PDA

Pogledaj Full Version : Jurica Galic-Juka

Puntar2.0
15-12-2019, 21:27
Da malo promoviramo domace pustolove. Ima hrpu zanimljivih videa, pokusava putovati koliko moze, i objasnjava na jednostavan i zanimljiv nacin.
O poskoku

http://www.youtube.com/watch?v=0lg4fdINh-k
Chile

http://www.youtube.com/watch?v=bhMARGimrN4&t=507s

Puntar2.0
26-12-2019, 15:05
http://www.youtube.com/watch?v=bgzdRoWcEVY&t=51s

philly
29-12-2019, 01:22
Ma jebeš Juku, da valja ne bi ga odjebalo iz Torcide, a i danas je manje-više lijevo liberalnih stavova.

Inkvizitor
29-12-2019, 09:31
Jurica ima talenta za pisanje i humor ali je egomanijak. Sićam se kad je na svom fejsu napisa za onog župana Bobana da šta ima pričat kad se vidi iz aviona, kad mu pogledaš glavu da je prošlo stotine janjaca kroz njega.

ja mu napišem da nije ni njegova glava manja.

On se odmah lecnio, da šta ja serem, da nije poanta u glavi.

pa kad nije poanta u glavi, šta je spominješ. :D

Al ne znam jesam mu to uspio napisat jer me blokira. Eto kakav je to čovik.

Sićam se da je na Torcidinom forumu pisma pod nickom "Katolik" i bilo mi je čudno kako u Torcidi ima takvih lijevih ljudi. Tad je pisao i pokojni Čabo pa sam s njima ima par polemika.

Ima je i ovdje nick "juka" di je, dok je bilo navijača, promovira svoje priče ovdje.

Puntar2.0
29-12-2019, 12:36
''Ubolo'' je i mene za uho par stvari koje spominje na svom kanalu , pa sam mu napisao komentar u vezi toga na youtubeu, pa me nije blokirao, vec mi je odgovorio da kao zasto dovodim njegovo hrvatstvo u pitanje(nisam), i da nije ultra liberalan idiot.
Lik je osebujan, to stoji, ali je iksren koliko mogu procjeniti, i nema dlake na jeziku. To sprdanje sa zaledjem je drugacije nego kod recimo Tomica....ne stedi ni fetive, voli ubosti svukuda.
Voli ubosti i Badjuna recimo, koji fura tu spiku nekakvog light autonomastva...
Taj putnicki djir mu je odlican, reportaze su dobre, recimo bija je Chernobylu dok to nije bilo in, ovo u Chileu je odlicno. Promovira Vrliku i taj kraj.
A ta samozaljubljenost, a jebiga, nije da Dalmatinci u kompletu nisu skloni tome.

Puntar2.0
29-12-2019, 12:38
http://www.youtube.com/watch?v=cv7SjNCum2A

Loncici, loncici, zvone cijelu noc.

Inkvizitor
22-02-2020, 21:52
Juka na Balkan info

Čak Srbima prevodi riječi vlak-voz uvjeti-uslovi otok-ostrvo :rofl

https://m.youtube.com/watch?v=KXSVB2UpBQ4&t=370s

Puntar2.0
23-02-2020, 12:29
Juka je prava lija, rekla bi moja mater....

Inkvizitor
23-02-2020, 12:38
Po čemu lija?

Puntar2.0
23-02-2020, 13:03
Tesko opisati, ima te crte

crni bombarder
23-02-2020, 14:03
Meni pari kao jedan od onih sto su nalozeni da su iznad drugih, kao imaju neko prosvjetljenje i ne zele biti ognjistarci nego stanovnici planete zemlje, kao on je ocaran dalekim krajevima i tako to.

A cini mi se da je u pozadini svega zelja da se nametne kao "balkanski putopisac broj 1" sto i sam pise. Mada legitimno je, od necega se zivjeti mora. Jedino sto Malnara nitko nikada po tom pitanju nadmasiti nece, iako je pokojnik.

Inkvizitor
23-02-2020, 14:20
Točno to. Tako je nastupao u blogu The Mladichi. Izrugivao je Dalm. Zagoru s krajnjim prezirom prema tim ljudima. Ne iz zajebancije. Strašno tašt lik.

Inače je urnebesno kako se trudi prevodit hrvatske riječi na srpski.

U seriji " Prosjaci i sinovi imali su "Izdiguzicu" Reklo bi se da je Juka "Uvlakoguzica"

crni bombarder
23-02-2020, 15:48
da, eto to nisam znao, nisam citao blog, ali pretpostavio sam.

Kod nas svaki lik koji se "izdigne iznad ognjistaraca" i "postane univerzalni stanovnik planete, nikoga ne mrzi", obavezno pocne pricati o Balkanu, Regionu, izrugivati se kamenjarcima, kockastim glavama, "velikim rvatinama", ide na cevape na Bascarsiju i na prebranac na Skadarliju, osvjeze mu se simpatije prema nekim ljepsim vremenima kad se moglo spavati u parku i opcenito dobije averziju prema svemu hrvatskom.

Jako interesantna pojava, ono kad Rade i Mira od fasizma i rata bjeze u Beograd. Hoce reci, tamo je oaza demokracije, mira i pluralizma, posebno te `91.

Reklo bi se u Bosni, seru kvake.

Puntar2.0
23-02-2020, 16:12
Ja sam prilicno siguran da bi ovaj, da zarati, rjesavao Srbe I Muslimane zubima, nije to uobicajena pricica. A to sto se u Hrvatskoj stvorila klima da se svatko moze izrugivati sa Hrvatima, bez da ga je strah da ce dobiti po picci....to je posebna tema.

Inkvizitor
23-02-2020, 16:47
Čovjek se ufurao u pacifizam i grli biljke a ti da bi klao zubima. To nije u redu.

crni bombarder
23-02-2020, 17:08
Slusam malo ovaj intervju, smijesno mi je malo da voditelj sa Jukom govori o univerzalnom dobru i kako se Balkanci medjusobno iracionalno mrze, a Balkan Info je meni inace poznat po gostovanju notornih velikosrpskih manijaka, u cijim intervjuima nema ni govora o grljenju biljaka i svemirskoj ljubavi i harmoniji, vec o tome kako su pokatoliceni Srbi genocidisali nevini srpski narod.

Tragikomicne su mi te price, prvo jer je teza kako se eto tamo neki balkanci iracionalno mrze i to nitko ne razumije, kao Cileanci nam se cude mozes misliti Cile di su vojni udari ko dolazak proljeca, opcenito juzna Amerika di ne smijes u pšrvu djunglu uci da te ne otmu neki gerilci... dakle tragikomicna teza, bljutavo isforsirana.

Drugo, Jurica Galic sigurno zna tko su standardni gosti na Balkan Info kanalu. O cemu pricamo, samo zadnjih 20 gostiju, "Dara iz Jasenovca", neki cetnik koji grmi da ce Crna Gora opet biti srpska, neki srbijanski idiot sa pricama o srbijanskim piramidama, i medju svima njima ovaj nas tulipan.

Previse sam i pisao o njemu.

Puntar2.0
23-02-2020, 17:41
Čovjek se ufurao u pacifizam i grli biljke a ti da bi klao zubima. To nije u redu.

Ima on te crte, pa neka ona grli biljke.:kez Kada mu gledas te intervjue nekada to onako izidje, bljesne. To je i ono sto mislim pod lija. Moze pit bull nabaciti njeznu facu i obozavati malu djecu, ali ostaje pit bull.

Inkvizitor
23-02-2020, 17:43
Pa da. On je izrugivao kao hrvatske nacionaliste u The Mladichima, pronalazio u masi ljudi neke, blaga je riječ egzotične likove, bez zubiju i sl da bi se izrugao s njima, još kad bi imali neko hrvatsko obilježje i onda ide na Balkan info, smrdljivu kloaku srpskog idiotskog šovinizma i tamo veze i medi i takvim Srbima se uvlači u guzicu. I još im prevodi hrvatske riječi u srpske u hipu " bio sam na tom otoku tojest ostrvu"...:rofl.

Baš se srozo lik.

Puntar2.0
23-02-2020, 17:46
Slusam malo ovaj intervju, smijesno mi je malo da voditelj sa Jukom govori o univerzalnom dobru i kako se Balkanci medjusobno iracionalno mrze, a Balkan Info je meni inace poznat po gostovanju notornih velikosrpskih manijaka, u cijim intervjuima nema ni govora o grljenju biljaka i svemirskoj ljubavi i harmoniji, vec o tome kako su pokatoliceni Srbi genocidisali nevini srpski narod.

Tragikomicne su mi te price, prvo jer je teza kako se eto tamo neki balkanci iracionalno mrze i to nitko ne razumije, kao Cileanci nam se cude mozes misliti Cile di su vojni udari ko dolazak proljeca, opcenito juzna Amerika di ne smijes u pšrvu djunglu uci da te ne otmu neki gerilci... dakle tragikomicna teza, bljutavo isforsirana.

Drugo, Jurica Galic sigurno zna tko su standardni gosti na Balkan Info kanalu. O cemu pricamo, samo zadnjih 20 gostiju, "Dara iz Jasenovca", neki cetnik koji grmi da ce Crna Gora opet biti srpska, neki srbijanski idiot sa pricama o srbijanskim piramidama, i medju svima njima ovaj nas tulipan.

Previse sam i pisao o njemu.

Pa znam i ja sto Aleksha intimno misli, i BWA, pa i Dzonika, niti jedan od njih se nebi po guzici pocesao da su uzeli Dalmaciju i poubijali pola Splita, Sibenika i Zadra. I sto sada. Opet ih citam i mislim svoj dio.
Vidim i hrpu pricica da bi se lako dogovorili hrvatski i srpski nacionalisti, da nije Jugoslavena. Mislim, ono.
Lik trazi svoju publiku, i, kako sam priznaje, trazi sredstva da so omoguci ta putovanja, sto je legitimno.

crni bombarder
23-02-2020, 18:45
Legitimno pravo, kao i nase pravo da sprdamo takvog lika.

Mozda je do mene, alergican sam na te nase pacifiste, agnostike, prosvjecene filozofe koji mrze prvog susjeda jer mu je kuca u zagorskom brdu, a u studiju notornog cetnika Tese Tesanovica bombone iz usta ispadaju.

Puntar2.0
23-02-2020, 19:24
Apsolutno, kada pogledamo povijest tih kontakata, od Pavelica u Argentini, do Hasanbegovica koji je u stalnom kontaktu sa nekim likovima koji se vezu za srpsku nacionalisticku ideologiju, i koji se jako brzo sloze oko nekih stvari, do Covica, koji se ponukan okolnostima, zbog koristi, jeli, druzi sa cetnicima, svima njima se podsvjestno daje opravdanje zbog te cinjenice, jer eto, oni su ipak namazani i okrenuti ce to u svoju, iliti hrvatsku korist.
Da ne spominjem zvijezdu vodilju kluba nazvanog Dinamo, koja je trenutacno u "bekstvu", i kontakte te zvijezde.
Naspram tim gromadama, ovaj niti je u politici, niti se nesto preserava da hoce stititi necije interese, vec onako drito priznaje da ipak najprije gleda svoju guzicu.
Pa bar ne okolisa, jel'te.
To sto je on bivsi clan Torcide, to je isto onako, kako bi rekao, otezavajuca okolnost za neke.
A ovo za vlaje. Pa lik je sam vlaj. Ako zaista mrzi Zagoru, nije mu lako svaki dan pogledati se u spiglo.

Inkvizitor
23-02-2020, 19:48
Pa što je Ante Tomić koji je "karijeru" napravio na račun Vlaja.

Puntar2.0
23-02-2020, 19:50
Pa što je Ante Tomić koji je "karijeru" napravio na račun Vlaja.

Hoces sada ozbiljno usporediti Tomica i ovoga. To je totalno drugi film, druga ideologija, druga pozadina.

Inkvizitor
23-02-2020, 20:08
Isti prezir prema kraju iz kojeg su potekli.

crni bombarder
23-02-2020, 23:30
Jedino sto Jurica nije desnicar, cak rece da nije ni katolik nego agnostik, ne kuzim njegove kontakte sa ultravelikosrbima poput Tese Tesanovica koji u Beogradu izjavi da Hrvati ne postoje i da je Ratko Mladic junacina, a onda dodje u Zagreb u Inkubator pa kaze da slusa neke pjesme od Thompsona.

Ok, kuzim da je on usao u Balkan Info samo zbog gledanosti doticnog kanala, ali ipak sta ces ti tu sa pricom "imam fikus za kucnog ljubimca i vodim ljubav sa kaktusom".

Ne ide nikako. To sto mrzi ono odakle potice, nije prvi, valjda se netko mora i primiti na tu pricu o ognjistarima i kockastoglavim kamenjarcima, tu i tamo netko ce dobiti kompleks ipak je ta prica sveprisutna vec dugo godina. Vjerojatno b i tu psiholozi mogli reci vise.

Yaya
24-02-2020, 00:34
Sve što ima predznak "Balkan" u imenu treba zaobilaziti u širokom luku. I likove koji se guraju u takve septičke jame. Pa tako i ovog.

BWA
24-02-2020, 00:40
Prvo Teša Tešanović nije Srbin već je miks madjara,čeha i srba ali izjašnjava se kao Srbin...a Juka je najbolji Hrvat posle neprikosnovenog Toma Sunića :D

Yaya
24-02-2020, 01:51
A što je to Sunić "neprikosnoven"? Tebi, jel.

Inkvizitor
24-02-2020, 07:50
Prvo Teša Tešanović nije Srbin već je miks madjara,čeha i srba ali izjašnjava se kao Srbin...a Juka je najbolji Hrvat posle neprikosnovenog Toma Sunića :D

Čuj nije Srbin a izjašnjava se kao Srbin i još ima srpske krvi.

Ja mislim da je Juka spreman za gostovanje kod Marića i to u paketu s Rudanicom.

BWA
24-02-2020, 20:38
A što je to Sunić "neprikosnoven"? Tebi, jel.

Ti ne znaš ni ko je on :D
Prvo čovek nije šovinista voli svoje ne mrzi tudje, veliki je antiglobalista, samo mu ne valja što se uhvatio sa Glasnovićem...Kod vas ako neko nije antisrbin taj nema prolaz u ovom slučaju Sunić.

BWA
24-02-2020, 21:03
A dobar je i onaj mladi Ivan Bilokapić, neki moji drugari su ga uponali na kongresu npd u Nemačkoj, kažu normalan dečko antišovinista.Pozdrav za njega.

Inkvizitor
24-02-2020, 21:05
Prvo čovek nije šovinista voli svoje ne mrzi tudje, veliki je antiglobalista, samo mu ne valja što se uhvatio sa Glasnovićem...Kod vas ako neko nije antisrbin taj nema prolaz u ovom slučaju Sunić.

Sunić je dobar, to se slažem ali zašto ste vi sebi umislili da ste vi neka referenca nama. Neki graničnik i mjerilo. Okanite se nas i naše zemlje i bit ćete nam zanimljivi kao Bangladeš.

Yaya
24-02-2020, 21:52

Ja ne znam tko je on:bravo.
Voli svoje , a ne mrzi tuđe, mogao bi ti i tvoji nešto i naučiti od takvih. Sunić je intelektualac, obrazovan, staložen i čovjek na mjestu. Srbija mu je nebitna i fokusira se na konkretnije probleme u svom narodu .Kod vas takvih nema ni u tragovima, što više rigaju mržnju prema prvenstveno Hrvatima , a onda i "Šiptarima" i (nastavi niz) to su veći Srbi. Bilo bi smiješno da nije jadno.
Ps. Što fali Glasnoviću?

BWA
26-02-2020, 01:12
Ništa osim što je ustaša...

Yaya
26-02-2020, 02:04
Pa pitah što mu fali, a ne koji su mu plusevi:kez
Ali potvrdio si što sam ti napisala u postu iznad. Barem ne demantiraš, a i to je nešto.

Sekstant
26-02-2020, 11:00
Sicacn se juke sa sjevera i jos u ona doba ka je pocea pisati svoje blogove, putopise, reportaze itd..
Ovo da prezire kraj i ljude odakle potice jednostavno ne stoji.
Za ostalo mu nisan advokat...

Inkvizitor
26-02-2020, 11:50
Ne stoji da prezire ljude odakle potiče. A veliš čitao si ga.

Čisto sumnjam da si ti njega čitao ako to nisi primjetio.

BWA
26-02-2020, 23:05
Pa pitah što mu fali, a ne koji su mu plusevi:kez
Ali potvrdio si što sam ti napisala u postu iznad. Barem ne demantiraš, a i to je nešto.

Po onome na ovom forumu pre bih rekao da više mrzite tudje nego što volite svoje :)
Inače brat od Glasnovića je vršio zločine nad Srbima, posle su ga Srbi zarobili i ispucali mu kolena pa je razmenjen..

Yaya
26-02-2020, 23:15
Po onome na ovom forumu pre bih rekao da više mrzite tudje nego što volite svoje :)
Inače brat od Glasnovića je vršio zločine nad Srbima, posle su ga Srbi zarobili i ispucali mu kolena pa je razmenjen..

Tada bi bili kao i vi. Vidiš da je onda bolje ne biti licemjer, a ti to svojim upisima jesi. I ne pitam te za Glasnovićeva brata, nad Srbima ionako svi vrše zločine, od Romulanaca do Klingonaca. A oni nedužni:(
Jedino vjerujem da su ga nevini Srbi mučili, ostalo je pričaj mi priču. A sigurna sam da nisi sudionik rata, stoga se suzdrži takvih uber istinitih izjava. Napiši, rekao mi otac, majka, kum.. mislim da, moj je stav.. i tako dalje. Ovako te neće shvatiti ozbiljno.

I da ne offtopičarimo više, iritantan mi je iz nekog razloga ovaj Juka, ne šmeka mi baš,ali nek si stvara prostor, što da ne.

Puntar2.0
27-02-2020, 11:12

Glasnovic jedan i drugi su bili u ratu sa cetnickim stakorima. Sa velikosrpskim sljamom, koji se jedino istakao kroz izivaljanje nad zarobljenicima.

Inkvizitor
27-02-2020, 11:33

Nisu mu propucali koljena već je dobio metak u nogu, zarobljen, odrezali mu uho na licu mjesta, koljeno su mu bušili, ne mecima nego običnom bušilicom na živo u Banjaluci. Što je odlika poremećenih sadista. Zamisli da čovjeku ideš na živo rezat uho a tek bušiti kost na živo bušilicom. Odakle kod vas taj atavistički sadizam kojeg ste pokazali u zadnjem ratu. Nije dovoljno neprijatelja ubiti nego ga mrcvariti. Kao u Istočnoj Bosni napuniti kuću ženama i djecom, starcima pa ih zapaliti ili onaj poremećeni monstrum s Grbavice što je osobno ubio, zakla, mrcvario najmanje 30 ljudi kako se ono zvao. Veselin Vlahović Batko.

Masovna silovanja žena, mrcvarenje ljudi. Čemu to? Jel to poremećenost uma, sadizam što.

To ni Huni nisu radili.

A sad nabroji koje je to zločine nad Srbima radio Glasnovićev brat nad Srbima. Kad i gdje. Točno i precizirano.

crni bombarder
27-02-2020, 14:38
Laze ko Srbin, nije zamijenjen vec je zavrsio na Manjaci.

A Jurica vidim radi gastronomske vlogove do Titovog Uzica, maaaaašala.

Kako i rekoh, sve te "prosvijetljene i mirotvorne" na koncu konca iz nekog razloga privlaci sumadija i palanke. Zasto, tesko je shvatiti.

BWA
27-02-2020, 15:44
Laze ko Srbin, nije zamijenjen vec je zavrsio na Manjaci.

A Jurica vidim radi gastronomske vlogove do Titovog Uzica, maaaaašala.

Kako i rekoh, sve te "prosvijetljene i mirotvorne" na koncu konca iz nekog razloga privlaci sumadija i palanke. Zasto, tesko je shvatiti.

Zamenjen je na Manjači, mogao bi da das neki dokaz umesto tih izlizanih floskula ležeš ko Srbin.

https://www.maxportal.hr/naslovna/davor-glasnovic-cetnici-su-mi-odrezali-uho-busili-koljeno-a-optuzili-za-zlocin-dok-sam-bio-u-logoru/

BWA
27-02-2020, 15:56
Inkvizitor žao mi je svake mučene žrtve u ratu ali isto tako vi ste pobili 1100 civila u Oluji, babama ste rezali vratove, one Crne Mambe su ljude žive spalili po kućama.
Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima.
Najlakše je praviti se nevinašce.
Arkanova dva vojnika ste spalili na živo kada ste ih zarobili, postoji svedočanstvo o tome.

Yaya
27-02-2020, 15:57
Zanimljiv tekst, jesi ga pročitao?
I mogao bi dati dokaze za zločine D.Glasnovića nad Srbima umjesto uobičajenih blijedih optužbi bez pokrića. Neki koji bi se mogli usporediti s gore opisanim zvjerstvima.

Yaya
27-02-2020, 15:59
Inkvizitor žao mi je svake mučene žrtve u ratu ali isto tako vi ste pobili 1100 civila u Oluji, babama ste rezali vratove, one Crne Mambe su ljude žive spalili po kućama.
Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima

U Oluji pobijeno 1100 ljudi? Valjda po onom kriteriju od 700000 u Jasenovcu. Koja matematika. Stvarno nemate obraza.
Što se tiče naših u BiH, puno su veći zločini počinjeni nad njima.

Inkvizitor
27-02-2020, 16:08
Onda vasi u Herceg Bosni su strašne zločine počinili u Ahmićima.
Najlakše je praviti se nevinašce.
Arkanova dva vojnika ste spalili na živo kada ste ih zarobili, postoji svedočanstvo o tome.

Nabroji zločine koje je počinio Davor Glasnović. Vrijeme i mjesto.

Čovjek je razmijenjen, tj otkupljen nakon 15 mjeseci torture.

Došao je u tijeku rata, prošao obuku i možda mu je akcija u kojoj je bio zarobljen bila prva.

Vaše mitomanske laži o 1100 pobijenih civila i baba u Oluji prerezanih vratova čuvaj za ono Vučućevo kmečanje 05.08.

Dakle imaš dvije opcije.

1. Navesti gdje je Davor Glasnović počinio zločine nad Srbima. Vrijeme, mjesto i stradale.

2. Ispričati se za laž.

Ako ne ponudiš nijednu od te dvije opcije idu sankcije

U međuvremenu možeš pogledati fino na miru

https://m.youtube.com/watch?v=ddhzyABz_U4&t=291s

što je sve preživio Davor Glasnović u 15 mjeseci zarobljeništva.

BWA
27-02-2020, 16:08
Zanimljiv tekst, jesi ga pročitao?
I mogao bi dati dokaze za zločine D.Glasnovića nad Srbima umjesto uobičajenih blijedih optužbi bez pokrića. Neki koji bi se mogli usporediti s gore opisanim zvjerstvima.

Evo čitaj o zločinima Braće Glasnović, da je nevin ne bi ga sud u BIH optužio:

https://zurnal.info/novost/21251/hapsenje-daneta-lukajica-povezano-sa-istragom-protiv-generala-hv-zeljka-glasnovica

Još.vam taj sedi u parlamentu.

Yaya
27-02-2020, 16:13

https://zurnal.info/novost/21251/hapsenje-daneta-lukajica-povezano-sa-istragom-protiv-generala-hv-zeljka-glasnovica

Ne misliš valjda da će mi Žurnal biti vjerodostojan izvor. Rekla- kazala. Da ne spominjem relativizacije koje vode do apsurda.
Ovu glupost " da je nevin , ne bi ga sud u BiH optužio" radije neću komentirati.

Yaya
27-02-2020, 16:14
Nabroji zločine koje je počinio Davor Glasnović. Vrijeme i mjesto.

Čovjek je razmijenjen, tj otkupljen nakon 15 mjeseci torture.

Došao je u tijeku rata, prošao obuku i možda mu je akcija u kojoj je bio zarobljen bila prva.

Vaše mitomanske laži o 1100 pobijenih civila i baba u Oluji prerezanih vratova čuvaj za ono Vučućevo kmečanje 05.08.

Dakle imaš dvije opcije.

1. Navesti gdje je Davor Glasnović počinio zločine nad Srbima. Vrijeme, mjesto i stradale.

2. Ispričati se za laž.

Ako ne ponudiš nijednu od te dvije opcije idu sankcije

U međuvremenu možeš pogledati fino na miru

https://m.youtube.com/watch?v=ddhzyABz_U4&t=291s

što je sve preživio Davor Glasnović u 15 mjeseci zarobljeništva.

Što se uopće trudiš, možda ćeš dobiti jednu nesuvislu rečenicu kao odgovor na ovoliki post koja ti neće dati odgovore koje tražiš. Sizifov posao.

BWA
27-02-2020, 16:16
Ne misliš valjda da će mi Žurnal biti vjerodostojan izvor. Rekla- kazala. Da ne spominjem relativizacije koje vode do apsurda.
Ovu glupost " da je nevin , ne bi ga sud u BiH optužio" radije neću komentirati.

Po tebi nijedan civil nije ubijen u Oluji, Jasenovac je bio radni logor gde su se ljudi družili i radili...stvarno nema smisla sa vama diskutovati o tome, stvorili ste sebi neku istinu i u nju verujete. Verujte šta vam ja mogu.
Kao da te civile po Bosni i u Hrvatskoj nisu pobili Hrvati več neki Tadžikistanci ali zato ste prvi da skočite za Srebrenicom. Vidite trn u oku drugog a u vašem ne vidite stablo.

Inkvizitor
27-02-2020, 16:18

Prvo. U kontekstu zločina spominje se samo Željko Glasnović. A ni on ni za što konkretno. Mjesto, vrijeme, žrtve?

Drugo. Oni su pisali tekst ne znaju osnovne stvari. Pišu da je Davor Glasnović zarobljen kod Knina. A nije. Kod Kupresa je.

Treće. Odkad vi vjerujete BiH medijima.

Zamisli udušili ga izduvnim plinovima iz gume, traktora????.

Ne glupiraj se. Imaš 24 sata da nađeš i predočiš nam konkretne zločine Davora Glasnovića. Vrijeme, mjesto, žrtve. Točka.

Inkvizitor
27-02-2020, 16:21
Što se uopće trudiš, možda ćeš dobiti jednu nesuvislu rečenicu kao odgovor na ovoliki post koja ti neće dati odgovore koje tražiš. Sizifov posao.

I dobio sam je dole ispod tvog posta.

Ne pišem ja to jer se ufam da ću dobit konkretan odgovor nego zato što sam siguran da neću.

Yaya
27-02-2020, 16:24
Po tebi nijedan civil nije ubijen u Oluji, Jasenovac je bio radni logor gde su se ljudi družili i radili...stvarno nema smisla sa vama diskutovati o tome, stvorili ste sebi neku istinu i u nju verujete. Verujte šta vam ja mogu.

Ne, ja sam itekako otvorena za rasprave. Jer ne volim mitove niti prostituiranje žrtvama kao što vi radite. Nešto je civila ubijeno u Oluji i znaju se svi imenom i prezimenom. Nema tu mjesta izmišljanju, a brojka je bar deset puta manja od one koju si naveo. Sve se lako može dokazati kad se to stvarno želi. Vaš je problem što vam istina ne ide u prilog i teško se tada s njom suočiti. Lakše je vjerovati u ogrlice od očiju, specijalno dizajnirano oružje za klanje Srba, roštiljanje živih ljudi... to su tlapnje bolesnih umova. Laganje do besvijesti. A s obzirom na to da si majstor za projiciranje vlastitih mana i mana svog naroda na one koje optužuješ, zadnje dvije rečenice iz posta primijeni na sebe.

crni bombarder
27-02-2020, 17:56
U Bljesku je kod Pakraca, na rubnim dijelovima grada, zarobljeno na tisuce Srba, zarobljen i je i celnik cetnika za Zapadnu Slavoniju Veljko Dzakula. Doticni lik danas zivi i djeluje u Zagrebu.

Svi zarobljeni Srbi su pusteni, mnogi danas zive u Hrvatskoj, vjerojatno je medju njima niz zlocinaca. Tijelo doktora Sretera ubijenog u cetnickom logoru Bucje do danas nije pronadjeno.

https://www.youtube.com/watch?v=PHIPwV92QAs

U Topuskom je zarobljen kompletan 21. krajiski korpus cetnicke vojske, niti jednom nije pala dlaka sa glave.

https://www.youtube.com/watch?v=K8Da95hFL4E

da smo bili "profesionalni" i 10% kao srpski cetnici u Vukovaru ili Srebrenici, ne bi se ovi glave nanosali

dzaba lazete srbi, svi su vidjeli kakvi ste zlotvori i tako vas dozivljavaju

Sekstant
27-02-2020, 21:09
Dozvoljavan da mi je nesto promaklo u vezi Galicevih djela/izjava . Ako i je, moze biti iz novijeg opusa. Ipak , ako se sprda sa ljudskon gluposti pa makar bila iz zagore (a nije stedija nikoga) to je vrlina.Daleko je on od nekog tomica.
Pa ti si se ode unazad par godina na mrtvo svadija sa likon koji je favorizira kujundjica samo zato jer je iz njegova sela braneci koga ono, aha kolindu.Oboje pajaci iz stranke koja suruje sa srbima i svima petaje roge.
Nije Galic nista bolji ni hori od drugih...

Inkvizitor
27-02-2020, 21:22
Ja se s nikim nisam svađa. Mene su vrijeđali. Ja sam diskutira a to je smetalo konkretno tom liku.

I ako pamtiš dobro a očito ne pamtiš ja Kolindom nikad oduševljen nisam bio i govorio sam tada da glasam kontra Josipovića a dotičnog Kujundžića nisam podnisio nevezano uz Kolindu.

Jurica Galić Juka je svoju "slavu" osim navijačkim putešestvijama steka i izrugivanjem ljudi Dalm. Zagore.

Ono kad bude neka fešta ili dernek pa nađe pijane ljude koji su tko zna što prošli u životu pa ih izruguje zlobno i pakosno. Nije to humor radi humora. To je brutalno izrugivanje. Odvratno i bezdušno.

Sad se osim brzopoteznim prveđenjem hrvatskih riječi na srpski bavi i kulinarstvim što li. Čujem da je u mladosti tetovira kukasti križ.

Čudno jer sam još na Torcda org. di je imao nick "Katolik" imao s njim polemiku di je napada NDH i Pavelića i promovira partizaniju.

Sekstant
27-02-2020, 21:32
Sprda se on i sa splicanima, bracanima, kolegama redarima, st kriminalcima, st narkomanima indijancima sa poljuda (alealestina je njegov izraz ako se ne varan ). Teska je to kvalifikacija i neistinita iz moga kuta gledista. Ne mogu se oteti dojmu da je to sve posljedica ovoga zadnjeg videa.
Kako bilo, aktivan je on na netu, pisa je i ode pa neka se javi i brani sam ako oce. Toliko od mene na ovu temu

Inkvizitor
27-02-2020, 21:56
Sprda se on i sa splicanima, bracanima, kolegama redarima, st kriminalcima, st narkomanima indijancima sa poljuda (alealestina je njegov izraz ako se ne varan ). Teska je to kvalifikacija i neistinita iz moga kuta gledista. Ne mogu se oteti dojmu da je to sve posljedica ovoga zadnjeg videa.
Kako bilo, aktivan je on na netu, pisa je i ode pa neka se javi i brani sam ako oce. Toliko od mene na ovu temu

Sprda se on sa svima ali prvo i najviše sa ljudima iz Dalm. Zagore. Ja mu ne odričem talenat pa čak i dozu ludila koje je ima ali čovjek je u jednu ruku autošovinist.

Sprda se s redarima a sam posta redar.

Ali mu prevođenje s hrvatskog na srpski odlično ide. Znaš li ti tko gistuje na taj Balkan info. Talog velikosrpskih mitomana koji o Hrvatima govore takve stvari da bi Vulin i Vučić bili zgroženi.

Gostovati tamo, ne može čovjek koji ima minimum samopoštovanja, osobnog i doda bi Juka, ličnog.

Uz to je čovjek ekstremno netolerantan prema drugačijem mišljenju, ima sam se prilike uvjerit a TV glumi kako je posta dobrica.

Puntar2.0
27-02-2020, 22:17
Sprda se on i sa primorcima, iliti fetivima. Sprda se i sa Zadranima. Sprda se i sa bodulima. Sprda se i sa navijacima.
U biti se sprda sa svime sto ga odredjuje, sto je meni osobno cudno, ali ne vidim tu zlu namjeru.
Dezulovic, Tomic, Markovina se sprdaju iskljucivo sa zaledjem, i dalje, znaci sa Hercegovinom.
U Dalmaciji imamo te tri grupe vlaji, primorci, obalci kako god i boduli. U onome sto san ja pogleda se sprda sa svima, i to ono korjenito.

Sprda se i sa jednim likom putopiscem, Badjunom, sto je onako prototip nekakvog autonomasa.

To gostovanje....ja osobno se nebi uputio kod njih, ali ako bi svakoga sudio po tome kako gledam svijet pratio bi malo ljudi.

Juka je Juka. Radi zanimljive stvari.

Inkvizitor
27-02-2020, 22:50
Nikad ja od njega nisam pročita da se sprda s bodulima, osim čini mi se neke tuče na Braču ili Zadranima ili ako je, nije ni 1% koliko se sprda s Vlajima.

On je Vlaški kompleksaš kratko i jasno.

Kad je on napisa da župan Boban ima obim glave kroz koju se vidi da je prošlo stotine janjaca ja mu otpišem da on ima još veću glavu.

On se uspizdio da nije poanta u glavi.

Ja sam tio napisat ako nije poanta u glavi šta je spominješ. Al me već bloka.

Vlaški kompleksaš i basta

Yaya
27-02-2020, 23:31
Valjda jedna od najgorih, najiritantnijih, najodbojnijih ljudskih karakteristika nemogućnost je prihvaćanja šale ili podbadanja na svoj račun. U redu je to ako sam ne izruguješ druge, ne nalaziš im fizičke i karakterne mane ili ih ismijavaš zbog podrijetla, govora, odijevanja... ali ako sve to radiš kao tobože prosvijetljena persona koja umišlja da jedina može vikati " car je gol", e , pa onda ,prijatelju dragi, budi spreman i na uzvraćanje od svih koje ismijavaš. Ili od promatrača sa strane kojima ideš na neku stvar. I istrpi to muški, okreni na šalu, što god. Tu se vidi osobnost i kredibilitet, a tko toga nema, nek dvaput razmisli o onome čime se bavi.

Puntar2.0
28-02-2020, 02:06
Zamolio bi da se izbrise thread, zamisljen je tako da se poprati neka putovanja, neke slike, ne za osobne obracune. Ovako je to besmisleno.

BWA
28-02-2020, 02:41
Ne, ja sam itekako otvorena za rasprave. Jer ne volim mitove niti prostituiranje žrtvama kao što vi radite. Nešto je civila ubijeno u Oluji i znaju se svi imenom i prezimenom. Nema tu mjesta izmišljanju, a brojka je bar deset puta manja od one koju si naveo. Sve se lako može dokazati kad se to stvarno želi. Vaš je problem što vam istina ne ide u prilog i teško se tada s njom suočiti. Lakše je vjerovati u ogrlice od očiju, specijalno dizajnirano oružje za klanje Srba, roštiljanje živih ljudi... to su tlapnje bolesnih umova. Laganje do besvijesti. A s obzirom na to da si majstor za projiciranje vlastitih mana i mana svog naroda na one koje optužuješ, zadnje dvije rečenice iz posta primijeni na sebe.

Mi bar nikada u istoriji nismo imali koncetracione logore a vaši djedovi su bili koljači, imali Srbosjek, nadam se da si na to ponosna?
Ah da i to je srpska mitomanija...
Inkvizitor priča o Hunima a ne kapira da ste ih vi u 2 svetskom ratu prevazišli ihaaa
Sami za sebe kažete da ste maxovi mesari još pevate o tome, vi ste BRE skup bolesnika.
Ruku na srce neću da grešim ima i dobrih Hrvata tipa ovaj Juka, kome zamerate što se pojavio na Balkan Info, kao da da u podcastu što vodi Petrak ne dolaze Srbi pa Petraku niste zamerili!
Kompleksaši izlečite se 21 je vek.
Ti kokoško nemaš pojma, truješ ovde mržnjom, ja imam prijatelja Hrvata u Splitu baš Torcidaša, koji je dolazio u Beograd i svi ga gotive a jel znaš zašto?
Zato što je dobar čovek i nije šovinista, Juki zamerate što ne mrzi Srbe to vas muči a za sve vas je on ljudska gromada. Da, i Juka je dolazio u Beograd i to podosta pre Balkan Infa samo to niste znali.
Sa vama šovinistima mora tako jer drugačiji jezik ne razumete. Adio

Inkvizitor
28-02-2020, 07:22
Pa degenu jedan imali ste koncentracijske logore samo u zadnjem ratu.

Al imaš pravo ovdje nećeš više griješiti.

Adio.

crni bombarder
28-02-2020, 13:12
Sto bi se brisala tema, ako se nekome ne svidjaju odgovori.

Jbg, Juka preko Angkora i Indije do komplet lepinje u Titovom Uzicu.

crni bombarder
28-02-2020, 13:16
a ovom baniranom jedna lekcija iz povijesti, kad se vec dohvatio srpskih mitova... nauci sto je zaista "srbosjek" mada znas ti to vec i sam

https://www.youtube.com/watch?v=P3OOq5l_Hzw

Grunf
28-02-2020, 13:33
Pa degenu jedan imali ste koncentracijske logore samo u zadnjem ratu.

Al imaš pravo ovdje nećeš više griješiti.

Adio.

Keraterm, Trnokop, Manjača, Omarska, samo na potezu od Banja Luke do Prijedora. Jedna slika: https://avaz.ba/media/2019/08/06/1018254/thumbs/873x400.jpg

teenager
28-02-2020, 13:37
100% promašena tema. Ok Inkvi ako si ljut što te Juka blokirao ne moraš sada okrenuti svaki kamen nebi li našao dokaze o njegovoj vlaškoj kompleksašnosti...
A budimo iskreni, u gradu Splitu vlaji i jesu najveći izvor ovakvih posprdnih tema, što iz razloga što ih je najviše od svih ovih nazovi "skupina" stanovnika, em što su u pravilu najneobrazovaniji i najmanje prilagođeni na život u gradu. Uzimaš za primjer štakora Blaženka Bobana, tipičnu vlašku karikaturu (iako ne znam jeli uopće vlaj, koliko ja znam ti solinski Bobani i jesu iz okolice Solina), čovjeka koji je prototip svega onoga lošega što se u Splitu može asocirati sa HDZ-om, vlajima, 90-ima... Šta je slijedeće, branit ćeš opet onog idiota Škorića jer ti je iz susjednog sela, umjesto da se crveniš što uopće dijelite istu općinu rođenja, ali da on je hrvat katolik pa je ok što je štakor i parazit...
Jukin forum/web stranica je bio prva liga, zajebancija sa svima, nadasve originalna i nikad uvredljiva, za razliku od svih ostalih "splićana" i "splickih kroničara" počevši od Smoje pa da svih ovih današnjih njegovih klonova, tj. jako loših kopija. Svatko od njih, kad god se dotake te glupe teme "vlaji", vidiš iz slova da mu izbijaju frustracije i malograđanština. Čak bih rekao da je ono što piskaraju razni Jurice pavičići i slični čisti rasizam, naime kategorizirati ljude i stavljati ih u isti koš samo zbog porijekla, te im istovremeno lijepiti negativne pridjeve, je, po meni barem, uži opis rasizma. Ali da, ti se uvatiš Juke koji siguran sam, a i po tekstovima se sjećam, prema "vlajima" gaji simpatije...

Drugi par opanaka je što je sada krenuo u expanziju sa svojim youtube kanalom, a to u našim krajevima ne ide bez da se hvala čitavi region. A srbi, kao da su barem 8 puta zastupljeniji od svih ostalih naroda na youtubeu. Pa se čovjek mora i njima malo dodvoravati.

crni bombarder
28-02-2020, 13:38
Sve je to laz sprocu srpski narod, jasno se na slici vidi da su novinari unutar zice a nesrpsko stanovnistvo slobodno hoda okolo.

Yaya
28-02-2020, 13:39
Mi bar nikada u istoriji nismo imali koncetracione logore a vaši djedovi su bili koljači, imali Srbosjek, nadam se da si na to ponosna?
Ah da i to je srpska mitomanija...
Inkvizitor priča o Hunima a ne kapira da ste ih vi u 2 svetskom ratu prevazišli ihaaa
Sami za sebe kažete da ste maxovi mesari još pevate o tome, vi ste BRE skup bolesnika.
Ruku na srce neću da grešim ima i dobrih Hrvata tipa ovaj Juka, kome zamerate što se pojavio na Balkan Info, kao da da u podcastu što vodi Petrak ne dolaze Srbi pa Petraku niste zamerili!
Kompleksaši izlečite se 21 je vek.
Ti kokoško nemaš pojma, truješ ovde mržnjom, ja imam prijatelja Hrvata u Splitu baš Torcidaša, koji je dolazio u Beograd i svi ga gotive a jel znaš zašto?
Zato što je dobar čovek i nije šovinista, Juki zamerate što ne mrzi Srbe to vas muči a za sve vas je on ljudska gromada. Da, i Juka je dolazio u Beograd i to podosta pre Balkan Infa samo to niste znali.
Sa vama šovinistima mora tako jer drugačiji jezik ne razumete. Adio

Eh, vidim da si dobio što te ide, ali ne bi mi vrag dao mira da ti prešutim na ovo, pa nek poslije brišu odgovor ako žele.
U prepisci s tobom, bilo na temi o jeziku, o CG, o BG, ili ovoj, jasno si pokazao da si osoba sniženih intelektualnih sposobnosti i još manjeg znanja. Lupao si takve gluposti da bi se i derište vrtićkog uzrasta posramilo, pokazivao nepoštovanje prema sugovornicima kojima nisi u stanju dati konkretan odgovor na pitanja nego se izvlačio kao osnovnoškolac na usmenom i svojim jednorečeničnim postovima replicirao na ništa. Kad te se dovelo na tanak led, počeo si s projiciranjem i vrijeđanjem, nijedan dokaz niti argument za kolosalne gluposti iz svojih postova naveo nisi i to te žulja. Niti pokušao nisi odgovoriti na Inkvizitorova pitanja. Grupom bolesnika i kompleksašima zovi one s kojima se potucaš, a kokoškom svoju kevu koja te očito nije naučila pristojnosti. A Juku( kog uostalom niti vrijeđala nisam niti imam nešto konkretno protiv njega) zovi na kafu, samo pazi da ti srbosjek ne donese. Nije za tebe internet. Ali eto, uspješno si isprovocirao ban bez da se sramotiš zbog nedavanja konkretnog odgovora, a i to je puno od tebe. Adio.

Puntar2.0
28-02-2020, 13:50
Sto bi se brisala tema, ako se nekome ne svidjaju odgovori.

Jbg, Juka preko Angkora i Indije do komplet lepinje u Titovom Uzicu.

Jebate, ja sam siguran da ti imas vise poznanika i prijatelja Srba nego sto sam ja u zivotu vidio. 100%. :kez
Glavno da je kontra Hajduka, jel'te Bobo.

Puntar2.0
28-02-2020, 13:53
I dalje bih zamolio da se tema obrise, ima mali miljun tema o srpsko-hrvatskim odnosima, ovo nije tema zamisljena za te stvari.
Inzistira se redovito i odlucno da se pridrzava teme, pa ja bi zahtjevao isto i ne vidim druge nego da se izbrise ovo.

Inkvizitor
28-02-2020, 15:19
Uvik ista priča. Inkvi ako si lju što te Juka blokirao..Inkvi ako si ljut što te Bujanec blokirao.

Nisam ljut , slučajno sam nabasa na njegov fb profil di je spominja Bobana , župana i komentira mu glavu.

Jedan post sam tamo ostavio. Slučajno.

Ja se ne povodim osobnom uvrijeđenošću.

I ne neću braniti Škorića ćutolože. Vidim da si u rangu babe gatare pa znaš da ću ja branit Škorića. O njemu mislim kao i svakom HDZ ovom saborskom zastupniku. Ako ne znaš što to znači " ćutolože" nek ti Juka nabrzinu prevede sa srpskog na hrvatski

I naravno da se tema neće brisat. Svaka tema malo zastrani. Vidiš da je inspirirala tinejdžera da se oglasi. Viva tema.

Puntar2.0
28-02-2020, 15:31
Odlicno. Znaci da ce se tu ostati tvoje uvazeno misljenje o Juki Galicu, nitko vise nece postaviti ista, nece se pisati o putovanjima i zajebanciji i tema je crkla.
Dodje na isto kao da se izbrise, u pravu si.

Inkvizitor
28-02-2020, 15:51
Moje mišljenje će ostat kao i tvoje i svačije. Ne vidim u čemu je problem.

U čemu je problem, što ja ne smijem imat svoje mišljenje o Juki?

Jel to vic neki.

crni bombarder
28-02-2020, 15:52
Ja se iskreno ispricavam sto sam jedan od onih sto zagadise temu o velicanstvenom Juki i njegovim dozivljajima u Titovom Uzicu.

Sa nestrpljenjem cekamo reportazu sa kobasicijade u Zrenjaninu, slaninijade u Sremskoj Mitrovici i takmicenja u jedenju svadbarskog kupusa u Leskovcu. Na ljeto, zna se, Guča.

Inkvizitor
28-02-2020, 16:51
Ti si stvarno neupućen

Kad je Juka bio u Guči.

http://themladichi.com/putopisi/balkanska-turneja/