+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 6 1 2 3 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/111

Tema: Diplomacija Republike Hrvatske-bilanca

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016

Diplomacija Republike Hrvatske-bilanca

Kad pratimo vijesti zadniih dana, mozemo zapaziti sljedece:

Srbi, Muslimani i Slovenci se natjecu u bacanju blata na Republiku Hrvatsku.

Vucic negira ociti zlocin iz mrznje nad Hrvatima u Vojvodini, navodeci kako se ne radi o zlocinu iz mrznje, vec valjda o maloj zajebanciji izmedj' momaka.

Srbijanska politika je ponovo dotakla dno, i svakome mora biti jasno da je neprijatelj broj jedan za Srbijance Hrvatska i Hrvati.

Bakir Izetbegovic opet izvaljuje neke svoje o generalu Praljku zlocincu, Muslimani i dalje trazu da se izbrise pridjev''hrvatski'' iz svega i svacega, Slovenci otvoreno prijete, a i Crna Gora ima svoje pretenzije.

To je sto vidimo, sad, koga mozemo direktno kriviti za takvo ponasanje spomenutih.

Hrvatska od dolaska Plenkovica i njegovih na vlast vodi jos servilniju vanjsku politiku i diplomaciju nego sto je to bilo uobicajeno prije njih.

Koji su uspjehi te diplomacije i te vanjske politike? Kakvu korist imaju Hrvati od igranja po pravilima Brüssela i Berlina.

Kakvu bilancu mozemo povuci, i sto se za buducnost mora nauciti, posebno u odnosima spram Srbima i Muslimanima.
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Milanovic i Plenkovic su diplomati, a otkad nas oni vode izgubili smo 90% diplomatskih bitaka. Trebali bi se vratiti povjesnicarima, oni ocito bolje kuze diplomaciju i drzavu.

Zlocin... sto su se pomarisali seljaci... pa cak i da je na nacionalnoj osnovi...

Ne drami Punti... lokalna klinacka tuca... ko zna zbog cega je,a i da je zbog toga... za tebe je to "zlocin"... ajde sad malo kukajte, pa onda drugima spocitavajte da to isto rade, ali onda je to strasno...

Manje licemerja!

Datum registracije
    Sep 2016
    Cekaj, kod vas sva zurnalija se raspisala o onih cetiri pet Splicana iz polukriminalnog miljea koji su posli u Beograd potuci se za vrag zna koji racun kao da su poslani od vlade u Zagrebu, onaj picousti glavni Srbijanac nesto sere o drzavama koje hoce poljuljati Srbiju, jedino njih sva ta srbijanska zurnalija i politika ima ne cjedilu, a Ruse, Grke i Bugare koji su isto bili tamo ne spominjete. Sta vi Srbijanci njih ne spominjete?

Znaci vi Srbi mislite razbijati Hrvate po Vojvodini, a da Hrvatska po nalogu glavnog cetnika Aleksha Ker aka Vucic nesmi pisnuti. Jos ce reci picousti djubretar da Hrvati izsmiljaju.

A sto vi mislite sto ste vi Srbulji, nekakvi gospodari, gazde Hrvata.

Prvo, smiri malo taj svadjalacki ton...

Dolazak splicana i sve ono sto je usledilo posle je privuklo paznju medija, jer je zaista nesvakidasnje... svi su se sa time salili, sprdali... bizarna stvar. Osim Vucicu koji je pokusao o tome da prica kao nekom pokusaju drzavnog udara i pravljenja haosa, niko drugi o tome nije pricao... zato sto je to budalastina.

Imamo ovaj incident... bez pravih detalja, imena, kako, zasto... znamo samo da su klinci. Moguce da je povod nacionalnost, a mozda i nije, po selima izbije tuca iz brdo razloga, spominje se sad nekakva devojka, mozda je alkohol... ko ce ga znati...

Da su teske telesne povrede, ili nedaj boze smrt, onda bi svi detalji bili mnogo vazniji... ovako, kad nema toga, to se desava svaki dan u svakoj skoli, neko se potuce... videcemo dal ce se saznati nesto vise, a da nije iz usta politicara, koji pokusavaju na ovoj pizdariji da skupljaju poene...

Ti bez ikakvih tacnih informacija, a znamo da nisu teske povrede ili smrt, mrtav ladan kazes - zlocin... kao da prizivas to, treba ti prolivena krv, da bi opravdao svoje postavke. Kao npr da Pupovac izadje i posle neke seoske tuce kaze kako su Srbi ugrozeni... i ja sad treba da penim zbog toga... to je za naivce, ili kvarnjake...

Daleko od toga da su medjunacionalni odnosi idilicni, ali nekima kao da odgovara da se zatruju do prolivanja krvi... Plenkovic drami sa protesnom notom koju ambasadorka nije ni htela da primi... ispada smesan... on ce kao nesto da podigne glas... indijanac... kao i ovaj Vucic ovde...

Ovaj sto su ga prebili kaze da su ocevi tom dvojci katolici Hrvati a majke Srpkinje, prebise ga svoji polutani

http://rs.n1info.com/a352796/Vesti/V...-Hrvatske.html
    grobari,28,100+

Pa kad ja kažem da Hrvati u Srbiji ne smiju se javit da su živi a kamoli da imaju neka kolektivna prava. A i kad se ne javljaju da su živi,prebijaju ih. Što bi bilo da nose ustaška obilježja ko mladi četnici u Hrvatskoj.

Šta će Plenković slat prosvjednu notu dok mu Vulin šparta u pratnji uniformisanog lica šeta Hrvatskom.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Pogledaj razlike u reakciji srpske strane i hrvatske strane na takve incidente. Netko Srbinu na moru polupa šajbu, isprike i osude cijele političke, medijske scene. Ljudima je svima žao. Hrvati isprebijani u Srbiji. Mediji kažu da su Hrvati sami sebe tukli, Vučić kaže da izmišljamo, Srbi na forumu da to nije ništa posebno, takav je život itd.

Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od DzoniBG Vidi poruku
    Prvo, smiri malo taj svadjalacki ton...

Dolazak splicana i sve ono sto je usledilo posle je privuklo paznju medija, jer je zaista nesvakidasnje... svi su se sa time salili, sprdali... bizarna stvar. Osim Vucicu koji je pokusao o tome da prica kao nekom pokusaju drzavnog udara i pravljenja haosa, niko drugi o tome nije pricao... zato sto je to budalastina.

Imamo ovaj incident... bez pravih detalja, imena, kako, zasto... znamo samo da su klinci. Moguce da je povod nacionalnost, a mozda i nije, po selima izbije tuca iz brdo razloga, spominje se sad nekakva devojka, mozda je alkohol... ko ce ga znati...

Da su teske telesne povrede, ili nedaj boze smrt, onda bi svi detalji bili mnogo vazniji... ovako, kad nema toga, to se desava svaki dan u svakoj skoli, neko se potuce... videcemo dal ce se saznati nesto vise, a da nije iz usta politicara, koji pokusavaju na ovoj pizdariji da skupljaju poene...

Ti bez ikakvih tacnih informacija, a znamo da nisu teske povrede ili smrt, mrtav ladan kazes - zlocin... kao da prizivas to, treba ti prolivena krv, da bi opravdao svoje postavke. Kao npr da Pupovac izadje i posle neke seoske tuce kaze kako su Srbi ugrozeni... i ja sad treba da penim zbog toga... to je za naivce, ili kvarnjake...

Daleko od toga da su medjunacionalni odnosi idilicni, ali nekima kao da odgovara da se zatruju do prolivanja krvi... Plenkovic drami sa protesnom notom koju ambasadorka nije ni htela da primi... ispada smesan... on ce kao nesto da podigne glas... indijanac... kao i ovaj Vucic ovde...
    Ja kad tebe citan uvik o takvin stvarima ne prica niko drugi nego komplet srbijanska vlada i veci dija vasih novina.

Sad si ti meni kao mjerodavan, a ostatak Srbije ne, sad cu ja procjeniti Srbiju kroz to sto ti meni pricas, a ne kroz vase medije i vasu vladu.

To je tragikomicno. A ova usporedba Vucica i Plenkovica je jos tragikomicnija, jer je to i bit ovog threada, ponasanje Plenkovica forsira ponasanje Vucica i komplet srbijanske vlade, ta pasivnost, to mlohavo slanje protestnih noti bez pritiska, to popustanje svakoj susi.

Ili da vako opisen. Sto mislis da su ovako napadnuti Madjari, te da je Madjarska poslala protestnu notu i zatrazila da se stite gradjani madjarske nacionalnosti, bil' sljedila ovakva reakcija Vucica i srpske zurnalije koja pise da to i nije bilo nacionalno motivirano? Koja se kao ovaj smrad BWA izrugiva.

Mislis li da bi se usudili tako odgovoriti Budimpesti? Nebi. Ni u snu. Da su slucajno napadnute Sandzaklije, Vucic bi na kolinima isa moliti oprost, busajuci se u prsa ''to nije moja Srbija''. Ali posto su Hrvati u pitanju, srbijanska hunta i zurnalija tu nezna za odgovornost, relaksiranje.

Srbijanska vlada se sastoji od crvenih cetnika oko Dacica i Vulina i od cetnika seseljovsko pedigrea, ko je to necu ti valjda morati tumaciti.

Ista stvar je sa balinskon hunton, trenutacno je zeleno balinska hunta jaca, sto ne znaci da crveno balinska hunta drugacije forsira kad su Hrvati u pitanju. Isti obrazac ponasanja, ista zrtva.

Hrvati.

Zasto je to tako, koje su kontrasmjere, i kako se mora prominiti hrvatska diplomacija da se takve stvari u buducnosti vise ne dogadjaju.

To je o cemu Hrvati moraju razmisljati, a ne o tome da sa vama ili sa balijama vodimo ko fol politicki korektne pricice ili diskusijice. To ej mazanje ociju. Hrvatima. Jer i Srbi i Muslimani pricaju jedno a rade drugo.

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Milanovic i Plenkovic su diplomati, a otkad nas oni vode izgubili smo 90% diplomatskih bitaka. Trebali bi se vratiti povjesnicarima, oni ocito bolje kuze diplomaciju i drzavu.
    I to povjesničara starijeg od 65 godina. Uz uvjet da ima najmanje pet objavljenih knjiga iz političke povjesti hehe Jedno san siguran budući hrvatski lider nikako nebi smio biti pravnik ili doktor medicine. S njima se baš nismo usrećili.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Ja kad tebe citan uvik o takvin stvarima ne prica niko drugi nego komplet srbijanska vlada i veci dija vasih novina.

Sad si ti meni kao mjerodavan, a ostatak Srbije ne, sad cu ja procjeniti Srbiju kroz to sto ti meni pricas, a ne kroz vase medije i vasu vladu.

To je tragikomicno. A ova usporedba Vucica i Plenkovica je jos tragikomicnija, jer je to i bit ovog threada, ponasanje Plenkovica forsira ponasanje Vucica i komplet srbijanske vlade, ta pasivnost, to mlohavo slanje protestnih noti bez pritiska, to popustanje svakoj susi.

Ili da vako opisen. Sto mislis da su ovako napadnuti Madjari, te da je Madjarska poslala protestnu notu i zatrazila da se stite gradjani madjarske nacionalnosti, bil' sljedila ovakva reakcija Vucica i srpske zurnalije koja pise da to i nije bilo nacionalno motivirano? Koja se kao ovaj smrad BWA izrugiva.

Mislis li da bi se usudili tako odgovoriti Budimpesti? Nebi. Ni u snu. Da su slucajno napadnute Sandzaklije, Vucic bi na kolinima isa moliti oprost, busajuci se u prsa ''to nije moja Srbija''. Ali posto su Hrvati u pitanju, srbijanska hunta i zurnalija tu nezna za odgovornost, relaksiranje.

Srbijanska vlada se sastoji od crvenih cetnika oko Dacica i Vulina i od cetnika seseljovsko pedigrea, ko je to necu ti valjda morati tumaciti.

Ista stvar je sa balinskon hunton, trenutacno je zeleno balinska hunta jaca, sto ne znaci da crveno balinska hunta drugacije forsira kad su Hrvati u pitanju. Isti obrazac ponasanja, ista zrtva.

Hrvati.

Zasto je to tako, koje su kontrasmjere, i kako se mora prominiti hrvatska diplomacija da se takve stvari u buducnosti vise ne dogadjaju.

