PDA

Pogledaj Full Version : HERA-Aktivisti Hercegbosanske Republikanske Alternative

Gala
25-08-2011, 11:26
HERA provela koordiniranu akciju u Mostaru i Posušju.SRETAN TI ROĐENDAN HR HB !

Aktivisti Hercegbosanske Republikanske Alternative ( HERA ) zbornih područja Mostar i Posušje su tijekom protekle noći izveli koordiniranu akciju obilježavanja Dana Republike to jest obilježavanja obljetnice Hrvatske Republike Herceg-Bosne.

Aktivisti HERA-e su kao lokacije za svoju akciju ,šaljući pri tome vrlo jasnu političku poruku , nakon akcija u Grudama , bivšoj prijestolnici Herceg-Bosne ,Kupresu , simbolu otpora Hrvata Herceg-Bosne i Bugojnu , simbolu stradanja Hrvata Herceg-Bosne izabrali budući stolni grad BiH Hrvata i sjedište buduće multietničke Federalne jedinice sa hrvatskom većinom Mostar kao i rodno mjesto velikobošnjačkih vazala Živke Budimira , Zvonka YUrišića ,Slave Kukića i Vjekoslava Čambera , Posušje.

Tako su jutros na više lokacija u Mostaru osvanuli grafiti HR HB sa grbom Herceg-Bosne u sredini a u Posušju također na više lokacija grafit na kome piše „SRETAN TI ROĐENDAN HR HB“.

Osim toga natpisa grafiti su ukrašeni i natpisima HSP=SDP i SINN FEIN kao i u posljednje vrijeme neizbježnom slikom efendije Zvonkhudina YUrišića , predsjednika Halal socijalističke partije bošnjačko islamskih hababa ( HSP BiH ) koga aktivisti HERA-e očito smatraju najvećim izdajnikom Hrvata u novijoj povijesti.

http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=958:hera-provela-koordiniranu-akciju-u-mostaru-i-posujusretan-ti-roendan-hr-hb-&catid=34:drutvo&Itemid=54

:):)

caporegime
25-08-2011, 12:05
obzirom na programska načela, te teritorijalni raspored za koji se očekuje da će biti hrvatski, bit će neizbježan sukob sa srbima.
tu će se vidjeti koliko su iskrene njihove (iako mi znamo koja je to iskrenost) za političkom podrškom interesima hrvata, odnosno otkrit će svoije pravo lice.
projekt "mi sami" znači upravo to. bez očekivanja ičije podrške, muslimanske, srpske, platformaške, sadašnje navodno hrvatske političke "s maslacem na glavi" elite.
bez iluzija da će rh imati interes u cijeloj priči a najteže će biti sa srboljubnim elementima koji prisvajaju i ime i ideju.
od njih će, ako hera ima ovakav koncept, dolaziti najteži udarci jer je njima izvorna hrvatska samostalnost tek pokriće za neke posve druge, od osobnih do prikrivenih, ciljeva.
a beskompromisna ekipa koja ne plazi ni pred kim je njihov najveći protivnik jer im raskrinkava ideje i prikazuje njihovu bijedu u pravom svijetlu.
zato oprez. čuvajste se onih koji vas napadaju ali još više onih koji vas, odnosno ime i borbu naglas podržavaju.

mardar
25-08-2011, 13:14
Dajte Gala zbilja podcjenjujete našu inteligenciju ovdje pa se ti ljuti koliko hoćeš.A sada mi jasno odgovorite.Koja je to Hera .Je li se ta Hera na bilo koji način ogradila od onih Zirdumovih izjava .Jer isti Zurdum sada eto zasluge terenske HERE propisuje sebi.Što mi sada trebamo razlikovati jednu ili drugu HERU.Pa da vidim čime se ta HERA odrekla .Ako ta HERA jednostavno se nije ogradila od onakvih izjava ja ne vjerujem da mi ovdje trebamo nju podržavati.Možda Forum hoće ali evo ja neću ono podržati nikada.Ostavio sam i jedan komentar na Poskoku ali sada ču ga i ovdje postaviti malo izmjenjenog.Tek kada mi se odgovori jasno onda možemo i dalje barem ja .Vrijedi samo za mene.A na neki način i ja učestvujem u radu ovoga portala.Pa jednostavno da znam kuda ću ja osobno dalje:

sinovi oluje Jučer 08:10 AM
Ovo nije HERA koja se odriče proslave Oluje i vrijednosti domovinskog rata.

Ovo nije HERA čiji vođa sa konja Tristana tvrdi da su Hrvati "istrijebili" Židove ,Rome i Srbe.

Ovo nije ni Hera koja tvrdi da su Hrvati protjerali 50 000 Kninjanki
,Glinjanki i Petrinjki na teret BIH,a iste te Kninjanke,Petrinjke i
Glinjanke su sa pjesmom ispraćale svoje horde kada su pogromom
,ubojstvima i paležima protjerivale Hrvate baš iz Petrinje ,Gline i
Knina.

Ovo nije HERA koja se odriče svojih roditelja ,braće i rođaka koji su uzeli za pušku i branili svoje ognjište.

Ovo je Hera koja i čini nešto i na ovaj način pokazuje bunt
Hrvata.Ovoj HERI treba odati poštovanje jer radi nešto konkretno a onome
koji prlja istu HERU svojim suludim priopćenjima treba pokazati da ga je
ova HERA prerasla iako je njegovo djete. Oćito je da je djete mnogo pametnija od oca.Otac je zabrazdio ali djete nije a zbog oca niko nema prava osuđivati djete

Jasno je koga sam podržao ali zašto bih ja to radio.

Pa evo pitanja :

Da li je ovo HERA koja se odriče proslave Oluje i vrijednosti domovinskog rata.

Da li je ovo HERA čiji vođa sa konja Tristana tvrdi da su Hrvati "istrijebili" Židove ,Rome i Srbe.

Da li je ovo Hera koja tvrdi da su Hrvati protjerali 50 000 Kninjanki
Knina.

Ili je ovo HERA koja se odriče svojih roditelja ,braće i rođaka koji su uzeli za pušku i branili svoje ognjište.

Je li ovo Hera koja i čini nešto i na ovaj način pokazuje bunt
ova HERA prerasla iako je njegovo djete. Oćito je da je djete mnogo pametnija od oca.Otac je zabrazdio ali djete nije a zbog oca niko nema prava osuđivati djete

E pa neka neko pojasni koju ja HERU podržavam i da li će se ta HERA ograditi od tih izjava.Ja sam nevažan ali hoću da znam koga bih i ovdje podržavao.

mardar
25-08-2011, 13:27
I da dodam ovu koja radi po terenu i čini nešto ću podržati kako god mogu .Mada sam nevažan ali hoću ima načina .Ali ne bespogovorno da ne znam što podržavam nekako mi neka priopćenja HERE prije ne odgovaraju.a ovakova koja izražava bunt bi imala mnogo jaču podršku.Ne bi smjela dopustiti da joj smetaju ishitrene izjave.Kada već rade nešto.

ljuta trava
25-08-2011, 13:28
Iskreno , u početku mi je čak kao nekakav oblik pa ako hoćete i virtualnog otpora , bilo simpatično ovo sa HEROm , ali istražujući i po netu a i među običnim pukom , mogu samo iskreno reći :-- HERA JE VRLO OPASNA GLUPOST I PLOD MAŠTE OBIČNE KUKAVICE , KOJA SE SKRIVA POD PSEUDONIMOM NIKOLA ZIRDUM .
Taj , po habitusu novopečeni socijaldemokrat , otvoreno srpsko-četničkog poimanja socijaldemokracije , upravo ovakvim podvalama čini strahovito veliku štetu ionaku razjedinjenom Hrvatskom narodu u BiH , i zamislite gospodo taj lik otvoreno u svom sluganstvu drugom ( čitaj Srbima )poziva na terorizam i širi ideologiju jedne od preostalih terorističkih organizacija .I pitam vas , što će biti sutra , kad jedan neodgovorni ili odgovorni pojedinac , poput Zirduma , počne šarati automatom umjesto boje ...I kako bi to tek dočekali naši politički protivnici i otvoreni neprijatelji ...
Što to dobro može donijeti Hrvatima u BiH ...
Što to Zirdum može donijeti dobra Hrvatima .....
HERA , virtualna HERA je glupost ...
HERA KAO SIMBOL OTPORA , ONA ISTINSKA HERA KOJA TINJA U SVAKOM HRVATU TEK ĆE DOĆI NA RED , TEK ĆE POČETI ali na pravi način , sa podrškom Hrvatskog naroda i izabranih vođa Hrvatskog naroda , jer na drugačiji način svako postupanje je izrazito opasno i protivno interesima Hrvatskog naroda.
Koja je HERA prava , ona virtualna Zirdumova ili ova čiji se rad vidi ...

Uostalom , mišljenja sam , veći i zapaženiji odjek u javnosti bi imali natpisi HVO , iscrtan Hrvatski grb , a svakako i postavljanje Hrvatskog barjaka na jarbole u Hrvatskim mjestima , zatim slaviti Hrvatske praznike , itd .itd ---zaista postoji tisuće načina ..

Od kada traje Turska okupacija širokobriješkog mjesta TRN , tko dozvoljava postavljanje TURSKE ZASTAVE na nediplomatskom mjestu ....
Čeka se reakcija HERE ...

mardar
25-08-2011, 13:31
A ovu koja čini nešto na terenu će mnogo više ljudi podržati ali im mora biti jasno koga i što podržavaju.Jer već neki i Hrvati s podsmjehom dočekuju ono što se radi a time u kvare ono što "terenska " Hera čini.Zato smatram i Jozino pitanje na mjestu.

Inkvizitor
25-08-2011, 13:31
Ne boj se ..Hrvati nemaju taj običaj da šaraju mecima nego samo slovima.

nemamo taj revolucionarni gen..nego znaš ono, nigdar ne bu da nekak ne bu i nigdar ni bilo da ni nekak bilo..

mardar
25-08-2011, 13:41
Ne boj se ..Hrvati nemaju taj običaj da šaraju mecima nego samo slovima.

nemamo taj revolucionarni gen..nego znaš ono, nigdar ne bu da nekak ne bu i nigdar ni bilo da ni nekak bilo..

Dobro Inkvi ali evo recimo pogledaj ovo.Koliko god izgleda virtualno ovo po meni nije dobro :

HERA Jučer 01:50 AM
asd dosadnjakoviću, ostavi svoju adresu i broj moba ako nas smatraš tako virtualnim. Jamčim ti da ti nećemo šarati po kući.

Trebamo li zastrašivati Hrvate koji se ne slažu u stavovima.Ovo nije dobro i iza nicka kojemu je ovo upućeno se krije osoba neka .Bunt je u redu iskazivati ali ne i ovo .

Inkvizitor
25-08-2011, 13:43
zavisi koje Hrvate . Ako se misli na ekipu iz HSP Jurišića i ekipu....to za mene nisu Hrvati.

mardar
25-08-2011, 13:53
zavisi koje Hrvate . Ako se misli na ekipu iz HSP Jurišića i ekipu....to za mene nisu Hrvati.

Ma to se i ja slažem Inkvi pa baš to i treba oni su ljudi sa imenom i prezimenom i treba usmjeriti sve ovo što je u HERI dobro na znane likove i izdajice .A oni imaju svoja imena i prezimena .Zbog toga poštujem ovu HERU koja piše po Bugojnu .Mostaru ,Posušju ali neka ne uzimaju njihove zasluge drugi.Ništa drugo.

ljuta trava
25-08-2011, 13:54
Prije par dana u lokalu Antik u Posušju sreo sam efendiju YUrišića , bilo je to malo nakon okupacije VIRA, sasvim mirno je ispijao kavu , nitko ga niti taknuo nije , čak što više izgledalo je da se jako ugodno osjeća u tom lokalu ...
HERA nije bila u blizini, a niti Zirdum nije viđen .

Inkvizitor
25-08-2011, 13:59
Pa zato i kažem..nema tu straha, mi Hrvati smo takvi.

U drugoj zemlji..eh u drugoj zemlji..takvi kao on..

dobro što je čovjek izdajica nego je glup i nepismen..

caporegime
25-08-2011, 14:11
uzmemo li da se radi o dvije skupine (za ovu virtualnu nismo ni sigurni je li skupina ili nešto manje) koje se razilaze u nekim poimanjima odnosno u stavovima radi kojih smo popizdili na njihovo priopćenje u povodu obljetnice oluje, ova uvjetno rečeno, prava hera, mora jasno dat i do znanja da se ne slaže sa takvim stavovima te da su oni koji takve stavove propagiraju na istoj razini kao i platformaški izdajnici.
i to što prije i što jasnije. radi njih samih.

ljuta trava
25-08-2011, 14:14
uzmemo li da se radi o dvije skupine (za ovu virtualnu nismo ni sigurni je li skupina ili nešto manje) koje se razilaze u nekim poimanjima odnosno u stavovima radi kojih smo popizdili na njihovo priopćenje u povodu obljetnice oluje, ova uvjetno rečeno, prava hera, mora jasno dat i do znanja da se ne slaže sa takvim stavovima te da su oni koji takve stavove propagiraju na istoj razini kao i platformaški izdajnici.
i to što prije i što jasnije. radi njih samih.

-slažem se ...
Samo mala napomena , postoji i IRA i Prava IRA ...
A rezultat njihovog rada je poznat ...

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:20
Očito postoji ekipa momaka koji rade na terenu riskirajući ukoliko ih uhvati od banalnog šamara milicajca do ozbiljnih konsekvenci da ga proglase teroristom.Da ne spominjam kako bi npr prošao student koji je u HERA-i na ispitu kod Slave Kukića.Umjesto da se barem na virtualnoj razini ( mislim na Forume i sl ) to podrži očekuju se objašnjanja i priopćenja tko to komu i zašto kakav je konačni cilj pa čak i nebuloza kakvu napisa Luta Trava

sa podrškom Hrvatskog naroda i izabranih vođa Hrvatskog naroda , jer na drugačiji način svako postupanje je izrazito opasno i protivno interesima Hrvatskog naroda.
Mislim da sam dovoljno kompetentan pokušati odgovoriti na neka pitanja pošto živim u Herceg-Bosni.
Prvo mišljenja sam da se ovim momcima treba skinuti kapa do poda , sve što su uradili uradili su na svoju ruku i na svoj rizik bez potpore od bilo koga.Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem).
Izabrane vođe naroda su obične pičke koje se nadaju da će se Zlaja smilovati i udjeliti im toliko željene fotelje a ukoliko se to dogodi borba za nacionalne interese će trenutačno završiti i Velike vođe će zdušno prionuti izgradnji jedna nam i jedine.
Jedan post mi je navlastito upao u oči i moram ga zasebno izdvojiti.

ljuta trava

Prije par dana u lokalu Antik u Posušju sreo sam efendiju YUrišića , bilo je to malo nakon okupacije VIRA, sasvim mirno je ispijao kavu , nitko ga niti taknuo nije , čak što više izgledalo je da se jako ugodno osjeća u tom lokalu ...
HERA nije bila u blizini, a niti Zirdum nije viđen .

