PDA

Pogledaj Full Version : Blamaže, sitne podlosti, prevare.....

caporegime
05-01-2011, 08:38
http://www.vecernji.hr/zivot/trgovacka-varka-kaput-599-kuna-snizili-599-kuna-clanak-235152

za ovo sam morao otvoriti posebnu temu.
malo kao podsjetnik da ipak živimo u okruženju u kojemu prosperiraju sitne duše.

HVO-110
05-01-2011, 09:17
Ne bi me iznenadili da su povećali cijenu, a napisali sniženje.
U zadnje vrijeme sve više primjećujem općenito kako su ljudi postali sitničari, doslovno spremni su pojest govno za kunu.
Razumijem da se netko proda za milijone, pa nešto s tim napravit...
Ali ovi sitničari... to nikako ne kontam, a sve ih je više.

HVO-110
07-01-2011, 16:24
U srijedu navečer u busu kad sam se vraćao za Usoru, bio sam prisustan sitnoj prevari...
Bus ide od Pule za Sarajevo (Biss turs iz Zenice, vlasnik se preziva Babić mada ne vjerujem da je Hrvat), preko ZG-a.
Uglavnom u Puli je frajer ušao u bus nije imao love s njim je bila žena i dijete, te je rekao vozačima da mu plate karte a da će ih lova čekati u Derventi ( lik srbin, vozači Muslimani).
I vozači plate karte, oko 750 kn za njih troje.
Kad u Derventi, došao stari od frajera ali bez love, pola sata natezanje, daje im lik ključeve od golfa 1, i ženu i djete al nema love...
I tako jadni vozači popušiše oko 200 marki.
Baš je bilo jadno!

caporegime
07-01-2011, 16:28
U srijedu navečer u busu kad sam se vraćao za Usoru, bio sam prisustan sitnoj prevari...
Bus ide od Pule za Sarajevo (Biss turs iz Zenice, vlasnik se preziva Babić mada ne vjerujem da je Hrvat), preko ZG-a.
Uglavnom u Puli je frajer ušao u bus nije imao love s njim je bila žena i dijete, te je rekao vozačima da mu plate karte a da će ih lova čekati u Derventi ( lik srbin, vozači Muslimani).
I vozači plate karte, oko 750 kn za njih troje.
Kad u Derventi, došao stari od frajera ali bez love, pola sata natezanje, daje im lik ključeve od golfa 1, i ženu i djete al nema love...
I tako jadni vozači popušiše oko 200 marki.
Baš je bilo jadno!

čuj i ženu i djecu......pa kamo ide ovaj svijet.
doduše mogo je uzet jedinicu za dijelove.

HVO-110
07-01-2011, 16:33
čuj i ženu i djecu......pa kamo ide ovaj svijet.
doduše mogo je uzet jedinicu za dijelove.

Bili su uzeli ključeve, al diće s golfom kad moraju dalje vozit. I onako sam kasnio u kafanu 40 min zbog toga.
Frajer vjerovatno ima duple ključeve pa su mu vratili i one što je dao.
Alalili su mu kako rekoše i ćao.
Kako sam sinoć ponovno došao s istim busom, vidim jednog vozača, koji mi kaže da mu je drugi kolega kad ga je ostavio imao sudar kod Sarajeva 2 poginule osobe, a vozaču hvala Bogu ništa nije bilo.
Prešlo mu auto na njegovu stranu...

caporegime
07-01-2011, 16:46
mogli su se mijenjati i voziti, pa tako do zenice.
jedan vozi bus drugi keca.
al da je nudio i ženu i dijete....pa šta žena na to?

HVO-110
07-01-2011, 16:52
Ništa gleda... Jadno dijete 3-4 g.
Frajer je onaj klasični primjer šibicara, ne bi me čudilo da se tim bavio u Puli.
Mrtav-ladan.

caporegime
07-01-2011, 16:53
bože me sačuvaj. uh da mi je 24 sata vlasti. takav bi dobio doživotnu zabranu u rh.

