Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 191 od 398 PrviPrvi ... 91 141 181 189 190 191 192 193 201 241 291 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,801/7956

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    To je to, fina i postena je stvar podrzati nekog za kog' mislis da je zrtva okolnosti, ali gazda tog nekog te ponizava i drzi za budalu, pa sto si mozes kupiti od tog postenja. Nista. Apsolutno nista. Te face igraju okrutno i hladno, i dobro je pocela kod Dujmovica i na otvorenon, ali sad se malo pomeksala, sto ce morati prominiti, pronto.

Ta stranka je isti neprijatelj kao kmerovi, tocka.
    Tako nekako i ja to vidim. Iz HDZ-a su je napadali kada se kandidirala za gradonacelnicu i utopili bi je u zlici vode da mogu. Tako da se sva hajka sada na nju obrusila iako najmanje krvnje ima u svemu ovom. Samo mislim da se trebala koncentrirati iskljucivo na svoju kandidaturu i gledati sto je za nju najpovoljnije u ovom trenutku bez obzira koliko je to posteno ili neposteno prema nekome.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    A što je po tebi trebao uraditi general Glasnović. Preć kod Pernara?

I ja mu zamjeram što je izišao iz sabora pa izgleda da bježi od odgovornosti a to nije njegov manir. Trebao je ostati i glasti protiv ili biti suzdržan.

jer ovime ništa nije napravljeno osim što se zaustavilo gnjile MOSTovce i jugolevicu. Tek sad počinje prava borba. Kakva će biti nova vlada i hoće li je uopće biti.

Tamo neki jugotrolovi i ćuprijaši ili politički nepismeni domoljubi napadaju Esih da je kao pogazila svoju riječ. A ona nigdje i nikad nije rekla da će podržati SDP-MOST inicijativu nego da neće podržavati preslagivanje ako u njemu budu HNS-IDS-SDSS. Preslagivanje koje još nije ni počelo. Zloba i politička nepismenost su naš najveći neprijatelj.
    Ne.

U pravu si, o tome se radi, kao da bježi od odgovornosti. Onda bolje da se uopće nije kandidirao za zastupnika. Isto je tako mogao pobjeći s bojišta. Izgleda da se lakše boriti u ratu nego miru. Situacija ispada većinom poštenija i čišća nego u miru političke muljaže.

Ovo s Esih i Hasanbegovićem ćemo vidjeti koliko će biti vjerodostojno.

Gadi mi se hrvatska politika ako se tako uopće može zvati.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    A i ti znaš bubnit glupost i ostat živ. Možda Marić i je Todorićev štajaznam šta ali dokaz za to nije blebetanje crvenih smradova i "poštenih reformatora". Glasnović je napravia najbolji mogući potez.
    Bolje da se raspišu izbori nego da se odugovlači. Glasnović je svojim potezom omogućio agoniju.

Citiraj Prvotno napisano od Dobri Pastir Vidi poruku
    Skater je "odlepeo." Ko Francišković.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    A kaj velis na Trumpa? Kak to da je on kao milijarder napustio privatni posao i usao u politiku? U Saboru smo mogli cuti istu lijevo-liberalnu retoriku protiv Marica kakvu koriste i liberali u Americi protiv Trumpa. Problem je sto je covjek vrijedan i radisan, sto je zavrsio faks i zaradio lovu u zivotu za dobar auto i sat. Mozda je trebao biti ko Pernar i studirati do 27. godine i bacati se na barikade s ruksakom da bi ga postivali.

Esih i Hasanbeg su na listama HDZ-a usli u Sabor. Zar bi trebali glasati za SDP-ove prijedloge smjene HDZ-ovog ministra? Gdje se to u svijetu dogodilo?

Glava je i dalje junak. Ne podrzava ni udbu ni Plenkija.

Ove tvoje zamjerke su vecinom plod tvojih simpatija za Most tj. emocionalna reakcija.
    Trump je dokaz da je demokracija farsa u najdemokratskijoj državi svijeta. Demokracija, sustav u kojem nitko ne preuzima niti odgovara za svoje postupke.

