PDA

Pogledaj Full Version : Article: Boljkovca ne štiti dob

mardar
01-09-2011, 16:22
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=648-Boljkovca-ne-štiti-dob

mardar
01-09-2011, 16:43
Ne štiti Manolića dob.Ne štiti Manolića zakon.Manolića štite oni koji bi morali provoditi zakon.Manolića štiti "naše": sudstvo.:mad::mad::mad:

M.Pleša
02-09-2011, 09:28
Ne štiti Manolića dob.Ne štiti Manolića zakon.Manolića štite oni koji bi morali provoditi zakon.Manolića štiti "naše": sudstvo.:mad::mad::mad:

od čega će ga štititi???

Ilirk@
02-09-2011, 09:36
od čega će ga štititi???

od sudskog progona, možda... ili si ti tek opao s kruške?

mardar
02-09-2011, 10:17
od čega će ga štititi???

Pleša kako sam te odmah prepoznao.Jedan od nickova na Poskoku Zds zar ne.Ma ne možeš se ni ti sam sjetiti koje si sve koristio.A davno je bilo.Ovdje ćeš moći proći samo sa uljuđenim komentarima i niko te neće priječiti u protivnom zna se.Ovaj portal nije "pljuvačnica ".Pa ako misliš davati ozbiljne komentare samo naprijed.

Graničar Jozo
02-09-2011, 10:39
sudskog progona? tereti se za zločine komunizma? šta su to komunistički zločini?

ne pravi se glup. ta retorika ti ovdje ne prolazi.

mardar
02-09-2011, 11:31
ne znam o čemu ovaj čovijek govori? ozbiljna tema/ozbiljno pitanje? 'u protivnom zna se.' ! što se zna?

Dobro hoćeš komentirati ili postavljati pitanja ,praveći se neviješt?Ako si tolika neznalica pa negdje se pokušaj informirati o nečemu.Tako i o zločinima.Pa onda pokušaj i argumentima svoje stavove pojasniti.Možeš li to ili nemaš dovoljno mozga za to?Ja tvrdiim da nemaš eto razuvjeri me.
Boljkovac jednostavno mora biti procesuiran svidjelo se to tebi ili ne,ako je nevin nema se čega plašiti.Ja ipak mislim da će i doći do toga jer je i previše dokaza da bi se jednostavno mogli sada ignorirati.Ma koliko se i Mesić i komunistička bagra ili takovi kao ti trudili sve to prikazati kao nekakvu "antifašističku" borbu.Zločini poslije rata nisu nikada bili "borba protiv fašizma" jer je isti fašizam već bio pobjeđen, bili su samo zločini.Hajde uvjeri me u suprotno.

caporegime
02-09-2011, 11:32
komunistički zločini su kaznena djela počinjena od vojnih postrojbi komunističke partije u vruijeme rata i poraća te zločini pradnika civilnih vlasti komunističkog sustava počinjeni u vrijeme rata te nakon rata kao i provođenje državnog terora protiv neistomišljenika.
sastoje se u ubijanju ljudi, uništavanju imovine, nanošenju tjelesnih ozljeda.
počev od ubijanja ratnih zarobljneika, civila za koje su smatrali da nisu u skladu s tekovinama komunističke ideje u vrijeme rata pa do ubijanja političkih protivnika te nanošenja fizičkih ozljeda političkim zatvorenicima kao i ostale povrede tjelesnog i duhovnog integriteta.
za pun popis bi trebalo nekoliko stranica.

pošto se praviš glup, potrošio sam nekoliko minuta, ne tebi nego čitateljstvu da vide kako mi i s glupanima imamo strpljenja.
ako nešto nije jasno pitaj.

M.Pleša
02-09-2011, 12:14
Dobro hoćeš komentirati ili postavljati pitanja ,praveći se neviješt?Ako si tolika neznalica pa negdje se pokušaj informirati o nečemu.Tako i o zločinima.Pa onda pokušaj i argumentima svoje stavove pojasniti.Možeš li to ili nemaš dovoljno mozga za to?Ja tvrdiim da nemaš eto razuvjeri me.
Boljkovac jednostavno mora biti procesuiran svidjelo se to tebi ili ne,ako je nevin nema se čega plašiti.Ja ipak mislim da će i doći do toga jer je i previše dokaza da bi se jednostavno mogli sada ignorirati.Ma koliko se i Mesić i komunistička bagra ili takovi kao ti trudili sve to prikazati kao nekakvu "antifašističku" borbu.Zločini poslije rata nisu nikada bili "borba protiv fašizma" jer je isti fašizam već bio pobjeđen, bili su samo zločini.Hajde uvjeri me u suprotno.

jao smiješna čovijeka! umijesto argumentiranog odgovora, pršte uvrede! i šta sad da ja iznosim kontraargumente?

caporegime
02-09-2011, 12:26
jao nepismenog čovjeka. nije čovIjek, i nije umIjesto.
obzirom na tvoje čuđenje pojmu komunistički zločini mogao bi te povezati sa mentalnim stanjem jednog mog znanca koji dan danas ne vjeruje da je zemlja okrugla.
ako si već ušao raspravu, barem argumentiraj tvoju skepsu prema komunističkim zločinima.
jer ovako djeluješ kao netko tko nema života pa vrijeme krati bespotrebnim nadjebavanjem na internetu jer u stvarnom životu s tom razinim komunikacije ne bi imao s kim ni kavu popiti a bio bi sretan ako bi uspjevao mirno po ulici prolaziti bez podsmjeha ljudi i upiranja prstom.

dakle, pošto nam se više ne da zafrkavat, imaš priliku argumentirati svoju skepsu.
stoga, pametno iskoristi ostavljeno ti vrijeme i prostor.

ako pak ne znaš odakle bi počeo, evo ti pa proučavaj
http://hrhb.info/content.php?r=645-Partizansko-četnički-zločini-nad-franjevcima-u-Hercegovini

mardar
02-09-2011, 12:56
jao smiješna čovijeka! umijesto argumentiranog odgovora, pršte uvrede! i šta sad da ja iznosim kontraargumente?

Evo za tebe pojednostavljenog pitanja.Boljkovac je bio sudionik tih događaja.I sam to navodi.Ako nije kriv zašto se odupire rasvjetljavanju tih događaja.Ako nije naređivao zločine zašto prikriva ko je odgovoran.A kada prikriva opet je kazneno odgovoran.

M.Pleša
02-09-2011, 13:04
ajde ajde šta se pjenite! malo sam se šalio! da vidim kako reagirate! to su zločinci bez presedana, i Boljkovac i Manolić, B.Lončar, Milka Planinc i ekipa!... evo za vas zanimljiv blogčić! http://krvavipleskomunista.blog.hr/

caporegime
02-09-2011, 13:15
a kako bi to trebali reagirati?

mardar
02-09-2011, 15:14
ajde ajde šta se pjenite! malo sam se šalio! da vidim kako reagirate! to su zločinci bez presedana, i Boljkovac i Manolić, B.Lončar, Milka Planinc i ekipa!... evo za vas zanimljiv blogčić! http://krvavipleskomunista.blog.hr/

A suradnja čiji je blog daj proslijedi mail.Da možemo skidati.

Inkvizitor
02-09-2011, 15:45
mislim da od toga ništa..Karamarko se malo igra predizborne igre..imali su vlast zadnjih 8 godina ako nisu mogli u ratu i odmah iza rata..i tko ih je sprječavao da kazne komunističke zločince.

tko ih je smetao..imali su pokriće i u europskoj rezoluciji...čak i obavezu

taj Karamarko je drugi Sanader..Mesićev i Manolićev igrač koji želi preuzeti HDZ na isti način kako ga je Sanader preuzeo 2000-te

Graničar Jozo
02-09-2011, 15:49
taj Karamarko je drugi Sanader..Mesićev i Manolićev igrač koji želi preuzeti HDZ na isti način kako ga je Sanader preuzeo 2000-te

:clap:clap:clap

sve je ovo njegova predizborna igrica.

bilo bi zanimljivo pitati Hodaka šta misli o karamarku.

a dok ovaj kao istražuje boljkovca, boljkovac izjavljuje kako su šeks, šušak (i još netko treći) pucali iz topova po borovu naselju da izazovu sukob sa srbima. mah...

caporegime
02-09-2011, 15:51
mislim da od toga ništa..Karamarko se malo igra predizborne igre..imali su vlast zadnjih 8 godina ako nisu mogli u ratu i odmah iza rata..i tko ih je sprječavao da kazne komunističke zločince.

tko ih je smetao..imali su pokriće i u europskoj rezoluciji...čak i obavezu

taj Karamarko je drugi Sanader..Mesićev i Manolićev igrač koji želi preuzeti HDZ na isti način kako ga je Sanader preuzeo 2000-tesložit ću se s tim da karanimarko želi preuzeti hdz. to nije samo špekulacija, to se u nekim krugovima smatra utvrđenom činjenicom.

međutim, ne bi a priori mogao reći da to radi u ime ove dvojice.
naime, ako j netko nečiji igrač, po prirodi stvari, igra za njih i za njihov račun.
a ova dvojica su ipak na korak od groba pa ne znam koji bi smisao preuzeti hdz za nekoga tko možda to preuzimanje neće ni doživjeti.
karanimarko je pragmatik, birao je strane kao pragmatik. pa mi se čini da je suočen s činjenicom da je vrijeme biti ili ne biti odnosno sam krenuti u nešto.
hoće li u tom preuzimanju barem kao posao shvatiti čelništvo nad hdz-om pa makar i reda radi povući koji dobar i čvrst potez tek da održi dojam, vidjet ćemo.
iako, kakav je narod hrpa budala, ne bi me čudilo da i on, čim se dokopa uzdi, počne sve raditi samo na održanju sebe.

Graničar Jozo
02-09-2011, 16:01
nije tu pitanje njih dvojice nego cjelokupnog sustava i interesa.