caporegime
04-02-2011, 14:38
http://www.jutarnji.hr/stavljao-miseve-u-kruh--jogurt-i-mlijeko-pa-ucjenjivao-proizvodace/923012/

bože sveti...pa kamo ide ovaj svijet :o:confused::rofl

Graničar Jozo
04-02-2011, 14:48
http://www.jutarnji.hr/stavljao-miseve-u-kruh--jogurt-i-mlijeko-pa-ucjenjivao-proizvodace/923012/

bože sveti...pa kamo ide ovaj svijet :o:confused::rofl

pričalo se da su kod nas u varešu prije rata pekari stavljali u kruh špenu (ono što ostane nakon obrade/struganja metala) kako bi kruh bio teži. znam da je jednom ujko pronašao baš tu špenu u kruhu, al nisam siguran jel to bila baš masovna apojava.

a gleda sam reportažu u njemačkoj gdje je jedan grk u kruhu našao upotrebljavani kondom. čovjek tužio pekara i dobio neke masne pare. :)

Ilirk@
04-02-2011, 19:01
što im je isprika za špenu u kruhu? da je obogaćen željezom? :p

Graničar Jozo
07-02-2011, 11:05
što im je isprika za špenu u kruhu? da je obogaćen željezom? :p

to su posebni dodaci za slabokrvne. a besplatni su :)

caporegime
17-02-2011, 12:54
http://www.jutarnji.hr/opljackali-3000-kuna-koje-je-stogodisnjakinja-cuvala-za-put-kceri--73-/926036/

kao ide ovaj svijet......

zlatni_ljiljan
17-02-2011, 15:38
101 godina aferim,ta se rodila u Austrougarskoj za Franje Josepha ta ima sigurno jos ushtekani grosha,dinara srpskih,pavelicevih kuna ,markovicevog jakog dinara,samo treba potraziti po tavanu ...

caporegime
23-02-2011, 20:16
neko mi je maznuo ratkape s kotača, majku jebo svoju.

Graničar Jozo
23-02-2011, 20:40
neko mi je maznuo ratkape s kotača, majku jebo svoju.

LOL. Baš sam se neki dan pitao kako to da nitko ne krade ratkape. :rofl

Doduše, moje su malo oštećene, ali opet :)

Ilirk@
24-02-2011, 08:51
da vas podučim kako se to radi.
ako imaš u susjedstvu problematične tipove, one što rado hoće ukrasti, prevariti, prodati drogu i, uglavnom, baviti se svim i svačim samo da nije u okviru zakona i da ne mora kopati po polju za preživljavanje, onda lijepo uhvatiš takvog za vrat, malo ga pritisneš uza zid, objasniš mu da si "na ti" sa vatrenim oružjem, a ni sa hladnim nisi u svađi, pa mu opišeš što će mu se točno desiti ako ti samo sitnica, samo jedan mali kamenčić sa staze oko kuće nestane ili primjetiš da je pomaknut i bez obzira na sve njegove alibije, objasniš mu da je on UVIJEK krivac, onda ćeš vidjeti kako leti na prozor kad god se začuje sumnjiv šum, rukom sklanja zavjese i pazi da kamenčić (TVOJ kamenčić) stoji na mjestu...

caporegime
24-02-2011, 08:59
uh...ja u susjedstvu na minut hoda u krugu imam barem 4-5000 susjeda.
dok ja napravim popis tko je sve problematičan odoše i kotači s auta a kamoli ratkape.

the outfit
24-02-2011, 09:15
ilirk@, u tom kvartu (ako sam dobro skužio capo je odnedavno u mom komšiluku) ima 500-600 kako ti kažeš "problematičnih tipova" ....

caporegime
24-02-2011, 09:21
ilirk@, u tom kvartu (ako sam dobro skužio capo je odnedavno u mom komšiluku) ima 500-600 kako ti kažeš "problematičnih tipova" ....

pa nisu uzalud i seriju snimali o našem kvartu a nije bila sapunica ili humoristička :rofl:rofl

Ilirk@
24-02-2011, 09:52
hebiga, ja ipak živim u malo zdravijoj okolini, makar i imocki pomalo slijedi hrvatske trendove.
mišljah na uže susjedstvo, ono u zgradi, susjednim kućama... nije vrag da svaka kuća ili ulaz ima 5-6 narkića i lopova?
nemojte pretjerivati, tako nije ni u bronksu.
inače, takve krađe rade samo oni koji s prozora mogu pratiti tvoje navike i koji te svako jutro pozdravljaju na stubištu. dokazano.
međutim, ja imam mogućnost i odseliti u hercegovinu, pogotovu od prije par dana kad sam i službeno postala vlasnik nekretnina...

caporegime
24-02-2011, 09:59
hebiga, ja ipak živim u malo zdravijoj okolini, makar i imocki pomalo slijedi hrvatske trendove.
mišljah na uže susjedstvo, ono u zgradi, susjednim kućama... nije vrag da svaka kuća ili ulaz ima 5-6 narkića i lopova?
nemojte pretjerivati, tako nije ni u bronksu.
inače, takve krađe rade samo oni koji s prozora mogu pratiti tvoje navike i koji te svako jutro pozdravljaju na stubištu. dokazano.
međutim, ja imam mogućnost i odseliti u hercegovinu, pogotovu od prije par dana kad sam i službeno postala vlasnik nekretnina...

pa teško da bi netko aktao danima ratkape s prozora.
pun nam je kvart geliptera pa je to mogao učiniti bilo tko.
osim toga, po mojom nekim iskustvima (drugi mi pričali da netko ne bi pomislio da i ja kokošarim) onaj kome trebaju takve vozi se po gradu i kad uoči prikladan auto, odradi posao za minut i štanga.
nema veze, ionako ću ih pronaći na hreliću :rofl

a zar se seliš? istina bog i ne bi otišla daleko ali živo me zanima kako bi onaj imotski dio prihvatio odlazak priko?
obzirom na one vesele sveprisutne trzavice na razini hrcegovina-imocki koje nas sve u dokolici zabavljaju?

Ilirk@
24-02-2011, 10:11
mom burazu u zagrebu je pokušao ukrasti automobil, ne prolaznik, nego lik iz zgrade prekoputa. da je znao kako i da ga nije brat ugledao kroz prozor, sletio doli i trčao za njim, ostao bi bez auta, krvavo stečenog.
ali to za ratkape je moguće. takve stvari najčešće rade klinci i oni što im brzinski treba sitno za šmrk.
takvi kod nas kradu pršute i kobasice pa prodaju :D

što se selidbe tiče, boli me neka stvar za imoćanima i kako bi to prihvatili.
tamo sam već osamnaestu godinu i da mi nije ovo dobrog čovika i prikokrasne dice, ne bih mogla reć da sam se usrićila u tom okruženju i ljudima.
nego sam ti ja malo čudna biljka, ne baš komunikativna i pomalo distancirana od svega i svačega, pa imam svoj mali svijet u kojemu maksimalno uživam.
aj vidit ćeš na lito kad dođeš di sam i kako mi je... :)

caporegime
24-02-2011, 10:17
mom burazu u zagrebu je pokušao ukrasti automobil, ne prolaznik, nego lik iz zgrade prekoputa. da je znao kako i da ga nije brat ugledao kroz prozor, sletio doli i trčao za njim, ostao bi bez auta, krvavo stečenog.
ali to za ratkape je moguće. takve stvari najčešće rade klinci i oni što im brzinski treba sitno za šmrk.

tamo sam već osamnaestu godinu i da mi nije ovo dobrog čovika i prikokrasne dice, ne bih mogla reć da sam se usrićila u tom okruženju i ljudima.
nego sam ti ja malo čudna biljka, ne baš komunikativna i pomalo distancirana od svega i svačega, pa imam svoj mali svijet u kojemu maksimalno uživam.

svakako. možda i prije. zapravo, sigurno i prije.
ti uz sve imaš i tu sreću da su ta dva tvoja svijeta jako blizu.
ja bi dao sve da imam takav posao da mogu paralelno živit u zagrebu i grabovniku, odnosno da me posao nosa tako u godini barem 3-4 mjeseca provedem dolje.
ali, možda to i ne budu samo snovi.
još da je uz sve ubaciti i mjesec dva beča.......

Graničar Jozo
24-02-2011, 10:19
kad smo već kod susjeda. u mene materi i ćaći (jel sa Č ili Ć?) lik iskopao cvijeće ispred prozora a sve zato što on voli "eko" (valjda cvijeće to nije) i (ništa manje važan motiv) jer ne želi da mu se tu bosančine šire.

caporegime
24-02-2011, 10:23
kad smo već kod susjeda. u mene materi i ćaći (jel sa Č ili Ć?) lik iskopao cvijeće ispred prozora a sve zato što on voli "eko" (valjda cvijeće to nije) i (ništa manje važan motiv) jer ne želi da mu se tu bosančine šire.

uh, da barem ja imam takve susjede. :evil:evil

doduše u mojoj zgradi ima i srba i komunjara i bivših partijaša i svakakvih (samo 50% stanova se prijavi za blagoslov doma za božić) a svi fini prema meni, uvijek svi pozdravljaju, smješkaju se.....

the outfit
24-02-2011, 10:29
china wall?
ako je ima i udbaša i kosovaca...

caporegime
24-02-2011, 10:33
china wall?
ako je ima i udbaša i kosovaca...

:obama:)

kae glava.....ono, nadzireš me?

Ilirk@
24-02-2011, 10:34

to je tuga s juga.
kad ti spljetski vlaj kaže da si bosančina, a ćaća mu još brabonjke pribire negdi u zagori, onda moreš bit miran.
za takve si gospodin čovik.
kad je jedne prilike jedan viđeniji imoćanin meni u uredu počeo soliti pame to glasovanju hercegovaca, brže je letio vanka nego je uspio smisliti ispriku.
naravno, ovo nije pljuvačina ni po splićanima ni vlajima ni imoćanima. u svakom žitu ima kokulja, pa je i ovo priča o kukolju.
samo napominjem, da se ne bi pogrešno shvatilo. mi smo ipak integralisti :)
a kao takvi, moramo pročistiti svoje redove. za sad ćemo ih samo verbalno protresti... :cita

Ilirk@
24-02-2011, 10:35
p.s. jozo, kaže se "ćaća" sa glasom "ć", dakle.

the outfit
24-02-2011, 10:38
:obama:)

kae glava.....ono, nadzireš me?

hehehehe
ma ne, samo dobro čitam upise :018

caporegime
24-02-2011, 10:42
i da se nadovežem.
dosada sam najobzirnije ponašanje prema ljudima bez obzira iz kojeg dijela našeg naroda dolazili, bez ikakvih konotacija i regionalnih podjebavanja primijetio od ljudi koji bi spadali u skupinu purger ili najbliže tome, misleći pritome na one čiji korijeni dolaze s gornjeg dijela željezničke pruge.
sao što je takvih jednoznamenkast postotak i to donji dio raspona.
najgori bi bili oni druga generacija doseljenika koji očito još nisu skužili da se pripadnost gradu ističe usvajanjem normi ponašanja a ne prozivanjem onih koji su se doselili, pokušavajući zaliječiti kompleks dotepenca i naglašavajući svoj, korijenski još uvijek tanak vez koji ih spaja sa gradom.
takvi zapravo tim ponašanjem pljuju po svojim roditeljima a kad netko po roditewljima psuje i pljuje znaš koliko je sati i kakav je tko čovjek

caporegime
24-02-2011, 10:44
hehehehe
ma ne, samo dobro čitam upise :018

eto šta je pametan čovjek. od djelića složi pravu sliku.
kad se sjetim svih onih kojima moraš pisati referate kao da se radi o debilnoj djeci a koji unatoč tome ne kuže ama baš ništa i dalje hoblaju po svom.......

Graničar Jozo
24-02-2011, 10:57
to je tuga s juga.
kad ti spljetski vlaj kaže da si bosančina, a ćaća mu još brabonjke pribire negdi u zagori, onda moreš bit miran.
za takve si gospodin čovik.
kad je jedne prilike jedan viđeniji imoćanin meni u uredu počeo soliti pame to glasovanju hercegovaca, brže je letio vanka nego je uspio smisliti ispriku.
naravno, ovo nije pljuvačina ni po splićanima ni vlajima ni imoćanima. u svakom žitu ima kokulja, pa je i ovo priča o kukolju.
samo napominjem, da se ne bi pogrešno shvatilo. mi smo ipak integralisti :)
a kao takvi, moramo pročistiti svoje redove. za sad ćemo ih samo verbalno protresti... :cita

ma to je dole u neretvi. al princip ostaje isti.

a imaju dvi susjede koje se međusobno optužuju da po noći jedna drugoj kucaju na vrata :D

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:11

Tvom burazeru je auto pokusao ukrasti totalni diletant :)...kao prvo auto se uvijek "radi" na sigurnu "tipu" (tipp) koju daje iskljuchivo profi koji zna sve o potencijalnoj zrtvi,gdje je ,s kim je ,kad jede,kad sere,kad pishki "kurban"(zrtva) kad je priprema odradjena,onda se angazira tzv "flaster" obichno junior shaner koji prati kurbana u i na mob javlja njegovo kretanje,glavni "player" ima uvijek jos jednog koji "zenta" i koji je u neposrednoj blizini da se nadje pri ruci ako krene neshto neplanski...cijela akcija traje bez pripreme maximalno 3 minute zavisno o kojem modelu auta se radi,golf "chvrka" puca recimo za tridesetak sekundi,dok japaneri izazivaju malo veci respekt ali nishta posebno,najnoviji modeli poput S klasse se odradjuju na " presretach" tako sto se obichno iz drugog auta vlasnik blokira i jadan i ne zna da nije uspio zakljucati auto,ostalo je djecija igra ima se rezervni "steuergerät" i sve klizi ko podmazano,vec odavno su oni koji "rade" kola super dobri informatichari i ne postoji zashtita koja se ne moze "odraditi" jedina zashtita vam je i to nije 100% sigurna da vozite Korejsko,Kinesko auto, onda mozete relativno miran san imati...ako ste ponosni vlasnik VW,Audi,BMW svakog dana kad ustanete mozete neugodno biti iznenadjeni da je vas ljubimac nestao bez traga i glasa :rofl

Inkvizitor
24-02-2011, 12:14
šta je ovaj topic postao priručnik za lupeže..

meni su usred Zagreba jednom pokušali maznit auto...

slomili neki ključ u bravi..i otišli..

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:19
šta je ovaj topic postao priručnik za lupeže..

meni su usred Zagreba jednom pokušali maznit auto...

slomili neki ključ u bravi..i otišli..

slomili "rusa" sigurno su pali na "diplomskom" auto garant ,passat i golf "chvrka"ha ? belgijanac je pravi izbor haha...

Graničar Jozo
24-02-2011, 12:23
jedina zashtita vam je i to nije 100% sigurna da vozite Korejsko,Kinesko auto, onda mozete relativno miran san imati...ako ste ponosni vlasnik VW,Audi,BMW svakog dana kad ustanete mozete neugodno biti iznenadjeni da je vas ljubimac nestao bez traga i glasa :rofl

što je je. meni kad je lik provalio u starog nissana samo se malo bocnuo i potrgao krunicu. ukrao je samo kišobran jer je tu noć padala stvarno kiša. :)

p.s. di ti je interpunkcija

Inkvizitor
24-02-2011, 12:23
BMW trica..usred grada..litnji dan..nema pasa na ulici..otišao u ured nešto obavit..cvrlji ono sunce a grad pust..nigdi nikog..auto u prometnoj ulici..vratim se do auta i ono šablonski hoću gurnit ključ, zvrjim okolo pogledom, al nikako ključ nać neku rupu

ne ide..

nema rupe...ja popgađam i dalje rukom..mislim se u sebi..smoto nemoš ni rupu u bravi više pogodit..

al neće..

ja se sagnem i pogledam u bravi neko željkezo slomljeno..

malo su žešći amateri bili..to me spasilo..

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:29
Bengare su malo teze za odraditi od recimo VW-ova,ali ziher ti je radio amater,inache u ZG-u ima strasno dobra ekipa za kola ,braca cigani ,2001-e prve ta ekipa odradjuje kola u podne ispred Hotela Sheraton u ZGB-u,onda vam je sve jasno,i levat placa za svoja kola tadasnjih 3000 demica s tim da su mu cigosi pola kola rastavili servo pumpa,CD ...nikad nasjedati na ponovnu kupovinu vlastitog auta,nego pucu za pas i kod primopredaje para onaj ko dodje po pare (obichno djete neduzno 15-16 godina) orobiti pa ponovo kontaktirati,muriju kontaktirati nije pozeljno,ne mogu oni tu nishta...

caporegime
24-02-2011, 12:31
meni su dvaput provalili u starog pola i jedamput uzeli radio a drugi put frendov discman sa suvozačevog sica.
jednom sam kupio ukraden auto, bratiću su ispred očiju maznuli auto a ženinima su maznuli novog golfa tada trojku kad su jadni bili prognani u zagreb.
sve izgubili i još to kao šlag na tortu.
jebote u kojem mi svijetu živimo kad su nam ovakve pojave nešto sasvim uobičajeno.

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:36
meni su dvaput provalili u starog pola i jedamput uzeli radio a drugi put frendov discman sa suvozačevog sica.
jednom sam kupio ukraden auto, bratiću su ispred očiju maznuli auto a ženinima su maznuli novog golfa tada trojku kad su jadni bili prognani u zagreb.
sve izgubili i još to kao šlag na tortu.
jebote u kojem mi svijetu živimo kad su nam ovakve pojave nešto sasvim uobičajeno.

Energija koju pojedinci skloni kriminalnim radnjama troshe je jednostavno nesto chemu se ja divim, gle samo ovo recimo jedan moj sugradjanin je prije rata tako zaradjivao za zivot sto je stajao satima pred nashom poshtom i koristio naivnost nepismenih zena koje su dolazile u poshtu da posalju sinovima neshto para koji su sluzili tadasnju JNA,onda se on kao ono kulturno ponudi da ispuni uplatnicu koju naravno naslovi na svoje ime ,jadna zena konta da je poslala nesto sirotinje sinu u Skoplje ili Ljubljanu,a zemo ode kuci i cheka kad ce poshtar zazvoniti :) to je samo jedan od malih primjera sta nece ljudima na um pasti...

caporegime
24-02-2011, 12:43
sveti bože......
majke mi više cijenim one oberlopovčine što puknu kombi sa 5 000 000 eura ili prevare pola svijeta, a pogotovo one pohlepne lovaše a ovi što drpaju sirotinji su baš ono da ih s gologuze provede kroz čaršiju i onda uglavi u škripac gdje svatko ima pravo opalit im nogu u guzicu.

Graničar Jozo
24-02-2011, 12:45
ljiljo pitanje

kakva je to sad shema sa kodianim ključevima. baš neki dan sam sjeo u auto i stavim pravi (original) ključ u bravu i sve 5 dok nisam dao kontakt za upaliti. kao da i nisam. okrenem ga i opet radi. pa mi je to nekako palo na pamet da bi moglo biti do toga. jel se to može probiti?

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:53
ljiljo pitanje

kakva je to sad shema sa kodianim ključevima. baš neki dan sam sjeo u auto i stavim pravi (original) ključ u bravu i sve 5 dok nisam dao kontakt za upaliti. kao da i nisam. okrenem ga i opet radi. pa mi je to nekako palo na pamet da bi moglo biti do toga. jel se to može probiti?

Jozo haveru nema sigurnosnog sistema koji se ne moze probiti, uvijek se nabavi prije nego sto izadje na trziste auto vec je sugurnosni kod odradjen, ,automafija inache najjacha na svijetu je Poljska za te stvari ,imaju svoje ljude u svim najjachim autofirmama,wegfahrsperre je kita to moze svaki amater odraditi,ja cu otvoriti sa teniskom lopticom tricu,s komadom zapaljenog papira novu mechku,nema buraz sigurnosti ,jedina sigurnost kako sam vec reko je voziti solidnog japansko vozilo,jos bolje koreanca...ali sta mogu kao dobar tipp dati je parkirajte vozilo gdje ima svjetla,i pomogucnosti uz neki objekt ko prodavnica,kiosk...

Inkvizitor
24-02-2011, 12:57
ključ još ne iziđe ispod preše, niti kod zna direktor BMW-a a lopovi ga već imaju..

pa to je cijela organizacija..to su hakeri..nema koda kojeg ne razbijaju..

inžinjeri informatike i matematike rade u tim pogonima..nose laptop sa sobom i rješavaju stvari za minut..

najbolja stvar za to je bila ona stvar što se na mjenjač stavljala..one vilice..ili da paljenje premjestiš..pa dok ga nađe..

al nema tu 100% zaštite nikad.

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 12:59
http://www.youtube.com/watch?v=lnUlcngQIeo

Evo fin filmic ,kako braca Srbi to rade :)

caporegime
24-02-2011, 13:05
najbolje onda obnoć ostavljat poskoka na prednjem sicu

zlatni_ljiljan
24-02-2011, 13:08
najbolje onda obnoć ostavljat poskoka na prednjem sicu

najbolje je auto ne imati nikako, kad vidim da mi treba za tank goriva skoro 80 Eura to vise nije zajebancija...

Marta
24-02-2011, 13:08
neki dan dodje javna tuziteljica s vrhovnog zemaljskog, sva nervozna, trazila pola sata auto, dok nije skuzila da su joj ga maznili ....

caporegime
24-02-2011, 13:12
uzmeš auto na kredu.
da ga jebeš neš platit manje od 250 eura mjesečnu ratu.
plus barem 500 kuna goriva i to kad ne ide š na put.
plus rega i sve to najmanje 500 eura godišnje plus najjeftiniji servis 1000 kuna.
kad sve zborijiš to je najmanje 3000 kuna mjesečno za auto a bez popravaka, dužih putovanja, guma, amortizera, kazni.....
s tim parama kad trebaš uvijek možeš platititaksi ili zlu ne trbalo rentat auto na koji dan.
i još ti ostane.
ali ne.
di bi ja kačio zastavice ako ne na retrovizor

Marta
24-02-2011, 13:14
auto je potreba, al mi ga danas koristimo kao luksuz

meni je nepojmljivo kako ljudi za put na posao, koji je udaljen nekih 10 minuta pjesice idu autom

ili pale auto za put u ducan od 2 minute i onda traze parking po pola sata

the outfit
24-02-2011, 13:15
prije par godina je išla priča po gradu kako je maminjo ubo novog ljubimca sa najboljom mogućom zaštitom i kao hvali se i pozove "žiletNo5" sa nekim maherom da isproba zaštitu....
maher je ušao u auto i upalio ga prije nego si mogao odpjevati "harry roberts"...

Ilirk@
24-02-2011, 13:22
Tvom burazeru je auto pokusao ukrasti totalni diletant :)...kao prvo auto se uvijek "radi" na sigurnu "tipu" (tipp) koju daje iskljuchivo profi koji zna sve o potencijalnoj zrtvi,gdje je ,s kim je ,kad jede,kad sere,kad pishki "kurban"(zrtva) kad je priprema odradjena,onda se angazira tzv "flaster" obichno junior shaner koji prati kurbana u i na mob javlja njegovo kretanje,glavni "player" ima uvijek jos jednog koji "zenta" i koji je u neposrednoj blizini da se nadje pri ruci ako krene neshto neplanski...cijela akcija traje bez pripreme maximalno 3 minute zavisno o kojem modelu auta se radi,golf "chvrka" puca recimo za tridesetak sekundi,dok japaneri izazivaju malo veci respekt ali nishta posebno,najnoviji modeli poput S klasse se odradjuju na " presretach" tako sto se obichno iz drugog auta vlasnik blokira i jadan i ne zna da nije uspio zakljucati auto,ostalo je djecija igra ima se rezervni "steuergerät" i sve klizi ko podmazano,vec odavno su oni koji "rade" kola super dobri informatichari i ne postoji zashtita koja se ne moze "odraditi" jedina zashtita vam je i to nije 100% sigurna da vozite Korejsko,Kinesko auto, onda mozete relativno miran san imati...ako ste ponosni vlasnik VW,Audi,BMW svakog dana kad ustanete mozete neugodno biti iznenadjeni da je vas ljubimac nestao bez traga i glasa :rofl

to ti je ko da učiš ćaću kako se dica prave.
tako i ti meni o tome kako lopuža mora poznavati žrtvu, a pisala sam par redaka iznad o tome.

ja se ne bojim za svoje automobile. meni ih čuva problematični komšija, pisala sam o tome par redaka iznad.

caporegime
24-02-2011, 13:29
neki dan dodje javna tuziteljica s vrhovnog zemaljskog, sva nervozna, trazila pola sata auto, dok nije skuzila da su joj ga maznili ....

ja sam jednom tako unezvijeren tražio auto po parkingu, misleći da su mi ga maznuli, srećom tražio sam na krivom mjestu.
nažalost to sam tek skužio nakon što je oveći broj ljudi imao prilke slušat dernjavu na parkingu i psovke koje još službeno tada i nisu postojale :011:011:006
blamage.....

Graničar Jozo
24-02-2011, 13:30
uzmeš auto na kredu.
da ga jebeš neš platit manje od 250 eura mjesečnu ratu.
plus barem 500 kuna goriva i to kad ne ide š na put.
plus rega i sve to najmanje 500 eura godišnje plus najjeftiniji servis 1000 kuna.
kad sve zborijiš to je najmanje 3000 kuna mjesečno za auto a bez popravaka, dužih putovanja, guma, amortizera, kazni.....
s tim parama kad trebaš uvijek možeš platititaksi ili zlu ne trbalo rentat auto na koji dan.
i još ti ostane.
ali ne.
di bi ja kačio zastavice ako ne na retrovizor

sve to stoji kad si u svom gradu, gdje ti je sva rodbina i td. ali kad imaš mater i ćaću ;) u jednom, punca i punicu u drugom, nešto imovine u trećem gradu, jako bliske rodbine u četvrtom onda auto nije za kačenje krunica ni bilo čega oko retrovizora. A prosječna udaljenost je oko 70-ak kilometara. Pa sad ti računaj. autobusna karta dođe kao da se sam voziš u autu, a nas je min dvoje (ako ne povezemo i prijatelje koji se uglavnom ponude za podijeliti troškove). danas je auto must have, barem za nas čergare koji smo otišli sa svog.

