+ Odgovori na temu
Prikaz rezultata str. 1/13

Tema: Klikni za prijetalja-Prijateljski portali

caporegime caporegime avatar
    Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4

Klikni za prijetalja-Prijateljski portali

Posljednje uređivanje od caporegime : 01-06-2011 at 21:07
    ex. m. BBB ZG +40, 50-100

Ilirk@
    Gost
    http://komentar.hr

nisam vlasnik, ali imam ovlasti stavit naš banner. eno ga, stoji. i podikoji tekst da rasturi zegej ljevicu. pa eto, red ga je spomenit.

Član u nastajanju Geronimo avatar
    Datum registracije
    May 2011
    Blog Entries
    3
    Klikam, klikam...

Ima li još koji dobar site?

za ove navedene palac gore

Odlična i hvalevrijedna akcija foruma HRHB.Klikamo

http://tvrtkodolic.bloger.hr/

E ako je ovaj blog hrvatski, onda stvarno nemam riječi. Doduše, dobro je nasmijati se glupostima kao da je FIFA nama pustila da dođemo do trećeg mjesta u Francuskoj, ali ima stvari koje nisu ni smješne ni normalne.

To je smeće, to treba micati sa našeg portala..a prenijeli smo mu par kolumni.

Imra Agotić je svjedok..Martin špegelj je svjedok..Anton Tus je svjedok..autor napada Tuđmana zbog Beograda a onda navodi kao relevatne jugoficirčine..

ma miči to s našeg portala..

Ilirk@
    Gost
    inkvi, jel to službeno? maknut ću, što se mene tiče, meni svejedno. stavila sam na traženje joze, nisam ni čitala što piše, eto, iskreno...

ima čovjek dobrih tekstova. vi kako hoćete. ovaj predzadnji je bio katastrofa.

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    moram reći da sam bio prilično unezvijeren kad sam pričitao jednu kolumnu koju je poslao.
    predlažem da dobije još jednu šansu. ukoliko itko primjeti daljnje zastranjenje, poduzet ćemo druge korake.

Čovjek piše kako piše, nema se tu šta očekivat, da sad ne ispadne da ja sam odlučujem ali mislim da mi nismo portal koji će propagirati one imbecilnosti o Tuđmanu beograđaninu i glorificirati tašte jugoficirčine u svojim nebulozama, još samo fali da propagiramo priče kako smo eto mogli Srbe pobijedit al nismo jer su se Franjo i Slobo dogovorili jer se prvi okružio hercegovačkim radikalima, pa izdaja u Posavini, pa sve one priče iz udbaške kuhinje.

Citiraj Prvotno napisano od Ilirk@ Vidi poruku
    inkvi, jel to službeno? maknut ću, što se mene tiče, meni svejedno. stavila sam na traženje joze, nisam ni čitala što piše, eto, iskreno...

Nije problem, ja sam čitao, kolumna je zadnja bila dobra ali kad sam pročitao ovo što je Vepar linkao..

to nije naš stav..niti ima dodira sa našim stavom..

Datum registracije
    Nov 2010
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Čovjek piše kako piše, nema se tu šta očekivat, da sad ne ispadne da ja sam odlučujem ali mislim da mi nismo portal koji će propagirati one imbecilnosti o Tuđmanu beograđaninu i glorificirati tašte jugoficirčine u svojim nebulozama, još samo fali da propagiramo priče kako smo eto mogli Srbe pobijedit al nismo jer su se Franjo i Slobo dogovorili jer se prvi okružio hercegovačkim radikalima, pa izdaja u Posavini, pa sve one priče iz udbaške kuhinje.
    nipošto. uoči li se taj trend.....ide čistka

Ilirk@
    Gost
    nu.. ja sam tu, samo pošaljite pp i napišite šta triba.. nemam vrimena čitat svaki članak na portalu, radije iskoristim podikoji slobodni trenutak nešto pametno napisat, ovako, na sveopŠTu korist našega foruma..

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove