PDA

Pogledaj Full Version : Article: Dezerter koji se predstavlja kao branitelj osudio napad na Platformaše

caporegime
30-08-2011, 09:35
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=630-Dezerter-koji-se-predstavlja-kao-branitelj-osudio-napad-na-Platformaše

Graničar Jozo
30-08-2011, 09:39
Za spomenutog gospodina nema podataka u službenim evidencijama Ministarstva obrane, o pripadnosti u brigadi i učešću u ratu u Sarajevu.Stoga isti ne može istupati u ime HVO-a. Sarajevo Brigade „Kralj Tvtko“, stoji u priopćenju kojeg su potpisali predsjednik Udruge HVO-a Kantona Sarajevo Zdenko Marković, predsjednik udruge nositelja ratnih odličja Hvo Sarajevo Ivo Kuliš i predsjednik HVIDRE Grada Sarajevo Slavko Zec.

http://hvosarajevo.ba/novosti/marinko-pejic-ne-predstavlja-udruge-hvo-sarajeva

ante
30-08-2011, 13:07
Zdenko Marković kao vojnik JNA iz Rajlovca i udbaš napustio Sarajevo u ožujku 1992. godine i pobjegao u Čapljinu, gdje je po lokalnim kafićima glumio šerifa s pištoljem, a u Sarajevu se pojavio nakon 16 godina. Niti je bio u ratu u Sarajevu niti je bio pripadnik HVO Sarajevo. Poznati prodavač cipela lažnjaka danas se lažno predstavlja kao pripadnik HVO Sarajevo.
Ivo Kuliš također nije bio u HVO Sarajevo niti u ratu u Sarajevu. Čovjek je iz Kiseljaka.
Slavko Zec, dezerter, koji je organizirao prebjeg četnicima preko mosta na Grbavici, njegova braća ga odvela na Kulu, pa svoj dezerterski čin danas naziva herojstvom i dobiva pare za ugrožavanje obrane Sarajeva.

Marinko Pejić, dopredsjednik Općine Ilidža (do 1992.), dopredsjenik HGD BiH koje je osnovalo HVO Sarajevo (1991.), predsjednik Komisije za obranu i zaštitu (1991.), član Komisije za kontrolu obustave vatre (1992.),osnivač i predsjednik HVO Sarajevo, zapovjednik HVO Sarajevo, kandidat za ministra obrane RBiH, glavni tajnik HKD "Napredak",član predsjedništva HNV BiH i jedan od organizatora Sabora Hrvata u Sarajevu, član Hrvatskog društva za znanost i umjetnost, sveučilišni profesor u Sarajevu i Zagrebu, pomoćnik ministra za obrazovanje KS itd. Dovoljna je usporedba referenci prof.dr. Marinka Pejića i referenci gore navedenih "branitelja" i sve je jasno kao dan pametnom čovjeku.

hvo sa
30-08-2011, 13:16
ae ba ne seri.
dezertiro, pokro, ladio dupe u zagrebu.
predavao matematiku u školi. u odnosu na njega su platformaški hspovci najveći zaštitnici interesa hrvata u bih
jel to tebi ispričo sve ovo? šta da ti je ispričo da je jebo anu karenjinu, jel bi i to povjerovao.
kakv doktor, kakvi bakrači.
lopina i pobegulja

ante
30-08-2011, 15:56
HVO Sa prijatelju, jesi li svjestan koliko si nepismen? Pa pogledaj jarane, ti nisi u stanju pravilno napisati dvije rečenice, a usuđuješ se pisati o čovjeku koji je na pravi put izveo generacije đaka i studenata. Pretpostavljam da si i garib koji sam sebe ne može pogledati u ogledalo, pa kad vidiš ovako dobrodržećeg gospodina, koji ti po godinama vjerojatno može biti otac, a po pameti i obrazovanosti nikako, jer ti izgleda nemaš ni osnovnu školu, postaješ isfrustriran i jadan. Dr. Pejić je bio moj profesor na Filozofskom fakultetu prije rata i znam sve o čovjeku i ko je i što je. A tvoja nepismenost najbolje govori o tebi, pogotovo kad se kriješ iza pseudonima koji ti je upravo omogućio dr. Pejić, jer da njega nije bilo, u Sarajevu nikad ne bi bio osnovan HVO.

hvo sa
30-08-2011, 16:23
jašta jarane. zato je pobjego iz sarajeva ko da ga đavo goni i ostavio svoje ljude u sarajevu nek se jebu kako znaju i umiju.
kolko se zna u zagrebu je predavo matematiku u školi a fakulteta je vidio jedino ako se pred njim nalazio s drugaricama iz areninih oglasa.

nego jarane
http://www.ufzg.unizg.hr/petrinja/profesori/dr-sc-marinko-pejic-visi-predavac/

ovdje piše da je u vrijeme dok je hvo u sarajevu krvario, tvoj idol bio negdje drugdje.
ne piše gdje je i kad doktoriro ali očito kao "zaslužan" hrvat, po mjeri sarajevske čaršije, je i dobio sve ove funkcije i mogućnosti.
da nije bio čaršijski muslimanski sluga bio bio šta bi mu bio domet da ga nije mazila politika kojoj je utekao kad je izdo vlastiti narod, sitni učo, ispijač kratkih obojenih pića.

nego jarane, reci der, da i tebe nije od fukare napravio gospodinom pa mu sad braniš lik i djelo?
da i ti nisi pobjegulja iz tih dana pa se solidariziro s dezerterom?

Graničar Jozo
30-08-2011, 20:46
???, tomo, Ivan, mijo - jedan te isti IP

Jozo, vukoja, štela - jedan te isti IP

molim vas ljudi da ovo ne radite. nema potrebe nabacivati sam sebi komentare.

Graničar Jozo
30-08-2011, 21:21
ma šta graničaru moj, pametnice moja, informatičaru, je li ti to Željko Jukić stručnjak za informatiku kazao?

nije. za utvrdit nečiji IP je dovoljno ne biti informatička tabula rasa, što ti očito jesi. džaba ti što si išao na faklutet 1985.

nego, drži se ti teme i piše pod jednim imenom.

p.s. za tebe vukoja ista pravila vrijede.

mardar
30-08-2011, 21:29
nije. za utvrdit nečiji IP je dovoljno ne biti informatička tabula rasa, što ti očito jesi. džaba ti što si išao na faklutet 1985.

nego, drži se ti teme i piše pod jednim imenom.

p.s. za tebe vukoja ista pravila vrijede.

A moj Jozo pa zbriši barabe bolje ni jedan komentar nego sranja neka pišu kolumne na Avazu.::lupa:mad:

A znam i ja jednog ovakovog sam sebi piše i otgovara

Graničar Jozo
30-08-2011, 21:36
ma provalili su se sami. di ću to brisat :D:D:D

mardar
30-08-2011, 21:44
Ne razumijem te kralju Graničaru, miješaš padeže, rječicu "ne" stavljaš gdje ne trebaš,je li to vlatkov rvatski jezik,svaka čast za latinsku frazu, gdje si to pokupio kralju,jesi graničar,ali valjda si išao u osnovu školu, festina lente...

E dosta je .Zbogom.Ja nisam graničar ni u školu išao.Ali znam potjerati takove.

Ante
30-08-2011, 21:50
vidim da ovdje ima poremećenih osoba! ajd živili! bujrum

Graničar Jozo
30-08-2011, 21:53
vidim da ovdje ima poremećenih osoba! ajd živili! bujrum

jesi vidio moj ante krkana. dvojica likova, a sve u stilu nas i rusa tristo milijuna...

hvo sa
30-08-2011, 22:01
a u kurac. znači jedan duboko povrijeđeni pakšu našo sebe u zadatku da obrani čast dezertera i ratnog profitera pa se svako malo predstavlja s drugim imenom.
ostaje samo neoboriva činjenica da je marinko pejić pobjego iz sarajeva ko zadnja pička, ostavio svoje ljude a po zagrebu sviro kurcu i krivio hrvate za rat s muslimanima.
nije ni čudo da je dobio sve te funkcije. izdajnici su tražena roba za svoje gospodare.
nego jarane koji se kloniraš, ne reče, jesi li i ti bio pobjegulja ili obični kokuz kojeg je pejić naranio pa za zahvalu dobio zadatak da ga braniš širom bespuća interneta.
kad ti vidim rječnik i jadne pokušaje ismijavanja mogu misliti koliko cvrčiš i cviliš od muke kad za tastaturom pokušavaš obranit neobranjivo.

hahahahhahh 100 imena a sve s iste adrese. popuši mu katkad, biće sretan. na šta liči biće sretan ako mu ga i muško popuši.
i ti bi došao do nekog seksa. ne baš onog kojem si se u mladosti nado ali i to je službeno seks.

Neregistriran
30-08-2011, 22:05
E dosta je .Zbogom.Ja nisam graničar ni u školu išao.Ali znam potjerati takove.

nemoj brate života ti. šteta ih tjerat. ovako svi vide kako jedan dva (a zapravo samo jedan) šupak samog sebe sramoti u obrani dezertera i klošara profiterskog, pobjegulje i govnara, dok se predstavlja sa sto imena i pokušava biti uzaludno duhovit.

mardar
30-08-2011, 22:27
Ma slušaj .Registriraj se piši.Postavljaj muziku.Klipove zabavi se s ljudima .Ja ovakove čovječe ovdje neću sekunde gledati,jer imam jako loša iskustva s tim.Ovo nije Poskok i njegovi moderatori ovdje će pisati samo dva čovjeka ako treba .I dosta.Ali će pisati kako Bog zapovijeda .

mardar
30-08-2011, 22:31
jesi vidio moj ante krkana. dvojica likova, a sve u stilu nas i rusa tristo milijuna...

Jesam se ja ovo zajebao za Antu????:x:x

ante
31-08-2011, 03:22
Hvo sa, jarane pa ti ga već pimplaš pejiću, pa jesi li ti svjestan da će tvoje carstvo uskoro propasti, a on je jedan od ljudi koji će ti ga srušiti.pa ti si jadu, a ne ja, u ratu jeo njegovu hranu, a sad ćeš mu opet lizati cipele, samo primitivizam te otkriva ko si, stidiš li se imalo moralna i fizička nakazo, je li ti i ova žena pobjegla s četnicima ili je još s ubogim braniteljom....

Graničar Jozo
31-08-2011, 08:14
Jesam se ja ovo zajebao za Antu????:x:x

nisi, samo eto, pravim se lud. ;)

hvo sa
31-08-2011, 08:47
nisi, samo eto, pravim se lud. ;)

koliko samo energije ti potroši na obranu svog idola.
koja ti je ovo poruka upotpunjena sa lošim humorom? a haveru?
ni loš humor ne sakriva kolko si ovdje na zadatku.
šta si zapeo tolko za dezertera i lopova?
kolko se grčevito boriš za njega sve ovo što si reko meni biće da je neko govorio tebi a ti jarane još uvjek nisi odgovorio kako to da je taj tvoj heroj (izvadi mu više ba kitu iz usta i obriši lice, cijedi se) rat prove ou zagrebu gdje ga ljudi pamte ko onog ko je hvalio muslimane a za sve okrivaljavo hrvate.

Ilirk@
31-08-2011, 08:56
šta ti je jozo sada kriv?? jesi li ga ti s nekim pobrk'o ili...?

caporegime
31-08-2011, 09:40
uh...vidim da se dosta i brisalo. no dobro, da ja kažem koju ovom što se predstavlja kao ante, stipe, ivo......pokušavaju dati dojam da iza njega stoji pravi istinski hrvat iako prema razini jeftinih šablonskih uvreda se i ne bi moglo reći.
dakle, prokomentirao si, odlučio si pod svaku cijenu stati iz svoga kumira i to je tvoje pravo.
međutim ako želiš ući u raspravi, izvoli se registrirat.
budeš li na razini rasprave ja ti garantiram da te nitko neće isključiti niti oduzeti pravo na stav iako bi te osobno najrađe začvokao jer je plitkost tvoje argumentacije otprilike na razini visine argumenata na kojima stoji sadašnja platforma a koja je na tolikoj razni da je otočje maledivi (4 m nadmorske visine) himalaja u odnosu na bošnjačke hegemoniste te hrvatske izdajnike.
ako se ne regaš a nastaviš i dalje lupetati, ode ti i kao gost i to da si nam zahvalan jer samo iz brige prema tebi nećemo dozvoliti da se tako sramotiš i baljezgaš kao dosad.

mardar
31-08-2011, 09:42
šta ti je jozo sada kriv?? jesi li ga ti s nekim pobrk'o ili...?

Ma gdje će Jozo biti kriv dobričak vidiš ovih platfotmaških majmuna .Pet nikova isti ip brojevi .Bagra :):)

Ilirk@
31-08-2011, 09:44
pa čitam hvo-sa i ne vidim da mu se mišljenje oko predmetnog dezertera razlikuje od našeg, vašeg, jozinog, capovog.. pa mi nije jasno što se na njega okomio??

nemojte zamjerit, ja sam izgleda krivo nešto povezala. em je brisano puno toga, em klonovi javašluk radili...

mardar
31-08-2011, 09:48
Možemo li na moderiranje ovo što mi pišemo :):)

ante
31-08-2011, 09:58
pa šta ako je bio u zagrebu? mogao je dr. pejić i od tamo voditi akcije. važna je pamet a ne biti seljak koji nije vidio asfalta i ne zna šta je grad.
pa šta ako ga branim. da nije bilo njega ja ni kompjutera imao.
ja znam izraziti svoju zahvalnost a u tome me neće spriječiti ni jedan ustaša i fašist.

hvo sa
31-08-2011, 10:13
haveru ante, eno pejić već priča po čaršiji kako se hvališ da mu je guzica slana.

Graničar Jozo
31-08-2011, 10:13
a tko je po tebi ante ustaša ili fašist?

i kakv ti je to riječnik, kao da si ga na sa-x naučio

Ilirk@
31-08-2011, 10:43
Možemo li na moderiranje ovo što mi pišemo :):)

ne može. ovdje si komentirao moje pitanje korisniku, ovdje sam ti odgovorila. briši ako ti smeta. ja sam svoje završila.

mardar
31-08-2011, 10:45
I što, došao si mu je ovdje izražavati na HrHB portal je li.Znači kupljen si za ovakove komentare.Evo poruke za njega prenesi mu je .Reci neka odjebe od Hrvata i HVO-a.A to na još jedan spomen fašista i ustaša bez ikakovih argumenata letiš odavde za sva vremena.Ovo nije portal mržnje traži takove mogu ti i preporučiti.Ovo je portal gdje ljudi iznose svoje stavove.Argumentima.

mardar
31-08-2011, 10:54
ne može. ovdje si komentirao moje pitanje korisniku, ovdje sam ti odgovorila. briši ako ti smeta. ja sam svoje završila.

Ne znam što bi me smetalo sada ja ne kužim ništa.:011
Ma nema veze sve ok.