+ Odgovori na temu
Stranica 17 od 18 PrviPrvi ... 7 15 16 17 18 PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 321/353

Tema: Papa Franjo/ Patrijarh Franja

Banned
    Datum registracije
    May 2019
    Grunf,ti si neozbiljan forumaš da bi sa tobom vodio dijalog oko ozbiljnih tema.Al,pošto insistiraš na pitanju oko autokefalnosti SPC,dodji 2 juna u Srbiju,da zajedno proslavimo 800 godina od autokefalnosti SPC.

Banned
    Datum registracije
    May 2019
    Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Znači nikakve veze s hrvatskim etnicitetom?
    Respondirao sam ti bio na ovo pitanje,al moderacija nije pustila moj odgovor,stoga ću te pitati o kom hrvatskom etnicitetu ti pišeš,kad je notorna činjenica da dobar dio današnjeg korpusa Hrvatskog naroda čine konvertiti pridošli iz Srpskog biološkog tkiva?Zar ne znaš da je Hrvatski narod konglomerat svega i svačega,kao i izmišljena Američka nacija,jer od svehrvatsog katoličkog kongersa održanog u Zagrebu 1900-te odlučeno je da svi katolici na Balkanu moraju postati Hrvati.Stoga tu valjda poznata činjenica da su mnogi Mađari,Nemci,Slovaci,Šokci i Bunjevci preko noći jednim dekretom postali Hrvati.Jel o tom etnicitetu pričaš?AVE

Ovaj je loš kopirant. Prije x godina sam Srbe progladio europskim Amerikancima jer su mix svega i svačega i skoro da nema temeljnog naroda. Svaki narod asimilira ali Srbi su nastali mišungom barem 10 raznih etniciteta u temelju.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Aristokrata Vidi poruku
    Grunf,ti si neozbiljan forumaš da bi sa tobom vodio dijalog oko ozbiljnih tema.Al,pošto insistiraš na pitanju oko autokefalnosti SPC,dodji 2 juna u Srbiju,da zajedno proslavimo 800 godina od autokefalnosti SPC.
    Pa kaj je od 1922. godine već prošlo 800 godina? Kako vrijeme leti...Doći ću da proslavimo obljetnicu osnivanja vojno-političke sekte.

Respondirao sam ti bio na ovo pitanje,al moderacija nije pustila moj odgovor,stoga ću te pitati o kom hrvatskom etnicitetu ti pišeš,kad je notorna činjenica da dobar dio današnjeg korpusa Hrvatskog naroda čine konvertiti pridošli iz Srpskog biološkog tkiva?Zar ne znaš da je Hrvatski narod konglomerat svega i svačega,kao i izmišljena Američka nacija,jer od svehrvatsog katoličkog kongersa održanog u Zagrebu 1900-te odlučeno je da svi katolici na Balkanu moraju postati Hrvati.Stoga tu valjda poznata činjenica da su mnogi Mađari,Nemci,Slovaci,Šokci i Bunjevci preko noći jednim dekretom postali Hrvati.Jel o tom etnicitetu pričaš?AVE
    To nije činjenica nego srpska propaganda, a sve kaj srpska propaganda govori je da okreće stvarnost i sve ono što su Srbi radili prišiva Hrvatima i drugim narodima. Kad Srbi kažu da su Hrvati konvertiti iz srpstva, budi uvjeren da je jako veliki dio Srba nastao od Hrvata, a to svi znamo. Najmanje pola milijuna Hrvata pravoslavaca je suludom hrvatskom politikom i agresivnom srpskom u suradnji sa sektom SPC-om postalo Srbima.

Trol je oni Dinarac/bastonac i jos x nickova

Citiraj Prvotno napisano od st.anger Vidi poruku
    Nekada zlocin a sada nesto sasvim "normalno" i drustveno prihvatljivo.
    Neda mi se odgovarat Bukowskom jer nije tema a i odgovor bi bio predugačak ali to o eugenici... Švabe su kopirale od Amera..i to u puno blažem obliku od onoga kojeg su prakticirali Ameri. Pa ne, to nekada nije bio zločin. tj. nije se smatralo zločinom. A SAD je tada bila i službeno kršćanska zemlja sa "in God we trust" na novčanicama pa ne, eugenika nije ni dokaz ni posljedica vjerovanja u Darwina..koji je živio puno kasnije nego Spartanci.

Vidim ovdje nekoliko nesuvislih i zlonamjernih komentara kao u Hrvatskoj su bila 44 logora (koja 44, mogao je onaj lupiti i 104, niđe veze), a u Srbiji ni jedan. To je notorna laž koju je vrlo lako provjeriti i čudim se da ovim nekim dežurnim srbendama na portalu nitko nije kadar da odgovori da je u Srbiji bilo na desetine logora tijekom II WW.
    Usudit ću se nabrojati samo neke:

Koncentracijski logor Banjica (kod Beograda)
    Koncentracijski logor Sajmište (Zemun kod Beograda)
    Topovske šupe, kod Beograda
    Veliki Bečkerek, Zrenjanin
    Crveni krst (u Nišu) (30.000, od čega je oko 12.000 strijeljano, ostatak odvedeno u druge logore)
    Dulag (Šabac)
    Svilara (Pančevo)
    Paraćin

Četnici su imali svoje logore i po Bosni, ne samo u II WW nego i u zadnjem ratu 92-95 plus genocid u Srebrenici.
    Posljednje uređivanje od imperator : 17-05-2019 at 13:57
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Aristokrata
    "Respondirao sam ti bio na ovo pitanje,al moderacija nije pustila moj odgovor,stoga ću te pitati o kom hrvatskom etnicitetu ti pišeš,kad je notorna činjenica da dobar dio današnjeg korpusa Hrvatskog naroda čine konvertiti pridošli iz Srpskog biološkog tkiva?Zar ne znaš da je Hrvatski narod konglomerat svega i svačega,kao i izmišljena Američka nacija,jer od svehrvatsog katoličkog kongersa održanog u Zagrebu 1900-te odlučeno je da svi katolici na Balkanu moraju postati Hrvati.Stoga tu valjda poznata činjenica da su mnogi Mađari,Nemci,Slovaci,Šokci i Bunjevci preko noći jednim dekretom postali Hrvati.Jel o tom etnicitetu pričaš?AVE"

Još jedna proizvoljna tvrdnja da ne kažem što gorega.
    ovo je činjenica,:

http://ivanmerz.hr/staro/hrvatski_ka...t/03/index.htm

Sve van ovoga je srpska standardna mitomanija.
    Posljednje uređivanje od imperator : 17-05-2019 at 14:37
    Nemam kompleks pojaviti se bilo gdje i suočiti se bilo s kim, niti ću se pravdati bilo kome što ne mrzim i što sam spreman surađivati za dobrobit svih“

Stadler traži da se BiH čim prije sjedini s maticom Hrvatskom. Tako nešto danas valjda Hrvati ne smiju ni pomisliti.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Stadler traži da se BiH čim prije sjedini s maticom Hrvatskom. Tako nešto danas valjda Hrvati ne smiju ni pomisliti.
    Ma da. pa dolaskom austrougara 1878. u BiH (aneksija) pedantne švabe su prebrojale pućanstvo u BiH i konstatirale da tu žive Hrvati, srbi i muslimani, a cilj je bio austougarima da izmisle bosansku naciju kako bi lakše vladali i sa manje međunacionalnih tenzija posebice u ozračju pretenzija srbije na BiH, što će poslije eskalirati atentatom na nadvojvodu Franca Ferdinanda i njegovu trudnu suprugu Sofiju u režiji Apisove "crne ruke".
    U današnje vrijeme čovjek ima pravo da se izjasni kako ga volja, pa tako na to pravo polažu i bosanski pravoslavci da se izjašnjavaju kao Srbi i to odnedavna...itditd.
    Nego ovdje navrate pojedini pametari i krenu sa slobodnom interpretacijom povjesti...
    Pozdrav za tebe Grunfek.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Umjesto da se ispričavaju Hrvatima zbog uvreda koje je njihov heretik uputio Hrvatima njegovi obožavatelji nastavljaju napadati Hrvate kao nedovoljno dobre katolike.

Valjda zato jer ne znamo prepoznati mudrost u heretikovom hvaljenju životinje koja štuje zločine nad Hrvatima.

Neka,neka, sve se pamti.

Banned
    Datum registracije
    May 2019
    Citiraj Prvotno napisano od imperator Vidi poruku
    Vidim ovdje nekoliko nesuvislih i zlonamjernih komentara kao u Hrvatskoj su bila 44 logora (koja 44, mogao je onaj lupiti i 104, niđe veze), a u Srbiji ni jedan. To je notorna laž koju je vrlo lako provjeriti i čudim se da ovim nekim dežurnim srbendama na portalu nitko nije kadar da odgovori da je u Srbiji bilo na desetine logora tijekom II WW.
    Usudit ću se nabrojati samo neke:

Koncentracijski logor Banjica (kod Beograda)
    Koncentracijski logor Sajmište (Zemun kod Beograda)
    Topovske šupe, kod Beograda
    Veliki Bečkerek, Zrenjanin
    Crveni krst (u Nišu) (30.000, od čega je oko 12.000 strijeljano, ostatak odvedeno u druge logore)
    Dulag (Šabac)
    Svilara (Pančevo)
    Paraćin

Četnici su imali svoje logore i po Bosni, ne samo u II WW nego i u zadnjem ratu 92-95 plus genocid u Srebrenici.
    Logore u Srbiji,su podigli Nemci,ne Srpski narod.Srbija je bila zemlja pod okupacijiom,ako nisi znao,za razliku od Hrvatske,koja je Naciste dočekala sa cvećem.Četnici nisu imali konc logore,niti je jedan zabeležen.Četnici nisu bili profašistička organizacija,već Jugoslovenska vojska u Otadžbini koja se aktivno borila protiv Nemačkog okupatora i komunista (Na teriroriji Srbije) što ukazuje savezničko odlikovanje Dragoljuba Draže Mihailovica.U četnicima je sudjelovao veliki broj Bosanskih Muslimana,Slovenaca i Hrvata.Stoga o tvojim fantazija je besmisleno komentarisati,koje ne mogu biti potkrepljeni istorijskim činjenicama.O hrvatskim logorima,i zločinima nad domicilnim Srpskim stanovništvom imaš bezbroj tekstova,knjiga,dokumentaraca,preciznih lokacija,preživelih svedoka,kao i izveštaja Nemačkog vermahta i stranih istoričara.To što si ti propustio u mladosti,wikipedija ne može nadoknaditi.

Mi smo dočekali Nemce cvećem... Znači da je njemačka vojska ušla u Hrvatsku? To je okupacija. Ako je izlika za srpske logore bila okupacija, onda je to i naša izlika, i mi smo bili okupirani od strane Nijemaca, i Talijana. Samo što se mi nismo hvalili Nijemcima da smo temeljito počistili Židove kao što su se Srbi pohvalili.

Četnici su na konferenciji u Teheranu proglašeni kolaboracionistima i partizani saveznicima. Draža je dobio odlikovanje za neubijanje srušenih američkih pilota.

Napisane su mnoge laži o nama, to si u pravu.

Logore u Srbiji,su podigli Nemci,ne Srpski narod.Srbija je bila zemlja pod okupacijiom,ako nisi znao,za razliku od Hrvatske,koja je Naciste dočekala sa cvećem.Četnici nisu imali konc logore,niti je jedan zabeležen.Četnici nisu bili profašistička organizacija,već Jugoslovenska vojska u Otadžbini koja se aktivno borila protiv Nemačkog okupatora i komunista (Na teriroriji Srbije) što ukazuje savezničko odlikovanje Dragoljuba Draže Mihailovica.U četnicima je sudjelovao veliki broj Bosanskih Muslimana,Slovenaca i Hrvata.Stoga o tvojim fantazija je besmisleno komentarisati,koje ne mogu biti potkrepljeni istorijskim činjenicama.O hrvatskim logorima,i zločinima nad domicilnim Srpskim stanovništvom imaš bezbroj tekstova,knjiga,dokumentaraca,preciznih lokacija,preživelih svedoka,kao i izveštaja Nemačkog vermahta i stranih istoričara.To što si ti propustio u mladosti,wikipedija ne može nadoknaditi.
    To što vi Srbi sami svoje četnike proglašavate nekakvim pokretom otpora protiv Njemaca je vaša stvar i isto što Dražu Mihajlovića glorificirate i dodjeljujete mu uloge koje nije imao je takođe vaša stvar. Svjetska povjest pamtit će te zlikovce kao fašističke kolaborante i koljače iza kojih je Drina bivala krvava i koji su kolaborirali izravno sa fašističkom Italijom, a sve za interes njemačkih poslodavaca i ratnih vođa.
    Stoga su večinu logora širom Srbije držali četnici, koji su i na Banjici tom stratištu naroda stare jugoslavije ravnopravno držali i četnici i njemački poslodavci.
    Mislim da bi za daljnju diskusiju trebalo početi navoditi izvore, a ne lupetati od čibuka šta ti padne na pamet.

Tomašević pital papu kad će posjetiti Hrvatsku, papa odgovorio da prvo mora posjetiti male države. Tomašević rekao da je Hrvatska mala, a papa odgovorio da je Hrvatska snažna država. Prejaki smo.

Stari lisac
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Tomašević pital papu kad će posjetiti Hrvatsku, papa odgovorio da prvo mora posjetiti male države. Tomašević rekao da je Hrvatska mala, a papa odgovorio da je Hrvatska snažna država. Prejaki smo.
    Naravno da smo snažna država za heretika, ovo je država po njegovoj mjeri, ubojice,silovatelji i mučitelji Hrvata slobodno se šetaju zaštićeni od ove države.

Kako rece Valdec na Velebitu, cim su o njemu prilikom imenovanja za Papu hvalospjeve napisali Pilsel i Besker, sve je jasno.

To što vi Srbi sami svoje četnike proglašavate nekakvim pokretom otpora protiv Njemaca je vaša stvar i isto što Dražu Mihajlovića glorificirate i dodjeljujete mu uloge koje nije imao je takođe vaša stvar. Svjetska povjest pamtit će te zlikovce kao fašističke kolaborante i koljače iza kojih je Drina bivala krvava i koji su kolaborirali izravno sa fašističkom Italijom, a sve za interes njemačkih poslodavaca i ratnih vođa.
    Stoga su večinu logora širom Srbije držali četnici, koji su i na Banjici tom stratištu naroda stare jugoslavije ravnopravno držali i četnici i njemački poslodavci.
    Mislim da bi za daljnju diskusiju trebalo početi navoditi izvore, a ne lupetati od čibuka šta ti padne na pamet.
    Osim toga ti si Aristokrato očigledno neozbiljan forumaš da bi sa tobom uopće vodio dijalog oko ozbiljnih tema.

Banned
    Datum registracije
    May 2019
    Odlično,i ja se slažem sa konstatacijom.Sad postavi racionalne argumente za sve ovo gore što si napisao,inače ispadaš jako glup(kao i obično).Nestrpljivo očekujemo tvoju istorijsku ekspertizu, potkrepljenu argumentima. Želimo da vidimo tu silnu dokumentaciju,izvore,i argumente koje će potvditi tvoje deluzije.
    Čak i Hrvoje Klasić ima izričito jasan stav da četnici nisu bili fašisti.Napokon tračak zdravog razuma u Hratskoj.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove