PDA

Pogledaj Full Version : Olimpijske igre 2021-Tokio

Inkvizitor
24-07-2021, 10:49
Počele su olimpijske igre u Tokiju. Bez gledatelja što oduzima draž cijelom natjecanju ali ipak su to olimpijske igre.

Humphrey
24-07-2021, 12:22
Gledati čilića kako igra bez publike na stadionu je jedini način da čovjek uistinu doživi puno iskustvo gledanja čilića kako igra tenis.

Inkvizitor
24-07-2021, 13:15
Čilić imao 5:0 i 15:40 za 6:0 na protivnikov servis. To propustio

pa onda imao 40:15 na 5:1 na svoj servis, dabi Brazilac došao na meč ,loptu pri 6:5 na svom servisu

na krjau ipak Čilić dobio u tie breaku.

Koji show..:)

Za Srbiju srebrnu medalju osvojio neki Grunfov Mikec, rođen u Splitu, čestitao mu Vanja Udovičić također Hrvat koji je kažu i ime promjenio.

Grunf
26-07-2021, 09:12
Mikec, okle taj u Srbiji? Zadnje 2 olimpijske igre, prve medalje za Srbiju osvajaju Hrvati. :jure

Ameri izgubili od Francuza košarku, a Slovenci rasturili Argentinu. Dončić zabio 48 koševa. :babo

Inkvizitor
26-07-2021, 09:48
Matea Jelić u finalu tekwandoa.

Donna Vekić dobila treću nositeljicu Sabalenko.

kiler
26-07-2021, 10:00
Vekić u osmini finala igra protiv Rybakine,nije nepremostiva prepreka,samo da se Donnino koljeno vrati u normalu.
Čilić uzeo prvio set Španjolcu Busti,ako prođe u osmini finala ga čeka puno lakši protivnik.

Tonči Stipanović treći ukupno nakon trećeg plova,Vorobejeva šesta.

Taekwondoist Kanaet u repasažu poslije podne.

Grunf
26-07-2021, 11:11
Čila rutinski. :D

Grunf
26-07-2021, 13:11
Kosovo ima 2 zlatne medalje u džudu. :) Glavno da se Srbi pušu kako Kosovari nisu fajteri, možda nisu, ali su im žene razbijačice. :D

Inkvizitor
26-07-2021, 13:17
Kosovo rastura. Olimpijska velesila s već dva zlata.

Svaka čast.

kiler
26-07-2021, 13:25
da se ispravim,Stipanović je trenutno na drugom mjestu ukupno.:north

Pavić i Mektić prošli u osminu finala parova,nakon borbe u tri seta protiv Talijana.:jure

Grunf
26-07-2021, 13:44
da se ispravim,Stipanović je trenutno na drugom mjestu ukupno.:north

Pavić i Mektić prošli u osminu finala parova,nakon borbe u tri seta protiv Talijana.:jure

Iscrpljujuć je ovaj ritam, prvo kolo su imali teškog protivnika di su se potrošili, a izgleda da ni ovi protivnici nisu bili ništa slabiji. Koliko sam shvatio, finale je već u nedjelju, ubitačan ritam, a oni su imali najdužu sezonu od svih koji igraju parove...Ne znam, nadam se da će izdržati jer ih u finalu očekuju Čilić i Dodig. :kava

kiler
26-07-2021, 14:03
Toni Kanaet osvojio broncu u taekwondou!! :hrhb
Druga medalja danas!! :kruna

Inkvizitor
26-07-2021, 14:55
Kakva završnica od Jelić. Izgubljen meč dobila.

Zlato. Bravo curo.:hrv:hrhb

Inkvizitor
26-07-2021, 15:09
Zipa ovo. Za anale svjetskog sporta

https://i.ibb.co/MgTh4kx/erte.png

https://i.ibb.co/ZGXnPsL/1.png

https://i.ibb.co/hHQH8sX/2.png

Grunf
27-07-2021, 08:04
Zipa ovo. Za anale svjetskog sporta

https://i.ibb.co/MgTh4kx/erte.png

https://i.ibb.co/ZGXnPsL/1.png

https://i.ibb.co/hHQH8sX/2.png

Vjerojatno najveći preokret u sportu koji sam vidio. Svaka joj čast. :hrv :hrhb

Šapina danas ujutro izgubio na sličan način, vodio 4 razlike i onda u zadnjih 20 sekundi izgubio meč.

Inkvizitor
27-07-2021, 12:20
Je. Rođo je imao lipu šansu za polufinale. Šteta što mu ne popustila koncentracija a samo 15 secundi je falilo.

Grunf
27-07-2021, 14:17
Je. Rođo je imao lipu šansu za polufinale. Šteta što mu ne popustila koncentracija a samo 15 secundi je falilo.

Uzvrpoljio se i čekao kraj, umjesto da ga je još par puta zveknuo u tijelo dok je ovaj tražio njegovu glavu. Totalno neiskustvo.

Vekićka je izgubila, šteta. Ali zato Dodig i Čilić prošli dalje, imamo 2 para u četvrtfinalu parova. Oba para su s druge strane ždrijeba tako da bi mogli uz malo sreće gledati hrvatsko finale. Bilo bi lijepo. :)

Inkvizitor
27-07-2021, 14:44
Uzvrpoljio se i čekao kraj, umjesto da ga je još par puta zveknuo u tijelo dok je ovaj tražio njegovu glavu. Totalno neiskustvo.

Vekićka je izgubila, šteta. Ali zato Dodig i Čilić prošli dalje, imamo 2 para u četvrtfinalu parova. Oba para su s druge strane ždrijeba tako da bi mogli uz malo sreće gledati hrvatsko finale. Bilo bi lijepo. :)

Točno, čekao je kraj. Ali inače je borba bila loša, osim onog dobrog kružnog u glavu nije napravio nešto.

Baš sam ga htio pogledat jer mi je iz sela a i daljni rođak. Morao je malo jače to doradit previše taktički. Valjda mu je to stil.

U polufinalu je Rus rasturio ovog Kineza tako da, teško bi prošao u finale ovakvima nastupom i da je prošao.

iako neki koji to prate govore da je nedavno na nekom natjecanju dobio tog Rusa koji je "sredio" Kineza u polufinalu.

u parovima se nikad ne zna. Tu par lopti odlučuje. Nitko nije dominantan. I Mektić i Pavić su mogli isapst u tie breaku od Talijana.

Tu nema dominacije ko braća Bryan što su bili, di je svaki od nji zna di triba ić napamet. Ovdje vidim prolijetanja i nekoordinacije.

Vaterpolisti :facepalm

LB86
27-07-2021, 22:57
vaterpolisti su se fino izblamirali danas, Šapina je bio previše statičan u obadvije borbe što sam gledao, premalo je bio aktivan. dok je Matea cijelo vrijeme bila aktivna, on je bio dosta pasivan. i zato je izvisio, kad si već došao tu što imaš izgubit?

bori se budi aktivan, pa šta bude.

ja se samo nadam da ćemo u jedrenju osvojit koju medalju, ipak imamo more, i moramo ko pomorska velesila bez podmornica razarača nosača aviona, doći do medalje.

danas gledam švabe ispred nas, pa ne mogu nam švabe biti ispred nas, ajde britanci i irci, oni imaju more, ali švabe s ono malo mora oko hamburga, to moramo riješit u svoju korist.

Ruskinja dobro nastupa za nas, ona bi mogla do medalje, i nadam se da će uzet jer je rekla da ne želi nastupat za antifašista Putina, samo mora znat da su i ovdje antifašisti na vlasti tako da po tom pitanju nije odabrala puno drugačije.

ali barem nastupa za hrvatsku zastavu, iako mora biti svijesna da mi ne bi bili priznati bez antifašizma, i da je to razlog zašto i nastupa za nas, upravo je generalski zbor rekao da hrvatske ne bi bilo bez antifašizma, i da je HOS radio štetu međunarodnom priznaju hrvatske. i da mladi što nose HOS oznake, ne slušaju Tuđmana i HDZ, i da je to najveća zabluda što nove generacije rade, jer moraju znat da prije HDZ-a i Tuđmana, posebno antifašista i antifašizma nije bilo nikoga tko se borio za Hrvatsku. samo HDZ i antifašisti, su zaslužni što danas imamo zastavu, i što naši ljudi nastupaju na Olimpijskim igrama. HDZ i Tuđman stvarno misle, da prije njih a ni poslje, nema onih koji se bore za hrvatsku i hrvate, neće oni privatizirat borbu za hrvatsku i hrvate, jer su oni zakasnili jedno 100 godina i to najmanje da se priključe toj borbi, a dok su oni kasnili neki drugi su poput ustaša davno vodili rat za hrvatsku. i još imaju obraza, govorit da su oni došli prije do tog saznanja, koliko god HDZ Tuđman i slični ponovili tu laž, neće zaživjet kao istina, a postali su gori i veći mitomani po pitanju antifašizma i borbe za hrvatsku u obliku istog, nego Srbi.

to je nalik onoj priči, da su četnici antifašisti, e pa tako su i partizani hrvati i borci za hrvatsku. da su hrvati, ne bi nosali petokrake, niti bi im jugoslavija ikada bila ispred bilo kakve hrvatske države. fašističke komunističke demokratske, ljubičaste narančate itd, njihov antifašizam nije zaslužan za hrvatsku jer iako Tuđman i HDZ spavaju zimski san, zbog njih i njihvoog antifašizma živjeli smo u SFRJ 45 godina a ne u Hrvatskoj.

Grunf
28-07-2021, 08:04
Čilić i Dodig u polufinalu parova. :hrv :hrhb

Mektić i Pavić u 10 h igraju protiv McLachlana i Nishikorija za polufinale. Nishikori je već danas odigraju meč u pojedinačnoj konkurenciji tak da se nadamo da se malo umorio.

kiler
28-07-2021, 08:13
Bravo za kumove!!! :hrhb
Idemo po medalju,ispali su Cabal i Farah!!

Realno,izvukli su naši nemoguće...:jure

Grunf
28-07-2021, 08:58

Miriši na hrvatsko finale. :hrv :hrhb

Galjego
28-07-2021, 10:43
Barbara Matić čeka protivnicu.Borit će se za brončanu medalju.

Inkvizitor
28-07-2021, 13:36

Došla je pomoć..

LB86
28-07-2021, 14:25
neće Srbi s večernjeg da mi objave, ali ako bude sve po planu imat ćemo dvije medalje u tenisu, a Srbi samo jednu. mi imamo mcdonalds a de je vama ? mi imamo dve medalje, a de su vama ? :jure

kakva cenzura vlada na hrvatskim portalima i forumima, strašno, non stop prozivaju i seru po hrvatima, i onda kada im odgovoriš istom mjerom, čak budeš i malo grub i bezobrazan ko zdravko mamić, oni odmah baniraju a stalno su gurali mikrofone mamiću da ih psuje, i onda meni ko anonimusu ne daju pišljivi komentar ispod svog članka.

samo zato jer na njihove provokacije, odgovaram provokacijama, pa što bih drugo trebao ? pustili su hordu srba i antifašista, jugoslavenčina po hrvastkim portalima da po svim povijesnim političkim i sportskim pitanjiam, pa i ekonomskim kao pelješki most provociraju hrvate, i onda kada im odgovoriš staviš crnog u majici HOS-a, oni polude i baniraju. baš me briga, časno je ne bit antifašist, i provocirat ih sve redom u HOSovim obilježjima.

https://patria-nostra.hr/wp-content/uploads/2020/11/DSC_0045-scaled.jpg

dečki samo hrabro, samo crno! bit će medalja za Hrvatsku, usprkos antifašistima i zavnoh-u. :hrhb:hrv

Grunf
29-07-2021, 08:03
Northe, pa zašto ti neće objaviti, sram ih bilo. :north Sinkovići su ušli u povijest hrvatskog sporta, a i svjetskog sporta, osvojili su svoju 3. olimpijsku medalju i osvojili europsko, svjetsko i olimpijsko zlato u 2 različite veslačke discipline.

https://img.24sata.hr/e2VXqvlpCOM9gNCbsCCiCLZndAs=/1243x700/smart/media/images/2021-30/2021-07-29t005912z-2133960708-sp1eh7t02o17r-rtrmadp-3-olympics-2020-row-m-nocox2-medal.jpg

franjevac
29-07-2021, 09:28
Svaka čast sinkovićima. Gdje se utrka može pogledati? Damir martin u finalu također kao i kumovi.

crni bombarder
29-07-2021, 11:24
Zasto se natjecati sa Srbima, to je neki njihov nivo, boli me patka koliko ce oni medalja u tenisu uzeti. Da hoce nasi dvije, a drugo koga briga.

Inkvizitor
29-07-2021, 11:34
Sinkovićima svaka čast. Nevjerojatni momci.

Dosadi im pobjeđivati u jednoj disciplini, prešaltaju se u drugu i opet sve pometu. Fascinantno.

ima li još koja disciplina za dvojac.

Čestitke i Martinu za ulazak u finale u samcima. Na prošlim OI zlatna medalja mu je izmakla ili uzeta, sumnjivo je bilo.

Šteta za Glasnovića u trapu. Zadnjih dvije OI smo tu imali OI.

Kao i jedrenju ali braća Fantela zasad ne baš dobri, zlatni s prošlih OI a Stipanović je 5 do dva zadnja plova. Srebro na zadnjim OI. Do finalnog plova bio prvi.

Što tek reći za hrvatsko finale u tenisu. Božje čudo.

Zlato i srebro tu osigurani.

:hrv:hrhb

franjevac
29-07-2021, 11:37
Zlato i srebro u tenisu. Sad bez nerviranja sutra u 9h pogledat i uživat u igri 3 mačke i jedne doge.

franjevac
29-07-2021, 11:44
Da, sad sam se sjetio da su martinu uzeli zlato i dali ga novozelanđaninu koji je nešto poput phelpsa u plivanju za taj sport. Nadam se da će mu se vratit to što mu je uzeto.

Grunf
29-07-2021, 12:18
Mislim da će Čilić i Dodig uzeti zlato, možda se varam, ali oni su rasturali i u Davis Cupu, mislim da su jači od Mektića i Pavića. Bumo vidli, svaka čast svima. Veliki uspjeh. :hrv :hrhb

Inkvizitor
29-07-2021, 12:51
Srbi imaju još miks u tenisu. Đoković i Stojanovićka. U četvrtfinalu su. Tu imaju samo četiri borbe, ili kola, uključujuć finale. Tu su naši Dodik i Jurak jučer ispali.

Grunf
29-07-2021, 13:04
Da, sad sam se sjetio da su martinu uzeli zlato i dali ga novozelanđaninu koji je nešto poput phelpsa u plivanju za taj sport. Nadam se da će mu se vratit to što mu je uzeto.

Izgleda kao da se štedio za finale, sutra će vjerujem biti spektakl i opet će dati sve od sebe kao na prošlim olimpijskima. Nekako miriši da će napraviti dobar rezultat, moglo bi mu se vratiti za onaj poraz na prošlim igrama.

Grunf
29-07-2021, 13:07
Srbi imaju još miks u tenisu. Đoković i Stojanovićka. U četvrtfinalu su. Tu imaju samo četiri borbe, ili kola, uključujuć finale. Tu su naši Dodik i Jurak jučer ispali.

Ma nek imaju, tko ih šiša. Najjače mi je bilo kad je Dončić rekao da se Đoković najviše slika od svih na igrama, svima upada. Lik je neki projekt Srbije za promidžbu, svuda se gura, svuda mora biti viđen. Mi osvojimo zlato odmah se mora slikati s našima i onda idu vijesti kako su se naši slikali s Đokovićem i slično. Fakat iritantne stvari, da su Srbi normalni oko Đokovića više bi ga ljudi volilo, ovak ide svima na đoku. :D

franjevac
29-07-2021, 13:18
Ma nek imaju, tko ih šiša. Najjače mi je bilo kad je Dončić rekao da se Đoković najviše slika od svih na igrama, svima upada. Lik je neki projekt Srbije za promidžbu, svuda se gura, svuda mora biti viđen. Mi osvojimo zlato odmah se mora slikati s našima i onda idu vijesti kako su se naši slikali s Đokovićem i slično. Fakat iritantne stvari, da su Srbi normalni oko Đokovića više bi ga ljudi volilo, ovak ide svima na đoku. :D

Ima on komplekse kao i cijela im nacija. Đoković je baš oličenje tih kompleksa gdje kolektivno pate da ih se voli. Svi su im braća i sve " greetsaju" . A igra mu je još gora od personalitija tako da za njega navijaju samo srbi i zanimljivo braća im indijci jer je jedno vrijeme ako se ne varam bio hindus

Grunf
29-07-2021, 13:34
Ima on komplekse kao i cijela im nacija. Đoković je baš oličenje tih kompleksa gdje kolektivno pate da ih se voli. Svi su im braća i sve " greetsaju" . A igra mu je još gora od personalitija tako da za njega navijaju samo srbi i zanimljivo braća im indijci jer je jedno vrijeme ako se ne varam bio hindus

Da, a mislim da je isključivo zato i uzeo Ivaniševića za trenera, da ga nauči kak biti popularan. :D Ali nemreš to naučiti, Ivanišević je takav rođen, lik koji je malo lud u glavu, temperamentan i humorističan, simpatičan i plus je još bio zgodan. Na britanskom tržištu je kraljeval. :D

crni bombarder
29-07-2021, 23:42
Djokovic je osobenjak, kazu da mu je i supruga jos gora od njega, vidite da se povlaci po "piramidama" u Visokom a nedavno je izjavio da stuje Deretica, covjece njega samo idioti mogu stovati.

Alterantivna povijest i ostale gluposti. Da ne govorim o Dereticevom ludilu u svezi velike Srbije, taj je govorio da je sve srpsko, cijela planeta.

Humphrey
30-07-2021, 08:03
Martin osvojio broncu

Grunf
30-07-2021, 10:27
Bravo Martin, isto već treća olimpijska medalja. :hrv

To tvoj Vukovarac Humphrey.

kiler
30-07-2021, 10:32
Tonči Stipanović je izvrsno jedrio i u borbi je za medalje u zadnjem plovu,samo ne znam koji dan je to točno na rasporedu. :hrhb

franjevac
30-07-2021, 10:59
Damir Martin ne spava u sobi neg' u hangaru. Kolika ramena čovjek ima kao avion u pm. Nije osvojio zlato ali kao da je nakon svih povreda koje je imao. To nam je sada 6 sad smo negdje 12-13 u poretku medalja.

franjevac
30-07-2021, 11:00
Tonči Stipanović je izvrsno jedrio i u borbi je za medalje u zadnjem plovu,samo ne znam koji dan je to točno na rasporedu. :hrhb

U nedjelju u pola 8.

franjevac
30-07-2021, 12:06
Bravo za zvereva. Uništio je atletičara i badmintonaša đokovića . On je sve samo ne najbolji tenisač tzv.goat kako mu tepaju.

Inkvizitor
30-07-2021, 12:10
Martin sve doživio jako emotivno.

Čestitke, malo mu se vratilo za bronzu dobio za par stotinki.

Iako bi ja volio da je dobio za zlato :cerek

Stipanović se uključio u borbu za nedalju

kiler
30-07-2021, 12:13
Bravo za zvereva. Uništio je atletičara i badmintonaša đokovića . On je sve samo ne najbolji tenisač tzv.goat kako mu tepaju.

Dan žalosti u sportskoj redakciji na Prisavlju.

Otkazana manifestacija Sunčana strana Prisavlja. :fever:fever

franjevac
30-07-2021, 12:15
Dan žalosti u sportskoj redakciji na Prisavlju.

Otkazana manifestacija Sunčana strana Prisavlja. :fever:fever

Onaj mutavi komentator śto śuśka svaki palatal samo što se nije rasplakao. Da mi je neko rekao da ću se veseliti komentaru brune kovačevića rekao bi mu da nije normalan.

Galjego
30-07-2021, 12:25
Nakon tenisa cemo biti 13.,jedino je Novi Zeland usporediv s Hrvstskom po broju stanovnika,fascinantno!A jos imaju:Sandra,Tin,Ivan Kvesić,vaterpolisti,jedriličari.

franjevac
30-07-2021, 14:06
Može li se ovim medaljama reći da smo i teniska nacija( uz nogometna,rukometna,košarkaška, veslačka). Evo osvajači grand slamova i olimpijskih medalja: mirjana lučić, iva majoli , ivan ljubičić, mario ančić, ivan dodig, nikola mektić, mate pavić, goran ivanišević, marin čilić. Honorable menčes što bi rekli englezi: nikola pilić , željko franulović i borna ćorić. Ovo je 3 ili 4 generacije vrhunskih tenisača. Svaka čast.

Galjego
30-07-2021, 14:44
Športski narod,samo da nam je plivanje jos.

franjevac
30-07-2021, 14:55
Športski narod,samo da nam je plivanje jos.

Pitao ja brata kako plivanje kaže jedan se udavio drugoga traže. Neshvatljivo je kako smo toliko loši u plivanju a imamo sve uvjete. Sjećam se da je jedan naš junior napravio rezultat za olimpijske al se valjda ozljedio.

Inkvizitor
30-07-2021, 15:21
Plivanje je malo sramota da smo slabi u sportu koji bi nam trebao biti adut. Samo srebro od Draganje.

Mislio sam ovaj put da ćemo tu imati adut u mladom Franku Grgiću svjetskom juniorskom prvaku na 800 m i svjetskom juniorskom rekorderu na 1500. Ili obrnuto. Ima tek 18 godina a mislim da je te godine kad je osvojio to u juniorskoj konkurenciji imao najbolji rezultat te godine općenito uključujuć seniore. Ili drugi najbolji.

Pliva i 400 metara.

Inače je porijeklom iz Vinice kod Duvna.

I baš se čudim, vidim nema ga na našem olimpijskom spisku a već tada se pisalo da je isplivao olimpijsku normu i to debelo za Tokyo, kad se još nije znalo za odgodu.

Kad ono vidim ozlijeđen pa odustao od nastupa.

Šteta, mislim da bi postigao dobar rezultat uključujuć medalje jer je momak rasturao u svojoj generaciji i nitko mu nije mogao blizu.

Šteta što nije bio u Tokyu.

franjevac
30-07-2021, 15:39
Tako je. Na franka grgića sam mislio. A nisam znao da su grgići duvnjaci. Onda sam i ja po majci duvnjak. Mada otkada
amaterski proučavam onomastiku nema hrvata koji nije duvnjak ili livnjak porijeklom bar po jednom roditelju.

Inkvizitor
30-07-2021, 15:47
Pa nisu svi Grgići Duvnjaci. Ali ovaj dečko je.

franjevac
30-07-2021, 15:55
Ovi su moji iz podgrađa ali doseljeni. Znam samo da su iz bosne. Jel znaš ti odakle potiče to prezime originalno

Inkvizitor
30-07-2021, 16:01
Od nekog Grge. Odkud znam. Ima ih svuda.

franjevac
30-07-2021, 16:09
Pošteno. Vidi se da si hrvat pa nije neki kosovski junak

Inkvizitor
30-07-2021, 16:18
Mali je baš rasturao u svojoj generaciji. Sve je poosvajao i radio rekorde.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Franko_Grgi%C4%87

Galjego
30-07-2021, 16:27
Mali je baš rasturao u svojoj generaciji. Sve je poosvajao i radio rekorde.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Franko_Grgi%C4%87

S njim je bio,isto duge dionice,neki Mogić ili tako nekako,par godina stariji.Je li i on ozljeđen?

Inkvizitor
30-07-2021, 16:43
Ne znam, za njega nisam čuo.

Grunf
30-07-2021, 19:07
Mislim da nije čudo kaj nemamo vrhunskih plivača. Prvo, imamo malo olimpijskih i zatvorenih bazena. Drugo, nemamo jaku struku, a najgore od svega je kaj za razliku od atletike, u plivanju nema novčane motivacije da pojedinci uspiju. Dakle, koliko je država jaka da podupre novčano plivače, toliko bude uspjeha. Nije čudo da najveće i najbogatije države poberu sve medalje. Tu nema šanse da npr. Trinidad i Tobago uzme medalju, kao u atletici.

franjevac
31-07-2021, 07:16
Mislim da nije čudo kaj nemamo vrhunskih plivača. Prvo, imamo malo olimpijskih i zatvorenih bazena. Drugo, nemamo jaku struku, a najgore od svega je kaj za razliku od atletike, u plivanju nema novčane motivacije da pojedinci uspiju. Dakle, koliko je država jaka da podupre novčano plivače, toliko bude uspjeha. Nije čudo da najveće i najbogatije države poberu sve medalje. Tu nema šanse da npr. Trinidad i Tobago uzme medalju, kao u atletici.

Možda trinidad nema al zato je ekvatorska gvineja uzela zlato i skoro ugrozila svjetski rekord star nekoliko desetljeća.

http://youtu.be/8rqI8xwXVac

franjevac
31-07-2021, 10:09
Jel iko gledao vaterpolo? Bez obzira na pobjedu gadi mi se ovaj sport zbog sudaca. Oni mogu radit šta hoće. Danas su naše masakrirali sa 21 isključenjem. Kao da smo neki turkmenistan a ne olimpijski pobjednici. Sramota.

Inkvizitor
31-07-2021, 11:24
Vaterpolo je za gledat ..mazohistički..tu vidiš da samo prska, tu ne vidiš ko nkoga poteže..

Galjego
31-07-2021, 13:50
Jel iko gledao vaterpolo? Bez obzira na pobjedu gadi mi se ovaj sport zbog sudaca. Oni mogu radit šta hoće. Danas su naše masakrirali sa 21 isključenjem. Kao da smo neki turkmenistan a ne olimpijski pobjednici. Sramota.

A gledao sam,stalno nam sude ta isključenja,s kim god da igramo.Užas.Jeste li primjetili da srbi igraju na blokove,kao u košarci?Pa onaj peterac pri kraju utakmice.Umjesto isključenja za srbina-dobije peterac.

Grunf
31-07-2021, 16:59
A gledao sam,stalno nam sude ta isključenja,s kim god da igramo.Užas.Jeste li primjetili da srbi igraju na blokove,kao u košarci?Pa onaj peterac pri kraju utakmice.Umjesto isključenja za srbina-dobije peterac.

Je, to sam već prije primijetil, svaka čast za inovaciju. A i svaka čast našima na izvrsnoj igri i pobjedi. Vidim da je Bijač briljiral, a suci nas masakrirali.

Grunf
31-07-2021, 17:00
Možda trinidad nema al zato je ekvatorska gvineja uzela zlato i skoro ugrozila svjetski rekord star nekoliko desetljeća.

http://youtu.be/8rqI8xwXVac

Sjećam se toga, bil je priča igara. Legenda. :D

Grunf
31-07-2021, 17:02
Nego, kaj je bilo s Đokovićem, nisu mu dali uzeti steroide, izgubil i naljutil se, povukel se iz polufinala miješanih parova? Legendarno. :D

crni bombarder
31-07-2021, 17:18
Ja sam par puta pitao ove moje sta se rekreativno bave vetarpolom, u du svi igraju taj vaterpolo ne kuzim tu opcinjenost ali uglavnom, pitao sam kako sudac vidi sta se dogadja ispod vode kad mi ne vidimo. Kazu, ne vidi ni on :D

Ali sudi nesto... neozbiljan sport.

Galjego
31-07-2021, 17:30
Nego, kaj je bilo s Đokovićem, nisu mu dali uzeti steroide, izgubil i naljutil se, povukel se iz polufinala miješanih parova? Legendarno. :D

Nije u piramidu otišao,trebao mu je JRT poslati virtualnu.
Kreten!

LB86
31-07-2021, 21:49

Đoković time samo pokazuje da ga jebe ego, pa ta mala Stojanović je imala povijesnu priliku uzet broncu, a njemu se odjednom ne igra jer je popušio dva meča, kada pobjeđuje onda mu se igra. onda vrišti, tipični srpski mentalitet, na stranu što je crnogorac i hrvat, pa je veći Srbin od Srba, takvih kod nas ima koliko hoćeš čistih hrvata, pa su posrbice veće od njih.

ali baš zato je dobro da Hrvatska pobjeđuje, da takvima da do znanja, kao i slovenskim navijačima ko je jači, pa neka oni navijaju za slabije.

iako realno, Srbija je 10 godina bila uspješnija, dominantnija od nas u vaterpolu, ali smo uvijek bili tu, i osvojili smo sve medalje koje se mogu osvojit u ovom sportu, svijetsko europsko i olimpijsko zlato. u rukometu recimo, koji je uspješniji od vateropola, još uvijek nemamo europsko zlato, ni Balić ga nema kao GOAT rukometa.

tako da, vateroplo je jedan od uspješnijih naših ekipnih sportova. ali je muška igra, tu ima svega za vidjet, i golovi su atraktivni, treba imat i jaku obranu i jak napad za napravit rezultat, muški sport, a suci kao i svugdje budale i sude i što treba i što ne treba.

ali bilo je vidljiva tendencija danas svih, da mi izgubimo, od navijača do sudaca i srba, pa su opet njima draži izgubili. iako ja sam nakon australije, i srpske dominacije nad istom, smatrao da su Srbi favorit, po viđenom i bili su, dok nije tekma počela, ali i australija nije bila realni pokazatelj nas, kao ni Srbiji očito. iako mislim da možda Srbi i tankaju, jer biraju nekog iz one druge grupe, vidjet ćemo se kome će se ta politika isplatit, meni je svejedno tko bio tamo, jer sve 4 ekipe su tu negdje, i koga god dobili neće biti lako.

tako da ako Srbi biraju, ne znam šta tu imaju birat, jer su ovi tamo svi podjednake kvalitete, naši mislim da nisu birali ništa do sad jer su protiv australije igrali očajno i mislim da nisu planirali izgubit da bi imali nekog iz one skupien kojeg žele.

u ovako izjednačenom turniru, to nema veze, volio bih zlato da uzmemo, ali bilo kakvu medalju da čvaknu ja zadovoljan. jer nakon australije sam mislio da će ih crnogorci i srbi poderat, srećom digli su se i zaigrali na razini na kojoj znaju igrat kad im je voljni moment dobar. samo da ga zadrže, i bit će i tu medalja.

sandra je isto treća u kvalama, ali vjerujem da će rasturit kad bude bitno, kao i vaterpolisti, igra se tek sad najvažnije a možemo još dva tri zlata čvaknut, pa zašto ne probat kada već imamo priliku ? treba nadmašit Rio ako je moguće.

Srbi su podbacli, em košarkaši ko nama nogometaši nisu ni otišli na olimpijadu, jer njima je košarka uz vateropolo i odbojku najbolji ekipni sport, tenis s novakom, pa nigdje nisu pokazali neku dominaciju, ajde u odbojci one njihove žene još i igraju dobro, ali realno Srbi su opet podbacili na olimpijadi, mi smo 14 zemlja svijeta, a ima nas 4 milona, da nam političari sljede primjer sportaša koji na individualnoj razini to postižu, bili bi švicarska, ali vjeorjatno ne bi bili antifašisti pa bi svijet propao bez tog saznajanja, ipak je važniej biti antifašist pred svijetom nego imat švicarski standard i mađarski primjer borbe za identitet i vlastitu kulturu. što reć, nego hrvati su to.

Humphrey
01-08-2021, 09:40
Tonći Stipanović osvojio srebro.

Koga još imamo kao moguće osvajače medalje, perkovićku i vaterpoliste.

Zaboravio sam i srbića u gimnastici

Grunf
01-08-2021, 10:14
Bravo Tonči. :hrv :hrhb

Inkvizitor
01-08-2021, 10:54
Stipanović dijelom vratio za Rio. tada je nu finalu imao deset bodova prednosti i izgubio zlato nevjerojatnom opcijom ( suci mu početku dali kazneni okret jer se gurao i navodno dodirnuo brod jedinog konkurenta za zlato i to p'rije regate a mislio se samo uz njega plovit, što i je logična taktika ali se pokazal na kraju katasrofalnom, na kraju završio ko deveti i izgubio zlato, kako sam tada bio ljut na njega) a evo sad je nizrudario srebro u par zadnjih plovova. kako je to čudno u Riu vodio mislim od početka do finalne regate a ovdje bio skoro otpisan za medalju a na kraju ista medalja, srebro i tada i sad.

Kako to zna bit zafrkano a..

čestitke Tončiju. Ovo je sad izrudario :hrv

Grunf
01-08-2021, 11:42
Da, nemreš vjerovati, ja sam ga bil otpisal i na kraju srebro. A u Riju smo svi bili zabilježili njegovo zlato pa ništa. Zafrkano je jedrenje. Kako god, svaka mu čast. :hrv

Grunf
01-08-2021, 11:47
Đoković time samo pokazuje da ga jebe ego, pa ta mala Stojanović je imala povijesnu priliku uzet broncu, a njemu se odjednom ne igra jer je popušio dva meča, kada pobjeđuje onda mu se igra. onda vrišti, tipični srpski mentalitet, na stranu što je crnogorac i hrvat, pa je veći Srbin od Srba, takvih kod nas ima koliko hoćeš čistih hrvata, pa su posrbice veće od njih.

ali baš zato je dobro da Hrvatska pobjeđuje, da takvima da do znanja, kao i slovenskim navijačima ko je jači, pa neka oni navijaju za slabije.

iako realno, Srbija je 10 godina bila uspješnija, dominantnija od nas u vaterpolu, ali smo uvijek bili tu, i osvojili smo sve medalje koje se mogu osvojit u ovom sportu, svijetsko europsko i olimpijsko zlato. u rukometu recimo, koji je uspješniji od vateropola, još uvijek nemamo europsko zlato, ni Balić ga nema kao GOAT rukometa.

tako da, vateroplo je jedan od uspješnijih naših ekipnih sportova. ali je muška igra, tu ima svega za vidjet, i golovi su atraktivni, treba imat i jaku obranu i jak napad za napravit rezultat, muški sport, a suci kao i svugdje budale i sude i što treba i što ne treba.

ali bilo je vidljiva tendencija danas svih, da mi izgubimo, od navijača do sudaca i srba, pa su opet njima draži izgubili. iako ja sam nakon australije, i srpske dominacije nad istom, smatrao da su Srbi favorit, po viđenom i bili su, dok nije tekma počela, ali i australija nije bila realni pokazatelj nas, kao ni Srbiji očito. iako mislim da možda Srbi i tankaju, jer biraju nekog iz one druge grupe, vidjet ćemo se kome će se ta politika isplatit, meni je svejedno tko bio tamo, jer sve 4 ekipe su tu negdje, i koga god dobili neće biti lako.

tako da ako Srbi biraju, ne znam šta tu imaju birat, jer su ovi tamo svi podjednake kvalitete, naši mislim da nisu birali ništa do sad jer su protiv australije igrali očajno i mislim da nisu planirali izgubit da bi imali nekog iz one skupien kojeg žele.

u ovako izjednačenom turniru, to nema veze, volio bih zlato da uzmemo, ali bilo kakvu medalju da čvaknu ja zadovoljan. jer nakon australije sam mislio da će ih crnogorci i srbi poderat, srećom digli su se i zaigrali na razini na kojoj znaju igrat kad im je voljni moment dobar. samo da ga zadrže, i bit će i tu medalja.

sandra je isto treća u kvalama, ali vjerujem da će rasturit kad bude bitno, kao i vaterpolisti, igra se tek sad najvažnije a možemo još dva tri zlata čvaknut, pa zašto ne probat kada već imamo priliku ? treba nadmašit Rio ako je moguće.

Srbi su podbacli, em košarkaši ko nama nogometaši nisu ni otišli na olimpijadu, jer njima je košarka uz vateropolo i odbojku najbolji ekipni sport, tenis s novakom, pa nigdje nisu pokazali neku dominaciju, ajde u odbojci one njihove žene još i igraju dobro, ali realno Srbi su opet podbacili na olimpijadi, mi smo 14 zemlja svijeta, a ima nas 4 milona, da nam političari sljede primjer sportaša koji na individualnoj razini to postižu, bili bi švicarska, ali vjeorjatno ne bi bili antifašisti pa bi svijet propao bez tog saznajanja, ipak je važniej biti antifašist pred svijetom nego imat švicarski standard i mađarski primjer borbe za identitet i vlastitu kulturu. što reć, nego hrvati su to.

Hahaha. :rofl

Srbi su tu negdje kao i prošle igre, mi smo isto blizu prošlim igrama. Izvlače nas individualni sportovi. Možda je to put kojim trebamo ići, ulagati više love u veslanje, jedrenje, taekwondo, tenis, atletiku i gimnastiku. Tu stalno ubiremo medalje, pa ajmo onda pojačati financiranje tih sportova.

kiler
02-08-2021, 08:30
Koja šteta za Božu starčevića u hrvanju,baš mi je krivo.
U zadnjoj sekundi izgubio u četvrtfinalu nekakvim nevjerovatnim potezom iranskog protivnika koji je skočio na glavu?!?! i tako dobio zadnja dva boda u meču što je i presudilo na kraju u njegovu korist iako je rezultat bio izjednačen,5:5 :facepalm :shlag
...barem tako piše na sportnetu...

sad mora i on čekati repasaž za eventualno polufinale...

Inkvizitor
02-08-2021, 11:12
Kako se u hrvanju može nekome skočit na glavu?

philly
02-08-2021, 13:30
Šteta za Božu, vodija 5-1 pola minute prije kraja, borija se ka lav, i onda kontroverzna završnica.

Inkvizitor
02-08-2021, 15:48
To je bila njegova neopreznost. pa nemožeš na tako jeftin trik nasjest. na stranu kako su to suci vidili. bizarno.

On i Šapina..vode do samog kraja a onda izgube dobijeni meč.

Doduše tako je i Jelić preokrenula za zlato.

Perković bez medalje, loše je bacala i očito da se konkurencija jako pojačala..

LB86
02-08-2021, 17:16
nije po meni toliko do konkurencije, koliko do opuštanja Sandre. ona se trebala odlučit prije ove olimpijade, želi li bit manekenka, ili srušit rekord od tri zlata u atletici za redom ? što nitko nije napravio do sad, očito je izabrala ovo prvo.

tako da njene suze niti razumjem, niti odobravam, ako si izabrala ljepotu prije rezultata, onda znaš šta si izabrala i sada nema prostora za plakanje.

to je i Janica bila pred kraj karijere izabrala, i mogla je još koju godinu, ali je htjela se poljepšat. i čemu onda čuđenje, rekorde obaraju oni koji su uporni do kraja, i kojima je taj cilj važniji od bilo čega drugog.

takvi ruše rekorde, a ovi što stave druge prioritete ispred toga, ti sigurno neće oborit rekorde, jer im je sve drugo važnije od toga.

iako cijenim je zbog svega do sad, na ovim igrama je razočarala, i još se spetljala s onim mujom, i to je to. trener i dečko, po meni profesionalno i privatno ne treba mješat.

i tu vidmi problem, ali neka radi što je volja, njen život njena pravila, ali ovdje komentiram čisto sportski zašto mislim da nije ni mogla ostvarit bolji rezultat, zbog ranije navedenog.

a što se tiče konkurencije, ona će uvijek biti sve jača i jača, ali baš zato tvoj fokus mora biti također jači da bi zadržao mjesto koje ti svi žele otet.

po meni do sada na olimpijadi, jedini podbačaj s obzirom na očekivanja je ona, od nje sam očekivao najmanje broncu, a nadao se zlatu. na kraju nije ništa osvojila, i završila na najgorem 4 mjestu, koje na olimpijadi realno ne znači ništa.

ali imamo mi tu još aduta, netko će čvaknut još zlato i to će biti onaj od kojeg nitko ništa ne očekuje.

philly
02-08-2021, 17:36
I meni se čini da je Sandri falilo usmjerenosti i posvećenosti ka cilju da bude treće zlato u nizu, a ne koji će puder i šminku stavit, i izgubit koji kilogram...
Tako mi djeluje već neko vrijeme, kao da više radi na svojoj ženstvenosti nego na tome da baci još dalje disk.

Inače, Kubanac Mijain Lopez osvojio četvrto zlato u hrvanju grčko-rimskim stilom u kategoriji -130 kg čime je prestigao legendarnog Karelina. Niti jedan bod nije izgubio u niti jednom nastupu na ovoj Olimpijadi, nevjerojatno.

philly
02-08-2021, 17:39
To je bila njegova neopreznost. pa nemožeš na tako jeftin trik nasjest. na stranu kako su to suci vidili. bizarno.

On i Šapina..vode do samog kraja a onda izgube dobijeni meč.

Da, u konačnici njegova neopreznost. Bija je Božo zbilja umoran pri kraju, šteta šta je popustila koncentracija da tako nesretno izgubi.

philly
02-08-2021, 19:07
A jučer onaj Kinez trči 9.81 s na 100 m?! To je sigurno povezano sa cjepivom protiv korone :zbunjen:

LB86
02-08-2021, 21:04
philly, još mi je u sjećanju kako je gurnuo glavu kro ciljnu ravninu, tip je ne kralj nego džingis kan. stari moj, on da nije turnuo glavu bio bi treći možda i 4, ali s glavom i cijelim licem izobličenim od naprezanja i vjetra, on iz petnih žila došo do prvog mjesta.

kinezi će nas okupirat, asimilirat i biti će ih 5 miljardi uskoro, dovoljno da nas pregaze ko plitak potok, ali su barem za dom spremni, za razliku od naših elita. haha

http://www.youtube.com/watch?v=XouEMiA-lms

Grunf
03-08-2021, 08:28
Huklek u polufinalu hrvanja do 87 kg. :)

Inkvizitor
03-08-2021, 09:59
Bravo za Hukleka. Idemo dalje.

Sara Kolak nažalost daleko od finala. Šteta.

Galjego
03-08-2021, 12:28
Tin zlatni,nadam se,medalja je tu.Reporterka kaze da je

Galjego
03-08-2021, 12:29
odlično odvježbao,14.900.

Galjego
03-08-2021, 12:35
Srebreni je!

Inkvizitor
03-08-2021, 13:26
Svaka čast Tinu. Potajno sam se nadao i zlatu.

Al i srebro je super pogotovo kad se radi o gumnastici.

Šteta za Hukleka u polufinalu. Sutra za bronzu.

Inkvizitor
03-08-2021, 14:38
Mihaljević podbacio u kugli.

Grunf
03-08-2021, 15:54
Bravo Tin. :hrv

Sutra Hulk za broncu, ovaj je danas bio prejak iako su mi suci čudni.

Inkvizitor
03-08-2021, 16:37
Ma prejak je bio. Ne možeš mu prić a s lakoćom je dva put Hukleka okrenuo u parteru.

LB86
03-08-2021, 18:32
Srbiću čestitke, zaslužio je znojem ovu medalju. a i kada se znojiš, nema garancije da ćeš je osvojit, vidimo to po Boži i mnogim drugima.

tim više je vrijednost takvih medalja, veća.

LB86
03-08-2021, 18:49
Bravo Tin. :hrv

Sutra Hulk za broncu, ovaj je danas bio prejak iako su mi suci čudni.

Hulk osvaja broncu, ne sumnjam u njega ni najmanje. dobar tip, izgleda ko pravi fajter ima pravi pristup i mislim da će osvojit broncu.

imao je dobre nastupe, šteta samo za Božu koji je isto zaslužio medalju, ali nije imao sreće, vidjelo se da onaj Iranac ne vrijedi k ali baš zato su ga suci nagradili prolaskom, jer su znali da time udaulju Božu od onih za koje oni navijaju.

olimpijada je cirkus, kao i sve drugo. ništa drugo nego cirkus, svi se prave mutavi a vidi se da se i tu favorizira one iz jačih industrija.

Grunf
03-08-2021, 19:44
Ma prejak je bio. Ne možeš mu prić a s lakoćom je dva put Hukleka okrenuo u parteru.

Da, čim je završila runda Hulk je lovil zraka. Tu se vidjelo da će druga runda biti teška.

Grunf
03-08-2021, 19:46
Hulk osvaja broncu, ne sumnjam u njega ni najmanje. dobar tip, izgleda ko pravi fajter ima pravi pristup i mislim da će osvojit broncu.

imao je dobre nastupe, šteta samo za Božu koji je isto zaslužio medalju, ali nije imao sreće, vidjelo se da onaj Iranac ne vrijedi k ali baš zato su ga suci nagradili prolaskom, jer su znali da time udaulju Božu od onih za koje oni navijaju.

olimpijada je cirkus, kao i sve drugo. ništa drugo nego cirkus, svi se prave mutavi a vidi se da se i tu favorizira one iz jačih industrija.

Dobra stvar je kaj, čini mi se, drugi par igra netom prije Hulka tak da budu imali 2 borbe, a Hulk jednu. Hulk bu svježiji, ajmo po broncu. :hrv

philly
04-08-2021, 00:49
Možda Hulka zapadne Srbijanac sutra, doduše naturalizirani, iz Gruzije.

Inače te zemlje oko Kavkaza dominiraju u hrvanju, kao npr. Rusija, Gruzija, Azerbejdžan, Iran pa i Turska...

Više od polovine ruske hrvačke reprezentacije su Dagestanci, nema tu baš Rusa pravih.

Šteta šta u Hrvatskoj hrvanje nije popularnije, mislim da bi mogli izbacit vrhunske hrvače. Talent je tu.

LB86
04-08-2021, 13:54
da, ovaj gruzijaca je teški defanzivac, ali mala neopreznost u 10 sekundi i on ga okrene dva puta. šteta, imao je i parter, ali ovoga nije mogo dignut, jednostavno prejak defanzivno, a iskoristio je onaj trenutak nepažnje kada ga je huklek zamalo rušio i tu se bolje snašao gruzijac, jer je huklek završio na prsima i okrenuo ga dva puta, već je tu bilo jasno da će teško ovo okrenut, jer ovaj je više fokusiran na defanzivu nego napad. huklek je defanzivno malo limitiran, tu bi trebao radit, ofanzivno je dobar ali ima prostora i tu za napredak. tako da do pariza ima vremena dignut formu i skill set, pa će biti medalja, on i Božo mogu do medalje sigurno. samo treba sad dobro iskoristit ove 3 godine do pariza.

pa Srbi su i uzeli ovog gruzijca, da osvoej medalju, teško bi netko njihov bio konkurentan za istu. a ovaj je i aktualni europski prvak u hrvanju, u toj kategoriji do 87 kg. tako da, nema si šta huklek previše predbacivat, napravio je tu grešku i ispalo je da je bila dovoljna jedna greška da ga ovaj izokrene i dobije. jbg, nije to hrvanje lak sport, jebeno je to, vidi se da se troše dosta, nije nešto pretjerano zanimljivo za pratit, ali je vidno težak sport.

LB86
04-08-2021, 13:57
ovi naši vaterpolisti, su ne znam što bih rekao, odigraju dvije poštene utakmice, i onda očekuju medalju. treba imati kontinuitet dobrih nastupa, bez toga nema medalje na olimpijadi.

Mađari i Španjolci su nam nezgodan protivnik, možda i nezgodniji nego Srbi u ovom trenutku, iako Srbi igraju sve bolje i oni će vjerojatno do medalje.

tako da, nismo se baš dobro proveli, kao izbjegavamo španjolce, a naletimo na mađare koji su danas bili na razini zadatka i potop.

mislim da nam treba i promjena u stožeru, zahvalit se Tucku, dobar je bio, ali malo promjene ne bi škodilo na klupi.

Inkvizitor
04-08-2021, 14:27
Huklek nije imao nikakve šanse, ništa nije pokazao u ove dvije borbe. U polufinalu i ovoj borbi. Bez ikakvih šansi.

Ovaj ga lako izvrtio dva puta a on u parteru ovome nije mogao ništa.

Vaterpolisti očajni. Al nije bilo ni realno da oni nešto urade osim prolaska grupe al opet se nadaš.

Atletika podbacila ovaj put, nismo uzeli ništa a u Riu dva zlata. i to je napravilo razliku u odnosu na zadnje igre.

To bi bilo to od nas na Olimpijadi, ostaje još Kvesić kao, tako kažu neki kandidat za medalju u sportu di se isto ne može ništa predvidit.

Grunf
04-08-2021, 14:47
Vaterpolisti igraju toplo-hladno, danas su bili hladni. Nije mi jasno zakaj Tucak nije povel onog Rusa na igre?

Šteta za Hukleka.

philly
04-08-2021, 14:49
Teško je hrvat sa Kavkažanima, njima je hrvanje način života. Bili bi mi i bolji od njih da smo tako uživljeni u hrvanje ka oni.

A jeste vidili poljsku bacačicu kladiva? Prva sportašica koja je uzela zlato na 3 olimpijade. Mogla je i Sandra to bit, al očito nije bila posvećena ka Poljakinja koja ima 178 cm, 100 kg i najbitnije joj je šta dalje bacit kladivo.

Inkvizitor
04-08-2021, 14:54
Ne znam što radi taj vaterpolski savez i zašto se jednostavno već jednom ne zahvali Tucaku ili Tucku, kako je već pravilno, jer on očito sam ne misli dat ostavku.

Grunf
04-08-2021, 19:36
Već 2 godine nije osvojil medalju, treba ga pitati kaj se događa?

crni bombarder
04-08-2021, 21:58
Od kako je Sukno otisao, ovi ne igraju nista, tragicno su losi. A Tucak vjecno zadovoljan.

LB86
05-08-2021, 15:23
Već 2 godine nije osvojil medalju, treba ga pitati kaj se događa?

Tucak bi trebao imati i sam odgovornost, pa sam ponudit ostavku. ja znam da je čast vodit reprezentaciju, nije tu u pitanje samo lova, ali neka odgovornost mora postojat kod svakoga.

ako nisi ostvario željeni rezultat, a to je medalja, trebao bi ponudit ostavku. svaki sport se igra za titule, i medalje, prema tome, ako ćemo nastupat da bi nastupali onda neka ostane Tucak.

nemam ništa protiv čovjeka, ali je meni nepojmljivo da se bez završnice turnira, netko može zadovoljit. nije ni sva krivnja na njemu, ima i na igračima, ali ipak je on "kapetan broda", a zna se što kapetan radi kad brod tone.