PDA

Pogledaj Full Version : Umro Đuro Brodarac

caporegime
13-07-2011, 11:23
Počivaj u miru. tvoje zasluge za obranu su velike.
nakon rata si zasrao u puno toga ali to sad i nije više bitno.
žao mi je što je tvoje ime upraljano govnima kojima je gamad koja nije ni htjela ovu zemlju gađa svakoga tko je stao kad je trebalo.
toplo se nadam da će i oni pred "vrhovni" sud, što prije.
đavli im se već, vesele.

Marta
13-07-2011, 11:27
Pocivao u miru!

Inkvizitor
13-07-2011, 11:43
Počivao u miru Đuro.

Ilirk@
13-07-2011, 12:48
pokoj mu duši i veliko hvala.

Škutor Mate
13-07-2011, 14:49
pokoj mu duši

i čini mi se, kad se malo bolje pogleda, da nije umro nego su ga ubili

Istaknuo je da su predali cijelu medicinsku dokumentaciju iz koje je "nedvojbeno utvrđeno da Brodarac ima visok tlak 180/110 te da je šećeraš koji prima više od 12 lijekova".

– I strpali su ga u ćeliju od šest metara sa šest ljudi na +45. Logično je bilo da će rezultat toga najvjerojatnije biti ovaj, ali siguran sam kako su oni to očekivali i znali da će se to dogoditi. Sva odgovornost za ovo ubojstvo pada na ovu državu i ovaj sustav kažnjavanja, jer u ovako neljudskim i nehumanim uvjetima držati nacionalne heroje zaista je sramotno

http://www.vecernji.hr/vijesti/u-osjeckoj-bolnici-jutros-preminuo-duro-brodarac-clanak-309744

Ilirk@
13-07-2011, 14:55
u demokratskim državama svijeta, pogotovu amerike, onaj tko je donio odluku da se bolenog čovjeka, pogotovu tek OSUMLJIČENIKA, dakle, ne osuđenika, stavi u takve uvjete i time izazove smrt (što definitivno jest u ovom slučaju), završio bi nekih 20-30 godina u zatvoru zbog umorstva bez predumišljaja.
to je najmanje, i to samo u slučaju ako nije znao za bolest dotičnog.
ako se dokaže da je znao za bolest pa opet tako postupio, onda je obično umorstvo, moguće i s predumišljajem obzirom da je politički motivirano.
tada je doživotna u pitanju...

to je u demokraciji. naravno. nemamo mi s tim veze...

caporegime
13-07-2011, 15:00
ovo je vrlo vjerojatno. za neke je bolje da brodarac umre jer ga tako, poput koradea uvijek mogu prozivati kao zločinca te preko njega prozivati cjelokupnu državnu vlast.
ovoj gamadi koja ga je prozivala je najmanje bilo stalo da se postupak provede do kraja, jer ,osim ako kao u slučaju namještenog suđenja norcu ili za loru, optužne ne bi mogle biti dokazane.

Ilirk@
13-07-2011, 15:10
zamisli da se jednom optuženom branitelju ili časniku dokaže nevinost?
pa pala bi sumnja na mnoge procese.
to se ne smije dopustiti, gubi se vjerodostojnost ;)

NorthStand
13-07-2011, 15:16
I onda se meni čude kad kažem da ne bi nijednog hrvatskog vojnika zatvorio, da je ne znam šta napravio. Koliko je titinih vojnika odgovaralo, nijedan! A sad imamo slučaj, da je cijeli obrambeni vrh naše zemlje, na meti pravosuđa. To je partizanska demokracija, i pravosuđe, da nije tako ne bi se selektivno ljudi rešetali, već bi i ova gamad od prije odgovarala za svoja zlodjela. Dakle to dvostruko tretiranje zločina, kod mene ne da rađa revolt, nego najgoru moguću mržnju prema svima koji svijesno rade na selektiranju hrvatskih zločina, a prešućivanju zločina koji su počinjeni nad našim narodom i vojnicima. Šta će meni Hag, Srbi i bivši komunisti, govorit da je Đuro Brodarac, Norac, Glavaš, Gotovina, Markač, Bobetko, Šušak, Tuđman. Fašistička država, proklet bio dan kad uđemo u tu EU. Sve je to radi nje, i njenih interesa, a masoni kako kaže Jurčević vladaju ovim svijetom, pa tako i našom državom. Jer nam određuju kako ćemo pišat i srat, umjesto da se postavimo ko Tito nekada kad su interesi države u pitanju, nema se šta pregovarat s nikime, već vučeš poteze koji idu isključivo tebi u korist, kako god rade ameri i ta bagra koja nama daje domaće zadaće. Mi smo zbog šake eura, izdali i prodali svoje najveće vrijednosti, kad uđemo u EU uništit će nam i ovo malo dostojanstva, i kvaliteta što naša država posjeduje u to sam siguran sto posto. I nijedan analitičar me neće uvjerit u suprotno, a najbolji pokazatelj toga svega je upravo ovo ponašanje i odnos prema braniteljima, i koliko god neki pričali da treba legalnim metodama do cilja. Ja sam mišljenja da bi branitelji, i vojska trebali napravit vojni puč, smjenit ove smradove s vlasti, ukinut sve političke stranke, i na čelo države dovest ljude koji će radit isključivo i samo za interes HR! Je zvuči radikalno, al realno nakon svih ovih godina silovanja meni zvuči fantastično, pa i ovaj Paravinja je isto lijepi pokazatelj u kakvoj mi državi živimo, da se ubojice i silovatelji slobodno šeću, dok navijači imaju policijsku pratnju u stopu! Ne da mi se sere od ove zemlje, i ovog sustava, već navijam najžešće da se to čim prije sve uništi i satare do temelja. Ovo je poprimilo apokaliptične razmjere, i što je najgore tome se ne nazire kraj!

Samo mogu reć, da sam na mjestu obitelji Brodarac, tužio bi ovu prokletu i jadnu zemlju pred svim sudovima svijeta, dok god ne bi dobio odštetu ko opančari Zec, nije bitna lova već PRAVDA! Prokleti bili svi do jednoga, koji su doveli do ovoga, a ja znam koji su doveli do ovoga, ne sigurno oni koji su krvarili u rovovima od 1991-1995!

TheBronxBomber
13-07-2011, 15:41
Pocivao u miru...

Humphrey
13-07-2011, 16:29
Počivao u miru.