PDA

Pogledaj Full Version : Article: Boljkovac: Koga su upućivali u logore i gdje je tko likvidiran, ja pojma nemam

mardar
30-08-2011, 02:52
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=626-Boljkovac-Koga-su-upućivali-u-logore-i-gdje-je-tko-likvidiran-ja-pojma-nemam

Ilirk@
30-08-2011, 08:47
Ova ekipa koja je uništila i opljačkala Hrvatsku treba dobiti izbore kako bi dalje prikrila svoju pljačku i svoju odgovornost.

što je najgore, ovako kao ovaj stari prdonja, komunistički ubojica, razmišlja najmanje 70% hrvata i nekih 98% 'građana'.
i dok 'desničari' sumnjivih i opasnih namjera razjebu desnicu gdje god i kad god pokaže samo malo snage, ova gamad svakim danom sve više i više jača.
nevjerojatno kako svi ti mozgovi isprani komunističkom ideologijom i razmišljaju jednako.
zahvaljujući toj jednostavnosti razmišljanja i urođenoj ograničenosti mentalnih sposobnosti, komunjare i ostala jugo, srbska i domaća bagra djeluju kao jedno tijelo.
i svaki dan su sve jači i jači. poput raka koji je i sam po sebi isto što i gore spomenuti - ništa više nego nakupina primitivnih stanica.

Hercegovački Križar
30-08-2011, 09:22
... Boljkovca treba pod hitno uhapsit i zatvorit!

ljuta trava
30-08-2011, 13:42
Kaže Boljkovac :-- ja sam njima rekao eto nas mi dolazimo na Plitvice , a svi znamo kako je završilo ...

Neka već jednom odgovara za zločine koje je učinio ...

mardar
30-08-2011, 13:46
Senilan je i zaboravan kada se radi o njegovoj guzici i onda ništa ne zna .Ali kada treba isznositi ljevičarske stavove i pljuvati onda je potpuno zdrav.Još se uzdam da ipak Europa ima jasne namjere da do kraja rasčisti sa zločinima komunizma.:mad::mad:

mardar
30-08-2011, 13:48
Da pseto komunističko onda "nije bilo pametno pitati".Marš živino čitav život nisi pitao.A ne samo onda .Čitav posrani komunjarski život.:mad::mad:

Ante
31-08-2011, 08:16
Senilan je i zaboravan kada se radi o njegovoj guzici i onda ništa ne zna .Ali kada treba isznositi ljevičarske stavove i pljuvati onda je potpuno zdrav.Još se uzdam da ipak Europa ima jasne namjere da do kraja rasčisti sa zločinima komunizma.:mad::mad:

misliš da europa ima namjeru rasčistiti sa Zločinima komunizma ili sa Zločincima? što nikako nije isto! Ništa ti od toga nema, inače bio to europa tražila od hrvatske kao predpristupni uvjet da račisti sa zločincima!

Graničar Jozo
31-08-2011, 08:27
misliš da europa ima namjeru rasčistiti sa Zločinima komunizma ili sa Zločincima? što nikako nije isto! Ništa ti od toga nema, inače bio to europa tražila od hrvatske kao predpristupni uvjet da račisti sa zločincima!

nije europa ta koja treba počistiti naše dvorište. europski parlament je donio rezoluciju, tj dokument koji daje politici i represivnim organima pravo za borbu protiv tih metuzalema. ali sada je kasno jer su ti ljudi već instalirali svoj "tito jugend", ali je barem neka moralna satisfakcija onima koje je zločinački režim jugoslavije progonio ili na bilo koji drugi način oštetio

Ilirk@
31-08-2011, 08:45
rezolucije, deklaracije i svi slični dokumenti nisu obvezujući, pa prema tomU, mogu obrisati guzicu sa tim papirinama.
dok god nešto ne postane uvjet i obaveza, dotle se može nepoštivati i izbjegavati.
ja ne gajim nikakve nade da će i jedan od komunističkih i udbaških zločinaca kod nas biti osuđen.
artukovića su na nosilima donijeli da bi mu sudili, a boljkovca i manolića koji su kao prave sotone još uvijek vitalni, smatraju prestarima za suđenja!
prije osam godina pokrenuta 'istraga', čekalo se da spomenuti krepaju, i do danas nije kompletirana, a cijele arhive dokaza i preživjelih svjedoka.
to je naša država i pravosuđe koju vode bivši udbaši i njihov nakot.

ni jedna država u europi nije bez zločina u svojoj što bližoj, što daljoj prošlosti. od rimskog carstva, preko kolonista i konkvistadora, turskih osvajanja, pa do fašista i nacista i zločina koji se dan danas čine u svijetu u ime 'mira i sigurnosti'.
međutim, ni jedna od tih država i niti jedna od tih nacija ne ne nosi teret krivice svojih očeva i djedova, kao što to osjećaju i nose hrvati.
i nitko im za to nije kriv osim što su neprijatelji znali to dobro iskoristiti. tu genetsku manu ili proklestvo.

Ante
31-08-2011, 08:55
nije europa ta koja treba počistiti naše dvorište. europski parlament je donio rezoluciju, tj dokument koji daje politici i represivnim organima pravo za borbu protiv tih metuzalema. ali sada je kasno jer su ti ljudi već instalirali svoj "tito jugend", ali je barem neka moralna satisfakcija onima koje je zločinački režim jugoslavije progonio ili na bilo koji drugi način oštetio

upravo tako! zato se nisam mogao složiti sa komentatorom! Rezolucija Vijeća Europe o osudi komunizma je donešena, ali pravna snaga ove rezolucije je vrlo slaba i lustracija nije obvezatna! ovi miševi po hrvatskoj još uvijek slobodno šetaju! i umrijet će slobodni odnijevši sa sobom mnoge tajne! popišam im se na grob! m....

Hercegovački Križar
31-08-2011, 09:01
hahaha! a isssati eno mesić ode u posjet Boljkovcu! kako ga brani pa to je nevjerojatno! jedva čekam smrt burduša! pravim feštu!

caporegime
31-08-2011, 10:38
zajeb....
umalo