PDA

Pogledaj Full Version : Article: Hrvatska postaje 'provincija posrnulog carstva s četiri haška suda'

mardar
06-09-2011, 13:46
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=684-Hrvatska-postaje-provincija-posrnulog-carstva-s-četiri-haška-suda

mardar
06-09-2011, 16:21
Nešto baš sada čitajući ovo pade mi na pamet.Kako nema Vlada Hrvatske i Plenković prijevod Lisabonskog ugovora mogu im ga ja spremiti istoga trenutka da se upoznaju s njim.Imam ga odavno već.A i Zenzo ga ima.Pa sada dovoljno se da nam se vlada obrati.Plenković recimo.Meni ili Zenzi.Je li tako Zenzo.

:):lupa:lupa

zaba1111
06-09-2011, 22:53
Nažalost Letica spada u one najbolje što imamo na desnici i volima ga poslušati i pročitati, ali se dobro sijećam njegovog pisanja u Globusu, tada je bio jedan od najžešćih eurofila, svaka misao mu je bila povezana s europskim vrijednostima, tada mu je Tuđman bio zadrti i autiritativni zarobljenik 19. stoljeća, danas fura drugu priču, kao i Tomac, ali Tomac je grešku priznao i pokušava se opravdati ,a ovaj samo okrenuo ploču i ajmo dalje.

Graničar Jozo
07-09-2011, 09:24
Veliki pozdrav najđelu od joze uz muziČku

http://www.youtube.com/watch?v=mQxnulHw52g&feature=related

mardar
07-09-2011, 09:27
To Jozo samo još malo da zriktaš pravopis aaaaa :):):):)

Graničar Jozo
07-09-2011, 09:29
To Jozo samo još malo da zriktaš pravopis aaaaa :):):):)

pravopis je izabran po njegovoj meri, da me razume :p

mardar
07-09-2011, 09:40
pravopis je izabran po njegovoj meri, da me razume :p

ma znam hahah da te ceo svet razume :):):):):)

Hercegovački Križar
07-09-2011, 11:13
da te ceo svet zrikta :) :zivili

Neregistriran
07-09-2011, 14:25
Nažalost Letica spada u one najbolje što imamo na desnici i volima ga poslušati i pročitati, ali se dobro sijećam njegovog pisanja u Globusu, tada je bio jedan od najžešćih eurofila, svaka misao mu je bila povezana s europskim vrijednostima, tada mu je Tuđman bio zadrti i autiritativni zarobljenik 19. stoljeća, danas fura drugu priču, kao i Tomac, ali Tomac je grešku priznao i pokušava se opravdati ,a ovaj samo okrenuo ploču i ajmo dalje.

Letica po meni nije uopce desnica, iako ga smtrah vrhunskim intelektualcom, pokazao je svoje neznanje glede ustavnog ustrojstva beha, a ipak se unatoc tomu upustio u davanje misljenja kako je protiv treceg/Hrvatskog entiteta, ili kako se vec zvao.