Američki srednji sloj, uglavnom bijelci, plavi ovratnici su glasovali za Trump-a zbog sljedećeg:

Zid
    Prijateljstvo s Rusijom
    Masovne deportacije ilegalaca
    Zabrana muslimanskog doseljavanja
    Razbijanje financijskog establišmenta
    Izlazak iz NATO-a
    Kraj NAFTA-e i slobodnotrgovinskih sporazuma
    Trgovinski rat sa Kinom
    Prestanak financiranja sunitskih terorista
    Prestanak financiranja Planned Parenthooda, znači abortusa
    Kraj globalizacije

Trump je sve to pogazio, ali nije kriv on, nego naivci, žrtva, glasači koji su mu vjerovali. Sorry, vi ste krivi, morali ste znati bolje.

Tako i u Hrvatskoj. Oprostite, glasovali ste za Plenkovića, sami ste si krivi što niste znali bolje.

Zajebi tu priču.

Nemam simpatije za MOST, imam za Živi zid.

Glasnović je junak Domovinskog rata, to nitko ne spori, naklon do poda, ali ovo je kukavički, mada kada se smanje napetosti, radi se o suzdržanosti.

Marić ionako nakon Oreškovića nije imaš što tražiti u sljedećoj vladi a nije imao što tražiti niti u njegovoj vladi. Ako je on najbolje što Hrvatska ima glede ekonomije, jadna nam majka.

Esih i Hasanbegović su dali više HDZ-u nego HDZ njima. HDZ je dobio glasove zahvaljujući njihovoj vjerodostojnosti i reputaciji.

Ne vjerujem više nikome, pa makar bio najveći junak Domovinskog rata i koliko god se busao o prsa svojim hrvatstvom po medijima i bez obzira što je nosao krvave gaće po Velebitu.

Hrvatska ide k vragu kao zemlja a narod da ne govorimo.

Kopanje po kontejnerima, iseljavanje, rad bez plaće, bezakonje, anarhija, nepotizam, korupcija, povlaštene saborske mirovine, nadopunite niz.

Inače, osim ako nisi genijalac poput Doogie Howsera, u ozbiljnim kompanijama ne možeš samo tako skakati na visoke pozicije. Moraš steći iskustvo.

U Italiji za predsjednika države moraš imati barem 50 godina.

P.S.

Hrvatska najbolje funkcionira s tehničkom vladom.

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    Glasnović je rekao da ne želi sudjelovati u cirkusu.
    On je dio tog cirkusa. Take it ot liv it. kako bi rekao Banditch.
    ZA DOM SPREMNI !

Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Pa nisam ni rekla da je popustila niti da je napravila drugacije od onog sto je rekla. Samo mislim da joj to nije bio pametan potez. Kako vec rekoh, ne stavljanjem svog potpisa Plenkovic joj je poslao jasnu poruku. Rusenje Vlade danas ili za par dana....u cemu je razlika osim u tome da je mediji razapinju, a to joj nije trebalo pred izbore.
    Pametnije bi joj bilo da je stala na stranu SDP-a, HNS-a i Mosta iako je rekla da to neće napraviti... pa da ju se optuži da je kriva za prijevremene izbore i za kršenje obećanja? Zna ona dobro kakva je Plenkovićeva poruka sa nepotpisivanjem. Zato ga je i pitala za potpis. To joj je bio veoma pametan potez..i potezi.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Skater spominje Glasnovića i uspoređuju napuštanje sabornice s bijegom s bojišta. Ne može luđe. Ko da ga Pernar savjetuje pri pisanju postova.
    A troll & a gentleman

Citiraj Prvotno napisano od skater Vidi poruku
    Trump je dokaz da je demokracija farsa u najdemokratskijoj državi svijeta. Demokracija, sustav u kojem nitko ne preuzima niti odgovara za svoje postupke.

