PDA

Pogledaj Full Version : Europsko prvenstvo u rukometu 2020.

Grunf
12-01-2020, 22:33
http://www.eurohandball.com/ech/men/2020/round/1/Final+Tournament

Ispali Francuzi haha. Sutra igramo sa Srbima. Izgleda mi kao nikad lakši put do polufinala.

juanpablom
13-01-2020, 22:54
http://www.eurohandball.com/ech/men/2020/round/1/Final+Tournament

Ispali Francuzi haha. Sutra igramo sa Srbima. Izgleda mi kao nikad lakši put do polufinala.

Španjolska i Njemačka....hm,nije baš tako lagano

crni bombarder
14-01-2020, 00:00
Njemacka je jedva izvukla pobjedu protiv Latvije, imaju puno izostanaka zbog ozljeda, a i sa tim igracima su imali problem organizacije igre. Trenutno iozgledaju bas lose, Spanjolci su ih pregazili.

Dosta kritiziraju Prokopa izbornika, njihovi mediji i veliki igraci, misle da je upropastio sve sto je Sigurdson izgradio.
Svakako imamo priliku.

Nasi igraju dopadljivo, obrana mozda i najbolja na prvenstvu do sada, ali prave utakmice tek dolaze. Puno promasujemo zicere, napad je ponekad smusen i to je tradicija kod Cervara, rekao bih da mozemo i do polufinala a mozemo i ispasti ranije. Zdrijeb je nikad bolji, prakticno ce za polufinale trebati tuci Austriju, Makedoniju/Cesku i Njemacku recimo. Od Spanjolaca se moze i izgubiti.

Najslabiji dio momcadi po meni je strucni stozer na celu sa Linom. Izlapio je covjek.

Patria
14-01-2020, 09:48
Španjolci su jako dobri, i konkuriraju za medalju. Nijemci su neugodni, ali mislim da ćemo njih dobit, austrijanci su domaćini tako da s njima isto neće biti lako a česi isto mogu biti neugodni, ako ih ne shvatimo ozbiljno.

dakle ima tu još puno utakmica koje treba dobit, da bi se napravilo dobar rezultat. ali po meni, imamo dobar ždrijeb za polufinale, a onda vjerojatno Norvežani koji su isto konkurenti za medalju.

Slovenci isto igraju dobro, pa Portugalci, Danci su podbacili, to samo govori da moramo biti ozbiljni do kraja. prvi dio protiv Srba je djelovo jako loše, i da nisu pali u koncentraciji pred kraj meča bilo bi čupavo, dakle moramo se uozbiljit ali mislim da igramo dobar rukomet i to što su Francuzi ispali bi morali iskoristit da uzmemo medalju, jer protiv svih ovih ekipa mi možemo igrat ravnopravan rukomet, i borit se za što bolji plasman. a ne treba ni govorit, da je jedino zlato što nam fali upravo europsko, i bilo bi vrijeme da uzmemo to kad već imamo situaciju da su Danci i Francuzi podbacili na ovom prvenstvu, jer kada su oni konkurentni mi teško možemo do medalje na euru.

Grunf
14-01-2020, 11:42
Španjolska i Njemačka....hm,nije baš tako lagano

Ma kaj nije, tradicionalno nam pašu. Jedna pobjeda protiv njih i u polufinalu smo. Ne sjećam se kad smo imali tak laku situaciju.

Yaya
14-01-2020, 17:02
Nijemci nam možda tradiciinalno pašu, ali Španjolci baš i ne. Imali smo gadnih utakmica s njima.

mirv
14-01-2020, 19:19
Igramo loše, sve se svodi na pojedinačno siljenje jer smo spori i to je ono zbog čega nismo u užem krugu momčadi za osvajanje odličja. Zbog te sporosti smo ujedno i umorni i ozlijeđeni jer se svaki igrač stalno mora pojedinačno probijati pored dva nasilna dvometraša u obrani koji ih potrgaju.

franjevac
14-01-2020, 19:45
mi osim srednjih vanjski i pivota nemamo oružja u napadu, pucači su nam katastrofalni,teretni, bez pregleda igre a i kad bi ga imali pa i dodali do krila ovi to ne bi znali iskoristit jer su još gori od vanjskih.sreća pa je ždrijeb povoljan pa možda uz inspiriranog duvnjaka u oba smjera i šege i uzmemo medalju

crni bombarder
14-01-2020, 20:53
Stepancic nije katastrofalan, oprostices.

Ako smo ostali bez Marica, onda smo u problemu, Brozovic nije tako kvalitetan napadacki istina bolji je u obrani.

juanpablom
14-01-2020, 23:46
Ma kaj nije, tradicionalno nam pašu. Jedna pobjeda protiv njih i u polufinalu smo. Ne sjećam se kad smo imali tak laku situaciju.

imamo tek nešto bolji omjer,a ne da nam tradicionalno pašu.

Grunf
15-01-2020, 20:06
Danci isto eliminirani. Island izgubio od Mađara iako je puna dvorana Danaca navijala za njih protiv Mađara. :D

Nervozni listonoša
15-01-2020, 23:15
Ajde da mi sutra najprije riješimo Austriju.

Patria
16-01-2020, 18:47
Nijemci nam možda tradiciinalno pašu, ali Španjolci baš i ne. Imali smo gadnih utakmica s njima.

samo se nadam da ćemo Makedu dobro izlemat, volim ga vidjet kako se previja po podu. :D

Ajde da mi sutra najprije riješimo Austriju.

malo sutra, danas ćemo ih riješit, a sutra što bude. :D

Grunf
16-01-2020, 21:58
Dobili Austriju. Pobijedimo Nijemce, prvog ozbiljnog protivnika i u polufinalu smo. #nikadjačieuro

kiler
16-01-2020, 22:05
Dobili Austriju. Pobijedimo Nijemce, prvog ozbiljnog protivnika i u polufinalu smo. #nikadjačieuro

Ako Hrvatska osvoji Euro onda će biti priča Feralovaca i njihovih sljednika da je to zato jer je nikad slabije prvenstvo,odnosno da ne bismo uzeli zlato da nisu Danska i Francuska odmah ispale.
A ako zapnemo u polufinalu ili ranije ,u tom slučaju će biti ismijavanje da ne može Červar više osvojiti ništa,čak ni kada ima otvoren put do finala.

crni bombarder
16-01-2020, 22:07
YUtarnji je vec Smajlagica izvadio iz naftalina, da malo popljuje nase i spreman je za pljuvacinu nakon prvog neuspjeha

Nervozni listonoša
18-01-2020, 13:24
Samo da ne izgubimo danas. Nijemci će igrati kao i protiv Bjelorusije. A mi smo skloni "crnim rupama" i greškama. Ako se to dogodi bit će to idealan scenarij za Švabe. I još ako Červar bude forsirao igru u napadu 7 na 6........ Bit će ajme majko.

Grunf
18-01-2020, 13:32
Gazimo Nijemce kao plitak potok.

crni bombarder
18-01-2020, 13:39
onda bi se vadili na spanjolcima i to bi morali neku gol razliku loviti

nisam neki optimist, rukometasi zadnjih godina ne znaju igrati clutch utakmice

franjevac
18-01-2020, 18:27
Gazimo Nijemce kao plitak potok.

sad znam da ćemo izgubit jer nema događaja kojeg ti nis izmaleriso nije mi jasno kako to nisi skužio dosad kao da to namjerno radiš :)))

franjevac
18-01-2020, 18:29
nijemci su prejaki mi smo bezidejni spori i neprecizni na vanjskim pozicijima a otkad smo otpustili štrleka mi smo i bez krila izgubit ćemo 3 razlike minimalno

Grunf
18-01-2020, 22:12
nijemci su prejaki mi smo bezidejni spori i neprecizni na vanjskim pozicijima a otkad smo otpustili štrleka mi smo i bez krila izgubit ćemo 3 razlike minimalno

Plitak potok. :hrv :hrhb

franjevac
18-01-2020, 22:15
uspio sam poništit grunfov maler nevjerojatno :D :D
nadam se da će červar biti pametan i odmorit cijelu ekipu kontra češke jer smo osigurali polufinale

Grunf
18-01-2020, 22:20
uspio sam poništit grunfov maler nevjerojatno

Haha, bravo. :rofl

Grunf
18-01-2020, 22:21
uspio sam poništit grunfov maler nevjerojatno :D :D
nadam se da će červar biti pametan i odmorit cijelu ekipu kontra češke jer smo osigurali polufinale

Čak zadnje 2 može odmarati. :naklon

franjevac
18-01-2020, 22:24
Čak zadnje 2 može odmarati. :naklon

treba vidjeti ako možemo izbjeći norvešku pa otići na sloveniju ali u jednoj utakmici možemo sve dobiti prelijepo je ovako opušteno birati protivnike

