PDA

Pogledaj Full Version : Snažne žene - što je to?

Ilirk@
05-01-2011, 11:48
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexfiles/104022/Zasto-snazne-zene-zude-za-tradicionalnim-muskarcima.html

eto, još jedan dokaz da smo mi, oštrokondže, u dubini duše mehke ko pamuk...

Inkvizitor
05-01-2011, 12:47
http://www.tportal.hr/lifestyle/sexfiles/104022/Zasto-snazne-zene-zude-za-tradicionalnim-muskarcima.html

eto, još jedan dokaz da smo mi, oštrokondže, u dubini duše mehke ko pamuk...

to je sasvim logično. Svaka pametna i jaka žena želi normalnog muškarca tj konzervativnog i sve što uz to ide..

ta neće metroseksualca pešovana.

samo da Škutor Mate ne namiriše ovu temu..

Škutor Mate
05-01-2011, 15:09
namirisa

Snažne i neovisne žene muškarcima su najčešće enigma.

Apasolutno se slažem.

Ne znaju točno kako se ponašati s njima pa izabiru onda samo da ih promatraju izdaleka.

Proba ja i izbliza i izdaleka, ali jopet čista enigma.

caporegime
05-01-2011, 15:15
ljudi se boje. nije lako naići na pravo žensko.
onda dolaziš do zaključka da je to osoba ili barem soj osobe koju smatraš za sebe.
ako kod takve propadneš, popušiš ili kako god, uhvati te osjećaj defetizma, dakle došao si do ideala i shvaćaš da nisi dovoljno ni sposoban ni rođen ni štaja znam šta z ataj ideal.
zato većina ljudi u želji da izbjegnu gorak okus neuspjeha rađe takve žene promatra iz daljine.
a i shvaćam ih.
svi ljudi maštaju da će ih zapast ono najbolje.
grubo je buđenje kad čovjek spozna da ima limite.
a to nije samo u muško-ženskim odnosima.
mnogi dobri boksači nakon što izgube meč, padne im moral i često više nikad ne dosegnu vrh. dok su pobjeđivali imali su unutarnju snagu ali poraz im često usadi u glavu onaj crv spoznaje da su limitirani i tada ih sumnja pojede.
nije lako okusiti poraz. gorak je to okus. ali nakon poraza pobjeda je puno slađeg okusa.
endsieg!

Ilirk@
05-01-2011, 16:33
drugim riječima, capo, muški ego i nesigurnost koja ga prati, najviše zahebaje nas "snažne" žene? :)

znala sam da nije do nas... :D

čovječe, pa tko bi mene trpio, na primjer? kako rekoh, u meni sa karakterom skoro pa tona žive vage. i to bez kreveta.
da mi čovik nije kakav jest, odnosno, da nije onaj pravi imocki oportunist koji će svašta pritrpiti zbog udobnosti koju mu pružam, zbog lipe i pametne dice koju mu rađam, zbog konaca koje držim, računa koje plaćam i one četri ćoše koje mi pleća lome, a još k tome nisam ni gabor, nikad ti se ja ne bih udala.

caporegime
05-01-2011, 16:41
gledaj to s druge strane. to je subjektivan osjećaj koji čovjeka ipak čini čovjekom.
najgore je što takve dobre žene na kraju popizde jer im nitko ne prilazi pa ponekad i one naprave grešku u koracima i ne uspiju prepoznati psa lutalicu koji se uvaljuje svakome i koji u odnosu na žene ima isti okus kao i pijanac kojemu je svejedno hoće li zeksat litru brlje ili chivaca odnosno martela.

znam jako puno predivnih, lijepih i kvalitetnih žena koje se nisu udale upravo iz razloga koji sam prethodno naveo a ne žele se udati pošto poto za neku budalu.
a možda ti muž namjerno želi da ti imaš takav dojam. pa da popizdiš. pa da ta tona s karakterom grune u eksploziju.
jer kako kažu stari hetiti; ima li išta ljepše no gledat erupciju vulkana dok riga vatru u svojoj veličanstvenosti.
ili su to bili skiti? ili sasanidi?
uglavnom, žena koja je puna energije i koja je živa vatra....bolje nego da se skroz pasivizira.

Inkvizitor
05-01-2011, 16:42
drugim riječima, capo, muški ego i nesigurnost koja ga prati, najviše zahebaje nas "snažne" žene? :)

znala sam da nije do nas... :D

čovječe, pa tko bi mene trpio, na primjer? kako rekoh, u meni sa karakterom skoro pa tona žive vage. i to bez kreveta.
da mi čovik nije kakav jest, odnosno, da nije onaj pravi imocki oportunist koji će svašta pritrpiti zbog udobnosti koju mu pružam, zbog lipe i pametne dice koju mu rađam, zbog konaca koje držim, računa koje plaćam i one četri ćoše koje mi pleća lome, a još k tome nisam ni gabor, nikad ti se ja ne bih udala.

samo zbog toga te trpi.

pa onda je on skromno biće..

Inkvizitor
05-01-2011, 17:11
ljudi se boje. nije lako naići na pravo žensko.
onda dolaziš do zaključka da je to osoba ili barem soj osobe koju smatraš za sebe.
ako kod takve propadneš, popušiš ili kako god, uhvati te osjećaj defetizma, dakle došao si do ideala i shvaćaš da nisi dovoljno ni sposoban ni rođen ni štaja znam šta z ataj ideal.
zato većina ljudi u želji da izbjegnu gorak okus neuspjeha rađe takve žene promatra iz daljine.
a i shvaćam ih.
svi ljudi maštaju da će ih zapast ono najbolje.
grubo je buđenje kad čovjek spozna da ima limite.
a to nije samo u muško-ženskim odnosima.
mnogi dobri boksači nakon što izgube meč, padne im moral i često više nikad ne dosegnu vrh. dok su pobjeđivali imali su unutarnju snagu ali poraz im često usadi u glavu onaj crv spoznaje da su limitirani i tada ih sumnja pojede.
nije lako okusiti poraz. gorak je to okus. ali nakon poraza pobjeda je puno slađeg okusa.
endsieg!

muški strah od odbijanja. Povrijeđeni ego. Sviđa mi se, vidi kako je lijepa a a šta ako me odbije. Hoću li biti predmet sprdnje. Hoće li mi pasti samopuzdanje. Hoće li me ismijati. Ipak ću drugi put bit će prilike. Ljudi s odgodom.

To su najčešća pitanja koja si postavlja ustrašeni muškarac kad vidi šesno i stasito žensko čeljade pa mu srdašce zatitra.

a ustvari jednostavno je..

ako budeš odbijen..bar znaš da si probao, nema nikakvog osjećaja manje vrijednosti, dapače.

najgore je kad ostane u zraku, mogao sam ali ali ali.

sviđala se meni a i ja njoj..

i šta..ništa..

nema gore stvari od neizvjesnosti..to ždere..

strah je najveći neprijatelj insana..

caporegime
05-01-2011, 17:36
e to dolazi s godinama.
kad shvatiš da vrijeme ide a kad vrijeme prođe džaba ti onaj subjektivni osjećaj da ipak nisi doživio možebitni debakl i pad vjere u sebe odnosno razočaranje.
kad shvatiš da ćeš se do kraja života gristi što nisi probao.
to je subjektivna problematika u mnogim vidovima života, ne samo u ljubavi.

HVO-110
05-01-2011, 18:18
Svašta pametnog pročita iznad.
Uvijek sam se pitao zašto lijepe žene završe s rugobama.
I davno došao do zaključka, da se radi o strahu. Oni malo ružniji moraju razradit bolju taktiku prema ženama, tako da izgube strah od neuspjeha. I napadaju sve redom, pa i lijepe žene kojima zbog straha nitko ne prilazi, a ovi im se učine zanimljivi i to bude to.
Kao što reče Capo, to dolazi s godinama, ali propuštene prilike se ne vraćaju...
Koliko puta sam doživio da čujem, da je bio hrabriji mogao me imat. Fin dečko, al stidan.

Graničar Jozo
08-01-2011, 21:39
snažne žene su žene koje znaju popraviti svog muškarca.

Ilirk@
09-01-2011, 14:45
snažne žene su žene koje znaju popraviti svog muškarca.

legne podanj i popravi ga i bez ključa i montirača... :p

caporegime
09-01-2011, 16:40
a što ako se muškarac poput novih vw-a stalno kvare?
onda bi snažna žena bila ona koja kad ga jednom popravi ovom ne pada na pamet da se kvari više

Inkvizitor
09-01-2011, 17:03
legne podanj i popravi ga i bez ključa i montirača... :p

:rofl:rofl:rofl

Ilirk@
09-01-2011, 18:04
a što ako se muškarac poput novih vw-a stalno kvare?
onda bi snažna žena bila ona koja kad ga jednom popravi ovom ne pada na pamet da se kvari više

e tu i jest kvaka.
ja ga jednom popravim, on se namjerno kvari svako malo.. :(

(kako bi se ovaj đuturum roškopoljski nasmijao da ja malo ne zamanitam :D)

caporegime
09-01-2011, 18:06
e tu i jest kvaka.
ja ga jednom popravim, on se namjerno kvari svako malo.. :(

ne bih htio ispasti lascivan al pored opisane metode popravka...pa kome bi se isplatilo da se više ne kvari?

Inkvizitor
09-01-2011, 18:19
e tu i jest kvaka.
ja ga jednom popravim, on se namjerno kvari svako malo..

:lupa

:rofl

bez starca nema udarca..:mad:

Škutor Mate
09-01-2011, 21:54
bez starca nema...

nema...

šta ono, zaboravijo sam