PDA

Pogledaj Full Version : Article: Može s maloljetnicama: Zna li Marjanović da Matija Babić 'ne oprašta 16-godi

mardar
07-09-2011, 08:47
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=699-Može-s-maloljetnicama-Zna-li-Marjanović-da-Matija-Babić-ne-oprašta-16-godišnjakinjama

caporegime
07-09-2011, 09:40
zašto matija babić voli 16 godišnjakinje?
zato jer su one od 17 previsoke za njega.
(obratiti pažnju na impozantnu figuru u rangu "gorostasa" mesića, te kak osu mu uši šire od ramena. prava muževna pojava , nema šta)

Hercegovački Križar
07-09-2011, 10:28
zašto matija babić voli 16 godišnjakinje?
zato jer su one od 17 previsoke za njega.
(obratiti pažnju na impozantnu figuru u rangu "gorostasa" mesića, te kak osu mu uši šire od ramena. prava muževna pojava , nema šta)

dobro si primjetio prijatelju! nisam znao da je Babić ovaka Momčina! prvi put ga vidim u ovom položaju, uvijek su mu slikavali samo ružnu glavu!
ovo mi objašnjava njegove komplekse i mržnju!

dobro si rekao capo! Muškarčina tipa massai.. predator, lovac, dvometraš od 100 kila!

hahahaha, a je ga tata napravio!

caporegime
07-09-2011, 10:36
već sam u par navrata opisao kad sam ga vidio u zoološkom vrtu s nekom maloljetnicom.
prvo sam mislio neki cigančić što je imao dobar dan na raskršću pa odlučio se malo razbaškarit i potrošit pa shodno tome i zašarmirat koju maloljetnu praznodžepašicu slabijeg obiteljskog odgoja.
tek sam naknadno skužio da je on, ali činjenica da sam bio s obitelji me ipak sprječavala da ga izudaram jer bih dobveo u zajebanu situaciju obitelj kojoj ne bi htio priuštiti policiju.
još sam možda samo na tren pomislio da ga malo poguram kad se nagnuo pred medvjeđim brlogom ali bi onda morao i maloljetnicu, budući bi se drečila da joj netko momka baca medvjedima.
mala ipak nije kriva što ima loš ukus a odgoja očito nema.
uglavnom štakorast lik. kakavog je duha takvog je i tijela.

Hercegovački Križar
07-09-2011, 11:05
uglavnom capo ovaj lik je karikatura iz crtanih filmova! mali štakor! pa on je za nas hercegovce obični isprdak, ja ga ne bih ni primjetio da prođem pored njega! ako bi ga kojim slučajem i primjetio, bila bi mu puna brada šake! :)

Ilirk@
07-09-2011, 11:46
da bi netko primjetio matiju babić, mora biti visok barem kolik i on. ja ne vidim ništa ispod 170 cm. a ako obujem štikle, i dalje primjećujem, ali moram spustiti pogled što mi i nje baš lahko jer sam uobražena do nebesa.

ogledalce
07-09-2011, 12:00
vidi ovi starih spodoba na slici,odman mi priside ručak:mad

Hercegovački Križar
07-09-2011, 12:09
da bi netko primjetio matiju babić, mora biti visok barem kolik i on. ja ne vidim ništa ispod 170 cm. a ako obujem štikle, i dalje primjećujem, ali moram spustiti pogled što mi i nje baš lahko jer sam uobražena do nebesa.

to i ja kažem! dabi nekog primjetio, morao bi me udarit ramenom. a to može samo ako je 195 cm visok ili veći! ove dole zemnike i podzemnike ne vidim jer nosom param nebo! :)

caporegime
07-09-2011, 12:20
pa ti onda malo koga vidiš križaru.
međutim, ne podcjenjujte štakore. svoj izmet su poostavljali svuda a dotični štakor je svoj izmet kao svoje sjemenke posijao čak i po hercegovini.
čuvajte se izlučevine koja miriše.
ambra je, kolikogod da miriše, još uvijek govno.

Ilirk@
07-09-2011, 12:29
križar što ne vidi, on to napipa. pogotovu one pod njim...

nego, da ne skrećemo s teme. dotični štakor već odavno ima pipke po hercegovini.
osim što je, kako daaaavno čuh, pokrenuo ideju poskoka, ja sam čula da on zna ubirati i lovu od sponzoriranih članaka.
to su oni članci gdje će štakor za pare, prati neke političare.
tako je mesić uživao njegovu zaštitu dok nije lofa prestala pristizati, a kasnije se okrenuo protiv dikobraza.
tako nešto je i nesuđeni savjetnik josipovića, štakor br.2, marko rakar...

Ilirk@
07-09-2011, 12:30
e, sad se sjetih... pollitika.com, ili tako nekako, je bio rakarov 'neovisni' projekt 'slobode govora i novinarstva'..

mardar
07-09-2011, 12:36
E jebi ga sada sam se i ja razočarao.Pa ugleda li mene iko na roštilju.:):)Ma da je ko' od brda odvaljen da je naočit kao Brad Pitt ako je seronja seronja je.Valjda:lupa:)

caporegime
07-09-2011, 12:39
mike tyson je bio niži od mene pa je rušio manje više svakoga.
al pacino je 170 pa je ševio koga sve ne
napoleon je 148 pa je osvojio koga sve ne
ali matija babić je švrćo pa je genetski pokupio svu otpad koju je mogao.

Ilirk@
07-09-2011, 12:43
odustajem...

caporegime
07-09-2011, 12:48
E jebi ga sada sam se i ja razočarao.Pa ugleda li mene iko na roštilju.:):)Ma da je ko' od brda odvaljen da je naočit kao Brad Pitt ako je seronja seronja je.Valjda:lupa:)

nije on kriv zato što je mali, nego je kriv što je ljudsko smeće a posebno smiješan jer sa svojih metar ćevapćić, pokušava izigravati nekog opasnog lika, zajebanog pogleda i bahatog stila, ko da je se reinkarnirao sam dutch shultz

mardar
07-09-2011, 12:51
Ma ja sam se našalio malo na svoj račun što se događa sada,mislio sam baš na ovo govno recimo i Tomića i takove.:):)

Hercegovački Križar
07-09-2011, 13:25
pa ti onda malo koga vidiš križaru.
međutim, ne podcjenjujte štakore. svoj izmet su poostavljali svuda a dotični štakor je svoj izmet kao svoje sjemenke posijao čak i po hercegovini.
čuvajte se izlučevine koja miriše.
ambra je, kolikogod da miriše, još uvijek govno.

Šalim se ja malo.. nisam nimalo umišljen ni prepotentan!

a ovaj Babića da je govance, je!

Hercegovački Križar
07-09-2011, 13:29

u pravu si mardar! da ovaj krelac ima imalo ljudstva nitko mu ne bi spočitnuo kržljavu glavu! Sveti Ante je bio malešan i neprivlačan, al je bio ljudeskara!

zaba1111
07-09-2011, 18:29

A zato smo ti i ja najviše razgovarali, drugi nas nisu vidili.:)

mardar
07-09-2011, 18:59
Ma ti si kasno došao ja i Mate smo najviše razgovarali do tvog dolaska.Al je kolutao očima na moju spiku nije čovjek samo iz prostojnosti pobjegao.:zivili:zivili

Ilirk@
07-09-2011, 19:59
A zato smo ti i ja najviše razgovarali, drugi nas nisu vidili.:)

bilo je obratno, ali dobro, neka ti bude :)

ogledalce
07-09-2011, 20:25
bilo je obratno, ali dobro, neka ti bude :)

tako je bilo:):)

Graničar Jozo
07-09-2011, 20:27
:confused::confused::confused::confused:

Hercegovački Križar
08-09-2011, 08:10
Trolujete temu! ovo je posljednje upozorenje pred ban! :)