PDA

Pogledaj Full Version : Article: Kome smeta časna sestra u Glamoču ?

mardar
07-09-2011, 12:48
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=700-Kome-smeta-časna-sestra-z-Glamoču

ogledalce
07-09-2011, 13:03
možda da obuče minicu a skine halju,ondan je nebi odbili,:mad::mad::mad:

Marta
07-09-2011, 14:04
A gle cuda, odbili u Glamocu casnu kao ravnateljicu vrtica!

caporegime
07-09-2011, 14:09
to za neke kvazinovohercegbsanske jurišnike i nije neki događaj.
oni će dignuti svoj glas samo ukoliko se to dogodi u travniku, sarajevu ili u konjicu.

Marta
07-09-2011, 14:14
Ni tada, oni ce dignut glas ako se odbije neka bula, kojoj samo oci vire, e tek tad!

Ilirk@
07-09-2011, 14:17
ja prosto ne mogu da verujem...

Ilirk@
07-09-2011, 14:19
vama očito nije jasno (kao nekima tamo) da to može biti samo namjera pojedinca da zaoštri poslovično dobre odnose hrvata i srba.

(tko ne kuži, ovo je ironija)

Marta
07-09-2011, 14:26
Sud za ljudska prava nije losa ideja, cisto da se malo i nas problem tamo pojavi, al je casna sestra losa zrtva, jako losa ....

mardar
07-09-2011, 14:29
Provjerio sam baš sam provjerio,Ilirka znam da je ironija Da da ne bi to rekli kao sa postavljenom eksplozivnom napravom ispod automobila jedinog inspektora Hrvata u Drvaru.Mora da je sam sebi postavio da i on zaoštri dobre odnose Srba i Hrvata.Ne znam zašto svuda ovakove stvari prešućuju.Po "nazovi " samo hrvatskim portalima.Gledam nikakve reakcije ni na Bugojno mi Večernjak i Posušje online.Na Doljane mi i Posušje on line.Za Mladića i optužbu za mogući genocid nad Hrvatima Posavine niko.Niko osim nas i Večernjaka da se ne bi Dodiku ne daj Bože zamjerili. Za Grabovicu ma vidjet ćemo koliko će ih se oglasiti i zatražiti da se napokon zločinci kazne.Možda im padne na pamet taj dan.Ali ostale dane niko .Perišića sude samo za zločine nad bošnjacima da i to ponovim.