+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1 2 3 4 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 21/66

Tema: Hrvatski suverenisti

Ja se ne pozivam na jugoankete. Mojih 1 do 2 posto NHR-u je prognoza s obzirom da su dobili 4,3 posto kad su Glava i Hasanbeg bili u stranci.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Ja se ne pozivam na jugoankete. Mojih 1 do 2 posto NHR-u je prognoza s obzirom da su dobili 4,3 posto kad su Glava i Hasanbeg bili u stranci.
    Glava nikad nije bio u NHR a Hasanov odlazak kratkoročno je uzdrmao stranku. Ali to će se iznivelirat do izbora.

I tada su im ankete davalo do 2% a dobili su 4,3%. Uz svu Bujančevu opstrukciju.

Oni su jedini bili i još su opasnost zato su i razbijeni i zato se sad minimaliziraju. Ni Suverenisti ni Škoro nemaju taj dugoročni potencijal.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 09-03-2020 at 12:28
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Glava nikad nije bio u NHR a Hasanov odlazak kratkoročno je uzdrmao stranku. Ali to će se iznivelirat do izbora.

I tada su im ankete davalo do 2% a dobili su 4,3%. Uz svu Bujančevu opstrukciju.

Oni su jedini bili i još su opasnost zato su i razbijeni i zato se sad minimaliziraju. Ni Suverenisti ni Škoro nemaju taj dugoročni potencijal.
    OK, tada su im davali više nego duplo manje od što su realno imali. Pa ajmo reć da im sad daju 5 puta manje. I kad pomnožiš 0.9 sa 5 šta dobješ? Činjenica je da ankete itekako utječu na rezultate izbora. Sviđao se nama Škoro il' ne sviđao, on jedini može napraviti nešto značajnje na izborima. Svi ostali bez njega su nula..tj, ispod 5%, ispod izbornog praga...najvjerojatnije i uz pomoć Apisa.

usput, Haso je bio najmanje 50 % stranke..ako ne i 75%. Ja ne vidim kako će se oni to iznivelirat da bi mogli prijeći izborni prag solo. Za to triba puno više od facebook objava.
    Posljednje uređivanje od Picaferaj : 09-03-2020 at 14:29

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    OK, tada su im davali više nego duplo manje od što su realno imali. Pa ajmo reć da im sad daju 5 puta manje. I kad pomnožiš 0.9 sa 5 šta dobješ? Činjenica je da ankete itekako utječu na rezultate izbora. Sviđao se nama Škoro il' ne sviđao, on jedini može napraviti nešto značajnje na izborima. Svi ostali bez njega su nula..tj, ispod 5%, ispod izbornog praga...najvjerojatnije i uz pomoć Apisa.

usput, Haso je bio najmanje 50 % stranke..ako ne i 75%. Ja ne vidim kako će se oni to iznivelirat da bi mogli prijeći izborni prag solo. Za to triba puno više od facebook objava.
    Hrvatski suverenisti samostalno su završena priča.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Realno je da Hrvatski suverenisti u koaliciji 4-5 stranaka prođu prag i možda uvate i 7-8%. NHR Maxsimalno mogu samostalno uvatit 2-3%.
    Torcida old school. 57 g, 150/200(+ -)

Uopće Haso nije bio 70% stranke. To je isto mit.

Esihica se profilira u pravu političarku a on tupo bez energije gleda u pod.

Vidjet ćemo. Zeman kule po kotarim gradi, zeman gradi zeman razgrađuje.

Citiraj Prvotno napisano od 1981 Vidi poruku
    Realno je da Hrvatski suverenisti u koaliciji 4-5 stranaka prođu prag i možda uvate i 7-8%. NHR Maxsimalno mogu samostalno uvatit 2-3%.
    Bez Škore su imali 8%. Sa Škorom ide to na 20%.

Bez Škore su imali 8%. Sa Škorom ide to na 20%.
    Bez Škore ali sa Ružom..koja im je donijela kol'ko ono glasova od tih 8%? 70%? I to kad je cijela Hrvatska bila 1 izborna jedinica.

Uopće Haso nije bio 70% stranke. To je isto mit.

Esihica se profilira u pravu političarku a on tupo bez energije gleda u pod.

Vidjet ćemo. Zeman kule po kotarim gradi, zeman gradi zeman razgrađuje.
    pa di ti to gledaš Brunu? Ja se i ne sjećam kad sam je zadnji put vidio i čuo. Bez Hase ministra kulture ne bi bilo Neovisnih. Inače..ja bi volia da si ti u pravu. Jer mi se Pauk, Capo i Kartelo najviše sviđaju na tkz. desnici.

pa di ti to gledaš Brunu? Ja se i ne sjećam kad sam je zadnji put vidio i čuo. Bez Hase ministra kulture ne bi bilo Neovisnih. Inače..ja bi volia da si ti u pravu. Jer mi se Pauk, Capo i Kartelo najviše sviđaju na tkz. desnici.
    Imala je nedavno govor u saboru i na Htv 4. Kasnije ću stavit.

Upravo ta trojica i Bruna su najbeskompromisniji. Ovi svi uključujuć Škoru su drž nedaj i mislim da će se isposvađat u roku brzo.

Plus toga Škoro je uhvačen u ovom bjednom kokošarenju oko parkinga od 15 kuna po satu.

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Kolege, malo me kopka kakav će uspeh imati suverenistička politika u Hrvata, s obzirim na hrvatske suverenističke tradicije.

Npr. Ako suverenost shvatimo u Boden - Monteskjeovom značenju: Suverenitet je najviša vlast u državi, i ne postoji neka sila izvan te države, koja je vladar nad tom državom; postavlja se pitanje, koliko Hrvati imaju iskustva, pa samim tim i predstavu, o tome šta je to suverenitet?! Od 1102. do 1992. Hrvati kao politički subjekt nisu suvereni, a i 1992. kad je proklamovan suverenitet u vidu nezavisnosti od Beograda, odmah je Tuđman odredio kurs stavljanja nove države pod plašt zapadnih vojnopolitičkih saveza, koji već od tada, do danas određuju hrvatsku politiku.

Dalje, ako se suverenitet shvati kao suprotna politika globalizaciji, opet Hrvati su se zdušno uključili u prvu, ili među prvim, globalnu organizaciju u povijesti: RKC!

Znači, tu je suštinsko pitanje: kako vi sa takvim povijesnim iskustvom doživljavate suverenizam danas, kao ideju?

(Vidite što sam sklepao lepe stihove:
    Kombi žuri kraj obale mora,
    vozi crnce od Inkvizitora.

Ili:
    Evo zore, sunce sija,
    evo Grunfa i Inkvija!
    )

Naš je ideal srpski model suvereniteta a koji se sastoji u ideji, postati ruska gubernija.

Pravi si pjesnik. Batali sve ostalo, samo piši stihove.
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 11-03-2020 at 12:43

Citiraj Prvotno napisano od Aleksa Vidi poruku
    Kolege, malo me kopka kakav će uspeh imati suverenistička politika u Hrvata, s obzirim na hrvatske suverenističke tradicije.

Npr. Ako suverenost shvatimo u Boden - Monteskjeovom značenju: Suverenitet je najviša vlast u državi, i ne postoji neka sila izvan te države, koja je vladar nad tom državom; postavlja se pitanje, koliko Hrvati imaju iskustva, pa samim tim i predstavu, o tome šta je to suverenitet?! Od 1102. do 1992. Hrvati kao politički subjekt nisu suvereni, a i 1992. kad je proklamovan suverenitet u vidu nezavisnosti od Beograda, odmah je Tuđman odredio kurs stavljanja nove države pod plašt zapadnih vojnopolitičkih saveza, koji već od tada, do danas određuju hrvatsku politiku.

Dalje, ako se suverenitet shvati kao suprotna politika globalizaciji, opet Hrvati su se zdušno uključili u prvu, ili među prvim, globalnu organizaciju u povijesti: RKC!

Znači, tu je suštinsko pitanje: kako vi sa takvim povijesnim iskustvom doživljavate suverenizam danas, kao ideju?

(Vidite što sam sklepao lepe stihove:
    Kombi žuri kraj obale mora,
    vozi crnce od Inkvizitora.

Ili:
    Evo zore, sunce sija,
    evo Grunfa i Inkvija!
    )

Kaj nije vama premijer peder, postavljen od pederskog lobija izvan države?

Što se ono u Beogradu sjaji,
    to se sjaji premijeru duga na glavi.

Tako je, mi se učimo suverenizmu, ali za vas smo profesori.
    Posljednje uređivanje od Grunf : 11-03-2020 at 11:24

Kaj se Bujo ohladio od Suverenista? Više ih ne spominje, čak nije u emisiji pokazao skup Suverenista u Lisinskom neki dan.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Banned
    Datum registracije
    Apr 2012
    Blog Entries
    2
    Kaj nije vama premijer peder, postavljen od pederskog lobija izvan države?

Što se ono u Beogradu sjaji,
    to se sjaji premijeru duga na glavi.

Tako je, mi se učimo suverenizmu, ali za vas smo profesori.
    Kod nas postoje ekscesi, ne kažem. Ali kod vas nema ničeg drugog u poslednjih hiljadu godina osim pokroviteljstva stranih suverena.
    Suverenisti koji danas kod vas se organizuju pokazuju naznake da traže nekog slične ideologije u Evropi, pa da ih taj povede. AFD npr. A ako će drugi da ih vodi, to opet nije suverenitet.

I kako bre nemaš talenta za stihove? Treba nešto ovako:
    Šta se ono kroz Beograd vije?
    Gej zastava pedera Srbije!

Tu se vidi osećaj za rimu, ritmiku i metriku stiha.
    Vidi mene:
    Evo zore, sunce sija,
    Evo Grunfa i Inkvija,
    Grunf tuguje, Inkvi kuka,
    na Hrvatskoj vel'ka muka!

Na vr' gore Trebevića,
    ni traga od Francetića,
    i njegovih sledbenika,
    - pobegli su od četnika.

A ni Zagreb nije isti,
    uzeli ga komunisti,
    Briselski je s njima ćato,
    Pupovčevo srpsko zlato...

Itd. itd. Pa Thompson bi mi dao pet hiljada dolara za autorska prava.

Nemam problema priznati nekome da je dobar. Ti si dobar guslar. Svaka čast. A ti nama ništ ne priznaš nego se samo nadimaš i šepiriš kao fazan okolo.

Srpski suverenist iz jemerike.

Takvi su obicno najglasniji.

"Volimo Francusku kao što je on volela nas"..srpsko suverenističko dupeuvlačenije

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    E da tu je sveprisutni Pero Kovačević. Ne znam da će ta opcija puno uzet ako Škoro ne bude s njima u koaliciji. Previše je tu " rasturača" možda i profesionalnih.

Što se mene tiče ostajem pri NHR-u.
    I nećeš pogriješiti. Vjerujem mi. Predlažem da se aktivno uključiš.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Gelsey Azalea Vidi poruku
    Hm, Zekanović kaže da neće s HDZ-om dok Ruža onako amaterski kaže 'ovisi tko će voditi HDZ'. Hasanbegović se šepiri kao napuhani zagorski puran (sigurna sam da je on jedan od profesionalnih rasturača). Nije pozvan Predrag Mišić ali zato je u prvom redu sjedio onaj koji je '91. branio Hrvatsku tamburom iz Pittsburgha. Hvala, ali ne hvala, ostajem NHR-ovka!
    Ni ti ne griješiš. i potpuno si u pravu. Predlažem uključivanje u rad.
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove