PDA

Pogledaj Full Version : A Šta je sa istanbulskom?!

Gelsey Azalea
13-06-2019, 20:08
Iako je kontroverzna Istanbulska konvencija ratificirana prije godinu dana, konvencija koja je navodno trebala smanjiti nasilje nad ženama, financirati udruge i centre koje se bave problematikom nasilja… No jedno drugo se „nasilje“ vrši nad nama običnim ljudima, točnije cilja se na naš novčanik. Nekakva udruga Solidarna zajedno sa inicijativom propale glumice Jelane Veljače već nekoliko dana putem televizije i reklamiranja preko novina žica novac za tobože žrtve nasilja i sad se ja pitam: A ŠTA JE SA ISTANBULSKOM?! Toliko su se derali i čupali da se konvencija ratificira i uvjeravali nas da nema rodne ideologije, pa šta sad ne koriste sredstva koja su im trebala biti osigurana konvencijom?! Ili se pokazuje ono što smo mi protivnici konvencije cijelo vrijeme govorili; konvencija nema veze sa borbom protiv nasilja nad ženama već je podvala da bi jednog dana mogli u dokumente uvesti roditelj 1 roditelj 2, da bi se moglo odvojiti rod od spola i da se kroz institucije provede rodna ideologija. Osobno, ja im ne dam ni lipe!

Grunf
13-06-2019, 22:14
Ne trebam ni pitati o čemu se radi, čim vidim ime Jelene Veljače odmah uplaćujem. Uzmite mi novac, dajte joj sve. Znam da će biti korisno utrošen i da ćemo svi zajedno pobijediti nasilje nad ženama.