Što si ti uradio nakon što si ga sreo.Jesi li ikako odreagirao?Ili je za reakciju potrebno deset pripanika HERA-e iza tvojih leđa i Nikola Zirdum koji preko megafona daje upute stila aperkat,kroše,sad ga nogom?
Zbog čega prevladava mišljenje da uvijek netko drugi treba učiniti "nešto" a kad taj netko drugi to i počne činiti onda se traži još mali milion objašnjenja dok se ne uspije prevaliti preko usana ili tipkovnice svaka čast?
Od mene toliko za sada

caporegime
25-08-2011, 14:25
ne možemo uspoređivati ta dva pojma.
te dvije ire su puno bliže u osnovnim, odnosno ne razlikuju se, stavovima.
ovdje imamo s druge strane nekog tko se poziva na hrvatske interese a sadržajno igra igru koja upravo ruši hrvatske interese.
nema te srpske propagande koja bi mogla obaviti bolji posao nego oni koji su pisali ona ogavna priopćenja.
ja mislim da im se sami srbi, njihovi mentalnio gospodari smiju u sebi i debelo preziru.
takvu mentalnu podložnost i servilnost nazivati pojmom "mi sami" je komično, kad u ovim okolnostima ne bi bilo zapravo tragično.
prava hera (dakle ona koja ne bi trebala izražavati servilnost prema srbima i imati stavove u kojima je rh zločinačka genocidna tvorevina koja je započela rat u bih s osvajačkim tenzijama i s ciljem da uništi BiH hrvate) bi se morala vrlo jasno distancirati od takvih istupa pod njihovim imenom.
uzalud takvima pozivanje na hrvatske interese jer otvoreno kleče i tjeraju vodu na mlin onima koji su i započeli s agresijom na hrvatski narod u bih i koji će to isto napraviti čim im se ponovo pruži prilika.
a da im to uspije prvo bi ovu servilnu virtualnu heru nabili na kolac kao primjer kako se postupa sa izdajnicima i slabićima.
jer što očekivati od takvih kad sami svoj vlastiti narod faktički prodaju ko zadnji sluge.

Gala
25-08-2011, 14:28
Očito postoji ekipa momaka koji rade na terenu riskirajući ukoliko ih uhvati od banalnog šamara milicajca do ozbiljnih konsekvenci da ga proglase teroristom.Da ne spominjam kako bi npr prošao student koji je u HERA-i na ispitu kod Slave Kukića.Umjesto da se barem na virtualnoj razini ( mislim na Forume i sl ) to podrži očekuju se objašnjanja i priopćenja tko to komu i zašto kakav je konačni cilj pa čak i nebuloza kakvu napisa Luta Trava

Mislim da sam dovoljno kompetentan pokušati odgovoriti na neka pitanja pošto živim u Herceg-Bosni.
Prvo mišljenja sam da se ovim momcima treba skinuti kapa do poda , sve što su uradili uradili su na svoju ruku i na svoj rizik bez potpore od bilo koga.Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem).
Izabrane vođe naroda su obične pičke koje se nadaju da će se Zlaja smilovati i udjeliti im toliko željene fotelje a ukoliko se to dogodi borba za nacionalne interese će trenutačno završiti i Velike vođe će zdušno prionuti izgradnji jedna nam i jedine.

Što si ti uradio nakon što si ga sreo.Jesi li ikako odreagirao?Ili je za reakciju potrebno deset pripanika HERA-e iza tvojih leđa i Nikola Zirdum koji preko megafona daje upute stila aperkat,kroše,sad ga nogom?
Zbog čega prevladava mišljenje da uvijek netko drugi treba učiniti "nešto" a kad taj netko drugi to i počne činiti onda se traži još mali milion objašnjenja dok se ne uspije prevaliti preko usana ili tipkovnice svaka čast?
Od mene toliko za sada

nikada bolje objašnjenje vezano za HERU i dečke u njoj :)BRAVO

caporegime
25-08-2011, 14:35

Od mene toliko za sada

možda zato jer taj netko ima problem da u ime njega pišu i daju priopćenja neki koji su pljunuli na najosnovnije temelje hrvatskog nacionalnog progresa.

zamisli slučaj,dakle hipotetski, da netko pod imenom hera počne izvoditi noćne akcije u kojima platformaški stav zastupa kao jedini ispravni stav hrvata hercegbosne.
ja vjerujem da bi ovi pravi poludili i potrudili se dati do znanja da netko leže kukavičja jaja.
ili da si ti neki heroj u stilu supermena ili srebrnog letača (nemoj ovo shvatiti kao podsmjeh nego mi je došlo kao dobar primjer) koji pomaže ljudima a onda se pojavi netko tko se poziva na tebe ili na tvoje ime i, ne znam, radi upravo suprotno, krade bakicama torbice, propagira sodomiju dila drogu?
vjerujem da bi u oba slučaja onaj pravi itekako potrudio se dati do znanja da se ne radi o istim pojmovima.

hera ima taj problem da će ljudi koji nisu upoznati dobiti dojam da se za hrvatsku stvar šatro bore oni koji javno daju do znanja da im je hrvatsvo svedeno na borbu protiv svega onoga za što je hrvatski narod hercegbosne krvario i da im je hercegbosna u najboljim projekcijama zamišljena kao srpski vazalni prostor.
sumnjam da će na to pristati Hrvati hercegbosne koji su puškom pokazali srbima di im je mjseto.

što je najgore, ta prava hera riskira hapšenje, probleme poivezane s tim a oni koji iz sigurnosti svojih naslonjača liječe komplekse i ne pada im na pamet izložiti guzicu radi nekog višeg cilja za svoj narod, jednim priopćenje pljunu zapravo na tu pravu heru.

ljuta trava
25-08-2011, 14:41

Od mene toliko za sada

Upravo i je problem u tome što je reakcija zapravo nikakva, jer da je , ne bi se događalo ovo što se događa , a namjerno nisam niti ću napisati kako sam ja reagirao , to zna par meni bliskih osoba , i nije za portale , niti forume ...
Upravo je problem što pojedinci dolijevaju ulje na vatru i gdje treba i gdje ne treba , a zapravo se danas događa kulminacija pogrešaka u politici koje su počinjene još 90-tih ...
Ne pada mi napamet nekoga pučavati demokraciji , jer se iskreno nadam da su svi sudionici ove rasprave jako dobro upoznati sa pojmovima demokracije i sa svim što ista podrazumijeva ...
Onaj tko je na demokratskim izborima izabran od mojega naroda , da bude politički predstavnik i vođa tog naroda , može se meni sviđati , ili ne sviđati , može pripadati ovoj ili onoj političkoj opciji , ali ja sam dužan izbor svog naroda poštivati ...jer to je bit slobode , bit demokracije ...
Nitko nas poštivati neće i nitko nam ništa pokloniti neće , sami se moramo za sve izboriti, a tek kad prestanu svađe i podjele u narodu , tek tada se može učiniti nešto ...Iskreno se nadam da će taj dan doći čim prije .

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:42
Prilično se slažem sa tvojim postom ali ajde da malo obrnemo teze,tebe citiram

možda zato jer taj netko ima problem da u ime njega pišu i daju priopćenja neki koji su pljunuli na najosnovnije temelje hrvatskog nacionalnog progresa.
Vidiš , ja osobno imam problem da u moje ime daju izjave Božo Ljubić i Dragan Čović,dva notorna foteljaša i kriminalca ega većega od Velebita. Da ne pišem o tome da je Božo Ljubić u vrijeme dok sam ja u sastavu HVO-a se borio protiv Armije BiH bio Alijin ministar a Dragan Čović dok sam se u sastavu HOS-a borio protiv JNA je servisirao avione iste.Šta me je činiti ?

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:47
@ljuta trava
sve OK samo mala ispravka

a zapravo se danas događa kulminacija pogrešaka u politici koje su počinjene još 90-tih ...
Dakle,trenutačno stanje NIJE posljedica pogrešaka u politici još 90-ih nego posljedica pogršaka koje se čine od 90-ih.Proces pogrešaka i izdaje nacionalnih interesa nikada nije prestao i odvija se i danas.

ljuta trava
25-08-2011, 14:49
Prilično se slažem sa tvojim postom ali ajde da malo obrnemo teze,tebe citiram

Vidiš , ja osobno imam problem da u moje ime daju izjave Božo Ljubić i Dragan Čović,dva notorna foteljaša i kriminalca ega većega od Velebita. Da ne pišem o tome da je Božo Ljubić u vrijeme dok sam ja u sastavu HVO-a se borio protiv Armije BiH bio Alijin ministar a Dragan Čović dok sam se u sastavu HOS-a borio protiv JNA je servisirao avione iste.Šta me je činiti ?
Već sam se naslušao tih priča o kriminalu , ako imaš takve spoznaje i dokaze ---pravac policija i istresi dušu do mile volje.
No zanimljivo , a tko ste vi gospodine , pa da ,,morate,, biti upoznati sa svime što je tko radio , javno ili tajno , pa tako i o onim avionima ili ministrima itd.Imam susjeda koji od silne muke zbog svog osobnog neuspjeha ne može vidjeti uspjeh drugih , a vrlo zanimljivo i on je jako sklon generaliziranju na sličan način , a njegove podjele idu ovako :--Ovaj ima pare taj je lopov , a ovaj drugi se nije snašao , budala je ...
I čemu to vodi , i što nam takav stav može donijeti osim još jedne svađe.

caporegime
25-08-2011, 14:51
ti si pojedinac.
oni su službeno lideri dviju stranaka koji su dobili apsolutnu većinu hrvatskih glasova.
dakle već u startu usporedba nije prikladna.
ti svoje neslaganje možeš izraziti svojim političkodruštvenim djelovanjem na bilo koji dostupan ti način. pa i ovako.
ili, ne biranjem istih na izborima.

ali u ovom slučaju se radi o dva pojma koji su za laike isti, u kojem laici misle da se radi o istoj ekipi dok iz svega proizlazi da to nije tako.
pasivno promatranje od strane onih koji su aktivni će u konačnici ići na njihovu štetu.
čak i da se radi sam o tome.
a kamoli da se radi o nečemu što bi u svakom pravom hrvatui trebali izvavati bijes.
osobno, ne bi se suzdržao prema nikome da vidim u blizini nekoga tko propagira takve protuhrvatske i izdajničke floskule.
to su dakle dvije stvari. pragmatična i subjektivna.
ima i treća, da se ne ponavljam citirat ću samopg sebe.

š
to je najgore, ta prava hera riskira hapšenje, probleme poivezane s tim a oni koji iz sigurnosti svojih naslonjača liječe komplekse i ne pada im na pamet izložiti guzicu radi nekog višeg cilja za svoj narod, jednim priopćenje pljunu zapravo na tu pravu heru.

zamisli da cijelu godinu oreš, kopaš, branaš, siješ, žanješ...a netko ti sa strane sjedi i smije ti se. pa kad požanješ taj isti ti dođe, na prijevaru ti uzme ono za što si se cijelu godinu znojio i još te optuži da si ti njega oštetio?

postoje neke nacionalne stvari o kojima nema ni razgovora ni promišljanja i da se s nekim slažem u 90% stvari, ako tih 10% predstavlja ono na što se odnosilo ono ogavno priopćenje, za mene je neprijatelj. još veći nego oni koji su formalno s druge strane crte.

ljuta trava
25-08-2011, 14:52
@ljuta trava
sve OK samo mala ispravka

Dakle,trenutačno stanje NIJE posljedica pogrešaka u politici još 90-ih nego posljedica pogršaka koje se čine od 90-ih.Proces pogrešaka i izdaje nacionalnih interesa nikada nije prestao i odvija se i danas.

Svjesni trebamo biti , svaku našu pogrešku skupo plaćamo ...
Kada sam pogledao na karti BiH , IZBORNE JEDINICE , sve mi je bilo jasno , ali mi nikada neće biti jasno kako su naše budale pristale na takvo nešto.

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:52
@capo

što je najgore, ta prava hera riskira hapšenje, probleme poivezane s tim a oni koji iz sigurnosti svojih naslonjača liječe komplekse i ne pada im na pamet izložiti guzicu radi nekog višeg cilja za svoj narod, jednim priopćenje pljunu zapravo na tu pravu heru.
Na ovo ću odgovoriti starom izrekom "Revolucija jede svoju djecu" uvijek je bilo i uvijek će biti,na žalost...

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:54
Svjesni trebamo biti , svaku našu pogrešku skupo plaćamo ...
Kada sam pogledao na karti BiH , IZBORNE JEDINICE , sve mi je bilo jasno , ali mi nikada neće biti jasno kako su naše budale pristale na takvo nešto.
Pogledaj svoj prethodni post i moj pretposljedni,sve rečeno

Borna Bekijski
25-08-2011, 14:56
@capo

ti si pojedinac.
oni su službeno lideri dviju stranaka koji su dobili apsolutnu većinu hrvatskih glasova.
dakle već u startu usporedba nije prikladna.
Toga sam ja itekako svjestan.Ti "Lideri" imaju i moj glas i trenutačno moju punu potporu ali to ne znači da sam toliki debil da mislim da me neće još jednom izdati i napravit budalom

ljuta trava
25-08-2011, 14:58
Pogledaj svoj prethodni post i moj pretposljedni,sve rečeno

Svima je prošlost i te kako dobro poznata , ali iskreno brine me budućnost , i pravo je pitanje kako dalje , ovako razjedinjeni , lak smo plijen i to je naš najveći problem.

caporegime
25-08-2011, 14:59
tu imaš pravodi što god hoćeš ali ponavljam, nije usporedba s tim prigodna za heru 1 i heru 2.
ja i dalje mislim da bi se prava hera trebala nekako maknuti odnosno dati ljudima do znanja da sa srboljubima i srboljubnim izdajnicima nemaju ništa.
ne mora to biti ni intervju ni priopćenje.
može i usmenom predajom ali i noćnim radom poručiti srboljubima da ne koriste ne što što nije njihovo.

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:03
Svima je prošlost i te kako dobro poznata , ali iskreno brine me budućnost , i pravo je pitanje kako dalje , ovako razjedinjeni , lak smo plijen i to je naš najveći problem.
Odogvor je samo jedan SINN FEIN - Mi Sami jer nam nitko drugi neće pomoći.Mi takozvana tiha većina moramo početi uzimati stvari u svoje ruke i autentičnom hrvatskom politikom sa jasnim ciljem i jasnom strategijom parirati i velikosrpskoj i otomanskoj i veleizdajničkoj politici.Put je dug,težak i iskreno nisam siguran je li uopće prohodan ali ukoliko ne krenemo njim nećemo nikada saznati a ja ne želim u starosti žaliti ni za čim

ljuta trava
25-08-2011, 15:10
Odogvor je samo jedan SINN FEIN - Mi Sami jer nam nitko drugi neće pomoći.Mi takozvana tiha većina moramo početi uzimati stvari u svoje ruke i autentičnom hrvatskom politikom sa jasnim ciljem i jasnom strategijom parirati i velikosrpskoj i otomanskoj i veleizdajničkoj politici.Put je dug,težak i iskreno nisam siguran je li uopće prohodan ali ukoliko ne krenemo njim nećemo nikada saznati a ja ne želim u starosti žaliti ni za čim
SINN FEIN , ne stoji , osim kao još jedna podjela , ja ne pravim razliku između Hrvata , a zagovornici SINN FEIN -politike je rade , kod mene ne postoji razlika i podjela između Hrvata u RH , Australiji , USA ili BiH , jer samo zajedno i složno možemo uspjeti .

caporegime
25-08-2011, 15:12

amen. dabogda bilo točno tako.

caporegime
25-08-2011, 15:14
SINN FEIN , ne stoji , osim kao još jedna podjela , ja ne pravim razliku između Hrvata , a zagovornici SINN FEIN -politike je rade , kod mene ne postoji razlika i podjela između Hrvata u RH , Australiji , USA ili BiH , jer samo zajedno i složno možemo uspjeti .

ja radim razliku ali ne između hrvata po tome odakle dolaze nego kojeg su stajališta.
jergović, jeleč, komšić, čačić, pusićka, pilsel, a bome i ova srbopodanička virtualna hera......za mene nisu hrvati.

mardar
25-08-2011, 15:24
"Mislim da sam dovoljno kompetentan pokušati odgovoriti na neka pitanja pošto živim u Herceg-Bosni.
Prvo mišljenja sam da se ovim momcima treba skinuti kapa do poda , sve što su uradili uradili su na svoju ruku i na svoj rizik bez potpore od bilo koga.Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem)."

Evo živim i ja u Herceg Bosni pa valjda mogu ponešto napisati.Borna mislim da je vrlo teško reći za nekoga da li je virtualni ili drugovačiji ratnik.Ili neko o drugomu zna i nešto više.Ne moram se ni osjećati prozvanim ali i mogu se osjećati prozvanim jer smo mi ovdje samo nas trojica ostavljali postove.Ma to je jako teško ocjeniti, bolje se toga kloniti ocjena kakav je ko ratnik.Barem ja tako mislim svako bi htio pomoći na neki način..Zanima me ovo,razgovarao sam sa dosta ljudi ali evo pojednostavljenog pitanja .Recimo da mi se djete želi uključiti u HERU ali ne u HERU koja daje onakove izjave nego baš terensku HERU kako bi oni uopće moglo znati kome se priključije ako oni koji nešto i čine nisu dužni nikome ništa pojašnjavati.Onda izgleda HERE ima sasvim dovoljno i ima ekskluzivnost nije joj potrebna podrška niti joj se može neko više priključiti.
Ma ne znam više ali siguran sam da bi podrška HERI bila mnogo jača da nije bilo ishitrenih reagiranja .Upamtite mnogo jača.I ovako ih podržavam ponavljam ali moglo je to sada već mnogo veću podršku imati o tome se radi.

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:34
Možda me nisi dobro razumio.Kada sam napisao SINN FEIN-MI SAMI nisam mislio ni na što drugo nego onaj navijački slogan MI HRVATI.A Hrvat je Hrvat ma gdje bio

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:37
ja radim razliku ali ne između hrvata po tome odakle dolaze nego kojeg su stajališta.
jergović, jeleč, komšić, čačić, pusićka, pilsel, a bome i ova srbopodanička virtualna hera......za mene nisu hrvati.
Ne možeš im sporiti to da su Hrvati ali da razmišljaju tuđinskom glavom to stoji

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:40
@mardar

Zanima me ovo,razgovarao sam sa dosta ljudi ali evo pojednostavljenog pitanja .Recimo da mi se djete želi uključiti u HERU ali ne u HERU koja daje onakove izjave nego baš terensku HERU kako bi oni uopće moglo znati kome se priključije ako oni koji nešto i čine nisu dužni nikome ništa pojašnjavati.
Jedna riječ facebook

caporegime
25-08-2011, 15:41
Ne možeš im sporiti to da su Hrvati ali da razmišljaju tuđinskom glavom to stoji

eh frende. jesu možda formalno, rođenjem....ali za mene pojam Hrvat u punom smislu nije samo odrednica formalne nacionalne pripadnosti.
Biti Hrvat je nešto puno više.

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:43
eh frende. jesu možda formalno, rođenjem....ali za mene pojam Hrvat u punom smislu nije samo odrednica formalne nacionalne pripadnosti.
Biti Hrvat je nešto puno više.
Isto pišemo i isto mislimo SINN FEIN :))))

mardar
25-08-2011, 15:53
Isto pišemo i isto mislimo SINN FEIN :))))

A što nam ne ostade ono baš što si ti rekao sam :"Mi Hrvati" toliko mi bliže i sve.Ali eto jebi ga .Pa i ja točno na to mislim da mi Hrvati sami možemo mnogo toga napraviti .

Borna Bekijski
25-08-2011, 15:59
A što nam ne ostade ono baš što si ti rekao sam :"Mi Hrvati" toliko mi bliže i sve.Ali eto jebi ga .Pa i ja točno na to mislim da mi Hrvati sami možemo mnogo toga napraviti .
E jebi ga mardare,onda bi se rokali ko je za Ajduka ko voli Dinamo više nego mamu itd.Hrvati su ti zajebana nacija uvjek nađu razlog za svađu ali to ionako znaš.Ne može nama dragi Bog ugodit.Ovu raspravu polako privodimo kraju,sve me strah ako napišem Mi Hrvati da ne krene otpočetka.

Graničar Jozo
25-08-2011, 16:06
ja nakon sve što sam pročitati još uvijek nisam načisto kako razlikovati pravu od zirdumove HERA-e.

očito da ni oni ne znaju tko su i što su.

Borna Bekijski
25-08-2011, 16:08
ja nakon sve što sam pročitati još uvijek nisam načisto kako razlikovati pravu od zirdumove HERA-e.

očito da ni oni ne znaju tko su i što su.
Zirdum nema auto laka u spreju :)

Graničar Jozo
25-08-2011, 16:15

bit će da mu je izgorio skupa sa autom. :)

nego to opet ništa ne znači, kada se u bugojnu, posušju, mostaru i dr. mjestima bude jasno dalo do znanja da su/je to druga ekipa pobrat će simpatije. ovako mi je to još sve jako nejasno. jebeš FB i slične stvari. mogu i ja otvoriti HERA-in regrutski centar na FB-u i šta onda... nadam se da razumiješ zašto sam postavio to pitanje i na staroj temi. meni je jasno da tim ljudima ne treba slava, ali ne trebaju im (ili nama) ni onakva priopćenja i sl. sranja.

mardar
25-08-2011, 16:17
E jebi ga mardare,onda bi se rokali ko je za Ajduka ko voli Dinamo više nego mamu itd.Hrvati su ti zajebana nacija uvjek nađu razlog za svađu ali to ionako znaš.Ne može nama dragi Bog ugodit.Ovu raspravu polako privodimo kraju,sve me strah ako napišem Mi Hrvati da ne krene otpočetka.

Borna ne misliš li recimo da smo danas ipak u nekim stvarima bliže.Ja mislim da jesmo Borna.A ovo za navijače mogu ti postaviti ovako.Najveći moj prijatelj je Dinamovac ja sam Hajdukovac nikada u životu se nismo sporječkali ni najmanjom sitnicom.Ma nikada nijedna riječ nije pala a da je neprimjerena.Tako od 90-ih godina .Znači može se .:):)

mardar
25-08-2011, 16:20
bit će da mu je izgorio skupa sa autom. :)

nego to opet ništa ne znači, kada se u bugojnu, posušju, mostaru i dr. mjestima bude jasno dalo do znanja da su/je to druga ekipa pobrat će simpatije. ovako mi je to još sve jako nejasno. jebeš FB i slične stvari. mogu i ja otvoriti HERA-in regrutski centar na FB-u i šta onda... nadam se da razumiješ zašto sam postavio to pitanje i na staroj temi. meni je jasno da tim ljudima ne treba slava, ali ne trebaju im (ili nama) ni onakva priopćenja i sl. sranja.

:):zivili:

ljuta trava
25-08-2011, 18:23

Zirdum nema ništa , nebitan je ...

Eugen Savojski
25-08-2011, 18:44
Je Zirdum nebitan,ali u autu ima lak za kosu.

Gala
26-08-2011, 11:13
Ti momci nikada nisu napisali a mislim da neće ni napisati bilo kakvo priopćenje a također mislim da barem oni nisu dužni objašnjavati bilo kome bilo što.Prije bi neki drugi virtualni ratnici trebali objasniti zašto ne čine ništa osim što pišu komentare na portalima i postove na forumima.( ovo je općenito i ne odnosi se ni na koga osobno,ukoliko se netko osjeti prozvan neka se zamisli i to je njegov a ne moj problem).

:))) tako je moram podvlačit ,posebno ovaj dio !!

caporegime
26-08-2011, 11:22
to je istina gala, ali u cijelo priči nije sve tako jednostavno.
opet ću citirati samoga sebe, jer je problem ovdje ipak malo širi

ali u ovom slučaju se radi o dva pojma koji su za laike isti, u kojem laici misle da se radi o istoj ekipi dok iz svega proizlazi da to nije tako.
pasivno promatranje od strane onih koji su aktivni će u konačnici ići na njihovu štetu.
čak i da se radi sam o tome.
a kamoli da se radi o nečemu što bi u svakom pravom hrvatu trebalo izazvati bijes.
osobno, ne bi se suzdržao prema nikome da vidim u blizini nekoga tko propagira takve protuhrvatske i izdajničke floskule.
to su dakle dvije stvari. pragmatična i subjektivna.
ima i treća, da se ne ponavljam citirat ću samog sebe.

što je najgore, ta prava hera riskira hapšenje, probleme povezane s tim a oni koji iz sigurnosti svojih naslonjača liječe komplekse i ne pada im na pamet izložiti guzicu radi nekog višeg cilja za svoj narod, jednim priopćenje pljunu zapravo na tu pravu heru.

netko bi dakle mogao vrijedno raditi a netko ,drugi koristeći isto ime, sve zasrati jednim potezom

ljuta trava
26-08-2011, 11:36
U svakom slučaju bitna je i velika razlika između radne , prave , aktivne HERE i one virtualne , poskokovske Zirdumove koja sve čini da našteti Hrvatima ...

Gala
26-08-2011, 11:45
Hera je virtualni Zirdumov izum ,njegova priopćenja su bila jako dobra na početku i pokrenila samostale inicijative osoba koje su htjela na neki način biti uključene u taj pokret ,stvorila se jedna virtualna zajednica koja je počela i terenski djelovati ,normalno bili su praćeni priopćenjima i slikama .
I što se dešava ,netko tko je pokrenuo to sve napiše jedno onakvo debilno priopćenje i što im je činiti odustati od svega a već su se poistovjetili s tim pokretom.
Ništa izgleda da je najbolje nestati i prestati sa svime .
kraj

mardar
26-08-2011, 11:54
Hera je virtualni Zirdumov izum ,njegova priopćenja su bila jako dobra na početku i pokrenila samostale inicijative osoba koje su htjela na neki način biti uključene u taj pokret ,stvorila se jedna virtualna zajednica koja je počela i terenski djelovati ,normalno bili su praćeni priopćenjima i slikama .
I što se dešava ,netko tko je pokrenuo to sve napiše jedno onakvo debilno priopćenje i što im je činiti odustati od svega a već su se poistovjetili s tim pokretom.
kraj

Pa dobro a stalno podvlačiš ono sa "virtualnim ratnicima koi pišu komentare i ne čine ništa" .Od kuda to neko zna što drugi čine. .Pa što ne kažeš na koga misliš ako ćemo pošteno .Što zakukuljeno.Zar se ne smije reći koji dio HERE podržavam ja ili bilo ko.Ljudi moji ne znam što je sporno.Što sada ispada da mi rasturamo ili rastjeravamo HERU što li.Ma nemoj Gala to nije istina .

Gala
26-08-2011, 12:05
Stvarno me ne zanima koga Vi podržavate ,iskreno i najiskrenije moguće rečeno i odnosi se samo na Vas .
Ne pišite u množini ne vidim nikakav čopor oko Vas.

mardar
26-08-2011, 12:13
Pa mogu ti reći da mi je taj "čopor" u kući jednostavno misliš li da ne čitaju ništa.Ali i znaju upitati dosta Gala.Jesam rekao koga podržavam.Evo ponovo onu HERU koja je nategla Darjana.Ili baš onu Heru koja piše ponešto pa zar nisam pojasnio Gala u čemu je problem sada.Znam da je sada nemoguće i razdvojiti.Znam najbolje se onda ostaviti bilo kakvih komentara o HERI još ću ponovo ispasti neprijatelj Hrvata.

mardar
26-08-2011, 12:16
I što ti znači ovo "čopor oko mene ",Pa isto da ja tebe pitam tebe u ime koga ti govoriš.Ma ne pada mi na pamet.Uspori malo Gala.:):)

Gala
26-08-2011, 12:24
I što ti znači ovo "čopor oko mene ",Pa isto da ja tebe pitam tebe u ime koga ti govoriš.Ma ne pada mi na pamet.Uspori malo Gala.:):)

Ovaj neodustaje,u što to Vas ja trebam uvjeravat , ne pada mi na pamet.Vjerujte što hoćete !

Graničar Jozo
26-08-2011, 12:36
jebo ti nekoga tko stoji iza onih piopćenja i ne ograđuje se od toga. moje skromno mišljenje.

mardar
26-08-2011, 12:37
Ovaj neodustaje,u što to Vas ja trebam uvjeravat , ne pada mi na pamet.Vjerujte što hoćete !

Ma ne odustaješ ni ti.Nisam tebe ni pitao.Imam pravo iznijeti mišljenje o svemu.Jedino ako si ti HERA pa misliš da ne smijem.Ali je i tada upitno može li mi bilo ko zabraniti da ostavim komentar o nečemu.

Gala
26-08-2011, 12:47
jebo ti nekoga tko stoji iza onih piopćenja i ne ograđuje se od toga. moje skromno mišljenje.

dobro jesi li pročitao i prvi Bornin post u njemu sve objašnjava.
ovo nema smisla ,šta ja imam objašnjavat šta je i tko je Hera ,dok je ovaj mardar bio za to vrijeme modreator na Poskoku ,baš bezveze i mene pita kako je nastala i šta to .
Nastala je tako da ti je tadašnji šef pokrenio Heru ,eto kako je nastala(ovo je za maradara)

ps.THE END

mardar
26-08-2011, 13:02
Jesi li ti čitala druge postove osim Borninog na kojega nas stalno upućuješ .Pa evo za tebe što ja mislim o HERI i njenom tvorcu.A šefa nisam imao već 16 godina .Tada se nisu zvali šefovi već zapovjednici.

"sinovi oluje Jučer 08:10 AM
Ovo nije HERA koja se odriče proslave Oluje i vrijednosti domovinskog rata.

Ovo nije HERA čiji vođa sa konja Tristana tvrdi da su Hrvati "istrijebili" Židove ,Rome i Srbe.

Ovo nije ni Hera koja tvrdi da su Hrvati protjerali 50 000 Kninjanki
Knina.

Ovo nije HERA koja se odriče svojih roditelja ,braće i rođaka koji su uzeli za pušku i branili svoje ognjište.

Ovo je Hera koja i čini nešto i na ovaj način pokazuje bunt
ova HERA prerasla iako je njegovo djete. Oćito je da je djete mnogo pametnija od oca.Otac je zabrazdio ali djete nije a zbog oca niko nema prava osuđivati djete "

a ako vam se ne dopadaju komentari o HERI pa nemojte ni postavljati o njoj ništa .Capo je zadnju temu zaključao.Baš zbog ovoga .Koja je svrha postavljanja valjda da pišemo hvalospoijeve.

Gala
26-08-2011, 13:10
Dajte Gala zbilja podcjenjujete našu inteligenciju ovdje pa se ti ljuti koliko hoćeš.A sada mi jasno odgovorite.Koja je to Hera .Je li se ta Hera na bilo koji način ogradila od onih Zirdumovih izjava .Jer isti Zurdum sada eto zasluge terenske HERE propisuje sebi.Što mi sada trebamo razlikovati jednu ili drugu HERU.Pa da vidim čime se ta HERA odrekla .Ako ta HERA jednostavno se nije ogradila od onakvih izjava ja ne vjerujem da mi ovdje trebamo nju podržavati.Možda Forum hoće ali evo ja neću ono podržati nikada.Ostavio sam i jedan komentar na Poskoku ali sada ču ga i ovdje postaviti malo izmjenjenog.Tek kada mi se odgovori jasno onda možemo i dalje barem ja .Vrijedi samo za mene.A na neki način i ja učestvujem u radu ovoga portala.Pa jednostavno da znam kuda ću ja osobno dalje:

Vi vrijeđate moju inteligenciju ovakvim pitanjima ,kada Vam je sve poznato i zato ste iritantni .Nemože mi netko tvrditi da ne zna ,tko je i što je Hera a za to vrijeme bio najbliži suradnik istog tog Zirduma.

Graničar Jozo
26-08-2011, 13:12

meni ovo nije dovoljno, a kome je, onda OK.

očito da je to skupina neroganiziranih klinaca koji i ne znaju šta rade. a to da će njihov trud na kraju preuzeti netko treći je ludost, posebno ako znamo tko je taj i kakva pripćenja piše.

borna je spomenuo ozbiljne konzekvence i proglašenje teroristom. jel itko tim klincima/ljudima pojasnio ukoliko ih se osudi za bilo kakvo kazneno djelo mogu zaboraviti državnu službu i pomicanje stvari nabolje. a dok se oni, osuđeni, budu jebavali po privatnim firmama za siću onda će ti ekipa koja je pisala raznorazna pripopćenja uzeti njihova mjesta i opet podvući rep kako je to i do sada bilo.

neka zirdum ode u sarajevo i napiše sinn fein na ferhadiji. u popodnevnim satima kada šeta fina gradska raja.

caporegime
26-08-2011, 13:15
kraj

Ma ne odustati. nastaviti ali dati doznanja da je ovo što je na terenu nešto posve drugo od salonskih "priopćitelja".
kakav crni odustanak?!!??

ljuta trava
26-08-2011, 13:19
meni ovo nije dovoljno, a kome je, onda OK.

očito da je to skupina neroganiziranih klinaca koji i ne znaju šta rade. a to da će njihov trud na kraju preuzeti netko treći je ludost, posebno ako znamo tko je taj i kakva pripćenja piše.

borna je spomenuo ozbiljne konzekvence i proglašenje teroristom. jel itko tim klincima/ljudima pojasnio ukoliko ih se osudi za bilo kakvo kazneno djelo mogu zaboraviti državnu službu i pomicanje stvari nabolje. a dok se oni, osuđeni, budu jebavali po privatnim firmama za siću onda će ti ekipa koja je pisala raznorazna pripopćenja uzeti njihova mjesta i opet podvući rep kako je to i do sada bilo.

neka zirdum ode u sarajevo i napiše sinn fein na ferhadiji. u popodnevnim satima kada šeta fina gradska raja.

Točno tako , najlakše je biti neki umišljeni lik i paliti narod , to je vrlo jednostavno , ali isti taj , ista ta osoba ne izlazi iz kafića , ne miče se od tipkovnice , duboko sakriven a tobože sve radi u ime naroda , samo još nije jasno --čijeg , odnosno i to je vrlo jasno , ali nekima i kad se nacrta , biti jasno neće...
Što će se zaista dogoditi ako neki od tih , vjerujem klinaca , bude stradao prilikom ispisivanja po fasadi nečije privatne kuće ili ako ga dohvati zelena milicija , hoće li tada Zirdum sa Tristanom priteći u pomoć ili će napisati još jedno glupo priopćenje ...

ljuta trava
26-08-2011, 13:26
http://i1127.photobucket.com/albums/l636/antirajkovasic/20sc9r7.png

Na slici je ,,vođa,, HERE ....pogodite s kim i kakva je ono kapa ....

caporegime
26-08-2011, 13:39
a dobro. rale i šušnjo......ništa novo. iako mislim da su kape montirane.
nije sporna politička suradnja u nekim zajedničkim stvarima.
sporne su neke vrijednosne ocjene nekih događaja a na kojim događajima zapravo počiva hrvatski nacionalni identitet. bez obzira s koje strane granice.

Gala
26-08-2011, 13:42
http://i1127.photobucket.com/albums/l636/antirajkovasic/20sc9r7.png

Na slici je ,,vođa,, HERE ....pogodite s kim i kakva je ono kapa ....

Ovo je fotomontaža .

Graničar Jozo
26-08-2011, 13:44
Ovo je fotomontaža .

naravno da je. vasić nikada ne bi stavio U na glavu

ljuta trava
26-08-2011, 13:47
naravno da je. vasić nikada ne bi stavio U na glavu

hhahahahahahahahhahahahahah
odlična primjedba hahahahahahahahhahahahahahahaha

mardar
26-08-2011, 15:01
Dobro jasno vidim u kojem smjeru to ide.Ali bliski suradnik učestvuje i u kreiranju portala postavlja vijesti i slično .A niko to od nas nije bio.Što znači da smo samo mogli brisati nekoga a ne bilo što priopćiti .(osim u komentarima kao i svi drugi )Razlika ogromna. Ali da ja ne bi nastavio s prepucavanjima jer ovdje čim se spomene HERA uvijek isti dođu i daju svoje tumačenje HERE i pojašnjavaju što je ispravno a što ne .Pa evo kako se i ne čitaju moji postovi a i sve se svodi na to da je ovo moj osobni sukob sa svima i da zloupotrebljavam nešto samo naprijed gospodo nastavite bez mene ali ja nikada neću pristati na tvrdnju javno izrečenu a potpisanu kao HERINO priopćenje da su Hrvati "istrijebili" bilo koga od ostalih naroda.I slična priopćenja.Kome to prolazii ko god to može opravdati na bilo koji način ima dobar želudac.Takovo nešto se koristilo protiv Hrvata jako dugo vremena a i sada se to ponovo čini .Dovoljno je proglasiti Hrvate genocidnim narodom .I onda kazniti.A Hrvatsku "perecijom".Ona to za mene neče nikada biti .Jer ja jako dobro razlikujem Hrvatsku od njenih političkih elita.Za mene je Hrvatska svetinja .I za mene ne postoje "pereci".

Pa eto svima lijepi pozdrav slobodno nastavite bez mene ."Isprika" svima koje je pogodio moj stav o takovim izjavama HERE .Koja je god to HERA .

caporegime
26-08-2011, 16:30
Dobro jasno vidim u kojem smjeru to ide.Ali bliski suradnik učestvuje i u kreiranju portala postavlja vijesti i slično .A niko to od nas nije bio.Što znači da smo samo mogli brisati nekoga a ne bilo što priopćiti .(osim u komentarima kao i svi drugi )Razlika ogromna. Ali da ja ne bi nastavio s prepucavanjima jer ovdje čim se spomene HERA uvijek isti dođu i daju svoje tumačenje HERE i pojašnjavaju što je ispravno a što ne .Pa evo kako se i ne čitaju moji postovi a i sve se svodi na to da je ovo moj osobni sukob sa svima i da zloupotrebljavam nešto samo naprijed gospodo nastavite bez mene ali ja nikada neću pristati na tvrdnju javno izrečenu a potpisanu kao HERINO priopćenje da su Hrvati "istrijebili" bilo koga od ostalih naroda.I slična priopćenja.Kome to prolazii ko god to može opravdati na bilo koji način ima dobar želudac.Takovo nešto se koristilo protiv Hrvata jako dugo vremena a i sada se to ponovo čini .Dovoljno je proglasiti Hrvate genocidnim narodom .I onda kazniti.A Hrvatsku "perecijom".Ona to za mene neče nikada biti .Jer ja jako dobro razlikujem Hrvatsku od njenih političkih elita.Za mene je Hrvatska svetinja .I za mene ne postoje "pereci".

Pa eto svima lijepi pozdrav slobodno nastavite bez mene ."Isprika" svima koje je pogodio moj stav o takovim izjavama HERE .Koja je god to HERA .

a tko bi mogao ono priopćenje podržati ili opravdati?
barem na forumu takvoga nema.

caporegime
26-08-2011, 16:30

a tko bi mogao ono priopćenje podržati ili opravdati?
barem na forumu takvoga nema.

ljuta trava
26-08-2011, 22:51
U Posuškom mjestu Šušnjari na jednom poljskom starom wc stoji natpis : ---Ovdje HERA sere ---
a znalci kažu da se ne radi o aktivističkoj intervenciji .....

Vepar
05-09-2011, 22:04
Meni je zanimljivo kako autoru ovog proglasa smetaju Kninjanke i Glinjanke, ali ne i Kninjani i Glinjani.

Ilirk@
06-09-2011, 10:33
Meni je zanimljivo kako autoru ovog proglasa smetaju Kninjanke i Glinjanke, ali ne i Kninjani i Glinjani.

a čuj.. žene su mu konkurencija, hebiga...

Ilirk@
06-09-2011, 10:37
U Posuškom mjestu Šušnjari na jednom poljskom starom wc stoji natpis : ---Ovdje HERA sere ---
a znalci kažu da se ne radi o aktivističkoj intervenciji .....

a što bi tu mogla biti aktivistička intervencija? sranje ili šaranje po wc-u?

Graničar Jozo
06-09-2011, 11:08
a možda čovjek ta priopćenja piše upravo na WC-u.

kako god, netko bi s njima mogao samo guzicu obrisat :)

Gala
06-09-2011, 11:16
Kada ste se tako fino raspričali ,evo još jedno priopćenje iz sernja..
:) ,:)

HERA - hercegbosanska republikanska alternativa nastala kao reakcija na teror države BIH nad Hrvatima u njoj oglasila se zbog nemušte konferencije za novinare na kojoj je oktroirani bošnjački političar Budimir, po rođenju Hrvat, govorio o javnom linču nad njim....

HERA je iznenađena konferencijom bošnjačkih pravaških političara. Umjesto očekivane reakcije u obliku javne zahvale Hrvatima u BIH zbog nadljudske tolerancije koju pokazuju prema političkim izdajnicima u vlastitom narodu, pravaši su se odlučili govoriti o navodnim napadima na sebe i atmosferi linča.

HERA smatra da su tuče u svadbama tradicionalni hercegovački običaj te da pravi muškarci koji izvuku deblji kraj u tim tučama nikada u povijesti hercegovačke tradicije nisu tražili zaštitu žandamerije niti pravili scene oko toga. Tko god odlazi u hercegovačke svadbe mora biti u jakoj fizičkoj spremi i spreman na okršaje. Inače neka ne ide.

HERA nikada nije pozivala na fizički obračun sa nedostojnim neprijateljem. HSP nije dostojan neprijatelj niti su janjičari vrijedni bilo koje HERA-ine šake.

HERA je pozivala i poziva na javni prijezir prema janjičarima te njihovo ignoriranje u svakodnevnim susretima.

Pravi neprijatelj Hrvata u BIH ne sjedi u HSP-u, oni su tek lutci na koncu i nisu bitni. Pravi neprijatelj sjedi sjevernije. Pravaške janjičare potrebno je dekontaminirati. Ne pozdravljati bilo kojeg člana janjičarske partije, ne pružati mu bilo kakve usluge, ne davati im prostora u medijima, posve je dovoljan pritisak na niže članstvo Pravašije koje će onda odratiti pritisak na Velikog Janjčara.

HERA naređuje svim svojim članovima da se obračun sa teroristima koji su dostojni protivnici i koji osmišljavaju institucionalni teror nad Hrvatima u BIH ne smije obavljati u privatnim prostorima i na privatnim događanjima. Dozvoljeno ih je napadati samo u javnom prostoru, dakle na ulicama, trgovima, javnim govornicima, javnim parkiralištima itd.

HERA smatra da je Živko Budimir pizda od čovjeka i da čak niti majorizatoske komšije Bošnjaci ne zaslužuju takvog političara, budući da je mirno promatrao kako mu kolega Asić pije krv dok se petorica Kruševljana iživljavaju nad njim. Na stranu što je možda pravedno da se Asić tu i tamo napije krvi, budući da je lajavi pas koji je isto to želio drugima, nije ljudski ostaviti čovjeka, makar pravaša, na cjedilu.

HERA odaje priznanje za hrabrost gospođi Budimir koja je pokazala srce i pokušala pomoći Asiću te potrčala prema njemu ali ju je na žalost Živko povukao za srednji prst. Taj čin je čin kukavice a ne generala.

HERA je osudila i neintoniranje hrvatske himne tijekom Budimirove posjete Viru na Dan zahvalnosti. "Lijepa naša" nije himna samo RH nego cijelog hrvatskog naroda i skandalozno je da se zbog posjete jednog feminiziranog bošnjačkog političara ne intonira u hrvatskom Viru. To više govori o samim Viranima nego o samoj himni.

caporegime
06-09-2011, 11:31
hm, jedan dio me posebno privukao.
ne znam koliko je principijelno zahtijevati da se prekinu svi ljudski odnosi sa članovima hsp-a dakle da se odrekne prijatelja, kumova, braće, znanaca, poslovnih suradnika te da se prekine svaki kontakt sa njima kad i oni kojima padaju takve ideje sami ne prekidaju svoje privatne veze s istim ako ne još i gorim likovima odnosno na temelju nekih poveznica sa određenim ljudima se svjesno NE DENUNCIRAJU niti ODBACUJU JAVNO pojeidni drugi likovi, još pet puta gori i opasniji od prosječnih člaqnova hsp-a.
također, kako je tučnjava u svatovima stari dobri hercegovački običaj, isti je takav običaj nepodvijanje repa i nebježanje od situacije u kojoj se može dobit po lampi.
shodno tome, čini mi se da bi se "virtualne" here trebale trebale odreći prava na nazivati se hercegovceima budući da su zakazali u upravo u slučajevima koje tako dirljivo opisuju misleći da će se tom logikom dio uvriježenih hercegovačkih vrlina prenijeti i na njih.

nitko na svijetu ne može više od NAS prezirati platformaške izdajnike ali bome niti sitne podguze, klanjatelje neprijatelju i konjušare koji igraju svoju igru podmuklosti i servilnosti iako su pali na svakom ispitu ljudskosti i domoljublja a koji zahtijeva malo više od laprdanja iz daljine.

dakle, pravi ljudi naprijed, ostali stoj

mardar
06-09-2011, 12:29
"nitko na svijetu ne može više od NAS prezirati platformaške izdajnike ali bome niti sitne podguze, klanjatelje neprijatelju i konjušare koji igraju svoju igru podmuklosti i servilnosti iako su pali na svakom ispitu ljudskosti i domoljublja a koji zahtijeva malo više od laprdanja iz daljine.

dakle, pravi ljudi naprijed, ostali stoj ":):)

Gala
13-09-2011, 11:23
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=1054:drava-za-paranoikaivko-naredio-praenje-here-&catid=38:zanimljivosti&Itemid=61
;):rolleyes:

caporegime
15-09-2011, 10:46
Uguši se u plinskoj komori na koju ćeš samo za tu priliku staviti naljepnicu Jasenovac

jeli pisac ovog teksta debil? koji jasenovac? kakva plinska komora?
doduše pošto je izašlo na poskoku onda se radi o onoj podguznoj, predsrbinomklečećoj, virtualnoj skupini debila.

Graničar Jozo
15-09-2011, 10:46
ovaj zadnji proglas je debilan. ukratko. posebno debilan, boldano debilan sa crvenim slovima

Ilirk@
15-09-2011, 10:49
pa i zvuče ljevičarski ograničeno, ali i totalno nepismeno. užas, to nije ni srpskog ni bosanskog pravopisa vidilo, a kamoli hrvatskog.

nije ''vilu velebitu'' nego ''vilu velebita''... ne radi se o imenu i prezimenu... jadni hercegovci kad ih svaka guba ovako sramoti...

Ilirk@
15-09-2011, 10:52
jeli pisac ovog teksta debil? koji jasenovac? kakva plinska komora?
doduše pošto je izašlo na poskoku onda se radi o onoj podguznoj, predsrbinomklečećoj, virtualnoj skupini debila.

linkao mi frend s drugog foruma to sinoć na mail i pita što je to i koji debili to pišu. a šta ću mu reć, isuprstati???
ne volim se dicom klet, ali viruj mi da mogu vrlo lako se zaklet i njima da me poslije ovog bilo i ostalo sramota što uopće isti zrak udišemo, a kamoli imamo iste gene...

bolest, bolest koju će tribat prije ili kasnije ličit kad već nismo preventivu obavili kad smo imali priliku...

Graničar Jozo
15-09-2011, 10:54
cijela ova gungula oko hercegbosanaca i izdaje hrvatske ima istu šemu kao i nakon II SR kada su po dalmaciji podvaljivali kako su srbi veći prijatelji dalmacije i dalmatinaca od onih koji su ih prodali talijanima.

ali zanimljivo je kako se i "pravaši" uhvate u tu priču, naravno sa vremenskim odmakom od cca 50 godina...

Ilirk@
15-09-2011, 10:57
ne zna se tko je od tih gora i veća sramota, jad i čemer, i moralno i ljudski i hrvatski i izdajnički ili kako god oćeš, talog. ili pravaši ili hera.

Gala
15-09-2011, 10:58
briga me za pismenost ,ovo je otišlo predaleko sve i vi sa svojom retorikom koja samo razdjeljuje i oni sa svojom ,samo se gleda kako skajlat jedni drugima i ružno reć ...

caporegime
15-09-2011, 10:59
mislim da bi bilo ipak dobro ne nazivati skupinu izdajnika i uhljeba "pravašima".
izraz "pravaš" je izraz za poštenog i domoljubnog Hrvata koji je vjeran svojim hrvatskim stavovima po načelima hrvatskog prava na državu i samostalnost koji izraz ne bi trebalo kontaminirati dajući mu sinonim za one uhljebe iz hrvatskog HSP-a a pogotovo ne za izdajnike, parazite i nakupinu loših ljudi (čast izuzecima) koji pod imenom HSP BiH sramote i povijest i stranku a pokojni Starčević se ventilatorsakom brzinom okreće u grobu.

Ilirk@
15-09-2011, 11:00
moja greška. trebala sam staviti ''pravaš'' u navodnike.
pravaš je to što ti pišeš, a ''pravaši'' su ovo što mi u hb imamo.

caporegime
15-09-2011, 11:02
briga me za pismenost ,ovo je otišlo predaleko sve i vi sa svojom retorikom koja samo razdjeljuje i oni sa svojom ,samo se gleda kako skajlat jedni drugima i ružno reć ...

mi ne razdjeljujemo.
ali ne možeš sa trulim jajima raditi kajganu.
niti od crvljivog drveta graditi brod.
niti temelje kuće na pijesku.

bolje biti trenutno gladan nego jesti pokvarena jaja. bolje još neko vrijeme tražiti kvalitetno drvo nego potonuti na pučini.
bolje neko vrijeme pod šatorom nego riskirati da ti se trud i znoj pri prvom udaru vjetra sruši.

Ilirk@
15-09-2011, 11:03

osobno si se našla pogođenom što nije mudro javno iznositi. ako trebaš pomoć u lekturi, sigurna sam da ima jako puno ljevičara što mrze desničare i odlično barataju bosanskim srpskim pravopisom. sigurna sam da će ti rado pomoći, barem da se ne brukate ovako...

Inkvizitor
15-09-2011, 11:06
brišite ove morbidne bezvezarije..

oni nisu normalni..

Ilirk@
15-09-2011, 11:07
imaš alat i briši. za to barem ne tribaš ničiju suglasnost..

Gala
15-09-2011, 11:18
osobno si se našla pogođenom što nije mudro javno iznositi. ako trebaš pomoć u lekturi, sigurna sam da ima jako puno ljevičara što mrze desničare i odlično barataju bosanskim srpskim pravopisom. sigurna sam da će ti rado pomoći, barem da se ne brukate ovako...

ništa osobno ,kada ćeš to shvatit ?

Inkvizitor
15-09-2011, 11:48
imaš alat i briši. za to barem ne tribaš ničiju suglasnost..

govorim kad ja nisam tu.

I pun mi je i kurac svačije vječne nadrkanosti.

Borna Bekijski
15-09-2011, 11:56
Očito je HERA na ovom forumu crvena krpa i najveće zlo u Hrvata od stoljeća sedmog.Čisto informativno,nečiji predsjednik Federacije ( nečiji jer moj nije niti će biti ) je prije 15-ak dana dao nalog SIPA-i da prati sve aktivnosti HERA-e po netu i faceu.Aktivnosti HERA-e , ne HNS-a. Izgleda nije jedini kome smeta.

Ilirk@
15-09-2011, 12:00
inkvi, nisam ti ništa ružno rekla, a još manje pomislila. ja nemam mogućnost brisanja, ako te to zanima u što čisto sumnjam, a ti si administrator.
dakle, ako ne stavljam glupave smajliće i ne hihotam se ko kreten, ne znači da je ton povišen ili da sam 'nadrkana'.
te epitete lijepi onima s kim si intiman, ja ih tebi isto ne lijepim, pa bi bilo dobro, pače poželjno, da ih izbjegavaš u korespodenciji sa mnom koje, usput rečeno, sigurno više biti neće, ali eto, red je opomenit.

ćaos

Ilirk@
15-09-2011, 12:01
Očito je HERA na ovom forumu crvena krpa i najveće zlo u Hrvata od stoljeća sedmog.Čisto informativno,nečiji predsjednik Federacije ( nečiji jer moj nije niti će biti ) je prije 15-ak dana dao nalog SIPA-i da prati sve aktivnosti HERA-e po netu i faceu.Aktivnosti HERA-e , ne HNS-a. Izgleda nije jedini kome smeta.

lakše im je misliti da su opasni, a ne glupi. zlo su sami sebi.
ili da kažem 'ste'?

Borna Bekijski
15-09-2011, 12:10
Previše ja imam godina za šaranje po zidovima ali što jest,jest sve što smeta Živki i platformašima meni je super :)
SINN FEIN

Gala
15-09-2011, 12:29
Borna
ovo je previše i ne sviđa mi se nikako ...:mad,ja shvaćam da mi mladi nemamo uzora čovječe ,u čemu da ih imamo ,HDZ više nema težine lopovi jedni prodati sve političke opcije manje više, jer gledamo cilo vrijeme nepotizam itdd.... , rijetko koji branitelj ima težine ,moraju malo pipaziti s priopćenjima...shvaćaš li što pokušavam reći ?

Graničar Jozo
15-09-2011, 12:31
djelovanje HERA-e nije posao za SPIA-u nego za komunalce. a to samo pokazuje koliko je živko glup i koliko je SIPA ispolitizirana.

Ilirk@
15-09-2011, 12:40
šaranje po zidovima je simpatično i sigurno nosi nekakvu poruku, možda i upozorenje da nitko nije zaštićen od istine, međutim, ovi tekstovi i slični njima koji su zabrinjavajući jer odaju osobu sa istinskim psihičkim problemima i kao takva bi trebala biti pod nadzorom svake vrste, ne da su ljigavi i odvratni, nego su i sa zakonske strane vrlo upitni.
mislim da bi sipa trebala goniti političke kriminalce tipa lijanović, a ovakve pojave da se tretiraju ipak zdravstveno i sanitarno.

Borna Bekijski
15-09-2011, 12:43
Borna
ovo je previše i ne sviđa mi se nikako ...:mad,ja shvaćam da mi mladi nemamo uzora čovječe ,u čemu da ih imamo ,HDZ više nema težine lopovi jedni prodati sve političke opcije manje više, jer gledamo cilo vrijeme nepotizam itdd.... , rijetko koji branitelj ima težine ,moraju malo pipaziti s priopćenjima...shvaćaš li što pokušavam reći ?
Shvaćam , HDZ je kao i u RH interesna grupacija, HDZ 1990 - smiješno i komentirati , HSP - završio za sva vremena , svaka od tih opcija kupila sebi branitelja-dva i vodaju ih po skupovima ko cigo medvida , kako takav branitelj može i imat težine?
Priopćenja su u većini slučajeva potpuno promašena , to stoji , ali ideja kao ideja prolazi.Većina tih momaka i cura nema veze sa priopćenjima niti ih za to boli ona stvar.Jedino taj okvir im daje neku mogućnost aktivizma i izražavanja bunta i oni to koriste.To je jednostavno tako i tako će i ostati.Koliko god se to nekome sviđalo ili ne.
@Jozo

djelovanje HERA-e nije posao za SPIA-u nego za komunalce. a to samo pokazuje koliko je živko glup i koliko je SIPA ispolitizirana.

Sve si rekao , još samo mala digresija.

Pokazuje i koja količina panike i paranoje se krije u platformaškim mozgovima.Živko je stari komunista i kao takvom mu je jasno da mala iskra brzo može postati veliki požar.Očito je procijenio da oko Čovića i Ljubića ne iskri i da nema potrebe biti u pripravnosti.To što mu HERA predstavlja najveću opasnost samo zorno oslikava sav jad i bijedu političke scene u BiH Hrvata.

Borna Bekijski
15-09-2011, 13:01
@ ilirika

mislim da bi sipa trebala goniti političke kriminalce tipa lijanović, a ovakve pojave da se tretiraju ipak zdravstveno i sanitarno.
Slažem se ali očito je da SIPA-u Lijanovići ne zanimaju ni pod razno.

Pisao sam već i opet ću , HERA je ma koliko to smiješno bilo jedini pokušaj suprotstavljanja velikobošnjačkoj invaziji.To ni u kom slučaju ne dokazuje neku "snagu i moć" HERA-e kao takve nego jad i bijedu hrvatske politike kojoj je vrhunac borbe za nacionalne interese tko će biti direktor Elektroprivrede ili HT Mostar.

Ti momci i cure su krenuli goloruki u borbu,sa bočicom auto laka za koju su skucali otkidajući od svoje marende bez potpore bilo koje vrste od bilo koga.Kao takvi zaslužuju svo poštovanje koje ja osobno mogu izraziti.To je njihova revolucija.Njihovo Hrvatsko proljeće.To što to mnogi pokušavaju instrumentalizirati je sadržano u izreci "Revolucija jede svoju djecu".
Vjerujte na kraju će jebena strana u toj cijeloj priči biti samo ti kako ih nazivate "Šinfejnovci" koji će zbog toga imati problema i u školovanju i u pronalaženju posla i svemu ostalom kada "institucije vlasti" saznaju tko su i završe sa njima.

Zirdum , koji vas toliko boli će i dalje pisati kulumne i uređivati "Poskok" , Čović će i dalje sjediti u nekom parlamentu , Ljubić će i dalje kuvertirati ostavke a te djece će se svi odreći i reći mi nemamo ništa s tim.

To nisu glupa djeca , znaju što ih čeka i ipak nastavljaju.

Za mene su oni krema Hrvata u BiH i mislim da ta njihova borba zaslužuje bar mrvicu respekta.

caporegime
15-09-2011, 13:02

sve je već rečeno o ovoj problematici. a netko nikako da shvati. ili svjesno neće.
ovi što pišu onakva priopćenja, dakako da mi smetaju. lažnu borbu za prava hrvata vođenu od ljudi koji nikad nisu ni imali hrvatski osjećaj a koji su ga po zadatku valjda odlučili prikazati ili kojima takvo iskazivanje hrvatstva služi za osobne probitke i reklamu, ja osobno i ne mogu drukčije shvatiti nego kao lažnu borbu.
ako je borba za prava i položaj hrvata spala na to da se takvi priopćitelji, srpski poltroni i novoprobuđeni kvazi hrvati tretiraju kao snaga na koju se treba računati, onda nam se crno piše.

i ne boj se ti lažnog premijera i njegovih akrobacija i naloga sipi.
da prosječni "virtualni hero" osjeti 0,5 % represije koju zna osjetiti hrvatski navijač na svojoj koži, i to iz POLITIČKIH razloga, odrekao bi se i imena, i roda i nacije i borbe za položaj hrvata i to brzinom povlačenja dalmatinskog korpusa tzv. svk.

ako netko u ime osjećaja zadovoljstva koje mu pruža gledanje u natpise po zidovima ili po netu kontra muslimana i platformaša može s druge strane trpiti ove gadarije u obliku ovih priopćenja i ova otvorena lizanja guzica i ponižavanja roda i naroda, pod ISTIM IMENOM, onda je pogriješio ako je mislio da se time bori za svoj narod.
samo izgara inat i ništa više.

priznaj. kolikogod formalno se ograđivao od takvih formulacija, sadržajnoi te i osobno ne smetaju.