To je o cemu Hrvati moraju razmisljati, a ne o tome da sa vama ili sa balijama vodimo ko fol politicki korektne pricice ili diskusijice. To ej mazanje ociju. Hrvatima. Jer i Srbi i Muslimani pricaju jedno a rade drugo.
    Znaci po tvojoj logici ja cu uzimati za merodavno samo sta kaze Plenkovic, Kolinda, Vecernji i Jutarnji...i da ne postoji nista drugo vazno... svi Hrvati misle kao ovi nabrojani... tu vec dolazimo do nonsensa tvoje misli...

Razlog zbog kojeg si otvorio temu je "zlocin" kako ga ti zoves... nije to pasivnost Plenkovica, nego je on pokrenuo ovu nebuloznu pricu isticuci je kao prvu na sednici vlade, sa naredbom da se uputi protesna nota Srbiji zbog toga... znaci on je to sranje poceo...

Prvi izvestaj o sukobu je dosao od hrvatskog novinara koji nije ni bio u Sonti, niti je mogao znati tacno sta se desilo. Na to se aktivirao Zigmanov, trabant zagrebacke politike koji javlja Plenkovicu o "medjunacionalnom sukobu" a da nije predhodno proverio o cemu se radi... Plenkovic isto guta udicu, namerno, jer mu to politicki odgovara, da bar malo zadovolji svoje biracko telo koje ga smatra mekuscem... pa bar nesto da kaze...

A desilo se da su se ispred kafane popickali klinci... Hrvata su napali polutani, mesanci, kojima su ocevi Hrvati... taj napadnuti Hrvat se zove Andrej Djurkov(Djurkov, pravo hrvatsko prezime), a napali su ga Ivan i Milos Mihaljev(od oca Hrvata)... Ivan Mihaljev prilazi i udara Andreja Djurkova pesnicom u lice, a onda Andrej vadi metalnu palicu kojom udara po nogama Ivana Mihaljeva... tu nastaje opsta tuca kojoj se prikljucuju i drugi...

Jedini sa laksim telesnim povredama zavrsava Ivan Mihaljev, ostalima nije nista... to je ovaj sto je od "Hrvata" Djurkova popio palicom po nogama...

E sad se zamisli dobro koliko je budalasto da za ovo seosko kafansko makljanje klinaca ti kazes ZLOCIN... cela prica je jedna smejurija, nedostojno paznje ni lokalnih novinara, a ne da se urucuje protesna nota izmedju drzava... ali davljenik(Plenkovic) se i za slamku hvata...

Datum registracije
    Sep 2016
    Znaci po tvojoj logici ja cu uzimati za merodavno samo sta kaze Plenkovic, Kolinda, Vecernji i Jutarnji...i da ne postoji nista drugo vazno... svi Hrvati misle kao ovi nabrojani... tu vec dolazimo do nonsensa tvoje misli...

Razlog zbog kojeg si otvorio temu je "zlocin" kako ga ti zoves... nije to pasivnost Plenkovica, nego je on pokrenuo ovu nebuloznu pricu isticuci je kao prvu na sednici vlade, sa naredbom da se uputi protesna nota Srbiji zbog toga... znaci on je to sranje poceo...

Prvi izvestaj o sukobu je dosao od hrvatskog novinara koji nije ni bio u Sonti, niti je mogao znati tacno sta se desilo. Na to se aktivirao Zigmanov, trabant zagrebacke politike koji javlja Plenkovicu o "medjunacionalnom sukobu" a da nije predhodno proverio o cemu se radi... Plenkovic isto guta udicu, namerno, jer mu to politicki odgovara, da bar malo zadovolji svoje biracko telo koje ga smatra mekuscem... pa bar nesto da kaze...

A desilo se da su se ispred kafane popickali klinci... Hrvata su napali polutani, mesanci, kojima su ocevi Hrvati... taj napadnuti Hrvat se zove Andrej Djurkov(Djurkov, pravo hrvatsko prezime), a napali su ga Ivan i Milos Mihaljev(od oca Hrvata)... Ivan Mihaljev prilazi i udara Andreja Djurkova pesnicom u lice, a onda Andrej vadi metalnu palicu kojom udara po nogama Ivana Mihaljeva... tu nastaje opsta tuca kojoj se prikljucuju i drugi...

Jedini sa laksim telesnim povredama zavrsava Ivan Mihaljev, ostalima nije nista... to je ovaj sto je od "Hrvata" Djurkova popio palicom po nogama...

E sad se zamisli dobro koliko je budalasto da za ovo seosko kafansko makljanje klinaca ti kazes ZLOCIN... cela prica je jedna smejurija, nedostojno paznje ni lokalnih novinara, a ne da se urucuje protesna nota izmedju drzava... ali davljenik(Plenkovic) se i za slamku hvata...

Ovaj thread je o propaloj hrvatskoj vanjskopolitickoj politici koja dozvoljava vama da se izseravate na racun Hrvate i glumite nesto sto niste.

Ovaj Aleksha koji non stop glumi nekakvog liberala je olicenje toga. Glumi lik nekakvog svjetskog liberala a najobicniji je cetnik sa dna kace. Ne valja glumiti nesto sto nisi, ja za sebe nebi u snu tvrdija da san liberal, ni po kojen pogledu.

Sad su samo ova dvojica, od petero sestero ste na ovu dvojicu napadaca spali, sutra ce biti po princiou ''pijane ustase'' sami sebi na sake padaju.

Ovo je tema o hrvatskoj vanjskoj politici i kako se mora pozicionirati spram vama, da se mene pita najsovinistickije moguce, da vas se podjebe di kud je moguce, drzi izvan EU do sudnjega dana, ucjenjuje, forsira autonomiju Vojvodine itd. itd.

Covice, tebi jedan od najvise pozicioniranih politicara prica o tome kako rat na ovin prostorima nije zavrsen, a ti imas petlju dolaziti tu i trubiti nesto o Plenkovicu.

O Plenkovicu, koji nema pojma sto je konfliktno ponasanje, sto zdere kredu svaki dan, koji je lakaj Njemacke.

Ja mislin da onaj vas Ducic bi u pravu sa onon njegovon recenicon, ali falija je lola narod, debelo je falija.

O kakvoj ti diplomatiji pricas, izabrali ste briselskog potrcka na izborima vecinom glasova...

Kad malo izadje izvan domaceg zadatka koji su mu zadali, dobije po njusci... sad ga pritiskaju da prihvati arbitrazu, iako ste Janeze uhvatili kako namestaju presudu...

Ovaj primer sa seoskom tucom, da se za to uruci protesna nota izmedju drzava... to je onako, da mu se smejes u facu... pa barem neki konkretan razlog da je nasao. Lik prvo tako jadno izgleda, da sta god da ti kaze, ne mozes prihvatiti ozbiljno... a sad se jos i blamira sa ovom protesnom notom...

Datum registracije
    Sep 2016
    Da se vratimo direktno na temu, ''sto je nama bojlerova borba dala'', ako zbrojimo diplomatske velepobjede Andreja, sto mozemo skupiti.

Izazivanje Rusije, potpuno nepotribno i tupavo. Na drugoj strani LNG terminal-nula bodova. Visegradska skupina....ni blizu. Sporovi sa Slovencima. Muslemanima-pisi propalo.

Ako neko moze navesti nesto pozitivno, cisto radi statistike.

Datum registracije
    Sep 2016
    O kakvoj ti diplomatiji pricas, izabrali ste briselskog potrcka na izborima vecinom glasova...

Kad malo izadje izvan domaceg zadatka koji su mu zadali, dobije po njusci... sad ga pritiskaju da prihvati arbitrazu, iako ste Janeze uhvatili kako namestaju presudu...

Ovaj primer sa seoskom tucom, da se za to uruci protesna nota izmedju drzava... to je onako, da mu se smejes u facu... pa barem neki konkretan razlog da je nasao. Lik prvo tako jadno izgleda, da sta god da ti kaze, ne mozes prihvatiti ozbiljno... a sad se jos i blamira sa ovom protesnom notom...
    Smij mu se, i ja mu se smijen kad ga vidin onakvog musavog i kiblavog. Tu i je fora, pita san te bil' se Vucko usudija Orbana tako napadati, i tako sa Madjarima komunicirati. Naravno da nebi, a zamisli cudo se desi i Hrvatsku neko povede u Visegradsku skupinu i Orban se klonira i posalje malog Orbana nama.

O kako bi to gadno za Srbiju bilo, ooooo.

Smij mu se, i ja mu se smijen kad ga vidin onakvog musavog i kiblavog. Tu i je fora, pita san te bil' se Vucko usudija Orbana tako napadati, i tako sa Madjarima komunicirati. Naravno da nebi, a zamisli cudo se desi i Hrvatsku neko povede u Visegradsku skupinu i Orban se klonira i posalje malog Orbana nama.

O kako bi to gadno za Srbiju bilo, ooooo.
    Vucko jeste retard, ali stvar koju mu priznajem kao dobru je sto je sa Madjarima ispeglao sve odnose... nikad bolje odnose sa njima nismo imali u istoriji, pa sam Orban govori svojim Madjarima u Vojvodini da glasaju za njega...

Al Orban se ne bi ponizavao da urucuje protesnu notu zbog seoske tuce...

https://www.youtube.com/watch?v=m-UthWnzOuo

Vi ste sa njima zakacili oko INA... ne znam dokle je to stiglo...

Datum registracije
    Sep 2016
    Vucko jeste retard, ali stvar koju mu priznajem kao dobru je sto je sa Madjarima ispeglao sve odnose... nikad bolje odnose sa njima nismo imali u istoriji, pa sam Orban govori svojim Madjarima u Vojvodini da glasaju za njega...

Ma jeli, Orban je uzeja Heineken u clinch i trazi od njih da skidaju crvenu zvizdu sa emblema na madjarskon trzistu, a to je paravan da stiti jednu lokalnu madjarsku pivovaru od njih.

Aj' probajte dirnuti Madjare u Vojvodini, tija bi viditi Sijartu. Taj Sijarto je inace prvorazredan lik, Hrvatsku ne njusi nesto od one krize sa izbjeglicama, ali taj je primjer borbenog ministra, ako se sa njima zakacite oko icega, vidit ces kako to izgleda.

Aj' probajte ista zaostravati sa njima kao sto volite sa Hrvatima, znas kako bi tija viditi dvojac Orban Sijarto da operira nad vama. Vise nego cokolade izist. Al' nece to Srbija i Vucko, jer zna sa kime moze a sa kime ne.

Nevezano za vas, sjajan potez bi bija sa hrvatske strane pridruziti se klubu Visegradaca, prigrmiti par godina dok se izlupaju sa osovinon Pariz-Berlin. Nazalost zasad nema vizionara koji bi to sproveja, a Hrvatima guraju ove idiote iz Zivog zida kao alternativu bojleru....

Al' ko zna sto bude bilo....

Ako neko moze navesti nesto pozitivno, cisto radi statistike.
    Fluentno priča, njegovi odgovori su uvijek lijepo uobličeni ko postovi DžoniBG-a

Sranje je što mu fali doza pozitivne drskosti kontra onih koji ugrožavaju hrvatske narodne i nacionalne interese (uzmimo primjer Slovenaca i pomorske granice, Muslimana i haške presude, te u konačnici migrantske politike i EU kvota), tu doslovno konstantno ispada donji, šonjo uvijek spreman progutati govno na štetu svoga naroda.

Jel mogu, ja da se uključim. Nije Vučić ispeglao odnose s Mađarima nego su vas Mađari ispeglali metaforički i doslovno. Metaforički i politički a doslovno kad su vam novinare mlatili i na granici a vi se niste usudili pisnut o tome. Jer nisu vam Mađari Hrvati da tamo šaljete Vuline i ostale klaunove. Na pamet vam ne pada . Dobro vi znate s kim možete kako.

Još su vam sabili ogradu duž granice, pisnuli niste.

Da su vam Hrvati prebili novinare na granci i posadili žicu duž granice izbila bi priča o genocidu tipa onog u NDH. Znamo se jelda.

Što se tiče ovog u Vojvodini dal je i tko počeo što..to je skoro nebitno, bitno je da se Hrvati ne smiju javit da su živi a ako je Žigmanov trabant Zagreba, koja mu je stvarna moć?. Jel slična Pupovčevoj. Mislim nećemo vrijeđat osnovnu inteligenciju,..to ipak ostavi za forum hr..ono stvarno..

Ma jeli, Orban je uzeja Heineken u clinch i trazi od njih da skidaju crvenu zvizdu sa emblema na madjarskon trzistu, a to je paravan da stiti jednu lokalnu madjarsku pivovaru od njih.

Aj' probajte dirnuti Madjare u Vojvodini, tija bi viditi Sijartu. Taj Sijarto je inace prvorazredan lik, Hrvatsku ne njusi nesto od one krize sa izbjeglicama, ali taj je primjer borbenog ministra, ako se sa njima zakacite oko icega, vidit ces kako to izgleda.

Aj' probajte ista zaostravati sa njima kao sto volite sa Hrvatima, znas kako bi tija viditi dvojac Orban Sijarto da operira nad vama. Vise nego cokolade izist. Al' nece to Srbija i Vucko, jer zna sa kime moze a sa kime ne.

Nevezano za vas, sjajan potez bi bija sa hrvatske strane pridruziti se klubu Visegradaca, prigrmiti par godina dok se izlupaju sa osovinon Pariz-Berlin. Nazalost zasad nema vizionara koji bi to sproveja, a Hrvatima guraju ove idiote iz Zivog zida kao alternativu bojleru....

Al' ko zna sto bude bilo....
    Srbi su prema Mađarima ko mačići. Kaže poziva Orban da glasaju za Vučića Mađare u Srbiji. Pa naravno, kad im je dao više nego što i treba s obzirom na brojnost. Nek dirne u Mađare na bilo koji način. Neće jer su im dominantni u svemu a ne znam koji je razlog naše snishodljivosti naspram Srba, osim poznatog hrvatskog mazohizma.

Zatvore im granicu ograde se od njih strujom, dođu novinari to snimat isprebijaju i njih i vrate zajedno s migrantima i nitko u Srbiji pisnut ne smi.

Naši su političari kmetovi a ni narod nije daleko. Kad su u ono vrijeme Vučić i ostali srpski političari govorili kako je bolje Hrvatima u Srbiji nego Srbima u Hrvatskoj a to ponavljao Pupovac, pa ja bi im odmah ispunio tu želju i iznivelirao prava Srba u Hrvatskoj sa onima koje imaju Hrvati u Srbiji a to je nula, ništa, zero.

Pa eto ti sad kad si htio.

Oni njih trolaju ko zadnje budale jer znaju da im ovaj neće vratit kako spada. Nek probaju trolat Orbana? Nek stisnu petlju.

Ubijeno je 25 Hrvata u Vojvodini, nitko kažnjen, nitko osuđen..da su ubili 25 Mađara..Orban bi ih tlačio dok zadnji ne dobio najveću presudu i dok Srbija ne bi platila odštetu obiteljima.

Nit mi imamo političara, nit državnika nit imamo narod. Znaju da nas mogu zajebavat i zajebavaju nas. Ne samo Srbi nego svi, pa čak i anadolijski ostaci se osjećaju superiorniji nama. Oni se nama osjećaju superiorni i nisu u krivu. Ubijaju naše ljude tamo po polukalifatu i jel se tko pobunio. Nije nitko.

Srbija je frustriana, Ne smije ništa nijednom susjedu. ne smiju Makedoncima tamo se još 90-tih stacinirao NATO, pa kažu, Srbi Makedoncima pustili smo vas da odete bez problema..nisi nisi nego tamo nisi smio dirnut jer bi dobio NATObombe još 91-ve. Ne smiju ništa Kosovu zna se, ne smiju ništa ni Bugarima, ne smiju Rumunjima, ne smiju Mađarima..sa svima su ufino jer oni priznaju samo snagu..ako im pokažeš snagu tihi su..ako ti nanjuše slabost, u problemu si..ne smiju ništa ni onom protektoratu BiH jer se ne smiju zamjerat Americi a i ne kvarit svoje odnose sa Erdoganom koji im se u dijelu zemlje dočekuje kao domaćin..u N. Pazaru ne smiju ni radi svojih arapskih "prijatelja" jer tko će radit kule po Beogradu npr..dakle tko im ostaje..pa Hrvatska..idealna boksačka vreća..i opet velim ne samo za njih..

Voda krči put tamo gdje je mekše
    Posljednje uređivanje od Inkvizitor : 30-12-2017 at 15:25

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove