PDA

Pogledaj Full Version : Article: Gadafi financirao Mesićevu kampanju?

Ilirk@
02-09-2011, 10:14
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=658-Gadafi-financirao-Mesićevu-kampanju

mardar
02-09-2011, 10:41
Evo sloma za Mesića od kuda je najmanje i očekivao.Što će pa stoka je uvjerena da su predsjednici i diktatori vječni."Doživotni".Ma on je zaostali šljam iz prošlih mračnih vremena kao i Gadafi.

caporegime
02-09-2011, 10:46
tako je meske izjavio da su sulude tvrdnje onih da je on preporučio dolazak ruskih investitora u sisačku željezaru. izjavio licem u kameru nakon što su ruski investitori uneredili željezaru na najjače.
sutradan rusi samo izjave ne da je majmun to preporučio nego da je sve dogovarano u njegovom uredu predsjednika.
iz ureda predsjednika je došla jadna isprika kako je on samo htio pomoći.
dakle, majm,un je gledao u lice javnosti i lagao.

isto kao kad je lagao da nikad nije bio svjedok na suđenju srednjobosanskim hrvatima. gledao u kameru i to govorio.
kad se ustanovilo da ipka jestm, nikad se nije ispričao zato što je lagao narod nego je tvrdio da je samo tamo govorio istinu.

mesić dakle laže i gleda u lice i netrepće dok laže.
opasnije je međutim što nitko od medijskih boraca za istinu i pravdu nije tom smeću u lice rekao; zašto je lagao narodu u facu.
mesić je teško smeće ali nije i najveće.

Ilirk@
02-09-2011, 15:25
eno kreatura izjavila da ništa od tog nije istina iako će se pojaviti neki dokazi :D
nevjerojatno... koliko govana hrvati mogu progutati, a da ne trepnu, to je nevjerojatno...

mardar
02-09-2011, 15:45
eno kreatura izjavila da ništa od tog nije istina iako će se pojaviti neki dokazi :D
nevjerojatno... koliko govana hrvati mogu progutati, a da ne trepnu, to je nevjerojatno...

Pa nije nikada ni rekao nešto istinito nije bilo ni sada za očekivati od kreature da će nešto uzreći i blizu istine.Patološki lažac se teško liječi.I to u lakšim slučajevima.Kod ovakovih nema lijeka.

Ilirk@
02-09-2011, 15:55
ima za njega lijeka.. ima, ima... :) i puno drugi lipi stvari, samo ne smin reć...

mardar
02-09-2011, 17:57
Samo ti reci moja Ilirka ja sam tu uvijek su žene na portalima znale da ću ih ja zaštititi i u životu.Još crnka .Ma pucaj sve što znašmkoji bi lijek najbolji bio.:):zivili:zivili