PDA

Pogledaj Full Version : Udruga Naš Hajduk

Grunf
20-08-2018, 09:32
Tema o udruzi koja upravlja Hajdukom, a ne posjeduje njegove dionice. Tema o ekipi koja je bez love, pod plaštom navijača, zasjela na čelo Hajduka i iz njega izvlači lovu, a dotle Hajduk ima najgoru ekipu i rezultate u povijesti kluba. #pivaj

Ovo im je internetska stranica, pa donirajte lovu toj udruzi: http://www.nashajduk.hr/

Nervozni listonoša
20-08-2018, 10:34
Hajduk trenutno ima samo ime. Ovo sinoć je samo kulminacija svega onoga što se u tom klubu godinama radilo i događalo. Više se gledalo u tuđe dvorište nego se vodilo računa kako svoje i sebe sredit.

Glavni krivci su uvjek bili neki drugi a povremeni bljeskovi kontra malih klubova ulijevali su lažnu nadu.

Treba cjelu HNL spustiti na razinu Hajduka e da bi Hajduk imo neku šansu.

U svojoj zaluđenosti poceli su udarati i na reprezentaciju.

Sjetimo se samo kako su htjeli prekinuti utakmicu na EP-u tad su i ovdje na portalu ti navijači tretirani kao heroji.

Ova sezona je za Hajduk gotova. Trebali bi se okrenuti vlastitim igracima pod uvjetom da ih vlastiti navijači ne tuku prijete i ne gadaju bengalkama.

Ili takvi i nisu pravi navijači kluba.

Picaferaj
20-08-2018, 14:49
članak od prije 3 godine

http://hu-benedikt.hr/?p=37499

Inkvizitor
20-08-2018, 15:41
ja i nemam pojma što je ta udruga. Koji su joj ciljevi. Čuo milijun puta al mi nije jasno. Oni su kao neki čuvari, neko nadtijelo koje se sve pita a za ništa ne odgovara. Neka paravlast ili što.

Jasno je samo da su Hajduk srozali na najniže grane od osnutka. i da ne namjeravaju odustati.

ne znam jesu li oni autori onog najidiotskijeg slogana od kad je klubova i navijača a koji glasi "ideal je vječan, rezultat je trend".

a ideal je valjda što..da se dva dodavanja ne znaju sastavit po utakmici..

Nervozni listonoša
20-08-2018, 15:42
članak od prije 3 godine

Bravo Picferaj za ovaj link.

Nervozni listonoša
20-08-2018, 15:44
Valjda je njihov ideal crvena zvjezda petokraka na Hajdukovu dresu.

Inkvizitor
20-08-2018, 15:45
Hajduk trenutno ima samo ime. Ovo sinoć je samo kulminacija svega onoga što se u tom klubu godinama radilo i događalo. Više se gledalo u tuđe dvorište nego se vodilo računa kako svoje i sebe sredit.

Glavni krivci su uvjek bili neki drugi a povremeni bljeskovi kontra malih klubova ulijevali su lažnu nadu.

Treba cjelu HNL spustiti na razinu Hajduka e da bi Hajduk imo neku šansu.

U svojoj zaluđenosti poceli su udarati i na reprezentaciju.

Sjetimo se samo kako su htjeli prekinuti utakmicu na EP-u tad su i ovdje na portalu ti navijači tretirani kao heroji.

Ova sezona je za Hajduk gotova. Trebali bi se okrenuti vlastitim igracima pod uvjetom da ih vlastiti navijači ne tuku prijete i ne gadaju bengalkama.

Ili takvi i nisu pravi navijači kluba.

Nisu tretirani kao heroji ali , barem od mene, nisu napadani. jer se dobro zna tko je ipak bio rak rana hrvatskog nogometa.

trgovac koji se nudio Jovanki za mecenu.

Koji je trenutno nažalost u mom rodnom kraju i zagađuje ga.

A prirodno stanište mu je po svemu...Srbija.

pa ako su ti navijači koji su bacali bengalke doprinijeli 0.0000001% tom scenariju da pomahnitali egomanijak sa jugoslavenskim sentimentima bude barem fizički dijelom maknut od hrvatskog nogometa i odmah se postigne rezultat, veliku su stvar napravili.

ja znam da se tebi kao mamićoljupcu to neće dopasti ali eto da dam svoje mišljenje..

Picaferaj
20-08-2018, 15:54
Nisu tretirani kao heroji ali , barem od mene, nisu napadani. jer se dobro zna tko je ipak bio rak rana hrvatskog nogometa.

trgovac koji se nudio Jovanki za mecenu.

Koji je trenutno nažalost u mom roadnom kraju i zagađuje ga.

A prirodno stanište mu je po svemu...Srbija.

pa ako su ti navijači koji su bacali bengalke doprienijeli 0.0000001% tom scenariju da pomahnitali egomanijak sa jugoslavenskim sentimentima bude barem fizički dijelom maknut od hrvatskog nogomet a i odmah se postigne rezultat, veliku su stvar napravili.

ja znam da se tebi kao mamićoljupcu to neće dopasti ali eto da dam svoje mišljenje..

Doprinijeli su tome točno 0.000000000000000000000000000000000000000000000000 00000%
Najmanje 50% je doprinijeo Jovanović zbog one oslobađajuće presude Mamiću oko "zakrvavljenih antihrvatskih očnjaka" ili tako nešto. To se nije smjelo tolerirati. Pa su drugovi koji vladaju pravosuđem odlučili dat lekciju koja se ne zaboravlja yu-kolegi maminju

Inkvizitor
20-08-2018, 16:02
to su borbe unutarpartijskih frakcija, tipa "revolucija jede svoju djecu" a sukob Mamića i Jovanovića gledam kao sukob Staljina i Trockog i kao takav me ne zanima.

Picaferaj
20-08-2018, 16:07
to su borbe unutarpartijskih frakcija, tipa "revolucija jede svoju djecu" a sukob Mamića i Jovanovića gledam kao sukob Staljina i Trockog i kao takav me ne zanima.

Je..ali govoriš o ko je doprinijeo uklanjanju maminja..pa je red i to spomenuti. Pogotovo jer je to primarni ako ne i jedini razlog uklanjanja.

Inkvizitor
20-08-2018, 16:27
ne bi se složio, to je prebizarno, on je njima vjerno služio, pojavu je trebalo osuditi a druga spasiti. jednom će se otkriti zašto je partija digla ruke od svog igrača.

Picaferaj
20-08-2018, 16:35
ne bi se složio, to je prebizarno, on je njima vjerno služio, pojavu je trebalo osuditi a druga spasiti. jednom će se otkriti zašto je partija digla ruke od svog igrača.

Ne bi se ni ja složio s tvojim neslaganjem. Ta oslobađajuća prvostupanjska presuda je bila preopasni presedan za drugove. A maminjo nije bio njihov baš preotvoreni kolega. Masu desničara i "desničara" ga je smatralo, i još uvik smatra, za pravog pravcatog "rvatinu" koji zna kako postupati sa crvenim drugovima.

Ali ovo je sad već oftopic. Tema su drugovi iz "Našeg Hajduka". Bilo bi dobro kad bi neko ovdje zalipia sliju lica onog Rilova.

Inkvizitor
20-08-2018, 16:39
Ne bi se ni ja složio s tvojim neslaganjem. Ta oslobađajuća prvostupanjska presuda je bila preopasni presedan za drugove. A maminjo nije bio njihov baš preotvoreni kolega. Masu desničara i "desničara" ga je smatralo, i još uvik smatra, za pravog pravcatog "rvatinu" koji zna kako postupati sa crvenim drugovima.

Ali ovo je sad već oftopic. Tema su drugovi iz "Našeg Hajduka". Bilo bi dobro kad bi neko ovdje zalipia sliju lica onog Rilova.

Zato jer su glupi ko kurac

Oni ili ovi sektaši iz NH, opasna konkurencija.

Puntar2.0
20-08-2018, 17:04
Sto je je, to geslo "ideal je vjecan, rezultat je trend" je domisljato, mozes rati idiotarije do mile volje, po tikvi ce dobiti igraci.

Nervozni listonoša
20-08-2018, 17:12
Lova je u pitanju. Kako vam to nije jasno. Da je Mamić davao njima ili da im je bar davao onoliko koliko im je po njihovu trebao davati - danas ne bi bio u BiH.

Uzmite primjer Bandića. Dok je radio i davao njima bio je pošteni drug čim se od njih odmetnuo postao je lopov.

Puntar2.0
20-08-2018, 17:18
HDZ je na vlasti, a Mamic je HDZovac. Kako god okrenes proganjaju ga njegovi. Ovi (NH)samo mogu naniti stetu klubu, Mamicu sigurno ne.

Nervozni listonoša
20-08-2018, 17:19
Nego uzgred da dometnem - njima sa Bernardicem ili nekim drugim nema spasa. Samo oni toga još nisu svjesni.

Nervozni listonoša
20-08-2018, 17:21
Je Puntar HDZ je na vlasti dobro kažeš ali HDZ nema vlast.

Inkvizitor
20-08-2018, 17:23
HDZ je govno koje ne želi vlast nego samo želi novac. Ko i Mamić.

Puntar2.0
20-08-2018, 17:26

Nego ko je ima, SDP?

arizin
20-08-2018, 17:34

Jer nije nikad ni bio njihov...Ovi naši partijaši i antifašisti će Srbima uvijek biti ustaše, pa sjetimo se šta je Milanovićeva vlada radila Hrvatima i braniteljima, a da ne govorim sa pločama po Vukovaru. Na kraju pola vlade su bili Srbi i dobili nikad veća prava, pa je Milanović u njihovim medijima bio tretiran kao Ustaša i čitava ta SDP-ova vlada. Oni naše nikad neće priznati jer smo mi za njih svi isti od Mesića, Josipovića pa do Hasanbegovića. Bez obzira koliko se oni njima uvlačili...

Tako ni ovi drugovi naši ne priznaju Mamića jer je on za njih Hercegovac i spada u one koje oni nazivaju rvatine...Bero je ista klasa, ma koliko god on trabunjao o antifašizmu i sličnome ili Mamić se ulizivao ovima nikad ga naši "antifašisti" i ljevičari neće priznati. Te stvari se vrte u krug...

I da još nešto bacanje baklji nije imalo nikakve veze sa Mamićem već se tražio izgovor za mržnju prema Hrvatskoj...Da nije bio Mamić već bi oni našli druge razloge i bez njega. Zna se da je sve to orkestrirano još od onog kukastog križa iz Italije. Sve od tada pa do Šmunića, svastike i baklji je dolazilo od iste grupe ljudi.

Što se Mamića tiče aposlutno se slažem, taj bi bio Kinez kada bi trebalo i ako on od toga ima koristi. On nema identitet može biti što god treba ako će mu donijeti zaradu.

Picaferaj
20-08-2018, 17:38

HDZ kakav bi ti htio...a i ja, ne samo da nema vlast nego ni ne postoji. Da ovaj HDZ želi biti prava hrvatska stranka i imati vlast bio bi prava hrvatska stranka i imao bi vlast. I to onoliko vlasti koliko Orbanova stranka ima u Mađarskoj..

clash
20-08-2018, 17:57
Glavu gore ljudi. Nije sve tako loše, jos smo iznad cone ispadanja...

Inkvizitor
20-08-2018, 18:08
Jer nije nikad ni bio njihov...Ovi naši partijaši i antifašisti će Srbima uvijek biti ustaše, pa sjetimo se šta je Milanovićeva vlada radila Hrvatima i braniteljima, a da ne govorim sa pločama po Vukovaru. Na kraju pola vlade su bili Srbi i dobili nikad veća prava, pa je Milanović u njihovim medijima bio tretiran kao Ustaša i čitava ta SDP-ova vlada. Oni naše nikad neće priznati jer smo mi za njih svi isti od Mesića, Josipovića pa do Hasanbegovića. Bez obzira koliko se oni njima uvlačili...

Tako ni ovi drugovi naši ne priznaju Mamića jer je on za njih Hercegovac i spada u one koje oni nazivaju rvatine...Bero je ista klasa, ma koliko god on trabunjao o antifašizmu i sličnome ili Mamić se ulizivao ovima nikad ga naši "antifašisti" i ljevičari neće priznati. Te stvari se vrte u krug...

I da još nešto bacanje baklji nije imalo nikakve veze sa Mamićem već se tražio izgovor za mržnju prema Hrvatskoj...Da nije bio Mamić već bi oni našli druge razloge i bez njega. Zna se da je sve to orkestrirano još od onog kukastog križa iz Italije. Sve od tada pa do Šmunića, svastike i baklji je dolazilo od iste grupe ljudi.

Što se Mamića tiče aposlutno se slažem, taj bi bio Kinez kada bi trebalo i ako on od toga ima koristi. On nema identitet može biti što god treba ako će mu donijeti zaradu.

Ček je li i Šimunić isto tako dio te priče o kukastom križu, jel on isto radio protiv Hrvatske

philly
20-08-2018, 19:42
Ček je li i Šimunić isto tako dio te priče o kukastom križu, jel on isto radio protiv Hrvatske

Da, i ja san se to zapita... Tako valjda i ovi šta navijaju ZDS i "Ajmo ustaše" to navijaju "po zadatku", a ne jer su hrvatski orijentirani :facepalm

Inkvizitor
20-08-2018, 20:21
članak od prije 3 godine

jel ovo tvoj tekst.

Dobro napisano. I meni je, mada ne mora ni to baš sve govorit bilo čudno da je glavni lik posta Bojan Islamović. Malo je čudno da u Splitu frontmen bude lik koji se preziva(Islam)ović.

A tek onaj šta je završio kasnije u HNS-u, kako se ono zva ne mogu se sad sitit.

U tekstu vidim da nije Laliću Torcida odbila predstavljanje knjige nego se on solidarizira sa Pilićem i Pavičićem koji su odbijeni.

Uglavnom da, kao i ranije većinski dio torcide je ultrahrvatski ali ima i Orjunaša, ali baš Orjunaša. pa Pavičić, Pilić, Dežulović kao žestoko hajdukovci su pravi primjerci tih orjunaša.

samo šta se nekad prave momke koji su prohrvatski orjentirani naziva Orjunašima jer su npr protiv Jugoslavenčine Mamića. Tu nastaje nesporazum.

Meni isto, taj koncept NH, odmah je vuka na samoupravljanje. Ono čisi tip..ono nitko ne odgovara, nas par drpamo pare, ucjenjujemo, uglavnom to je čisti reket po meni. I ne samo ideološki, ima tu i lokalne mafije ..inače se ne bi igrači tako brzo prodavali.

arizin
20-08-2018, 20:26

Krivo si me shvatio i možda je nejasno ispalo iz napisanog...Hrvatska je tada prošla u dodatnim kvalifikacijama, i iz svega toga se stvorila halabuka na Šimunića. Jasno je bilo u cilju uništiti pojam reprezentacije i naboja koji je tada nastao. Sjećam se prvi dan je bilo preko 100 000 ljudi lajkalo potpore Šimuniću, a nitko nije ni povezivao taj slogan sa WW2. Dvije godine kasnije smo imali bakljade, a sada sudske procese protiv igrača da se uništi amosfera. U svakom slučaju shvaćaš šta sam htio reći, nisam napadao Šimunića već ono što je bilo orkestrirano da se napravi od reprezentacije i da se upropaste nastupi. Na kraju imali smo godinu dana prije prijavu radi natpisa Vukovara itd.

Picaferaj
20-08-2018, 20:50
jel ovo tvoj tekst.

Dobro napisano. I meni je, mada ne mora ni to baš sve govorit bilo čudno da je glavni lik posta Bojan Islamović. Malo je čudno da u Splitu frontmen bude lik koji se preziva(Islam)ović.

A tek onaj šta je završio kasnije u HNS-u, kako se ono zva ne mogu se sad sitit.

U tekstu vidim da nije Laliću Torcida odbila predstavljanje knjige nego se on solidarizira sa Pilićem i Pavičićem koji su odbijeni.

Uglavnom da, kao i ranije većinski dio torcide je ultrahrvatski ali ima i Orjunaša, ali baš Orjunaša. pa Pavičić, Pilić, Dežulović kao žestoko hajdukovci su pravi primjerci tih orjunaša.

samo šta se nekad prave momke koji su prohrvatski orjentirani naziva Orjunašima jer su npr protiv Jugoslavenčine Mamića. Tu nastaje nesporazum.

Meni isto, taj koncept NH, odmah je vuka na samoupravljanje. Ono čisi tip..ono nitko ne odgovara, nas par drpamo pare, ucjenjujemo, uglavnom to je čisti reket po meni. I ne samo ideološki, ima tu i lokalne mafije ..inače se ne bi igrači tako brzo prodavali.

Nije. Ne pišem ja ništa za nikoga. Ali ka da sam ga ja pisa..il' neko iz moje stare ekipe.
To o Laliću, Piliću i Pavičiću je i meni bilo novo jer sam i ja mislia da su samo odbili Lalića zbog Lalića.
A to boldano..s tim se djelimično slažem. Djelimično ne jer su Pilići, Pavičići Dežulovići veća šteta, veća opasnost, smrdljiviji smradovi od Mamića..po mom mišljenju. Neki dan sam se zakačia sa Pavičićem na Facebook Jutarnjem pod mojim falšim profilom ne znajući da se radi o Pavičiću oko neke kolumne u kojoj se pizdi kako su Hrvati imali svoje more u SFRJ pa su ga izgubili u neovisnoj Hrvatskoj kad je "sretni brak pukao".

Inkvizitor
20-08-2018, 20:51
Ako nisi ti pisa onda je 1981 pisa...

1981
20-08-2018, 21:21

hahahahaha nisan ga ja pisa.Pisa ga je neko ko je pratija ovaj portal jer ima prepisanih dijelova sa ovoga portala. Čak mislin da znan ko ga je pisa ali nisan siguran 100%.

Nervozni listonoša
20-08-2018, 21:24
HDZ kakav bi ti htio...a i ja, ne samo da nema vlast nego ni ne postoji. Da ovaj HDZ želi biti prava hrvatska stranka i imati vlast bio bi prava hrvatska stranka i imao bi vlast. I to onoliko vlasti koliko Orbanova stranka ima u Mađarskoj..

Je moj Picferaj ali i u ovakvom HDZ-eu je ministar obrane Damir Krstičević, a branitelja Medved Tomo, a sad ti vidi da je SDP na vlasti bi li jedan Damir Krstičević mogao biti ministar Obrane, a Tomo Medved Branitelja.

Ili da je na Pantovčaku Josipović - na što bi to tek izgledalo i ovako nije dobro, a tek da je drugačije kako bi bilo?

Jesi primjetio da ove godine nema tako požaras kao prethodnih. Jesi primjetio da smo ušli u posao sa Izraelcima? A da je SDP? Što bi od toga svega bilo.

Ovi bar nešto - a oni ništa i još ih mediji pokrivaju i sakrivaju, a ovioma traže svaku grešku pa na sva zvona!

https://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/dujmovic-ovo-je-pravi-kraj-jugoslavije-i-pravi-pocetak-hrvatske-drzave

DUJMOVIĆ: Ovo je pravi kraj Jugoslavije i pravi početak Hrvatske države

Vidiš koliko se godina radilo na tome da ''Hrvati drže glavu dolje'' i onda se desi ovo sve u zadnjih mjesec dana i ljudi počeli nešto osjećati konačno i glave digli.

Da su bili prvaci - svi bi rekli da je to zato što su osvojili prvo mjesto, ali su oni osvojili drugo i dočekani su kao prvaci. Da su osvojili i četvrto isto bi bilo ne sumnjam. Jer ljudi su izašli osim pokazati koliko vole Hrvatsku reprezentaciju i to da im je bilo sve uzalud što su ih kinjili od 2000-te na ovamo.

Samo im je potrebno malo - pa da se probude. Poticaj mali neki - na zaprepaštenje onih koji su svo vrijeme skoro dvadeset godina radili i još i danas rade da se u ovom narodu ubije svaka volja i ljubav za Hrvatsku i hrvatsko!

Nervozni listonoša
20-08-2018, 21:31
Nego ko je ima, SDP?

RasHrvati i oni koji su shvatili da mogu odlično proći pljujući po Hrvatskoj i Hrvatima.

Grunf
20-08-2018, 21:34
Bila skupština kluba, veli tajnik udruge NH Rilov da je Hajduk u zadnjih 6 godina bio u četvrtfinalu Lige prvaka, osvojio 5 titula prvaka Hrvatske i par kupova.

Naš Hajduk i člansko biranje Nadzornog odbora nesumnjivo se pokazalo ispravnim putem jer je Hajduk u posljednjih šest godina napravio ono što nije u posljednjih 26.

Neprijateljske ofenzive ne posustaju pa se razmatraju daljnje strategije, strateško povlačenje preko vode do slobode.

U situaciji u kojoj strukture hrvatskog nogometa i dalje kontinuirano zakidaju Hajduk nezaobilazno se nameće sljedeće pitanje. Koja je daljna strategija Hajduka ili makar plan u borbi s neprijateljskim strukturama nogometnog saveza koji sebe iz nekog razloga naziva hrvatskim?

Nemamo sustav.

Ono što smo u ovom obraćanju već naglasili kao najveći problem Kluba po našem mišljenju – nepostojanje sustava – posebno se očituje baš u sportskom segmentu našeg Kluba.

Dioničar Mate Jukić im sve skresal u brk i pita se zašto nisu uzeli lovu od HNS-a za obnovu travnjaka. Valjda im je mrska kuna kao valuta, žele u dinarima. :D

Dioničar Mate Jukić je potom rekao da nije zadovoljan s politikom vođenja kluba. Iako nije bio zadovoljan radom Marina Brbića konstatirao je da je ovaj NO potom imenovao još tri predsjednika – gospođu Bošnjak te Ivana Kosa i Jasmina Huljaja. Ukazao je da neki od njih nisu hajdukovci. Hajdukovci nisu bili ni sportski direktor, trener, voditelj Akademije te i drugi ljudi pa to onda možda nije ni naš Hajduk. Zauzeo se da predsjednik kluba uz ostale kvalitete može biti samo navijač Hajduka, bilo kao dugogodišnji član ili pretplatnik. Upozorio je i na čestitku odnosno prema njemu na izostanak iste prema uspjehu hrvatske reprezentacije. Nezadovoljan je i odnosom prema HNS-u, odnosno politikom koju Hajduk ima, zazivajući da ona bude aktivnija te je nezadovoljan što je klub odbio sudjelovati u projektu obnove travnjaka koji je inicirao savez. Predsjedniku Huljaju je zaželio sreću u radu te se zauzeo za veće investicije u prvu momčad koja bi onda donijela i europski rezultat, a time i veće prihode. Založio se i da se klub angažira da bivši zaslužni igrači poput Bokšića ili Vujovića budu angažirani u HNS-u. Upozorio je i na medijske natpise o tome da dva bivša funkcionera Hajduka imaju račune u jednoj austrijskoj banci pa je zatražio da se klub raspita o tome. Dotaknuo se i neadekvatnog dovođenja igrača te lošeg odnosa medija prema klubu.

http://www.nogometplus.net/index.php/domaci_nogomet/ivan-rilov-na-skupstini-hnk-hajduk-split-najveci-problem-naseg-kluba-jest-nepostojanje-jasnog-i-mjerljivog-sustava-rada/

Nervozni listonoša
20-08-2018, 21:36

Dobro si napisao - a da nije Mamić - bio bi već netko drugi! Našlo bi se. Ono sa kukastim križem na Poljudu - Hrvati nisu napravili. To su napravili JUGOSLAVENI, a zna se i pod čijom zaštitom!

1981
20-08-2018, 21:40

Ovo je oni tekst prije sedan godina šta te asocira na ovaj.

http://www.hrhb.info/content.php?r=1412-MOJ-NAS-POGLED-IZNUTRA

Picaferaj
20-08-2018, 22:35
Je moj Picferaj ali i u ovakvom HDZ-eu je ministar obrane Damir Krstičević, a branitelja Medved Tomo, a sad ti vidi da je SDP na vlasti bi li jedan Damir Krstičević mogao biti ministar Obrane, a Tomo Medved Branitelja.

Ili da je na Pantovčaku Josipović - na što bi to tek izgledalo i ovako nije dobro, a tek da je drugačije kako bi bilo?

Jesi primjetio da ove godine nema tako požaras kao prethodnih. Jesi primjetio da smo ušli u posao sa Izraelcima? A da je SDP? Što bi od toga svega bilo.

Ovi bar nešto - a oni ništa i još ih mediji pokrivaju i sakrivaju, a ovioma traže svaku grešku pa na sva zvona!

https://portal.braniteljski-forum.com/vijesti/dujmovic-ovo-je-pravi-kraj-jugoslavije-i-pravi-pocetak-hrvatske-drzave

DUJMOVIĆ: Ovo je pravi kraj Jugoslavije i pravi početak Hrvatske države

Vidiš koliko se godina radilo na tome da ''Hrvati drže glavu dolje'' i onda se desi ovo sve u zadnjih mjesec dana i ljudi počeli nešto osjećati konačno i glave digli.

Da su bili prvaci - svi bi rekli da je to zato što su osvojili prvo mjesto, ali su oni osvojili drugo i dočekani su kao prvaci. Da su osvojili i četvrto isto bi bilo ne sumnjam. Jer ljudi su izašli osim pokazati koliko vole Hrvatsku reprezentaciju i to da im je bilo sve uzalud što su ih kinjili od 2000-te na ovamo.

Samo im je potrebno malo - pa da se probude. Poticaj mali neki - na zaprepaštenje onih koji su svo vrijeme skoro dvadeset godina radili i još i danas rade da se u ovom narodu ubije svaka volja i ljubav za Hrvatsku i hrvatsko!

Ma ja ne gledam samo kako je i kako bi bilo da je SDP na vlasti nego i (najviše) kako bi moglo i trebalo biti. Pa mi ni Medved ni Krstičević ne znače puno ako išta u ovakvoj Vladi. U stvari, njima zamjeram više nego Pupovcu. Jer oni imaju istu moć kao i Pupovac da sruše ovu Vladu a mogu i ono što Pupovac objektivno ne može, mogu srušit ovog šefa HDZ-a.

Nervozni listonoša
21-08-2018, 00:18
Ma ja ne gledam samo kako je i kako bi bilo da je SDP na vlasti nego i (najviše) kako bi moglo i trebalo biti. Pa mi ni Medved ni Krstičević ne znače puno ako išta u ovakvoj Vladi. U stvari, njima zamjeram više nego Pupovcu. Jer oni imaju istu moć kao i Pupovac da sruše ovu Vladu a mogu i ono što Pupovac objektivno ne može, mogu srušit ovog šefa HDZ-a.

Ama je - ali zašto to onda ne rade? Rade oni izgleda nešto drugo. Neki dan čitam da je Krstičević kao ministar Obrane najbolji nakon Gojka Šuška na tom mjestu i da je digao HV iz ''pepela''.

A što reći za Tomu Medveda. Tigar, dva brata poginula u Tigrovima, on ranjen. Ne znam takovi mi se ne čine baš nešto potkupljivima. Pogotovo mi se to čini za Medveda!

Protiv Krstičevića su se nešto digli ovi - e a onda ga Ameri odlikuju ili što već i ovi se odmah ušutili i podvili rep

Nije njima u interesu ni to što smo od Izraela kupili te avione (oni kažu kante), e a zašto je to tako? Zaziru od svega što Hrvatskoj ide u prilog. Baš kao i Srbi.

Inkvizitor
21-08-2018, 00:37
Ovo je oni tekst prije sedan godina šta te asocira na ovaj.

http://www.hrhb.info/content.php?r=1412-MOJ-NAS-POGLED-IZNUTRA

pa poradi tog teksta sam i misilio da je tvoj jer ima identičnih dijelova..

Inkvizitor
21-08-2018, 00:38
Ama je - ali zašto to onda ne rade? Rade oni izgleda nešto drugo. Neki dan čitam da je Krstičević kao ministar Obrane najbolji nakon Gojka Šuška na tom mjestu i da je digao HV iz ''pepela''.

A što reći za Tomu Medveda. Tigar, dva brata poginula u Tigrovima, on ranjen. Ne znam takovi mi se ne čine baš nešto potkupljivima. Pogotovo mi se to čini za Medveda!

Protiv Krstičevića su se nešto digli ovi - e a onda ga Ameri odlikuju ili što već i ovi se odmah ušutili i podvili rep

Nije njima u interesu ni to što smo od Izraela kupili te avione (oni kažu kante), e a zašto je to tako? Zaziru od svega što Hrvatskoj ide u prilog. Baš kao i Srbi.

Tim tužnije tim tužnije, da su u ovoj rashrvatskoj vladi. To što su oni bili, svaka čast, mene zanima što su sad, i zašto su to što su sad, ali očito mi na iste stvari ne gledamo jednako..

Bukowski
21-08-2018, 20:57
Tema o udruzi koja upravlja Hajdukom, a ne posjeduje njegove dionice. Tema o ekipi koja je bez love, pod plaštom navijača, zasjela na čelo Hajduka i iz njega izvlači lovu, a dotle Hajduk ima najgoru ekipu i rezultate u povijesti kluba. #pivaj

Ovo im je internetska stranica, pa donirajte lovu toj udruzi: http://www.nashajduk.hr/

Drugim riječima tema o nečemu o čemu nemaš pojma. Uvod ti je prva liga, ne bi da ga je mamić pisa lol

1981
22-08-2018, 10:49
Ne smatran da su ankete 100% relevantne i pouzdane ali ako ti od 31 iljadu anketiranih 72% kaže da s tobon nešto nije u redu onda se tribaš zapitat šta i kako dalje.

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/nekadasnji-direktori-hajduka-i-clanovi-bivsih-uprava-ostro-o-situaciji-u-klubu-jedino-glupanima-nije-bilo-jasno-kud-sve-to-vodi/7744473/

1981
22-08-2018, 13:04
Ja ovo više ništa ne razumin.
Huljaj prije par dana kaže da su se Bašić i Radošević morali prodat da bi klub normalno funkcionira do kraja godine.Po tome ispada da ih nismo prodali bili bi bez lipe na računu.
Sad slušan ovoga Marasovića koji kaže da je financijsko stanje dobro i da Hajduk posluje bez problema.Ko je ovde lud?
Jesu li ovi šta vode Hajduka normalni?

Inkvizitor
22-08-2018, 15:55
Ko što rekoh nikad nisam kužio ulogu te udruge NH. Ali čitam da novac od članarina od podružnica ide toj udruzi a onda ga ona pazi sad ..posuđuje Hajduku.

pa jel to neka udruga navijača i simpatizera ili kamatarska organizacija.

Uglavnom mutno mutno i prljavo.

Iz aviona se vidilo da u Hajduku igraju samo nogometni invalidi. Ono nešto malo što iskače proda se u roku keks. Kad sam ja to ovdje napisa, naš bandira se naljutio , reka da sam Bujanec br 2 i da neće ovdje dolazit.

Eto to je ta razina. Vidilo se da je sve u kurcu i da netko debelo mulja i bere lovu. Jer neće me nitko uvjerit da ovi se ta skupina našla iz čisto humanitarnih razloga. Di god je lova tu je i pohlepa.

Nije to ako je netko protiv Mamića, da ne voli lovu ko i Mamić. Greška u startu.

crni bombarder
22-08-2018, 16:10
Cim oni puse tu kamatarsku "nije vazan rezultat, tradicija je bitna" pricu, ne vrijedi.

Ima ona navijacka mi nismo dosli zbog rezultata mi smo se dosli samo zajebavat... e to Hajduk moze uzeti za sluzbenu himnu.

Picaferaj
22-08-2018, 17:12
Ne smatran da su ankete 100% relevantne i pouzdane ali ako ti od 31 iljadu anketiranih 72% kaže da s tobon nešto nije u redu onda se tribaš zapitat šta i kako dalje.

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/nekadasnji-direktori-hajduka-i-clanovi-bivsih-uprava-ostro-o-situaciji-u-klubu-jedino-glupanima-nije-bilo-jasno-kud-sve-to-vodi/7744473/

Pa zapitali su se. Odgovor je da će tužit Štimca za klevetu

Grunf
22-08-2018, 21:19
Drugim riječima tema o nečemu o čemu nemaš pojma. Uvod ti je prva liga, ne bi da ga je mamić pisa lol

Pa nemam pojma, zato me zanima mišljenje navijača. Slažu li se da im klub vodi ekipa koja nije vlasnik Hajduka i koja nema love da postane vlasnik nego je pritiscima i ucjenama prisilila vlasnike da im predaju upravu kluba, a poneke dioničare i da im predaju dionice koje ne plaćaju oni nego svi navijači Hajduka. Slažu li se da ekipa koja je mutnim načinima došla na čelo Hajduka i koja ima najgore rezultate u povijesti Hajduka i dalje ostane na čelu kluba. I na kraju, hoće li navijači Hajduka i dalje plaćati 100 kuna godišnje tim mutnim likovima ili će nakon ovakvog debakla radije zadržati svoju lovu u svojem novčaniku.

Grunf
27-08-2018, 22:09
Hajduk izvukao bod na teškom gostovanju u Zaprešiću. Kaj veli udruga NH, jesu li zabrinuti rezultatima ili je to dio plana sve? :nezna

Puntar2.0
27-08-2018, 23:53
Vidi ovoga Mamicevca kako gusta.:kava :kez

Grunf
04-09-2018, 10:38
Ovi iz NH su Mamićeve krtice, ni on sam nije mogel Hajduk toliko uništiti kao udruga NH. :D

Grunf
04-09-2018, 21:19
Grdoviću, autoru pjesama koje se redovno izvode na Poljudu otkazan nastup u Koelnu od društva neprijatelja Hajduka. Ludost kod NH-a je prešla u patologiju? Treba li Grdović zabraniti izvođenje njegovih pjesama poput Dalmatinac sam na Poljudu? :nezna

Kakve veze ja imam s Mamićem? Dajte, molim vas, teške gluposti… Dakle, nastup u Kolnu mi je otkazan još 13. srpnja, a ja sam ponosan na to što sam pjevao u Rusiji. Tamo su me pozvali Luka Modrić, Danijel Subašić, Šime Vrsaljko i Dominik Livaković, sve moji Zadrani, a bilo je i još hajdukovaca. Ma znate što – ja sam ponosan što sam bio s njima. Volim Hajduk i Hrvatsku! Grb ‘bijelih’ imam tetoviran na ruci”,

https://narod.hr/sport/grdovicu-hajdukovci-otkazali-nastup-u-kolnu-pjevac-tvrdi-sve-zbog-podrske-hrvatskoj-reprezentaciji-kakve-veze-ja-imam-s-mamicem

Sekstant
04-09-2018, 21:32
Ne, triba mu oprostiti. Ta "legenda" a zapravo mentalna sirotinja bi ionako piva svakomu ki plati bevandu...

Humphrey
04-09-2018, 21:42
Ne, triba mu oprostiti. Ta "legenda" a zapravo mentalna sirotinja bi ionako piva svakomu ki plati bevandu...

Ovo si napisao kao da se radi o nečem lošem.

Grunf
05-09-2018, 00:45
Otkazali mu jer je pjeval reprezentaciji. Tko je tu mentalna sirotinja je jasno, a to su ovi iz DPH-a. Virus ludosti je prešel iz NH-a vjerojatno k njima. Da sam na Grdovićevom mjestu zabranil bi izvođenje njegovih pjesama na Poljudu sve dok mentalna i svaka druga sirotinja zvana NH ne pokupi prnje iz Hajduka.

Sekstant
05-09-2018, 09:58
Ovako, jedino čega san ikada bija član vezano za Hajduka je KN. Nista NH, DPH i koješta. Tako da me ne uzimate za njihove glasnogovornike i advokate.
A pogotovo se sa tobon moj Tribunjac necu raspravljati. Odma si krenija po otvaranju teme i ovog slučaja onako hadezeovski. A po vlastiton priznanju sve ove godine si ( i opet ces, i ne samo ti na ovon forumu ;) ) na izborima dava glas istima šta te čini sudionikon svega sranja koje se događa na razini cile države :D (aj zna si dati glas i milanovicu šta ne minja stvari ;) ). Tako da, nema smisla ...

DPH-i su inace leglo alealestine i nenavijaca ,pogotovo ovi iz dijaspore, pa ako ste za Hajduka njihova odluka bi tribala biti radosna vijest. Ono kad klobučari brane nastup ikoni istih takvih :D . Ako ce zabrana njegovih izvedbi na Poljudu značiti manje maškara i tovararenja ( pobogu to je za Tribunjsku festu a ne za utaknicu :D) ja zadovoljan.

A Grdo uvik može zapivati NK Vinogradaru. Bit ce bevande i gemca.

Grunf
05-09-2018, 12:01
Dobro, tebi je najveća zamjerka Grdoviću bevanda, ali ovima je to kaj je pjeval reprezentaciji. I zato si ti ok, a ovi nisu. :D

instruktor
05-09-2018, 23:20
Mi iz NH imamo nultu toleranciju za nasilje prema zenama, stoga Grdovicu is od Hajduka i svega sto sa istim ima bilo kakve veze :bili

Grunf
05-09-2018, 23:55
Nultu toleranciju na nasilje prema ženama, ali zato najveću moguću toleranciju na pljačku Hajduka. :bili

instruktor
06-09-2018, 00:07
Pljackasi Hajduka aka HDZovska cetnicka bagra je na koljenima napustila klub, ne boj se ti :)

Grunf
06-09-2018, 00:42
NH je najveća pljačkaška organizacija u povijesti Hajduka. Nisu samo opljačkali Hajduk nego i njegove navijače.

Grunf
07-09-2018, 09:23
Rilov prozvao Štimca da je osvjedočeni neprijatelj Hajduka, a Štimac mu odgovorio svim oružjima.

Kako smo već pisali glavni tajnik udruge Naš Hajduk Ivan Rilov u Dnevniku Nove TV komentirao je smjenu Željka Kopića i stanje u Hajduku, no, kritizirao je bivšeg trenera kome je zamjerio odlazak na sastanak sa bivšim igračem Hajduka i legendom tog kluba Igorom Štimcem. Štimca je Rilov proglasio osvjedočenim neprijateljem kluba!?

Nakon ovakvih sramotnih napada na Štimca Ivana Rilova odgovorio mu je bivši hrvatski reprezentativac te ga je nazvao grobarom kluba. “To govori grobar Hajduka koji ga sa svojim pajdašima vodi u sigurnu, ali bolnu smrt. Najveći sportski domet njegove ekipe je sedam kilograma pečenog”, kazao je Štimac, a prenosi portal gol.com/hr, te nastavio:

“Ja skromno mogu priznati da osim desetak svjetskih i nacionalnih medalja kao igrač imam i zasluge za posljednja dva osvojena prvenstva kao sportski direktor i trener voljenog kluba. Žalosno je što bucko zamišlja da je projekt “Njihov Hajduk” ustvari moj voljeni Hajduk. Da rezimiram, ja sam najglasniji i najveći neprijatelj fantomske udruge koja ja umislila da je veća od našeg kluba! Dali smo im dovoljno vremena da nas uvjere koliko ne znaju. Vrijeme im je da prestanu mrcvarit hajdučki puk, istinske zaljubljenike, kojima je muka od ovakvog cirkusa koji su kreirali.”

Igor Štimac je, podsjetimo,veliki protivnik Našeg Hajduka. Spomenutoj je udruzi Štimac nedavno posvetio i vrlo zanimljiv status na Facebooku. Sukob Štimca i udruge Naš Hajduk se nastavlja. Na različitim stranama ljudi koji se zaklinju u ljubav prema Hajduku, ”osvjedočeni neprijatelj kluba” i ”grobar Hajduka.” Očito, riječi se više ne biraju.

https://narod.hr/sport/kaos-na-poljudu-stimac-odgovorio-ivanu-rilovu-nakon-sto-ga-je-ovaj-na-sramotan-nacin-proglasio-neprijateljem-kluba

Inkvizitor
07-09-2018, 10:39
To je sve borba za vlast. Štimac bi opet da reketari igrače za ispisnice a izgleda da i NH ide na istom tragu.

Ili netko misli da Cakataš stvarno prima onih famoznih 500 000 evra godišnje.

Grunf
07-09-2018, 11:45
Štimac je osvajal naslove s Hajdukom, ovi će ispasti iz lige.

instruktor
07-09-2018, 15:33
Lik koji je unistio Hajduk, trofeje koje je osvojio je kupio, kojem je propala kladionica i koji je vjerovatno najgori trener u povijesti svega se naso davat kritike, savjete i vridjat ljude koji su svoju kicmu ostavili da bi Hajduk sad bio tu u prvoj ligi, poslovo u plusu, a ne u picki materinoj nakon stecaja prouzrokovan godinama kradje i unistavanja istog od strane Stimca i ostatka kompanije, krasno.

Mi smo u kurcu sada sto se prve ekipe tice, to ce se rijesit, iako ima tu jos puno rada da bi sve bilo tip top, daleko je ovaj model od savrsenog, ali i dalje najbolji moguc, a ovakvi gubasi poput Stimca mogu samo srat i srat dok nekom ne prekipi pa opa Firule. :011

clash
07-09-2018, 16:33
Da je situacija transparentna i da nije ovako iz danas na sutra, ni ovakvi ka sta je ovaj mamic u pokusaju nebi se javljali... ovako....

clash
07-09-2018, 16:35
Štimac je osvajal naslove s Hajdukom, ovi će ispasti iz lige.

Ja bi vise volijo ispast iz lige, nego bit prvak sa ovim....

Dobri Pastir
11-09-2018, 03:29
Torcida ne ide u tu priču?

- Torcida je druga priča. Dok su je vodili Bosna, Duje, Ćuba, Jelavić, Vržina, Vele, Šangut, Prle... a to je ekipa stare Torcide, nikad nismo imali problema. Predsjednik Grgić odlično je održavao komunikaciju, izvrsno balansirao u određenim kriznim situacijama. No dolaskom mlađe, agresivnije ekipe na čelo Torcide, stvari su krenule krivim putem.

=) Bravo, Igore.

Dobri Pastir
11-09-2018, 03:31
Dolaskom INDEX-ovih đaka i unučadi JNA oficira, kao i slušatelji TBF-a.

Dobri Pastir
11-09-2018, 03:37
To je sve borba za vlast. Štimac bi opet da reketari igrače za ispisnice a izgleda da i NH ide na istom tragu.

Ili netko misli da Cakataš stvarno prima onih famoznih 500 000 evra godišnje.

Nije đava da si se ti okrenuo protiv Štimca!? Hahahhah A nekoć si mu bio lobist. =)

Dobri Pastir
11-09-2018, 03:48
Lik koji je unistio Hajduk, trofeje koje je osvojio je kupio, kojem je propala kladionica i koji je vjerovatno najgori trener u povijesti svega se naso davat kritike, savjete i vridjat ljude koji su svoju kicmu ostavili da bi Hajduk sad bio tu u prvoj ligi, poslovo u plusu, a ne u picki materinoj nakon stecaja prouzrokovan godinama kradje i unistavanja istog od strane Stimca i ostatka kompanije, krasno.

Mi smo u kurcu sada sto se prve ekipe tice, to ce se rijesit, iako ima tu jos puno rada da bi sve bilo tip top, daleko je ovaj model od savrsenog, ali i dalje najbolji moguc, a ovakvi gubasi poput Stimca mogu samo srat i srat dok nekom ne prekipi pa opa Firule. :011

Zašto ne kažeš da je i vlastite novce uložio u Hajduk? Štimac, dakako, nije svetac—ali je u usporedbi sa sektašima mila majka. Još ima rezultate. Dok vi robite benzinske. Klošari.

clash
11-09-2018, 09:31
Kolko je samo govana nasrao.... štico, mamic u pokusaju
:011

Grunf
11-09-2018, 09:47
Dobro je rekao dosta stvari. A najgore i najtočnije od svega je da je NH doveo Hajduk do toga da im se smije cijela Hrvatska. Svijet više ni ne zna tko je Hajduk.

Jednom Grdoviću kojem je krv bijele boje zabranili su pjevat’ na “Biloj noći” jer se odazvao na poziv zadarskih reprezentativaca i pjevao im u Rusiji?! Tjera se na mržnju protiv hrvatske svetinje, naših Vatrenih, šalju im se poruke “dabogda sve izgubili”, prijeti se vlasnicima lokala koji organiziraju gledanje utakmica Vatrenih, crta se svastika na Poljudu... Doveli su naš klub do toga da nam se smije i ruga cijeli svijet...

Protjerani su sve zaslužni treneri iz omladinskog pogona koji su desetljećima stvarali vrijednosti za Hajduk. To su Gabrić, Varvodić, Krstičević, Šeparović... a dovedeni su neusporedivo skuplji laptop-treneri iz pogona Romea Jozaka od kojih naša djeca bježe, a oni nam dovode djecu svojih prijatelja iz Dinama i tim juniorima daju mjesečnu plaću od 7 do 9.000 € mjesečno, dok im je Dinamo nudio stipendijski ugovor težak skromnih, ali realnih 10-tak tisuća kuna mjesečno?! Novi predsjednik evidentno nema pojma o funkcioniranju nogometnog kluba, slijepo sluša što mu nameću pojedinci s tribine... I ono ključno pitanje, najveća lakrdija koja nema nikakvo zakonsko uporište je da udruga građana “Naš Hajduk”, koja je neprofitna udruga, novcem koji izvorno i neupitno pripada Hajduku kupuje dionice trgovačkog društva HNK Hajduk?!

https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/prijevari-zvanoj-nas-hajduk-dosao-je-kraj-igor-stimac-otisao-korak-dalje-je-li-me-strah-zar-da-sada-pognem-glavu-pred-skupinom-prevaranata/7811736/

Nervozni listonoša
11-09-2018, 10:21
Lik koji je unistio Hajduk, trofeje koje je osvojio je kupio,

Pa jeste Vi išta osvojili a da niste kupili i smuljali?..Ajde što ste kupovali titule u Titovoj Jugi - tu je bila jača konkurencija, ali zar ste to morali raditi i u puno slabijoj hrvatskoj ligi?

Inkvizitor
11-09-2018, 11:55
Moj Štimac. Dobro rečeno, Mamić u pokušaju. Njemu se cijela Hrvatska, ne svijet, kako on pretenciozno kaže, smijala kad je polizao Mamićev čanak. Lik ga pokrao na izborima u HNS-u, bacio mu kost u vidu izbornika pa ga kasnije bojkotom igrača šutnuo, hahah. E moj Štimac.

Ovo je možda istina što kaže neke stvari o NH ali je kvaka u tome što je on zadnji koji može na konto toga nešto reć. On žudi za sistemom gdje će on biti glavni i reketarit igrače da mu daju postotak transfera, Znači Mamić 1/1.

I to je samo ljubomora što ne može radit ono što NH radi. Reketarit klub i igrače.

Ni NH ni Štimac nisu rješenje.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 12:04
Moj Štimac. Dobro rečeno, Mamić u pokušaju. Njemu se cijela hHrvatska, ne svijet, kako on pretenciozno kaže smijao kad je polizao Mamićev čanak. Lik ga pokrao na izborima u HNS-u, bacio mu kost u vidu izbornika pa g kasnije bojkotom igrača šutnuo, hahah. E moj Štimac.

Ovo je možda istina što kaže neke stvari o NH ali je kvaka u tome što je on zadnji koji može na konto toga nešto reć. On žudi za sistemom gdje će on biti glavni i reketarit igrače da mu daju postotak transfera, Znači Mamić 1/1.

I to je samo ljubomora što ne može radit ono što NH radi. Reketarit klub i igrače.

Ni NH ni Štimac nisu rješenje.

Mamić je najbolje svladao jugoslavensku menadžersku višu školu! To je istina. Mamićevih je 13 igrača svjetski doprvaci. I to je istina. Zato ste Hrvatsku reprezentaciju nazivali Mamićevom prčijom i pisali plahte ''Dabogda sve izgubili''. I to je istina.

Mamić jest lopina - ali mu se neke stvari nikako ne mogu oduzeti!

A išlo se zbog Mamića rušiti Hrvatsku reprezentaciju?

Od kad su postali doprvaci svjeta - više se ne govori da su nečija prčija, a čini se da se ni transparenti ''Dabogda sve izgubili ne vješaju''!

Večeras igraju kontra Španjolske, a na Forumu ni slova.

Hoće li netko pojasniti Za što se igra ovaj Kup nacija i ima li on ikakove veze za kvalifikacije na slijedeće EP?

A što se tiče Štimca - on isto radi medveđu uslugu kad u intervju javno govori koliko je tko dao para i za kojega igrača i kako je hvata suca za vrat - zbog Hajduka!

Ali ni njemu se ne mogu poreći neke stare zasluge!

Inkvizitor
11-09-2018, 12:23
jel ti to meni inputiraš da sam ja pisao "dabogda sve izgubili".

Nervozni listonoša
11-09-2018, 12:34
jel ti to meni inputiraš da sam ja pisao "dabogda sve izgubili".

A jel ti misliš da sam ja toliko pametan - da znam tko je pisao imenom i prezimenom?

Inkvizitor
11-09-2018, 12:43
Ako ne znaš onda ne imputiraj i lupetaj. I općenito ne čitaš što drugi pišu niti te zanima. Pičiš svoje bez obzira bilo to istina ili ne. Pa ne znam čemu uopće odgovaraš na nečije upite kad te uopće ne zanima što drugi pišu.

Sekstant
11-09-2018, 12:44
Torcida ne ide u tu priču?

- Torcida je druga priča. Dok su je vodili Bosna, Duje, Ćuba, Jelavić, Vržina, Vele, Šangut, Prle... a to je ekipa stare Torcide, nikad nismo imali problema. Predsjednik Grgić odlično je održavao komunikaciju, izvrsno balansirao u određenim kriznim situacijama. No dolaskom mlađe, agresivnije ekipe na čelo Torcide, stvari su krenule krivim putem.

Neki od navedenih pišu ode po forumu pa neka oni reču. Ali u ta vrimena san se i ja skita oko sjevera a nabrojani su bili na glasu ka Štimčevi ljudi koje se kupuje za marendu.

Jozak -od lika kojeg mediji dižu u nebesa i pišu hvalospjeve (siva eminencija zaslužna za mlade dinamovce, pa tako i okosnicu repke je laptop-trener ?

Ukratko , neka govno odjebe od Hajduka ...

1981
11-09-2018, 12:54
Neki od navedenih pišu ode po forumu pa neka oni reču. Ali u ta vrimena san se i ja skita oko sjevera a nabrojani su bili na glasu ka Štimčevi ljudi koje se kupuje za marendu.

Jozak -od lika kojeg mediji dižu u nebesa i pišu hvalospjeve (siva eminencija zaslužna za mlade dinamovce, pa tako i okosnicu repke je laptop-trener ?

Ukratko , neka govno odjebe od Hajduka ...

Ako misliš na mene, jedan jedini put u životu san sa Štimcen popija piće i to kad san ga sreja na malome balunu na jednoj utakmici malo nogometnog kluba Torcida.A znan ga još odkad je bija igrač Hajduka u Jugi. Virova neko u to ili ne uopće me nije briga.
Toliko o tome od mene da je Štimac neke kupova za marendu.

Sekstant
11-09-2018, 13:02
Dobro, ništa osobno. Samo kažen za ondašnje glasine. Ti najbolje znaš kako je i šta bilo. Samo usporedite sa kakovin se optužbama boru i od strane KOGA boru ljudi oko KN I NH...

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:04
Ako ne znaš onda ne imputiraj i lupetaj. I općenito ne čitaš što drugi pišu niti te zanima. Pičiš svoje bez obzira bilo to istina ili ne. Pa ne znam čemu uopće odgovaraš na nečije upite kad te uopće ne zanima što drugi pišu.

Ja jesam odgovorio na tvoj upis - ali ne znam gdje ti vidiš da se ovo što sam ja napisao odnosi baš na tebe. I što je ovdje lupetanje. Pa Mamićevih je 13 reprezentativaca. Dobro moglo je po neki da bude i iz Hajduka ali nije jer Hajdukova struka ne može prepoznati igrača. I to još od prije, nije to sad od ovih. Ili su im bili mali i kržljavi ili su imali tanke noge ili im je falilo talenta......

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:08
Samo se pitam da je Mamić ovo što je radio i što radi u Dinamu - radio recimo u Hajduku? Kako bi ga onda tretirali?

Sekstant
11-09-2018, 13:10
Tvojin pandanima a ne fali ih bija bi Bog i batina. Zadovoljan?

clash
11-09-2018, 13:21
Samo se pitam da je Mamić ovo što je radio i što radi u Dinamu - radio recimo u Hajduku? Kako bi ga onda tretirali?

Pa vidi kako je ajgor prosa... jedino mu sad ostaje da priko medija okrece govna i pali razne debile.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:24
Tvojin pandanima a ne fali ih bija bi Bog i batina. Zadovoljan?

Dobro Sekstant - a jel se tko od torcide bunio i negodovao u Varaždinu kad ste osvojili zadnji naslov prvaka? Da li Vam je tada smetao Igor Štimac?

Sekstant
11-09-2018, 13:31
Skandiralo se i protiv Igora i Ćire sa sjevera. A tvoji pandani su sve zaglušili svojin zvižducima.

Nego jeli se meštar Igor pohvalija ispadanjen od irskih amatera i brukon protiv onih Madjara ? :facepalm

Gaze Varteks zadnje kolo, a ćiro trener njihov, pa posli utaknice u studiju ajgor najavljuje istoga ka budućeg trenera s akojin ide na ligu prvaka.

Pajac se uživija u ulogu Dioklecijana. Dajte mi taj Liverpool :facepalm

clash
11-09-2018, 13:37
Ajgor je hajduku napravio jednu od najvecih sramota kroz povjest, kad je doveo klovna ciru na klupu hajduka...

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:41
Pa vidi kako je ajgor prosa... jedino mu sad ostaje da priko medija okrece govna i pali razne debile.

E moj Chlas ako si Slovenac nesto bih ti napisao. Nekad sam se klanjao Slovencima dok smo bili u istoj državi jer ste po svemu bili ispred svih nas, a od kad ste postali samostalni Vi umjesto da odete naprijed, vracate se na našu razinu. Zar ti nije jasno da se ovdje radi po jugoslavenskom sistemu gdje svatko samo gleda sebe i svoju lisnicu, a parola je Za pravdu i poštenje kontra mraku i sili. Da su ovi sto vode Hajduk slučajno uspjeli dohvatiti u ruke HNS - mi se ne bismo uspjeli ni plasirat u Rusiju, a kamo li biti drugi. Da ovi što se busaju u prsa vole Hajduk sjeli bi i dogovorili se u interesu kluba. A ovako i na ovaj način - piši kući propalo.

Grunf
11-09-2018, 13:45
Pa kaj ste napunili cijeli stadion tom klaunu zadnje kolo? Dočekali ste ga kao mesiju. Stadion je bil krcat da nije mogla stati igla i pjevalo se Grdovićeve pjesme. :D

Možda je dovođenje Ćire bio najsramotniji potez, ali NH radi slične sramote s dovođenjem čelnika koji uopće ne navijaju za Hajduk. Štico je mutan lik, ali je ipak osvajal naslove, a NH su mutni likovi koji ostvaruju najgore rezultate u povijesti kluba.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:51
Ćiro je ispo budala što je uopće bio i došao u Hajduk. Di mu je bila pamet. Nije ni Hajdukovac, a nije ni Milovan, nego Miroslav. A i ono proti Kobasicara iz Madarske je stvarno bila sramota. Da su juniori igrali bolje bi prošli.

clash
11-09-2018, 13:53
E moj Chlas ako si Slovenac nesto bih ti napisao. Nekad sam se klanjao Slovencima dok smo bili u istoj državi jer ste po svemu bili ispred svih nas, a od kad ste postali samostalni Vi umjesto da odete naprijed, vracate se na našu razinu. Zar ti nije jasno da se ovdje radi po jugoslavenskom sistemu gdje svatko samo gleda sebe i svoju lisnicu, a parola je Za pravdu i poštenje kontra mraku i sili. Da su ovi sto vode Hajduk slučajno uspjeli dohvatiti u ruke HNS - mi se ne bismo uspjeli ni plasirat u Rusiju, a kamo li biti drugi. Da ovi što se busaju u prsa vole Hajduk sjeli bi i dogovorili se u interesu kluba. A ovako i na ovaj način - piši kući propalo.

Pa sta ces ocekivat od drzave koju upravlja udba a glavni na 'desnici' svojedobno je konkurirao za predsjdnika socialistickog saveza omladine???? Hehe... slo je u kurcu, udbaska poludrzavica, di milan kucan recimo pije kavicu sa milanom aksentijevicem i rotarom(ex sef slo udbe) pre neki dan...a ko je ukra miljune hrv stedisa i iz toga napravija politicko pitanje??:skartoc

clash
11-09-2018, 13:54
Pa kaj ste napunili cijeli stadion tom klaunu zadnje kolo? Dočekali ste ga kao mesiju. Stadion je bil krcat da nije mogla stati igla i pjevalo se Grdovićeve pjesme. :D

Možda je dovođenje Ćire bio najsramotniji potez, ali NH radi slične sramote s dovođenjem čelnika koji uopće ne navijaju za Hajduk. Štico je mutan lik, ali je ipak osvajal naslove, a NH su mutni likovi koji ostvaruju najgore rezultate u povijesti kluba.

Grunf.. da si bio na toj utakmici nebi ovo pisao...

Nervozni listonoša
11-09-2018, 13:57
Zoran Vulić mi je stvarno drag i kao nogometaš i kao čovjek još i više i najviše bi baš zbog njega samog volio da uspije. Moram reći i da je prilično hrabar, a cini se i duhovit tip.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 14:23
Pa sta ces ocekivat od drzave koju upravlja udba a glavni na 'desnici' svojedobno je konkurirao za predsjdnika socialistickog saveza omladine???? Hehe... slo je u kurcu, udbaska poludrzavica, di milan kucan recimo pije kavicu sa milanom aksentijevicem i rotarom(ex sef slo udbe) pre neki dan...a ko je ukra miljune hrv stedisa i iz toga napravija politicko pitanje??:skartoc

Mislim da je bilo pred Božić 1980., godine bio sam sa majkom u Ljubljani - cijelih 10 dana. Došli smo vlakom na večer i kad sam odmah na stanici vidio veliki okićen bor nisam mogao sebi doći. E a onda sam vidio i da je cijeli grad okićen.

Takvo nešto sam prvi put vidio i to kod Vas. Navečer bih išao šetati gradom i to gledao - nisam mogao 2-3 dana vjerovati u ono što vidim (sad kad pred Božić i Novu godinu vidim da se kiti grad - uvjek se sjetim toga od prije sad će još malo 30 godina). A bilo je još toga. Što nisam drugdje u Jugoslaviji mogao vidjeti. Svaka zgrada je imala recimo ulaz za invalide, imali ste kroz cijeli grad biciklističku stazu i u jednom i u drugom smjeru. Onda sam vidio da bi ljudi koji su recimo ulazili u trgovinu svoje stvari koje su kupili na drugom mjestu ostavljali bez problema ispred te trgovine. Itd, itd.

Imam neke prijatelje Slovence i pitao sam ih da li je i sad tako - ma kakvi kažu. Sve se promjenilo - na gore. Rekli su mi isto ovo što si i ti napisao.

A i u onoj čuvenoj utakmici Olimpija - Partizan kad je Bijeković u 95 zabio za Partizanovu titulu - čini se da Olimpijini igrači nisu bili nefer da su igrali pošteno - pa je sudac Maksimović morao uzeti ''stvar u svoje ruke''.

I jel ti sad jasno od kud mi volja da pišem ovdje. S tim da moram biti pošten i reći da se na ovom forumu može pisati ovako kako ja pišem - na drugima te za čas baniraju za stalno.

PS: I sad sam se sjetio Vi ste i krenuli odmah, nakon Titove smrti, sa incijativama da se neke stvari iz Jugoslavije eliminiraju. Sa ove distance to su bili mali pomaci ali ipak - pomaci. I zato nisam mislio da će te se zaglaviti u ''šakama udbe''.

clash
11-09-2018, 14:30
Jbga... juga je jos uvik pod patronatom udbe... al odosmo u offtopic ipak je to hajdukov topic:zubo

Sekstant
11-09-2018, 15:27
Tako je ! On je Miroslav. Bolje mu je bilo da je završija na Zvezdinoj klupi, to mu je ostala neostvarena želja :facepalm.

* Tribunjac

Popratin ja tvoje upise. I mogu ti reći da često komentiraš stvari o kojima realno malo znaš. Da ne govorin da tvoja naivnost pri takvin komentarima
često graniči sa glupošću. Smanji malo boga ti ;)

instruktor
11-09-2018, 15:43
Pa jeste Vi išta osvojili a da niste kupili i smuljali?..Ajde što ste kupovali titule u Titovoj Jugi - tu je bila jača konkurencija, ali zar ste to morali raditi i u puno slabijoj hrvatskoj ligi?

jebiga mi smo se osvjestili, tvoji drugovi iz gnk prčijetine i dalje udaraju po starom, prvo velež pa gnk, e moj listonoša :)

Humphrey
11-09-2018, 16:17
Dobro je rekao dosta stvari. A najgore i najtočnije od svega je da je NH doveo Hajduk do toga da im se smije cijela Hrvatska. Svijet više ni ne zna tko je Hajduk.

Ta cijela Hrvatska može samo plakati kad pogledaju u svoje dvorište,ali ako im je lakše neka se smiju drugima,smijeh je na kraju krajeva ipak lijek.

Humphrey
11-09-2018, 16:34

Ne bi tako kvalitetan kriminalac došao u Hajduk,Hajduk je obično završavao u rukama takvih poput Štimca.

Inkvizitor
11-09-2018, 18:34
Ja jesam odgovorio na tvoj upis - ali ne znam gdje ti vidiš da se ovo što sam ja napisao odnosi baš na tebe. I što je ovdje lupetanje. Pa Mamićevih je 13 reprezentativaca. Dobro moglo je po neki da bude i iz Hajduka ali nije jer Hajdukova struka ne može prepoznati igrača. I to još od prije, nije to sad od ovih. Ili su im bili mali i kržljavi ili su imali tanke noge ili im je falilo talenta......

Kvota simene dakle obraćaš se meni. Imputiraš meni. A nisi odgoforio na ništa. Toje kurac a ne razgovor. I nek te ne čudi što ti ljudi onda tako odgovaraju.

Još si s euhvatio one debilane da su torcidaši išli u pomoć grobarima iako to nitko nije napisa, dapače u startu su svi znali da ti likovi nemaju dodira s tribinom nego da su vjerojatno u igri neki kriminalni dugovi.

Ali ti stalno insistiraš na tome. Što je to nego zloba. A odsad će se tretirat kao trolanje.

Tako se nećemo razgovarat.

Inkvizitor
11-09-2018, 18:36
Ćiro je ispo budala što je uopće bio i došao u Hajduk. Di mu je bila pamet. Nije ni Hajdukovac, a nije ni Milovan, nego Miroslav. A i ono proti Kobasicara iz Madarske je stvarno bila sramota. Da su juniori igrali bolje bi prošli.

Bio bi on i Milovan da ga je htjela Zvezda koja mu je bila a izgleda i ostala neostvarena želja pa je poslao Pronisečkog u izvidnicu.

Nervozni listonoša
11-09-2018, 19:38
Bio bi on i Milovan da ga je htjela Zvezda koja mu je bila a izgleda i ostala neostvarena želja pa je poslao Pronisečkog u izvidnicu.

A gdje su ti još Milivoj Bračun i Bora Cvetković. Ćiro je imao želju da bude trener Zvezde. Nešto se bilo govorilo kao da će i biti trener CZ, ali ima jedna caka - trener CZ može biti samo - Srbin, a Ćiro Blažević ipak nije Srbin - kad bi sve i htio.

CZ je u bivšoj državi bila ''država u državi'' i obično je bilo da kojeg bi igrača oni htjeli - toga bi i kupili. Nije mi jasno kako im je Blaž Slišković izmakao, čak su mu i Cecu Kitić namjestili - a on ipak otišao u Hajduk.

Grunf
11-09-2018, 20:39
Grunf.. da si bio na toj utakmici nebi ovo pisao...

Pa jesam u krivu? Bil je prijenos na televiziji, s krova su padali konfeti kolko se sjećam. :D

clash
11-09-2018, 21:47
Ja sam onda dosa u split vec u srijedu na finale kupa kad su nas rijecani posrali, pa san se htio vratit vec sutradan, jer se vec na veliko pricalo o ciri... na kraju sam ipak ostao u st, a na utakmicu sam usa tek oko 20e minute i konfete nisam vidio :zubo mozda je i tovara onda donilo na atletsku stazu, ko zna...
Na tribini se vise manje sve svodilo na jebanje majke stici i ciri, a par grupica koje su bile smjestene po istoku, zvizducima su kontrirali sjeveru. Valjda su htijeli povest cili istok, al nekako im nije poslo.... tuzno je onda bilo...

philly
11-09-2018, 23:04
S te utakmice
https://i.imgur.com/SlaepI4.jpg

Dobri Pastir
13-09-2018, 03:58
Tik-tak, tik-tak...
U šahovskoj partiji bi rekli “ pala zastavica “ ...

Nakon što gosp. tajnik Toni Balegić ni uz pomoć ogromnog broja iskorištenih jokera nije uspio odgovoriti na vrlo jednostavno pitanje, a u velikom strahu da nedaj Bože dobije moždani udar od naprezanja evo mu odgovora :

Dakle svi mi ( u prethodnoj objavi navedeni ) , bivši igrači Hajduka i u nekom prošlom vremenu ili još i danas izbornici
(zaposlenici HNS-a) radili smo za vrijeme Mamićevog aktivnog sudjelovanja u radu nogometnog saveza , ali samo je JEDAN javno, beskompromisno i odlučno , legitimnim putem jurišao na HNS, inzistirao na promjenama, na transparentnosti i poštivanju pravilnika i statuta !

Dotični nije stavljao kapuljaču na glavu i maramu preko lica kao drumski razbojnik dok je to radio, nije čekao u grmlju sa malokalibarskim pištoljem, nije napadao s ledja na Bolu , nije kopao grobove na poljudu, nije bacao suzavac, prekidao utakmice, nije nikada okrenuo ledja vlastitoj nacionalnoj vrsti, nije crtao svastiku, nije mrzio Rijeku ni Dinamo, a kamoli pod okriljem noći pisao uvredljive grafite .

Ali taj jedan je stao pred tebi slične i gore od tebe kad je trebalo braniti Hajduk i sebe od reketa i nasilja, kad je trebalo štititi igrače i zaposlenike kluba od vaših prijetnji!!
Njegove igrače nitko nije maltretirao!!!

Zato tajniče ne zavaravaj sebe i mlade sektaše koji te okružuju da vam taj nije bitan. Itekako vam je bitan kad ga stalno spominjete , iako ga nema tamo već 13 godina ( to sigurno pamtite , toliko je prošlo od zadnje titule ) a vaši plaćenici na portalima i ostale orjunaške gnjide još uvijek ga kordinirano pljuju svakom prilikom!!!

U POTPUNOSTI VAS RAZUMIJEM JER STRAH OD NJEGOVOG POVRATKA JE NEMJERLJIV...

Skinny-jeans “torca,” dani su vam odbrojani

clash
13-09-2018, 09:57
Tik-tak, tik-tak...
U šahovskoj partiji bi rekli “ pala zastavica “ ...

Nakon što gosp. tajnik Toni Balegić ni uz pomoć ogromnog broja iskorištenih jokera nije uspio odgovoriti na vrlo jednostavno pitanje, a u velikom strahu da nedaj Bože dobije moždani udar od naprezanja evo mu odgovora :

Dakle svi mi ( u prethodnoj objavi navedeni ) , bivši igrači Hajduka i u nekom prošlom vremenu ili još i danas izbornici
(zaposlenici HNS-a) radili smo za vrijeme Mamićevog aktivnog sudjelovanja u radu nogometnog saveza , ali samo je JEDAN javno, beskompromisno i odlučno , legitimnim putem jurišao na HNS, inzistirao na promjenama, na transparentnosti i poštivanju pravilnika i statuta !

Dotični nije stavljao kapuljaču na glavu i maramu preko lica kao drumski razbojnik dok je to radio, nije čekao u grmlju sa malokalibarskim pištoljem, nije napadao s ledja na Bolu , nije kopao grobove na poljudu, nije bacao suzavac, prekidao utakmice, nije nikada okrenuo ledja vlastitoj nacionalnoj vrsti, nije crtao svastiku, nije mrzio Rijeku ni Dinamo, a kamoli pod okriljem noći pisao uvredljive grafite .

Ali taj jedan je stao pred tebi slične i gore od tebe kad je trebalo braniti Hajduk i sebe od reketa i nasilja, kad je trebalo štititi igrače i zaposlenike kluba od vaših prijetnji!!
Njegove igrače nitko nije maltretirao!!!

Zato tajniče ne zavaravaj sebe i mlade sektaše koji te okružuju da vam taj nije bitan. Itekako vam je bitan kad ga stalno spominjete , iako ga nema tamo već 13 godina ( to sigurno pamtite , toliko je prošlo od zadnje titule ) a vaši plaćenici na portalima i ostale orjunaške gnjide još uvijek ga kordinirano pljuju svakom prilikom!!!

U POTPUNOSTI VAS RAZUMIJEM JER STRAH OD NJEGOVOG POVRATKA JE NEMJERLJIV
Hehe... koja patetika :kruna

Grunf
13-09-2018, 20:41
Ajde, nisam to znal, a i ne sjećam se. Ono kaj se sjećam s te tekme je da je bila fešta. :D