PDA

Pogledaj Full Version : Zdravko Mamić van- Hrvatska u svjetski vrh

Inkvizitor
30-07-2018, 14:00
Naslov teme možda najbolje ne oslikava situaciju ali recimo..što vi mislite koliko je makar fizičko udaljavanje nesuđenog Jovakinog mecene i ljubitelja Jugoslavije utjecalo na odličan rezultat reprezentacije. Jer to su isti igrači. Koliko je samo to da on, onakav nasilan i primitivan, egoističan, sumanuto željan pažnje, doprinjelo tome da Hrvatska reprezentacija napokon prodiše i pokaže dio , kažem samo dio svog potencijala. jer ono u Rusiji nije vrhunac, može se to i puno bolje.

samo malo kad makneš nasilnika iz obitleji, obitlelj prodiše, oslobodi se, mentalno i fizički. To što on preko svojih yumedija ima obraćanje svako malo ( kao oni ga ne vole ali moraju ga svako malo pitat i mamutske intervjue s njim obavljat) samo govori čiji je on igrač. Duboke države i yumedija.

I naravno uvijek će ostat pitanje a što da se Mamića maklo ( nije ga se maklo ni sad u potpunosti,, čak ni u većini) prije 10 godina ili da nikad nije ušao u hrvatski nogomet?

Grunf
30-07-2018, 14:02
Naslov teme možda najbolje ne oslikava situaciju ali recimo..što vi mislite koliko je makar fizičko udaljavanje nesuđenog Jovakinog mecene i ljubitelja Jugoslavije utjecalo na odličan rezultat reprezentacije. Jer to su isti igrači. Koliko je samo to da on, onakav nasilan i primitivan, egoističan, sumanuto željan pažnje, doprinjelo tome da Hrvatska reprezentacija napokon prodiše i pokaže dio , kažem samo dio svog potencijala. jer ono u Rusiji nije vrhunac, može se to i puno bolje.

samo malo kad makneš nasilnika iz obitleji, obitlelj prodiše, oslobodi se, mentalno i fizički. To što on preko svojih yumedija ima obraćanje svako malo ( kao oni ga ne vole ali moraju ga svako malo pitat i mamutske intervjue s njim obavljat) samo govori čiji je on igrač. Duboke države i yumedija.

I naravno uvijek će ostat pitanje a što da se Mamića maklo ( nije ga se maklo ni sad u potpunosti,, čak ni u većini) prije 10 godina ili da nikad nije ušao u hrvatski nogomet?

Cvitan spasio hrvatski nogomet. :D

Puntar2.0
30-07-2018, 14:07
Ocigledno je da su Dalic i Modric priuzeli kormilo odlucivanja, I to je bila dobitna kombinacija, bez uplitanja svakojakih uguza.

Inkvizitor
30-07-2018, 15:42
Zajebajite se vi ali ovde čovek priča kako ga se nitko nije setio za "dan bezbednosti".

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ekskluzivno-mamic-o-prijetnjama-uspjehu-na-sp-u-nogometasima-koji-ga-vise-ne-pozdravljaju-ovo-je-prava-istina-o-pokusaju-daliceve-smjene/7664889/

Novinari su kao protiv njega ali mu daju prostora ko Castru..

Puntar2.0
30-07-2018, 16:22
Moje nije zajebancija, nego tako je bilo. Sprdalo se sa onime kad je Modric tamo upita "hocemo mi pucati prvi", ali to je sto mislin.

Inkvizitor
30-07-2018, 16:46
Kakve veze to ima i s čim?

Puntar2.0
30-07-2018, 17:15
To je timski duh, bez apsolutnog poglavara sveznalice, os' da ti nacrtan na papiric.

clash
30-07-2018, 17:15
2 mjesto jest slucajno i nije odraz kvalitete- poklopilo se par stvari kako triba i rezultat je tu... i da je mamic prisutan isto bi bilo...

Inkvizitor
30-07-2018, 18:02
To je timski duh, bez apsolutnog poglavara sveznalice, os' da ti nacrtan na papiric.

ne ne trebaš mi crtat jer već vidim u startu krivu postavku. Modrićeva nesigurnost u banalnosti nije dokaz ni za što..

pa nije Mamić određiva oćemo mi prvi pucat ili ne..

Inkvizitor
30-07-2018, 18:03
2 mjesto jest slucajno i nije odraz kvalitete- poklopilo se par stvari kako triba i rezultat je tu... i da je mamic prisutan isto bi bilo...

ma nemoj.

To možemo za svačiji rezultat reć. Baš smo bili poznati da se triputa vraćamo iz rezultatskog minusa a zamalo i četvrti put, da nije bilo sudačkog poguranca jer Francuzi nisu mogli jedan kurac odigrat

clash
30-07-2018, 18:13
Ovako ja vidim stanje. Da argentina nije u sveopcem kurcu i da je slucajno hr ostala u grupi 2ga, ispali bi u osmini finala.
A nije da se nadigralo dance ili ruse....
Ali bas taj segment da ti se poklope neke stvari su jako bitne na ovakim natjecanjma... za primjer uzmi dansku 92...

Inkvizitor
30-07-2018, 18:28
To su babska naklapanja..da je ovo da je ono..uostalom nisi li ti rekao da nemamo šanse protiv Engleske..

I ta opjevana Francuska je protiv nas odigrala jedan kurac u 45 minuta jednom nam u igri ušli u 16 dali dva gola, iz nepostojećeg faula i dvojbenog penala a da nam nisu faktički zapucali na gol ko što i nisu.

Ono kasnije je manje više psihologija..

Nije im to valjda bio plan.

prema tome naknadno svjedočenje nema nikakvu vrijednost..

clash
30-07-2018, 18:49
Ne sjecam se da sam bas nesto komentirao samo prvenstvo, osim da sam pred pocetak najavio francuze za prvake i grizmana za naj strijelca, usput sam komentirao da igra nije vazna nego rezultat i pred finale nesto o fr i grizmanu..
Francuzi su bili daleko najbolja reprezentacija. Iza njih belgija, a ostali koji su prosli grupe su vise manje u istom rangu.

Inkvizitor
30-07-2018, 19:06
I takva najjača Francuska nama u prvom poluvremenu ne zapuca na gol. Igrom nam jednom uđe u 16.

Ako su oni najveći favoriti bili kakvi su tek onda oni iza njih.

Picaferaj
30-07-2018, 19:09
Ne sjecam se da sam bas nesto komentirao samo prvenstvo, osim da sam pred pocetak najavio francuze za prvake i grizmana za naj strijelca, usput sam komentirao da igra nije vazna nego rezultat i pred finale nesto o fr i grizmanu..
Francuzi su bili daleko najbolja reprezentacija. Iza njih belgija, a ostali koji su prosli grupe su vise manje u istom rangu.

"Po FIFA-inoj statistici najbolji napadački tim bila je Hrvatska s 352 napada na turniru, a najbolji obrambeni tim opet je bila Hrvatska s 301 ‘čišćenjem’, ‘stopiranjem’ protivničkog napada ili obranama. Imali smo i dvojicu igrača koja su pretrčala najviše, Perišića sa 72 km i Modrića s kilometrom manje."

Grunf
30-07-2018, 20:20
Dobro, igrali smo i najviše minuta. Slažem se da je micanje mutnih i kriminalnih tipova preduvjet za svaki hrvatski uspjeh. :)

clash
30-07-2018, 20:59
"Po FIFA-inoj statistici najbolji napadački tim bila je Hrvatska s 352 napada na turniru, a najbolji obrambeni tim opet je bila Hrvatska s 301 ‘čišćenjem’, ‘stopiranjem’ protivničkog napada ili obranama. Imali smo i dvojicu igrača koja su pretrčala najviše, Perišića sa 72 km i Modrića s kilometrom manje."

To nema veze sa kvalitetom momcadi...

clash
30-07-2018, 21:02
I takva najjača Francuska nama u prvom poluvremenu ne zapuca na gol. Igrom nam jednom uđe u 16.

Ako su oni najbolji kakvi su tek onda oni iza njih.

Nema veze sto nisu zapucali, ipak su dali 2 gola- diskutabilna ali su priznati- i na kraju pobjedili...

Inkvizitor
30-07-2018, 21:12
Nema veze sto nisu zapucali, ipak su dali 2 gola- diskutabilna ali su priznati- i na kraju pobjedili...

Jesu ali su odigrali zakurac.

Dakle ako su oni kao favoriti pobjedili , prosto rečeno sudačkim greškama, poklonima i tuđim greškama, kakvi su tek onda favoriti koji su bili iza njih a koji su nas kao trebali izbacit.

ja mislio. Francuska..brrr..šta će to bit..a oni nama ne mogu ne dat gol, nego u 16 uć igrom cijelo prvo poluvrjeme. Jednom ušli. . kakva je to ekipa.

Picaferaj
30-07-2018, 21:19
To nema veze sa kvalitetom momcadi...

Francuzi su imali više sriće nego kvalitete i protiv nas i protiv Belgije. A nisu baš pokazali neku kvalitetu ni u ranijim utakmicama.

Picaferaj
30-07-2018, 21:30
Tek sam sad vidia da je ovo nnova tema pa pročita uvodni.

Moje mišljenje je pola pola. Mislim da je nogiranje Mamića puno doprinijelo pozitivi u reprezentaciji bez koje je nemoguće napravit rezultat. Al' isto tako mislim da mamić ima i neke zasluge što se tiče kvalitete igračkog kadra bez kojeg također nemo'š napravit dobar rezultat. Ta zasluga se sastoji u tome da je igrače Mamić smistia u vrhunske klubove di su stekli tu kvalitetu koja uključuje samopouzdanje.

Inkvizitor
30-07-2018, 21:34
Taj psihoteror koji je on oko sebe širio, to bi sjebalo najbolje igrače na svitu.

Lik je jednostavno psiho i mentalni terorist s nekontroliranim egom.

clash
30-07-2018, 22:00
Francuzi su imali više sriće nego kvalitete i protiv nas i protiv Belgije. A nisu baš pokazali neku kvalitetu ni u ranijim utakmicama.

Ne slazem se. Francuzi su 80% utakmice kontrolirali igru i uvjek kad su tribali napravili su iskorak i sebi okrenuli utakmicu ili su jednostavno poceli opstrukcijom...i jednu i drugu.

Inkvizitor
30-07-2018, 22:08
Ne slazem se. Francuzi su 80% utakmice kontrolirali igru i uvjek kad su tribali napravili su iskorak i sebi okrenuli utakmicu ili su jednostavno poceli opstrukcijom...i jednu i drugu.

kakav iskorak su oni napravili? Kakva kontrola 80% igre. Nisu znali di su. Kad ispadne onako kako je na kraju ispalo onda naravno može svatko pričat što hoće.

Ako je ono kontrola igre, što je nekontrola.

clash
30-07-2018, 22:13
Taj psihoteror koji je on oko sebe širio, to bi sjebalo najbolje igrače na svitu.

Lik je jednostavno psiho i mentalni terorist s nekontroliranim egom.

To sve stoji, al oni su ga dozivljavali 101x u svakakvim izdanjima.. od jebanja majki do euforicnog mongoliodnog divljanja sa ciganima isl...
još kako je krenulo s argentinom, napravio bi 'pravi' štimung tamo :kez:skartoc

clash
30-07-2018, 23:00
kakav iskorak su oni napravili? Kakva kontrola 80% igre. Nisu znali di su. Kad ispadne onako kako je na kraju ispalo onda naravno može svatko pričat što hoće.

Ako je ono kontrola igre, što je nekontrola.

U 2 pol. zabili su 2 komada u 5 minuta i time rijesili utakmicu.. manđin gol je kiks vratara, a do kraja opstrukcijom nisu primili gol..
Opstrukcija je kontrolirana nekontrola igre :kez

Inkvizitor
30-07-2018, 23:31
U 2 pol. zabili su 2 komada u 5 minuta i time rijesili utakmicu.. manđin gol je kiks vratara, a do kraja opstrukcijom nisu primili gol..
Opstrukcija je kontrolirana nekontrola igre :kez

ono u 2 poluvremenu je već psihologija i Subašić koji se nije pojavio na utakmici.

Ali do tada, niukakvu kontrolu i ničega oni nisu imali..

Nervozni listonoša
30-07-2018, 23:47
Cvitan spasio hrvatski nogomet. :D

Pa ne mislim baš da mu je to bila namjera. Upravo suprotno trebalo je da reprezentacija doživi neuspijeh i ispadne u prvom krugu, ali desilo se upravo suprotno. Kome je ovo trebalo - samo igračima i hrvatskom narodu. I nikome više.

Dobro je što Mamić nije bio u Rusiji - da ne smeta. Ali ne može se poreći i osporiti da su ključni igrači ove repke - Mamićevi.

juanpablom
31-07-2018, 01:37

aha, jesi li ti iz ekipe "da bogda sve izgubili?"

Nervozni listonoša
31-07-2018, 08:27
aha, jesi li ti iz ekipe "da bogda sve izgubili?"

A ništa - sad će morati mijenjati iz da bogda sve izgubili u da bog da izgubili u - finalu!

Nego Hajduk Zdravku Reiću uskratio akreditaciju jer je ovaj izjavio da je uprava zabranila igračima gledanje utakmica hr reprezentacije na svjetskom prvenstvu - netom završenom.

Inkvizitor
31-07-2018, 10:41
Kako je uopće moguće zabraniti nekome da gleda utakmicu osim ako nisi rob ili u zatvoru. Možda kolektivno gledanje kad si na pripremama ali nisu im pripreme trajale mjesec dana.

Baš bi volio da Reić pojasni kako je to tehnički moguće zabraniti gledanje utakmica, odraslim slobodnim ljudima.

HFC
31-07-2018, 12:16
A ništa - sad će morati mijenjati iz da bogda sve izgubili u da bog da izgubili u - finalu!

Nego Hajduk Zdravku Reiću uskratio akreditaciju jer je ovaj izjavio da je uprava zabranila igračima gledanje utakmica hr reprezentacije na svjetskom prvenstvu - netom završenom.

Zli jezici kažu da i izvjesna jelena nije mogla suzdržat emocije pa je sa oduševljenjem proslavila gol engleza u polufinalu ne obazirući se da su tu bili i neki kojima je njeno ponašanje izazivalo gađenje.Ništa me nebi moglo iznenadit pa i to da nije bilo pozeljno pratit reprezentaciju.

Grunf
31-07-2018, 13:08
Borba protiv kriminala je šifra za preuzimanje sustava i njegovo razaranje. To je napravljeno u Hrvatskoj, Dinamu i Hajduku.

Nervozni listonoša
31-07-2018, 13:18
Borba protiv kriminala je šifra za preuzimanje sustava i njegovo razaranje. To je napravljeno u Hrvatskoj, Dinamu i Hajduku.

Bravo Grunfek. Ti nadoso. Baš se pitam da HNS financira SDP da li bi bilo svega ovoga sto godinama gledamo. Ali HNS je izgleda HDZ-ova kasica prasica.

Makar je Maminjo nedavno ustvrdio da je davao novce i SDP-eu.

Sad da li je to istina ili nije. Uzmite kako hoćete.

Inkvizitor
31-07-2018, 13:18

To nije brorba protiv kriminala. To je unutarkriminalni obračun. Ko bande kad se bore za teritorij.

tako da pogrešno je to sad shvatiti, kao oni se borili protiv kriminala i to ironizirat, oni se jesu borili protiv kriminala ali iz kriminalnih interesa.

tako da, ništa se neće napravit ako umjesto Mamića imadnemo deset malih Mamića.

Picaferaj
31-07-2018, 13:29
Kako je uopće moguće zabraniti nekome da gleda utakmicu osim ako nisi rob ili u zatvoru. Možda kolektivno gledanje kad si na pripremama ali nisu im pripreme trajale mjesec dana.

Baš bi volio da Reić pojansi kako je to tehnički moguće zabraniti gledanje utakmica, odraslim slobodnim ljudima.

Reić je lažljivi crveni smrad. A Hajduk mu tek sad oduzeo akreditaciju umjesto prije 30 godina

Picaferaj
31-07-2018, 15:15
Bravo Grunfek. Ti nadoso. Baš se pitam da HNS financira SDP da li bi bilo svega ovoga sto godinama gledamo. Ali HNS je izgleda HDZ-ova kasica prasica.

Makar je Maminjo nedavno ustvrdio da je davao novce i SDP-eu.

Sad da li je to istina ili nije. Uzmite kako hoćete.

To o HNS-u kao nečijoj, adezeovoj kasici prasici ne drži vodu. Je da se velika lova vrti u nogometu ali u usporedbi sa lovom u proračunu i "oko proračuna" (privatizacije, mitovi za kojekakve dozvole i sl.) to je za političare sitniš nedovoljan za kavu u jeftinom kafiću. A HNS ionako barata sa kojim promilom love nogometa u Hrvatskoj. HNS je kasica prasica za haenesove uguze i za nikoga više. A ni mamićeva lova s kojom on navodno ili vjerojatno "časti" neke političare nije HNS-ova

Picaferaj
31-07-2018, 15:26

ma kontrolirali su kurac. Da im sudac nije da 2 gola fore ti sad ne ni bia ovdje. :)
Ono što je Osijek pokaza protiv Hajduka..e to je kontrola igre

http://www.youtube.com/watch?v=-AdSRGMuwDc

Inkvizitor
31-07-2018, 16:01
zašto kleš ni bi bio ovdje..on je stari hajdukovac s početaka foruma doduše Slovenac..ali nitko nije savršen. :D.dobar je naš kleš..

clash
31-07-2018, 17:58
:cvijece :bili

Picaferaj
31-07-2018, 18:43
zašto kleš ni bi bio ovdje..on je stari hajdukovac s početaka foruma doduše Slovenac..ali nitko nije savršen. :D.dobar je naš kleš..

Sa "ovdje" nisam mislia na forum nego na temu o reprezentaciji.

Nervozni listonoša
31-07-2018, 21:41
To o HNS-u kao nečijoj, adezeovoj kasici prasici ne drži vodu. Je da se velika lova vrti u nogometu ali u usporedbi sa lovom u proračunu i "oko proračuna" (privatizacije, mitovi za kojekakve dozvole i sl.) to je za političare sitniš nedovoljan za kavu u jeftinom kafiću. A HNS ionako barata sa kojim promilom love nogometa u Hrvatskoj. HNS je kasica prasica za haenesove uguze i za nikoga više. A ni mamićeva lova s kojom on navodno ili vjerojatno "časti" neke političare nije HNS-ova

Moj Picferaj - svaki promil je važan. Nemoj biti naivan. Nije za džaba net hr na dan odigravanja finala izašao sa tekstom o tome koliko će HNS zaraditi od nastupa reprezentacije u Rusiji i kako će se ta lova raspodjeliti.

Te o tome tko upada, a tko ispada iz HNs-a.

Picaferaj
01-08-2018, 01:35
Moj Picferaj - svaki promil je važan. Nemoj biti naivan. Nije za džaba net hr na dan odigravanja finala izašao sa tekstom o tome koliko će HNS zaraditi od nastupa reprezentacije u Rusiji i kako će se ta lova raspodjeliti.

Te o tome tko upada, a tko ispada iz HNs-a.

Ma je svaki promil važan al' nije ni približno dovoljan za veće zvjerke. Evo svi su uvjereni, pa i ja, da Mamić, koji ima puno više love od HNS-a je šta ja znam, podmićiva ove i one. Da ih je podmitia dovoljno budi siguran da sad ne bi bia u bijegu sa 6 i po godina nepravomoćnog zatvora.
Hm..palo mi na pamet sada. osuđen na 6 godina i 6 miseci kad ono? 6. 6. Te puste šestice mi ne pare ka slučajnost.

A to što je HNS zaradia sada sa plasmanom u finale..koliko ono? Oko 200 milijuna kuna. Svak zna da da su to zaradili, da je toliko love tu pa ne mogu s njom radit šta oće jer će ih neko uvik pitat šta su napravili s tom lovom. Usporedi tu cifru sa onom kojom su BORG-ovci baratali u tajnosti pa se doznalo..ili ovi sad Končar, Uljanik i 3.Maj đir

Ukratko, ne žele oni preuzet HNS/reprezentaciju/nogomet zbog love nego zato jer im uspjesi reprezentacije kvare planove i želje.

Nervozni listonoša
01-08-2018, 11:01
Ma je svaki promil važan al' nije ni približno dovoljan za veće zvjerke. Evo svi su uvjereni, pa i ja, da Mamić, koji ima puno više love od HNS-a je šta ja znam, podmićiva ove i one. Da ih je podmitia dovoljno budi siguran da sad ne bi bia u bijegu sa 6 i po godina nepravomoćnog zatvora.
Hm..palo mi na pamet sada. osuđen na 6 godina i 6 miseci kad ono? 6. 6. Te puste šestice mi ne pare ka slučajnost.

A to što je HNS zaradia sada sa plasmanom u finale..koliko ono? Oko 200 milijuna kuna. Svak zna da da su to zaradili, da je toliko love tu pa ne mogu s njom radit šta oće jer će ih neko uvik pitat šta su napravili s tom lovom. Usporedi tu cifru sa onom kojom su BORG-ovci baratali u tajnosti pa se doznalo..ili ovi sad Končar, Uljanik i 3.Maj đir

Ukratko, ne žele oni preuzet HNS/reprezentaciju/nogomet zbog love nego zato jer im uspjesi reprezentacije kvare planove i želje.

Ovo boldano je istina. Izmaklo im kontroli odjednom orjunaši - na aparatima. A mislili da imaju sve u svojim rukama. Jebi ga nije zatvorilo Modrića i Lovrena na vrijeme?

Inkvizitor
01-08-2018, 11:16
nek je Mamić što dalje od hrvatskog nogometa , sporta i svega što uz to ide o ostalom možemo pričat.

što dalje a ja bi predložio da ide u milenu Srbiju.