Ilirk@
15-09-2011, 13:05
aha... ipak si priznao jednu gorku istinu u trećoj rečenici odozdol.
ne boli mene zirdum, a ni ostale ovdje, nego bolit će on, kako i sam kažeš, te hrabre ljude.
da mi ih je žao, pa i nije jer imaju izbora i sami su si ga napravili.
jedino mi žao onih uistinu mladih koji su povučeni mladenačkim egom, poletili nosom za zirdumovom guzicom.

Graničar Jozo
15-09-2011, 13:06
Vjerujte na kraju će jebena strana u toj cijeloj priči biti samo ti kako ih nazivate "Šinfejnovci" koji će zbog toga imati problema i u školovanju i u pronalaženju posla i svemu ostalom kada "institucije vlasti" saznaju tko su i završe sa njima.

to smo već govorili. i to sam ja velikim crvenim slovima naglasio prije par dana (http://hrhb.info/showthread.php?t=891&p=15876&viewfull=1#post15876) kada smo o tome raspravljali. i na kraju opet nismo ništa dobili... zato pamet u glavu i nedopustit nekome da izdaje suluda priopćenja, u biti bljuvotine. što npr mora pisati HERA? što ne piše HVO mladež (lupam, ali eto). distancirati se od debila i to je to.

Borna Bekijski
15-09-2011, 13:23
@ ilirika
Ja nikada ali baš nikada nisam ni branio priopćenja nego ideju kao ideju i aktiviste/ce koji rade na terenu.

@ Jozo

zato pamet u glavu i nedopustit nekome da izdaje suluda priopćenja, u biti bljuvotine. što npr mora pisati HERA? što ne piše HVO mladež (lupam, ali eto). distancirati se od debila i to je to.

Već par puta sam napisao da HERA i priopćenja HERA-e nemaju doticaja.
Upravo sada Jozo možeš napisati članak i potpisati ga kao priopćenje HERA-e te objaviti na HRHB.info.
Znaš što će se dogoditi?Ništa.
Pokušaj , uvidjeti ćeš da sam u pravu.

caporegime
15-09-2011, 13:29
@ ilirika
Ja nikada ali baš nikada nisam ni branio priopćenja nego ideju kao ideju i aktiviste/ce koji rade na terenu.

@ Jozo

Upravo sada Jozo možeš napisati članak i potpisati ga kao priopćenje HERA-e te objaviti na HRHB.info.

prijatelju, mi nikada ali baš nikada nismo riječ rekli protiv tih ljudi koji u tajnosti nešto rade, nego protiv kvalifikacija koje se iznose od strane onih koji piši "priopćenja".
to što su ovi koji pišu priopćenja koristili ime ovih koji rade, a što ovo koji rade nikad nisu ni pokušali reagirati na pravi način da maknu od sebe i svog imena takve sulude kvalifikacije, nije naša greška.

i baš zato, jer imamo dovoljno i želuca i poštovanja kao i obzira, nikad nećemo koristiti ime onih koji svojim radom na njega imaju pravo.
samo, tko ima pravo, dužan je određene obveze. i to zbog vlastitih interesa i koristi.

Borna Bekijski
15-09-2011, 13:44
@capo
Znam to.
Imaš paradoksalnu situaciju , organizira se ekipa od 2-3-8 momaka i cura i počnu raditi.

Na Javno.ba izađe priopćenje ( čudi me da se Ivanković toga nije sjetio ) gdje HERA podržava predsjednika Federacije Živku Budimira u njegovoj borbi da ostvari punu institucionalnu ravnopravnost Hrvata.

Što oni mogu učiniti?

Osim naravno ispisati par grafita.

caporegime
15-09-2011, 13:49
točno, mogu ispisati par grafita ili ostaviti neki drugi znak koji će potvrđivati da je tek ono na zidu prava istina pa odjebati i poskok virtualnu heru kao i ovu što podržava budimira jer ovi virtualci s koje god strane nemaju ni muda (iako za pisanje po zidu ni ne trebaju neka prevelika muda) ni želje da se srozavaju na uličnu razinu. jer to je i neko razmišljanje ovih foteljskih priopćitelja kvaziaktivista.

javnost će znati prepoznati tko ispravno piše a tko prenosi pisancije.

međutim koliko šizofrenija ide dalje, pokazuje ova čudna simbioza notornog smrada i antihrvata, dubokog mrzitelja svega hrvatskog a pogotovo hercegovačkog čije misli nalaze prostor među njemu sličnima koji pokušavaju ugrabiti komad njegove hvale prema nečemu ni ne shvaćajući da istodobno dok ih po leđima tapša, smdrežulović im po glavama piša.

caporegime
15-09-2011, 13:57
U međuvremenu, pak, s druge je strane stasala generacija urbanih mladih Hercegovaca, koja je odbila sudjelovati u hadezeovskim srednjovjekovnim bajkama, prozračujući okamenjenu, zatvorenu Tuđmanovu Herceg-Bosnu duhom dvadeset prvog vijeka, časopisima, klubovima i malim nekim velikim i svakakvim festivalima po kojima je Hercegovina načas izgledala kao bosanska Toscana. Simbol te nove Hercegovine bio je brončani mostarski Brus Li, odgovor na deseteračku mitomaniju njihovih roditelja, odebljalih veterana duvanjskih sabora u mjesnim vatrogasnim domovima.

npr. pohvala, kojom mazi po glavi malograđane i kvaziintelektualce koji su vlastite komplekse odlučili liječiti glumljenjem neke "alternative" ne videći vlastitu duhovnu bijedu i nedostatak istinske kulture, koju su pokušavali improvizirati svojim nemuštim uradcima i djelovanjima.

i pokuda

Urbani su mladi Hercegovci od romantičnog, ksenofobnog deseteračkog nacionalizma svojih roditelja pobjegli na kraju u svoj vlastiti, samodovoljni i samozadovoljni ksenofobni deseterački nacionalizam, u kojemu je, otprilike kao u onom originalnom, vazda netko drugi kriv. Ako pak i priznaju odgovornost serdara iz Gruda i Mostara, a priznaju, najdalje dokle će njihova optužnica otići jest njihov dejtonski poraz i nepostojanje hrvatskog entiteta u BiH. Što je otprilike kao kad je mladim, osviještenim Hrvatima Ante Pavelić kriv samo zbog prodaje Dalmacije i predaje na Bleiburgu.

Šest godina kasnije, brončani Brus Li trune u nekom depou, ostavljen i zaboravljen čak i od svojih tvoraca, povučenih u “kreativnu mirovinu” i pripravnih za položaje novih, modernih nacionalnih bardova. A moderni mladi Hercegovci rigaju na internetu glupavu, provincijsku mržnju prema pokondirenoj europskoj Pereciji koja se panično boji najezde stotinu hiljada Hercegovaca, sve slažući maloumne zavičajne deseterce - skoro kao Dalmatinci s maslinama, stinama i majci staroj - potpuno nesvjesni da su tek oni postigli ono što njihovi roditelji nisu uspjeli sa svim budžetskim parama, svečanim akademijama i duvanjskim saborima: konačno priključiti Hercegovinu duhovnoj matici Pereciji.

kojom neoprani smrdežulović istodobno piša po glavama duhovne sirotinje koja je prodala i ponos i čast za malo pažnje i pohvale za svoju "urbanost i kulturu"
a koja sirotinja i dalje, iskompleksirana sobom i nesretna činjenicom da su se rodili tamo gdje jesu, nedostojni zemlje i vrlina svojih predaka, nastavlja svoju borbu za veličanje i pokazivanje samih sebe.
pa i duhovnim svrstavanjem uz ovakve pamflete.

žalim ponekad što nisam smeće njihovog kalibra.
jes da bi tada uživao u gledanju njihove patnje i muke uslijed korištenja metoda svojstvenih njima ali ja sam ipak hercegovac, i svoju ruku u govna stavljat neću ma kako lijepo izgledalo tu istu šaku govana natrljat po nečijem licu.

Graničar Jozo
15-09-2011, 14:11

nije problem napisati priopćenje. to si i sam rekao. al zašto ga ne napišu oni koji stvarno stoje iza HERA-e. bio bih licemjeran da pišem sam priopćenje, a govorim kontra onih koji pišu, a nemaju veze sa (terenskom) HERA-om. s druge poak strane rado ćemo prenijeti takvo priopćenje, tu valjda nema dileme.

Gala
16-09-2011, 09:45
Dežulović i njegove kolumne su taman smiješne toliko da ih guštam čitati kao neki vic ili nakon dugo vrimena što mi je postala smiješna emisija 60 minuta jer samo bolestan čovjek može vjerovati baljezgarijama ,znači, sadržaju tih emisija ili kolumni .Tako i ova njegova kolumna o urbanoj hercegovačkoj mladeži nema težine osim kao jedan "dobar" vic ,ništa više od toga .
Te viceve, koje okrene i protiv svojih mecena koji su ga doveli kao svoje oštro pero, to je gušt .

caporegime
16-09-2011, 09:52
ja se tom ne smijem. ja bi se samo smijao pri pogledu na dežulovićevu facu u trenutku dok netko zaključava čelična vrata prostorije u kojoj smo samo nas dva uz obećanje da vrata neće otvarati idućih dva sata.

p.s. naravno da nema težinu. ali zato ima prikaz jednog svijeta, možda malo uskog i malog ali jako nadobudnog i sujetnog

Gala
19-09-2011, 12:18
p.s. naravno da nema težinu. ali zato ima prikaz jednog svijeta, možda malo uskog i malog ali jako nadobudnog i sujetnog
zato i čitam da vidim što taj svijet "misli" .

caporegime
19-09-2011, 12:39
nisi ti mene skužila na pravi način

mardar
19-09-2011, 13:28
Avo većinom kada ja kažem bilo što na HERI skoči se na mene da je nešto osobno.Osobno i jeste kada pročitam priopćenja koja smo ovdje i postavljali.Pa da se ja ne petljam mnogo evo ću predložiti Gali i Borni i bilo kome sa ovoga portala da nađu neku modus kako pomoći toj, eto za mene barem, djeci da osim što pišu po terenu izađu i sa priopćenjima.Kako da se i ovdje rješimo prepucavanja ovo nas ne vodi ničemu.Imate li prijedlog kakav pametan da se ovo završi više samo nas gura u prepucavanja ma treba li nam to.?Zašto pitam, pa jednom smo se svi složili da pojedine stavke ne možemo "progutati".Dajte nađite nešto ili zatvorite ovo.Može li tako.?Valjda imam pravo i ja izreći što mislim.Eto me se nekako i tiče kako će baš na ovome portalu sve ovo završiti.Ipak ponešto i ja učinim na ovome portalu.a od jebenog prepucavanja nema ništa .Ili će neko zatvoriti temu ili će se ovo nastaviti do u beskraj.Dajte ljudi da se to rješi ili odošmo predaleko.Može li se to napraviti samo želim znati?

mery
20-09-2011, 13:46
Avo većinom kada ja kažem bilo što na HERI skoči se na mene da je nešto osobno.Osobno i jeste kada pročitam priopćenja koja smo ovdje i postavljali.Pa da se ja ne petljam mnogo evo ću predložiti Gali i Borni i bilo kome sa ovoga portala da nađu neku modus kako pomoći toj, eto za mene barem, djeci da osim što pišu po terenu izađu i sa priopćenjima.Kako da se i ovdje rješimo prepucavanja ovo nas ne vodi ničemu.Imate li prijedlog kakav pametan da se ovo završi više samo nas gura u prepucavanja ma treba li nam to.?Zašto pitam, pa jednom smo se svi složili da pojedine stavke ne možemo "progutati".Dajte nađite nešto ili zatvorite ovo.Može li tako.?Valjda imam pravo i ja izreći što mislim.Eto me se nekako i tiče kako će baš na ovome portalu sve ovo završiti.Ipak ponešto i ja učinim na ovome portalu.a od jebenog prepucavanja nema ništa .Ili će neko zatvoriti temu ili će se ovo nastaviti do u beskraj.Dajte ljudi da se to rješi ili odošmo predaleko.Može li se to napraviti samo želim znati?

Ovo sam ti ga ja sve pročitala i došla do određenih zaključaka ,da ste svi jebena stranka uključujući i Zidruma .
Hebeni i izhbeni od lokalnih ,županijskih,državnih ,federalnih ,sudskih vlasti a najgore su izhebani branitelji koji imaju mrkvu i šćap s kojim mašu Udruge ,misnistarstva branitelja ,jednogodišnje izlete u režiji političkih stranaka ,invalidnine i mirovine i šute i kete ,jerbo nedaj bože da im se neko siti to ukinit ,pa kada mali Zirdum opelte ,šuti bolan ne panjkaj ubijaš nam iluzije o osobnoj važnosti ,doduše razbijeni smo ali ne svojom krivnjom ,bolan razbili nas ONI ,ma.u im ONi .

MARDARE

Zašto pitam, pa jednom smo se svi složili da pojedine stavke ne možemo "progutati".Dajte nađite nešto ili zatvorite ovo

Proguta si puno veće stavke u životu od našjeh ljudi koje su od životne važnosti bile ,ti i svi branitelji šutke od HDZ-a,HSP-a.to što Zirdum šušuri šućur Alahu i neka je ,jerbo branitelji šute a jeste li se za ovo borili i jeli vam bitan Zirdum sada ili neke važnije stvari ,evo koliko čujem, a čujem dobro Platformaši izvode iz prava 99,99 % RVI HVO ,šućur Alahu i neka su ,kada to trpite .

mery
20-09-2011, 13:48
zato i čitam da vidim što taj svijet "misli" .

Bona šta se pravdaš ,čitaj šta oćeš imaš svoj stav samo opleti i ne zebi .

caporegime
20-09-2011, 14:21
znači i to misliš da je hrvatska počinila genocid nad srbima, pokrenula rat u bih samo s ciljem da upropasti hrvate hercegbosne, da je oluja zločin te da je rat u globalu namješten, da su prvaci hercegbosne iz ratnog razdoblja izdajnici i sluge zegeja i zlog tuđmana koji je htio upropastiti hrvate hercegobosne.
da hrvati hercegbosne nisu ni trebali ratovati 92' godine (ko da ih itko ipta pitao i pušta o na miru)
da nije nikakvo zlo kad srbi u drvaru maltretiraju hrvate, jer bože, to su hrvatski saveznici i pomagači, a pogotovo nije zlo kad srbi daju ocjene o hrvatima i hrvatskoj povijesti jer eto, nema razlike u političko povijesnom gledanju između hrvata hercegbosne te njihovih, prema šinzofreiničarima, najboljih prijatelja toplih guzica koje ih griju i koja se pod guzicu utiču, srba?

pusti ti te branitelje na miru, jer su oni dovoljno dali. zahvaljujući tim braniteljima ti imaš taj luksuz da iz općine koja je najudaljenija od muslimana i koju najmanje dotiče platforma, srčeš kave i gorčiš se zbog hrvatske problematike.
dokolica je zajebana stvar ali ne toliko zajebana kao opcija koja bi ti se dogodila da ti tih branitelja nije bilo.
kući si, u svome, sama si biraš općinara, ideš u školu po hrvatskom programu, više te ne zaustavlja drot stevo ili hamo nego tvoj domaći čovjek.
teško da bi sadašnji šinzofreiničarski idoli imali razumijevanja za tebe i tvoje da slučajno nije bilo ovih koje ti sada tako pljuješ.
ljubi im i zemlju po kojoj hodaju i guzicu iz koje prde jer je guzni povjetarac miomiris u odnosu na prirodni miris onih koji bi došli da nije bilo jih a pred kojima tako ponizno kleče i ljube im neoprane noge one oko kojih se ti ne uzbuđujuješ i vidim, pomalo i simpatiziraš.

domaći čovjek te doduše i pljačka i jebe u glavu ali to je sad i tvoj problem i ti ga rješavaj svim svojim umijećem.

očito je da ništa od od teme čitalka nisi a to ti je manja mana nego da jesi pa reagiraš ovako.
šizofreno blagoglagoljanje možda dobro zvuči ali kad malo bolje razmisliš dobro je i kad se usred najljuće zime popišaš u gaće pa osjetiš toplinu.
i misliš; jes toplo mašala, a za pravo popišana.

nekad je teško ostati postojan do kraja ali srećom, kako bi oni koji to mogu, uživali sreći te spoznaje kad bi za to bio kadar svaki jazavac i svaka šuša.

Graničar Jozo
20-09-2011, 14:22
što miješaš kruške i jabuke mery?

mardar
20-09-2011, 14:30
Ovo sam ti ga ja sve pročitala i došla do određenih zaključaka ,da ste svi jebena stranka uključujući i Zidruma .
Hebeni i izhbeni od lokalnih ,županijskih,državnih ,federalnih ,sudskih vlasti a najgore su izhebani branitelji koji imaju mrkvu i šćap s kojim mašu Udruge ,misnistarstva branitelja ,jednogodišnje izlete u režiji političkih stranaka ,invalidnine i mirovine i šute i kete ,jerbo nedaj bože da im se neko siti to ukinit ,pa kada mali Zirdum opelte ,šuti bolan ne panjkaj ubijaš nam iluzije o osobnoj važnosti ,doduše razbijeni smo ali ne svojom krivnjom ,bolan razbili nas ONI ,ma.u im ONi .

MARDARE

Proguta si puno veće stavke u životu od našjeh ljudi koje su od životne važnosti bile ,ti i svi branitelji šutke od HDZ-a,HSP-a.to što Zirdum šušuri šućur Alahu i neka je ,jerbo branitelji šute a jeste li se za ovo borili i jeli vam bitan Zirdum sada ili neke važnije stvari ,evo koliko čujem, a čujem dobro Platformaši izvode iz prava 99,99 % RVI HVO ,šućur Alahu i neka su ,kada to trpite .

Hajde Bogati reci što bi ja trebao sada ?Šarati po zidu ili za pušku pobiti par njih ili pak uzeti za kantu benzina politi se i pokrenuti nešto.Pa evo nešto je malo ljudi bilo na podršci HNS-u u Mostaru ja sam recimo bio i čitava moja obitelj jesi li ti Mery ali iskreno.Bio sam i pred zgradom Federacije u Mostaru opet malo ljudi nisam vidio Zirduma kojega ti sada spominješ.Uostalom što to on radi više od mene ?Pljuje više po svima po Oluji po braniteljima ,svi koji ne misle kao on su desničari,platformaši i slične uvrede.Dao nešto više od mene.Kako piše on pišem i ja .A eto i ti pišeš.Što je sporno sada Mery.Valjda misliš da bi trebao ja ponovo za pušku pa posmicati par ljudi.Bojim se da ne bi imao neku podršku već bi rekli prolupao.Ili se ne smije ovdje pisati Mery ako se s nečim ne slažeš.Ma ko može od vas uopće procijeniti što ko daje.

Što si, hajde kada tako stvari postavljaš ti učinila više od mene.Ništa.Posavjetuj što da uradim evo proberi.Da zapucam ili da uzmem kantu benzina pa se polijem pred Kosačom.Misliš ne bi.Isprobaj me.

caporegime
20-09-2011, 14:37
ma šta se ispričavaš!?!?! kome?
ovaj narod je razočaran izdan, sjeban i tko god ima na umu kako preživjeti nema previše vremena slušati tuđa laprdanja i izljeve šizofrenije. a ni skakati po komandi na svaki izljev žlijezda sujetnih i iskompleksiranih ljudi koji nedostatak muškosti u životu kompenziraju lajanjem i držanjem ispraznih fgovora a u toj kategoriji hercegovina ne oskudijeva. sve revolucionar do revolucionara , mislilac do mislioca, altruist do altruista a čim bi dobili priliku prkno u meko uvaliti i istaknuti se na konto aktivizma, zaboravili bi tko ih je napravi a kamoli kojem narodu pripadaju.
oni magupi i baje kojima je hercegovina obilovala su se povukli u osamu a kad nema mačaka miševi kolo vode.
samo što ovdje čak nisu ni mačke nego uholaže

mery
20-09-2011, 15:56
znači i to misliš da je hrvatska počinila genocid nad srbima, pokrenula rat u bih samo s ciljem da upropasti hrvate hercegbosne, da je oluja zločin te da je rat u globalu namješten, da su prvaci hercegbosne iz ratnog razdoblja izdajnici i sluge zegeja i zlog tuđmana koji je htio upropastiti hrvate hercegobosne.
da hrvati hercegbosne nisu ni trebali ratovati 92' godine (ko da ih itko ipta pitao i pušta o na miru)
da nije nikakvo zlo kad srbi u drvaru maltretiraju hrvate, jer bože, to su hrvatski saveznici i pomagači, a pogotovo nije zlo kad srbi daju ocjene o hrvatima i hrvatskoj povijesti jer eto, nema razlike u političko povijesnom gledanju između hrvata hercegbosne te njihovih, prema šinzofreiničarima, najboljih prijatelja toplih guzica koje ih griju i koja se pod guzicu utiču, srba?
NE

pusti ti te branitelje na miru, jer su oni dovoljno dali. zahvaljujući tim braniteljima ti imaš taj luksuz da iz općine koja je najudaljenija od muslimana i koju najmanje dotiče platforma, srčeš kave i gorčiš se zbog hrvatske problematike.

jeli krvi ti iz nosa i najduljenija od platforme .
Branitelje pustit na miru ,pustio ih je svak,nema šanse da ih pustim ,prodali su svoje suborce za malo pemzije i invalidnine ,dozovolili su da im najgori ološ sređuje papire .Dozvolili i stime su pljunili na sebe na svoje poginule ,zatočene ,nestale ti boga kome su davali podršku,dozvolili su da se generali izručuju u Hag ,dozvolili su da im najponosnije sinove pljuju ,dozvolili su sami.

dokolica je zajebana stvar ali ne toliko zajebana kao opcija koja bi ti se dogodila da ti tih branitelja nije bilo.
kući si, u svome, sama si biraš općinara, ideš u školu po hrvatskom programu, više te ne zaustavlja drot stevo ili hamo nego tvoj domaći čovjek.
teško da bi sadašnji šinzofreiničarski idoli imali razumijevanja za tebe i tvoje da slučajno nije bilo ovih koje ti sada tako pljuješ.
ljubi im i zemlju po kojoj hodaju i guzicu iz koje prde jer je guzni povjetarac miomiris u odnosu na prirodni miris onih koji bi došli da nije bilo jih a pred kojima tako ponizno kleče i ljube im neoprane noge one oko kojih se ti ne uzbuđujuješ i vidim, pomalo i simpatiziraš.
Slikovito ,jel to iz osobnog iskustva?jeli ti se netko toliko isprdio pod nos iz tog razloga svima preporučuješ tu dozu dopinga.
Kome ti krpiš šizofreniju i iz kojih razloga u HercegBosansko društvu mislim da ti ta priča ne pomaže ,čak i jako odmaže kao i Zirdumova ,isti kurac samo drugo pakovanje.
A da ne pridajem veće važnosti piskaranjima internetom već stvarnim dkjelovanje e to je već drugi par rukava ,u ovom slučaju Hera ,neka piskaraju (vjerovatno je i strašno pomisliti d apostoji netko tko tako razmišlja o braniteljima o Tuđmanu i Šušku i meni je nepojmljivo9 direktan utjecaj iz Hrvatske i njenog stava prema hercegbosni od medija ,politike itd.
To što se pojavila kritična masa koja uzvraća udarcima i što je najgore prihvaća teze Pusićke ,Mesića o Oluji i Tuđmanu je dikrektna krivica HDZ-a Hrvatske jer je ćutala kada nije trebala ,ćutali su svi i branitelji i desne opcije dok su generali isporučivani .Tribalo je sve gorit ali nije ,evo ti poslijedica ,evo ih i ovamo .Znate dovoljno u kakvom smo stanju ovamo da to neponavljam .
I sada nakon svega da je meni bitan jedan Zirdum ,jedna Hera što će zapiskarat i postavljati naka prioćenja a šta se radilo ranije da do toga nedođe.
p.s kada smo već kod Zirduma pročitaj mu zadnje dvi kolumne ,valjda će ti biti jasno koliko je mali dobar kada piše onako kako Bog zapovida .

domaći čovjek te doduše i pljačka i jebe u glavu ali to je sad i tvoj problem i ti ga rješavaj svim svojim umijećem.

očito je da ništa od od teme čitalka nisi a to ti je manja mana nego da jesi pa reagiraš ovako.
šizofreno blagoglagoljanje možda dobro zvuči ali kad malo bolje razmisliš dobro je i kad se usred najljuće zime popišaš u gaće pa osjetiš toplinu.
i misliš; jes toplo mašala, a za pravo popišana.

nekad je teško ostati postojan do kraja ali srećom, kako bi oni koji to mogu, uživali sreći te spoznaje kad bi za to bio kadar svaki jazavac i svaka šuša.

Za nas ribice to ne vrijedi mi smo uvjek mokre.

mery
20-09-2011, 15:59
Hajde Bogati reci što bi ja trebao sada ?Šarati po zidu ili za pušku pobiti par njih ili pak uzeti za kantu benzina politi se i pokrenuti nešto.Pa evo nešto je malo ljudi bilo na podršci HNS-u u Mostaru ja sam recimo bio i čitava moja obitelj jesi li ti Mery ali iskreno.Bio sam i pred zgradom Federacije u Mostaru opet malo ljudi nisam vidio Zirduma kojega ti sada spominješ.Uostalom što to on radi više od mene ?Pljuje više po svima po Oluji po braniteljima ,svi koji ne misle kao on su desničari,platformaši i slične uvrede.Dao nešto više od mene.Kako piše on pišem i ja .A eto i ti pišeš.Što je sporno sada Mery.Valjda misliš da bi trebao ja ponovo za pušku pa posmicati par ljudi.Bojim se da ne bi imao neku podršku već bi rekli prolupao.Ili se ne smije ovdje pisati Mery ako se s nečim ne slažeš.Ma ko može od vas uopće procijeniti što ko daje.

Što si, hajde kada tako stvari postavljaš ti učinila više od mene.Ništa.Posavjetuj što da uradim evo proberi.Da zapucam ili da uzmem kantu benzina pa se polijem pred Kosačom.Misliš ne bi.Isprobaj me.

Tebe neka ovde !

mery
20-09-2011, 16:00
ma šta se ispričavaš!?!?! kome?
ovaj narod je razočaran izdan, sjeban i tko god ima na umu kako preživjeti nema previše vremena slušati tuđa laprdanja i izljeve šizofrenije. a ni skakati po komandi na svaki izljev žlijezda sujetnih i iskompleksiranih ljudi koji nedostatak muškosti u životu kompenziraju lajanjem i držanjem ispraznih fgovora a u toj kategoriji hercegovina ne oskudijeva. sve revolucionar do revolucionara , mislilac do mislioca, altruist do altruista a čim bi dobili priliku prkno u meko uvaliti i istaknuti se na konto aktivizma, zaboravili bi tko ih je napravi a kamoli kojem narodu pripadaju.
oni magupi i baje kojima je hercegovina obilovala su se povukli u osamu a kad nema mačaka miševi kolo vode.
samo što ovdje čak nisu ni mačke nego uholaže

AHA pišeš isto što i ja ,samo drugovačije

mery
20-09-2011, 16:01
što miješaš kruške i jabuke mery?

namjerno Jozo ljuta sam e

Graničar Jozo
20-09-2011, 16:04
namjerno Jozo ljuta sam e

što? :009:009:009

mery
20-09-2011, 16:06
što? :009:009:009

ma bola ,niko ništa ni oni HDZ ,niko ništa ni makac.
Kakva bola hera ,imamo mi važnijih stvari koje moramo sad ili nas nema ,e

mardar
20-09-2011, 16:45
ma bola ,niko ništa ni oni HDZ ,niko ništa ni makac.
Kakva bola hera ,imamo mi važnijih stvari koje moramo sad ili nas nema ,e

Pišeš isto kao i ja Kakva Hera imamo mi važnijih stvari :):):)

Neka i tebe ovdje :)

caporegime
20-09-2011, 18:29
Slikovito ,jel to iz osobnog iskustva?jeli ti se netko toliko isprdio pod nos iz tog razloga svima preporučuješ tu dozu dopinga.

meni ne, ali obzirom da ni ne znaš kako ti je dobro u životu uživaj i u njihovom prdežu. bolje nego u četničkom "miomirisu" ili možda misliš da nije?

To što se pojavila kritična masa koja uzvraća udarcima i što je najgore prihvaća teze Pusićke ,Mesića o Oluji i Tuđmanu je dikrektna krivica HDZ-a Hrvatske jer je ćutala kada nije trebala ,ćutali su svi i branitelji i desne opcije dok su generali isporučivani .Tribalo je sve gorit ali nije ,evo ti poslijedica ,evo ih i ovamo .Znate dovoljno u kakvom smo stanju ovamo da to neponavljam .

ne uzvraća. u tome i jest problem. ne uzvraća tamo gdje treba nego koristi da pljune tamo gdje ne treba.
a na kraju, kad vidiš kako oni kojima je trebalo uzvratiti udarac i oni koji bi trebali uzvratiti a ne uzvraćaju nego pljuju gdje ne trebaju, sasvim lijepo zajedno ašikuju i šalju si ljubavne poglede, posumnjaš bar malo u ove opisane. ako si koliko toliko mentalno normalan, jelte.
obzirom na čudnu afirmativnost prema zokiju milanoviću (istom onom koji je htio izbaciti hrvate herceg bosne iz mogućnosti glasovanja a kojima bi i državljanstvo najrađe uzeo) ili smrdežuloviću koji ne silazi s određenih naslovnica (a koji bi nas hercegobosanske hrvate najrađe potprao u logore da dovrši ono što mu didovi nisu na križnom putu)

p.s kada smo već kod Zirduma pročitaj mu zadnje dvi kolumne ,valjda će ti biti jasno koliko je mali dobar kada piše onako kako Bog zapovida .

znači nakon što ti muž vrati iz akcije u kojoj je deset dana prčio što je stigao, nakon dva odlaska na večeru, izleta s obitelji na blidinje, plaćanja tečaja engleskog za dicu i uspavljivanja dice s braće grimm bajkama, biće ti jasno koliko je čov'k zapravo dobar.
to što prcne sa strane nema veze. kol'ko je dobar kad je u kući kako je undan kako bog zapovida.

Za nas ribice to ne vrijedi mi smo uvjek mokre.

i vesna škare ožbolt se time tješi

AHA pišeš isto što i ja ,samo drugovačije
nit mislim nit pišem.
govorim o onima kojima se ti,ako ne već da im se diviš, a ono benevolentno promatraš njihova sranja.

mery
21-09-2011, 09:44
meni ne, ali obzirom da ni ne znaš kako ti je dobro u životu uživaj i u njihovom prdežu. bolje nego u četničkom "miomirisu" ili možda misliš da nije?
Misliš ili se mučiš dok razmišljaš ?
Srpski a ne prde muslimani HVO braniteljima pod nos ,Zukan ,Selmo i slični ,kada nemaš pojma o situaciji ovamo onda se nemoj prosipat pišući vaka sranja.

ne uzvraća. u tome i jest problem. ne uzvraća tamo gdje treba nego koristi da pljune tamo gdje ne treba.
a na kraju, kad vidiš kako oni kojima je trebalo uzvratiti udarac i oni koji bi trebali uzvratiti a ne uzvraćaju nego pljuju gdje ne trebaju, sasvim lijepo zajedno ašikuju i šalju si ljubavne poglede, posumnjaš bar malo u ove opisane. ako si koliko toliko mentalno normalan, jelte.
obzirom na čudnu afirmativnost prema zokiju milanoviću (istom onom koji je htio izbaciti hrvate herceg bosne iz mogućnosti glasovanja a kojima bi i državljanstvo najrađe uzeo) ili smrdežuloviću koji ne silazi s određenih naslovnica (a koji bi nas hercegobosanske hrvate najrađe potprao u logore da dovrši ono što mu didovi nisu na križnom putu)

Takvi su na vlasti birali ste ih nije pitanje drugog svickog rata ,pitanje je Domovinskog trpaju redom i generale i branitelje i šta JA4CA
Mi smo utrpani u logor zvani federacije pa ,šta sada ti mi trabunjaš tudan o Dežuloviću ka' neki bitan tip nemoj mi tudan spinovat nevidim da te zanima stanje ovde .I znaš šta brte neka ukinu sve ko ih hebe.

znači nakon što ti muž vrati iz akcije u kojoj je deset dana prčio što je stigao, nakon dva odlaska na večeru, izleta s obitelji na blidinje, plaćanja tečaja engleskog za dicu i uspavljivanja dice s braće grimm bajkama, biće ti jasno koliko je čov'k zapravo dobar.
to što prcne sa strane nema veze. kol'ko je dobar kad je u kući kako je undan kako bog zapovida.

pitaj svoje ,pa šta ti ona odgovori tako ti je

i vesna škare ožbolt se time tješi

Oooo kako znaš ,šapnila ti Ožboltica.

Ilirk@
21-09-2011, 09:54
ja sam davno rekla da triba ukinut ovu temu.
o zirdumu i njegovoj usranoj virtualnoj heri kao i svim njegovim popišanim kroatofobima i srbofilima što ga podržavaju, neki samo deklarativno da mu se uvuku u paksu, a neki i iskreno, sve je već rečeno.
ako netko misli da je dobro, pametno, ali i oportuno sidit na dvi stolice, malo bit hrvat kad zatriba (ili zapuca), pa malo srat po istima, možda su i u pravu, ali hvala bogu da ne pripadam tom talogu, pa makar me moji stavovi koštali glave.

caporegime
21-09-2011, 09:59
mery baš si jednostavna. shvaćaš stvari na vrlo pojednostalvjen način. blago tebi.
kad nemate šta za reći vadite muslimane odnekud kao argument.
ne znam poriče li to itko ovdje muslimansko maltretiranje i političku agresiju ali ako si toliko uska pa da ti trenutno percipiranje muslimana kao većeg problema otupljuje gadljivost na podvlačenje pod srpsku guzicu te davanje izjava, ocjena i konstrukcija koje bi trebale smetati svakog normalnog hrvata, onda je problem u tebi a ne u meni.
sve ti piše a ti vidim imaš problema i sa smislenim čitanjem a kamoli zaključivanjem.
takvi kao ti se poslovično guraju tamo gdje se više misli a manje radi. jesam li pogodio?

o tome tko razumije siuaciju a tko ne, nema potrebe pričati. tvoj jedini argument je da si ti eto dolje a ja eto ovdje malo vipše gore.
iako, rađe priupitam nekog hrvata iz viteza ili usore, kako im je, i gdje je donja granica izdržljivosti i kako je po njima najbolje. nekako su mi relevantniji od tebe koja muslimana vidiš samo na televiziji.

p.s. piši malo smislenije. djeluješ mi kao moj susjed u selu nakon petog džointa i to nakon što je greškom loše odigrao partiju bele pa se svađa sa partnerom.

mery
21-09-2011, 10:08
mery baš si jednostavna. shvaćaš stvari na vrlo pojednostalvjen način. blago tebi.
kad nemate šta za reći vadite muslimane odnekud kao argument.
ne znam poriče li to itko ovdje muslimansko maltretiranje i političku agresiju ali ako si toliko uska pa da ti trenutno percipiranje muslimana kao većeg problema otupljuje gadljivost na podvlačenje pod srpsku guzicu te davanje izjava, ocjena i konstrukcija koje bi trebale smetati svakog normalnog hrvata, onda je problem u tebi a ne u meni.
sve ti piše a ti vidim imaš problema i sa smislenim čitanjem a kamoli zaključivanjem.
takvi kao ti se poslovično guraju tamo gdje se više misli a manje radi. jesam li pogodio?

o tome tko razumije siuaciju a tko ne, nema potrebe pričati. tvoj jedini argument je da si ti eto dolje a ja eto ovdje malo vipše gore.
iako, rađe priupitam nekog hrvata iz viteza ili usore, kako im je, i gdje je donja granica izdržljivosti i kako je po njima najbolje. nekako su mi relevantniji od tebe koja muslimana vidiš samo na televiziji.

p.s. piši malo smislenije. djeluješ mi kao moj susjed u selu nakon petog džointa i to nakon što je greškom loše odigrao partiju bele pa se svađa sa partnerom.

Jebi ga, baš si sebe opisa meni tvoji upisi izgledaju tako .

Inkvizitor
21-09-2011, 10:15
O čemu se tu radi. Je li ta Hera ikad poduzela jednu akciju..ono da bi se mogla makar u primisli mozga usporedit s IRA-om

Ja sam to konto ko običnu zajebanciju i podlogu za pisanje humorističkih kolumni a ovdje se ozbiljno vidim raspravlja o istoj.

Ilirk@
21-09-2011, 10:16
hrvati su ti tak'i.
umisto zidu, vazda nekom guzicu okriću dok na neprijatelja reže.

Ilirk@
21-09-2011, 10:19
hera se poistovjetila sa jednom stranom terorističkom inicijativom kako bi istovremeno pljuvala hrvatske 'teroriste' tipa zvonke bušića.
toliko o pameti i originalnosti, ali i o mentalnom zdravlju.

Graničar Jozo
21-09-2011, 10:22
hera se poistovjetila sa jednom stranom terorističkom inicijativom kako bi istovremeno pljuvala hrvatske 'teroriste' tipa zvonke bušića.
toliko o pameti i originalnosti, ali i o mentalnom zdravlju.

da, to je stvarno šizofrenija :confused:

mardar
21-09-2011, 10:27
"Misliš ili se mučiš dok razmišljaš ?
Srpski a ne prde muslimani HVO braniteljima pod nos ,Zukan ,Selmo i slični ,kada nemaš pojma o situaciji ovamo onda se nemoj prosipat pišući vaka sranja."

E jebi ga Mery mogu ja ovo lako i okrenuti.Prde bošnjaci /muslimani ali Boga mi prde i Srbi a Zirdum i HERA se nisu baš nikada osvrnuli na tu prdljavinu.Daj mi primjer jedan.I što sad ovo znači uistinu,ne podržava neko bezrezervno Zirduma ili u svim stavovima HERU odmah si na strani muslimana ili su sami platformaši.Ma odjebaus svima onima koji tako misle.Ko jebe HERU onu Zirdumovu i sva njegova priopćenja baš svako.I što je više sa prozivanjem branitelja pa sami ovaj put uzmite sve u ruke i sam je Zirdum tražio da se gerijatričari i fosili izmaknu što sada hoćete od branitelja.Što bi trebali ponovo za nekoga pa da ih opet pljuju poslije.Hoćeš li ti to da kažeš da sada sve zavisi od branitelja.Ili da većina branitelja je dobila povlastice pa sada šute.Ma daj ne provaljujte se .

Ilirk@
21-09-2011, 10:29

aaaa ima toga još... ali već je sve rečeno.
ispada da se samo svađamo na ovom forumu.
iako, ja ne mogu razumjet neke stvari... recimo, ja nemam što tražiti na poskoku pa tamo niti ne idem.
još manje mi je do svađe sa imbecilima što tamo pišu.

mery
21-09-2011, 10:46

je dobra zajebancija ,posebno od kada se bore a još ništa nisu napravili po tom pitanju

Graničar Jozo
21-09-2011, 10:58
Ne bolan za sve ti je kriv Zirdum majkimi ,za sve .

nije on za sve kriv (nije ni za šta), ali koristi frustracije hrvata i usmjerava ih na nešto što nema veze s vezom.

mery
21-09-2011, 11:02
nije on za sve kriv (nije ni za šta), ali koristi frustracije hrvata i usmjerava ih na nešto što nema veze s vezom.

je Jozo u nekoliko priopćenja ili nekoliko kolumni .

Graničar Jozo
21-09-2011, 11:23
je Jozo u nekoliko priopćenja ili nekoliko kolumni .

mery, pogledaj medijsku sliku Hrvata u BiH. gora nego krvna slika 100 godišnjaka. radio HB sjeban, TV-a nemamo, portali svako u svom filmu... HNS isto tako (barem je takav dojam)...

nije on tako bezazlen kako se čini. politička je štetočina

Ilirk@
21-09-2011, 11:28
mery, pogledaj medijsku sliku Hrvata u BiH. gora nego krvna slika 100 godišnjaka. radio HB sjeban, TV-a nemamo, portali svako u svom filmu... HNS isto tako (barem je takav dojam)...

totalna.

http://www.robertneralich.com/wp-content/uploads/2011/08/Stupidity.jpg

mery
21-09-2011, 11:32

Županije iz proračuna nisu davale za radio HB,za sveučilišta ,ma za sve ,sve su uništili .A nas se pere desetljećima iz medija Hrvatske ko stoku .
nemoj mi Jozo reći da je on zato kriv ,neću biti njegov ovdje odvjetnik nije mi namjera ali nije mi ni namjera lagat i optuživati nekoga tko za to nije kriv ja samo oću istinu i pravi uzrok svega .Posljedice su već tu .

Graničar Jozo
21-09-2011, 11:43
Županije iz proračuna nisu davale za radio HB,za sveučilišta ,ma za sve ,sve su uništili .A nas se pere desetljećima iz medija Hrvatske ko stoku .
nemoj mi Jozo reći da je on zato kriv ,neću biti njegov ovdje odvjetnik nije mi namjera ali nije mi ni namjera lagat i optuživati nekoga tko za to nije kriv ja samo oću istinu i pravi uzrok svega .Posljedice su već tu .

nije on kriv za to. niti najmanje. ali ako je toliki domoljub, u biti rodoljub HB, kakvim se prestavlja onda bi trebao malo ozbiljnije shvatiti svoju ulogu u svemu tome. sviđalo se to nekome ili ne, poskok je koliko toliko čitan (možda ne onoliko koliko bi zirdum htio ;) )

Sve što je on smislio je HERA. neka se jebe i on i HERA, a posebno herina priopćenja. dobro je capo to skužio, glavni su mu problem muslimani, a nije ih vidio pošteno. i da, više muslimana ima u zegeju i spalatu nego u posušju ;)

caporegime
21-09-2011, 14:25
sad kad smo se izšalili da budemo ozbiljni.
pa da ozbiljno odgovorim na ovu opasku, koja samo pokazuje svu površnost i aljkavost u pristupu problemu.

nije ivan šušnjar alias nikola zirdum, kojeg osobno znam i koji mi osobno nije mrzak, kriv za ni medijsku ružnu kampanju prema hrvatima hercegbosne niti niti za ružan odnos jednog dijela političke hrvatske.

ali kako je su sve optužbe, objede, klevete i negativna kamopanja dolazila iz jednog dijela političke slike hrvatske, dotični na lijeva medijska sranja nije uzvratio po izvoru iz kojih su i dolazila.
dok su ljevičari, i mediji i političari udarali po hrvatima hercegbosne, on je udarao ponajviše po hrvatskih domoljubima iz hrvatske optužujući njih za sve zlo koje iz rh dolazi prema hercegbosni nemušto pravdajući svoje djelovanje nekakvim talasanjem ili doista jeftinim vrijednosnim izjednačavanjem cijelog naroda u rh.
lijeve medijske propagandiste uredno zna objavljivati i to one koji nam se krvi najradije napili a u lijevom političkom dijelu hrvatske scene i to onom istom koji je htio hrvatima hercegbosne oduzeti valjda sve osim prava na goli život je vidio i vidi snagu kojoa bi kao mogla pomoći rješavanju hrvatskog problema u bosni i hercegovini.

takva "površnost" ili "paušalnost" očito nije slučajna a to je jasno vidljivo.
opisana pojava iliti paradoks je vidljiv svima, kako nama tako i svakome tko ima minimalnu inteligenciju pa čak i tebi, koju ili kojeg ili koje krasi očit nedostatak dubljeg shvaćanja.
ili namjerno zanemaruješ sve ovo što je rečeno ali to je onda tvoj problem jer ono što misliš očito prikrivaš.

vidiš, da jedan hrvatski branitelj, hrvat od početka pa do kraja, kao što je npr. mardar počne tako razmišljati i djelovati u inat, ja ga ne bih opravdavao ali bi ga shvaćao.
ali ne mogu, ne želim i neću shvatiti novoprobuđene instant hrvate koji su svoje hrvatsvo počeli pronalaziti eksperimentirajući pa u svom eksperimentiranju se počeli držati kao da je svijet nastao s njima a da nisu ali ničim doprinijeli ovom narodu u korist, proglašavajući istodobno sebe jedinim kriterijom koji ima pravo tvrditi koji su to interesi hrvata u bih i što je to samim hrvatima u bih najbolje.

toliko.
iamo bih puno toga i više za reći ali za shvatiti nešto na višoj raznini moraš dio svoga života provesti u nekim okolnostima malo drukčijim i okrutnijiom od ovih koje ti u dokolici opisuju trenutni život.