na kojoj cini mi se pise red star .ona je nosena tokom 1986 pa verovatno mislis na nju .na istoj strani su slike protiv partizana gde je lee coper imao premijeru .

znate da ne znam sam da postavljam slike pa cemo ovako .na stranici 50 old foto datum 07. 09. sam postavio slike sa zvezda -real na kojoj se vidi manja setalica na pruge na kojoj cini mi se pise red star .ona je nosena tokom 1986 pa verovatno mislis na nju .na istoj strani su slike protiv partizana gde je lee coper imao premijeru .

Nema šanse da se sitin koja je to utakmica bila ali od Pampija otac bija je u balonki onoj pandurskoj.
    Znači zimska utakmica.
    Ko zna ova šta je se nesičan možda je bija i Partizan.:009

Dinamo-Hajduk 1969

Evo san ubra jednu sa Dinamovon zastavon sa povjesnin grbon.

Legendarni Grobarski ulaz na jugu.
    I onda je bija dobro načićkan.(1960)

Stadion BSKa pre rata, na tom mestu je podignut JNA a evo i par fotki kada se gradio JNA...

Partizan-Fiorentina 1972., igralo se na Marakani a jug nije bio otvoren..

"majstor s mora pobijediti mora"

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove