+ Odgovori na temu
Stranica 1 od 13 1 2 3 11 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 1/256

Tema: Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Lelek i prostakluk Martine Mlinarević plus srbofilija i džamahirija

Odgovor Marini od anonimnog korisnika društvenih mreža:

Mi bismo se voljeli, ako nije problem gospodična. Mi bismo se voljeli, a to nam društvene mreže omogućavaju. Mi bismo prijateljevali gospodična, a to nam društvene mreže omogućavaju. Nama se umjesto odlaska u osamu sviđa razgovor s nama dragim, a dalekim ljudima ljudima. Mi bismo se stvarno voljeli, mislim ako nije problem gospodična, zar nismo dovoljno platili za sve što su nam napravili slični vama i one koje ste uspjeli zavesti? Mi bismo se stvarno voljeli, kod nje u zapadnom Mostaru i kod mene u istočnom Varaždinu. Mi bismo se stvarno voljeli, zar vam je to toliki problem gospodična?

Ugledni član kiler avatar
    Datum registracije
    Aug 2013
    jučer kad sam pročitao da Miki odlazi sa društvenih mreža,čitav dan sam bio pokunjen i tužan...

jedino što ne znam kamo se može otići sa društvenih mreža?
    ima li života poslije facebooka i instagrama?
    “Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
    Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici,samo nije izdajici”.

A i je smorila, ja je dodao na FB iz ciste znatizelje onomad kad je "postala popularna", pa mi izbacivalo njene objave... rijetko vidjena kolicina patetike u prozi i stihu, jos kad pomislim da sam je branio... i mene lako preveslat nekad, a sve mislim nije.

Citiraj Prvotno napisano od kliker Vidi poruku
    jučer kad sam pročitao da Miki odlazi sa društvenih mreža,čitav dan sam bio pokunjen i tužan...

jedino što ne znam kamo se može otići sa društvenih mreža?
    ima li života poslije facebooka i instagrama?
    dugo je i izdržala, nego tribalo joj malo podignuti čitanost, bezzze ovim postupkom se baš prosula.

Nego Martina eto doznala kako ima tumor dojke, mlada žena a......nadam se kako će izdržati terapije i biti dobro.Sretno joj bilo
    u prirodi nam je svima želja za komunikacijom... za snovima..
    i oduvijek su ljudi pronalazili načine da budu povezani jedni s drugima,
    a svako vrijeme nosi sa sobom i svoje konce koji povezuju....
    taj labirint je život..

Želimo joj brzi oporavak.

Sopta u Nedjeljom udba. Uključio sam se kad je govorila da se Hrvatima podjednako gade Čović i Komšić.

Je li netko gledao od početka emisije, je li bio takav ton od početka ili sam se uključio u krivom trenutku?

Jedno pitanje prije komentara, je li njezina dijagnoza terminalna ili je izliječena nakon operacije i terapija?

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Ja nisan gleda, moze li kratak sazetak?
    ''Mi cemo lipo, ako oni hoce lipo. Ako nece, mi cemo radit svoj posa ''

Pa ja sam se uključil u 14 i 20. Otad su pričali o njezinoj bolesti i privatnom životu. Ne znam, čini mi se kao slomljena žena...

Datum registracije
    Aug 2013
    gledao sam ja na preskoke,a naročito sam želio vidjeti uvod:

dovoljno je reći da je prvi govornik o njoj bio notorni Safet Oručević,ratni gradonačelnik istočnog Mostara...to je kao da Vojislav Šešelj govori u uvodu pozitivno o gostu,
    i naravno Safet sve pozitivno o Martini ,baš kao i svi ostali jer se o njoj ne smije i briše se sve negativno,ako se netko usudi..nešto slično kao Plenković...
    druga je bila Lana Prlić,nećakinja Jadrankova,od matere muslimanke,potručila se 100 odsto,vjerovatna politička nasljednica Željka Komšića ,kao Hrvatica u Predsjedništvu...
    zatim Miljenko Stojić,oženjen muslimankom iz Sarajeva
    i četvrti je bio Senad Hadžifejzović sa FACE TV-a...

Martina se na popisu 2013. godine nije izjasnila kao Hrvatica nego kao Hercegovka...gnuša se podjela u torove i plemena...itd...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Sopta u Nedjeljom udba. Uključio sam se kad je govorila da se Hrvatima podjednako gade Čović i Komšić.

Je li netko gledao od početka emisije, je li bio takav ton od početka ili sam se uključio u krivom trenutku?
    Evo gledaj početak. Ja neću.

Dobra je Martina, "provincijalka" iz Ljubuškog koja je crtala mape trećeg entiteta onda odselila u "puno otvoreniju sredinu" Split gdje je shvatila da između ljudi nema razlike.
    Što bi tek postala da se dokopa kakve europske ili američke metropole. Seljanka koja iz opanka skočila u cipele, najveća opasnost po naše momke u dijaspori su ovakve. Bježite od ovakvih rospija.
    Mater bi rođenu prodala za lajk na instagramu a tek dobit pozornosti na TV-u e to je "ne proći malen ispod zvijezda"

U stvari ima od mene dubok naklon, sve je stereotipe potvrdila.
    Posljednje uređivanje od Eskel : 14-10-2018 at 17:39

Datum registracije
    Aug 2013
    Citiraj Prvotno napisano od Eskel Vidi poruku
    Dobra je Martina, "provincijalka" iz Ljubuškog koja je crtala mape trećeg entiteta onda odselila u "puno otvoreniju sredinu" Split gdje je shvatila da između ljudi nema razlike.
    Što bi tek postala da se dokopa kakve europske ili američke metropole. Seljanka koja iz opanka skočila u cipele, najveća opasnost po naše momke u dijaspori su ovakve. Bježite od ovakvih rospija.
    Mater bi rođenu prodala za lajk na instagramu a tek dobit pozornosti na TV-u e to je "ne proći malen ispod zvijezda"

U stvari ima od mene dubok naklon, sve je stereotipe potvrdila.
    vjerovatno misliš na Duvanjku,Marinu Radoš...
    ona je odselila u Split...

Citiraj Prvotno napisano od kiler Vidi poruku
    vjerovatno misliš na Duvanjku,Marinu Radoš...
    ona je odselila u Split...
    Da, mislio sam na Marinu nekadašnju glasnogovornicu mladeži HDZ BiH, ne Martinu, moja greška.
    Posljednje uređivanje od Eskel : 14-10-2018 at 19:40

Hercegovačka žene žanju književni uspjeh.

Bosanski kulturni centar "Alija Izetbegović".

Doć će se i do Mehmeda Fatiha izgleda.
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Izašlo na klixu, drama neka, izbacilo Martinu s programa festivala u Čitluku. Situacija prijavljena ambasadi SAD-a u Sarajevu.

https://www.klix.ba/magazin/kultura/...-jos/190815111
    Posljednje uređivanje od Grunf : 15-08-2019 at 23:52

Zaradila je nove poene kod svoje gradZanske bratije, Muje i Sulje, sad ce samo za nju organizirati promociju na bosnjackim sijelima.

Jbg, tako to ide kad do ponedeljka glumis Hrvaticu, a onda se od utorka prebacis na Dzonija, Urbana, Muju i Sulju jer tamo ima vise para.

Inace, u hrvatskom knjizevnom jeziku ima nekoliko prelijepih rijeci koje su primjerenije Hercegovini od turskog "huzura".

Nije zgoreg spomenuti ni to da je prvu promociju knjige odrzala u bosnjackom "Centru za mir i multikulturalnost" u East Mostaru, koji ima cijelu povijest antihrvatskog djelovanja.

Promocija nije mogla proci bez Lanice Prlic i ostalih zimija.

Meni ovo izgleda kao da Martina radi neku psinu i da bu uskoro rekla: ha, jesam vas sve nasanjkala. Od Komšića, do Bošnjaka pa do kulturne scene i Hrvata. Jeste pali na to.

+ Odgovori na temu

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove