PDA

Pogledaj Full Version : Article: Puhovski, Čičak, Banac i vrli Pusić uhvaćeni u debeloj antihrvatskoj laži

mardar
23-08-2011, 15:52
You can view the page at http://hrhb.info/content.php?r=574-Puhovski-Čičak-Banac-i-vrli-Pusić-uhvaćeni-u-debeloj-antihrvatskoj-laži

ljuta trava
23-08-2011, 16:10
Već sam pisao , a evo ponoviti ću , --Najžalosnije je što je danas u RH , dovoljno registrirati tzv. nevladinu udrugu , koje usput primaju novac preko Hrvatske lutrije , iz tzv paraproračuna i to u iznosima godišnje oko 125 MILIONA KUNA , a sa čime se zapravo bave takve udruge , osim sa svim oblicima borbe , špijunaže i iznošenja raznih laži protiv Hrvata , i protiv Države Hrvata. Naravno sve gore navedeno čine bez ikakve mogućnosti kontrole ili ne daj Bože kakve financijske kontrole , koja ih inače čini izrazito nervoznim i koju oni smatraju kao otvoreni dokaz protivljenja prema tzv. civilnom društvu ---pa za Boga miloga , zar u RH svi živimo pod teretom raznih uniformi , odora ili tko zna čega već , a pravi razlog i zapravo jedini je --rušenje Države Hrvata , koje eto već godinama nitko ne zove više Hrvatima , već nas pretvoriše u građane i građanke .

mardar
23-08-2011, 16:13
Za pročitati svaka kolumna fantastična ,komentirati i nemaš što,nemaš što izreći na ovakovo nešto.Genijalac je Zvonimir genijalac.Reče meni jedna jako draga osoba na prvu kolumnu Zvonimira koju mi je poslala.Samo polako bit će toga još.Evo sada u pozdrava toj osobi .Stvarno je genijalac.

ljuta trava
23-08-2011, 16:19
Svaka čast gospodine Hodak , nitko ih nije ovako lijepo raskrinkao kao Vi, odlično....

Eugen Savojski
23-08-2011, 17:50
Ljuta travo i Mardar,obojici veliki pozdrav!
Ma kakvo njihovo razminiranje i foliranje,treba Brijune minirati.Da ovoj ološi, drkotinama iz HHO-a koje je naveo Hodak ,dok ljetuju na omiljenom otoku crknutog Jednonogog Jože ne bude predosadno.Naravno tu treba pridodati četničiće Stazića i Opačićku koji čak ne moraju plaćati ni onih sedam kuna po danu.Jedino bih izostavio Angelinu,jer bi bilo ružno da sa protezom primi oskara,ali ovaj puta za glavnu ulogu,za sporednu već jednog ima.

Eugen Savojski
23-08-2011, 18:23
A spomenuli ja Radeta Šerbedžiju ? E njemu će trebati dvije proteze,tako da će sljedeću ulogu taj "svjetski" glumac moći odigrati i u sepetu.
Šteta, naš veliki glumac koji je još veće govno. Izgleda da mu je uloga Matana dobro došla,puno je toga naučio,taj izgleda koga nije vidio njega nije ni zajebao.

Ilirk@
23-08-2011, 20:48
joj kako se naruga anđi za kambodžu... hahahaha
hodače, da te nije, pola toga mi ne bi ni znali. kao to za dilanje lažnih informacija haagu..
ovo triba pamtit, ljudi moji... ko zna šta nosi sutra... u hrvata pamćenje kratko kolik i pamet.

galija
23-08-2011, 21:18
anđa i rade pozvali presjednika na brijune,jebate led pa na čije brijune....A vrli presjednik ko ćukica bleji u anđu umjesto da se ponaša u skladu sa funkcijom koju obnaša

Hercegovački Križar
24-08-2011, 12:56
Zvone prijatelju stari! svaka čast, evo da te i na ovom portalu pohvalim! odlično