PDA

Pogledaj Full Version : Botovska tipkarala pod lažnom zastavom u "regijonu"

Henri
24-08-2021, 15:28
Jedan primjer notornog bota koji glumi Hrvata s ciljem izazivanja unutarnje podjele i konfuzije u hrvatskim redovima.

Korisnik twittera pod pseudonimom "Ninoslav Šafarić" sa preko 102 tisuće tragikomičnih objava u kojima perfidno trolla Hrvate.

Tvrdi da je rođen u Bjelovaru i da je bio branitelj u sklopu 105. brigade HV-a.

- Prezime Šafarić je inače međimursko prezime - s druge strane, Ninoslav tvrdi da su kajkavci "Vendi" odnosno neka vrsta zapadnih Slavena (izričito tvrdi da nisu Hrvati jer po njemu Hrvati nisu Slaveni)
- Zagovara jugo-apologetiku - da je Tito bio Hrvat, da se tijekom rata u partijskim strukturama moglo naći nekih polu-Hrvata, Hrvata oženjenih u Beograd i sl., u raspravama brani partijske tehnomenadžere
- Stalno zaziva raskrinkavanje "naše propagande 90-ih" - Hrvati su rušili Jugoslaviju, izazivali su rat i slično
- Izjava: "Što reći nego da su "Hrvati" nepostojeći narod kojem je državu izmislio hdz 1992."
- Današnji hrvatski jezik smatra "srpskim" (kaže da ga je Vuk utemeljio 1818.)
- Smatra da je Bartol Kašić napisao svoj rječnik kako bi "pokatoličavao" barbarske Slavene u Bosni
- Ninoslav tvrdi da su čakavci Latini/Talijani koji su pokušali govoriti crkvenoslavenskim
- Koristi riječi poput "slovenački", "zvanično", "aktuelno" i razne srpske/srpskohrvatske inačice riječi
- Smatra da su originalni Hrvati "turkmensko" pleme pozivajući se na turskog povjesničara Karataya (koji indo-iranske Skite/Sarmate vodi pod Turke)
- Smatra da su Hrvati pričali latinskim, a ne slavenskim jezikom te da nisu bili Slaveni
- Tvrdi da su Trpimirovići bili "Romani" iz Zadra
- Smatra da Crkva ne odobrava liturgiju na slavenskom i crkvenoslavenskom i da je to sve osuđeno kao "Metodova hereza" (što je netočno)
- Smatra da glagoljica, Grgur Ninski, arvatica, slavensko bogoslužje, bosanski bogumili itd. sve pripada Bugarima, Srbima, istoku, "barbaskom Slavizmu"
- Često se između redova može pročitati da se tip vodi klasičnom srpskom floskulom - glavna značajka hrvatskog identiteta je "antisrpstvo"
- Njegovo odglumljeno antislavenstvo i antisrpstvo često se pretvara u kripto-antihrvatstvo
- Hrvatsku povijest, onu zdravu, nacionalnu, smatra konstruiranom kroz prizmu čeških pan-slavista, a većinu hrvatskih domoljuba "nacionalno opredijeljenim Hrvatima, a zapravo "Srbima" "
- U jednom navratu glumi zagovornika tradicionalne latinske mise, u drugom govori kako je pozitivno što se "katolička crkva" prilagođava trendovima dok se "pravoslavci drže izvornog kršćanstva", također je autor knjiga o kabali, mjesečarenju i sličnim fenomenima.
- Malo glumi pro-ustaške stavove i tvrdi da je RH i NDH isto
- Današnje Poljake, Mađare, Slovake itd. smatra za tipične barbare
- Malo tvrdi da je protiv fašizma i rasizma, da je globalistički liberalni zapad vrhunac civilizacije, da je istok zaostao i primitivan
- Retweeta objavu gdje se poziva na savez Kosova-Albanije-Turske-BiH-Hrvatske-Crne Gore protiv Srbije
- Usred ozbiljnog teksta, ubacuje "dž" u riječi gdje ide "đ"

Za svoja avangardna tumačenja historiografije često ne navede izvore, ili navede slike latinskih izvora bez ikakvog prijevoda, ili navede izvore u kojima ni približno ne piše ono što on tvrdi.

https://twitter.com/NinoslavSafaric?

Grunf
25-08-2021, 11:09
Možemo tu smjestiti i Jakovinu, Klasića, Dežulovića...Sve prerušeni neprijatelji.

Henri
25-08-2021, 13:49
https://www.youtube.com/watch?v=rE_VsWBITRk

https://www.youtube.com/watch?v=syWyS2WHAf8

Da se zna tko su ta razna tipkarala pod lažnom zastavom.

Henri
14-09-2021, 08:57
Kako prepoznati botovske luzere:

- "Nemamo mi ništa sa tim Perecima." - "Bolje i HercegSrbin nego Ustaša." - "...politički HercegBosanac a ne Hrvat."

- Zalaganje za regionalne autonomije i otcjepljenja Slavonije, Dalmacije, Herceg-Bosne i slično od hrvatskog korpusa.

crni bombarder
14-09-2021, 12:49
Kako prepoznati botovske luzere:

- "Nemamo mi ništa sa tim Perecima." - "Bolje i HercegSrbin nego Ustaša." - "...politički HercegBosanac a ne Hrvat."

- Zalaganje za regionalne autonomije i otcjepljenja Slavonije, Dalmacije, Herceg-Bosne i slično od hrvatskog korpusa.

Vidim citao si :D

Smijesni su, tih par likova na HB forumu koji konstantno prodaju muda pod bubrege, oni su HercegBosanci a ne Hrvati, njima je Dodik kul i Hrvati trebaju odjebati sve hrvatske stranke i staviti se pod Dodikovu komandu, Pereci su neprijateljia a Dodik je prijatelj, na temama o Oluji, Domovinskom ratu, hrvatskim svetinjama velikanima ili bilo sto slicno, nemaju niti jedan post. Ako sto i napisu, ide kontra Hrvata pardon Pereca.

Ink bi rekao srbofili, ja sam uvjeren da to nisu nikakvi Hrvati, pa i sami kazu da nisu vec su oni HercegBosanci. Vjerujem da njihovo misljenje ne dijeli ni 1% Hrvata u BiH, bar se nadam.

Vuciceva masinerija je opasno krenula. Botovi su samo potrosna armada, bar su Vucicevi botovi opcepoznata stvar i predmet sprdnje u Srbiji samoj.

Inkvizitor
14-09-2021, 13:03
Nije to sam par. Pa takvih je tamo, 80%. Govorim o nazovi Hrvatima. Ostali se šiknairaju. Postoji mogućnost da se i Srbi prijavljuju pod Hrvate a to je tamo poželjno. veliča se srpstvo i srpski zločini.

Srbi su preuzeli skoro sve medije u Hrvatskoj. To je čudno ako se zna da se radi o siromašnoj zemlji. Siromašnijoj od Hrvatske. Ali koja preuzima meidjski prostor u ovim krajevima.

Meni tvrdi jedan lik iz Banjaluke, Hrvat da Šušnjara sigurno Dodik financira. On je srbofil 1/1. Ovaj portalčić je isto srbofilan kao i poskok tako da postoji mogućnost da je i Herceg-Srpski Informer u tipkanom obliku..da je organiziran od Srba.

inače se ta mahnita srbofilija i veličanje srpskih zločin ai zločinaca ne može nekim razumom objasnit..

A i ti si se tamo pravo udomaćio..

crni bombarder
14-09-2021, 13:46
A sta cu, ja volim da je rasprava ziva, ovdje na zalost napises post i neko odgovori sutradan. Na forum ha er odavno niti ne idem, pa mi ostaje HB forum.

Ako je vjerovati pojedincima, oni su kao Hrvati ali su liberalni, sta god to znacilo. Mrze ustase, mrze crkvu, ajd mogu i shvatiti da postoje takvi i sam sam nekad bio tolika budala. Ali posto sam spoznao gdje sam ja grijesio, ja nisam nikada mrzio bilo sto hrvatsko dapace pa i sluzio sam u ratu u vojsci mislim uvijek mi je H bilo veliko samo sam trazio mane u hrvatskom narodu, poslije shvatis da su mane podnosljive i zapravo nebitne jer trazenje dlake u H dok drugi ne vide balvan kod sebe, besmisleno je.
Ali ovi likovi su otvoreno antihrvatski, to vise nije stvar politicke ideologije, to je otvoreno antihrvatstvo. I za sve im je izlika "muslimani", kao ustase su bili za muslimane, Starcevic je bio za muslimane, klasicni spin. Cijeli HB forum pokusavaju pretvoriti u "bratstvo Srba i Hrvata jer eto muslimani..." meni je u cijeloj prici pomalo i zadovoljstvo udarati kontru. Ne postoji bratstvo Srba i Hrvata niti ce ikada postojati, ne postoji "prijateljska SPC u Mostaru" teza koju u zadnje vrijeme lansiraju, kao mi smo rijesili probleme sa Srbima. Srbi se prvi ne slazu sa tim, sto bi ja.

Na zalost, pojave poput Bujanca daju im goriva, ta budaletina koja masta o hrvatskoj intervenciji u Crnoj Gori, dok u emisiji ugoscuje HSP janjicare i zimije iz BiH, samo im je kec na desetku. Ili kad mahniti Zirdum napise "da Hrvatska pomaze Hrvatima u BiH koliko se zalaze za Krim, Ukrajinu i Crnu Goru..." sta da mu odgovoris kad je u pravu. Oni odlicno koriste sve hrvatske greske i nebuloze, i to rade vjesto.
Zirdum je, ja sam uvjeren, kao pajdas notornog Vasica, Dodikov placenik. A kako on, tako i jos neki. Bas citam da je Dodik u USA potrosio 40 milijuna na lobiranje, pa sta mu je dati neku sicu i ljudima na internetu.

Zirdum je vec otvoreno antihrvat, covjek pljuje sve redom, velica cetnike, sad je lansirao tezu kako je Radic pljuvao fratre u Bosni nazivajuci ih izdajicama i tako dalje, ja ne znam je li to istina ali isto tako neupuceni ce to prihvatiti kao istinu. To je klasicni "Labrador", unosenje podjela medju Hrvate, koji su ionako podijeljeni.

Inkvizitor
14-09-2021, 14:00
Bez obzira koji motiv bio ti pridonosiš tome, svojim djelovanjem tamo, na forumu koji je elektronska verzija srpskog Informera. Mislim na koncu tvoja stvar. Pronalaziti neki detalj za izliku što oni tako pišu i hrvatske greške je karikatura. Hrvatska ne može pomoći ni sebi a kamoli će Hrvatima u BiH. Kome oni na elektronskoj verziji srpskog Informera pomažu?

Kome će oni pomoć?

A to što oni veličaju srpske zločine i zločince tobož jer nas Muslimani šikaniraju je najdebilnija isprika koja se može smislit.

Henri
14-09-2021, 17:55
Dođe Hrvat koji podržava H-B - plaćeni botovi i domaći luzeri kreću u zacrtanu difamaciju: perec, dodrinaš, cviećar, ustaša.

Dođe Srbin, kaže "vi ste zakržljala rasa, bacate cveće na okupatora, srbokatolici, oslobodili smo vas 19xy.", botovi odgovore "Herceg-Bosna nije hrvatska" - domaći luzeri u deliriju.