caporegime
24-02-2011, 13:51
u pravi si jozo. ono je bilo više za one poput mene.
čim nisi u kontaktu s javnim prijevozom, banana.

Inkvizitor
24-02-2011, 14:48
ja sam jednom umalo figurirao kao lopov auta..

i to u istoj ulici u kojoj su mi pokušali ukrasti auto..

radi se o Gajevoj...naime tu je prije bilo običaj ostavljati auta uz ivičnjake pošto je bila ulica dovoljno široka a taman da ne smetaš onima koji su parkirani na pločniku. To se sad više ne može.

I ostavim tako auto..i vratim se za deset minuta i hoću uć u auto. neće ključ unutra. Šta je sad. neće..gledam, tu sam ga ostavio. auto je tu ali se neće otključat. neće ključ unutra. I tako deset minuta. Već sam počeo sumnjat da sam malo maka

.
češkam se po glavi, obilazim auto, probam opet al neće..

kad slučajno mi pogled padne..,moj auto deset metara ispod tog auta..jedno auto između, jednostavno sam zamjenio auta..ista marka, ista boja, isti model, sve isto..

Mogao me čova razbit d aje došao i optužit za krađu..

nevjerovatne stvari se događaju insanu..

caporegime
24-02-2011, 15:22
ha ha ja sam jednom pijan ko daska, počeo vrijeđati svoje društvo i jebat ih da me puste na miru i odlučio demonstrativno otići spavati u auto.
umjesto u plavu limuzinu, onako obnevidio ja se krećem prema bijelom jugiću kojega greškom smatram autom u koje treba ući.
svi se naravno smiju.
problem nastaje kad je hvatam za kvaku, i OTVARAM VRATA od auta i ulazim u njega.
ovi u šoku gledaju i ne vjeruju i pokušavaju me izvući iz auta.
ja u onom stanju mislim da me žele jebat i dalje i ritam se nogama i tjeram ih.
na kraju me izvlače a ja koji sam sve to skužio dan poslije, prema njihovoj priči, demonstrativno odlazim od njih šaljući ih sve u neku stvari oblačim jaknu i to tako naopako, da mi je kragna išla dolje onaj donji dio što ide oko struka-gore.
i takav sam ja hodao podosta do kuće, a veće se zdanjivalo.
que blamage....

zaba1111
24-02-2011, 15:42
Sve očekujem kad ćeš reć da si se ispovraćo po tuđem autu, kad ništa, e jebiga.

caporegime
24-02-2011, 16:21
Sve očekujem kad ćeš reć da si se ispovraćo po tuđem autu, kad ništa, e jebiga.

e, to bi već bilo previše.

caporegime
07-03-2011, 11:20
http://www.jutarnji.hr/sef-baranjske-policije-udaljen-s-duznosti-jer-je-krao-posude/929795/

Graničar Jozo
28-05-2011, 08:24
http://www.brotnjo-online.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2748&Itemid=1

caporegime
14-06-2011, 08:53
http://www.vecernji.hr/vijesti/policajac-odori-uhvacen-kradi-slanine-sira-vrijednih-20-kuna-clanak-300002

:rofl:rofl:rofl

zlatni_ljiljan
14-06-2011, 15:59
http://www.vecernji.hr/vijesti/policajac-odori-uhvacen-kradi-slanine-sira-vrijednih-20-kuna-clanak-300002

:rofl:rofl:rofl
nesto mi govori da je drot slucajno srpske nacionalnosti,Vukovar ,slanina,milicija sigurno je neki Momchilo u pitanju :rofl

galija
09-01-2013, 11:37
koja dobra tema:rofl:rofl:rofl
i onda mi kažu da ljiljo nije baš nešto:rofl:rofl:rofl
šana majka:rofl:rofl