Američki srednji sloj, uglavnom bijelci, plavi ovratnici su glasovali za Trump-a zbog sljedećeg:

Zid
    Prijateljstvo s Rusijom
    Masovne deportacije ilegalaca
    Zabrana muslimanskog doseljavanja
    Razbijanje financijskog establišmenta
    Izlazak iz NATO-a
    Kraj NAFTA-e i slobodnotrgovinskih sporazuma
    Trgovinski rat sa Kinom
    Prestanak financiranja sunitskih terorista
    Prestanak financiranja Planned Parenthooda, znači abortusa
    Kraj globalizacije

Trump je sve to pogazio, ali nije kriv on, nego naivci, žrtva, glasači koji su mu vjerovali. Sorry, vi ste krivi, morali ste znati bolje.

Tako i u Hrvatskoj. Oprostite, glasovali ste za Plenkovića, sami ste si krivi što niste znali bolje.

Zajebi tu priču.

Nemam simpatije za MOST, imam za Živi zid.

Glasnović je junak Domovinskog rata, to nitko ne spori, naklon do poda, ali ovo je kukavički, mada kada se smanje napetosti, radi se o suzdržanosti.

Marić ionako nakon Oreškovića nije imaš što tražiti u sljedećoj vladi a nije imao što tražiti niti u njegovoj vladi. Ako je on najbolje što Hrvatska ima glede ekonomije, jadna nam majka.

Esih i Hasanbegović su dali više HDZ-u nego HDZ njima. HDZ je dobio glasove zahvaljujući njihovoj vjerodostojnosti i reputaciji.

Ne vjerujem više nikome, pa makar bio najveći junak Domovinskog rata i koliko god se busao o prsa svojim hrvatstvom po medijima i bez obzira što je nosao krvave gaće po Velebitu.

Hrvatska ide k vragu kao zemlja a narod da ne govorimo.

Kopanje po kontejnerima, iseljavanje, rad bez plaće, bezakonje, anarhija, nepotizam, korupcija, povlaštene saborske mirovine, nadopunite niz.

Inače, osim ako nisi genijalac poput Doogie Howsera, u ozbiljnim kompanijama ne možeš samo tako skakati na visoke pozicije. Moraš steći iskustvo.

U Italiji za predsjednika države moraš imati barem 50 godina.

P.S.

Hrvatska najbolje funkcionira s tehničkom vladom.

On je dio tog cirkusa. Take it ot liv it. kako bi rekao Banditch.
    Nisi baš najtočnije naveo razloge zašto su Trumpovi birači glasali za Trumpa a niti je istina da je sve što je obećao pogazio. Pogazija je uglavnom obećanja u sferi vanjske politike dok se na unutarnjem planu drži poprilično dobro. Zid, usprkos opstrukciji demokrata, se gradi i sagradit će se, Ilegalci se hapse i deportiraju ali ne masovno kako se očekivalo. Pobačaji se više ne financiraju, ulazak ilegalaca je drastično smanjen, dug se smanjuje, zaposlenost raste. Sloboda govora, religijske slobode i pravo na oružje je puno sigurnije nego prije itd

ne možeš očekivati od Glasnovića da se prikloni crvenima i tvrdit da se razumiš u hrvatsku politiku. Ako je iko dosljedan, pošten i iskren na hr. političkoj sceni onda je to Glasnović i ovo mu je bia pravi potez. I ja sam ima simpatija za Živi Zid. I to tolikih da sam se učlanio u stranku i aktivirao. Pa sam upozna Sinčića i ekipu oko njega i vidio iz prve ruke koja su to pokvarena govna.

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Bravo, Grunf. Sutra se javljam Skateru s odgovorom u svezi Trumpa. Čuj, Živi Zid. To je taj domet. Redikuli i korisne budale. Nu, žao mi Skatera; raspolaže visokom inteligencijom i informacijama. Ali bitna je POBUDA. Ko uvijek.
    A troll & a gentleman

Vlastelinka ZGabriel avatar
    Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    ahahahaha ovo je bojler potpisao.

