PDA

Pogledaj Full Version : Article: Znaju li današnji UDBA-ši i KOS-ovci tko je bio drug Tito od 1941 - 1980 godine?

mardar
27-08-2011, 16:41
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=609-Znaju-li-današnji-UDBA-ši-i-KOS-ovci-tko-je-bio-drug-Tito-od-1941-1980-godine

ogledalce
28-08-2011, 13:53
koliko krvnika na jednom mistu,sve potomci najvećeg krvnika:mad

Eugen Savojski
28-08-2011, 14:10
Ogledalce pozdrav!
Prepoznaješ li ikoga od ovih nakarada koji ti je pokrao kokoši?
:lupa:lupa:lupa

mardar
28-08-2011, 14:24
Mislim da ne postoji zemlja na svijetu koja je prinuđena da ima trg svoga krvnika.:mad::mad:

ogledalce
28-08-2011, 19:49
a ne,na sreću njihovu ovakve spodobe nesmiju blizu mojih koka,:mad::mad::mad:

Baader Meinhof
29-08-2011, 02:12
Da je Tito bio lažnjak morali bi znati Josip Manolić i još neki iz tog kruga, te možda netko iz obitelji 'Steve' Krajačića. Krajačić je pred smrt Manoliću, kazuje legenda, prenio 'sve tajne', pa vjerojatno i tu. Ako se dobro sjećam, Krajačiča je 'Vozduh' zadužio da riješi Tita tamo negdje pedesetih godina. Ovaj je to prihvatio ali, navodno, prešao na stranu UDBE kada je kod Titove kuće u Samoboru priznao što mu je naložio stari čekist. Mislim da je i Vrdoljak to objavio u svojoj seriji koju je pokrao iz par knjiga nastalih još u vrijeme bivše države. Te su knjige, pa stoga i Vrdoljakova serija, u dobroj mjeri rezultat srpske perspektive jugoslavije pod Titom, odnosno relikata Rankovićeve struje, tako da nije baš svemu za vjerovati.

Vozduh je, inače, bio Titov 'sovjetski učitelj', iz vremena prije španjolskog rata, gdje im se priključio i 'drug Stevo'.

Hercegovački Križar
29-08-2011, 09:36
iskoristio bih ovu priliku da popljujem gospodina Kukića.. napisat cu mu par psovki nevidljivim slovima .. .. da ti jeben!

Ilirk@
29-08-2011, 09:44
nemoj tako. kukić je prijatelj prijatelja nekih naših prijatelja i poznanik poznanika nekih naših poznanika.
njemu se ne smi ništa psovat. kako na poskoku, tako i ovod...

(šala, šala. smide mu se hebati sve po spisku, ali kulturno, molim, ipak je ovo javno općilište...)

caporegime
29-08-2011, 10:26
smije se snimiti i zvuk izlaska plina iz pozadine pa pustiti.
nama nitko ništa ne može. tko nam se odluči poigrati s privatnim životom......plakaće zbog toga