PDA

Pogledaj Full Version : Article: Politički sukobi Hrvata i Bošnjaka priječe koridor u Hercegovini

mardar
02-09-2011, 19:58
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=659-Politički-sukobi-Hrvata-i-Bošnjaka-priječe-koridor-u-Hercegovini

mardar
02-09-2011, 20:01
E neka sam i ovo dočekao.Bravo Zoka :):)

Eugen Savojski
03-09-2011, 16:28
Autocesta koja treba biti izgrađena kroz BiH,počinje i završava na prostorima na kojima su većinsko stanovništvo Hrvati. Zato velikobošnjački političari možete tu cestu zavrtati i motati kao pitu zeljanicu,badava vam,Hrvati je mogu i blokirati i odblokirati kada god budu htjeli,a to vas najviše boli,zato je motajte što više možete.:lupa:lupa

mardar
03-09-2011, 17:50
Autocesta koja treba biti izgrađena kroz BiH,počinje i završava na prostorima na kojima su većinsko stanovništvo Hrvati. Zato velikobošnjački političari možete tu cestu zavrtati i motati kao pitu zeljanicu,badava vam,Hrvati je mogu i blokirati i odblokirati kada god budu htjeli,a to vas najviše boli,zato je motajte što više možete.:lupa:lupa

Nek je "suču" u krug oko Sarajeva ko ih hebe.Svakako su iz Sarajeva krenuli.Bit će baš kao onaj mali burek iz Konzuma kako je brzo rade."Nema ljeta bez dva kilometra".Koliko je prave prije bi puž prošao čitavu dionicu.

Kondukter ima izać na sljedećoj postaji iz ovoga jebenog federalnog vlaka.Hrvati su potegnuli ručicu koja se poteže u slučaju opasnosti.:lupa:lupa
Bravo Eugene :zivili

Eugen Savojski
03-09-2011, 18:09
Mardare, sve si to lijepo rekao,kad naprave "burek" oko Sarajeva,onda će morati napraviti i pomorsku luku, jer nacija sa takvom "pomorskom" tradicijom mora negdje na rijeci Bosni ploviti i biti povezana sa ostatkom svijeta i "morskim" putem. Živio ti meni !:zivili:zivili:zivili

mardar
03-09-2011, 18:59
Ma moj Eugene imaju oni i luku i lučku kapetaniju.Evo pristojbe za uplovljavanje jahti se plaćaju u Otrošcu na Jablaničkom jezeru.Samo ima jedna mala ispravka .Umjesto bureka sada je furdenjača .Za burek je nestalo materijala.:):)