Puntar2.0
18-01-2020, 22:37
Hrvatskaaaaaaaaaaaaaa

Patria
19-01-2020, 01:04
http://www.rtl.hr/vijesti-hr/video/euro-2020-rukomet/359199/obrana-marina-sege-veca-od-berlina-i-njemacke/

dobro kad će više toj "šugavoj dijaspori" zabranit nastup za hrvatsku, ovo više nije u redu koliko tih "bosanaca" nastupa za nas, mi volimo samo naše "domaće dečke".

sarkazam, nego stvarno mislim da bi trebalo povest debatu o ukidanju glasa za dijasporu, to je genocidna dijaspora i stvarno bi trebalo dokazat antifašističke korijene zavnohovske hrvatske i po tom pitanju. budimo antifašisti do kraja, to nek nam bude parola i misao vodilja, kad ionako sve u ovoj državi režiraju oni, što ne bi i to režirali ? ta oni znaju najbolje što je najbolje za narod, zar ne ? što će nam Marin Šego, kada oni znaju bolje od svih u dijaspori tko će najbolje branit gol hrvatske.

a uspjeh hrvatskog sporta uvijek gledaju kroz prizmu, nečeg nazadnog i primitivnog recimo nacionalizma koji je za njih lako povezat s fašizmom, tako da moramo shvatit antifašiste oni su ti koji jedini imaju pravo odredit što je dobro a što nije, i dok se oni ne oglase mi nećemo znat dal Šego zaslužuje branit za hrvatsku u polufinalu EP. samo oni mogu biti dovoljno mudri, savijesni i odgovorni da to procijene, ni Lino ni Šego a boga mi ni Gobac to ne mogu. haha koliko god mi se sere od tog Gobca, toliko mi se još više sere od njih koji stalno moraliziraju i propitkuju ispravnost svega, a s svime imaju malo ili nimalo saznanja i posla. no dobro, da je HDZ uletio u sve hrvatske sportove je, i da treba ga izbacit treba, ali isto tako je krrajnje glupo poistovjećivat hrvatski sport i uspjeh istog s HDZom kako to radi ta antifa gerila, i to ne samo na forum.hr-u već svuda gdje god čitam njihove komentare vidim isto. oni bi najrađe da tih sportova nema, i da reprezentacija ne postoji, a uz put i da hrvatska bude ZAVNOH, a Tito na pantovčaku maršal, tek tad će za njih sve dobiti smisao.

no šta je tu je, život ide dalje, a boga mi i Hrvatska i Šego idu dalje. trenutno u polufinalu, a uskoro vjerojatno i u finalu, sretno naši i nek se švapsko partizanski tur praši. zvuči pederski, ali prigoda je idealna za reć nešto pederski. :D

Patria
19-01-2020, 01:07
http://www.youtube.com/watch?v=b0MNwRjiK2c

jedna prigodna, opet se povijest ponavlja. :D

Nervozni listonoša
19-01-2020, 09:14
Samo da ne izgubimo danas. Nijemci će igrati kao i protiv Bjelorusije. A mi smo skloni "crnim rupama" i greškama. Ako se to dogodi bit će to idealan scenarij za Švabe. I još ako Červar bude forsirao igru u napadu 7 na 6........ Bit će ajme majko.

Sve mi je jasno - samo mi nije jasno kako su ovo sinoć dobili. Nije ni Nijemcima.

Grunf
19-01-2020, 12:49
Zadnje dvije odmoriti glavne igrače i doći odmoran na polufinale jer će se u drugoj grupi do kraja boriti za mjesta u polufinalu i potrošiti snage.

Patria
19-01-2020, 21:28
Sve mi je jasno - samo mi nije jasno kako su ovo sinoć dobili. Nije ni Nijemcima.

švabama nije jasno kako su izgubili, a nama kako smo dobili, pošteno da ne može biti poštenije. :D

sad na mađare, čvrstom desnicom i okom sokolovim. računica je jasna, natamburat makedu i španjolce i uzet prvo mjesto, i onda na lakšeg protivnika u polufinalu a to je sigurno Mađarska, a s Norvežanima za zlato.

Yaya
19-01-2020, 21:32
Zar sutra ne idemo na Čehe?

Patria
19-01-2020, 21:45
idemo, ali govorim na ovu zadnju utakmicu koja nam je ključna da bi dobili lakšeg protivnika u polufinalu, dakle španjolci su nam primarni cilj njih treba pobjedit, i zbog eventualne psihološke prednosti ako prođu norvežane i završe s nama opet u finalu.

česi ionako nisu bitni u ovoj priči, oni su odavno otpali. i realno njih moramo dobit i s rezervnim sastavom.

crni bombarder
21-01-2020, 12:41
Mislim da je ispunjen nekakav cilj, polufinale, iako su im svi prognozirali tek peto ili sesto mjesto.

Osobno nemam sto napisati, ponasanje Line Cervara za mene je skandalozno, ostavio je trenera golmana u Zagrebu, ponasa se kao napoleon. Izbor igraca je takodje tragikomican, mislim toliko je igraca odjebao, ima 4 pivota a jednog desnog beka i jedno lijevo krilo. Nevjerojatno.

Sest igraca PPD Zagreba od kojih su najmanje trojica tu samo zato sto su igraci povlastenog kluba. Problem je u tome sto je PPD nikad gori, svi ih samaraju u Ligi prvaka, Hrstic ili Matanovic nisu taj kvalitet za medalju. Sa druge strane neki igraci koji su tu morali biti, odjebani su jer ne zele igrati za klub Velikog Vodje Zorana Gopca.

Nesto sto se ponavlja vec 20 godina. Ocekujem koliko naredne godine da i Duvnjaka odjebu, kao sto su odjebali Balica, Metlicica, Lackovica, Spoljarica, Dominikovica i tako dalje i tako dalje. Sad i Strleka, samo zato sto je zamolio da sijecanj provede sa suprugom koja ima termin za porod ovih dana.

Patria
21-01-2020, 13:58
kad god je Lino tu, idemo po medalju, mislim da to nešto govori. Lino rukometni genije, mislim da je on svima antipatičan zbog vokabulara, ali čovjek zna poso a to je najvažnije.

dobro je pripremio ekipu, i vidno igramo sve bolje iz utakmicu u utakmicu, protiv Njemačke bi se čupali i Norvežani, jer je Nijemcima to bilo biti ili ne biti. mi smo još imali šanse proć dalje, oni su znali da ako kiksaju da je gotovo, zato su igrali i van svojih realnih dometa. po meni ta utakmica će biti presudna za nas, digla nas je i sad polako možemo razmišljat o medalji samo je pitanje koje boje ?

dobro, Štrleka nisu trebali otpisat to se slažem, fali nam takvo krilo, ali šta je tu je, bez onih kojih nema se mora naći način pobjedit ostale utakmice. rukometu je veći problem Gobac, rukometni mamić, nego Červar, kao i HDZ koji se svuda mješa gdje ne treba.

HDZ nema šta radit u sportu, i tim glupanima bi trebalo jasno dat do znanja da nisu kompetentni upravljat sportom. ovo ostalo je jasno, nema ništa slađe nego gledat yugoslovene kako se trude navijat za hrvatsku a onda netko spomene Isusa ili Hrvatsku u nekom kontekstu koji je njima neprihvatljiv pa brzo počnu moralizirat i srat kako je za sve to kriv HDZ i nacionalizam. sve u svemu, dok god pobjeđujemo nemamo se pravo bunit, na ovom prvenstvu dobro igramo, da može bolje naravno da može, moglo je i bolje kada je Balić igrao, i on je znao usrat neke važne tekme, ali opet uvijek je dobivao kredit tek pred kraj karijere mu se dalo do znanja da neće imati punu minutažu i to je ok. godine nisu samo broj, i nitko ne može igrati vječno, mora se pomladiti sastav s vremena na vrijeme. na mladima svijet ostaje, stara kineska. :D

crni bombarder
21-01-2020, 18:23
I Lino je HDZ, cak je bio i saborski zastupnik.

To mu osobno ne uzimam za grijeh, zbog toga neka se jedu jugovici, meni smetaju njegovi potezi kao izbornika.

A tamo gdje su domoljubi, pa i hdzovci poput Cervara, Metlicica, Balica i ostalih, tamo su i rezultati. Gdje je jugovina, kao u kosarci u kojoj vedre i oblace ona splitska prelivoda Radja i jugo sin Tadeschi, tamo smo pali kurcu za usi.

Zato njima smeta i Cervar, on ima rezultate to je cinjenica, a smeta im samo zbog clanske iskaznice. Kao sto im je Babic smetao zbog Gospe, oni bi Smajlagica ili Kasima Kamenicu koji o Hrvatskoj govori "oni" a o Sloveniji "mi". Ili Vujovica, koji je Hrvate i Hrvatsku vrijedjao otvoreno, pa opet doveden od strane HDZ Gopca u PPD Zagreb (to je ona bolesna strana hdzovaca)
Na srecu, za sada to nece dobiti.

Dobri su nasi, nema sta, sad tek idu prave utakmice. Njemacku su polozili iako nisam ocekivao, pokazali su karakter a vec su poceli kako sam i ocekivao da chokaju i gube utakmicu. Duvnjak igra turnir zivota, obranu igra kao nitko na svijetu trenutno, a zamjeram Cervaru sto nema drugog desnog beka, Simu Ivica nije ni zvao iako je decko odlican u Njemackoj, nema drugo lijevo krilo, sto ako se Stepancic ili Mandic ozlijede.
Bilo koja medalja bila bi uspjeh, ja o zlatu necu sanjati. Ako se domognu i njega, svaka cast.

Poseban gust je sto momcad ima 7 Hercegbosanaca, da se Martinovic nije ozlijedio bilo bi ih 8. Jugovina to ne moze ni gledati od muke.

Nervozni listonoša
21-01-2020, 19:08
Poseban gust je sto momcad ima 7 Hercegbosanaca, da se Martinovic nije ozlijedio bilo bi ih 8. Jugovina to ne moze ni gledati od muke.

Ma da ovi glasaju za njih, a ne za ove ''plave'', ne bi oni slova rekli protiv. Ali pošto znaju da ''ovi dolje'' ne mogu smisliti ''crvene'' a kamoli ih podržati, onda im smetaju.

Samo nije istina da oni imaju toliki utjecaj na izbore u Hrvatskoj - to su sve podvale Mesića i drugova (porez i još koje čega).

Grunf
22-01-2020, 11:37
Danas treba odmarati igrače, svejedno nam je tko će biti protivnik u polufinalu. Norvežane je prošli put pomazila sreća protiv nas, kao i Slovence tako da su obje repke dužnici kojima trebamo vratiti.

crni bombarder
22-01-2020, 13:31
Brine malo ovo sa Cindricem, ako je stvarno ozljeda onda jbg.

Grunf
22-01-2020, 13:58
Norvežani Slovenci igraju poslije nas. Treba odmarati igrače i izgubiti tekmu pa nek se Slovenci i Norvežani dobro umore ganjajući tko će ići na nas u polufinalu. :D

Grunf
22-01-2020, 13:59
Brine malo ovo sa Cindricem, ako je stvarno ozljeda onda jbg.

Danas bu odmoril, u petak igra.

Nervozni listonoša
22-01-2020, 18:03
Lino i njegova igra 7 na 6! Postavi to - i onda ne znaju što treba odigrati!

crni bombarder
22-01-2020, 18:14
dobro je bilo, pokazali smo da smo vrh svjetskog rukometa

e sad, molitve za Karacica i Cindrica

nadam se da Lino nesto malo i skriva, danas nismo igrali 100% mislim da nisu ni spanjolci, onako tvrda utakmica

Nervozni listonoša
22-01-2020, 18:29
Nije dobro. Nego vrlo dobro. Za odlično treba - medalja. Ako budemo igrali protiv Norge - imat ćemo protiv sebe i suce. Samo da je sa Karačićem sve u redu.

Patria
23-01-2020, 03:03
Lino s 7-6 stvarno jebe motku, ne znam što mu to znači ? jebeš igrača više u napadu, kada ga nismo u stanju realizirat u 80 posto slučajeva, a u isto toliko postotku primamo gol kada igram s 7oricom. Duvnjak je na kraju mogo i zabit, ali šta je tu je, samo mi je glupo što smo se potrošili i natukli ključne igrače pred završnicu, vidjet ćemo jel to bilo pametno.

doduše, mislim da su se španjolci vidno usrali, i kada su vodili nisu bili sigurni da pobjeđuju. to je ono što ime Hrvatska izaziva u rukometu, i onda se ovi majmuni s forum.hra bune stalno nešto, Lino je u kurcu po nekim pitanjima ali je činjenica da nas je on doveo u najviše završnica i okitio se najviše medalja, hdz i politika nema baš tu neke velike vajde. iako se slažem da bi mu ovo trebalo biti posljednje natjecanje, samo tko nakon njega ? ne znam, vidjet ćemo sve uskoro po meni igramo dobro, iako na mahove imamo one crne rupe kada cijela ekipa potone i praktički ne postoji nekih 10-15 minuta utakmice, i tu se protivnici uvijek odljepe, to nam se ne smije dogodit protiv Norvežana, moramo cijelu tekmu odradit jače jer će i suci sigurno gurat njih, dovoljno je da nam isključe igrače malo više i imat ćemo problema. dakle ozbiljno se spremit, i onda na to finale, iskreno možda je i bolje ovako jer znamo da imamo vjerojatno i najbolju ekipu turnira protiv sebe, i kada njih dobijemo možemo bilo koga u eventualnom finalu, tako da sve je na nama, gospodari smo vlastite sudbine.

Patria
23-01-2020, 03:35
http://www.youtube.com/watch?v=n0kQ4-pYrsM

mirv
23-01-2020, 12:36
Momčad s prostora bivšeg Kordobskog kalifata je jučer imala sreće ali mislim da svima njima više ulijeva strah u kosti spoznaja da se Hrvatska može vratiti kad hoće iz kakvog god zaostatka nego da se potrgamo i onda jedva pobijedimo s malom razlikom. Ono što je loše jest činjenica da je usrani, kradljivi i pokvareni EHF izašao u susret Norveškoj glede promjene satnice a Hrvatskoj neki dan nije što je samo još jedan pokazatelj da ta a i mnoge druge slične organizacije ustvari mrze Hrvatsku i da bi najradije da nas nema jer smo mali, s malim tržištem i ozbiljna smo konkurencija velikim i bogatim državama. Nadam se da to naši igrači shvaćaju, da će to u njima probuditi hrvatski prkos i da ćemo dati sve od sebe da im se iskenjamo u planove. Nije Ante Kostelić bez veze svoju djecu maknuo iz ovog blesavog športa gdje se pola ishoda odlučuje izvan igre.

mirv
23-01-2020, 12:42
Tri su nas puta pokrali

Idemo redom.

Prvo?

- Ono na EP-u u Norveškoj 2008. kad sam išao na centar da poderem crveni karton španjolskim sucima. Zar to nije hrabrost? Nije mi bilo svejedno, ali nisam mogao podnijeti da nam to rade. Da, svi smo mi malo subjektivni, uvijek želiš pobijediti, htio bi da ti suđenje paše, ali da te baš toliko kradu, to ne možeš prihvatiti. Ja sam očekivao da će me žestoko kazniti kasnije, ali ništa. Bio sam pozvan na proslavu 50 godina rukometa u Europi i vidim predsjednika EHF-a Michaela Wiederera i pitam: “A kazna? Niste me kaznili”, a on kaže: “Pa Lino, nisu te baš previše krali, samo malo.”

Druga krađa?

- SP u Hrvatskoj. U finalu u Zagrebu u drugom poluvremenu Francuzi nisu imali niti jedno isključenje, a ubiše nas. Ne branim nas, imali smo svojih grešaka i ja sam možda pogriješio, dečki su bili izraubani dokraja, skroz potrošeni, ali... U siječnju mi je na SP-u u Francuskoj jedan važan čovjek iz IHF-a rekao: “Vidiš, Lino, ono u Hrvatskoj nije trebalo onako završiti.” Pa to svi znaju, samo nitko nije imao hrabrosti priznati.

CIJELI ČLANAK PROČITAJTE U TISKANOM IZDANJU SPORTSKIH NOVOSTI

https://sportske.jutarnji.hr/sportmix/rukomet/lino-cervar-u-intervjuu-za-sn-otkrio-veliku-tajnu-iz-hrvatske-svlacionice-i-porucio-hrvatska-je-tri-puta-prevarena-i-pokradena/6374528/

Nervozni listonoša
23-01-2020, 20:25
Pa iskreno - mislim da će sutra suci pogurati Norvežane. Pitanje je hoće li naši moći odigrati toliko dobro da taj poguranac anuliraju? Mi jučer nismo igrali ništa posebno u napadu protiv Španjolaca. Igrao je samo Karačić - i na kraju se ozlijedio.

Sekstant
23-01-2020, 21:37
Znaci pocelo je trazenje alibija u slucaju mozebitnog poraza, uz jeli vec svima dobro poznati UMOR :facepalm
Kad se spominje norvsku i suce kako se niko nike sitija 2017 i besramnog natezenja za nase ?

Sekstant
23-01-2020, 21:45
Inace iskoristit cu priliku i pohvaliti igrace.Iskreno ,nisan mislija da ce se uvatiti polufinala.Prema tomu , dobar rezultat je vec ostvaren, neznan cemu konstruirati ove pricice.Zapravo znan, javnost je trazila zlato pa se triba i opravdati ako se ne uspije. Ka da zadnje zlato nije bilo prije jebenih 16 godina a posljednje finale prije deset :facepalm. A ovo je vec treca generacija igraca...

Grunf
24-01-2020, 13:57
Ne mogu nam ništa ni suci ni navijači ni Norvežani, idemo po zlato.

franjevac
24-01-2020, 16:24
došao pozdraviti i nagrditi grunfa i reći da hrvatska nema nikakve šanse protiv moćne norveške nažalost

Grunf
24-01-2020, 16:31
Da da, nažalost nemamo šanse, u krivu sam. Prejaki su za nas.

Grunf
24-01-2020, 18:44
Prvo isključenje, ukradena lopta na prazni gol suđena nogom, jedan sedmerac Mariću i nesuđeni faul u čistoj prilici Karačiću nakon kojeg smo dobili drugo isključenje. To su sudačke greške. Dakle, neka 3 gola su nam suci ukrali, trebali smo voditi 5 razlike, toliko smo bili jači od Norvežana prvo poluvrijeme.

Obrana savršena, Šego odlično brani, Marić zabija golove na pivotu. Klasičan Červarov rukopis. Odlično poluvrijeme. :hrv

Picaferaj
24-01-2020, 20:30
U debelom minusu sam sa živcima al' neka. :)

Grunf
24-01-2020, 20:36
Španjolski suci su cigani. Nadam se da će ih netko napleskati.

Puntar2.0
24-01-2020, 20:50
Musa hajducki potopija Vikinge.
:hrv

Grunf
24-01-2020, 20:55
:hrv :hrhb

franjevac
24-01-2020, 21:22
idemooooooooo idemooooooo

Grunf
24-01-2020, 21:32
Španjolci trgaju Slovence. Lijepo su nas njihovi suci izmorili.

crni bombarder
24-01-2020, 23:16
odero Musa jarca

svaka cast, nakon puno godina ova momcad opet ima karakter i muda

Grunf
24-01-2020, 23:30
Situacija iz koje su Norvežani zabili zadnji gol.

http://media.giphy.com/media/H7SXPWgS7NUmboVKzm/giphy.gif

mirv
25-01-2020, 00:16
Još više od pobjede mi se sviđa način na koji je izborena, dečki uistinu daju sve od sebe za domovinu i takvi ljudi nam trebaju biti uzor a u teškim i napetim trenutcima ne gube glavu nego igraju do zadnjeg trenutka, onako kako su nekada Nijemci drobili u nogometu. Svaka im čast. Norvežani su nastradali onoga časa kada su rekli da su si izabrali protivnika, tako smo si ih i mi znali birati pa je jednako završavalo. Sudci standardno, banditi, ljigavci i kriminalci.

Nervozni listonoša
25-01-2020, 10:21
Znaci pocelo je trazenje alibija u slucaju mozebitnog poraza, uz jeli vec svima dobro poznati UMOR :facepalm
Kad se spominje norvsku i suce kako se niko nike sitija 2017 i besramnog natezenja za nase ?

Ma nek si nam reko!

Nego - i mi smo malo pomagali Norvežanima da se vraćaju u igru. Na kraju prvog poluvremena smo trebali imati 5 razlike. Na početku drugog na +3 fulamo čisti zicer iz kontre - i onda su nas tigli u dvi minute.

Obrana jebeno odigrana. I ne samo u ovoj utakmici.

Ps. Posebno mi je drago zbog Červara za ovo i 7-8 onih naših koji ne plaćaju porez u RH.

Jadna orjuna na Forumu hr (čast izuzecima) i u medijima koji izlaze u Hrvatskoj - totalno su na aparatima, a moraju se pretvarati da su sretni zbog ovoga sinoć.

Danas u 14:00 ću na miru odgledati snimku. I uživati. Srebro je odlično, a bude li zlato to će biti - bonus!

I naravno naklon do poda HRVATSKIM NAVIJAČIMA. Bez ikakve patetike - oni su igrač više na ovom prvenstvu za naše.

crni bombarder
25-01-2020, 12:27
Ajme kad sam ja prestao citati orjunu na anderlonovom sranju od foruma, mislim na sport.

Ono je takvo smetljiste rashrvata, da cak i oni ljevicari iz Istre moraju sa njima ratovati rijecima koliko je to antihrvatski raspolozeno. Goni u picku materinu, ne citam ih godinama, niti cu.

Jedino mi je tragikomicno koliko su se neki Hrvati, navijaci Hajduka uglavnom, uhvatili za ruke sa njima jer misle da ovi dobronamjerno "ratuju protiv Mamica". Za njih je, i rat protiv Breninog fana Zdravka i pljuvanje Cervara i pljuvanje Dalica i pljuvanje hrvatske nogometne reprezentacije i pljuvanje Janice Kostelic i cijelog hrvatskog sporta u cjelini, motiv iskljucivo mrznja prema hrvatskim vrijednostima. Sto hrvatski sport jeste, nije bitan ni u jednom segmentu zivota ali sportasi su najbolji ambasadori svoje drzave, a hrvatski sportasi su cudo.
Oni nemaju konstruktivne kritike, kao prosjecni navijac, oni imaju onu pokvarenu zelju "dabogda sve izgubili". Kako li je samo orjuni progutati cinjenicu da 7 onih sto ne placaju porez igraju za hrvatsku rukometnu reprezentaciju i da je upravo jedan Mostarac na asistenciju drugog zabio gol za finale. Oni za takvu reprezentaciju ne navijaju.

Ali ko ih jebe, neka pate i patice.

Sad na spanjolce, koliko je ostalo snage uopce.

philly
25-01-2020, 13:01
Ajme kad sam ja prestao citati orjunu na anderlonovom sranju od foruma, mislim na sport.

Ono je takvo smetljiste rashrvata, da cak i oni ljevicari iz Istre moraju sa njima ratovati rijecima koliko je to antihrvatski raspolozeno. Goni u picku materinu, ne citam ih godinama, niti cu.

Jedino mi je tragikomicno koliko su se neki Hrvati, navijaci Hajduka uglavnom, uhvatili za ruke sa njima jer misle da ovi dobronamjerno "ratuju protiv Mamica". Za njih je, i rat protiv Breninog fana Zdravka i pljuvanje Cervara i pljuvanje Dalica i pljuvanje hrvatske nogometne reprezentacije i pljuvanje Janice Kostelic i cijelog hrvatskog sporta u cjelini, motiv iskljucivo mrznja prema hrvatskim vrijednostima. Sto hrvatski sport jeste, nije bitan ni u jednom segmentu zivota ali sportasi su najbolji ambasadori svoje drzave, a hrvatski sportasi su cudo.
Oni nemaju konstruktivne kritike, kao prosjecni navijac, oni imaju onu pokvarenu zelju "dabogda sve izgubili". Kako li je samo orjuni progutati cinjenicu da 7 onih sto ne placaju porez igraju za hrvatsku rukometnu reprezentaciju i da je upravo jedan Mostarac na asistenciju drugog zabio gol za finale. Oni za takvu reprezentaciju ne navijaju.

Oprosti lipo, al neslužbeni glasnogovornik BBB Bauer je na forum.hr svojedobno bija u ekstazi kad je srbokomunistički duo Jovanović i Bauk izjavija da će osušit močvaru, skupa sa dijelom dynamovih navijača.
Petrinjac je na forumu reka da je glasa za SDP 2000e itd...

Nema potribe za etiketiranjem.

Nervozni listonoša
25-01-2020, 13:35

Ma oni eto kao jako vole rukomet i hoće da je sve pošteno i transparentno (kako veli Mesić) ne vole Červara jer je neznalica. Favorit im je Jugoslaven Veselin Vujović - da je ovo sinoć vodio Vujović - u zvjezde bi ga kovali.

Ako ne Vujović - a ono bar Irfan Smajlagić.

A o ostalim stvarima - ne bih.

Čitam Ćavara - veli nikad nije gledao utakmicu bez taktike i strategije - a sinoć ju je gledao.

Pa evo ja kao apsolutni rukometni početnik mogu reći - strategija je bila - muška obrana, a taktika ''uspavljivanje'' brzih Norvežana koji žive od brzih kontri i lakih golova.

I jedno i drugo nam je - uspjelo.

Jednostavno smo uveli Norvežane u ritam koji nama odgovara. I to je to!

PS: I da neki od rukometa hoće napraviti ''atomsku fiziku''.

Inkvizitor
25-01-2020, 13:44
Oprosti lipo, al neslužbeni glasnogovornik BBB Bauer je na forum.hr svojedobno bija u ekstazi kad je srbokomunistički duo Jovanović i Bauk izjavija da će osušit močvaru, skupa sa dijelom dynamovih navijača.
Petrinjac je na forumu reka da je glasa za SDP 2000e itd...

Nema potribe za etiketiranjem.

Ja sam pročita isto za Petrinjca neke stvari koje ne bi očekiva a Bauer je klaunčina.

Reka sam da neću pratit ni komentirat rukomet. Tonu živaca sam ostavio gledajuć to.

Nisam gleda utakmicu jer nisam bio u prilici al sam se isto pomolio Bogu.

I stvarno im je dao na najčudesniji način.

1981
25-01-2020, 14:49
Hercegovina je srce Hrvatske. Svi ti urbani jugoslaveni upitnoga porjekla neka odjebu u skokovima i ne triba in pridavat pažnju. Sve ima svoje granice ali koliko su maha danas uzeli oni koji se 91ve nisu čuli i koji su bili manji od makova zrna to je za ne povirovat.

Patria
25-01-2020, 15:21
Petrinjac je glaso za SDP vjerojatno zbog odnosa HDZa prema Dinamu u to vrijeme, HDZ je činjenično bio za to da Croatia bude Dinamo. i tu donekle razumjem petrinjca, a Bauer je ćifut, i od njega ne očekujem ništa pametno. Baaur je općenito poremećen po mnogim pitanjima, ali ne bih rekao da je on ko osoba loš, već jednostavno ima te neke priglupe poglede na svijet, ali je navijač s dugim stažom i tu ima kredibiliteta pričat o tim stvarima, ma koliko nekima bio antipatičan.

Patria
25-01-2020, 15:28
Španjolci trgaju Slovence. Lijepo su nas njihovi suci izmorili.

sinoć sam onim idiotima na forum.hr reko sve o tome, onaj neki mcalif filozofira da je sudac i da ima dugo staža, i da su suci ok sudili.

ja sam mu postavio par pitanja, na koje nisam dobio odgovor. tip je poremećeni kreten, kao i većina tih sudaca u bilo kojem sportu.

dakle prvo zašto nije španjolska slovenija bio moguć sudački par iz hrvatske, kako je bilo moguće da nama španjolci sude ?

i drugo, evidentno je bilo da su suci gurali norvežane u igru kad god su bili u zaostatku, dakle ne uvijek, već kada su bili u zaostatku i zato nije moguće pričat o sudačkim previdima, već o sudačkim namjerama!

kada sam to kretenima tamo reko, oni su većinom ignorirali, a zapravo je EHF u režiji s španjolskim sucima, učinio veliku uslugu španjolcima prije finala, jer je cilj bio da se i mi i norvežani čim više tim bolje izmorimo prije okršaja s njima, nisu oni nikoga favorizirali već je cilj bio da nas i norvežane osakate pred finale i to su djelom uspjeli, ali uvjeren sam pokazat će se nedovoljno, jer finale će naši igrati i s doslovce "jednom nogom" i pobjedit.

a oni neka i dalje režiraju u završnicama natjecanja, suce i sudačke kriterije, općenito je sport uništen s tim mafijaškim klošarima koji su od sporta napravili biznis. bitno da seru po mamiću cijele božje dana, a kada nas pred očima cijelog svijeta kradu onda glumataju smirenost i zazivaju pozitivu a ne negativu kao onaj majmun s RTL televizije, kada je Metličič reko da su cirkusanti, a ovaj debil da probajmo emisiju završit u poztivinom tonu, da sam bio u studiu pljunuo bi ga i izašo van istog momenta, i još bi mu reko evo sad si dobio pozitivni ton za kraj u obliku sline.

mi ko narod imamo toliko smeća u sovjim redovima, da je to nevjerojatno, naravno da imamo i žita, ali kukolja imamo puno i previše da bi mogli normalno funkcionirat ko država i narod, a usprkos njima mi i dalje postojimo i guramo i više nego dobro što je sport najbolji pokazatelj.

1981
25-01-2020, 15:49
Petrinjac je glaso za SDP vjerojatno zbog odnosa HDZa prema Dinamu u to vrijeme, HDZ je činjenično bio za to da Croatia bude Dinamo. i tu donekle razumjem petrinjca, a Bauer je ćifut, i od njega ne očekujem ništa pametno. Baaur je općenito poremećen po mnogim pitanjima, ali ne bih rekao da je on ko osoba loš, već jednostavno ima te neke priglupe poglede na svijet, ali je navijač s dugim stažom i tu ima kredibiliteta pričat o tim stvarima, ma koliko nekima bio antipatičan.

Daj ne piši pizdarije. Nije uopče bitno o kome se radi ali da zbog odnosa HDZea prema Dinamu glasa neko za SDP????
Kako nije npr u znak protesta glasa za HSP nego za SDP.
Ja ovo ne mogu virovat.

1981
25-01-2020, 15:51
Ajmo svi zbog koalicije HDZ+HNS+Pupovac glasat 2020 za SDP. Zemljo otvori se.

Nervozni listonoša
25-01-2020, 18:10

Kao - ništa mu nisam radio. A ništa - očekivalo se da će Norge imati mali poguranac. Imali su naši puno gora suđenja - zato i nemaju više zlata. Mislim na onu Balićevu generaciju. Dovoljno se sjetiti samo onoga EP-a u Danskoj, SP-a u Njemačkoj i kod nas u Zagrebu.

Tad su nas suci baš - oderali, a bome i protivnici.

A onda kreće priča kako nismo uzeli zlata zbog Červara, a ne zbog očite krađe. Ali što se može - ''naši'' Jugosloveni su najprije za poštenje i ljepotu - pa neka pobjedi bolji, a bolji su uvjek Francuzi....

E a da smo imali boljeg trenera, a ne klauna Linu, kao prošli bi bolje.

philly
25-01-2020, 18:47

Hahaha :D
A brale npr sigurno je dio desničara, šta su prvi krug za Škoru glasali, glasa drugi krug za Zorangutana, jer je eto ka Kolinda u kurcu, pa eto bolje za ovog jugokomunista?
Evo otišli smo u off topic skroz...

Inkvizitor
25-01-2020, 22:21

Ovo su čiste dvi minute. Guranje s obje ruke u skoku a čujem da nije svirano ništa i da su Norvežani još dali gol iz kontre. To mogu samo nama radit. I nas krast kao domaćine. Sićam se 2009- te kako su nas u finalu krali kući.

Patria
26-01-2020, 00:57
Daj ne piši pizdarije. Nije uopče bitno o kome se radi ali da zbog odnosa HDZea prema Dinamu glasa neko za SDP????
Kako nije npr u znak protesta glasa za HSP nego za SDP.
Ja ovo ne mogu virovat.

nisu to pizdarije, to je realnost, pa ja sam bio u napasti glasat za Zorana sad u ovom krugu, zato jer mi je pun kurac HDZa. iskreno jugokomunjare su lojalne svom biračkom tijelu i rade ono što oni žele, i kao takvi su sigurno bolji izbor nego ovi šupci iz HDZa koji nas kradu i lažu već preko 20 godina. a pri tom nisu ni pomislili, promjenit vodstvo stranke, i opravdat to svoje kvazi domoljublje kojim se stalno kite, ali ništa od toga i neće ni sad biti drugačije jer kada vidmi popis kandidata za predsjedniak HDZa sere mi se.

inače moja tetka u zagrebu je glasala za njega, a nije nikakva komunjara, i ne jebe SDP pet posto. dakle nisu stvari onakvima kako ih vi gledate, nije nužno svaki glasač SDPa i Milanovića komunjara, u biti u to budite sigurni jer puno je tu ljudi glasalo za njih iz inata da kazni HDZ, a kako ćeš kaznit HDZ ako nećeš dati glas onima koji su im najveća oporba, a to sigurno nije HSP kako ti pričaš već SDP. iako se ja slažem načelno s tobom, da je glas za SDP i Milanovića i njemu slične isto što i glas za HDZ, u mojim očima tu razlike nema, a opet kredit koji je HDZ imao za stvaranje države je odavno potrešen, i netko bi tim HDZ uhljebima to trebao reći, da ako žele spasit ono malo ugleda stranke i zadržat birače, da će se vratit svojim korijenima i politici s kojom je stvarana ova država, samo takav HDZ ima šanse biti magnet za ljude koji se već godinama ostjećaju izdano i prodano ko General Praljak u haškoj sudnici, ali s njegovom izdajom i prodajom prodani su i svi hrvati u domovini i dijaspori, a tu prodaju i izdaju u velikoj mjeri je režirao HDZ, zato između HDZa i SDPa danas nema razlike i glas Milanoviću umjesto Kolidni ne čini nikakvu drastičnu promjenu, jer Kolinda će radit isto što i Milanović, i obratno Milanović će radit isto što i Kolinda. upravo zato što je HDZ postao jednak vrijednostima ljevice odnosno SDPa SRPa i SDSSA se ovo događa, da Hrvati i Hrvatice kao moj tetak i tetka glasaju za Milanovića, ja nisam glaso ali apsolutno razumjem njih zašto su glasali, zato jer HDZ nije napravio ništa da oni ne glasaju za Milanovića već za Kolindu, e to ti je 1981 čisti nemar u pitanju, gube svoje biračku bazu jer su totalni kreteni, i neka je gube, dok god ne izgube sve izbore jedne za druge za redom.

gle zajebi ti politiku, ovo je sport a to što se u sport stalno mješa politiko po meni nije dobro. a HDZ je imao priliku milon puta napravit promjene na bolje, pa nije, i što onda ljudima ostaje nego Zoran Mitraljezac ? uvjeren sam da će ga u Sinju dočekat uz ovacije, i neka ga dočekaju, zaslužio je ako ništa zbog onog što je Srbiju nazvao šakom jada koja želi vladat s pol balkana. zašto to nijedan HDZovac nije izjavio, zašto HDZovci nemaju muda reći neke stvari kako to ima muda reći Zoki ?

e vidiš meni to nije jasno, gdje su nestala muda u desnice i desničara ? očito u hrvata ih više ni nema, jer s obzirom da su i desničari postali ljevičari, čini se da muda više nitko ni nema.

misliš da nitko iz Torcide nije glaso za SDP ? glaso je sigurno, ali neće da kažu. haha

a što se tiče navijača, pa navijači će iz revolta napravit nezamislive stvari, bar bi ti to trebao znat. ali ono nije da se ja s tobom ne slažem, da se orjuni i komunjarama ni pod kakvim okolnostima ne smije davat potpora, ali uvijek postoje iznimke, HDZ je vodio i vodi takvu politiku da nije ni čudo da ljudi koje jebu idu jebat njih na način da glasaju za SDP, eto to ti je cijela poanta.

naravno da ne rade ništa pametno, ali je ponata u tome da se onima koje se predstavljaju domoljubima a rade sve da te domoljube zatru, gurne prst u oko di god može. navijači su prvi takvi, da neće birat sredstva protiv onih koji su im problem.

a i većina ljudi je takva, nisam ja glaso niti ću glasat, nisam ni za Škoru glaso već sam čeko drugi krug i znao da ga neću dočekat, jer uvijek je onih 2 posto manjka, tako da ovi izbori su namješteni kao i svi prije njih. niste valjda mislili, da će nam lokalni idioti plus globalni hoštapleri dozvolit da izaberemo vlast dostojnu naroda ? kada bi to dozvolili, sutra dan bi ukinuli demokraciju i onda bi sve maske pale, ovako sve kontroliraju i održavaju cirkus na životu desetljećima. demokracija je farsa u kojoj se kao ima pravo na izbor, ali svi izbori su isti, tako da što god da izabereš bit će po onoj nije govno već se pas posro.

Patria
26-01-2020, 01:13
Hahaha :D
A brale npr sigurno je dio desničara, šta su prvi krug za Škoru glasali, glasa drugi krug za Zorangutana, jer je eto ka Kolinda u kurcu, pa eto bolje za ovog jugokomunista?
Evo otišli smo u off topic skroz...

kladim se da drug Lalić nije jedini glaso za SDP iz Torcide, i tu se najbolje vidi da odnos navijača i političara nije vezan uz desničar ljevičar priču, već uz to tko ih više gazi. pošto je HDZ činjenično više jebo navijače kroz zadnja dva desetljeća, jer je bio duže na vlasti od SDPa, onda nije čudno što su se navijači okrenuli drugoj strani, i počeli kontrirat.

pa jedan dio je sigurno glaso za Milanovića, jer im se Kolinda nakon 5 godina prodavanja magle, zgadila više nego taj Milanović koji je barem prirodan i barem ne skriva što od njega možemo očekivat. stvar je u tome kako nastupaš, Kolinda kao i HDZovci nastupaju umjetno vještački, bez emocija, i prodaju folklorno domoljublje iza kojeg ne stoji ništa, nikakav plan i program, tako da od HDZa ni Milanović ne može biti gori. to je realno, i uopće ne sumnjam da će ga dočekat ko narodnog heroja u cetinskoj krajini, jer trenutno Zoran je jedini koji govori i radi što ljudi misle, Zoran je jedini spreman pucat iz mitraljeza i za kraj jedini je dovoljno hrabar popet se na Patriu i s nje skočit u provaliju. :D

franjevac
26-01-2020, 15:48
mislim da će suci i umor naših odlučiti pobjednika španjolci su prejaka i ozbiljna reprezentacija da bi to propustili

Patria
26-01-2020, 15:50
https://www.vecernji.hr/sport/cervar-je-postao-treci-najuspjesniji-trener-u-povijesti-rukometa-1373823

evo ga Lino neznalica, u samom vrhu povijesti. ali jbg, sad će našima mediji i političari plus peta kolona objasnit kako stvari stoje.

realno kada su ljudi ovce, džabe je trošit riječi i uvjeravat ih u bilo šta, kada netko vjeruje u nešto, pa makar to bilo i krivo on će ti se samo još više inatit jer zna da je u krivu i pokraj svih argumenata on će mislit da je u pravu.

Lino je imao svoje mušice, i općenito ima neke kretenske poteze tipa 7-6 i na svakom prvenstvu izvodi neke mudrolije koje su samo njemu jasne, ali neosporno ima znanje za dovest momčad do kraja natjecanja. a to je ono što mnogi nemaju, posebno ne oni koji ga najviše kritiziraju. Lino ako danas osvoji zlato s našima, ide u povijest i malo tko će mu moći osporit uspjehe, posebno kada se konačno umirovi, i kada rezultati budu pričali više od njega samoga.

Patria
26-01-2020, 15:51
mislim da će suci i umor naših odlučiti pobjednika španjolci su prejaka i ozbiljna reprezentacija da bi to propustili

pila naopako, ja mislim da smo mi preozbiljna i prenabrijana reprezentacija, da ćemo dozvolit sucima i španjolcima da nam uzmu zlato, zlato već visi oko našeg vrata samo je sad nevidljivo, a uskoro će biti jako vidljivo, za jedno 3h, zlato će nam biti oko vrata.

unatoč nevjernim tomama, i onima koji bi radije gledali španjolce da slave, nego da Lino diže ruke u zrak.

Grunf
26-01-2020, 17:17
1 razlike na poluvremenu za Španjolce, njihov šut 73%, golman im ima prek 70% obrana. To mora pasti u drugom dijelu.

Yaya
26-01-2020, 17:49

Možda si napisao ovo da ne urekneš, što bi se reklo, ni ja ne volim biti preoptimistična i hvaliti na sva zvona prije utakmice. Ali pobjednički i samouvjereni stav mora se zadržati unutar reprezentacije i traženje alibija u finalu ne smije postojati. Uspjeh su već veliki postigli jer srebro jest uspjeh, a naravno da bi bilo.lijepo imati i to europsko zlato. Ako ne bude, ništa, to je sport ,ide se dalje i radi na poboljšanju tamo gdje je još potrebno i moguće.

Inkvizitor
26-01-2020, 18:17
Znači opet isto. Kad sam čuo da onaj baksuz ide na finale odmah me steglo u grlu.

Bila je i na polufinalu vaterpolista.

Imat tri gola prednosti pa doći na minus 4 to ekipa koja hoće zlato ne smi sebi dopustit. To su one epske rupetine u našoj igri i zato ih ne volim gledat.

Igraš bez golmana sa 7-6 igrom koja ti ne šljaka i primiš golove na prazan gol. To ni budala ne bi radila ali eto.

crni bombarder
26-01-2020, 18:26
opet je Cervar na svoj nacin izgubio zlato, napad bezidejan bez sutera, bez igre na krila, sreca pa je Maric zdrav jer ne bi ni igru na pivota imali.

Srebro je ok ali sad se ide na Francuze, Portugalce i vjerojatno Egipat ili Tunis, za OI, igra se u Francuskoj i samo dva idu na OI

Da smo prvaci, vec bi bili tamo. I opet sve vodi Cervar. Do kada vise...

Puntar2.0
26-01-2020, 18:35
Momci, drugi smo u Europi.

Puntar2.0
26-01-2020, 18:35
Htio bi dodati, Sego, ako moze, nemoj ljetovati oko Zadra. Hvala.

Inkvizitor
26-01-2020, 18:36
Momci, drugi smo u Europi.

I to četvrti put.

mirv
26-01-2020, 18:39
I ta Španjolska je igrala 4 finala prije nego li je u petom postala europski prvak a u košarci je od 1935. pa do 2007. godine izgubila 6 finala prije nego je osvojila 2009. pa ćemo očito i mi tako. Nego, rukometaši su barem uzeli svoje odličje. Onaj zlotvor hrvatskog vaterpola je danas uspio izgubiti broncu u stilu Željka Babića, ali za razliku od HRS-a onaj vaterpolski vode mazohisti koji godinama dopuštaju iživljavanje tog antitalenta. Gobac bi ga barem naglavačke izbacio već nakon godinu-dvije mandata.

Grunf
26-01-2020, 18:46
I drugi igraju sport, 2. i 4. u Europi su veliki uspjesi. Bravo naši. :hrv

Inkvizitor
26-01-2020, 18:51
Nit volim više pratit vaterpoliste nit rukometaše a opet se prisilim. Sve ko nešto ima pa kurac.

Čitam da su vaterpolisti prokockali 4 razlike u vaterpolu. To je ko da propustiš u nogometu 4 razlike.

Ali nek su Crnogorci uzeli medalju. Tih hrvatskih bronci je ionako preko glave.

Nervozni listonoša
26-01-2020, 18:58
Nismo igrali dobro u napadu, ali je ključno to što smo ostali bez energije. Jednostavno glava hoće ali noge i ruke otkazale.

Ne možemo igrati u napadu bez sutera i krila. Jednostavno to ne ide.

Srebro je iznad svih očekivanja.

Puntar2.0
26-01-2020, 19:19
Hrvatsku je pokosija Sego. Znan, nije to ok, svi oni igraju pod pritiskom, ali meni je cudno da taj Sego jedino koliko toliko funkcionira kada mu je razina adrenalina na maksimumu, znaci zadnjiih deset minuta igre.
Covjek se boji lopte.

Inkvizitor
26-01-2020, 19:25
Nije meni toliko žao ovog finala koliko onog u Tunisu na SP protiv Španjolske kad smo bili jači pet puta od njih i pet puta jači nego danas.

Mljeli smo sve redom i u finalu smo se poigravali sa Španjolcima prvih 5 minuta već imali tri razlike. I onda nam sudac u kontri poništi ni dan danas ne znam zašto čisti gol i mi nestanemo s terena. Pa nam Španjolci odu na plus 12.

Tada u to vrijeme mi smo bili zreli za 6-7 svjetskih i europskih zlata( jer je svake godine po jedno natjecanje) a uzeli smo samo olimpijsko u Ateni ako ne računamo ono šokantno iz Portugaka.

Ovo kasnije je bilo sve na silu. Kad mi s Balićem, Metličićem, Lackovićem , Džombom nismo uzeli još 6-7 zlata a trebali smo onda ovo je uspjeh jer im ovi nisu ni blizu iako Karačić ima fintu i Duvnjak pozegne ali sve je to na refule rekli bi Dalmatinci.

Nervozni listonoša
26-01-2020, 19:25
Hrvatsku je pokosija Sego. Znan, nije to ok, svi oni igraju pod pritiskom, ali meni je cudno da taj Sego jedino koliko toliko funkcionira kada mu je razina adrenalina na maksimumu, znaci zadnjiih deset minuta igre.
Covjek se boji lopte.

Nje Šego - nego naša vrlo loša igra u napadu. Da ne kažem katastrofalna. Sve se išlo idividualno, ali nas je izvlačila obrana. Međutim danas više nije bilo snage.

Teško ćemo više imati ovaku priliku. Jer su i Španjolci bili na rezervi i to debeloj, a i suci su nam bili OK.

Jednostavno to je tako - u napadu smo bili skroz bezidejni, a igra 7 na 6 ajme majko.

Puntar2.0
26-01-2020, 19:28
Nje Šego - nego naša vrlo loša igra u napadu. Da ne kažem katastrofalna. Sve se išlo idividualno, ali nas je izvlačila obrana. Međutim danas više nije bilo snage.

Teško ćemo više imati ovaku priliku. Jer su i Španjolci bili na rezervi i to debeloj, a i suci su nam bili OK.

Jednostavno to je tako - u napadu smo bili skroz bezidejni, a igra 7 na 6 ajme majko.

Spanjolci su realno bili losiji u napadu, to su sve bile nekakve finte pojedinaca, igra im je bila ocajna.

Da je Sego ista drzao pokosili bi ih.

Puntar2.0
26-01-2020, 19:40
Kada se promislim, igraci su kroz komplet turnir vukli loseg golmana.

mirv
26-01-2020, 19:52
Vratit će se sve ovo nama jednom, spasit će nas matematička statistika jednog dana ako sve ostalo propadne jer je nemoguće igrati tolika finala a da se baš nijednom ne osvoji zlato. Ako ništa drugo bolje da nam je ostalo to neosvojeno EP nego da nam se ovo dogodilo na olimpijskim igrama i svjetskom prvenstvu. Možda je osnovni problem hrvatskog rukometa što smo dopustili da imamo samo jedan vrhunski klub u državi dok nam Rijeka, Split, Osijek i Zadar zjape prazni a mi igramo jugoslovenske lige vježbajući našu konkurenciju ali i neke državne neprijatelje. Na taj način nemamo dovoljnu bazu i širinu klupe koja bi nas izvukla pred kraj prvenstava i ovo je cijena.

Inkvizitor
26-01-2020, 20:03
Vidio sam isječke s utakmice. Pa kako Šego ono moš sam sebi utrpat u gol.

Ono je umjetnost. Prsima je mogao loptu smirit. Ko nogometaš. Lopta je jedva došla do njega.

Puntar2.0
26-01-2020, 20:07
Meni on bez zajebancije izgleda kao da se boji lopte, a to sto je drzao danas su mu doslovce upucali u prsa, nije se mogao izmaknuti.

Nervozni listonoša
26-01-2020, 20:07
Ma da im je netko prije prvenstva ponudio bronzu - prihvatili bi objeručke. Srebro je odlično. Da nas je Španjolska poderala 10 razlike - ne bi ništa bilo. Ok. Ali kvaka je u tome što smo u ovom finalu imali sve na svojoj strani da konačno uzmemo to zlato - a nismo. Načekat ćemo se da nam se ovakva prilika ponovno ukaže u nekom finalu. E to je kvaka.

I Španjolci su danas bili bez snage - stariji su od naših. Imali smo korektno suđenje. I moram reći i ovo Stepančić je stvarno odigrao kriminalno prvo poluvrijeme. Na onoj drugoj strani - šutera tko bi propucao španjolski blok nije bilo. Uđe sa Španjolske klupe onaj bradonja Maqeda i spraši nam tri komada iz šuta. Nešto su u sredini petljali Karačić, Duvnjak i Horvat - Cindrić je pokušao ali nije išlo.

I onda su Španjolci jednostavno ''zatvorili sredinu''. Ni krila ne koristimo. Mislim tamo ih je na klupi mali milijon stručnjaka - i nitko ništa ne vidi. U što gledaju.

Isključivo smo na obrani došli do finala, a u finalu to više nije bilo dovoljno, a i ne može nas sreća stalno maziti po glavi.

crni bombarder
26-01-2020, 20:22
ne znam koliko je do Sege, Cervar je trenera golmana ostavio u Zagrebu

nezabiljezeno u svijetu rukometa... to je kao da pucas sebi u nogu

mali covjek sa velikim egom

Cid-xp
26-01-2020, 23:40
Covjek se boji lopte.
Meni toliko nije bilo žao zlata iz Tunisa jer bili smo bili još opijeni zlatom iz Arene. No ono što bilo bolno je poraz u finalu Eura 2008, polufinalu OI 2008, finalu SP 2009 te finalu Eura 2010. godine. Tu smo morali naći dobitnu kombinaciju za napraviti korak više i izvući pouke pouke iz poraza. U samo dvije godine igrali smo tri finala i finale prije finala na OI a nijednom nismo otišli do kraja i izvukli pouke iz tih poraza. Evo danas je manje više bilo očekivano, s tim kako je čudno kako Španjolcima igraju igrači od 38 godina a nama nisu dobri Čupić sa 34 ili Štrlek sa 32 godine.

Inkvizitor
27-01-2020, 06:56
Opijeni zlatom iz Atene pa izgubili zlato u Tunisu. To nema nikakve logike. Trebalo bi biti obrnuto.

Nego nema sad nikakvih natjecanja do 18.02. Da onaj baksuz u dresu ne dolazi više na tribine.

Picaferaj
27-01-2020, 08:27
Od 3 utakmice (Njemačka, Norveška, Španjolska) 2 smo dobili u tisno a treću isto tako izgubili. Ja sam zadovoljan i sa ovim srebrom. Tražit neke krivce za poraz u finalu je po meni debilno. Odlučile su sitnice a ne Šego, Lino, trener vratara il' bio što il' ko drugi. Bit stalno u samom vrhu ovog sporta za nas male i bez love nije za podcjenjivanje.

Inkvizitor
27-01-2020, 09:09
Zaboravio sam dodat da nam je sigurno izmaklo nekoliko zlata kad se Červar svadio sa Sulićem jedinim pravim pivotom koji je znao davat golove s poda dok mu trojica vise na leđima i onda sprinta na klupu ( Vori ipak nije bio ta klasa)i kad se odrekao mirnog ali čvrstog Špoljarića " ministra obrane" kako su ga tada zvali.

Nervozni listonoša
27-01-2020, 09:20
Zaboravio sam dodat da nam je sigurno izmaklo nekoliko zlata kad se Červar svadio sa Sulićem jedinim pravim pivotom koji je znao davat golove s poda dok mu trojica vise na leđima i onda sprinta na klupu ( Vori ipak nije bio ta klasa)i kad se odrekao mirnog ali čvrstog Špoljarića " ministra obrane" kako su ga tada zvali.

Biznis, biznis. Hoću reći trgovina. Mnogih su se oni odrekli - a ne samo 2-3. Imam dojam da uvjek nisu igrali najbolji.

Na ovom prvenstvu Hrvatska je igrala najgori napad ikad - od kad ih ja gledam, ali najbolju obranu ikad - uvjerljivo.

Cid-xp
27-01-2020, 10:52

Sulić je uz Jovića naš najbolji pivot u zadnjih 30 god. Špoljarić je isto bio neprikosnovena u obrani, uz Dominikovića naravno. Isto tako na SP 2003 i OI 2004. nam je trener vrata bio Mirko Bašić. Šteta što njega nema više u reprezentaciji. Golmani su nam dugo vremena slaba točka, i to u ključnim utakmicama kad se lomi tekma.

crni bombarder
27-01-2020, 12:02
Odrekli su se oni mnogih igraca u najboljim godinama, svi i Spoljaric i Dominikovic i Balic i Metlicic su igrali u klubovima jos godinama nakon sto su otkaceni od strane reprezentacije... tako se prema legendama ne odnosi... iza svega toga stoji jedan covjek, Zoran Gobac, alfa i omega hrvatskog rukometa.

A on se vodi iskljucivo svojim interesima, preko svog kluba, kojeg vodi notorna menadzerija Bozo Jovic i ostali mufljuzi. Sad su tu i braca Valcic, Joso kao bivsi igrac i jos uvijek aktualni zet Zorana Gopca i njegov brat Tonci.
Mnogo igraca je igralo za reprezentaciju samo zato jer su bili igraci Zagreba, zadnji primjeri su Kontrec kojeg se guralo unutra a odjebavalo se igrace koji su 15 puta bolji poput Brozovica sto je i dokazao na ovom prvenstvu igrom u obrani, uostalom Broz je prvi pivot Hanovera koji je trenutno na vrhu bundeslige a Kontrec tavori u drugoligaskom Gummersbachu. Ili Leon Susnja, ili sjeca li se itko onog klovna Matea Hrvatina na lijevom krilu koji je niotkud upao u reprezentaciju 2009. i nasmijavao gledatelje, a samo zato jer je iste godine iz Poreca presao u Zagreb. U kojem se zadrzao par mjeseci, i nestao.
Takvih primjera je bezbroj, da ne navodim dalje.

sad je odjeban Ante Kuduz jer je navodno odbio prijeci iz Bukuresta u Zagreb, ima bolje ponude izvana jer je sjajan u Ligi Prvaka i vjerojatno ce negdje tamo gdje se placa. Sjetimo se samo afere Lackovic, stariji ce se mozda sjetiti, presao u Metkovic pa je Gobac igraca suspendirao a Metkovicu oteo naslov prvaka.

Mi zapravo imamo fantasticne rezultate, kakav nam je savez i kakvi ljudi vode hrvatski rukomet. Metkovic je unisten ali zato je sjajna produkcija igraca u drugim sredinama, Ljubuski je tu posebna prica i oni imaju akademiju za rukomet, samo u ovoj momcadi je nekoliko igraca od tamo. Sarac, Mandic, Sego, dok su Karacic i Maric produkt HRK Zrinjski Mostar.
U Hrvatskoj se odlicno radi u Rijeci, u Porecu, Vinkovcima, Baliceva i Perina akademija iz Splita, Nexe je vec brend, iako je to smijesno u europskim okvirima, nema novca i sve to. Ali mladi igraci stasaju kao na traci.

Za neka imena ce se tek cuti, Pribetic, sjajan pivot najjaci obrambeni igrac svijeta u tom godistu. Sin Alvara Nacinovica takodje, pa ovaj mali Fran Mileta strasno desno krilo on je ljetos kao kadet bio najbolje desno krilo na juniorskom prvenstvu svijeta, u kategoriji 2 godine starijih igraca. To je bas rijetko, i to samo vanserijski talenti mogu. Jakov Neralic, Ivan Filipovic, Matej Svrznjak, Matej Mandic, Ivan Eres, pa malo poznatiji Halil Jaganjac, Ivan Martinovic, Josip Sarac, Filip Vistorop, Tin Lucin, Nikola Grahovac, zapamtiti ta imena.

crni bombarder
27-01-2020, 14:01
na doceku opet oni dosadni zapresic boysi... samo nemoj da slucajno neki thompson zaluta... bem ti nenormalni narod

Patria
27-01-2020, 18:40
na doceku opet oni dosadni zapresic boysi... samo nemoj da slucajno neki thompson zaluta... bem ti nenormalni narod

mi smo duboko bolestan narod, i postajemo sve bolesniji svakim danom, postajemo dekadentni kao i svi zapadni narodi, u biti globalizam i tehnologija je potpuno uništila nacionalno rezoniranje i svima je cool biti anacionalan.

tu se zapravo radi da dok oni pod krinkom antifašizma i rata protiv fašizma, se obračunavaju s svime što ima veze s narodom, ono šačica parazita koja nema 20 posto u ukupnoj pouplaciji svijeta maltretira doslovce cijeli svijet.

ali tko je kriv narodima europe i amerike, kada to sve mirno prate, kada prihvaćaju da im se gade nacionalne vrijednosti i pod krinkom borbe protiv mržnje i holokausta zabranjuje ono što je dio identiteta naroda i državne tradicije ?

nisu sigurno krivi oni koji to potenciraju, već svi oni koji tu govnjariju ne pošalju u tri pičke krasne materine, i hrvatska policija i pravosuđe samo potvrđuju da je ova država incest i da je treba skurit ko šibicu, kakva jebena hrvatska koja kineza progoni van zemlje jer je pjevao hrvatske pjesme po njima ustaške, i šta da je pjevo ustaške pjesme pička vam materina, da je pjevo nekakve komunističke vezane uz kinu sigurno ne bi dobio izgon, tu se najbolje vidi o čemu je tu riječ ne dvostruki nego stostruki kriteriji a komunizam je toj bagruštini uvijek bio neka light verzija demokracije, nije to ništa što se može usporedit s fašizmom ili ne daj bože Hitlerom, pizda im svima materina koliko god da ih ima.

1981
27-01-2020, 21:47
Bravo za Zagreb i Mostar. Šteta šta se u Zg doček nije organizira u večernjin satima. Mislin da bi sve gorilo. Ovako organizirat u ovu uru kad večina ljudi radi mi je malo bez veze.

Inkvizitor
27-01-2020, 22:05
Malo mi ne bezveze slavit poraze. Ja ni srebro u nogometu nisam moga slavit jer sam bio u bedu par dana. Zagreb bolje ne može, to je otuđen grad od hrvatstva bez obzira na vrijeme( i ono što dođe, dođe većinom da strane a ka ovisi o zagrepčanima to bude kao danas. Za Mostar je to ipak događaj zbog broja rukometaša iz Hercegovine pa je izgledalo po broju sudionika da je Mostar Zagreb a Zagreb Mostar

crni bombarder
28-01-2020, 00:40
a eto kao odaje se pocast igracima, mada ja te doceke u sustini ne volim, meni je to bezveze

jos kad ugase mikrofon...

Inkvizitor
28-01-2020, 07:17
Ja volim dočeke al pobjedničke. Kad izgubiš pa makar u finalu nema se što slavit. Na živce mi je išao i onaj doček 98- me nogometašima a ovaj preklani nešto malo manje.

Super mi je bilo npr kad je Janica osvojila u SLS tri zlata i jedno srebro. To je za doček. Trg prepun a ona dolazi kočijama, ukrašenim.

Ili doček rukometašima 2003- će.

Naročito mi je apsurdna ona krilatica " srebro zlatnog sjaja". Kad nju čujem kosa mi raste.

Picaferaj
28-01-2020, 12:26
Ja se ne bi složia sa Inkvijem. Srebro i bronca u balunu e ka 100 zlata u bilo kojem drugom sportu. Doček rukometašima u Zagrebu je bio bezveze i nepotreban al' u Mostaru je bio OK

mirv
28-01-2020, 13:29
Rukometaši su zaslužili doček jer su dali sve od sebe i svojim zalaganjem ostavili dobar dojam o Hrvatskoj u svijetu pa im treba pokazati da to cijenimo a u športskom smislu se slavi osvajanje srebrne medalje, ne poraz u finalu. Ipak je trebalo pobijediti nekoga u polufinalu za to srebro, kao i u nogometnom slučaju. Osim toga, ne treba zaboraviti osnovni cilj koji smo si kao država postavili nakon osamostaljenja a to je da se preko športa upišemo u sve bitne i popularne ljestvice osvajača medalja i tako izreklamiramo državu i to je ostvareno. Prelaženje igrice, odnosno osvajanje svih mogućih zlata će nažalost malo pričekati ali izgradnja trofejne reprezentacije je ionako dugogodišnji, pa i stoljetni projekt iako smo mi pomalo razmaženi jer smo postigli izuzetne uspjehe u samo 28 godina od prve naše momčadske medalje, one srebrne košarkaške. Ta blesava Španjolska je istoga dana u vaterpolu na penale izgubila svoj prvi naslov i sada ima istu situaciju kao i mi u rukometu, 3 srebra i 3 bronce, a već sam prije napisao da su se 80 godina mučili do prvog naslova u košarci i tek iz 5. pokušaja u tom rukometu. Sve će se ovo vratiti i nama, kad te ne ide treba uzeti što možeš a jednom kad se sve posloži onda će sve te medalje skupa djelovati zastrašujuće.