+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 219 PrviPrvi 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 41/4372

Tema: Old photo

1987.

1988.

Ja sam iznad brace u narandzastim majicama a fotkano je 2 sata pre pocetka a veci deo ekipe je bio jos u Popaju, zbog BBB sam sa tim momcima usao ranije nicim izazvan..
    1989.

Zamolio bih nekog od BBB da kaze na sve tri fotke koliko ima ljudi po njegovom/njihovom misljenju kao neutralnoj ekipi a glede da je tada tribina bila bez stolica.

Super ugledni član exx avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Ma dobro ljudi,nećemo se prebrojavat ko djeca,slike govore same po sebi
    Onak navijački gledano,vidim da su tu gotovo svi udarni transparenti iz tog vremena,pa pretpostavljam i da je ekipa ona "udarna"
    nisam bio na tim tekmama pa nemogu bit ni sudac,nit želim,ali na prvoj i trećoj fotki ima puno više ljudi od broja o kojem se govori,prva fotka čak po meni najbrojnija ( sudim prema onome kad je nas tjekom rata dolazilo jako malo pa cca znam koliki prostor smo zauzimali na stajanju jugozapad),tu je debelo iznad 200

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    ipak nije isto kad si naguran na punu tribinu i kad imaš prostora.
    onda je i prostor između ljudi veći.
    nemam tako dobar vid pa ću se uzdržati od procjene iako je druga slika očito nepodobna za raspravu jer kako, unchauned kaže, neki ljudi nisu ušli a na slici ima manje od 30 ljudi.

prva fotka,cca 300-tinjak ljudi..al ne mogu vidjeti tocno i ocjeniti jer je slika stvarno mala..

Inace,Grobari su uvvjerljivo manje imali popunjen sastav na tribini sa srbima banije,korduna,like,zaledja dalmatinskog,sa bosanskim srbima itd..i to dosta manje od zvezde

Samo, ako ti nije tesko, napisi koje su utakmice u pitanju na fotkama. Osim ove poslednje, naravno, gde je Mijalkovic kao Mario Kempes!

Datum registracije
    Nov 2010
    Sve su sezona 1990/91
    Prva je Dinamo-radnički,druga Dinamo-Budućnost,jesenji dio sezone,i zadnja Partizan na proljeće kad smo i preselili na jug

Nesto sam pricao sa drugarima pa smo komentarisali kako bi uvek likovi koji su prvi put isli na gostovanje u Zagreb obicno najvise najebali u Dugom selu kada su UVEK kamenovali voz a tacno znali koje vagone da gadjaju, bez mobilnih i ostalih sranja!
    Kazes im da se sklone i da ce da kamenje puca na sve strane, mrak a oni jos gledaju kroz prozor da kao nesto i nekog vide...
    Da li ti 'bombarderi' jos uvek 'nicim izazvani' gruvaju po vozovima?

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    eh, kad nismo imali mobitele, uvijek smo se znali naći na pravom mjestu i u pravo vrijeme.
    a ni s autima nismo baš bili opskrbljeni.
    i čini se da je funkcioniralo još bolje nego kad smo bili mobilni. u oba značenja.

Datum registracije
    Nov 2010
    Capo...,bome si u pravo..često se sjetim ih godina,i svih onih ljudi,od kojih velik broj i dan danas srećem na tribinama.
    Sad kak su krenule ove rasprave po forumu,onom prije i ovom,baš sam razmišljo o onoj našoj generaciji koja se okupila početkom rata,pa mi pala na pamet jedna usporedba.Dobro,nije baš usporedba ali nekek u tom smjeru... Grobari i dan danas kao najsvjetliji trenutak svoje povijesti ističu godine kad su imali onu dobru ekipu zvanu "kaznena ekspedicija",a toj ekipi i drugi su priznavali primat.
    Mislim da je ova naša generacija kad su BBB u pitanju u nekom sličnom kontekstu,ali smo punooo duže trajali.Kao aktivni svjedok i sudionik tih vremena dajem si za pravo ovo tvrdit,jer em smo već tada bili kičma grupe,mladi,ludi,bez straha i prevelikog respekta prema ikome,ali smo i jako razmišljali,a pamtiš i da su nam akcije bile osmišljene i odrađene kao prave vojne diverzantske il gradske/ulične borbe.A onda,kostur te ekipe u proširenom sastavu ostao je skupa sve do pred 3,4 g,ubrajajući i onaj period od cca 98,99 do 2005,06 kad smo po meni bili nenadjebivo jaki,kompaktni,uigrani i organizirani ko nikad prijei kad su nam,uz sav respekt i poštovanje prema svim drugim skupinama,uistinu svi mogli popuš... Po mnogim stvarima u to vrijeme bili smo top 5 europe sigurno,to mišljenje iznijeli su mi i ljudi iz nekih drugih skupina,i to ne neki indijanci,već ljudi koji neki k predstavljaju,tak da tu našu generaciju držim zasigurno i najboljom u povijesti skupine ( ak niš onda zbog brojnosti uže ekipe i sve težine akcija i sveg ostalog odrađenog,jer toliki broj nikad prije nismo imali,ali jebenih luđaka i faca je itekako bilo,ali u ovom broju,jok).Jedini zajeb po meni je kaj smo predugo trajali pa su i godine napravaile svoje,jbg,kazna na kaznu,sud na sud,neki razjebali obitelj,neki poso,neki opet prste gurnuli u zabranjeno voće,pa razmirice,jebat ga...al od svega pamte se oni dobri dani i godine,a bilo ih je,oooooooohooooooohooooooo
    I vrijeme je bilo da mlađi preuzmu sve...jebote,zadnje akcijanje mi je na Bruggeu sad bilo do sitnih sati,poso trpi, a 36 na plećima...
    Al one godine iza nas....... nezaboravno,bar znam da sam prošo neki k u životu,a ko znakaj će još bit...nakon bojkota...
    znaš onu: dok u nama zadnji plamen traje,nema povlačenja,nema predaje

Datum registracije
    Nov 2010
    Citiraj Prvotno napisano od unchained Vidi poruku
    Nesto sam pricao sa drugarima pa smo komentarisali kako bi uvek likovi koji su prvi put isli na gostovanje u Zagreb obicno najvise najebali u Dugom selu kada su UVEK kamenovali voz a tacno znali koje vagone da gadjaju, bez mobilnih i ostalih sranja!
    Kazes im da se sklone i da ce da kamenje puca na sve strane, mrak a oni jos gledaju kroz prozor da kao nesto i nekog vide...
    Da li ti 'bombarderi' jos uvek 'nicim izazvani' gruvaju po vozovima?
    E sad,teško je objasnit... ponekad bi to bili lokalni BBB il dinamovci (oni kao agresivniji),ali isto tako demografska karta stanovništva na istočnom djelu ZG itekako je igrala ulogu....

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    Capo...,bome si u pravo..često se sjetim ih godina,i svih onih ljudi,od kojih velik broj i dan danas srećem na tribinama.
    Sad kak su krenule ove rasprave po forumu,onom prije i ovom,baš sam razmišljo o onoj našoj generaciji koja se okupila početkom rata,pa mi pala na pamet jedna usporedba.Dobro,nije baš usporedba ali nekek u tom smjeru... Grobari i dan danas kao najsvjetliji trenutak svoje povijesti ističu godine kad su imali onu dobru ekipu zvanu "kaznena ekspedicija",a toj ekipi i drugi su priznavali primat.
    Mislim da je ova naša generacija kad su BBB u pitanju u nekom sličnom kontekstu,ali smo punooo duže trajali.Kao aktivni svjedok i sudionik tih vremena dajem si za pravo ovo tvrdit,jer em smo već tada bili kičma grupe,mladi,ludi,bez straha i prevelikog respekta prema ikome,ali smo i jako razmišljali,a pamtiš i da su nam akcije bile osmišljene i odrađene kao prave vojne diverzantske il gradske/ulične borbe.A onda,kostur te ekipe u proširenom sastavu ostao je skupa sve do pred 3,4 g,ubrajajući i onaj period od cca 98,99 do 2005,06 kad smo po meni bili nenadjebivo jaki,kompaktni,uigrani i organizirani ko nikad prijei kad su nam,uz sav respekt i poštovanje prema svim drugim skupinama,uistinu svi mogli popuš... Po mnogim stvarima u to vrijeme bili smo top 5 europe sigurno,to mišljenje iznijeli su mi i ljudi iz nekih drugih skupina,i to ne neki indijanci,već ljudi koji neki k predstavljaju,tak da tu našu generaciju držim zasigurno i najboljom u povijesti skupine ( ak niš onda zbog brojnosti uže ekipe i sve težine akcija i sveg ostalog odrađenog,jer toliki broj nikad prije nismo imali,ali jebenih luđaka i faca je itekako bilo,ali u ovom broju,jok).Jedini zajeb po meni je kaj smo predugo trajali pa su i godine napravaile svoje,jbg,kazna na kaznu,sud na sud,neki razjebali obitelj,neki poso,neki opet prste gurnuli u zabranjeno voće,pa razmirice,jebat ga...al od svega pamte se oni dobri dani i godine,a bilo ih je,oooooooohooooooohooooooo
    I vrijeme je bilo da mlađi preuzmu sve...jebote,zadnje akcijanje mi je na Bruggeu sad bilo do sitnih sati,poso trpi, a 36 na plećima...
    Al one godine iza nas....... nezaboravno,bar znam da sam prošo neki k u životu,a ko znakaj će još bit...nakon bojkota...
    znaš onu: dok u nama zadnji plamen traje,nema povlačenja,nema predaje

zato bi volio da gerijatrija otpjeva svoj labuđi pjev i barem na kratko bude ono što je bila.
    još malo, još samo malkice....dok je još krvi u žilama.
    bili smo jebeni svojedobno.....pa ne bi uzalud provodili onakvu represiju i murji maksimalno oslobodili ruke od zakona i pravila postupanja da smo bili bebe.
    jes bio ti kod maksa 99' na manchestrru kad smo na juriš prebili satniju sforovaca koji su iz bih došli na tekmu.
    šteta što nisu bili englezi nego finci.
    al gledat postrojbu sfor-a kako bježi a mlatiš one koji nisu bili brzi...predivno.

Datum registracije
    Nov 2010
    Ha,ha...a sjećaš se premijere u kazalištu predstave dobrodošli u plavi pakao? i prebijenih unproforovih vojnika u dežmanovom prije predstave?hi,hi,hi....oš da ti nabrojim našu postavu,tj ekipu od 5? omjer bio 1:1,5 za njih

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od exx Vidi poruku
    Ha,ha...a sjećaš se premijere u kazalištu predstave dobrodošli u plavi pakao? i prebijenih unproforovih vojnika u dežmanovom prije predstave?hi,hi,hi....oš da ti nabrojim našu postavu,tj ekipu od 5? omjer bio 1:1,5 za njih

nisam bio al se sjećam jedne slike iz "tribina".....murjak, ti, bijesn ko ris i netko te još smiruje. očito se nešto događalo.

Datum registracije
    Nov 2010
    Ma od svih tih silnih engleza,talijana,nizozemaca,i ko zna koga sve ne jedino Marseille zaslužio respect i jedini se pokazali...
    A Feyenoord? i onaj transp od 50 m koji smo im uzeli ( You ll never walk alone feyenord).... Pa u Milanu,kad je T iz dubrave i blackie sa njihove tribine iznio zastavu Fossa pred njihovim punim kopom,mi bili vani pod tribinom i provocirali...
    Leedsovi u Bobanu,prvo ono kad zovu na fight svjesni prisustva murje uokolo 50 m i kad je krenulo oni kud koji mili moji,pa unutra,al kad se probilo vrata.....
    Napad na fan club u marseilleu,kad je njih 30ak bilo tamo ( naš jedan bus) i otimanje šalova uz šamaranje oko stadiona...
    Teranje atleticovog Frentea na njihovoj tribini u Madridu i uzimanje srpske zastave sa iste....
    Pometanje Slovanovih u Bratislavi 94 i 2003,razvaljivanje po Budimpešti u 2 navrata,prvi Gyor 2003 il 04 i destrukcija,anarhija.... Upad u Pub navijača Man.UTD u Manchesteru i poziv njima van na ferku.....Udaranje i razvaljivanje Spartinih u Pragu kod metroa kad su radili čeku za nas,Kijev i sranje sa mafijom,redarima i murjom sa kalašnjikovima....
    Beograd i ganjanje po autoputu onih bacača baklji po povratku iz Bugarske.....ufffffff,bilo je trenutaka...

Al bome,u bulldogu kad je bila ona ekipa iz Millwalla....na galeriji,odma nas provalili,posjedali tako da uvjek budu iznad nas i u prednosti,jebena ekipa po izgledu ali i naš frend pandur koji nas je snimio i odma reko: svi ste legitimirani,te sa pratnjom otfuro engleze...dan posle,Svetice,3 engleza,nas 4...mene dopadne( a najslabiji po građi i najlakši) i S. krkan od 210 cm,150 kg,ništ 2x u glavu i 2x u jaja,al frajer ide,oper pljus,pa u koljeno,opet u jaja svom snagom al on ideeeeee....glava skroz čelava,žile mu poiskakale,jebote stvarno ko neki umobolnik je zgledo...kaj sad,bježanja nema,al ak me dohvati sranje...uleti interventna...odmak al iskreno prvi put mi bilo drago da je murja prekinula sukob.... ona 2 engleza prebijeni,al ovaj majmun,gromada,ma ništa...ja bi od jednog udarca u jaja onakvog savio se ko p....

Datum registracije
    Nov 2010
    Citiraj Prvotno napisano od caporegime Vidi poruku
    nisam bio al se sjećam jedne slike iz "tribina".....murjak, ti, bijesn ko ris i netko te još smiruje. očito se nešto događalo.
    A to me pred stageom pandur nekaj davil jer sam cugo pivu pred kazalištem pa kao moralno,ovo,ono a ja ga oću udavit,mislim da su me ovi iz Stenjevca smirili...
    ono je bilo sat ranije

Datum registracije
    Nov 2010
    A u srijedu bi moglo bit zanimljivo...PAOK je zakupio 300 mjesta u ložama(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)....bit će baci bombu,goni bandu...
    juuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    misliš da će se probat prošverat?

Datum registracije
    Nov 2010
    pa neznam koji to klub može vodit 300 gostiju,sponzora,prijatelja,bla,bla,bla na gostovanje?
    mislim da je to to

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    najvjerojatnije. ali to su ipak grci a to su još veći kauboji od nas. po pitanju džabalebarenja, vodanja sponzora, sponzoruša, klupskih parazita, švalerki, počasnih gostiju......
    iako će se sigurno naći i navijači, barem njihovi lokalni agenti.
    vidjet ćemo jesu li ih kolege od arisa podučili oprezu.

Datum registracije
    Nov 2010
    Od onog navijačkog djela koji bi mogo osvanut, dio neće bit iz Grčke već po meni iz Bgd,to sam ziher

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove