Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 389 od 399 PrviPrvi ... 289 339 379 387 388 389 390 391 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 7,761/7964

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

najveći gubitnik su Hrvati, jer su dobili državu koja nosi njihove ime, a realno služi svima osim njima.

kao što je zanimlijva ova demokracija, u kojoj te zatvore na mjesec dana jer si Srbinu opalio šamar na parkingu.

što je sljedeće ? goli otok, ili možda još bolje Bleiburg volumen 2, za sve koji ne vole Srbe ?

pa nije ta politika iz Beograda, ta politika se vodi u Zagrebu, glavnom gradu tobože hrvatske države. ova država se s punim pravom treba i mora nazivat TAKOZVANOM kako komunjare i HDZ majmuni nazivaju NDH iz 1941, ova država je oličenje takozvane države !

tipična marionetska tvorevina zapada, plus institucije države služe svima, samo ne većinskom narodu. a imamo i situaciju, da se od Srba nakon svega radi žrtve. to je moguće samo kod ovog lobotomiziranog naroda, i dobro je rekla pavelićeva žena da su Hrvati narod koji ne zaslužuje vlastitu državu, i to je činjenica, ja ne govorim o nama ovdje, govorim o većini ovog naroda.

svi su oni veliki hrvati kada se pobjeđuje, i kada Hrgović Miočić i nogometaši na SP osvajaju svijet, onda se i oni sjete biti Hrvati, ali interesantno kako se ne sjete biti Hrvati kada je politika u pitanju i kada nam ove kriminialne izdajice i lopovi iz HDZ-a i SDP-a već 30 godina od države rade sprdačinu. a HDZ je definitivno stranka koju je trebalo razmontirat još onda, kada je Tuđman počeo srat o nekakvoj pomirbi. vidimo baš mu je upalila, hrvati su opet ustaše, a državom orjunaši komunjare i olinjanje udbaščine upravljaju, plus nam zapadne zemlje koloniziraju i kapitaliziraju sva nacionalna dobra.

ako su za ovo poginuli Hrvatski dragovoljci i branitelji 1990e, onda bolje da više nitko od hrvata ne ide u rat, jer mislim da se ipak nitko od njih nije borio za ovo. a to da se zbog jednog šamara i vritnjaka nekom Srbinu, zatvara hrvate u hrvatskoj državi, je najbolji dokaz kome služi ova bolesna država, i čija je to država, takvoj državi ne treba dati ni lipe poreza, jer ta država je ono što se kaže NI ZRNO ŽITA NEPRIJATELJU, OVA DRŽAVA JE NEPRIJATELJ HRVATA, I TAKO JE TREBA TRETIRAT, KAKVA JUGOSLAVIJA I VELIKA SRBIJA. REPUBLIKA Hrvatska je najveći uteg oko vrata svim hrvatima, ovo govno treba zagasit resetirat i potpuno novu državu napravit, a ovu stoku iz HDZ-a i SDP-a pozatvarat, i to sam najblaže rekao. jer napravio bi ja tim govnima nešto puno radikalnije od pukog pritvora.

ali budimo relani, Hrvati jednostavno nisu takav narod, a vidimo da se i na zapadu događaju slični procesi. ljudi su s vremenom postali gluplji, umjesto pametniji, i dok je tako svi ovi hoštapleri s zapada i ove naše kurve ovdje uništavat će sve čega se dotaknu. jer nema nikoga da im se suprostavi, najmanje će im se suprostavljat indoktrinirani i retardirani narod. to je činjenica, pa kome bilo pravo kome krivo.

uostalom HDZ i Srbi su partner od 1990ih, dok je Tuđman srao po Srbima, udbaši su mu bili u krilu, kao i danas. da ne govorim da je HDZ cijelo vrijeme štitio kao i danas bivši sistem na životu, kakvi jebeni Srbi, pa da nemamo bivši sistem i njihovu djećurliju u institucijama, zar bi bilo moguće da Pupovac u režiji s Beogradom izvodi ovakve predstave ? HDZ je oličenje sranja ovdje, i dok se to govno od stranke ne eliminira, nema tu budućnosti za hrvate, jer su ti smradovi okupirali desnu političku opciju u hr, predstavljaju se hrvatima a zapravo su obična govna u talu s svim dušmanima hrvatske, plus njima dirigiraju zapadni hoštapleri od utemeljenja, trebalo se razmonitriat Jugoslaviju ali ostavit bivši sistem na životu, tako da oni nisu rušili ništa, jer su ista govna ostavili na životu.

a sve ovo što imamo danas je loša predstava i gluma, u režiji HDZa i Srba. za dobrobit hrvatske bilo bi najbolje da se prvo elminira HDZ, jer će se onda Srbi sami po sebi elminirat, neće biti stranke koja od rata s njima šuruje po raznim pitanjima. a i to da su oni riješavali Srbe, lijepo su ih riješili, ali su ostavili komunjare koji su glavni zaštitnici Srba i srpskih velikosrpskih kretenarija ovdje, ti komunisti malo su protiv velikosrpstva a onda u drugom momentu tako tipično za njih uljeću ko glavni zaštitnici SRBA, i što onda imaš, imaš glupavog Tuđmana koji je tobože riješio Srbe, a ostavio ove glavne zaštitnike Srba u institucijama hrvatske države, pa imaš da Hrvat dobije mjesec dana pritvora, jer je prebio Srbina. eto što imaš, i to je vama ok ? jebe se meni za tog Tuđmana i HDZ, usrali su sve čega su se god dotakli, i želim da se tu bagru i gamad eliminira iz javnog života ove zemlje, jer su štetočine broj jedan, Srbi samo koriste činjenicu da postoji HDZ. pa vi udrite po Srbima, a nemojte ni slučajno primjetit ko je Srbima i hrvatskim posrbicama to sve omogućio, sve te povlastice i ovakve predstave gdje oni glumataju žrtve, pa onda rušenje partizanskih spomenika je rušenje kulturnog dobra. sve je to Francek i njegova udbolika gamad iz HDZa režirala, zato ih sve nabijem na onu stvar, neka lažu i vuku za nos nekoga drugog jer mene neče, njih treba eliminirat ko najgore četnike, jer oni su četnici u ovoj priči.
    Posljednje uređivanje od Caprienti : 27-08-2019 at 12:51

Caprienti, ne slažem se sa svim napisanim ali u potpunosti shvaćam, osjećam i dijelim ogorčenost, ljutnju, razočaranje, gađenje sa svime šta se događa u Lijepoj Našoj.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Sto je zajednicko HDZu, Dejanu Jovicu i Hrvoju Klasicu?
    Pa svi su za sto skoriji ulazak Srbije u EU.
    Nekima, poput Grlic Radmanu je to cak prioritet, kako sami kazu...
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Sto je zajednicko HDZu, Dejanu Jovicu i Hrvoju Klasicu?
    Pa svi su za sto skoriji ulazak Srbije u EU.
    Nekima, poput Grlic Radmanu je to cak prioritet, kako sami kazu...
    Oni jesu za što skoriji ulazak Srbije u EU, ali Srbija ući neće!

Mnogi Srbi će ući u EU, točnije Njemačku, ali Srbija nikada. Hrvatska je zadnja nova članica u povijesti a ostatak niti ikome treba niti ga uopće smatraju Europom.

Datum registracije
    Sep 2016
    Moze mi netko napisati nesto o Milardovicu, jel' on blizak nasim politickim stavovima?

Nit smrdi nit miriše.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Datum registracije
    Sep 2016

Unhappy

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Nit smrdi nit miriše.
    Pitam zbog ovoga:
    http://www.braniteljski-portal.com/v...srba-koji-su-s

Citiraj Prvotno napisano od mirv Vidi poruku
    Mnogi Srbi će ući u EU, točnije Njemačku, ali Srbija nikada. Hrvatska je zadnja nova članica u povijesti a ostatak niti ikome treba niti ga uopće smatraju Europom.
    Srbija će ući u EU, prvo ako sami zaključe da im se to isplati, a drugo kada to požele stare članice i SAD. Morati će popustiti na pitanju Kosova i to bi otprilike bilo to. Hrvatska će pri tom srpskom ulasku biti nebitna, a jedino je pitanje koje će ustupke Hrvatska morati dati, kako bi se Srbi udobrovoljili za ulazak u EU.

Gorane, nemoj omalovažavati i ponižavati hrvatski status u EU. Ulazak svake nove države u EU mora potvrditi svaka članica EU tako da smo mi itekako bitni.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Gorane, nemoj omalovažavati i ponižavati hrvatski status u EU. Ulazak svake nove države u EU mora potvrditi svaka članica EU tako da smo mi itekako bitni.
    Dobro ste me nasmijali.

Hrvatski ulazak u EU rupu, beskonačni je niz omalovažavanja. Ti tobožnji "pregovori" i ustupci, zvali su se još i "odrađivanje domaće zadaće". Želite li da vam to nabrajam? I Vi ste na referendumu sve to prihvatili i "potpisali", kada ste zaokružili "DA".
    Također, prilikom prijema, premijerka Kosor, daje izjavu - kako RH neće ničim omatati prijem budućih članica. I tako će i biti.

Kosoričine izjave nas ništa ne obvezuju, to je propaganda onih koji bi željeli umanjiti i poništiti naš utjecaj i snagu. Treba prestati sa širenjem defetističkih misli.

Također, ja nisam izašao na EU referendum tako da nisam ništa ni zaokružio.

Citiraj Prvotno napisano od goran2hr Vidi poruku
    Srbija će ući u EU, prvo ako sami zaključe da im se to isplati, a drugo kada to požele stare članice i SAD. Morati će popustiti na pitanju Kosova i to bi otprilike bilo to. Hrvatska će pri tom srpskom ulasku biti nebitna, a jedino je pitanje koje će ustupke Hrvatska morati dati, kako bi se Srbi udobrovoljili za ulazak u EU.
    Tako će to biti otprilike, nažalost. Hrvatska je tu skroz nebitna. Mi imamo status slugana (sami smo si krivi) i bojim se da ako Srbija uđe u EU da ćemo biti u još gorem položaju. Zamišljam EU kao bogatašku kuću; Nijemci i Francuzi bogata gospoda ostalo čine namještenici i slugani a mi smo ovo zadnje. Ako uđe Srbija, svojom domišljatom i perfidnom politikom dogurat će do pozicije šefova posluge što znači i naših šefova.
    "My country, right or wrong; if right, to be kept right; and if wrong, to be set right.” (Carl Schurz)

https://www.vecernji.hr/vijesti/hrva...enovac-1343689

Hrvatska na Bajakovu zabranila ulazak srpskoj vojnoj delegaciji? Krenuli su u Jasenovac

Ne mogu da vjerujem da su to napravili. Ma jel to istina?

Bez službene najave strana vojska htjela ući u Hrvatsku, zamisli te drskosti. I još su išli na proslavu nekih svetih novomučenika Jasenovačkih, jbt koja je to mitomanija, prvi put čujem za to. SPC održava mitomaniju po svojim crkvama.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ocita provokacija. Trebalo bi zabraniti prisustvo ikakve srpske vojne osobe na tlu Hrvatske.

Vulin već kuka i traži isprike, koje je to Cinčarsko pogano smeće. Jel može HV bez najave ići u Zemun?

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ocita provokacija. Trebalo bi zabraniti prisustvo ikakve srpske vojne osobe na tlu Hrvatske.
    Trebalo bi zabraniti SPC.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Vulin već kuka i traži isprike, koje je to Cinčarsko pogano smeće. Jel može HV bez najave ići u Zemun?
    HV je dobrodosla kada im u poplavama spasava dupe.
    Ako ima zrno pameti, taj scenarij se ne ce ponoviti vise. Valjda su sami kadri spasavati sugradjane u trenutku poplave.

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove