Vidi rezultate ankete: Hoćete li glasati i za koga

Glasači
50. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • HDZ

13 26.00%
  • (Ne) Narodnu koaliciju

6 12.00%
  • Domovinsku koaliciju

3 6.00%
  • MOST

7 14.00%
  • POMAK

2 4.00%
  • Nekoga trećega

9 18.00%
  • Neću uopće glasati

10 20.00%
+ Odgovori na temu
Stranica 190 od 398 PrviPrvi ... 90 140 180 188 189 190 191 192 200 240 290 ... PosljednjePosljednje
Prikaz rezultata str. 3,781/7956

Tema: Plenkovićeva vlada- nacionalna veleizdaja

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Nije sve pet jer se ti kao zemskinja moras pokoriti mojem misljenju.

Ne treba djelovati po kriterijima udbaskih medija. Podrska kolegi kojega progoni udba je casna i postena odluka.Nema veze s podrskom Plenkovicu da sastavi orjunasku koaliciju. Tu je Bruna protiv.
    Od durenja i ponosa nema nista. Ako tebe svaki put pokopaju ti mediji i ti ne ostvaris cilj...sto imas? Moralnu zadovoljstinu. Super, ali to nije bio cilj tvog djelovanja. Ne govorim ovdje samo o Bruni vec i vecini onih koji pokusaju nesto promijeniti i sa nepromisljenim potezima se samo bace pred hijene. Svi mi znamo tko su i sto mediji, ali znamo i da kreiraju misljenje prosjecnog glasaca i to su stvari koje se nikako ne smiju zanemariti i podcijeniti. Politika je igra strpljenja i pravog tajminga, a ne naglih poteza.
    ...oblak je moj dom, oblikujem ga po svom...dosadno je kretati se tlom...

Citiraj Prvotno napisano od Grunf Vidi poruku
    Mogla je, al bi opet okrenuli pricu kao i za Glavu. Po njima je Glava podrzao Plenkija i Pupovca svojim neglasovanjem. Uvijek ce oni lagati tako da poravnavati svoja djela prema tim necasnim ljudima nema smisla.
    neki tvrde suprotno, da je Glava podržao SDP jer nije glasao protiv, mada, tehnički, neglasanje i glasanje protiv ovdje proizvodi isti učinak.

U pravu si ti, oni bi zamjerili i da se nije pojavila..bila bi im kukavica bez svog stava i da je bila suzdržana nikako im ne bi valjalo..

Nije se rodio ko bi svijetu ugodio..

a pogotovo svjetini..
    .....kad bi mladost znala...kad bi starost mogla.....

Citiraj Prvotno napisano od Humphrey Vidi poruku
    Kako god da je ona danas postupila nekoga bi odbila.Nije ni Glasnović pošteđen kritika.
    Da, ali su mu manje zamjerili oni domoljubi koji lutaju u svojim glasovima. On nije ni za jedne ni za druge i tu je dosljedan sebi. Ona se po medijima opredijelila, a znas kako to odjekne medu ljudima.

Stari lisac Humphrey avatar
    Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Citiraj Prvotno napisano od pdv Vidi poruku
    Od durenja i ponosa nema nista. Ako tebe svaki put pokopaju ti mediji i ti ne ostvaris cilj...sto imas? Moralnu zadovoljstinu. Super, ali to nije bio cilj tvog djelovanja. Ne govorim ovdje samo o Bruni vec i vecini onih koji pokusaju nesto promijeniti i sa nepromisljenim potezima se samo bace pred hijene. Svi mi znamo tko su i sto mediji, ali znamo i da kreiraju misljenje prosjecnog glasaca i to su stvari koje se nikako ne smiju zanemariti i podcijeniti. Politika je igra strpljenja i pravog tajminga, a ne naglih poteza.
    Što se tiče medija, taktika im ne bi trebala biti igrati po njihovim pravilima i prihvatiti kao činjenicu da mediji kreiraju mišljenje prosječnog glasača,ono što bi trebali uraditi je preuzeti Trumpovu taktiku i napasti medije,a ovi naši imaju još više materijala za proglasiti medije u Hrvatskoj za neprijatelje naroda.

Treba narodu ocrniti medije do te mjere da sve što kažu postane lažna vijest,čak i ako je istina.

Što se tiče medija, taktika im ne bi trebala biti igrati po njihovim pravilima i prihvatiti kao činjenicu da mediji kreiraju mišljenje prosječnog glasača,ono što bi trebali uraditi je preuzeti Trumpovu taktiku i napasti medije,a ovi naši imaju još više materijala za proglasiti medije u Hrvatskoj za neprijatelje naroda.

Treba narodu ocrniti medije do te mjere da sve što kažu postane lažna vijest,čak i ako je istina.
    Ili to ili suradivati s njima. Najgori je oblik pustiti ih da te rastrgaju.

Neprijateljska emigracija Puntar2.0 avatar
    Datum registracije
    Sep 2016
    Neznan kako drugi to vide, ali za pad Plenkovica mislin da bi bilo dobro zrtvovati jedno tisucu Marica. Andrej Plenkovic je za sada, a tek za buducnost, ako nekad imate vrimena pronjuskajte kakvu EU planiraju neke njihove glavesine, najveci neprijatelj desnicara Hrvata. Najveci. Nema, ponovit cu, nema veceg neprijatelja.

hvala bogu nisu rane 2000te pa imamo bar tog bujaneca ako je nešto nejasno on će joj dati prostor

Da, ali su mu manje zamjerili oni domoljubi koji lutaju u svojim glasovima. On nije ni za jedne ni za druge i tu je dosljedan sebi. Ona se po medijima opredijelila, a znas kako to odjekne medu ljudima.
    http://www.dnevno.hr/uncategorized/z...-dana-1022626/

Super ugledni član Dobri Pastir avatar
    Datum registracije
    Nov 2015
    Blog Entries
    1
    Croats are a low-IQ people. Na žalost.
    A troll & a gentleman

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Tko surađuje sa njima je izdajnik. Bojler surađuje sa njima.

Njih treba rastrgati,treba im se rugati,treba ih napadati na svaku grešku čak i ako je nenamjerna i nevina. Ne treba im dati niti milimetar prostora slobode.

Citiraj Prvotno napisano od Puntar2.0 Vidi poruku
    Neznan kako drugi to vide, ali za pad Plenkovica mislin da bi bilo dobro zrtvovati jedno tisucu Marica. Andrej Plenkovic je za sada, a tek za buducnost, ako nekad imate vrimena pronjuskajte kakvu EU planiraju neke njihove glavesine, najveci neprijatelj desnicara Hrvata. Najveci. Nema, ponovit cu, nema veceg neprijatelja.
    Da al kako ti očekuješ da general glasa sa SDP HNS kad ih ne može nacrtane vidit..i išao bi kontra sebe..

..ne možeš ti glasovati zajedno sa SDP-ovcima HNS-ovcima pa čak i onim gnjilim MOStovcima a da se ne osjećaš ko da ne kažem što.

Ima drugog načina da se stane Briselcu na put.I rečeno je kako. Inače bi bojler već imao većinu..ili bio bar blizu nje..

Da sam na njenom mjestu meni bi nepotpisivanje Plenkovica mojih zahtjeva bila jasna poruka sto mogu ocekivati od njega i s kime ce kreirati novu Vladu. Ljudi su mozda zbog toga podijeljeni jer ne znaju sto mogu ocekivati od nje. Jel' ovo bilo stvarno kako je rekla ili ce i kod izglasavanja Vlade popustiti pritiscima.

Tko surađuje sa njima je izdajnik. Bojler surađuje sa njima.

Njih treba rastrgati,treba im se rugati,treba ih napadati na svaku grešku čak i ako je nenamjerna i nevina. Ne treba im dati niti milimetar prostora slobode.
    Treba pobijediti ili ostvariti nekakav pomak u jacanju desnice. Izigravanjem uvrijedene frajle kqko su mediji losi i slicno se vec godinama nista ne postize. Prljavi igraju prljavo, a ako ces s njima u kolo onda moras biti spreman na sve. Takav je sustav i igras s kartama koje ti podijele. Moraliziranje treba ostaviti za neke druge prilike.

Datum registracije
    Mar 2011
    Blog Entries
    41
    Bojler je ili makijavelist koji je sve ovo planirao od samog početka jer je znao da će se nešto poput slučaja Marić pojaviti ili je samo odjednom odlučio presjeći to stalno glupiranje mostovaca. Kako god bilo on je očito uvjeren u to da će hdz na novim izborima proći bolje nego na prošlima i na to je uložio svoju političku budućnost(onu hrvatsku,briselska je tek pred njim).

Zamutio je vodu,to mu se mora priznati.Zato ne treba nasjedati,sve je ovo nevažno,važni su samo idući izbori,a tada treba kazniti bojlera. Tada će se i znati što mogu ponuditi Glasnović Esih i Hasanbegović.

Datum registracije
    Sep 2016
    Ja tu ne kazen nista protiv generala Glasnovica, ni protiv Brune. U biti, oni su moja jedina nada uz jos poneke pojedince. Sto mene u svemu ovome smeta je totalno fokusiranje na MOST, MOST je proslost, ova kompakt situacija je najidealnija za one struje sto su anti-hrvatske, i ako pogledan kako funkcioniraju zagovaratelji Republike EU, i koliko oni imaju zapravo pijuna u Hrvatskoj, od autonomas IDSa, koji sigurno svrsavaju na ideje o smrti nacionalnih drzava i regionaliziranja EU, do ovog jada zvanog Plenkovic, koji ce sutra potpisati da se Hrvatske odrice jedinstvenog hrvatskog jezika i prikljuciti se ''regiji'' ako to Merkel ili Brüssel zatraze, do notornih HNSovaca i crvenih kmerova iz SDPa.

Ako to neko ne vidi, to je jedinstven politicki korpus, to je jedno, ili kako kaze general, lijevo i desno krilo UDBE.

Izvan toga, su general Glasnovic, Bruna Esih, Markicka, Ilcic, Hasan. I jos neki.

I u buducnosti ce se taj blok morati totalno distancirati od bojlera, i od SVAKOG clana HDZa.

Ako ne, i dalje cu gledati praca Seksa na HRTu, i njegovu seku Vesnu Pusic.

Šeks popizdio jer mu je ćuprijaš spomenuo locirati, identificirati, uhititi, transferirati...čak se toliko pogubio da je premijera titulirao ni manje ni više..nego Aleksandrom..

Oće jezik pravo..odletile mu misli na Vučića..?

Da sam na njenom mjestu meni bi nepotpisivanje Plenkovica mojih zahtjeva bila jasna poruka sto mogu ocekivati od njega i s kime ce kreirati novu Vladu. Ljudi su mozda zbog toga podijeljeni jer ne znaju sto mogu ocekivati od nje. Jel' ovo bilo stvarno kako je rekla ili ce i kod izglasavanja Vlade popustiti pritiscima.

Nije ona popustila nikakvim i ničijim pritiscima nego je napravila ono što je rekla da će napraviti. A rekla je ispravno. Ne mogu virovat kako ljudi nasjedaju na imbecilne spinove crvenih medija.

Citiraj Prvotno napisano od Picaferaj Vidi poruku
    Nije ona popustila nikakvim i ničijim pritiscima nego je napravila ono što je rekla da će napraviti. A rekla je ispravno. Ne mogu virovat kako ljudi nasjedaju na imbecilne spinove crvenih medija.
    Pa nisam ni rekla da je popustila niti da je napravila drugacije od onog sto je rekla. Samo mislim da joj to nije bio pametan potez. Kako vec rekoh, ne stavljanjem svog potpisa Plenkovic joj je poslao jasnu poruku. Rusenje Vlade danas ili za par dana....u cemu je razlika osim u tome da je mediji razapinju, a to joj nije trebalo pred izbore.

Šeks mora hitno pod nadzor obavještajnih službi ako misli da mu je premijer Aleksandar.

Mislim ona trojica političkih Knindži za njih znamo..ali i glavni mentor današnjeg predsjednika HDZ-a misli da mu se premijer zove Aleksandar..

Datum registracije
    Sep 2016
    Pa nisam ni rekla da je popustila niti da je napravila drugacije od onog sto je rekla. Samo mislim da joj to nije bio pametan potez. Kako vec rekoh, ne stavljanjem svog potpisa Plenkovic joj je poslao jasnu poruku. Rusenje Vlade danas ili za par dana....u cemu je razlika osim u tome da je mediji razapinju, a to joj nije trebalo pred izbore.
    To je to, fina i postena je stvar podrzati nekog za kog' mislis da je zrtva okolnosti, ali gazda tog nekog te ponizava i drzi za budalu, pa sto si mozes kupiti od tog postenja. Nista. Apsolutno nista. Te face igraju okrutno i hladno, i dobro je pocela kod Dujmovica i na otvorenon, ali sad se malo pomeksala, sto ce morati prominiti, pronto.

Ta stranka je isti neprijatelj kao kmerovi, tocka.

ja ne mogu virovat..iako je nisam nešto politički cijenio, bila je ikona hrvatskog proljeća..ali da je ovaj dripac tako naziva s ovakvim "gafom" stvarno je previše..

Sramota tko je sve u visokoj politici..još je kasnije nazove Kučan ko da je u Sloveniji politički djelovala..

Savka Dabčević-Kučar seljačino neotesana..

+ Odgovori na temu

Tags for this Thread

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove