PDA

Pogledaj Full Version : Article: Na današnji dan-28 kolovoz:"I Have A Dream"

mardar
28-08-2011, 09:11
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=612-Na-današnji-dan-28-kolovoz-I-Have-A-Dream

ogledalce
28-08-2011, 11:29
mardar odlično,,,,,,al nas neće niko trati kao crnce prije,mi nismo drugačiji od drugih,i mogu reć da smo pametniji od ostalih,a zna se na koga mislim,

Neregistriran
28-08-2011, 11:36
svaka cast ,mardy
- o Boze , hoce li ikada nasi politicari reci barem nesto slicno

pozdrav cijeloj ekipi
ljuta trava

ogledalce
28-08-2011, 11:40
svaka cast ,mardy
- o Boze , hoce li ikada nasi politicari reci barem nesto slicno

pozdrav cijeloj ekipi
ljuta trava

malo morgen trava,pozdrav:):):)

mardar
28-08-2011, 12:10
mardar odlično,,,,,,al nas neće niko trati kao crnce prije,mi nismo drugačiji od drugih,i mogu reć da smo pametniji od ostalih,a zna se na koga mislim,

Ogledalce pa zato mi je ova najdraža:

Niko ti ne može sjesti za vrat, ako se ti sam ne pogneš.

Hrvati se stoljećima nisu pognuli nikome.Neće ni sada .Pozdrav i vama .

Eugen Savojski
28-08-2011, 13:06
Pozdravljam ekipu,mardar lijepo je što si nas podsjetio na riječi ovog velikog čovjeka.
Hrvati HRHB-e mogu osvariti svoje snove o ravnopravnosti tek kad sjebu dosanjane snove naših poltrona,ulizica,izdajnika,lopova i kokošara ,koji nas već 20 godina "zastupaju i predstavljaju",tek kad postanemo njihova noćna mora,naši snovi će biti ostvareni.Nisu nam toliki problem balije i bradati opančari nego naše krvopije i pantljičare.
Pognutu glavu sablja ne siječe,a ova skupina koju sam nabrojao već 20 godina se uvijek nekome klanja tako da kravatom obrišu prašinu sa svojih cipela.
Živjela Herceg-Bosna!
Bog i Hrvati!

Vizionar
28-08-2011, 13:27
Vizionar! tko je tada moga zamisliti da ce crnac biti president of the united states

Ilirk@
29-08-2011, 08:42
malo sam izlektorirala tekst, čisto da borbu za slobodu i ravnopravnost počnemo uporabom vlastitog jezika.

ne znam jel usporedba sa crncima baš prikladna, ali riječi tog velikog čovjeka, svakako stoje za sve obespravljene narode na svijetu.

činjenica da su ljudi ne tako davno, a mnogi i dan danas, bili i ostali ravnodušni na činjenicu da jedno dijete, žena ili starac, ne smije sjediti u autobusu naprijed ili ne smije sjediti uopće, samo zato jer je druge boje kože i jer su mu pretci u lancima dovedeni iz svojih domova kako bi izgradili ameriku, meni je još uvijek neshvatljiva i nedokučiva.
ali to su amerikanci.
osvojili zemlju, pobili amerikance i uzeli im nacionalni identitet. kako mi to bosanski zvuči...