PDA

Pogledaj Full Version : Luka Modrić - najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Grunf
24-09-2018, 23:36
http://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article12898338.ece/ALTERNATES/s615b/FBL-WC-2018-MATCH62-CRO-ENG.jpg

Luka Modrić, prvi igrač u povijesti nogometa koji je u istoj godini osvojio nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva, za najboljeg igrača Europe od Uefe i za najboljeg igrača svijeta od Fife. :naklon

http://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/4/2017/03/GettyImages-999580764-533x400.jpg

http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2018/08/modri%C4%87-1-660x450.png

http://www.b92.net/news/pics/2018/09/24/16171046285ba94e8bac7fc852830818_w640.jpg

Je li Luka Modrić najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Nervozni listonoša
25-09-2018, 10:17
https://narod.hr/sport/u-glavama-nekih-srpskih-novinara-i-dalje-zivi-propala-nacisticka-paradrzava-luka-modric-je-roden-u-krajini-a-ne-u-zadru

U glavama nekih srpskih novinara i dalje živi propala nacistička paradržava: ”Luka Modrić je rođen u ‘Krajini’, a ne u Zadru”

Da nije žalosno - bilo bi smješno!

Grunf
25-09-2018, 12:03
Kapetani, izbornici, mediji...

https://img.fifa.com/image/upload/ag30shazs0wdowcyettg.pdf?_branch_match_id=57287178 6597312466

clash
26-09-2018, 10:31
Đaba to , kad se za 10ak godina niceg nece sjecati :kez

Inkvizitor
26-09-2018, 10:43
Ne bi se ni ti "sjećao" da se moraš sjećati mafije koja čeka van sudnice.

Puntar2.0
26-09-2018, 11:52
http://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article12898338.ece/ALTERNATES/s615b/FBL-WC-2018-MATCH62-CRO-ENG.jpg

Luka Modrić, prvi igrač u povijesti nogometa koji je u istoj godini osvojio nagradu za najboljeg igrača svjetskog prvenstva, za najboljeg igrača Europe od Uefe i za najboljeg igrača svijeta od Fife. :naklon

http://keyassets.timeincuk.net/inspirewp/live/wp-content/uploads/sites/4/2017/03/GettyImages-999580764-533x400.jpg

http://www.dnevno.hr/wp-content/uploads/2018/08/modri%C4%87-1-660x450.png

http://www.b92.net/news/pics/2018/09/24/16171046285ba94e8bac7fc852830818_w640.jpg

Je li Luka Modrić najbolji hrvatski nogometaš svih vremena?

Je........

clash
26-09-2018, 13:31
Ne bi se ni ti "sjećao" da se moraš sjećati mafije koja čeka van sudnice.

Ne nego je picka. Da je mene ovako pokralo propjevao bi ka pavaroti...

Grunf
26-09-2018, 13:34
Pa dobro, ali nisu svi cinkeri. :D

Svi mu zamjeraju kaj nije uništil Mamića dok je bil na zemlji. Izabral je to ne učiniti jer nije nezahvalan čovjek. Mamić mu je ipak pomogao da dođe do ovih razina. Hajduk nije vjerovao u Modrića nego je izabrao Grgurovića, mogel je Modrić lako završiti karijeru u Zadru. Sud je Mamića ionak osudil, to s Modrićem nije bilo bitno za ništ, jedino je mogel javno pljunuti čovjeka koji mu je pomogao u životu.

Inkvizitor
26-09-2018, 13:38
Ne nego je picka. Da je mene ovako pokralo propjevao bi ka pavaroti...

Bi bi, na forumu pod nickom

clash
26-09-2018, 13:39
Hehe... imas tri opcije- jedna je Lukina, druga jest pjevanje, a treca platit ekipu i bacit bonbu u haustor... ja sam za ovu drugu, jer da bi me ovako gazilo i ponizavalo sigurno bi vratio, al nisam za bonbe jer to onda moze postat neka spirala di na kraju najebu svi...

clash
26-09-2018, 13:40
Bi bi, na forumu pod nickom

Sa svim tim miljunima jos bi im guzicu pokazivao....

Grunf
26-09-2018, 13:41
Jesi ti kad cinkal nekog iz Torcide pred policijom ili sudom?

clash
26-09-2018, 13:43
Pa dobro, ali nisu svi cinkeri. :D

Svi mu zamjeraju kaj nije uništil Mamića dok je bil na zemlji. Izabral je to ne učiniti jer nije nezahvalan čovjek. Mamić mu je ipak pomogao da dođe do ovih razina. Hajduk nije vjerovao u Modrića nego je izabrao Grgurovića, mogel je Modrić lako završiti karijeru u Zadru. Sud je Mamića ionak osudil, to s Modrićem nije bilo bitno za ništ, jedino je mogel javno pljunuti čovjeka koji mu je pomogao u životu.

Nezahvalan? Hehe... ovo sta su mu radili jest obicno gazenje i ponizavanje...a nije da hajduk nije virovao u modrica, nego je tata grgurovic valjda uspio skupit pare, a modricev nije....

Inkvizitor
26-09-2018, 13:44
Cleš ne znaš situaciju u Hrvatskoj. Upravo se odvija situacija di se obavještajne službe koriste u političkim obračunima unutar jedne stranke. Ovdje nema zaštite. Ni kad imaš milijune. Koga su milijuni ikad zaštitili. Ne pravi se blesav.

clash
26-09-2018, 13:46
Jesi ti kad cinkal nekog iz Torcide pred policijom ili sudom?

Ovo je nisko. Ali eto nisam. :kez
I momentalno ne vidim situaciju u kojoj bi.

Grunf
26-09-2018, 13:48
Ovo je nisko. Ali eto nisam. :kez
I momentalno ne vidim situaciju u kojoj bi.

Pa kak onda moreš od Modrića tražiti da on cinka?

clash
26-09-2018, 13:50
Cleš ne znaš situaciju u Hrvatskoj. Upravo se odvija situacija di se obavještajne službe koriste u političkim obračunima unutar jedne stranke. Ovdje nema zaštite. Ni kad imaš milijune. Koga su milijuni ikad zaštitili. Ne pravi se blesav.

Pa recimo da mi je situacija u hr poznata. I nema bas neke razlike sa slo.. sve to fura ista skola... al sumnjam da bi iko isa dirat modrica.. ipak je on javna svjetski poznata osoba, a kako ni jedna mafija ne trazi publicitet, a jos najmanje drzavna, tesko da bi ga se diralo..

Inkvizitor
26-09-2018, 13:53

To s moralne strane nije isto. Cinkati frenda ili cinkati mafijaša nije isto.

Ali bil ja cinkao Mamića na sudu. Vjerojatno ne bi. Osim ako ne bi sebe i obitelj odredio dovesti u opasnost. Država te ne štiti, ne štiti te nitko. Oni koji će ti vikati bravo, ako se tebi nešto desi za dva dana će zaboraviti. Zaboravili su rat i nož pod grlom kojeg si im maknuo ispod vrata i sad te pljuju ko zadnji ološ, a kamoli neće tebe.

Ako ne cinkaš i oni te dnevno olajavaju. vikaju da si štakor, ne brini, oni su još gori, mrsomudi koji bi preko tuđih leđa uvijek sve rješavali.

clash
26-09-2018, 13:53

Pa mogu.
Nema to veze jedno sa drugim.

Inkvizitor
26-09-2018, 13:55
Pa recimo da mi je situacija u hr poznata. I nema bas neke razlike sa slo.. sve to fura ista skola... al sumnjam da bi iko isa dirat modrica.. ipak je on javna svjetski poznata osoba, a kako ni jedna mafija ne trazi publicitet, a jos najmanje drzavna, tesko da bi ga se diralo..

Vjerojatno si u pravu da ne bi sad. Ali za pet deset godina kad Modrić ne bude zvijezda, kad bude sam još jedan nogometni penzioner, takve stvari mafija ne zaboravlja.

Modrić je imao izbor, ili ne igrati nogomet ili ući u tal sa mafijom. Trećeg nije bilo. Par igrača se izmigoljilo, tipa Ćorluka jer su imali vjerojatno početni kapital i nisu ovisili o mafiji. Modrić, Lovren nisu imali ništa. Nisu imali izbora. Ja bih im to zamjerio u normalnoj državi. U ovoj ne.

clash
26-09-2018, 14:21
Jedino sta znam jest, da je mene ovako ponizavalo i kralo mi pare, sigurno bi vratio... a on je pognuo glavu i pustit ce sve u zaborav..

Inkvizitor
26-09-2018, 14:25
Nije kralo njemu novce, nego Dinamu..on je poslužio samo kao međutranskacijska stanica.

clash
26-09-2018, 20:39
Al nije on potpisao slican ugovor ko i eduardo???

A sto se mafije tice-prije bi bilo da bi trazili pare od njega, da si kupi mir...ipak se miljunasi ne ubijaju tek tako.. zdravko mislim nije tako jak igrac da bi se ubilo zbog njega..

Puntar2.0
26-09-2018, 20:42
Ne ubijaju se tek tako, a za par godina neko mu iz rodbine ode u nesreci, nesto se desi njegovima, pa onda gledaj.
Pa ako idemo od predpostavke da je Mamic duboko upleten u svakakve strukture, nije za odbacit ideju da ce neko ko da iskaz protiv njega nekad snositi posljedice, dal' osobno ili neko oko njega.

clash
27-09-2018, 11:17
Ja ipak mislim da bi sjeli na njegove pare.. u slucaju da nebi htio platit, onda bi vjerovatno doslo do stvari o kojima pricas.
Na kraju je zdravko osudjen, ali samo zahvaljujuci cinjenici da je suprotna strana tolko jaka da se to moglo napravit. Pravosudje je bilo samo alat uklanjanja, da ono radi kako triba, do ovakih zloupotreba nebi ni doslo...

Inkvizitor
27-09-2018, 12:07
u svakom slučaju treba dati amnestiju svakome tko je bio Mamićev igrač-žrtva. Krivnja je na državi. Pred očima im je radio, kršio sve propise, čak i one o javnom redu i moralu, sve su znali a sad bi sudili jer su njemu to 20 godina dopuštali da radi kriminal svake vrste.

S njima je dijelio novac, što ja pričam, radio im pred očima, radio po njihovom nalogu, u talu su bili, a sad bi malo glumili finoću, dosadio im primitivac. Mrš u kurac.

Uzeo je izbjegličku talentiranu sirotinju opod svoje, ucijenio ih i sve su to znali, ništa nisu poduzimali, nego s njim dijelili. Bagra i ološ.

Sekstant
27-09-2018, 18:45
Ne moraju nužno biti ucjenjeni...

Jedan kolega iz Zadra mi je priča da je sa njegovon dicon trenira neki mali wunderkind. Navodno, Hajdukov skaut je reka starome, dovedi ga tipa u Makarsku na neki turnir pa cemo viditi... A obitelj, inače srbi iz zadarskog zaleđa nemaju prebijene pare, kamoli za gorivo do tamo. I uleće Zdravko, crni Bmw dolazi na trening po maloga. Malo keša za mater i oca... a nakon toga selu se u Zg. Starome posal u Holdingu a mama u nekakvo tajništvo ko Pupovca :D.

Otamo su negdi blizu Modrića. Možda bude nova Zlatna lopta ;).
A po godinama nije ni za kadete ...

clash
27-09-2018, 19:23
Pre par godina citao sam o jednom srbinu, neznam koji al je igrao u spaniji onda ja mislim, kojeg je meneđer 'kupio' za veš mašinu.dosa se pregovarat sa roditeljima i skuzio je kolko je sati, pa kad se nakon po ure vratio sa ves masinom stvar je bila gotova ... ima tih slucajeva gdje se neimastina iskoristava...

Nervozni listonoša
28-09-2018, 10:58
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/prava-istina-o-najvecem-hajdukovom-promasaju-u-povijesti-nece-izrasti-otac-mu-je-isto-omanjeg-rasta-neka-se-vrati-sljedeci-put/7880211/

PRAVA ISTINA O 'NAJVEĆEM HAJDUKOVOM PROMAŠAJU U POVIJESTI' 'Neće izrasti, otac mu je isto omanjeg rasta. Neka se vrati sljedeći put…'

Odavno se poteže kako to Modrić nije prepoznat u Poljudu prilikom testiranja talentiranih s područja Dalmacije, već je ostavljen na čekanje. Razočarani i iznervirani Tomislav Bašić, nekadašnje desno krilo Zadra (nakratko na probama i Hajduka), kasnije trener mlađih uzrasta, preporučio ga je Mamiću, uvjerio ga da se radi o senzacionalnom potencijalu. Mamić je u to vrijeme raširio svoju mrežu u koju je hvatao mlade, anonimne igrače, investirao u njih ne male novce (50.000 eura u Modrića) premda je mogao samo naslućivati da će mu se ta ulaganja možda i stostruko vratiti.

Kako se tiješite?! Ja još nisam vidio veš mašinu koja vrijedi 50 000 eura! Ali Hajduk nije samo promašio Luku Modrića! Hajduk je promašio i jednog Zvonimira Bobana recimo (po ocjeni Hajdukovih skauta imao je pretanke noge)...

Razlika između Dinama i Hajduka - u Dinamu je jedan, a u Hajduku više menadžera od kojih svaki gura svoje igrače!

Nije bez vraga Vulić na prvoj presici kada je ustoličen izjavio kako će mu igrati najbolji - pa makar bili i - pioniri. Pametnom dosta.

Ili će me netko uvjeriti da je Hajduk toliko financijski loš - da ne može kupiti ni - perilicu za rublje - roditeljima kako bi kupio nekog igrača?

Nervozni listonoša
28-09-2018, 12:00
u svakom slučaju treba dati amnestiju svakome tko je bio Mamićev igrač-žrtva. Krivnja je na državi. Pred očima im je radio, kršio sve propise, čak i one o javnom redu i moralu, sve su znali a sad bi sudili jer su njemu to 20 godina dopuštali da radi kriminal svake vrste.

S njima je dijelio novac, što ja pričam, radio im pred očima, radio po njihovom nalogu, u talu su bili, a sad bi malo glumili finoću, dosadio im primitivac. Mrš u kurac.

Uzeo je izbjegličku talentiranu sirotinju opod svoje, ucijenio ih i sve su to znali, ništa nisu poduzimali, nego s njim dijelili. Bagra i ološ.

Mamić je jedini takav u nogometu - kod nas pa i šire. U nogometu rade sve sami poštenjaci koji su tu isključivo samo zato što vole taj sport i što mu žele dobro. Jel tako?

Pa što drugi isto tako nisu, kako ti pišeš' uzimali tu djecu? Aha trebalo je to ''uzimanje'' i platiti? Trebalo je i uložiti u njih!

Eh kamo sreće da je u ovoj državi samo - Zdravko Mamić kriminalac i ološ! Gdje bi nam onda bio kraj?

Inkvizitor
28-09-2018, 13:03
Mamić je jedini takav u nogometu - kod nas pa i šire. U nogometu rade sve sami poštenjaci koji su tu isključivo samo zato što vole taj sport i što mu žele dobro. Jel tako?

Pa što drugi isto tako nisu, kako ti pišeš' uzimali tu djecu? Aha trebalo je to ''uzimanje'' i platiti? Trebalo je i uložiti u njih!

Eh kamo sreće da je u ovoj državi samo - Zdravko Mamić kriminalac i ološ! Gdje bi nam onda bio kraj?

Ne Mamićev odvjetniče ,Mamić nije bio jedini kriminalac u tom poslu.

I točno je da se u kriminal kao u svaki drugi posao moraju uložiti i novci.

Ni Al Capone nije bio jedini krimos u USA pa su ga opet progonili

Inkvizitor
28-09-2018, 13:12
Ne moraju nužno biti ucjenjeni...

Jedan kolega iz Zadra mi je priča da je sa njegovon dicon trenira neki mali wunderkind. Navodno, Hajdukov skaut je reka starome, dovedi ga tipa u Makarsku na neki turnir pa cemo viditi... A obitelj, inače srbi iz zadarskog zaleđa nemaju prebijene pare, kamoli za gorivo do tamo. I uleće Zdravko, crni Bmw dolazi na trening po maloga. Malo keša za mater i oca... a nakon toga selu se u Zg. Starome posal u Holdingu a mama u nekakvo tajništvo ko Pupovca :D.

Otamo su negdi blizu Modrića. Možda bude nova Zlatna lopta ;).
A po godinama nije ni za kadete ...

To je tek početak. To kad se igrač uzima na probu kao dijete. Pa možda uspije, možda ne, riksiraćemo jednu veš mašinu ili šporet. Puno talenata propadne iz raznih razloga. ne ostvari se.. ali kad se vidi da je potencijal, da je to to onda ide tek igranka, onda idu ugovori, građanski naravno, postotak od transfera, izdvajanja iz plaće, dok god igraš ( Eduardov primjer), dakle kad ti se to natovari na vrat, ko kamatari.

To su ranije radili klubovi, imaš ugovor, odeš prije isteka plaća se odšteta klubu. Danas su to peruzeli razni Mamići i po svijetu, ne ovako krkanski naravno a država to gleda..koriste ime i infrastrukturu kluba a većina novaca njima.

i sad ti traži od jednog Modrića , Lovrena da se bore protiv cijelo sistema koji je posložen da štiti sve Mamiće.

A kad pokvarenom i korumpiranom sustavu dopizdi taj Mamić pa igrači iz duboke države odluče da ga zamjene novom figorm onda ide progon Mamićevih žrtava.

To je najgadljivije. Oni s njim u talu, uzimali svoj dio a sad si ti kriv jer nisi išao kontra posloženog sustava. Odurno i gadljivo.

kao mi smo bili u kurcu kao društvo, kao država, nismo raidli svoj posao a sad ćete vi platiti za to sve.

Grunf
28-09-2018, 13:28
Tko je kriv Hajduku kaj im sustav skautinga još funkcionira po načelima od prije sto godina. Dinamo, kao i Barca, Real, Ajax i slični imaju sustav da skautirane klince sele s obiteljima u grad di se nalazi klub, tamo nađu posao starcima tako da mogu svi biti na okupu dok mali trenira jer starci rijetko puštaju klince same. To su sve normalne stvari. Nije više dovoljno reći: Ej mali, aj dođi na turnir pa ćemo viditi. Na tome se isto vidi koliko Hajduk zaostaje za nekim standardima modernog nogometa.

Modrić je bil sirotinja i Mamić je uletel njegovoj obitelji i pomogel im izaći iz te sirotinje i sad bi mu on trebal vratiti tako da ga cinka na sudu. Tko od vas bi tak nekaj napravil? Nitko.

Inkvizitor
28-09-2018, 13:39
Mamiću i sličnima bi kao i pedofilima trebao biti zabranjen pristup djeci na najmanje 300 metara.mislim da bi bilo OK.

Grunf
28-09-2018, 13:43
Mamiću i sličnima bi kao i pedofilima trebao biti zabranjen pristup djeci na najmanje 300 metara.mislim da bi bilo OK.

Naravno, da Hajduk može zvati više djece na turnire pa da vide. :cheer

Nervozni listonoša
28-09-2018, 13:43
Ne Mamićev odvjetniče ,Mamić nije bio jedini kriminalac u tom poslu.

I točno je da se u kriminal kao u svaki drugi posao moraju uložiti i novci.

Ni Al Capone nije bio jedini krimos u USA pa su ga opet progonili

Prije svega - ja uopće nisam odvjetnik.
Onda druga stvar - Mamić je najobičnija - 'duda varalica''! Kost bačena među ''sitnu raju'' da je glođe, dok prave face ''jedu meso''.

Isto je i ovo sa sms-ovima i vozačima - ''da se obični puk malo zabavi''.

Al Caponea - jesu progonili i na kraju zatvorili - zbog utaje poreza!

Drugo mu ništa nisu mogli dokazati.

Vidiš jedna činjenica je neoboriva.

Kad su došli Mesić i Račan na vlast 2000-te godine - na udar je došao i Ćiro Blažević - koji se nije htio odreći Franje Tuđmana.

Mislim da je gostovao u emisiji Nedeljom u 2 - gdje su ga krajnje bezobrazno njih trojica (jedan od njih je bio i Zdravko Reić) rešetala i htjela vući po blatu.

Pred sami kraj emisije Ćiro im dade neoborivu činjenicu.

Ladić - Stanić, Jarni - Šimić, Štimac, Bilić - Prosinečki, Asanović, Šuker, Boban i Vlaović - a ispod piše: trener Miroslav Ćiro Blažević.

Treći na svijetu - ''E to mi ne možete uzeti''.

Što hoću reći - pa 13 ili 14 igrača koji su taj uspijeh premašilo u Rusiji i koji su aktualni viceprvaci svijeta - su Mamićevi igrači - a jedan od njih je i službeno najbolji igrač na svijetu - Luka Modrić.

E vidiš da je Mamić ne znam tko i kakav i da ga ne volim ''iz petnih žila'' ja mu ipak i pored toga ne bih mogao osporiti i neću tu činjenicu - jer je ona jednostavno - neoboriva.

A Vi ovdje možete - pisati što Vam je god volja. Tu činjenicu ne možete pobiti - kao ni činjenicu koliko je igrača Hajduka u mladim danima obećavalo - a na kraju kako su završili? Velika većina nije uspijela iskazati svoj nesumnjivi potencijal - nego su redom - ''nestajali''.

A Mamićevi - se u velikoj mjeri dokazaše i to ne u Dinamu i pod Mamićem - nego u drugim klubovima u Europi i pod drugim upravama.

Samo na žalost - sutra se igra najveći derbi HNL-a, a u njemu će biti najmanje hrvatskih igrača!

Nervozni listonoša
28-09-2018, 13:52

Što će vidjeti? Pa u Hajduka ne bi prošao ni Mesi. On je kao dječaćić bio još slabašniji od Luke.

A Barca ga uzela - doslovno su ga hranili i davali mu skupe lijekove da još malo naraste i ojača.

I ne samo to - nego kad su uvidjeli da bi se mogao povesti za velikim Ronadinjom koji je prestao ozbiljno trenirati i počeo se provoditi i sa sobom ''u noć voditi'' i Mesija - nisu se ustručavali Ronaldinju pokazati ''izlazna vrata''.

I tim su potezom zapravo spasili Mesijevu karijeru - i to u trenutku kad još Mesi nije bio Mesi!

Inkvizitor
28-09-2018, 13:59
Sve što nabajate uzalud nabrajate. U normalnim zemljama tipovi poput Mamića imali bi sudsku zabranu pristupa djeci. Radi reketaranja, iskorištavanja, čovječe njemu je Eduardo bio dužan davati 25% plaće sve dok igra.

Inkvizitor
28-09-2018, 14:01

Hajduk je u kurcu. Ne samo igrački nego i kriminalno. Tamo ima sto malih Mamića. Kokošara. I to je jedina razlika. Ali Hajduk nije tema, ima svoju temu.

Nervozni listonoša
28-09-2018, 14:06
Gledaj Grunfek - pratio sam uživo neke sportove. Ono sjedim na tribini sa olovkom i papirom i tako. I sad nekoliko puta sam gledao i rukomet. I dođu oko mene neki rukometni ''stručnjaci'' i krenu mi objašnjavati i komentirati. I počnu oni hvaliti jednog igrača kojeg smo upravo gledali. Mislim - igrač je stvarno bio dobar - ali ja im velim ima bolji. ''Ajde reci koji''? I ja im ga pokažem i to doslovce prstom. Popadali ''stručnjaci'' u nesvjest. Kasnije se počeli i šaliti na moj račun. Ali nekoliko godina kasnije - dečko koji je tad bio najobičniji žgoljo sa dugom kosom i istina Bog slabašnim šutem - kad je malo ojačao fizički - posta reprezentativcem Hrvatske. A što je bilo sa ovim drugim - ne znam.

Ove stručnjake više nisam viđao. Oni sigurno znaju rukomet više od mene - jer su se i bavili tim sportom i bili treneri - dok sam ga ja samo gledao. I onda mi nije jasno - kako oni nisu kao takvi mogli još tada vidjeti potencijal ''tog malog žgoljavog i čupavog'', a ja sam ga i to kao totalni rukometni neznalica uočio i to - odmah.

Grunf
28-09-2018, 14:11
Sve što nabajate uzalud nabrajate. U normalnim zemljama tipovi poput Mamića imali bi sudsku zabranu pristupa djeci. Radi reketaranja, iskorištavanja, čovječe njemu je Eduardo bio dužan davati 25% plaće sve dok igra.

Misliš da je u Italiji ili Španjolskoj bolje stanje s menadžerima? Misliš da tam ne uzimaju postotak?

Nervozni listonoša
28-09-2018, 14:15

I........ nisam ja protiv da ga se ubuksa!!! Ali opet to ne mijenja - ono što sam ja napisao. I da protiv sam da ga se krene ''hvatat'' baš za vrijeme priprema za svjetsko prvenstvo. Jesi li se ikad zapitao pa kako baš tad ispliva taj slučaj? Mogli su puno prije ili kad sve završi, ali ne on baš pred samo prvenstvo i s njim još dvojicu igrača - Modrića i Lovrena.

To je za mene čisti udar na hrvatsku reprezentaciju - s ciljem da se ''ta Mamićeva prčija'' - vrati kući odmah nakon prvog kruga, aLi ono stvar totalno izmakla kontroli. Ljudi uđoše u finale i da ih ne odradi onaj Argentinac u ''crnom'' - bili bi i svjetski prvaci - čak iuntač činjenici da su bili poprilično fizički istrošeni - ali da su ušli u zadnjih 15 minuta bar sa minimalnim zaostatkom - našli bi oni još odnekud rezerve - da naprave to čudo.

Nervozni listonoša
28-09-2018, 14:19
Misliš da je u Italiji ili Španjolskoj bolje stanje s menadžerima? Misliš da tam ne uzimaju postotak?

Ma ne tamo je sve pošteno? A Francuze si zaboravio - pa Mamić je mala maca za onog Tapija, a tek za Michela P! Nego sudi li još onaj Argentinac - što je nas onako lijepo ''odradio'' u Finalu? Negdje sam čuo da je fućkaljku ''okačio o klin''!

Nervozni listonoša
28-09-2018, 14:23
Nego sad se sjetih i ovoga slučaja:

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/bivsi-predsjednik-argentine-zbog-krijumcarenja-oruzja-hrvatskoj-mora-u-zatvor---290637.html

Ne bi me čudilo - da su ga ''naše poštenjačine'' otkucale!

Grunf
28-09-2018, 14:25
Ma ne tamo je sve pošteno? A Francuze si zaboravio - pa Mamić je mala maca za onog Tapija, a tek za Michela P! Nego sudi li još onaj Argentinac - što je nas onako lijepo ''odradio'' u Finalu? Negdje sam čuo da je fućkaljku ''okačio o klin''!

Uli Hoeness u zatvoru, Jesus Gil u zatvoru, Luciano Moggi u zatvoru...Njemačka, Španjolska, Italija. Mamić u zatvoru.

Nervozni listonoša
28-09-2018, 14:37
Uli Hoeness u zatvoru, Jesus Gil u zatvoru, Luciano Moggi u zatvoru...Njemačka, Španjolska, Italija. Mamić u zatvoru.

Čak i Nijemac?! Striček Uli se vratio ns tribinu. Sa Bajernovim šalom.

Sekstant
01-10-2018, 23:14
Ma ljudi,
pa nema Hajduk veze u SDSS-u ka neki da uhljebljuje :D. A niti da nalazi uhljebnicke poslove po drzavnin firmama kojima je sjediste u Zagrebu. Mi smo klosari, subverzivci, orjunasi. Pa jasno da ce roditelji izabrati biti Pupovceva tajnica nego biti konobar u npr. Zrno soli ili Konobi kod Joze ili cistiti Rilovu apartmane :D

Nego,

Ko je nacrta svastiku na Poljudu?

I drugo, jos zanimljivije... Ko je ubija Dinu Pokrovca?

Grunf
01-10-2018, 23:40
Hajduk nema para ni veza, a to je u današnjem nogometu sve. Potjerali ste jedinog lika s parama, a to je Tommy pa sad klošarite. Tommy prošle godine imao dobit od 180 milijuna kuna, da je vlasnik Hajduka ne bi mu bil problem uložiti 10-ak milijuna eura godišnje, a uz sponzore i prodane karte, to bi bil negdje duplo veći proračun nego danas. :)

Sekstant
01-10-2018, 23:42
Ok, ali nije u redu da mi ignoriras zadnja pitanja... ;D

Grunf
01-10-2018, 23:44
Ne ignoriram, nemam pojma. Je li ti znaš?

Sekstant
01-10-2018, 23:49
Da znan nebi pita :D
Mozda nervozni postar ima neke informacike. On znade sve...

Humphrey
02-10-2018, 15:46
Ma ljudi,
pa nema Hajduk veze u SDSS-u ka neki da uhljebljuje :D. A niti da nalazi uhljebnicke poslove po drzavnin firmama kojima je sjediste u Zagrebu. Mi smo klosari, subverzivci, orjunasi. Pa jasno da ce roditelji izabrati biti Pupovceva tajnica nego biti konobar u npr. Zrno soli ili Konobi kod Joze ili cistiti Rilovu apartmane :D

Nego,

Ko je nacrta svastiku na Poljudu?

I drugo, jos zanimljivije... Ko je ubija Dinu Pokrovca?

Ubio ga je metak iz nečijeg pištolja.

Humphrey
02-10-2018, 20:48
https://narod.hr/sport/pobjeda-hrvatskog-kapetana-odbacena-optuznica-protiv-luke-modrica-zbog-laznog-iskaza

Očito u državnom odvjetništvu nemaju dovoljno crnaca da bi pobjedili Luku.

Nervozni listonoša
03-10-2018, 19:31
Da znan nebi pita :D
Mozda nervozni postar ima neke informacike. On znade sve...

Nemam. Ali znam jedno - svastiku na Poljudu nije nacrtao - Hrvat. Inače uz svastiku, navodno je na drugom kraju terena bio nacrtan još jedan znak - točnije slovo - ali se ono ''nije primilo''!

A za Dinu Pokrovca - već ti je odgovorio gospodin Humphrey!

Nervozni listonoša
03-10-2018, 19:36
Hajduk nema para ni veza, a to je u današnjem nogometu sve. Potjerali ste jedinog lika s parama, a to je Tommy pa sad klošarite. Tommy prošle godine imao dobit od 180 milijuna kuna, da je vlasnik Hajduka ne bi mu bil problem uložiti 10-ak milijuna eura godišnje, a uz sponzore i prodane karte, to bi bil negdje duplo veći proračun nego danas. :)

Ali ima ''topovskih udara'' na Poljudu kad igra Hajduk. Inače ovaj zadnji derbi je bio za ocjenu -1! Ili ti 2,5 sata čistog gubljenja vremena (pola sata doći na Poljud od kuće, sat i pol na tribini i onda još pola sata vratiti se sa Poljuda kući).

Ovo čisto da objasnim - i sve što se bilo za vidjeti i čuti je topovski udar koji je jednom čovjeku, koji je došao na Poljud raditi svoj posao, dobro oštetilo ruku! I još može reći da je dobro prošao.

Grunf
03-10-2018, 19:37
Luka Modrić nije kriv. :hrv :hrhb Patite. :vidiga

Sekstant
03-10-2018, 19:47
Ustanovio Hrvatski sud bahahha :D
Zar je iko ocekiva da ce bito osudjen za ista?
Ko to jos viruje u pravosudne igrokaze u ovoj nazovi drzavi?
Vas dva sigurno, vi ste reprezentacija naivaca na ovon forumu :D

Sekstant
03-10-2018, 19:51
A Postaru,
nisan ni mislija da cu dobiti odgovor, ali eto. Bar znas da je jos. neko slovo napisano. Ok, bitnije je pitanje ko je nalogodavac. A majka svih pitanja zasto krivci nisu pronadjeni, odnlsno institucije si uopve nisi dale truda??

Picaferaj
03-10-2018, 19:52

Ne može biti ni optužen sve dok se Mamiću pravomoćno ne dokaže krivnja a kamoli osuđen. Činjenica da je bio optužen govori sve o hr. pravosuđu.

Sekstant
03-10-2018, 19:56
Iman jos neke nejasnoce,
Ko je "pribija" Marija Cvitanovica?
I ko je "puca" na Zdravkeca :D

Nervozni listonoša
03-10-2018, 20:32
A Postaru,
nisan ni mislija da cu dobiti odgovor, ali eto. Bar znas da je jos. neko slovo napisano. Ok, bitnije je pitanje ko je nalogodavac. A majka svih pitanja zasto krivci nisu pronadjeni, odnlsno institucije si uopve nisi dale truda??

Pa kako ću ti ja dati odgovor ili bilo tko na ovom forumu kad na to pitanje odgovor još uvjek ne znaju niti nadležne institucije!

Sad da ja tebe pitam - tko je u to vrijeme bio Ministar unutarnjih poslova Hrvatske? Eto pitaj njega!

I još jedno pitanje tko je radio nerede na utakmici sa Italijom u Milanu s namjerom da se utakmica prekine i kazni HNS?

Ako se dobro sjećam tadašnji predsjednik Hrvatske Ivo Josipović je nedvojbeno stao na stranu ''navijača''.

Grunf
03-10-2018, 21:01

A ti si nam izbornik. :D

Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.

Nervozni listonoša
03-10-2018, 21:39
A ti si nam izbornik. :D

Pa mi ne, zato smo i ismijali ovaj pravosudni igrokaz koji je trebal poslužiti rušenju dobrog rezultata reprezentacije i razdoru među navijačima.

Eto ga. Trebali su odmah - prije svjetskog uhapsiti Lovrena i Modrića i s njima u zatvor - da ne mogu u Rusiju. A oni se prekombinirali - mislili su ''da nas neće biti'' na drugom mjestu. Sad kad je ionako sve gotovo - a povjesni uspijeh ostvaren - i onako ono što su poduzimali više nema nikakvoga smisla. A Lovrenu i Modriću svaka čast što su eto jedni od malobrojnih Hrvata koji nisu spremni - izdati - pa makar se radilo i o Zdravku Mamiću!

Grunf
04-12-2018, 09:18
Luka Modrić osvojio i Zlatnu loptu France Footballa. :naklon I oslobođen svih optužbi na sudovima. Naše zlato :)

http://www.24sata.hr/media/img/58/40/ed1fcf471f9203455861.jpeg

Nervozni listonoša
04-12-2018, 10:29
Luka Modrić postao - besmrtan! Zaista je napravio čudo ove godine. Uradio ono što nitko nikad nije - uzeo sve nagrade. Čovjek iz ''močvare''!!! I jedan iz Mamićeve - radionice.

I ovo sigurno ne bi uspio da nije igrao za Hrvatsku reprezentaciju!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/pogledajte-kako-su-glasovali-novinari-diljem-svijeta-slovencu-modric-nije-bio-ni-medu-pet-najboljih-novinar-jutarnjeg-lista-objasnio-svoj-izbor/8133110/

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/emotivne-scene-iz-pariza-tata-modric-pustio-suzu-kada-je-saznao-da-je-luka-osvojio-zlatnu-loptu-ti-si-moj-genij/8132753/

kiler
04-12-2018, 21:26
http://i65.tinypic.com/1566zy9.jpg

Nervozni listonoša
05-12-2018, 22:21
https://www.vecernji.hr/sport/evo-sto-srpski-mediji-pisu-o-nevjerojatnom-uspjehu-luke-modrica-1287031

Prvi Hrvat sa Zlatnom loptom

U jednoj godini postao je najbolji igrač svijeta u izboru Fife, France Footballa (Ballon d’Or) i Uefe te je dobio i Zlatnu loptu kao najbolji igrač Svjetskog prvenstva.

– Zauvijek će ostati zapisano da je Luka Modrić, dijete rata na Balkanu, prekinuo duopol Messija i Ronalda i osvojio Zlatnu loptu. Na putu do vrha morao je prijeći puno prepreka, bježao je od četnika koji su mu ubili djeda, igrao je na posudbi u Bosni i Hercegovini gdje se morao dokazati kao igrač. Išao je korak po korak, u Realu je pokazao kritičarima što može i ušao je u srca svih u klubu, suigrača i navijača – piše španjolska Marca o Modriću.

Inkvizitor
05-12-2018, 23:00
http://i65.tinypic.com/1566zy9.jpg

Registruje se????

U HNK Zrinski i oni njega “registruju”.

Malo je reć da sam frapiran količinom srbizama kod Zapadnih Hercegovaca.

To sve srpski divani. Nevjerojatno nešto

juanpablom
06-12-2018, 21:18
Registruje se????

vjerojatno se radi o upisnici nogometnog saveza BiH sa bhs hibridom kao službenim jezikom saveza.

Picaferaj
06-12-2018, 22:10
vjerojatno se radi o upisnici nogometnog saveza BiH sa bhs hibridom kao službenim jezikom saveza.

"nogomet" a ne "fudbal"? Ko određuje šta spada u taj "službeni hibrid" a šta ne spada?

Pajdo
06-12-2018, 22:26
Nikako da se naviknete da postoji država BiH i njen jezik,koji je dio te države

Picaferaj
06-12-2018, 23:07

Vrag odnia prišu. Još se nismo navikli ni da država Jugoslavija i jezik koji je bio dio te države više ne postoji a ti bi da se već privikavamo na BiH i njen glajnc novi jezik koji je dio te države

Grunf
06-12-2018, 23:16

Postoji država BiH i 3 službena jezika, a ne jedan. :)

juanpablom
06-12-2018, 23:23
"nogomet" a ne "fudbal"? Ko određuje šta spada u taj "službeni hibrid" a šta ne spada?
tko to zna

juanpablom
06-12-2018, 23:24

stvarno?a koji jeto?

kiler
06-12-2018, 23:47
Registruje se????

ovo nije iskaznica od HŠK Zrinjskog nego od Nogometnog saveza Hercegovačko-neretvanske županije/kantona (čiji se grb nalazi dole desno),a u koja je očito koristi pisana bošnjačkim jezikom...

Inkvizitor
07-12-2018, 08:14
Ma nema to veze. Ja radim s ljudima iz Čapljine pretežno koji svi - isaju, na moje čuđenje koriste pojmove poput “ merdevine”. Samo što nisam pao za guzicu kad sam čuo taj notorni srbizam iz Srbije

Svi “kontrolišu”, idu na “sprat”. I sl.

Mlađi i stariji.

Tko njih to uči. Ove mlađe. U koju školu su išli. Meni to bilo nevjerojatno.