PDA

Pogledaj Full Version : Article: Kreatura Mesić

mardar
02-09-2011, 01:48
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=654-Kreatura-Mesić

caporegime
02-09-2011, 09:07
bravo. odličan tekst.
već godinama mesić s itim licemjernim izrazom lica govori o tome kako je istraživanje zločina iz domovinskog rata potrebno hrvatskoj i da se na taj način skida ljaga s domovinskog rat, dok istodobno, kad se isti princi0p pokuša primijeniti na II svj. rat i partizanske zločin, mesić mijenja boju lica i histerično viče o kriminalizaciji NOB-a o pokušaju rehabilitacije NDH....
nije problem što je mesić mentalno ograničen. problem je što on to svoje ograničenje nikad nije ni skrivao a unatoč tome je imao veliku podršku građana.
e sad, pitanje je jesu li građani u mentalno izgubljenoj osobi prepoznali nekog svog odnosno je li dobar dio građana mentalno nagrižen ili još gore, je li količina pokkvarenosti među ljudim tolika da ga je veliki dio građana prihvatio unatoč vidljivoj mentalnoj retardaciji samo dok priča i istupa na način kao i do sada?

mardar
02-09-2011, 18:25
Najviše me veseli što će kreatura i umrijeti kao "bivši" za razliku od dr Tuđmana koji će zauvijek ostati Prvi.Zbog toga i treba stalno i svuda i naglašavati da je ipak samo "bivš"i.Kao i Jugoslavija.To je ono što veleizdajnika i izroda najviše boli.Bivši kao da ga nikada nije bilo.:lupa:lupa

zaba1111
02-09-2011, 18:58
Je mardar autor ovog teksta?
Svaka čast, šalji dalje, potegni stare veze.

mardar
02-09-2011, 19:30
Je mardar autor ovog teksta?
Svaka čast, šalji dalje, potegni stare veze.

Pored ovako sjajnog HRHB-info ti bi mene sada negdje spremao je li ZABA.Pa ja uživam ovdje:):)

Neregistriran
02-09-2011, 20:54
svaka cast autoru teksta da je vise ovakvih autora i Hrvatska bi lakse disala. svaka cast, izvrsno ...

Ilirk@
02-09-2011, 21:32
Kako bi bilo dobro napisati jedan dobar feljton o mesicu i prevesti ga na vise jezika i linkati po netu.. jedina mana je sto se njegovi biseri nizu svakodnevno pa bi to bio posao u punom radnom vremenu kako bi se redovito azuriralo.

mardar
02-09-2011, 21:59
Ima ih na tone o crkvi kod Hrvata suludih izjava..Ma niko ga nije skinuo kao Aralica u Ambri.Ja se nakostriješim sav kada ga ugledam ospem se.Žena kaže ma što ti je.Ma što što mi je veće zlo od Mesića po Hrvatski narod je samo onaj hohštapler Tito bio.A moji Hrvati ga birali.Ma nikada nisam mogao to razumjeti.Nikada.Ja to pojmit ne mogu na koji način je on dobio dva mandata.

Hercegovački Križar
02-09-2011, 22:40
Najviše me veseli što će kreatura i umrijeti kao "bivši" za razliku od dr Tuđmana koji će zauvijek ostati Prvi.Zbog toga i treba stalno i svuda i naglašavati da je ipak samo "bivš"i.Kao i Jugoslavija.To je ono što veleizdajnika i izroda najviše boli.Bivši kao da ga nikada nije bilo.:lupa:lupa

bogme mardi kad ova spodoba burduš krepa, ja cu feštu napravit! a misu nek mu plati boljkovac i manolic..!

lotta lotta
03-09-2011, 10:38
mardar, svaka cast....izvrsno ti ovo ide.:):)

mardar
03-09-2011, 10:51
mardar, svaka cast....izvrsno ti ovo ide.:):)

Ma samo neka ja tu tebe vidim ponekad.:):):)

Neregistriran
03-09-2011, 12:08
Čestitke mardar i pozdrav tebi :)

Nera

mardar
03-09-2011, 18:06
I tebi Nera isto :):)

Hercegovački Križar
04-09-2011, 09:42
odjel za zaštitu naroda , a na drugoj strani mi.. tj križari! mamuti mesicu! zbog ovakovih paušalnih gluposti bi te ogulio ko žabu!

www.dragovoljac.com
04-09-2011, 14:34
čestitke na odličnom tekstu

zaba1111
04-09-2011, 17:56
Stevanove Gadaf(r)ije!

Ako ga uhvate, Stevanov 'brat pukovnik', Muammar al Gadd-afi završit' će pred Međunarodnim sudom u Hagu optužen za zločine počinjene protiv vlastitog naroda.

Ali, nije taj diktator ubijao samo svoj narod, sjetimo se samo Gad-dafijevog terorističkog zločina počinjenog rušenjem 'boeinga 747' američke zračne kompanije 'Pan Am' 21. prosinca 1988. na letu London-New York iznad škotskog gradića Lockerbieja.

Tada je poginulo 270 ljudi, 259 nedužnih putnika i članova posade te, kolateralno, 11 stanovnika Lockerbieja!

Ili, sjetimo se još jednog terorističkog akta ' Stevinog brata pukovnika' kad su libijski obavještajci 19. rujna 1989. iznad afričkog Nigera raketom srušili putnički avion DC-10 francuske kompanije UTA na letu iz Ndjamene, glavnog grada Čada, u Pariz, kad je poginulo 170 putnika, uglavnom Francuza.

Usporedbe radi prisjetimo se samo Stevanove 'poučne izjave' glede slučaja Zvonka Bušića, od 25. srpnja 2008.g.:

«Ako u borbi za samostalnost i slobodu svog naroda gine netko tko s tim nema nikakve veze, onda je to terorizam», ustvrdio je naš Stevo. «Na kraju se pokazalo», dodao je, «da je to samo štetilo Hrvatskoj. Kad smo mi nakon 1971. odlazili u zatvore(doduše, on je bio u zatvoru tek od 20.ožujka 1975.g. ali kao doušnik UDBE!?, nap. a.)nama su takve akcije štetile jer smo svi proglašavani teroristima!»

A danas taj isti politički gad mjesto da pozdravi rušenje jednog diktatora-teroriste i njegova totalitarističkog režima, on ustaje u obranu Titova prijatelja iz doba 'nesvrstanih jebivjetara' pozivajući upomoć veleposlanike svjetskih velesila, Kine, Rusije i SAD-a jer: «Ja, Stevo Ujdurović, iz prve ruke mogu potvrditi kako je moj 'brat-pukovnik' Gad-dafi bio spreman potpuno se povući iz javnog i političkog života, uz čvrsto obećanje da neće biti prepreka ni uvođenju višestranačkog sustava ni reformama, ali uz uvjet da prethodno prestanu napadi NATO-a!»

Taj politički šarlatan svojski se trudi braniti 'vođu revolucije' iako se radi o notornom diktatoru, mučitelju, svjetskom teroristi i ubojici….i ne samo svojeg naroda. Iz kojih razloga on to čini sada je teško dokučiti ali se svakako radi o nepopravljivoj šteti ugledu i imidžu Hrvatske koja je odnedavno postala i članicom NATO-a…a sutra i EU-e!

Koga briga za to!?

Nema nikakve, iole ozbiljnije reakcije iz Ureda na Pantovčaku niti s Markova trga premda Stevina podrška Gad-dafiju itekako podriva hrvatske političke interese u svijetu.

Zašto šute pravdoljubivi predsjednik a svesrdna podrška okorjelom zločincu je više nego očita, zašto šuti 'željezna lady', Jadranka Kosor a u pitanju je 'politička korupcija' odnosno radi se o 'sukobu/usklađivanju političkih interesa' ma kakvi oni bili!?

Zašto tom 'političkom gadu' i njegovim gadarijama 'neovisni mediji' i 'naša yu-telica' još uvijek daju nepojmljivu pozornost …normalnom čovjeku teško je shvatiti!?

Politička 'elita' šuti mjesto da pod hitno zatvore taj provokativno-politikantski ured u Grškovićevoj ulici na Šalati, umjesto da tom političkom štetočini uskrate sve neopravdane beneficije koje uživa na teret budžeta i jednostavno ga otprave tamo gdje mu je već odavno mjesto: u ropotarnicu, na smetlište povijesti!

Bizarno je zanimljiv način na koji je naš Stevo poduzeo osobnu diplomatsku ofenzivu nazivajući jednog 'svjetskog teroristu' svojim prijateljem, čak i bratom vjerujući uz to da Gad-dafi nije bio sposoban počiniti zločine nad svojim narodom.

Na taj isti način branio je Stevo, i još uvijek predano brani, ratne i poratne zločine koje je nad 'svojim' hrvatskim narodom počinio njegov politički uzor, jednaki Muammarov prijatelj…..samozvani 'maršal' Tito, zar ne!?

Nu, možda Mesićev politički štićenik ipak završi u Haagu!

Hoće li tada taj politički klaun biti svjedokom obrane tom zločincu pa ga braniti jednakom žestinom kao što je svjedočio protiv generala Blaškića i 'svog', hrvatskog naroda, 'svog' živućeg predsjednika zbog agresije na 'Bosnu'….

Ali kao zaštićeni svjedok optužbe, notorni krivokletnički gad?

Ili, možda ima u pričuvi neke pisane dokumente-transkripte koji amnestiraju njegova 'brata-Gad-dafija' svih zločina počinjenih nad svojim ali i drugim narodima.

Glede transkripata, krivokletstava i vele-izdajništva, e, tu mu nema premca!

Njemu već odavno treba promijeniti mjesto boravka pa mu otmjenu Šalatu zamijeniti hostelom 'Remetinec'!

Tamo bi dijelio sobu sa 'satnikom' Ivom a imao bi privilegiju kao 'sobni starešina'…..svaku večer gasiti televizor!

damir kalafatić

mardar
04-09-2011, 18:05
Zeznuo si me sada hahahahahahahahahah.Pozdrav tebi Zaba :):)

Graničar Jozo
05-09-2011, 11:11
Zbog Mesića Hrvatska jedina nije pozvana na konferenciju o Libiji

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=D70EFAF6-F160-4654-8769-D5FA4B5385B7

Humphrey
05-09-2011, 11:27
Stipe Mesić je vidio generala Gotovinu 2003. u Zagrebu pod zaštitom policije, tvrdi Carla Del Ponte u svom izvješću američkom veleposlaniku.

Spodoba odlučno odbacuje te tvrdnje i kaže da ne zna zašto Carla laže.

Moj Bože,nema drugog objašenjenja, 2000. je nad hrvatskim narodom izvršen neki medicinski eksperiment koji je pošao po zlu.

caporegime
05-09-2011, 11:27
ne treba zaboraviti da je kreten već više puta zasrao bitne stvari.
a pogotovo ne i to da je kod ove oporbene koalicije uvijek dobro kotirao i da su čelni ljudi uvijek s visokim poštovanje i uvažavanjem govorili o mesiću.
ili su oni jednaki retardi kao mesić ili im je mesić i njegovo lupetanje služilo kao smokvin list i gromobran pri čemu su željeli benificirati iz njegove nažalost visoke popularnosti u ovoj umobolnici na otvorenom koja se još zove i RH.
kako god okreneš, ili su kreteni ili zlonamjenrici i podlaci a ja bi se usudio reći da su istovremeno glupi i zlonamjerni.

Baader Meinhof
05-09-2011, 13:11
Govorili su tako u javnosti jerbo su pratili ankete o popularnosti pa su htjeli dio toga prenijeti na sebe. Što privatno oporbenjaci misle o Mesiću druga je stvar. Usto, uvijek bi im dobro došao jer je Mesić javno bio kontra HDZ-a.

Uz aktualno sranje s Libijom i NATO-om, ne treba zaboraviti da nam je mnogo veću vanjskopolitičku štetu napravio njegov posjet 'nesvrstanima' prije pet, šest godina na Kubi, ali se o tome nije tada tako pisalo. Sjećate se Mesića u kupaćim gaćama na bazenu s Castrom?