PDA

Pogledaj Full Version : HERA-šačice srboljubnih pičkica, ne pričajte o hrvatstvu jer....VI NISTE HRVATI!

caporegime
16-08-2011, 11:31
HERA smatra da je Oluja bila uvod u Dayton a Dayton nije sloboda nego tamnica jednog naroda, prema tome ni Oluja za Hrvate u BIH nikako ne može biti simbol slobode. Hrvatima u RH da, Hrvatima u BIH ne."

"HERA smatra da jedini stanovnici BIH koji danas trebaju slaviti jesu stanovnici Bihaća.

Svim Perecima koji su na teret BIH , poslali 50.000 mladih Kninjanki , Glinjanki, Petrinjki etc. a vojnu pobjedu hrvatskog naroda pretvorili u veliki politički poraz Hrvata u BIH HERA na kraju poručuje nemojte više. Hvala vam.

Hrvatski Rojsovi i Zvonkobušići, svi mogući likovi iz crtanih filmova, raznorazni integralisti i podanici Zagreba, danas idu u Knin. SinnFeinovci nemaju razloga za slavlje. Oni danas šute, svjesni da su njihovi roditelji jednako kao i njihovi djedovi u II svjetskom ratu poslužili tek samo kao topovsko meso Perecije. Graničari. Nikad više!

NAŠE VRIJEME DOLAZI! Mi sami! - stoji na kraju priopćenja HERE."

"HERA smatra da je stoga Ćurkovićev članak usmjeren isključivo na Hrvate u BIH i samo je odraz iposljedica dugogodišnjeg primitivnog malograđanskog autorasizma te nacističke i na žalost, buduće EU državice, koja je istrijebila Židove, pa Rome, pa Srbe i sada svoj klerofašistički nerv uvezan sa kapitalističkom truleži usmjerava na Hrvate u BIH."

"HERA - hercegbosanska republikanska alternativa danas kasno popopdne izdala je naredbu svim svojim članovima širom HB i RH da se sutra obavezno i bez odgode odazovu koncertu i podrže ovo humano djelo torcide a onima koji su spriječeni ići da obavezno kupe minimalno jednu ulaznicu. Naredba je , kako priopćavaju u HERI neopoziva."

nevjerojatno je da dvoje-troje ljudi, uzme sebi za pravo da nstupa na ovaj način glumeći neku tajnu ćeliju iako je sve ovo teška farsa.
ipak, poručujem herićima da mi se napuše, snažne grabovačke integralističke kurčine jer im je najveći domet i doseg imati tu čast kleknut pred praunuka ilije mišetića i ustima doživjeti savršenstvo.
ukoliko se netko od njih uvrijedi, ja ga pozivam da skupi muda pa pokuša obraniti čast onako kako je muškarci brane, iako je ovo "muškarci", dovoljno da se herići ne nađu u tom pojmu.
naći me možete vrlo lako.

svoju naviku klečanja i ljubljenja srpskih guzica slobodno nastavite prakticirati NASAMO ali ne spominjite više časno hrvatsko ime jer, VI NISTE HRVATI!

caporegime
16-08-2011, 11:35
p.s. herići, ako niste dosada znali, srbi vam ne vole izdajnike i pičke pa unatoč vašem klečanju pred njima i konstantnom oralnom zadovoljavanju, nećete se usrećiti.
naprotiv. završit ćete karijeru onako kako ste je i provodili-ko govna.

Ilirk@
16-08-2011, 12:22
ti si taj 'proglas' malih iscidaka očito tek sad vidio :D :D

već sam napisala komentar negdi na jednoj drugoj temi... ne da mi se ponavljat... uglavnom, dno dna, smeće komunjarsko, gori od poturica.
poturice nisu znali o turcima ništa osim što su gladni i nepismeni u strahu od mača, postali to što jesu.
ali posrbice, u današnje vrime, nakon toliko ratova sa srbima, podvala i izdaja, 65 godina komunističke laži i masovnog masakra nad hrvatima i hrvatstvom, oni se ponašaju gore nego poturice...
povraća mi se od njih, ali čuj... svako vrime nosi svoje brime.. i oni će svoje uprtit.
al neće bit više 'uprti pa isprti', nego 'uprti pa do smrti'. tako mi bog pomoga'...

Ilirk@
16-08-2011, 12:25
p.s.

taj prvi dio teksta nema veze sa pozivom na koncert.
to je mardar kopirao tako, ali original tekst je bez poziva na koncert.

prvi je pisao najvjerojatnije šušnjar ili netko s njim blizak, usko blizak, intiman čak... a poziv su pisali ovi što navodno nemaju sa njim ništa iako to ni na moj izričit poziv ne žele javno napisati i javno se ograditi.
dok god je tako, za mene su svi isti.
šizo fren!

caporegime
16-08-2011, 12:36
nevjerojatno je da ta šaka jada ima obraza sebe poistovjetiti sa ukupnim hrvatskim narodom u bih.
to je nešto kao kad ona gamad ante tomić i slični, počnu sebe predstavljata kao hrvate odnosno kao ukupnost hrvata u rh i njihovih stavova kad seru o hrvatima iz bih kao o parazitima i onima koji dvaput glasuju.

Ilirk@
16-08-2011, 12:44
pa anonimno možeš što hoćeš. iako, ima ih koji nisu anonimni pa opet seru gdje stignu. more im bit jer smo nikakav narod.

Gala
16-08-2011, 12:51
he.he.
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=904:posuka-hera-ponovo-u-akciji&catid=34:drutvo&Itemid=54:003B-)

Ilirk@
16-08-2011, 12:56
jel to ista hera što je pisala onu bljuvotinu ili ona tobož drugačija?

Ilirk@
16-08-2011, 13:01
i još jedno pitanje za hera aktiviste: smidete li vi pisat protiv slave kukića?

Gala
16-08-2011, 13:07
i još jedno pitanje za hera aktiviste: smidete li vi pisat protiv slave kukića?

Pišemo ,pišemo samo može jedno pitanje tebi ?
-Zašto HDZ trpi tog tipa i zašto HDZ ništa ne piše protiv njega ?

caporegime
16-08-2011, 13:07
he.he.
http://www.posusje-online.info/index.php?option=com_content&view=article&id=904:posuka-hera-ponovo-u-akciji&catid=34:drutvo&Itemid=54:003B-)

znači, nažvrljat nešto navečer po zidu i sve im se oprašta što su pisali?
mogu li ja tako ošamarit jurišića, nabit lijanovića u guzicu pa, npr., pisati sve najgore o hercegovcima a da mi se objavljuje i uslijed prethodnjih radnji oprašta?

jeli moguće da netko javno pljuje po svom narodu, javno liže srpske guzice, iznosi laži i prvenstveno takvim djelovanjem ruši poziciju hercegbosanskih hrvata bez obzira na nominalna zalaganja, i da mu se to tolerira?

jesmo li mi hrvatui spali na to da je dovoljnoi da se malo prdne u smjeru platformaša i da je to dovoljno a da se opasno kontra hercegbosansko djelovanje tolerira?
pa te here treba izbit od batina, smeća četnička!

caporegime
16-08-2011, 13:08

pa nismo mi glasilo hdz-a.
zar je opravdanje nešto što se drugome nabija kao krimen.

ova izlika glasi+; da hdz ne valja.
pa ne može se nekoga opravdati samim time jer i netko drugi to isto radi.
a to što radi ne valja.

Ilirk@
16-08-2011, 13:20

ne znam. materemi. hrvati nemaju poštenih ljudi u politici, a tako ni stranaka. tako da me hdz niti ne čudi.
ako misliš da sam hadezeovka, mašila si ceo fudbal. nikad bila niti ću biti.
ako misliš da držim neki medij kojim upravlja hadeze, i to si mašila ne samo fudbal, nego celi stadion.
nego, imaš li nešto gdje je hera pisala protiv kukića?
znam da vaši glasnogovornici ne daju ni jedan jedini negativni komentar o njemu objaviti.
to mi je baš šizofreno.
a tko pita, ne skita... eto, ja pitam.

Gala
16-08-2011, 13:20
znači, nažvrljat nešto navečer po zidu i sve im se oprašta što su pisali?
mogu li ja tako ošamarit jurišića, nabit lijanovića u guzicu pa, npr., pisati sve najgore o hercegovcima a da mi se objavljuje i uslijed prethodnjih radnji oprašta?

jeli moguće da netko javno pljuje po svom narodu, javno liže srpske guzice, iznosi laži i prvenstveno takvim djelovanjem ruši poziciju hercegbosanskih hrvata bez obzira na nominalna zalaganja, i da mu se to tolerira?

jesmo li mi hrvatui spali na to da je dovoljnoi da se malo prdne u smjeru platformaša i da je to dovoljno a da se opasno kontra hercegbosansko djelovanje tolerira?
pa te here treba izbit od batina, smeća četnička!
KOme,čemu ,šta ?Koga,čega ,što nekome imaš oprostiti ,javi se znači onom tko je pisao te tekstove i nemoj uopćavat ,pojedine tekstove na koje reagiram i ja, kao i vi !

caporegime
16-08-2011, 13:26
ako netko nešto napiše i potpiše kao hera, a radi se najgorim bljuvotinama, ja bi dobro promislio kad bi objavio i potpisao nešto pod njihovim imenom, pa da su mi materi donirali novo srce.
to znači, da kad bi jurišić i ekipa nešto napravili nominalno dobro, i njih bi objavili i afirmativno prikazali?
ja mrzim jurišića i platformsaše više nego sve here zajedno pa to ne znači da im ne bi presudio uživo zbog onog teksta o oluji, pa da još stoputa oderu po platformašima.

Gala
16-08-2011, 13:33
ne znam. materemi. hrvati nemaju poštenih ljudi u politici, a tako ni stranaka. tako da me hdz niti ne čudi.
ako misliš da sam hadezeovka, mašila si ceo fudbal. nikad bila niti ću biti.
ako misliš da držim neki medij kojim upravlja hadeze, i to si mašila ne samo fudbal, nego celi stadion.
nego, imaš li nešto gdje je hera pisala protiv kukića?
znam da vaši glasnogovornici ne daju ni jedan jedini negativni komentar o njemu objaviti.
to mi je baš šizofreno.
a tko pita, ne skita... eto, ja pitam.

Nisam ni gađala samo pitam ,zašto tolika pasivnost kod HDZ zar bi mi trebali čistiti onakve kao onaj tip, a HDZ šuti u svemu pa i ovome
Moj glasnogovornik nije ovaj što ga navodiš ,promašila si .
Dok je ova ekipa s p..... urlala ispod Herinih priopćenja sinn fein ,ja nisam.Tako da se zna!

caporegime
16-08-2011, 13:40
za ove s p......ste nebitni anonimci. kvalifikacija iz prve ruke.
a držite im svijeću.
jeli jedno noćno pisanje protiv platformaša toliko bitno da im se u ime toga toleriraju ovakva sranja.
što se mene tiče, naslađe bi mi bilo te srpske guzolize vidjeti na livadi.

Ilirk@
16-08-2011, 13:50
zašto slavu kukića zoveš 'onaj tip', a poskok 'p......'?

onaj tip može biti kao i ona stvar, goli qrac. a to p...... može značiti 'pizda'.
budi konkretnija. zar misliš da će te ovdje netko banirati ako spomeneš ljude, odnosno, te pojave pravim imenom?
mi nismo poskok. mi znamo što je demokracija.
naravno, ako nije u pitanju tvoj strah da te pod tim nickom ne prati ekipa iz centrale pa bi mogla u skoro vrijeme pod lampu...
ako je ovo potonje, ja ti ne mogu pomoći, neka ti bog pomogne...

Gala
16-08-2011, 13:56
zašto slavu kukića zoveš 'onaj tip', a poskok 'p......'?

onaj tip može biti kao i ona stvar, goli qrac. a to p...... može značiti 'pizda'.
budi konkretnija. zar misliš da će te ovdje netko banirati ako spomeneš ljude, odnosno, te pojave pravim imenom?
mi nismo poskok. mi znamo što je demokracija.
naravno, ako nije u pitanju tvoj strah da te pod tim nickom ne prati ekipa iz centrale pa bi mogla u skoro vrijeme pod lampu...
ako je ovo potonje, ja ti ne mogu pomoći, neka ti bog pomogne...

Za tvoju informaciju ne kvarcam se !Možda misliš na let -lampu ,a ni to mi ne triba .:)

caporegime
16-08-2011, 13:59
Za tvoju informaciju ne kvarcam se !Možda misliš na let -lampu ,a ni to mi ne triba .:)

ne boj se gala. s nama si. svaki prosječan član ovog foruma izdegeneči svu heru bez imalo umora.
ovdje si sigurna.
otvori dušu.
skini sa sebe teret što ti ga dušmani izdajnički natovariše.

Ilirk@
16-08-2011, 14:00
da ne bi bilo zabune, radi se o staroj udbaškoj metodi ispitivanja. vjerujem da su je pojedinci naučili od očeva i dedica... :)

http://www.mentalhelp.net/images/root/xid10060872_interrogation.jpg

mardar
16-08-2011, 14:13
"HERA smatra da je stoga Ćurkovićev članak usmjeren isključivo na Hrvate u BIH i samo je odraz iposljedica dugogodišnjeg primitivnog malograđanskog autorasizma te nacističke i na žalost, buduće EU državice, koja je istrijebila Židove, pa Rome, pa Srbe i sada svoj klerofašistički nerv uvezan sa kapitalističkom truleži usmjerava na Hrvate u BIH."

Ma ima toga još ko će sve povaditi.Npr,kao priopćenje HERE kod oglašavanja Ivana Lovrinovića iz srednje Bosne o teškom položaju Hrvata.Da vas podsjetim da je Hera osula paljbu po Lovrinoviću prozivajući ga da je bezmud i pozivajući ga da odstupi.Zahtjev je bio izričit.A HERA bi preuzela borbu za prava(baš me zanima zašto je to priopćenje HERE nestalo iz arhive-dobro možda ga i ne znam naći)Hrvata srednje Bosne.No što se događa poslije toga.Isti taj Lovrinović ne odustaje i učinkovito prosvjedima pred OHR-om kao i stalnim prosvjedima vraća stvari na početak i izaziva reakciju čak i Inzka.To je jedini konkretan odgovor platformašima i Inzku od formiranja platformaške vlasti u Federaciji što može dovesti i do sloma čitave federalne nelegalne platformaške vlasti u Federaciji BiH.Nadam se da će tako i biti.Napokon se pojavio i jedan iz redova HDZ-a koji je nešto u konkretno napravio to Lovrinoviću niko ne može osporiti.
Zašto ovo ja sada citiram.Pa evo zanima me ako se ne slažem sa nizom suludih teza koje postavlja HERA kao što je ova gornja ,ili kao što sam već prije ovdje i ja navodio,pa evo i capo danas,po kojem kriteriju sam onaj koji podržava Komšića i platformu ili sam HDZ-ovac.Gala odmah da znaš da si ti iz ovog za Komšića isključena jer možda je riječ o nesporazumu, riječ je ovdje o onima koji ukoliko se ne podržavaju stavovi HERE do svakog slova, ljude nazivaju komšićevcima ,ustašama ,gerijatričarima ,fosilima sa pozivima da odstupe.Ma ko to ima pravo da tako naređuje.HERA ili Zirdum.Ma meni oni neće naređivati,kome mogu neka naređuju.I još nešto bih se ja upitao.Ukoliko podržavam dva HDZ-a ili HSS sa Ljiljom na čelu a ne onaj udbaški HSS Zubaka zašto pravim grešku i nisam prihvatljiv?Zar time i ja ne poštujem volju većine Hrvata na glasovanju.Koga imam za podržati ?To mene zanima.Ko mi ima pravo spočitavati bilo što ako podržavam onu opciju koja nam je jedina preostala i za koju sami tvrdimo da je jedina legalna da nas zastupa.Ako ih ne treba podržati ponovo da upitam pa koga ćemo.Gdje su te nove snage koje će se izboriti za prava Hrvata u Bih.Ma nigdje ih.Najlakše je pljuvati sve oko sebe a ništa baš konkretno ne učiniti osim stvaranja pomutnje.

I još nešto sjeća li se neko silnih tekstova o rasizmu Hrvata poslije dojave o postavljenoj bombi na koncertu Nede Ukraden u Imotskom.Upregli su se svi novinari usta punih demokratskih načela da prikažu Hrvate kao rasiste i one koji mrze Srbe.O nekoliko kapa i majica na Thompsonovom koncertu među sto tisuća ljudi bruje svi ti novinari a na otvorene prijetnje i pjevanje četnika u sred Hrvatske ne reagira niko.Dodiku se hvalospjevi pišu bez obzira što govorio.Sve se pravda time da je to trenutačni interes .Hrvati sve mogu progutati.A Hrvatska ne pruža dovoljnu potporu Hrvatima Bih ali za veliki dio toga snosimo i sami krivnju.Nije nam Jurišića u Budimira instalirao u vlast niko iz Hrvatske Oni su odavde iz našega okruženja .A da smo svi stali iza jednog strateškog plana za opstojnost svi bi nas i morali podržati a MZ ne bi ništa mogla učiniti na štetu Hrvata.Ovako još od Alijanse zbog prije svega domaćih izdajnika sustavno nam oduzimaju sva prava.Mislim da bi bijes trebalo upućivati prije svega na one koji su doveli do ovoga .A to su Jurišić i kompanija .Samo tako mogu podržati HERU a nikako u pljuvanjima Hrvatske i domoljublja.Ko to može neka podržava .

Gala
16-08-2011, 14:31
da ne bi bilo zabune, radi se o staroj udbaškoj metodi ispitivanja. vjerujem da su je pojedinci naučili od očeva i dedica... :)

http://www.mentalhelp.net/images/root/xid10060872_interrogation.jpg

to je neki IN salon za kvarcanje :)koliko vidin po slici

Ilirk@
16-08-2011, 14:38
mardare, nije se gazdi zamirit. ili, da to kažem u nekršćanskom duhu kako prigoduje antiklerikalnoj i antikršćanskoj heri, duhovnom guruu :)

mardar
16-08-2011, 14:46
mardare, nije se gazdi zamirit. ili, da to kažem u nekršćanskom duhu kako prigoduje antiklerikalnoj i antikršćanskoj heri, duhovnom guruu :)

Eh pa boli me turac ko se ne smije zamjeriti neka i ne zamjera.:):)

caporegime
16-08-2011, 23:31
i ovdje smo rekli manje više sve.
sve što stoji na komentaru prigodnog članka vrijedi i za ovdje.

Graničar Jozo
25-08-2011, 10:57

a ova ti je dobra

LOL

p.s. čini mi se da sam doista toga propustio u ovih 20-ak dana

caporegime
25-08-2011, 11:26
jozo.....zaključano je.
ključat ću ponovo a ti otvori ako misliš da imaš dobar razlog

Graničar Jozo
25-08-2011, 11:28
samo klučaj :)

nisam vidio da je zaključana

caporegime
25-08-2011, 11:34
evo ključam opet

Inkvizitor
25-08-2011, 11:47
Daj nemojte ključat. Čemu ključanje. Želim pratiti rad Here i njezine akcije

caporegime
25-08-2011, 11:55
ali inkvi, ova tema je bila reakcija na užasavajuća priopćenja virtualne here o kojoj smo rekli sve što smo imali.
obzirom da terenska hera i virtualna hera nije isto postoji opasnost od miješanja i izvlačenja krivih zaključaka.
recimo da je ova virtualna hera, podanička srboljubna koja svoj kompleks od srba i urođenu netrpeljivost prema hrvatskoj kao takva od nas ocijenjena.
sastoji se od ničega, virtualnog prostora i to je to.

ostavimo ove terenske momke nek rade i nek se afirmiraju.
dođe li do nekih daljnjih akcija, afirmativnih, u tom slučaju će dobiti temu afirmativno orijentiranu.

Inkvizitor
25-08-2011, 11:59
ma dobro, meni je to više zajebancija, pa su neka njihova priopćenja i duhovita.

nema štete od teme

caporegime
25-08-2011, 12:01
onda ćemo otvoriti posebnu temu jer ako dođe do dobrih akcija kako o njima pričati afirmativno na temi koja se ovako zove.
tema je bila potaknuta onim iogavnim priopćenjem i odnosi se na bilo koga tko sae tim priopćenje slaže.
kako to ipoak nije tako nego se radi različitim ljudima a istom imenu moglo bi doći do daljnjih komplikacija.

Inkvizitor
25-08-2011, 12:04
Onda dobro.

caporegime
25-08-2011, 12:26
nije dobro. ne mogu zaključat prije nego nešto napišem a ne mogu samo točkicu jer poruka mora imati barem 10 znakova.

Graničar Jozo
25-08-2011, 12:34
ja bih volio da mi netko pojasni razliku između HERA-e "na terenu" i ove Zirdumove. zirdumovu smo skužili, a šta je onda HERA sa terena

caporegime
25-08-2011, 12:43
...odustajem

Gala
25-08-2011, 12:50
ima nova tema ....jeste li ovu zaljučali ili niste ?