PDA

Pogledaj Full Version : Do kada?

NorthStand
03-09-2011, 16:11
http://www.vecernji.hr/vijesti/prihvacena-tuzba-srba-protiv-agencije-koja-je-sudjelovala-oluji-clanak-323649

Hrvatska ništa neće poduzimat, po pitanju smrada Save Štrpca i njegovih mitomana?

Kao što se da primjetit, uvelike je odgovora s svojim mitovima i lažima, kako o oluji tako i o ulozi naših generala u istoj, za sramotne presude u hagu. A vidimo da i dalje ne staje na tome, već tipično srpski udara još jače na temelje naše državnosti, temelje domovinskog rata!

Pa nije slučajno da četničko kopile, baš sada nakon ovih skandaloznih haških presuda, opet i u SAD pokušava dokazat nedokazivo, a to je da su Srbi protjerani iz hrvatske, i da su doživjeli nekakav genocid. Realno nakon sveg zla koje su posijali, zaslužili su oni i puno više od genocida. A kad ih vidim kako lažu konstantno, iskreno da ih sad Turci napadnu navijao bi za turke da ih sve potamane, koliko mi se ta stoka zgadila. To su nekakvih kršćani, i tobože europljani, a intezivno zadnjih 100 godina kolju sve koji im smetaju na putu nekakve VS-Velike Srbije. Da smo normalna zemlja, onog smrada Tadića nakon izjave da ne voli ljude koji slave zločince aludirajući na Gotovinu, više ni mrtvog ne bi pustili da proputuje po našoj zemlji, a kamoli u službi nekakvog pomirenja zapadnog balkana.

Ono što je na prosto nevjerojatno, je to da se tolerira ova prikrivena i dobrano smišljenja velikosrpska politika, koja trenutno ima za cilj ogadit ne samo domovinski rat, već cijeli hrvatski narod. A sve uz blagoslov samog vrha srpkse politike, BTadića tobožnjeg prijatelja našeg komunističkog predsjednika. Naravno da se ništa neće promjenit, al je skandalozno za vidjet kako Srbi mučki i podlo, ko u najgore vrijeme rata vuku poteze protiv nas, dok mi to sve pasivno promatramo. Jednom riječju sramotno, sramotno prije svega zbog onih koji su svoje kosti ostavljali od Iloka do Dubrovnika, i onih kojima nije bilo teško toj stoki na prvoj crti reći kakva su stoka.

A sad imamo političare, koji ne da nemaju muda vodit bitke protiv istih, već se skrivaju ko zadnji miševi i mole boga da se ne zamjere bandi četničkoj, kako domaćoj tako i onoj iz tzv. RSrpske i RSrbije.

Na žalost, možemo se samo nadat da će na ovim izborima netko od desnice iskočit u prvi plan, al realno kad vidim kako je hrvatska desnica podjeljena, i marginalizirana ne treba se ničemu previše nadat.

mardar
03-09-2011, 17:02
Ovo sam čitao već i nisam stavio iz samo jednoga razloga.Da se niko živ od jebenih manijaka ne "naslađuje".I neka ih dobiju.Neka i amere i njihov jebeni MPRI .Samo zbog toga što su i dopustili da se ovakovo nešto i dogodi.

TheBronxBomber
03-09-2011, 18:49
Koliko se apsurda i paradoksa natalozilo u nasoj povijesti, tesko da to ikada sve ispravimo. Nevjerojatno je da u suvremenoj Hrvatskoj postoji toliki broj ljudi koji bi (ce) povjerili mandat politicarima tipa Josipovic.

Kako da se Hrvati bore za svoje interese kada na najvisim polozajima imaju srpske/srbijanske sluzbenike? To je nemoguca misija.

U svakom srazu cemo popusiti jer nas ne predstavljaju nasi, vec njihovi. Niti rijec infiltracija nije primjerena za takvu vrstu subverzije.

Kad konacno dobijemo hrvatsku vlast, onda tek tada mozemo govoriti o zastiti i/li provodjenju hrvatskih interesa. Dok se to ne dogodi, i dalje cemo se vrtjeti u kolo (cetnicko).

TheBronxBomber
03-09-2011, 19:07
Na žalost, možemo se samo nadat da će na ovim izborima netko od desnice iskočit u prvi plan, al realno kad vidim kako je hrvatska desnica podjeljena, i marginalizirana ne treba se ničemu previše nadat.

Vracam se na ono sto sam napisao jednom zgodom tu na portalu - da je, nazalost, bipolarna podjela na Hr. politickoj sceni zacementirana, i da ce to tako biti u nedoglednoj buducnosti. Davor Dijanovic je to lijepo sazeo u svome clanku o Zvonki Busicu:

Pobjeda HDZ-a značila je nakon 2003. za hrvatsku državu katastrofu, no pobjeda Kukuriku koalicije značit će tragediju. Od te tragedije može nas spriječiti jedino to da već sada predvidljivi izborni gubitnici slijede Bušićev primjer. U protivnom će ih povijest – kao neumoljivi sudac - upamiti kao izdajice i grobare hrvatske državnosti

Osobno sam uvijek podrzavao svaku hrvatsku opciju, a Djapicev HSP mi je uvijek bio pri srcu - tako je i danas. Unatoc svim Djapicevim manama i budalastinama, HSP je i danas cvrst. HSP valja ponovno podrzati i to svakako nakon pridruzenja Mirke Condica HSP-u.

Molimo Boga za pobjedu HDZ-a, a i za odlican rezultat HSP-a na izborima. Bi li to bilo dosta za formirati vlast, ne znam. Samo znam da bi HDZ-ovo izigranje HSP-a nakon izbora (Sanaderovo koaliranje s cetnicima) vrlo izvjesno. Tko moze garantirati da Jadranka ne bi takvo sto ponovila? Ne daj Boze.

Graničar Jozo
05-09-2011, 08:29
Molimo Boga za pobjedu HDZ-a, a i za odlican rezultat HSP-a na izborima. Bi li to bilo dosta za formirati vlast, ne znam. Samo znam da bi HDZ-ovo izigranje HSP-a nakon izbora (Sanaderovo koaliranje s cetnicima) vrlo izvjesno. Tko moze garantirati da Jadranka ne bi takvo sto ponovila? Ne daj Boze.

možda hrvati iz BiH, odnosno 3 zastupnika 11 izborne jedinice?

dakle, ako mogu srbi ucjenjivati, onda možemo i mi.

caporegime
05-09-2011, 08:48
slažem se s jozom. kad bi se mogla oformiti takva lista s jasno izraženim ciljem da će ti zastupnici podržati onu opciju koja će garantirati zalaganje vlasti u tom smjeru.
ta skupina bi sa još koji desnim zatupnikom koji prođe mogla sastaviti grupu koja bi mogla biti jezičak na vagi.