o'š, ne'š - moraš. inače, ćao drugari.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nisi baš najtočnije naveo razloge zašto su Trumpovi birači glasali za Trumpa a niti je istina da je sve što je obećao pogazio. Pogazija je uglavnom obećanja u sferi vanjske politike dok se na unutarnjem planu drži poprilično dobro. Zid, usprkos opstrukciji demokrata, se gradi i sagradit će se, Ilegalci se hapse i deportiraju ali ne masovno kako se očekivalo. Pobačaji se više ne financiraju, ulazak ilegalaca je drastično smanjen, dug se smanjuje, zaposlenost raste. Sloboda govora, religijske slobode i pravo na oružje je puno sigurnije nego prije itd

ne možeš očekivati od Glasnovića da se prikloni crvenima i tvrdit da se razumiš u hrvatsku politiku. Ako je iko dosljedan, pošten i iskren na hr. političkoj sceni onda je to Glasnović i ovo mu je bia pravi potez. I ja sam ima simpatija za Živi Zid. I to tolikih da sam se učlanio u stranku i aktivirao. Pa sam upozna Sinčića i ekipu oko njega i vidio iz prve ruke koja su to pokvarena govna.
    Jucer je na HRTu gostova jedan lik Crnogorac, financijski expert, manager, i veli meni jednu zanimljivu, u Europi vise ne postoje politicke podjele na lijevicare i desnicare kao takve, vec na stranke kapitala i desnicu, nacionaliste. Sto je kirurski tocno, jer stranke one tvrdje desnice sisaju glasove radnika.

Isto tako svaki europski desnicar nosi u sebi socijalnu komponentu. Trump tu komponentu nema. On je u biti pridobija dosta glasova na izigravanju desnicara po europskon principu, a pokazuje se kao odvjetnik onih dobrostojecih, klasicni neocon. On nije ideoloski desnicar, a potezi poput plasiranja modne linije cerkice na tschinesko trziste su onako....nije da to uzima nekin levoliberalima, vec je cista korist. I ja san mislija da je on malo drugaciji, ali covik se ocito zajebe, i to debelo.

Sto se tice Glasnovica i Esihice, mislin da skater tu grijesi,sto naravno ne zanci da grijesi u svemu sto pise.

Trebao je tu staviti još jednu točku, a to je elektroničko glasovanje dijaspore. Mislim, potpis tu malo vrijedi i ne mislim baš da se Plenkiju i s tim potpisom može vjerovati. Di je pečat?

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Trebao je tu staviti još jednu točku, a to je elektroničko glasovanje dijaspore. Mislim, potpis tu malo vrijedi i ne mislim baš da se Plenkiju i s tim potpisom može vjerovati. Di je pečat?

ako im je Glasnović 76. (presudni) glas, onda će morati poštovati potpisano.

ne sumnjam da Medved i Bušićeva hoće, ali Plenki MORA ako ne želi na izbore.

naravno, nije isključeno da nakon lokalnih pridobije nekog drugog i nogira Brunu i generala, ali to moramo tek vidjeti.
    Ti nisi ono što jesi sad, nego ono što tek možeš biti! Ti si trenutno žir, ali smisao tvog života je biti hrast! ~ T. Ivančić

יֵשׁ מֵאַיִן

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Jucer je na HRTu gostova jedan lik Crnogorac, financijski expert, manager, i veli meni jednu zanimljivu, u Europi vise ne postoje politicke podjele na lijevicare i desnicare kao takve, vec na stranke kapitala i desnicu, nacionaliste. Sto je kirurski tocno, jer stranke one tvrdje desnice sisaju glasove radnika.

Isto tako svaki europski desnicar nosi u sebi socijalnu komponentu. Trump tu komponentu nema. On je u biti pridobija dosta glasova na izigravanju desnicara po europskon principu, a pokazuje se kao odvjetnik onih dobrostojecih, klasicni neocon. On nije ideoloski desnicar, a potezi poput plasiranja modne linije cerkice na tschinesko trziste su onako....nije da to uzima nekin levoliberalima, vec je cista korist. I ja san mislija da je on malo drugaciji, ali covik se ocito zajebe, i to debelo.

Sto se tice Glasnovica i Esihice, mislin da skater tu grijesi,sto naravno ne zanci da grijesi u svemu sto pise.
    Za Trumpa se uvijek znalo da nije ideološki desničar i on u tom smislu nije razočarao ali je u dosta drugih stvari..ali ne i svih onih koje je Skater nabrojao, nije čak ni u većini onoga što je Skater nabrojao. Usput, ne može se SAD, sa prvim i drugim amandmanom svog ustava, uspoređivati, tj. izjednačavati sa Evropom. A ta podjela ne na ljevicu i desnicu nego na kapital/globalizam i na nacionaliste je "spot on" i ima već dosta vremena da je dio internetskog vokabulara.
    I naravno da Skater ne griješi u svemu šta kaže. Naprotiv, veoma rijetko griješi a i ja sam rekao da "KOJI PUT može bubnuti i ostati živ"...nakon što je bubnio ono o Glasnoviću i Bruni

Šta je Glasnović dao glas za Jandrokovića. hmmm ne virujem ništa Plenkoviću..još pamtimo njegove riječi..iz izbornih lista znat će se ministri...dakle..ne znam što bi rekao o ovome..skeptičan sam..

Čak i d aovo ispuni a čisto sumnjam..jer to se može razvlačit do u nedogled što ako SDSS uđe u vladu..??
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od ZGabriel Vidi poruku
    ahahahaha ovo je bojler potpisao.

o'š, ne'š - moraš. inače, ćao drugari.
    Naravno da će ga izigrati. Nisu definirani nikakvi rokovi, pa će to sve biti riješeno odmah nakon MOST-ovog uvjeta o uvođenju isključivog gospodarskog pojasa. Neće se moći "ništa napraviti" dok ne prođu lokalni izbori, onda sabornjaci lagano idu na ljetni godišnji odmor............. Malo zaborava, pokoji novi skandal (npr. na estradi), neki cirkus će izvesti i Slovenci......

Datum registracije
    Mar 2012
    Blog Entries
    4
    "Ja nisam politička kurva, dobio sam garancije za svoje uvjete i dogovora oko statusa HVO-a", kazao je Glasnović i dodao da potpis za Jandrokovića ne znači potpis za saborsku većinu.
    teć će da bidne veselo u Saboru.
    nakon lokalnih, naravno.

יֵשׁ מֵאַיִן

Ja mislim da bi novi izbori bili najpošteniji. ovo neće dugo klapat. Glava neće potpisat za Pupovca u vladi, neće ni Esih, neće ni Hasan..jedino ako se HSS predomisli nakon lokalnih izbora.

Bit će tu derneka još...
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Inkvizitor Vidi poruku
    Šta je Glasnović dao glas za Jandrokovića. hmmm ne virujem ništa Plenkoviću..još pamtimo njegove riječi..iz izbornih lista znat će se ministri...dakle..ne znam što bi rekao o ovome..skeptičan sam..

Čak i d aovo ispuni a čisto sumnjam..jer to se može razvlačit do u nedogled što ako SDSS uđe u vladu..??
    Naravno da neće ispuniti "zagarantirano". Mislim da i Glasnović to zna al' je dobro imat taj komad papira.

Fred Matic kritizirao Glasnoviceve zahtjeve vladi. Poceo je naravno busanjem u prsa da se borio za ovu zemlju, a zavrsio da ce nas isplata mirovina HVO-u stajati 1,3 milijardi kuna.

Da i, gospodine Maticu?

Izabran je Sanaderov potrcko za predsjednika Sabora, ali bili su i gori na tom mjestu. To je neka utjeha.

Neki novinarcic pokusao isprovocirati Glavu s pitanjem o Pupovcu. Glava ga upitao da li zeli da mu zabije taj njegov mikrofon u guzicu?

Oglasilo se srpsko novinarsko drustvo preko Lekovica koji osuduje napad na novinara.

Esih, Glasović i Haso igraju neku igru.Vidicemo sta ce tu jos ispast.Vjerojatno i oni vazu i traze moment.Velike su ovo igre.
    Torcida old school. 55 g, 150/200(+ -)

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bujanec objavio da je Hasanbegović drugi na nezavisnoj listi Brune Esih za skupštinu grada Zagreba

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove