PDA

Pogledaj Full Version : Svjetsko nogometno prvenstvo Rusija 2018.

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8

Grunf
04-06-2018, 20:31
Slijedeći četvrtak počinje svjetsko prvenstvo u nogometu u Rusiji. Pratimo naše koji će postati svjetski prvaci i rugamo se Srbima kaj će se osramotiti naravno. :kez

Naši su jučer protiv Brazila pokazali hrabrost i borbenost, trener se postavio ofanzivno i nesretno izgubio 2-0, ali to je hrabar poraz koji nam ostavlja velike nade. :D

http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/6a63d4ffa1b82ad7a0f6227ae104d3ac

Puntar2.0
05-06-2018, 22:57
Nadamo se da ce Ahilej pomoci.

http://www.youtube.com/watch?v=uZPBfbTvsSA

Bukowski
08-06-2018, 17:24
Sad bi bila baza da se izbaci repku sa natjecanja, kako bi gorilo :kez
Ono, zadnja šansa generacije, ovo ono.....

Ajmo orjunaši, kod udbe po pare za put

Inkvizitor
08-06-2018, 21:18
S ovakvom igrom nemaju što tražit na svjetskom nogometnom prvenstvu.

Grunf
08-06-2018, 22:12
Ono što je vidljivo je da Dalić tjedan dana prije početka prvenstva nema ideju tko mu je prva postava. Koga će staviti na lijevi bok i u sredinu obrane, koja su mu trojica veznih i koje su mu pozicije tih veznih i zadnje, najmanje važno, hoće li mu na desnom krilu igrati Rebić ili Kramarić. Po meni dosta zabrinjavajuće.

U prvom poluvremenu smo bili prespori jer su nam u vezi bila 3 statična igrača Badelj-Rakitić-Modrić. Modrić i dalje igra na poziciji polušpice koju ne igra u klubu i zato nam pati kreacija igre. Kovačić je zamjena u Realu pa to Daliću znači da mora igrati 10 minuta kod nas. :facepalm Ne vidi da mu uz statične Rakitića i Modrića treba jedan brzanac koji otvara prostor, koji stalno mijenja pozicije i koji može nanizati par igrača driblingom, a uz to je i dobar u obrani.

Kaj se tiče obrane, tam je bil tolki kaos da to nemreš sve ni pobrojati. Ćorluki svaka čast na prijašnjim zaslugama, ali ta njegova pretplata na prvu postavu je nezaslužena. Vida je bolji centralni branič od njega. Ćorluka je postal prespor za to mjesto. I Jedvaj je bolji od njega. Vida ne može igrati ni lijevog ni desnog bočnog.

Grunf
08-06-2018, 22:17
S ovakvom igrom nemaju što tražit na svjetskom nogometnom prvenstvu.

Dogodit će se repriza svih prvenstava dosad, a to je da ćemo krenuti s opreznom i ziheraškom te bezmudaškom taktikom, igrat ćemo na nulu pa što dragi Bog dade. Ispast ćemo i govoriti kako je to nezasluženo s obzirom na naš posjed od 65% lopte u nogama.

Ovo je sad prilika, nismo već dugo imali ovak jaku ekipu. Imamo igrače s kojima možemo napasti, s kojima možemo isprovocirati prolazak dalje. Možemo se u jednoj tekmi nositi sa svim repkama na svijetu, šteta bi bilo opet odigrati bez muda. Danas se to najbolje vidjelo, prvo poluvrijeme je Dalić postavil ziherašku ekipu i dobili smo po tamburi. Drugo poluvrijeme smo napali i Senegal nije znal di je na terenu iako ih treba pohvaliti da su dobra ekipa. Njihov trener točno zna tko mu kaj treba igrati i tko su mu glavni igrači. Krila lete po terenu, akcije im imaju smisla, čvrsti su i izgledaju kao ozbiljna ekipa, posložena taman na vrijeme za početak prvenstva.

Inkvizitor
08-06-2018, 22:54
Ma i Vida je panj kao i Jedvaj, kao i Strinić. To su jednoobrazni igrači. Možda kvalitetni panjevi ali panjevi. Ćorluka bar ima tehniku i postavljanje. Onaj Jedvaj ne zna tko mu glavu nosa.

Rakitić standardno mrljav a ni u Kovačića nešto nemam pouzdanja, njemu koljena uvijek klecaju i kao da jedva čeka past.

Perišić je par puta dobro povuka i Krama nešto. Mandžukić je panj bio i ostao. Treba Pjacu forsirat. Onaj Badelj nit pomaže nit šteti.

Senegal ih je nadigrao i tehnički a što je neobično za afričke reprezenatcije i taktički.

Grunf
08-06-2018, 23:54
Raketa je redovno mlitav kad igra za Hrvatsku. Sad sam malo pogledal, ni on ni Modrić ne igraju na svojim pozicijama u repki. U Realu Modrić igra centralno desno, a u repki polušpicu. Raketa u Barci igra lijevog veznjaka kojemu je osigurač Busquets iza njega, a u repki je on zadnji vezni uz Badelja ili Broza. Raketa nije za zadnjeg veznog, a kad Modrića gurneš u polušpicu onda gubiš organizaciju igre.

kiler
09-06-2018, 00:13
Moja prognoza:

utakmica za treće mjesto:

Francuska-Belgija

Finale:

Brazil-Argentina

Dobri Pastir
09-06-2018, 01:28
Previše je interesa ovdje za jednu mamićevu prćiju...

Humphrey
09-06-2018, 14:10
Ovi će nešto napraviti na svjetskom prvenstvu jedino ako mogu nekkao negdje nešto smuljati sa ugovorima, tajnim računima. Ni igre,ni igrača tu nema, ovo je zadnja šansa za veliku pljačku,a tada na neki karipski otok.

Grunf
09-06-2018, 21:48
Moja prognoza:

utakmica za treće mjesto:

Francuska-Belgija

Finale:

Brazil-Argentina

Moja prognoza, gornji dio ždrijeba prolaze Rusija, Urugvaj, Portugal, Španjolska, Francuska, Peru, Hrvatska Argentina. Četvrtfinale Španjolci izbacuju Portugal, Hrvatska Francusku. Finale Hrvatska. :mirko

juanpablom
10-06-2018, 00:48
Ono što je vidljivo je da Dalić tjedan dana prije početka prvenstva nema ideju tko mu je prva postava. Koga će staviti na lijevi bok i u sredinu obrane, koja su mu trojica veznih i koje su mu pozicije tih veznih i zadnje, najmanje važno, hoće li mu na desnom krilu igrati Rebić ili Kramarić. Po meni dosta zabrinjavajuće.

U prvom poluvremenu smo bili prespori jer su nam u vezi bila 3 statična igrača Badelj-Rakitić-Modrić. Modrić i dalje igra na poziciji polušpice koju ne igra u klubu i zato nam pati kreacija igre. Kovačić je zamjena u Realu pa to Daliću znači da mora igrati 10 minuta kod nas. :facepalm Ne vidi da mu uz statične Rakitića i Modrića treba jedan brzanac koji otvara prostor, koji stalno mijenja pozicije i koji može nanizati par igrača driblingom, a uz to je i dobar u obrani.

Kaj se tiče obrane, tam je bil tolki kaos da to nemreš sve ni pobrojati. Ćorluki svaka čast na prijašnjim zaslugama, ali ta njegova pretplata na prvu postavu je nezaslužena. Vida je bolji centralni branič od njega. Ćorluka je postal prespor za to mjesto. I Jedvaj je bolji od njega. Vida ne može igrati ni lijevog ni desnog bočnog.
Vida je kurac a ne bolji od Ćorluke. da se sto puta rodi neće bit bolji od Ćorluke. nema tu puno pametovanja što se tiče obrane Vrsaljko-Lovren-Ćorluka-Strinić. Brozovića umjesto Badelja i Kalinića/Kramarića umjesto Mandžukića

HRHB
10-06-2018, 01:36
Prvih 11 po meni: Na golu je Subasic koji je najiskusniji ali da sam ja izbornik zabranio bi mu ono igranje sa loptom ispred gola jer to unosi strah u kosti kod vecine nas.
Na lijevom beku je Strinic.Iako on i nema neku kvalitetu vidjeli smo u u utakmici protiv Brazila da strinic mora igrati jer kad je vida igrao tu poziciju nije u odbrani nista bolji od strinica dok je napad patio.Strinic po utakmici ipak ima nekoliko ubacaja i mozda iz nekog i padne gol na prvenstvu.Stoperi su Vida i Lovren.Corluka je dugo bio povrijedjen i vidi se da nema snage za svih 90 minuta.Desno je Vrsaljko.U veznom redu je Brozovic umjesto Badelja.Brozovic je u zadnjih 9 utakmica u Interu igrao savrsen nogomet na poziciji zadnjeg veznog i po statistici je badelj od njega bolji samo u presjecanju lopti.U skok igri,tocnosti dodavanja i ostalom je bolji brozovic.Rakitic protiv senegala i nije toliko dosao do izrazaja zbog trcanja kojeg nitko ne primjeti.U vezi je jos i Modric naravno.
Lijevo u napadu bi u prvoj utakmici stavio Perisica koji je jako los u repki u zadnje vrijeme.Ako bi lose odigrao protiv Nigerije stavio bi na tu poziciju mandzu.On to igra u juventusu a protiv argentine bi nam svakako bio potrebniji od perisica jer vise pridonosi odbrani. U napadu kramarica,a desno rebica kojeg bi kasnije zamjenio pjacom.
A ocekivanja za ovo prvenstvo nisu velika.Tko zna sto moze biti.Nebi me cudilo da argentinu dobijemo,a popusimo od islanda.
Takoder smatram da ove prijateljske nisu pravo mjerilo jer je prvenstvo ipak nesto sasvim drugo.

Picaferaj
11-06-2018, 15:25

Ćorluka je uvijek bio "prespor". Još dok je igrao Tottenhamu engleski komentatori su se čudili kako jednom tako naizgled sporom igraču uvijek pođe za rukom da bude na pravom mjestu u pravo vrijeme. Naš daleko najbolji obranbeni igrač. Jedvaj do sad nije ništa pokazao a imao je prilika. Kod Vide uvijek visi opasnost ili od preoštrog faula za crveni ili od kiksa. Strinić je zakurac, barem 2 kiksa po utakmici, a Vrsaljko zbog nečeg misli da može igrati i napadačko krilo a ne samo beka ..a od stotinjak nabačaja sa boka uspije mu oko 1. Tribat će nam puno sriće u obrani.

Inkvizitor
11-06-2018, 16:23
U potpunosti se slažem sa svim. Čarli je jedan od najinteligentnijih igrača. Tehnički potokovan, zna se postavit i kad je bio u top formi, uz sve njegovo "trčanje na petama" on je "ministar obrane" i ne samo obrane.

Kakav Vida, kakav Jedvaj, vode mu ne mogu polit.

I gospodski je otišao iz Dinama. ostavio transfer klubu, kompletan, nije htio kokošarit s Mamićem. Igrač i gospodin.

Komari
11-06-2018, 17:12
Ovi će nešto napraviti na svjetskom prvenstvu jedino ako mogu nekkao negdje nešto smuljati sa ugovorima, tajnim računima. Ni igre,ni igrača tu nema, ovo je zadnja šansa za veliku pljačku,a tada na neki karipski otok.

FYI

Cili svjetski nogomet funkcionira tako. Naši su amateri što je i kako je u drugim državama.

Tako da

Usprkos svim mrziteljima reprezentacije i takvima koji bi skakali od sriće da nismo otišli na Svjetsko

AJMOOO HRVATSKA.

clash
12-06-2018, 15:48
Staru razjebanu kucu je bolje srusit i napravit novu, lijepu i modernu zgradu, nego je posto poto odrzavat, da bi se na kraju krajeva srusila sama od sebe.
Svaki istiski poklonik reprezentacije ne moze se identificirat sa ovim sta ide u rusiju, pa tako to ni nemoze podrzavat.

Dobri Pastir
12-06-2018, 17:52
Je li ti to o Hajduku pišeš?! Trebao bi.

Grunf
12-06-2018, 18:59
Staru razjebanu kucu je bolje srusit i napravit novu, lijepu i modernu zgradu, nego je posto poto odrzavat, da bi se na kraju krajeva srusila sama od sebe.
Svaki istiski poklonik reprezentacije ne moze se identificirat sa ovim sta ide u rusiju, pa tako to ni nemoze podrzavat.

Pa dobro, hejtera uvijek mora biti. Bitno da većina navija za svoje. :)

clash
13-06-2018, 00:08
Hejter :zubo
Kako se mozes identificirat sa kapetanom, koji se ne sječa svog prvog nastupa za domovinu?

Dobri Pastir
13-06-2018, 00:12
On je imao perspektivnu karijeru u Hajduku, ali je iz nekog razloga odabrao Dinamo. Vrag će znati koji je razlog bio. Ne sjeća se čovjek ni kada je Hajduk poslijednji put bio prvak, kako će se sjećati drugih sitnica....

clash
13-06-2018, 00:20
On je imao perspektivnu karijeru u Hajduku, ali je iz nekog razloga odabrao Dinamo. Vrag će znati koji je razlog bio. Ne sjeća se čovjek ni kada je Hajduk poslijednji put bio prvak, kako će se sjećati drugih sitnica....
Da.
:skartoc

Galjego
13-06-2018, 10:35
Kako god odigrali-uvijek će biti naši.Samo hrabro!Živjela Hrvatska.

Picaferaj
13-06-2018, 11:20

Ja mogu. Svaki "istinski poklonik reprezentacije" neće nikad brkat reprezentaciju sa likovima koji šefuju HNS-om. Što znači da ti nisi "istinski poklonik.." pa nemo'š ni znat šta svaki "istinski poklonik" može il' ne može.

HRHB
13-06-2018, 12:18
Prvo ocistite smece ispred svojih vrata,odnosno u Hajduku pa tek onda mozete govorit o HNS-u.

clash
13-06-2018, 13:16
A ja mislim da ti i ljudi koji razmisljaju na taj nacin, niste istinski poklonici.... sta cemo sad?

clash
13-06-2018, 13:44
Prvo ocistite smece ispred svojih vrata,odnosno u Hajduku pa tek onda mozete govorit o HNS-u.

Stabilan i transparentan hns garant je transparentnosti u klubovima. Ili obrnuto- mafija u hns znaci mafija u klubovima. Tako da ako ocemo ocistit smece u hajduku, moramo cistit i hns....

Inkvizitor
13-06-2018, 13:48
da bi se očistio HNS treba očistit FIFu i UEFU, a to je kume Sizifov posao, nemoguća misija..

đe je pare tu je i mafije..stara crnogorska..

crni bombarder
13-06-2018, 14:03
ne, identificirat cu se sa kmecvim nesposobnim Hajdukom

sretno nasima, mada po ko zna koji put, ludi su sto uopce znoje dres za ovako nenormalan narod

Inkvizitor
13-06-2018, 14:08
Realno oni se znoje za premije i novac tak da..nema ni tu nikakve dileme,..

Humphrey
13-06-2018, 14:10
Uz hrt, hns i žuju provodim ovo ljeto

https://www.tportal.hr/media/thumbnail/w1000/246173.jpeg

st.anger
13-06-2018, 14:12
ne, identificirat cu se sa kmecvim nesposobnim Hajdukom

sretno nasima, mada po ko zna koji put, ludi su sto uopce znoje dres za ovako nenormalan narod

Narod koji trazi pravdu i regularno prvenstvo je nenormalan?

Nacin borbe se moze dovesti u pitanje ali ne i sama broba.

Inkvizitor
13-06-2018, 14:28
Ja sam za to načelno da bude barem po nekim minimalnim pravilima, jer nećemo se pravit ludi, u nogometu se vrti veliki novac a di se vrti veliki novac, nema tu ideala i poštenja.

nego mene zanima, 98-me. Pa Ćiro Blažević je naplaćiva od svakog igrača igranje za reprezentaciju. To je naučio od Miljana Miljanića ideala svih balkanskih nogometnih muljatora kojeg i dan danas imitiraju u govoru i isturaju bradu da liče na njega. Tko mu nije htio platiti nije ni igrao. Tako i Ćiri osim Cvitanovića i Štimca. Prvog je otjerao, drugog je morao uvrstit na popis. jer je bio veći mangup od njega.

Pa kako tada to nije smetalo. A svi su znali. Kao onda sam bio luđak za Hrvatsku sad sam hejter.

Onda si ti kume glup.

Ja na reprezentaciju od samog početka gledam kroz dvostruke naočale. Jedno je da ti voliš da tvoja zemlja pobjeđuje, nemožeš protiv toga osim ako nisi bolesnik a opet si svjestan da si ti ljudi jebiga zbrisali vani zarađivat pare dok su drugi krvarili.

I dobro što su oni zbrisali, nego su ciganili za premije i nisu se sitili ajmo premije jednom donirat za žrtve rata.

dakle to su plaćenici koji nose naš dres i tu su podijeljeni osjećaji. Naravno oni znaju da pretegnu pozitivni jer ne možeš ti kontra sebe ić koliko god bio svjestan da tu ima sranja i sranja..

Za mene su heroji braća Glasnovići pogotovo Davor koji je prošao srednjovjekovna mučenja i ostao čvrst, za mene su heroji ona sirotinja moja koju je mater odgajala bez oca, koja je gulila front, a ovi lovaši koji se svađaju i žicaju oko premija, ko najgora ciganija nisu heroji..čak bi im nekad i skinuo dres kojeg često preko volje nose.

A da ne spominjem kako su namjerno gubili utakmice da bi našli alibi za smjenu Štimca, Kovača..muka mi dođe..pa bolje da stanem.

crni bombarder
13-06-2018, 14:31
nogomet je kriminalna organizacija globalno, sad sto je moda kod Hrvata da se sve pljuje pa i nogomet, eto kao mafija odjednom vlada... a prije kao nije, eto Ciro i ekipa sve postenjacine... ili prije toga, neprezaljena Juga, sve posteno i transparentno.

Sere mi se vise od telesporta, rtl sporta i ostalih govnara u Hrvata, svi sve znaju, svi posteni, svi pravedoljubivi, a "tamo neki" su nas opljackali. Mamic idealna meta, kamenjarac... ne branim tog mamlaza, narvno.

Ili ovi hajdukovci, pa sredite svoj klub, bog te nevidio nisu postenog nogometasa napravili 20 godina. Ako ne racunamo Srnu.

Puntar2.0
13-06-2018, 14:38
Ima i hrpa drugih osin Hajdukovaca koji kritiziraju HNS. Bilo bi nekad pametno skinuti cale Dinamovaca, jer, da se nebi lagali, nekima je Dinamo veci i od reprezentacije ali pod a)to nebi nikad priznali, pod b) bi trpili deset Mamica samo da je Dinamo prvi, pod c) vole za sve okrivljavati Hajduk.

crni bombarder
13-06-2018, 14:39
Mediji kreiraju javno mnenje, a znamo kakvi su "hrvatski" mediji. Samo mracenje, pesimizam, nista ne valja, sve je grozno, u Irskoj je divno, idite u Irsku, u Kanadu, iseljavajte iseljavajte, kad citas hr medije steknes dojam da je to jedna rupetina od drzave za sto su krivi naravno Zeljka Markic, Zeljko Babic, Gospa i Hasanbegovic.

Smeta im sto se izbornik moli Bogu, smetao im je i branitelj Tucak ali im je zacepio usta uspjesima, a vec su naostrili pera da ga posjeku... dobar im je Vujo, dobricina sa Cetinja, placu i cmizdre za onim smradom sto je pobjegao iz Cedevite nakon oslobadjajuce presude generalima u Hagu, da se ne lazemo njima smetaju kockice na dresu, "ustaski grb" kako vole reci.
Ta "briga za boljitkom hrvatskog nogometa" je samo spin, koriste bijes Dalmacije da bi podijelili Hrvate, ovo u sportu je samo dio kompletnog plana.

Nisu nogotemasi svetinje, nikada ni bili, to je samo sport za mene gledatelja. Ali sam savrseno svjestan koliko je tu sve korumpirano, od vrha FIFE do nasih zupanijskih saveza.
Ali sto se tice medijske hajke, ne bi nje bilo da je na celu HNS Jovanovic i SDP klika, tu bi bila omerta. I to je cinjenica koja meni bode oci.

e u inat takvima, zelim reprezentaciji sto bolji uspjeh, neka crknu od muke.

Puntar2.0
13-06-2018, 14:41
A da, a poboljsat ces situaciju ako ces a priori pisati po Hajduku, Hajduk ovo, Hajduk ono, tako ces bijes Dalmacije umiriti. Valjda ocekujes da se Dalmacija popisa sama po Hajduku i pocme skandirati Dinamu i Mamicu.

crni bombarder
13-06-2018, 14:45
Hajduk navodim kao primjer, i kmecavce iz Dalmacije, da se njih pita u reprezentaciji bi igrali Mijo Caktas kao fantazist i onda bi svi kmecali kolektivno kako je uefa korumpirana i kao takva kriv jer nas je Luxemburg eliminirao u kvalifikacijama

Hajduk je sve samo ne primjer dobro uredjenog sustava, ali ne, za sve je kriv ZG, Mamic i HNS.
Kao kad pitas Metkovce zasto im je propao rukomet, kriv Gobac kazu, nikako nije kriv Jambo i ekipa kriminalaca. Oni su posteni. Parohijski mentalitet, uvijek je kriv netko drugi, i nitko ne valja samo moje selo valja.

Inkvizitor
13-06-2018, 14:49
Ma jasno da si u pravu samo njih ne zanima mjesto HNS-a jer oni kako kažu Jergović i Dežulović, uvijek su navijali protiv Hrvatske.

Ali to ne amnestira ove govnare tipa Mamić koji im daju streljiva. Tako im se Mamić uvlačio u guzicu pa mu ništa nije koristilo.

Ili igrači. Slušaju cajke, Kovačić lijepi desetke tisuća aura po Beogradu al on i mlada su ministrirali, mlada kupuje robu i pravi djevojačku za tko zna koliko tisuća eura a nije se sitila donirat nešto sirotinji koja još od rata ne može život sastavit i skrpit.

u redu, ponašaš se kao i sve pokondirene tikve ali nemoj mi glumit onda.

ili Rakitić , plati semafor u Bijeljini jer je on dobar s nekim Srbinom, nogometašom, mislim da je čak ovjaj selektor Srbije, Krstajić, pa što ti plaćaš, jel on sirotinja, što on ne plati.

nego se cajkaroš isprsio ..on je baja on će donirat..

Bil ovaj platio semafor u Imotskom ili Grudama. Bi kurac.

Za vukovarski toranj 10 000 eura za stadion u Bijeljini 25 000 eura. Ma mrš u kurac cajkarošu.

I onda ova seljačina sa Zidina kad se skine do pasa pa raspali Milu Kitića..na uvce mu prede neki cigan kojem on stavlja 500 eura za uvo..skida se u gaćice..hvali Jugoslaviju , zove Jovanku u Zagreb, BBB naziva fašistima i crnokošljašima..

Puntar2.0
13-06-2018, 14:50
Nije Hajduk kriv Mamicu sto je kriminalac, nije Hajduk kriv sto ga Dalmatinci vise vole od Dinama, jer je obrnuto isti slucaj, svaki Dinamovac voli vise Dinamo nego Hajduk, samo sto se to jednima obija tako u glavu da ih se maltene proglasava autonomasima zbog toga, a drugima je to dozvoljeno jer eto, Dinamo je isto kao Hrvatska, kao sto je HDZovcima HDZ isto kao Hrvatska.

E necemo se igrati takve igrice, Mamic je meta, i bit ce dalje meta, neka propada.

Ostavite se Hajduka, sad kad su se indexovci povukli od Hajduka, sad ste nasli braniti Mamica. Ooo svetinja Dinamo. Os' os'

crni bombarder
13-06-2018, 14:57
Sto se tice ekipe, sta reci, ima tu mota za neki rezultat kao i prije dvije godine ali opet ce to neko ziherasenje i neimanje muda u kljucnom trenutku, odnijeti u nepovrat.

Da, zaboravio sam svetu kravu Bilica, socijalist, njemu se sve prastalo, i dudlanje od B momcadi Turske u utakmici u kojoj je postavio momcad kao da igra protiv Peleovog Brazila. Ali ne, Bilicu se ne smije nista prigovoriti, jer Bilic nije zadrti kamenjarac.

Jos da je troprstog RoBREta iz Cacka dovesti za izbornika, eh...

Kako rekoh, ne ocekujem puno, ne vidim ni neki karakter kod mnogih nogometasa cast izuzecima, inkvi je vec naveo dobre primjere. Taj Rakitic, samo frizuricu namjesta, i vec sa 30 godina razmislja o napustanju reprezentacije.
Ovi rijetki sto ginu na terenu, opet kazem, ja na njihovom mjestu ne bih. Premije tu i nisu nesto u odnosu na novac koji oni dobijaju u klubovima. Kome i cemu, navijacima koji to nisu. Narodu koji vise ni sam ne zna sta mu je bitno i ko mu o glavi radi.

Neka prodju skupinu, ja zadovoljan. Bar da zacepe usta svim tim kvazinovinarskim strucnjacima i njihovim fejszbuk komentatorima na clancima koji ce baciti drkicu na Serbiju ako ovi potuku Brazil recimo. Taj cuveni konjusarski kompleks.

Dobri Pastir
13-06-2018, 17:54
Reprezentacija je zrcalo nacije. =)

Vidjeste koje plodove daje afrički model u Hajduku (nijednog proizvedenog igrača od Darija Srne; država je intervenirala nekoliko puta i spasila Hajduk). Sad nastupaju Venezuelci.

Čuvaj se Dinamo; uskoro i u vašemu gradu.

crni bombarder
13-06-2018, 18:29
Reprezentacija je zrcalo nacije. =)

Vidjeste koje plodove daje afrički model u Hajduku (nijednog proizvedenog igrača od Darija Srne; država je intervenirala nekoliko puta i spasila Hajduk). Sad nastupaju Venezuelci.

Čuvaj se Dinamo; uskoro i u vašemu gradu.

e bas tako

Puntar2.0
13-06-2018, 18:34
Uz duzno postovanje, ovo je najveci proser ikada. Znaci ti ces opravdavati sve ako je u korist Dinama, ali Hajduk se mora podredjivati stoci Mamicu i slicnima.

E hocete kurac.

crni bombarder
13-06-2018, 18:44
nisi ti njega nista shvatio

Puntar2.0
13-06-2018, 18:49
Prican o tebi Dinamovac i o vasoj sveopcoj praksi omalozavati i srati po Hajduku.

Seren ti se na Dinamo.

Puntar2.0
13-06-2018, 18:51
Seren ti se na mafijaski, cajkaski smrad klub od Dinama.

HRHB
13-06-2018, 18:53
Ma momak previse mrzi mamica i hns i jednostavno ne moze prihvatiti neke cinjenice koje kazu da je hajduk u zadnjih 12 godina kurcina.Previse je bilo brace sharbini i promasenih transfera.Previse je uprava doslo i otislo.Mijenjate uprave svako malo.Taman se stanje pode fino popravljat,a vi smjenite upravu.Dok god bude torcida imala ovolili utjecaj u klubu bit cete iza Dinama i Rijeke,a kako se situacija u Osijeku razvija mogli bi vas i oni prec.
I priznaj molim te,bili ti volio da sad u Hajduk dode jedan Mamic i da uradi sve ono sto je ovaj pravi za Dinamo?

Puntar2.0
13-06-2018, 18:56
Ma kakav kurcevi Dinamo, leglo priglupih cajkasa i Mamicevaca. Balkanska prcija kriminalca " ne moze nam niko nista"
Sta je taj smrad za Hajduka, drek i jad.

crni bombarder
13-06-2018, 19:02
Ma momak previse mrzi mamica i hns i jednostavno ne moze prihvatiti neke cinjenice koje kazu da je hajduk u zadnjih 12 godina kurcina.Previse je bilo brace sharbini i promasenih transfera.Previse je uprava doslo i otislo.Mijenjate uprave svako malo.Taman se stanje pode fino popravljat,a vi smjenite upravu.Dok god bude torcida imala ovolili utjecaj u klubu bit cete iza Dinama i Rijeke,a kako se situacija u Osijeku razvija mogli bi vas i oni prec.
I priznaj molim te,bili ti volio da sad u Hajduk dode jedan Mamic i da uradi sve ono sto je ovaj pravi za Dinamo?

Nije jedini, postoji cijela plejada likova koji od mrznje prema Dinamu i Mamicu, ne vide vise ni proste cinjenice.

torcida je prica za sebe, odavno svrha sami sebi, likovi koji umisljaju bitnost.

Ali da prekinemo sa klubastvom.

HRHB
13-06-2018, 19:04
Ma s tobom se ne isplati raspravljat jer ne prihvacas cinjenice.Previse smo se odmakli od teme.
Cesto nasem savezu zamjeramo kako tek pred velika natkecanja mjenjaju trenere ali spanjolci su danas ucinili nesto sto odavno nismo vidjeli.
Dan prije pocetka SP oni daju otkaz dosadasnjem treneru Lopeteguiu koji je postao novi trener Reala.
Ja osobno me vidim nista sporno u toj situaciji i mislim da je spanjolska ispala iz utrke za naslov.Lagani kec na portugal u petak.Kvota 4.2
Po meni ostaju francuzi,njemacka i brazil glavni favoriti.Tu su mi jos bili i spanjolci ali zbog ovih smjena sam ih izbacio.

Puntar2.0
13-06-2018, 19:05
Vidi placipicke, najprije se dobro posere po Hajduku a kad se spomene drek Dynamo onda je mrznja u pitanju.

Znaci ti ne mrzis Hajduk, srcu ti je drag.

Hijoj.

HRHB
13-06-2018, 19:11
Naravno da ne mrzim hajduk jer nisam odgojen da mrzim druge.Volio bih da imamo u hnl-u jak hajduk,hajduk koji ce igrati u europi i stvarati igrace poput Srne koji ce ostavit dubok trag u reprezentaciji.Ali dok god ulica bude vodila klub nista od toga.Udarate vlastite igrace zbog nekoliko losijih utakmica,a klub se ne smije oglasit i stat iza tih igraca.To je dokaz da se u hajduku ne zna tko pije a tko placa.

Dobri Pastir
13-06-2018, 19:12
“Naš Hajduk” nije Hajduk iz Splita. Što je “Naš Hajduk” zna i ne odviše inteligentan igrački div Alen Bokšić. Pa ako je on shvatio, shvatit će i drugi. A neki, na njihovu žalost, neće nikada.

HRHB
13-06-2018, 19:14
Tako je :)

Puntar2.0
13-06-2018, 19:35
Naravno da ne mrzim hajduk jer nisam odgojen da mrzim druge.Volio bih da imamo u hnl-u jak hajduk,hajduk koji ce igrati u europi i stvarati igrace poput Srne koji ce ostavit dubok trag u reprezentaciji.Ali dok god ulica bude vodila klub nista od toga.Udarate vlastite igrace zbog nekoliko losijih utakmica,a klub se ne smije oglasit i stat iza tih igraca.To je dokaz da se u hajduku ne zna tko pije a tko placa.

Ko je tebe sta pita? Prican sa onin likon kome Hajduk ne izlazi iz gubice a kad se spomene balkanska prcija, koja je zbog Mamindja stigla od Pips Chipsa do ne moze nam niko nista kao soundtracka shmeka kluba, e onda to necemo.

Balkan prcija je svetinja.

Puntar2.0
13-06-2018, 19:59

Ti mene ozbiljno pitas dal' bi tija da lik kojeg brani srpska stampa, koji je losa kopija stereotipnog Srbina bude simbol Hajduka.

Covice.

Inkvizitor
13-06-2018, 20:01
Pa ko da Dinamo nije legija raznih Soudanija što klanjaju po travnjaku, ( ne po Travniku), raznih Sigalija, Fernandesa, Hodžića, ..ne mogu ih se sad sjetit koliko je tih bankomata prodefiliralo kroz Dinamo.

HRHB
13-06-2018, 20:24
Soudani je jedan od najboljih stranaca sto su ikad igrali u Dinamu.Sigali je takoder bio solidan stoper kojeg je Dinamo u Racing prodao za 1.7 milijuna eura.Fernandes je otisao u tursku za 2 milijuna dok je hodzic ipak promasaj i mislim da njega necemo uspijeti prodat za neku veliku lovu.Naravno da je i Dinamo imao raznih promasaja no za razliku od Hajduka Dinamo je ostvario i brojne velike izlazne transfere na kojima je zaradio preko 150 milijuna eura.Spomenut cu samo sezonu 16/17 u kojoj je ostvaren rekordan profit od 47 milijuna eura.
Zadnji veliki transfer je onaj Corica u Romu od 7 milijuna,a tu su jos Benkovic,Moro,Soudani i Olmo za kojeg se nadam da ce dobit hrvatsko drzavljanstvo i da ce igrati za nasu reprezentaciju jer je momak stvarno kvalitetan.Svi ovi nabrojani ce otici za najmanje 10 milijuna,osim Soudania za kojeg se spominje cifra od 3-4 milijuna eura.
Zadnji veliki Hajdukov transfer je onaj Nikole Vlasica za 9 milijuna dok je prije njega za "rekordan" iznos otisao Nikola Kalinic za 5 milijuna 2009 godine.Ostale transfere ne vrijedi spominjati jer su manji od 4 milijuna eura,a i njih bas nije bilo puno.

Inkvizitor
13-06-2018, 20:27
Nije to nikakav Dinamov novac nego Mamićev.

Znaš kad su braća Mamići s Modrićem, kao da ga isplate, išli u banku sa torbom ( koji seljačizam) pa podigli lovu, dali mu da pogleda novčanice i rekli da će mu posle poklonit torbu, samo praznu.

HRHB
13-06-2018, 20:33
puntaru 2.0 Sta ima veze sto ga brani srpska stampa.U njihovim klubovima je stanje slicno kao u hajduku odnosno ulica im vodi klub.Vide ljudi da je covijek sposoban i da moze uvesti red u klubu.
A kad vec spominjes srbe, u srbiji pod nazivom hajduk igra 5-6 klubova.Takoder srpski mediji su pisali o hajduku razne gluposti,a najsmijesnija je bila onda da su hajduk srbi osnovali.
I znaci li sad to da je hajduk srpski klub?
Ostavi te gluposti sa strane i prihvati cinjenice koje kazu da hajduk ima ozbiljnih problema i da je stanje u klubu lose u zadnjih 12 godina.

Picaferaj
13-06-2018, 20:36
Al' nema više tema o Mamiću, Dinamu, Hajduku pa se je ovdje sad krenulo o tome?

Inkvizitor
13-06-2018, 20:38
HRHb pajdo. Kako ti braniš lika koji je, dok si se ti po Doljanima naganjao za Zukinim katilima, torbario po Bjelovaru i Zagrebu.

Koji je, glupo se ponavljat, hvalio Jugoslaviju, nudio se Jovanki za mecenu, optuživao BBB za fašizam i crnokošuljaštvo, iste BBB koji su krvarili dok je on torbario. Kako to velike Hrvati sve to njemu oproste a drugima traže svaku dlaku u jajetu.

To je jedan fenomen.

Lik koji kao jedini Hrvat gostuje na RTS u prime timeu, koji tamo radi prijeme, kome u goste dolaze Džaja i Dule Savić ( koji u jednoj emisiji kaže, kako se ne smije prihvatiti broj od 80 000 u Jasenovcu) a dočekuje četnički vikar Porfirije itd. itd.

Kako to, gdje su naši kriteriji, što se to s nama dogodilo.

HRHB
13-06-2018, 20:50
Ja branim Mamica kao predsjednika Dinama i kao poslovnog covijeka,a privatni zivot je vec nesto drugo.
Naravno da Mamić ima i brojne nedostatke ali dok se god za Dinamo i HNS budu borili Sdp i ljevicarska govna ja na toj funkciji ne vidim nikog drugog osim Mamića.
A kad vec govoris o gostovanju na tv-u logicno da ne moze nigdje u hrvatskoj gostovat jer znamo da su ti isti mediji pod kontrolom onih koji se protiv njega bore.

Inkvizitor
13-06-2018, 20:51
Braniš Mamića kao poslovnog čovjeka a privatni život je nešto drugo?????

nisi mi odgovorio

HRHB
13-06-2018, 20:59
Vi ste kao poslovan i uspijesan covijek postali predsjednik HNK Tomislava.Uveli ste klub u prvu ligu,ostvarili velike trasnfere i financijski sredili klub.U isto vrijeme dok niste na poslu rekli ste neke stvari koje se nekome nisu svidjele.I zar bi radi toga vi trebali otici sa te pozicije?

crni bombarder
13-06-2018, 21:00
Mamic nemamic, Dinamo je "stvorio" okosnicu reprezentacije, Hajduk jednog ili dva igraca, Perisica ne racunajmo jer je on samo jedan u nizu "strucnih" procjena celnika Hajduka da "i nije nesto"... sjetimo se Bobana, i inih koji su hajdukovim strucnjacima bili "pffff nista posebno".
Zadnji primjer je Bradaric.

Znaci, ovo govorim kao nekadasnji vatreni navijac Hajduka. Mene boli neka stvar koliko je novaca ukrao Mamic od jebenog Dinama, ali zaboli. Mene boli sto Hajduk ne proizvodi nogometase, sto je spao na poluigrace Caktasa i slicne, sto dovode smijesna pojacanja izvana, sto ce uskoro postati cetvrti klub u Hrvatskoj jer i Osijek se opasno priblizava po kvalitati.
I ne zelim da CRO reprezentacija lici na ovakav Hajduk, Boze sacuvaj.

HRHB
13-06-2018, 21:05
U potpunosti se slazem sa vama :)

Inkvizitor
13-06-2018, 21:12
A što ćemo s onim da su namjerno gubili utakmice kako bi Mamiću napravili alibi da mjenja trenere.

jel to isto hrvatski, borba za hrvatski dres. Ljudi grizu nokte, nerviraju se a oni već dogovorili izgubit bodove.

Ono boriš se protiv hejtera , ne razumiš bojkot reprezentacije a ti bojkotiraš trenera i reprezentaciju za koju igraš. To je hrvatstvo. Ili kad Mamić naručuje kazne od UEFE da se igra pred praznim Poljudom, to isto hrvatstvo.

crni bombarder
13-06-2018, 21:15
Takodje, i ta hajka na Mamica, ja ne sumnjam uopce da je covjek kriminalac, ima tu podlu njusku, covjek koji bi u Teheranu prodao par tona prsuta, on je takav lik... to su oni smutljivci sto znaju koju pricu prodati kome, i kako, ujutro je domoljub, u podne mu cigani sviraju na uvce, popodne je na Breninom koncertu a navecer hvali Jugoslaviju. I sve mu prodje, jer je zaista pod medijskom hajkom.

Zato u Hrvatskoj konacno ne odgovaraju stvarni kriminalci, tehnomenadzeri, zasto niko ne dovodi u pitanje poslovanje Tadeshija naprimjer eto i on je nekakav sportski radnik, cisto sumnjam da je on posten lik... ali njegovi su partizani, i vladajuca duboka drzava takozvana, svoje ne dira.

U Hrvatskoj su uvijek krivci ovi sto ili naginju desno, ili su desno, ili se samo predstavljaju da su desno... Mamicu nije pomoglo ni glorificiranje Jugoslavije, kao sto Sanaderu nije pomoglo sto je izdajnicko djubre, kao sto Plenkovicu sutra nece pomoci sto je lizao dupe Pupovcu... danas sutra ce i Bandic na klupu, iako je klasicna konformisticka guzica.
Samo nikada na optuzenicku klupu nece oni koji su zaista opljackali drzavu, pa stvorili famu o 200 obitelji. Prodje 20 i kusur godina, a jos nijedno prezime nisu rekli.

Jasno je da se Mamic skriva iza domoljublja, ali stani malo, zasto kod nas na robiju idu samo ljudi koji nisu na liniji zna se kojih struktura.

Inkvizitor
13-06-2018, 21:17
Ja dodatno guštam jer im se on uvlačio u guzicu pa su ga oni otresli iz iste guzice u koju se pokušao sklonit.

Puntar2.0
13-06-2018, 21:19
puntaru 2.0 Sta ima veze sto ga brani srpska stampa.U njihovim klubovima je stanje slicno kao u hajduku odnosno ulica im vodi klub.Vide ljudi da je covijek sposoban i da moze uvesti red u klubu.
A kad vec spominjes srbe, u srbiji pod nazivom hajduk igra 5-6 klubova.Takoder srpski mediji su pisali o hajduku razne gluposti,a najsmijesnija je bila onda da su hajduk srbi osnovali.
I znaci li sad to da je hajduk srpski klub?
Ostavi te gluposti sa strane i prihvati cinjenice koje kazu da hajduk ima ozbiljnih problema i da je stanje u klubu lose u zadnjih 12 godina.

Vide Srbi da je isti kao oni, pa ga zbog toga brane. Onaj glavni Crvene Zvezde nije stereotipni Srbin kao ovaj izprdak koji bi komotno moga glumiti u nekon filmu Beograd 90ih.

Ja da san Dinamovac kao ti malo bi usutija sto se tice imena, kako je reka pokojni Tudjman, Dinamo ima u Pancevu, tipicno komunisticko ime.

Inace, Hajduk ne zagovara regijonalnu ligu, Mamic zagovara. A tome stoji na putu ''ulica'', iliti dvi najvece navijakce grupacije u Hrvata, tako se braci Srbima zali da ga ''huligani'' sprijecavaju u osnivanju regionalne lige.

Jedno je sto Srbi pisu, a drugo je kad se uvlacis Srbima u supak, napadas hrvatske navijace kad gostujes kod Srba, uvedes najgori srpski trash shit kao soundtrack Dinama, kad si jednostavno balkanska fukara na kvadrat.

Humphrey
13-06-2018, 21:19
Ljudi te tri utakmice će brzo proletjeti, zato obojajte lice, pivce u ruku i smjestite se ispred tv i uživajte u hrt-ovom spektaklu.

Puntar2.0
13-06-2018, 21:21
Ja branim Mamica kao predsjednika Dinama i kao poslovnog covijeka,a privatni zivot je vec nesto drugo.
Naravno da Mamić ima i brojne nedostatke ali dok se god za Dinamo i HNS budu borili Sdp i ljevicarska govna ja na toj funkciji ne vidim nikog drugog osim Mamića.
A kad vec govoris o gostovanju na tv-u logicno da ne moze nigdje u hrvatskoj gostovat jer znamo da su ti isti mediji pod kontrolom onih koji se protiv njega bore.

Znaci zalazes se kao i Mamic za regijonalnu ligu. Onako poslovno.

HRHB
13-06-2018, 21:21
Hoće li netko prosvjedovati zbog nalaza državne revizije, koja je utvrdila masovne nepravilnosti u upravljanju državnom imovinom pod vodstvom SDP-ove perjanice Mladena Pejnovića. Od toga da je 16 milijardi kuna (PAZITE – 16 000 000 000 kn !!!) misteriozno nestalo između odluke Vlade do knjigovodstva u DUUDI-ju, preplaćenih intelektualnih usluga, nenaplaćenih najamnina, bespotrebno plaćenih usluga… Uglavnom, mišljenje je potpuno negativno, a objašnjeno je na 48 stranica. Kako to da medije i USKOK to ne zanima, zašto zbog krađe 16 milijardi kn nitko ne prosvjeduje, tko je tu lud? Hoće li netko prosvjedovati zbog prodaje Croatia osiguranja u bescjenje (bez potvrde Sabora!), čime je državni proračun oštećen za oko 3,5 milijardi kuna, a o čemu je također zanimljive stvari iznijela državna revizija? Hoće li netko prosvjedovati zbog predstečajnih nagodbi koje su veća pljačka od privatizacije, savršen sustav prijevara za koje nitko ne odgovara? Ovdje također govorimo o milijardama kuna, a ne o milijunima. Usput, znakovito je da su se svi ovi slučajevi dogodili za vrijeme još aktualne vlasti pod parolom “Hrvatska raste”. Ali ne, prosvjeduje se jer je najveća pljačka (optužnica je na 78 milijuna kuna) napravljena u klubu koji najbolje posluje, koji je uprihodio preko milijardu kuna, redovito podmiruje sve svoje obaveze prema državi, igračima, zaposlenicima… Da nam je bar tako država “pokradena” kao Dinamo, bili bi najbogatija država u Europi! Vjerujem i ja da se novac izvlačio, ali jedna je stvar da je Mamić došao u bogati klub kojeg je opelješio i sveo na prosjački štap… Naprotiv, klub je učinio bogatim i klub ima dobre temelje i za svoj daljnji uspjeh i za uspjeh reprezentacije. Tu je i omladinska škola koja je zalog sigurne i mirne budućnosti i Dinama i reprezentacije. Za mene to nije neviđena pljačka, neviđena pljačka je prodaja Croatia osiguranja, INE, HT-a, predstečajne nagodbe, slučaj DUUDI, uništavanje poljoprivrede, proizvodnje…Dakle, svi objektivni kriteriji su na strani Mamića. Pa ako se čovjek uza sve dobro koje je dao i Dinamu i reprezentaciji, i sam obogatio… neka je. Zaslužio je. Ponavljam, odmah bih potpisao da nam netko tako ‘pokrade’ i državu. Stoga, pričati da je Mamić opljačkao klub je toliko deplasirano, da ja naprosto ne vjerujem da itko na to može nasjesti. Stoga, pitanje za prosvjednike, zašto više volite upravu koja klub/državu dovede u situaciju da nemaju ni za kruh, a ne upravu koja je klub dovela u situaciju da je generator ne samo vlastitog uspjeha nego i uspjeha čitave naše reprezentacije? Doista mi to nije jasno.

Komentar sa jednog portala sa kojim se u potpunosti slazem

crni bombarder
13-06-2018, 21:24
E jebiga tako to ide, i Al Kapone je pao zbog poreza, Mamic je pao zbog nekih milijuna, a oni sto su zamracili milijarde kuna, ugledni su gradjani.

crni bombarder
13-06-2018, 21:29
A što ćemo s onim da su namjerno gubili utakmice kako bi Mamiću napravili alibi da mjenja trenere.

jel to isto hrvatski, borba za hrvatski dres. Ljudi grizu nokte, nerviraju se a oni već dogovorili izgubit bodove.

Ono boriš se protiv hejtera , ne razumiš bojkot reprezentacije a ti bojkotiraš trenera i reprezentaciju za koju igraš. To je hrvatstvo. Ili kad Mamić naručuje kazne od UEFE da se igra pred praznim Poljudom, to isto hrvatstvo.

Pa ne znam, to je samo teorija... u koju vjerujem, ali opet, zasto bi Kramaric ili Perisici ili Rakitic slusali Mamica, on je njima nitko i nista.

Modric i ekipa mozda... tko zna, kakve su tu igre u pitanju.

Grunf
13-06-2018, 22:38
Mamic nemamic, Dinamo je "stvorio" okosnicu reprezentacije, Hajduk jednog ili dva igraca, Perisica ne racunajmo jer je on samo jedan u nizu "strucnih" procjena celnika Hajduka da "i nije nesto"... sjetimo se Bobana, i inih koji su hajdukovim strucnjacima bili "pffff nista posebno".

Znaci, ovo govorim kao nekadasnji vatreni navijac Hajduka. Mene boli neka stvar koliko je novaca ukrao Mamic od jebenog Dinama, ali zaboli. Mene boli sto Hajduk ne proizvodi nogometase, sto je spao na poluigrace Caktasa i slicne, sto dovode smijesna pojacanja izvana, sto ce uskoro postati cetvrti klub u Hrvatskoj jer i Osijek se opasno priblizava po kvalitati.

Dinamo je uvijek stvaral okosnicu reprezentacije, nije Mamić izmislio Dinamovu školu ili prije toga školu Građanskoga. Zagreb je središte hrvatskog sporta, središte sportske struke koja razvija zvijezde u svim sportovima. Od košarke, do nogometa, rukometa, vaterpola...Mamić je ušao u dobro uhodan sustav proizvodnje igrača, kad je taj sustav kašljucal s lovom, malo mu dao love i onda pobrao vrhnje.

Puntar2.0
13-06-2018, 22:59

Pa ovo je jos bolje, vatreni Dinamovac ''bivsi Hajdukovac'' koji odjebe klub kad mu ne ide dobro.

Ti da si u Njemackoj bija bi navijac Bayern Münchena.

crni bombarder
13-06-2018, 23:14
Dinamo je uvijek stvaral okosnicu reprezentacije, nije Mamić izmislio Dinamovu školu ili prije toga školu Građanskoga. Zagreb je središte hrvatskog sporta, središte sportske struke koja razvija zvijezde u svim sportovima. Od košarke, do nogometa, rukometa, vaterpola...Mamić je ušao u dobro uhodan sustav proizvodnje igrača, kad je taj sustav kašljucal s lovom, malo mu dao love i onda pobrao vrhnje.

Kad uvijek, imali smo Vatrene koji su produkt jugo lige, nakon njih dolazi citav niz godina kada je reprezentacija vise licila na gomilu gradjevinskih radnika, ono pod Baricem i Jozicem, gdje su Zivkovic i jos neki dizelasi iz dijaspore drzali momcad.. Dado Prso bio jedini umjetnik, braca Kovac takodje dijaspora... i od Cicine ere pocinje upumpavanje Mamicevih igraca u momcad. To jest od Bilica, jer Cico nije zelio Modrica, Eduarda...

Gdje je ta dinamova skola od `95 do neke 2006 godine... najveci transfer im bio Jerko Leko u dinamo Kijev, ajde dobro Igor Biscan kojeg su utrapili Liverpoolu. I onaj promasaj od Balabana.

Cinjenica je da je Mamic igrace prodao najvecim klubovima, neki jesu promasaj, neki su prenapuhani, ali dosta njih je potvrdilo kvalitet.

Za to vrijeme Hajduk prodao Srnu i Pletikosu u Donjeck. Hajduk koji je prije 30-ak godina bio strah i trepet, igraci svaki po 2 metra, svi ih se plasili. Danas je tuzno gledati predstave tog kluba.

Grunf
13-06-2018, 23:34
Kad uvijek, imali smo Vatrene koji su produkt jugo lige, nakon njih dolazi citav niz godina kada je reprezentacija vise licila na gomilu gradjevinskih radnika, ono pod Baricem i Jozicem, gdje su Zivkovic i jos neki dizelasi iz dijaspore drzali momcad.. Dado Prso bio jedini umjetnik, braca Kovac takodje dijaspora... i od Cicine ere pocinje upumpavanje Mamicevih igraca u momcad. To jest od Bilica, jer Cico nije zelio Modrica, Eduarda...

Gdje je ta dinamova skola od `95 do neke 2006 godine... najveci transfer im bio Jerko Leko u dinamo Kijev, ajde dobro Igor Biscan kojeg su utrapili Liverpoolu. I onaj promasaj od Balabana.

Cinjenica je da je Mamic igrace prodao najvecim klubovima, neki jesu promasaj, neki su prenapuhani, ali dosta njih je potvrdilo kvalitet.

Za to vrijeme Hajduk prodao Srnu i Pletikosu u Donjeck. Hajduk koji je prije 30-ak godina bio strah i trepet, igraci svaki po 2 metra, svi ih se plasili. Danas je tuzno gledati predstave tog kluba.

Ni Barcina škola ne izbacuje zvijezde svake godine, di će Dinamova, ali činjenica je da od postanka Dinama, klub svako desetljeće izbaci par europskih ili svjetskih klasa. To je kontinuitet dug 70-ak i više godina i nikakve promjene čelništva to ne mijenjaju jer postoji tradicija rada u školi nogometa koja ima veliki bazen talenata. Nije badava Mamić išao preko Segeste i Osijeka, čekajući priliku da se vrati u Dinamo. Znao je di je zlatna koka.

juanpablom
14-06-2018, 00:09

mi neistinski poklonici ćemo se identificirati s ovim što ide u Rusiju

juanpablom
14-06-2018, 00:45
ma to je glupost o Mamićevoj školi nogometa, moš mislit kako je on oformio skaute i školu.

Komari
14-06-2018, 00:51
Hoće li netko prosvjedovati zbog nalaza državne revizije, koja je utvrdila masovne nepravilnosti u upravljanju državnom imovinom pod vodstvom SDP-ove perjanice Mladena Pejnovića. Od toga da je 16 milijardi kuna (PAZITE – 16 000 000 000 kn !!!) misteriozno nestalo između odluke Vlade do knjigovodstva u DUUDI-ju, preplaćenih intelektualnih usluga, nenaplaćenih najamnina, bespotrebno plaćenih usluga… Uglavnom, mišljenje je potpuno negativno, a objašnjeno je na 48 stranica. Kako to da medije i USKOK to ne zanima, zašto zbog krađe 16 milijardi kn nitko ne prosvjeduje, tko je tu lud? Hoće li netko prosvjedovati zbog prodaje Croatia osiguranja u bescjenje (bez potvrde Sabora!), čime je državni proračun oštećen za oko 3,5 milijardi kuna, a o čemu je također zanimljive stvari iznijela državna revizija? Hoće li netko prosvjedovati zbog predstečajnih nagodbi koje su veća pljačka od privatizacije, savršen sustav prijevara za koje nitko ne odgovara? Ovdje također govorimo o milijardama kuna, a ne o milijunima. Usput, znakovito je da su se svi ovi slučajevi dogodili za vrijeme još aktualne vlasti pod parolom “Hrvatska raste”. Ali ne, prosvjeduje se jer je najveća pljačka (optužnica je na 78 milijuna kuna) napravljena u klubu koji najbolje posluje, koji je uprihodio preko milijardu kuna, redovito podmiruje sve svoje obaveze prema državi, igračima, zaposlenicima… Da nam je bar tako država “pokradena” kao Dinamo, bili bi najbogatija država u Europi! Vjerujem i ja da se novac izvlačio, ali jedna je stvar da je Mamić došao u bogati klub kojeg je opelješio i sveo na prosjački štap… Naprotiv, klub je učinio bogatim i klub ima dobre temelje i za svoj daljnji uspjeh i za uspjeh reprezentacije. Tu je i omladinska škola koja je zalog sigurne i mirne budućnosti i Dinama i reprezentacije. Za mene to nije neviđena pljačka, neviđena pljačka je prodaja Croatia osiguranja, INE, HT-a, predstečajne nagodbe, slučaj DUUDI, uništavanje poljoprivrede, proizvodnje…Dakle, svi objektivni kriteriji su na strani Mamića. Pa ako se čovjek uza sve dobro koje je dao i Dinamu i reprezentaciji, i sam obogatio… neka je. Zaslužio je. Ponavljam, odmah bih potpisao da nam netko tako ‘pokrade’ i državu. Stoga, pričati da je Mamić opljačkao klub je toliko deplasirano, da ja naprosto ne vjerujem da itko na to može nasjesti. Stoga, pitanje za prosvjednike, zašto više volite upravu koja klub/državu dovede u situaciju da nemaju ni za kruh, a ne upravu koja je klub dovela u situaciju da je generator ne samo vlastitog uspjeha nego i uspjeha čitave naše reprezentacije? Doista mi to nije jasno.

Komentar sa jednog portala sa kojim se u potpunosti slazem

Dodat ću
Fižuliću su oprostili 51 miljun kuna duga
Mamiću će uzet
Nije da branim Mamića
Al mislim da je veće zlo Fižulić za Hrvatsku
A on je rado viđen ekonomsko gospodarski stručnjak i analitičar i komentator u medijima.
Mamić nije

Računica je u stvari jasna
Raji se bacaju mrvice.. Kapitalci ostaju i opstaju u vrhu o trošku i na račun raje

Zato ne zarezujem ovo radikalno krilo Torcide i BBB a koji će navijati za bilo koga na Svjetskom osim za Hrvatsku.
Kako znam ponešto primjeraka navedene vrste znam kako je baš zbig njih sasvim domoljubno i ispravno zdušno navijati i podržavati hrvatsku nogometnu reprezentaciju
uvijek vjerni

Aleksa
14-06-2018, 01:02
Ako bih nekog doveo u Srbiju iz Hrvatske i dao mu poziciju (u ovom slučaju npr. direktora Partizana), to je Zdravko Mamić.
Čovek pravi pare na zapadu i donosi u Hrvatsku, a i Dinamo pod njim nije baš neuspešan za lokalne prilike...
Zaobišao neki poreščić? Pa nije baš u redu da se kola lome na njemu, ne bih rekao da u Hrvatskoj vlada neki poreski red.

Vama smeta što je čovek cool, ponaša se normalno, i veseljak je. :D

Dobri Pastir
14-06-2018, 02:07
Ako bih nekog doveo u Srbiju iz Hrvatske i dao mu poziciju (u ovom slučaju npr. direktora Partizana), to je Zdravko Mamić.
Čovek pravi pare na zapadu i donosi u Hrvatsku, a i Dinamo pod njim nije baš neuspešan za lokalne prilike...
Zaobišao neki poreščić? Pa nije baš u redu da se kola lome na njemu, ne bih rekao da u Hrvatskoj vlada neki poreski red.

Ovak Alekša nekako uvijek uskače kada je hrvatskim tifosima najpotrebnije. Valja podštrekat neke teze. Meni to sumLJIvo. =)

Dobri Pastir
14-06-2018, 02:10
Ne bi bio prvi put. Koja je to bolest ... :D

instruktor
14-06-2018, 03:57
Sve izgubili dabogda.

Dobri Pastir
14-06-2018, 06:24
Sve izgubili dabogda.

Onako, poput Hajduk

clash
14-06-2018, 08:31
http://www.youtube.com/watch?v=s4pOPUllWpQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=RPWsAKVO5KI&feature=youtu.be

:cool::kruna

Grunf
14-06-2018, 09:01
Imate posebne teme za Mamića i Hajduk, malo dosađujete s tim vašim opsesijama oko tog lika. Ovo je tema o svjetskom nogometnom prvenstvu. Ajmo naši :hrv

Inkvizitor
14-06-2018, 10:05

Može može...

pa on tamo i spada a pošto su mu opcije sad jelte sužene..najbolje bi bilo da se preseli u svoje prirodno okruženje

cajke, kafane, gole trbušine, ženske i muške, razbijotka, raspaljotka, krkanluk, seljakluk, cigan gudi na uvce a on sklopljenih očiju vrti glavom..

Džaba vam ga dajemo i još plaćamo..

Evo sada sam malo guglo
kako od mene pravite ruglo
od jednog do drugog ekrana škripa
Barišić mi donio dupli paket VIP-a

Ima tu nekih dobrih štoseva
latentno moguće polomljenih noseva
kad odjednom zazvoni Mobitel " FINE"
Fpremaj se idef pravo preko Drine

Kreni odmah ifbjegavaj mostove
pusti u kurac kretenske postove
i fibaj odma nek fi mi zdrav
feka te jedan drveni fplav

fekaju te Gaja, Vlaja, Raja, i Džaja
viruj fine ekipa do jaja
fnjima će biti pravo veselo
kome da šibnem pestoevra na čelo

A to i nije onaj splav
ovaj je drveni nešto klimav
al nema veze ko ga jebe
samo u Begeš da prebacim sebe

A tamo derneka šta ima bruka
tri put dnevno ja bi se svuka
U tigraste i roza gaćice
za sat stučem tri njihove plaćice

Oko mene sve žene lipše i finije
strogo izbjegavam najjeftinije
ove ruke što su pipale misice
kako će na njima stajati lisice

neki cigan na uvce mi duvo
zakačim mu 500 evra za uvo
dok si reko keks nji deset duva
usta mi namah postaše suva

U vrtlog se stvori nepostojani mi friz
a je pokušah uhvatit kliz
jednu dobru maraton normu
od Temišvara još čuvam formu

Jedva sam garavoj ekipi zbriso
i kao da sam malo pokiso
Pa sam onda Jugoslaviju falio
neki me s kokardom šakom zavalio.

Pogledam bolje pa to je Šeki
leži na nekoj prljavoj deki
malo se u neki film zanija
od Kleptona je kaže nastala kleptomanija

Kaže od kad se vratio iz holandske lige
ovdje za njega nema igre
ne brini Šeki, tako sam reka
tatta uvaljuje u Grčku za beka.

u zamjenu što vatam ženske polove
odsad navijam za njihove Orlove
ovdje sam dingospo a tamo latentni broj
što nosi okomito prugasti kroj

Inkvizitor
14-06-2018, 10:12
http://www.youtube.com/watch?v=s4pOPUllWpQ&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=RPWsAKVO5KI&feature=youtu.be

:cool::kruna

Ovaj gore prvi link je posebno oduran. Kako se uvlači Jugoslavenima u guzicu. Još trabunja o nekoj povijesnoj čistoti. "Ona je čista u povijesnim istinama" što to znači, da nije napravila u ratu i poraću ništa loše?????

Duvanjska seljačina, duvanjska krkančina se dokopala para i mikrofona. Pogledaj ti i poslušaj što on trabunja.

Al džaba, spakirali mi Jugoslaveni igru iako im se htio uvuć u guzicu. Mada je to meni još sve sumnjivo.

HRHB
14-06-2018, 13:42
Jeste li znali?

Nikola Katić je bio na probi u Hajduku, ali struka kluba procjenila je da Katić nije dovoljno dobar za drugu momčad Bijelih, koji se vratio u Neretvanac i uskoro završio u Slaven Belupu, izrastao u ponajboljeg stopera 1.HNL, zaslužio pozive u U21 i seniorsku reprezentaciju te privukao interes mnogih klubova. Potpisao je jučer za Glasgow Rangerse kojeg vodi legenda Liverpoola, Steven Gerard i okrenuo novu stranicu u svojoj karijeri koja će doći i do većih klubova od Rangersa...

Još jedan nevjerojatni kiks Hajduka, ali bitno da su drugi krivi što nema rezultata, pa idemo sad hejtat reprezentaciju i pljuvati sve oko sebe... žalosno, zar ne?

st.anger
14-06-2018, 13:52
Jeste li znali?

Nikola Katić je bio na probi u Hajduku, ali struka kluba procjenila je da Katić nije dovoljno dobar za drugu momčad Bijelih, koji se vratio u Neretvanac i uskoro završio u Slaven Belupu, izrastao u ponajboljeg stopera 1.HNL, zaslužio pozive u U21 i seniorsku reprezentaciju te privukao interes mnogih klubova. Potpisao je jučer za Glasgow Rangerse kojeg vodi legenda Liverpoola, Steven Gerard i okrenuo novu stranicu u svojoj karijeri koja će doći i do većih klubova od Rangersa...

Još jedan nevjerojatni kiks Hajduka, ali bitno da su drugi krivi što nema rezultata, pa idemo sad hejtat reprezentaciju i pljuvati sve oko sebe... žalosno, zar ne?

Hajduk ima svoju temu.

Inkvizitor
14-06-2018, 15:00
Pa ne znam, to je samo teorija... u koju vjerujem, ali opet, zasto bi Kramaric ili Perisici ili Rakitic slusali Mamica, on je njima nitko i nista.

Modric i ekipa mozda... tko zna, kakve su tu igre u pitanju.

Ne znam ni ja zašto ali su ih gubili. Tj naravno da znam zašto su ih gubili.

Uostalom ne mora ni cijela reprezentacija bojkotirat nekad je dovoljan što bi rekao Džarovski samo zadnji igrač obrane, nek odigra savršeno utakmicu i samo se jednom krivo najmesti na ofsajd i dosta je. A njih je bilo daleko više od jednog.

dakle ti ljigavci i smradovi su bojkotirali vlastiti dres , vlastitu zemlju i vlastiti narod a sve zarad jednog kriminalca, jer se on ustao na lijevu nogu ili zbog kojeg već kurac i palo mu napamet smijeniti izbornika.

i što su oni uradili. Digli javni svoj glas, suprostavili mu se. Ma kakvi. Uradili su onako kako je nezajažljivi psiho sa Zidina od njih tražio.

I kakvo su oni poštovanje zaslužili? Mogu poštovat dres, i poštujem ga i dalje, jer to nije njihov dres, oni taj dres nisu izborili, taj dres su izborili naši mrtvi, naši invalidi i naši živi, ne oni.

Dres poštujem, njih ne poštujem.

Gledam ja utkamicu sa Škotskom u Zagrebu ono za Brazil kad je bilo. Škotska ne znam jel ikad ikoga dobila u gostima. I ono nije ti jasno, vidiš da tu nešto ne štima, ali nisi toliko bolesnik , ne kužiš da su oni prodali tu utakmicu. Nisi toliko bolestan da to skužiš. Jedna kontra puf gol. Za par dana uzvratna u Škotskoj, jedan skok puf gol. Ostatak čekanje kraja utakmica. Tebi lebde upitnici nad glavom koji k. ne kužiš jer nisi toliko umobolan.

Druga situacija ..Štimac otperjao, znači on je bio spreman riskirat Svjetsko i odvest nas u dodatne iako smo sve imali u ruci samo zato jer mu se ćefnulo smijenit Štimca ( nastranu što Štimac nije bolji od njega u puno stavri ali druga priča).

Doveo je Kovača, ono kumovi su tamo vamo, al ovaj izgleda nije htio sve slušat. I ovaj javno, čak se niti ne krije izjavi, ono žalopojka, Kovač nema moju podršku, ja ga doveo, ja ja..jasno je bilo da Kovaču nema više perspektive na klupi.

Dva gostovanja Azerbejdžan i Norveška, ono skoro smo se plasirali. S Azerbejdažnom remi..ti vidiš da nešto nije u redu i kad dođu u neke pozicije da pucaju pucaju da promaše ko onaj iz Kotor Varoši onaj što po Beogradu ostavlja desetke tisuća eura na cajkama ( protjerali Hrvate iz KV ima i zašto) opali ko zadnjom nogom..i tebi pukne pred očima...jeee ba te pa ovi namjerno gube utakmice mlatne te istina onako budalastog ko kurcem o čelo..slijedeća se naravno gubi od Norveške glatko..riskira se odlazak na Euro jer je njemu ćefnulo smijenit Kovača.

I zato nemojte mi govorit kako ima tema o Mamiću..on je ovo toliko kontaminirao svojim smradom da će trebati godine da se taj zadah istjera..

clash
14-06-2018, 15:16
A dalić... kakav je to tek trener... al- ovaj, al- onaj... je ga maminjo naša :silud :facepalm

:pop

st.anger
14-06-2018, 15:58
Ne znam ni ja zašto ali su ih gubili. Tj naravno da znam zašto su ih gubili.

Uostalom ne mora ni cijela reprezentacija bojkotirat nekad je dovoljan što bi rekao Džarovski samo zadnji igrač obrane, nek odigra savršeno utakmicu i samo se jednom krivo najmesti na ofsajd i dosta je. A njih je bilo daleko više od jednog.

dakle ti ljigavci i smradovi su bojkotirali vlastiti dres , vlastitu zemlju i vlastiti narod a sve zarad jednog kriminalca, jer se on ustao na lijevu nogu ili zbog kojeg već kurc ai palo mu napamet smijeniti izbornika.

i što su oni uradili. Digkli javni svoj glas, suprostavili mu se. Ma kakvi. uradili su onako kako je nezjažljivi psiho sa Zidina od njih tražio.

I kakvo su oni poštovanje zaslužili? Mogu poštovat dres, i poštujem ga i dalje, jer to nije njihov dres, oni taj dres nisu izborili, taj dres su izborili naši mrtvi, naši invalidi i naši živi, ne oni.

Dres poštujem njih ne poštujem.

Gledam ja utkamicu sa Škotskom u Zagrebu ono za Brzail kad je bilo. Škotska ne znam jel ikad ikoga dobila u gostima. I ono nije ti jasno, vidiš da tu nešto ne štima, ali nisi toliko bolesnik , ne kužiš da su oni prodali tu utakmicu. nisi toliko bolestan da to skužiš. jedna kontra puf gol. Za par dana uzvrtna u Škotskoj, jedna skok puf gol. ostatak čekanje kraja utakmica. Tebi lebde upitnici nad glavom koji k. ne kužiš jer nisi toliko umobolan.

Druga situacija ..Štimac otperjao, znači on je bio spreman riskirat Svetsko i odvest nas u dodatne iako smo sve imali u ruci samo zato jer mu se ćefnulo smijenit Štimca ( nastranu što Štimac nije bolji od njega u puno stavri ali druga priča).

Doveo je Kovača, ono kumovi su tamo vamo, al ovaj izgleda nije htio sve slušat. I ovaj javno, čak se niti ne krije izjavi, ono žalopojka, Kovač nema moju podršku, ja ga doveo, ja ja..jasno je bilo da Kovaču nema više perspektive na klupi.

Dva gostovanja Azerbejdžan i Norveška, ono skorto smos e plasirali. S Azerbejdažnom remi..ti vidiš da nešto nije u redu i kad dođu u neke pozicije d apucajum pucaju da promaše ko onaj iz Kotor Varoša onaj što po Beogradu ostavlja desetke tisuća eura na cajkama ( protjerali Hrvate iz KV ima i zašto) opali ko zadnjom nogom..i tebi pukne pred očima...jeee ba te pa ovi namjerno gube utakmice mlatne te istina onako budalastog ko kurcem o čelo..slijedeća se naravno gubi od Norveške glatko..riskira se odlazak na Euro jer je njemu ćefnulo smijenit Kovača.

I zato nemojt emi govorit kako ima tema o Mamiću..on je ovo toliko kontaminirao svojim smradom da će trebati godine da se taj zadah istjera..

Kovacic je iz Kotor Varosa, a ne iz Kotor Varosi.

instruktor
14-06-2018, 19:36
Jeste li znali?

Kakve veze Hajduk ima sa kriminalcima u HNSu i kriminalcima na terenu.

Sve izgubili dabogda! :)

Četnička repkica.

philly
14-06-2018, 19:48
Pridružujen se željama da sve izgube.

HRHB
14-06-2018, 20:17
Izgubili ste vi mozak davno

Picaferaj
14-06-2018, 20:30

Četnička repkica.

Nije dovoljno da sve izgube. Triba priklat Modrića a Lovrenu slomit noge i ruke. Inače..u Hajduka nikad bilo kriminalaca. Sve poštenjačina do poštenjačine..i to sposobne poštenjačine.

Grunf
14-06-2018, 20:52
Pridružujen se željama da sve izgube.

A zašto? Mamića više nema ni u repki ni u savezu ni u Hrvatskoj, lik je osuđen na zatvor. Kaj vas sad smeta kod naše reprezentacije?

Komari
14-06-2018, 23:59
Nije dovoljno da sve izgube. Triba priklat Modrića a Lovrenu slomit noge i ruke. Inače..u Hajduka nikad bilo kriminalaca. Sve poštenjačina do poštenjačine..i to sposobne poštenjačine.
To je ona ekipa Stazić stajl.. Samo čekam da objave uz Lukinu sliku di mu je nož pod vratom da im rodbina nije dovoljno dobro odradila posa u okolici Zadra.
Dno dna.
I još ih ovdje neki "veliki domoljubi" podržavaju

Zato kažem
Kontra mraku
Navijam za Luku i reprezentaciju

Sekstant
15-06-2018, 00:42
Napet je tebi oti Luka, a?
Ja naravno zelin uspijeh repestacji :D
Ne iz patriotskih pobuda nego cisto da vidin ko ce pivati na doceku. Ceca ili Mitar Miric?

Komari
15-06-2018, 00:56
Napet je tebi oti Luka, a?
Ja naravno zelin uspijeh repestacji :D
Ne iz patriotskih pobuda nego cisto da vidin ko ce pivati na doceku. Ceca ili Mitar Miric?
Nije toliko kao tebi i ekipici :)

UBR ko ti je draži Ceca ili Mitar?
:kava ☕

juanpablom
15-06-2018, 01:04

Četnička repkica.

Baš si majmun

Inkvizitor
15-06-2018, 08:33
Nije toliko kao tebi i ekipici :)

UBR ko ti je draži Ceca ili Mitar?
:kava ☕

Pitaj Rakitića i Kovačića.

Inkvizitor
15-06-2018, 08:53
Javio se Maminjo iz sarajevskog rešta.

Samo da se javim mojim Jugoslavenima
od šest baklji ognjenim plamenovima
Kad me sjebu ja samo dodam gas
I dreknem ko lud "Računajte na nas"

Sada sam u gradu kojeg je branio Valter
ponosan na te fakte popravljam halter
al moram priznat, malo sam u strahu
na tuširanje nosim sapun u prahu

Žarka mi je želja posjetit mardelj
U kom su ležali Tito i Kardelj
ja i usred ovog sveopćeg sranja
sanjam Soudanija gdje na Čairu klanja

Čujem hejtate, hejtate jako
da je hejter bit lako hejter bi bio svako
Bio bi vam se javio al imam jedan poziv
lozinku pamtim al sam zaboravio odziv

Picaferaj
15-06-2018, 15:20
To je ona ekipa Stazić stajl.. Samo čekam da objave uz Lukinu sliku di mu je nož pod vratom da im rodbina nije dovoljno dobro odradila posa u okolici Zadra.
Dno dna.
I još ih ovdje neki "veliki domoljubi" podržavaju

Zato kažem
Kontra mraku
Navijam za Luku i reprezentaciju

I Bernardić je na facebooku lajkao nož pod grlom Luke. A drug Lalić briljirao u "Otvoreno"-m sinoć.

Grunf
15-06-2018, 15:32
Luka je Darth Vader Orjuni. :D Predobar je pa je jedini način da ga maknu da ga zgade narodu, ali im ne uspijeva.

clash
15-06-2018, 15:57
Pa svakom normalnom navijacu se zgadio u onoj predstavi na sudu... le petit merde

Picaferaj
15-06-2018, 16:21
Pa svakom normalnom navijacu se zgadio u onoj predstavi na sudu... le petit merde

Pa ti nisi samo istinski poklonik reprezentacije nego i normalan navijač. Pucaš od normalnosti. Ne smim zatvorit oči jer ću vidit Beru, Lalića i tebe kako normališete zajedno..onako istinski. :)

Dobri Pastir
15-06-2018, 16:40
#cenzura na slobodoljubivom forumu

clash
15-06-2018, 16:57
:pusa1
Pa ti nisi samo istinski poklonik reprezentacije nego i normalan navijač. Pucaš od normalnosti. Ne smim zatvorit oči jer ću vidit Beru, Lalića i tebe kako normališete zajedno..onako istinski. :)

Onako istinski su ti maloumne replike, mada mi je jasno da od ljudi koji svrsavaju na zdravka, luku i hns mogu ocekivat limitirani intelektualni nivo...

Picaferaj
15-06-2018, 18:43
:pusa1

Onako istinski su ti maloumne replike, mada mi je jasno da od ljudi koji svrsavaju na zdravka, luku i hns mogu ocekivat limitirani intelektualni nivo...

Jasan je tebi crveni kurčić druga Bere kojeg bi slatko počučao... i ništa više. Tvoje replike, i upisi, su duhu avangarde radničke klase.."ja sam normalan, ja sam istinski...a vi ste fašisti debelo ispod moje razine jer nit' ste istinski nit' ste normalni." :)

Dobri Pastir
15-06-2018, 19:35
Na temi o SP-u je dozvoljeno pripadnicima marginalnih profesionalnih navijačkih skupina zaželjeti, između ostalog, hrvatskoj reprezentaciji poraz. A replike tim istim socio(pat)sima se brišu.

Inkvizitor
15-06-2018, 19:47
Hrvatskoj reprezentaciji su igrači namjerno priuštili poraze po nalogu Mamića. Za poraze se ne treba željet, sami se oni pobrinu.

Inače neslaganja može bit ali prostkuluka i vrijeđanja ne, to nije naša razina. Pazite molim vas na izričaj.

Dobri Pastir
15-06-2018, 19:57
Ti si posta’ komičan u zadnje vrime. Tko bi se i tome nada’. =)

Inkvizitor
15-06-2018, 20:15
Tvoje me mišljenje o meni ne zanima.

Picaferaj
15-06-2018, 20:36
Hrvatskoj reprezentaciji su igrači namjerno priuštili poraze po nalogu Mamića. Za poraze se ne treba željet, sami se oni pobrinu.

Inače neslaganja može bit ali prostkuluka i vrijeđanja ne, to nije naša razina. Pazite molim vas na izričaj.

To je tvoja teorija. U koju ja vjerujem skoro koliko i u onu Darwinovu.

Picaferaj
15-06-2018, 20:42
Gledam utakmice na streamu neke engleske TV postaje na kojoj je Slaven Bilić sa glajnc novom kosom jedan od komentatora u studiju. Ako nekoga zanima jer ne voli ovaj i ovakav HRT...http://goatdee.net/

Inkvizitor
15-06-2018, 21:21
To je tvoja teorija. U koju ja vjerujem skoro koliko i u onu Darwinovu.

Moš ti virovat ili nevirovat ali namjernim gubljenjem bodova i utakmica oni su smjenjivali izbornike kad im je to Jugoslavenčina naredila.

Dovoljno se sjetiti onog Srninog padanja na guzicu na utakmici s Norveškom. Zato je pomalo i tragikomično kad im netko želi poraze, vjerojatno je i njima neugodno.

Tu mi je žao nekih igrača. Npr siguran sam u Ćorluku da to nikad ne bi uradio a ovi cajkaroši tipa Srna, Kovačić, Rakitić, to srama i obraza nema.

Picaferaj
15-06-2018, 22:05
Moš ti virovat ili nevirovat ali namjernim gubljenjem bodova i utakmica oni su smjenjivali izbornike kad im je to Jugoslavenčina naredila.

Dovoljno se sjetiti onog Srninog padanja na guzicu na utakmici s Norveškom. Zato je pomalo i tragikomično kad im netko želi poraze, vjerojatno je i njima neugodno.

Tu mi je žao nekih igrača. Npr siguran sam u Ćorluku da to nikad ne bi uradio a ovi cajkaroši tipa Srna, Kovačić, Rakitić, to srama i obraza nema.

Pa daj onda neko zdravorazumsko objašnjenje zašto bi Srna ili Rakitić slušali "naređenja" Mamića? Ja nisam siguran da ne bi uradili al' još sam manje siguran da bi uradili. Teorija bez ikakvog uporišta. Baš kao i Darwinova. Što se mene osobno tiče, jedino što mi je važno je kako reprezentativci igraju za reprezentaciju. Koju/kakvu mjuzu slušaju, koje pičke preferiraju, za koga glasuju, kakvu robu nose, čije semafore financiraju..zaboli me za to.

clash
15-06-2018, 22:36
Jasan je tebi crveni kurčić druga Bere kojeg bi slatko počučao... i ništa više. Tvoje replike, i upisi, su duhu avangarde radničke klase.."ja sam normalan, ja sam istinski...a vi ste fašisti debelo ispod moje razine jer nit' ste istinski nit' ste normalni." :)

Jedina radnicka avandgarda koju priznajem utemeljena je 1920.

Problem jest, sta se ovo sranje oko mamica ispolitiziralo, pa se umjesto o kriminalu prica o nekakvom domoljubju, spominju se crveni, fasisti... kome to paše? Mamiću definitivno, jer polako iz kriminalca prelazi u fazu 'političkog osuđenika', a ova crvena kamarila koju spominjes ionako jedva ceka ovake stvari, pa sad i oni vuku reklamu iz ove politizacije.. svi koji u relaciji hns-mamic-dinamo ne prepoznaju kriminal, rade veliku uslugu mamicu i ovim crvenima u promociji njihove istine.

kiler
15-06-2018, 23:30
:hrhb

http://www.youtube.com/watch?v=Wuv1RcWtUSY

Inkvizitor
15-06-2018, 23:32
Odlična utakmica Portugal-Španjolska, podsjeća na nekadašnja svjetska prvenstva kad u ona bila najvažnija za igrače, što u zadnje vrijeme nije bio slučaj.

Picaferaj
15-06-2018, 23:51
Jedina radnicka avandgarda koju priznajem utemeljena je 1920.

Problem jest, sta se ovo sranje oko mamica ispolitiziralo, pa se umjesto o kriminalu prica o nekakvom domoljubju, spominju se crveni, fasisti... kome to paše? Mamiću definitivno, jer polako iz kriminalca prelazi u fazu 'političkog osuđenika', a ova crvena kamarila koju spominjes ionako jedva ceka ovake stvari, pa sad i oni vuku reklamu iz ove politizacije.. svi koji u relaciji hns-mamic-dinamo ne prepoznaju kriminal, rade veliku uslugu mamicu i ovim crvenima u promociji njihove istine.

Samo mi nemoj o kriminalu. Imaš ne jedan, ne dva nego tri nedavna službena izvješća državne revizije, ne udrugaške nego DRŽAVNE, o ogromnom kriminalu/marčćapiji proračunskih sredstava a Uskok i DORH ništa al' to tebe i takve nimalo ne tangira. Jerbo je Mamić oštetia navodno Dinama za stotinjak milijunčića i proračun za oko duplo više love nego Matija Babić..kojem je krivnja, za razliku od Mamiću, dokazana pa je osuđen na guljenje krumpira koje ne mora gulit. Jedina relevantna stvar u ovoj našoj maloj raspravici je da si ti na istoj strani na kojoj je Bero i Lalić. A ja nisam.

instruktor
16-06-2018, 00:01
A zašto? Mamića više nema ni u repki ni u savezu ni u Hrvatskoj, lik je osuđen na zatvor. Kaj vas sad smeta kod naše reprezentacije?

Pa možda to što mali štakor Lukica ili ona papčina kojem žena prima kurčine dok on naganja loptu igraju za tu prčijetinu. Da ne spominjem mrežu mafijaša koja i dalje vodi ovaj nazovimo ga "hrvatski" nogomet. Za reprezentaciju se borimo i borit ćemo se, a navijat ćemo kad se kompletni hrvatski nogomet očisti od štetočina koji su ga prisvojili. Tako da, do tada, do tog trenutka i do konačne pobjede - sve izgubili dabogda, ovo nije moja reprezentacija.

Picaferaj
16-06-2018, 00:01
da, izvrsna utakmica. Igrači jesu danas profesionalci ilitiga, ispravnije, plaćenici pa igraju uglavnom za onoga ko im plati više. Al' to ne znači da im nije stalo do pobjeda i trofeja..pogotovo na svjetskom prvenstvu.

crni bombarder
16-06-2018, 00:19
ne volim ga nacrtanoga vidjeti, iritantan i odbojan lik, ali je majstor svoje klase. Mislim na kristinu naravno.

Priznao utaju poreza, cisto sumnjam da ce ga Portugalci pljuvati zbog toga... kao neki nazovihrvati Modrica.

Jbg, zato ovaj gine za portugalski dres. Ali sjajan je.

Spanjolska je mocna ali nesto tu fali, sto su ranije imali.

Puntar2.0
16-06-2018, 00:21
Pa evo Portugalca su osudili na dvi godine uvjetno i 18 milijuna Eurica, ocito ga motiviralo.

Mozda bi bilo dobro da Luka dobije bezuvjetno tri godine, igrat ce kao nikad prije.

philly
16-06-2018, 01:04
Nikad jačih dvostrukih, trostrukih ili koliko već kriterija kod profesionalnih navijača. Koliko je mafijaša i kriminalaca prošlo kroz jednog nekoć diva od kluba, a to se spomenit očito ne smije.

Lažite sebe, nemojte druge. Neće vam proć.

PS: Taj klub je bio miljenik jugoslovenskog režima (u odnosu prema dinamu, svakako) , a za predsjednika je imao ubojicu—zvao se i kao doživotni predsjednik.

A šta kažeš na narodnjačke provode igrača hrvatske reprezentacije?
Ako naprave neki uspjeh, možda najbolje da proslave na beogradskin splavovima?
Glazba i društvo po mjeri, gazda in ionako voli bit u društvu beogradskog podzemlja uz zvukove Mitra Mirića i sličnih.

Dobri Pastir
16-06-2018, 01:15
A šta kažeš na narodnjačke provode igrača hrvatske reprezentacije?
Ako naprave neki uspjeh, možda najbolje da proslave na beogradskin splavovima?
Glazba i društvo po mjeri, gazda in ionako voli bit u društvu beogradskog podzemlja uz zvukove Mitra Mirića i sličnih.

Koga boli briga kako se oni sprovode. Trebalo bi pola Splita zatvoriti ako su cajke u pitanju. Da ne spominjem druge gradove i mjesta.

To nije opravdanje. Reprezentacija je odraz nacije. A takva nam je nacija; i u takvom je stanju. Trenutno.

philly
16-06-2018, 01:39
Koga boli briga kako se oni sprovode. Trebalo bi pola Splita zatvoriti ako su cajke u pitanju. Da ne spominjem druge gradove i mjesta.

To nije opravdanje. Reprezentacija je odraz nacije. A takva nam je nacija; i u takvom je stanju. Trenutno.

Koga briga kako se ponašaju idoli i uzori mladih ljudi, oni koji bi tribali ginit za sveti dres?
Uspoređuješ anonimuse sa ljudima koji bi morali i tribali bit primjer i dika?

Da, stvarno nebitna stvar. :facepalm

Predstavljaš Hrvatsku i slaviš pobjede uz srbo-četničke cajke?
Čekaj, na stranu HNS i ostalo, ko može navijati za takve moralne nakaze?

Znači bolia bi te kurac i da slave po beogradskin splavovima kako vidin.
Reprezentacija je odraz nacije- da, upravo zato je i triba rušit.

DABOGDA SVE IZGUBILI STOKO CAJKAROŠKA I MAMIĆEVE KUJICE

Dobri Pastir
16-06-2018, 02:02
Najprije priznaj da ti je klub truba (Vuvuzela ;) ), i da ti je on izvor svih mogućih i nemogućih frustracija. Onda ćemo raspravljati.

PS: već ste jednom srušili hrvatsku državu. =)

crni bombarder
16-06-2018, 02:03
otvorite temu ovim sto zele da sve izgube, ako ce oni smarati na ovoj temi kao na drugim forumima, bez mene

ja bi o nogometu ovdje malo, kad je vec pocelo

philly
16-06-2018, 02:20
Najprije priznaj da ti je klub truba (Vuvuzela ;) ), i da ti je on izvor svih mogućih i nemogućih frustracija. Onda ćemo raspravljati.

PS: već ste jednom srušili hrvatsku državu. =)

Vidin da nemaš odgovor pa trollaš, ništa novo.
Daj mi reci kako se ti, državotvorni Hrvat, tješiš kad igrači Hrvatske nogometne reprezentacije slave pobjede uz srbo-četničku glazbu, na čelu s gazdom?
Da su pravi, valjda bi zapivali koji ustaški bećarac?

Ajde molim te specifiraj tko smo to mi koji smo već jednom srušili hrvatsku državu.
Navijači Hajduka?

Dobri Pastir
16-06-2018, 02:28
Vidin da nemaš odgovor pa trollaš, ništa novo.
Daj mi reci kako se ti, državotvorni Hrvat, tješiš kad igrači Hrvatske nogometne reprezentacije slave pobjede uz srbo-četničku glazbu, na čelu s gazdom?
Da su pravi, valjda bi zapivali koji ustaški bećarac?

Ajde molim te specifiraj tko smo to mi koji smo već jednom srušili hrvatsku državu.
Navijači Hajduka?

Momak, ja sam tebe identificirao ko trolla. A ne ti mene. Krenimo redom.

philly
16-06-2018, 02:43
Redikulu, pa tebi je to deseti nick valjda na ovom forumu.
Ne znam šta ti uopće dopuštaju da pišeš više kad si obični zagadur.
A i to šta si se registrira 10 puta iznova je dokaz koji si debil.

Northstand je bia 100 puta konstruktivniji i zanimljiviji od tebe.

Inkvizitor
16-06-2018, 09:27
Ovako momci.

Ovaj forum nema tabua i nema glumljenja slijepca koji se pravi da se ništa ne događa. Nema zabranjenih tema. Kad pišemo o svakom sranju koje se događa u Hrvatskoj naravno da može i hoće i smije o svim aspektima reprezentacije pa i onome koji je vedrio i oblačio reprezentacijom ( i koji vjerojatno i sad vedri i oblači).

Lik (Mamić) nakon što je zbrisao, je izjavio da ne vidi kako će Modrić nositi kapetansku traku nakon svega i igrati uopće i još neki igrači. Znači on je toliki egomanijak da on priželjkuje bojkot reprezentativaca jer ON je reprezentacija, nije to Hrvatska.

To je čisti dokaz kakvu je on moć imao tu. Naređivao igračima da bojkotom smjenjuje izbornike kao na šahovskoj ploči. Ne sluša ga 100%, makni ga al da nađeš alibi u vidu izgubljenih utakmica.

što je naročito ogavno, najogavnije od svega.

Da sad ne idem u priču kako je naručivao kod UEFE prazan stadion u Splitu jer su ga tada iz politike prislili da igra dole pa kad već mora nek to bude pred praznim tribinama. I o tome smo raspravljali.

Lik je manijakalni psiho koji nema granica.

Dakle on je neodvojiv od ove reprezentacije. Nažalost.

Samo mi nisu jasni ovi što govore kako to više nije ona reprezentacija za koju su navijali 98-me kako se sa sjetom sjećaju.

Ti pojma nemaju. I tada je bilo sranja. Ćiro je naplaćivao igračima igranje za reprezentaciju ( stara navada koju je pokupio iz Jugoslavije od svog idola Miljanića). I o tome smo pričali. Pod upitnikom je i utakmica u Francuskoj u polufinalu SP kao i zadnja utakmica u kvalifikacijama za EURO sa tadašnjom SRJ. No da ne idem dalje u tzv teorije zavjere, samo znam da je od Ćire sve moguće očekivat.

Nit je bilo idealno nit će bit idealno, to je nemoguće u sportu gdje se vrte toliki novci. Nigdje u svijetu nije.

Žao mi je što su se na istoj strani našli iskreni razočarani hrvatski navijači sa onim koji sad guštaju ko prasci jer nikad i nisu navijali za hrvatsku reprezentaciju niti će. Ovi njima dođu kao korisne budale. Znam ih tamo s forum.hr, znam šta misle i kako dišu. To je šteta.

Osobno ne mogu navijat da Hrvatska izgubi, to mi je bolesno, samo zbog dresa, za kojeg su toliki momci izginuli, ostali invalidi.

To je kao kad bi navijao da Hrvatska propada jer je vodi Plenković i ova vlada.

Ali da se može pričati o njihovim sranjima, mora i hoće, barem ovdje.

Žestoka ali argumentirana rasprava nikog nije ubila.

Nismo potpuni čistunci ali vrijeđanje na osobnoj razini, koje je svrha samom sebi će se odsada brisat. Kao i trolanje o Hajduku na ovoj temi, ( i dosad je ali sad će sve). Jer tema o Hajduku postoji i nema nikakve veze s reprezentacijom.

Mislim da je to pošteno.

Picaferaj
16-06-2018, 13:14
Ovako momci.

Ovaj forum nema tabua i nema glumljenja slijepca koji se pravi da se ništa ne događa. Nema zabranjenih tema. Kad pišemo o svakom sranju koje se događa u Hrvatskoj naravno da može i hoće i smije o svim aspektima reprezentacije pa i onome koji je vedrio i oblačio reprezentacijom ( i koji vjerojatno i sad vedri i oblači).

Lik (Mamić) nakon što je zbrisao, je izjavio da ne vidi kako će Modrić nositi kapetansku traku nakon svega i igrati uopće i još neki igrači. Znači on je toliki egomanijak da on priželjkuje bojkot reprezentativaca jer ON je reprezentacija, nije to Hrvatska.

To je čisti dokaz kakvu je on moć imao tu. Naređivao igračima da bojkotom smjenjuje izbornike kao na šahovskoj ploči. Ne sluša ga 100%, makni ga al da nađeš alibi u vidu izgubljenih utakmica.

Da sad ne idem u priču kako je naručivao kod UEFE prazan stadion u Splitu jer su ga tada iz politike prislili da igra dole pa kad već mora nek to bude pred praznim tribinama. I o tome smo raspravljali.

Samo mi nisu jasni ovi što govore kako to više nije ona reprezentacija za koju su navijali 98-me kako se sa sjetom sjećaju.

Ti pojma nemaju. I tada je bilo sranja. Ćiro je naplaćivao igračima igranje za reprezentaciju ( stara navada koju je pokupio iz Jugoslavije od svog idola Miljanića). I o tome smo pričali. Pod upitnikom je i utakmica u Francuskoj u polufinalu SP kao i zadnja utakmica u kvalifikacijama za EURO sa tadašnjom SRJ. No da ne idem dalje u tzv teorije zavjere, samo znam da je od Ćire sve moguće očekivat.

Nit je bilo idealno nit će bit idealno, to je nemoguće u sportu gdje se vrte toliki novci. Nigdje u svijetu nije.

Žao mi je što su se na istoj strani našli iskreni razočarani hrvatski navijači sa onim koji sad guštaju ko prasci jer nikad i nisu navijali za hrvatsku reprezentaciju niti će. Ovi njima dođu kao korisne budale. Znam ih tamo s forum.hr, znam šta misle i kako dišu. To je šteta.

Osobno ne mogu navijat da Hrvatska izgubi, to mi je bolesno, samo zbog dresa, za kojeg su toliki momci izginuli, ostali invalidi.

Nismo potpuni čistunci ali vrijeđanje na osobnoj razini, koje je svrha samom sebi će se odsada brisat. Kao i trolanje o Hajduku na ovoj temi, ( i dosad je ali sad će sve). Jer tema o Hajduku postoji i nema nikakve veze s reprezentacijom.

Mislim da je to pošteno.

Boldano je srž cijele priče.

Puntar2.0
16-06-2018, 14:46
Nagovarati nekoga da striktno razlikuje repku i pojedine igrace je per se tesko, dok je skoro pa nemoguce ako se u isto vrime omalozava klub za kojeg ti ljudi navijaju, pljuje po njemu i ocekuje se solidarnost sa likovima poput Mamica.

Malo je to viseslojno izvan okvira definicije recimo gospodje Grabar o orjuni.

Puntar2.0
16-06-2018, 14:49
Ovo se ne odnosi na Picaferaja, koji usput receno ima zeludac prigrmiti svakojake komentare na racun Hajduka.:kez

Picaferaj
16-06-2018, 15:29
Ovo se ne odnosi na Picaferaja, koji usput receno ima zeludac prigrmiti svakojake komentare na racun Hajduka.:kez

Nemam ja ništa protiv komentara koji su u skladu sa činjenicama. A činjenica je da su Hajduka opelješili i sjebali članovi Hajdukove uprave. I dok se Hajduk pljačkao i uništavao, Maminjo se bogatio i razvijao svoj utjecaj u HNS-u.

Picaferaj
16-06-2018, 15:37
Nagovarati nekoga da striktno razlikuje repku i pojedine igrace je per se tesko, dok je skoro pa nemoguce ako se u isto vrime omalozava klub za kojeg ti ljudi navijaju, pljuje po njemu i ocekuje se solidarnost sa likovima poput Mamica.

Malo je to viseslojno izvan okvira definicije recimo gospodje Grabar o orjuni.

Zašto bi to neko nagovara i zašto bi se uopće razlikovali pojedini igrači od "repke"? Igrači na terenu jesu repka i jedino opravdano pljuvanje po igračima je njihova (loša/bezvoljna) igra. A ko im je menađer, koju mjuzu slušaju, kojeg političkog usmjerenja su, jel' lažu i muljaju na hrvatskim (superpravednim) sudovima, jel' plaćaju porez ili bilo što drugo je totalno irelevantno.

Picaferaj
16-06-2018, 15:59
Ovako momci.

Mislim da je to pošteno.

Nije to nikakav dokaz. Možda bi se to moglo okarakterizirati kao "indicija" a i to bi bilo nategnuto. Maminjo koristi sve i svakoga ne bi li stekao simpatije u javnosti pa tako sada i Modrića. Samo se sa svojim pričama za svakoga i za svaku okolnost malo zajebao pa mu niko normalan više ništa ne viruje jer mu jedna priča opovrgava drugu a druga treću itd.
Al' ajmo probat cilu priču stavit u kontekst. Osuđen je nepravomoćno bez i jednog jedinog jasnog dokaza...da je oštetia Dinamo za stotinjak milja kuna dok Dinamo tvrdi da nije oštećen..i zbog navodne i nedokazane štete proračunu od oko 12 milijuna kuna. Mrsićeva žena je bila dužna otprilike toliko poreza...dokazano. Matija Babić je za dokazanu štetu proračunu od oko 6-7 milijuna ne samo dobio nikakvu kaznu nego je dobivao od Bandića nakon pravomoćne presude masnu lovu poreznih obveznika. A ovaj lik pokupi 14 milja kuna totalno u skladu sa zakonom http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/POTVRDENA-NAGADANJA-Sehanovic-odlazi-s-celnog-mjesta-LRH-i-dobit-ce-vise-od-14-milijuna-kn?meta_refresh=true

Inkvizitor
16-06-2018, 16:10
Ama šta me briga za sud. Ja sa suđenje u Hrvatskoj ne dajem pet para.

Lik je moralni odron bez ikakvog suđenja i manijakalni psihopat. k tome još cajkaroš, primitivac, seljačina, a tek kolike je ljude povrijedio svojim izjavama o Jugoslaviji i ono o Jovanki.

Tebi je to sve nebitno ali meni je bitno. Ima još ljudi koji sve to minimaliziraju poput tebe, neki govore i daga UDBA progoni što graniči s razumom.

Tebi nije bitno što je veliki dio naših igrača cajkaroši, što po Beogradu ostavljaju tisuće eura na cajkama, što financiraju semafore po tzv RS etnički očišćenoj od Hrvata, poput Rakitića pa se onda nakelji ispred vukovarskog tornja s cifrom 2,5 manjom nego je dao za semafor u Bijeljini.

Meni je to bitno kad ih gledam kao ljude.

I to što nećeš prihvatit da nisu namjerno gubili bodove i utakmice po njegovom nalogu, pa gubili su. To što ti ne želiš vjerovat u to, to je tvoja stvar.

Puntar2.0
16-06-2018, 16:55
Zašto bi to neko nagovara i zašto bi se uopće razlikovali pojedini igrači od "repke"? Igrači na terenu jesu repka i jedino opravdano pljuvanje po igračima je njihova (loša/bezvoljna) igra. A ko im je menađer, koju mjuzu slušaju, kojeg političkog usmjerenja su, jel' lažu i muljaju na hrvatskim (superpravednim) sudovima, jel' plaćaju porez ili bilo što drugo je totalno irelevantno.

Sta mislis o Slavenu Bilicu?

Puntar2.0
16-06-2018, 17:00
Nemam ja ništa protiv komentara koji su u skladu sa činjenicama. A činjenica je da su Hajduka opelješili i sjebali članovi Hajdukove uprave. I dok se Hajduk pljačkao i uništavao, Maminjo se bogatio i razvijao svoj utjecaj u HNS-u.

A komentare u stilu jugoslavenski klub, Dinamo majka, Jajduk itd. to ti je onako isto opravdano. Ne nuzno tu, doduse ima i tu jedno dvoje sto tako misle ali nece se tako otvoreno izraziti.

A ima hrpa Mamicevaca na drugin portalin i forumima koji upravo tako "hendlaju " Hajdukovce.

Da ne prican kako Mamindjo i ona druga fukara dizu u zrak sal Hajduka kez od uva do uva.

To oni od milja?

Picaferaj
16-06-2018, 17:00
Sta mislis o Slavenu Bilicu?

Teški Mamićevac. On je uvea Mamićeve igrače u "repku" (Ćorluku, Eduarda, Modrića..). A u Jugoslaviji, kaže, i nije bilo tako loše. Pa Mamić nije naredia igračima da gube "tekme" da bi ga se smijenilo. :)

Puntar2.0
16-06-2018, 17:04
Teški Mamićevac. On je uvea Mamićeve igrače u "repku" (Ćorluku, Eduarda, Modrića..). A u Jugoslaviji, kaže, i nije bilo tako loše. Pa Mamić nije naredia igračima da gube "tekme" da bi ga se smijenilo. :)

Cekaj, zar tebe ne zanimaju politicka opredjeljenja i te stvari. Moga si ga komentirati kao igraca ili trenera.

Picaferaj
16-06-2018, 17:04
A komentare u stilu jugoslavenski klub, Dinamo majka, Jajduk itd. to ti je onako isto opravdano. Ne nuzno tu, doduse ima i tu jedno dvoje sto tako misle ali nece se tako otvoreno izraziti.

A ima hrpa Mamicevaca na drugin portalin i forumima koji upravo tako "hendlaju " Hajdukovce.

Da ne prican kako Mamindjo i ona druga fukara dizu u zrak sal Hajduka kez od uva do uva.

To oni od milja?

Čuj, ja sam generacija koja je pivala "Hajduk i Dinamo dva su kluba bratska.." i "Savka, Tripalo- Hajduk Dinamo" pa mi ne leže takvi debili..ka ni oni sa Hajdukove strane koji urlaju "ubij, ubij purgera" i "jebem te Dinamo"

Picaferaj
16-06-2018, 17:05
Cekaj, zar tebe ne zanimaju politicka opredjeljenja i te stvari. Moga si ga komentirati kao igraca ili trenera.

Ja sam mislia da si me pita o Slavenu ka izborniku a ne ka igraču.

Inkvizitor
16-06-2018, 17:06
Puntar ja napišem da nećemo ovdje o Hajduku i tim stvarima a ti baš uinat ili ne čitaš tuđe postove.

Puntar2.0
16-06-2018, 17:06
To smo vec apsolvirali, ali posto se volis obracunivati sa Hajdukovcima koji ti nisu po gushtu, ja mislija imas ti i onin drugima sta za reci. Ravnoteze radi.

Puntar2.0
16-06-2018, 17:08
Puntar ja napišem da nećemo ovdje o Hajduku i tim stvarima a ti baš uinat ili ne čitaš tuđe postove.

Aj' dobro je.

Picaferaj
16-06-2018, 17:14
To smo vec apsolvirali, ali posto se volis obracunivati sa Hajdukovcima koji ti nisu po gushtu, ja mislija imas ti i onin drugima sta za reci. Ravnoteze radi.

Tebi je Kosanović..ili Lalovac, po guštu? mene u u prvom redu zanima Hajduk i hajdukovci..ako govorimo o klubovima. A kad se igra u Evropi onda sam i Dinamovac, "fjumanin", Osječanin, Belupovac..ovisno o ko igra. :)

Puntar2.0
16-06-2018, 17:30
Ti si pravi Fijumanin da ti ja recen. :kez Iden ja ca, gazda se bu naljutil':x Nastavljamo drugi puta

Inkvizitor
16-06-2018, 18:05
Il je ovaj islandski blok tako dobar ili Argentinci nemaju pojma. Još je samo falilo da im stave gol u kontri.

Ovo nije dobro za nas, bolje bi bilo da su gaučosi pobijedili no tko zna.

Komari
16-06-2018, 18:05
Čuj, ja sam generacija koja je pivala "Hajduk i Dinamo dva su kluba bratska.." i "Savka, Tripalo- Hajduk Dinamo" pa mi ne leže takvi debili..ka ni oni sa Hajdukove strane koji urlaju "ubij, ubij purgera" i "jebem te Dinamo"

Ali sve ti potpisujem.
Kad ja vidim tko pljuca po reprezentaciji u svojoj bližoj i široj okolini samo imam veći poticaj za podržavati je.
A budala koje se povedu za sinovima orjune bilo je i bit će.

Komari
16-06-2018, 18:06
Najbolje je da oni svi međusobno remiziraju a mi ih redom pobijedimo ��

Inkvizitor
16-06-2018, 18:19
Srića da Pupovac nije fan hrvatske reprezentacije jer bi se ovi mamlazi i s njim slikali..

https://direktno.hr/upload/publish/125750/thumb/sanader-navija-i_5b24f9422a8e9_970xr.jpg

Bukowski
16-06-2018, 20:01

I kad pišete kako oćete da repsentacija dobije samo da se "ovi" poidu od muke, boli me kurac i da dobiju. Ni u džep ni iz džepa. A pet puta ste mi veći neprijatelji vi nego četnik jovanović index i matija babić. Pet puta. Deset. Vi ste ti koji ubijate svaku nadu da će ovaj narod krenit putem poštenja i domoljublja. Jer, nažalost, vi ste ti koji očito imate monopol na domoljublje. Ka i mamić idol vam na balun.
A nakon deset godina monopola stvorio to da zvezda plave boje ovisi o nekakvoj europi i transferu iz godine u godinu umisto da je osigura barem dvi godine mirnog poslovanja bez ikakvih kredita. Uspješan poslovni čovik. lol. Klošar glavati.

Sve, apsolutno sve je inkvizitor sažeja u onoj slici sa sanaderom. Da je šešelj izbornik klanjali bi mu se. Jer ste napaćeno krdo ovaca kojima čoban i neko jak, sa "šakon o stol" imponuje.

O vašoj inteligenciji govori to kad pitate bi li mi tili nekog "mamića" u Hajduka, u biti to govori o vašem stanju duha, di ste toliko izgubili vjeru u iđšts dobro i ispravno pa mislite da se to Hajduk bori da bude u poziciji da krade, ili da se navijači bore da vladaju u klubovima, a o vašoj inteligenciji govore vaše želje "kamo sreće da i ostali klubovi imaju svoje mamiće". Ne shvaćate bidni da ne može bit još jedan "mamić", jer onda Mamić ne bi bio "mamić", a kamoli još njih nekoliko.

crni bombarder
16-06-2018, 20:15
bolest... od mene toliko na ovoj temi

Inkvizitor
16-06-2018, 20:18
Bukowski, skini nogu s gasa.

HRHB
16-06-2018, 21:31
Dragi bukowski
Vidjet cemo dokle cete vi pod vodstvom navijaca dogurat,a dokle mi pod vodstvom mamica iz medjugorja....
Idemo Hrvatskaaaaa!
Zgazit cemo nigeriju 3:1

clash
16-06-2018, 21:51
Samo mi nemoj o kriminalu. Imaš ne jedan, ne dva nego tri nedavna službena izvješća državne revizije, ne udrugaške nego DRŽAVNE, o ogromnom kriminalu/marčćapiji proračunskih sredstava a Uskok i DORH ništa al' to tebe i takve nimalo ne tangira. Jerbo je Mamić oštetia navodno Dinama za stotinjak milijunčića i proračun za oko duplo više love nego Matija Babić..kojem je krivnja, za razliku od Mamiću, dokazana pa je osuđen na guljenje krumpira koje ne mora gulit. Jedina relevantna stvar u ovoj našoj maloj raspravici je da si ti na istoj strani na kojoj je Bero i Lalić. A ja nisam.
Ako ova dvojica zagovaraju tezu da je zdravko kriminalac, onda se slazem sa njima. Inace ja ti bas i ne pratim ove pizdarije oko zdravka di raznorazni skupljaju bodove i prave si reklamu, pa nemam pojma sta su mlatili taj bero i kolega..

Aleksa
16-06-2018, 23:04
Bogami, Hrvatska je prikazala sjajnu igru u prvom poluvremenu. Vidi se da se radi o dobro pripremljenoj i uigranoj ekipi. Na kraju je bilo i logično ovo vođstvo koje je došlo nakon izuzetno vešto isplanirane i uigrane akcije. Nastavite tako, i Grunfova prognoza će se pokazati tačnom :D

Komari
16-06-2018, 23:43
.
Večeras je naša fešta večeras se kokoš peče..
Nek se peče i okreće... Nigerija nije imala srećeeee
:D

Inkvizitor
16-06-2018, 23:55
Koji odron od utakmice jbt. Prvi udarac u okvir gola iz igre su uputili u produžetku

Inkvizitor
17-06-2018, 00:10
Šta sere ovaj Dalić. Kakva sjajna igra. I kako taj čovjek priča. Proguta pola slova u riječi. Nek ide kod logopeda, kakav je ono govor.

Odron od utakmice, da ponovim, odron s ovakvom igrom mogu se pakirat kući odmah.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 09:48
Ne mogu se oteti dojmu da bi većina na ovom forumu (bar oni koji su aktivni) voljela i guštala da su ''vatreni'' sinoć ''popušili''.

Niste mi jasni - nikako!

Ili ste naivniji od francuskih sobarica ili je nešto drugo po srijedi.

Kako god bilo ''ono jučer'' je još samo jedan od rijetkih hrvatskih proizvoda!

A Vi možete tvrditi što god hoćete i pravdati svoje tvrdnje - kakvim god hoćete argumentima - koji čak - gle čuda mogu biti i 100% istiniti ali......

Dakle ali - da li se još netko ovdje sjeća hrvatskoga kirurga iz Rijeke Ognjena Šimića - kojem su namjestili igru, pa ga pustili da pobjegne preko granice u BiH, pa je na kraju završio u zatvoru u Republici Srpskoj u Kuli i tamo omro od srčanog udara - a bio vrhunski liječnik za srce.

Dok su se na njega fokusirali - zbog kikirikija kojeg je uzima za operaciju - s druge strane su udbaši uzimali lopatom.

Svjež slučaj: Ivica Todorić - njega puste da im pobjegne u London i sad od tamo s njim zabavljaju cjelokupnu hrvatsku javnost - a s druge strane ''drugovi'' opet ''rade svoj posao''.

Pred ovo svjetsko prvenstvo - na isti kalup puste Zdravka Mamića da im kidne u BiH i sad opet ''cirkus''. Ne branim ja Mamića da se razumjemo - ali prije Mamića ima ih ohoho koji su zaslužili da obuku ''prugasto crno - belo'' odjelo i nisu. Čak što više ugledni građani ove države, a neki se veleizdajnici, kako čitamo, žele ponovno kandidirati za funkciju predsjednika države.

Baš lijepo!

I na kraju kako veli legendarni Alen Bokšić:

''Ja se divim ovim igračima da još uvijek žele igrati za reprezentaciju''!

I ovo s obješenim Modrićem i Modrićem ispod čije je glave ruka sa skalpelom - je prešlo sve granice.

I da za kraj - kad je legendarni Stjepan Spajić htio da Hrvatski dragovoljac igra u crnim dresovima - iz hrvatske mu je otišla prijava zbog te želje na odgovarajuće mjesto, pa mu je ekspresno stigla i zabrana (a jedan Real bez problema može igrati u crnim dresovima jel tako?)

I nije slučajno da je engleski novinar postavio na presici pred tekmu sa Nigerijom Luki Modriću pitanje - o Zdravku Mamiću, a kao što vidimo Englezima se baš ne sviđa crna garnitura hr repke za ovo prvenstvo. Jel otišla prijava iz Hrvatske zbog nje na pravo mjesto ili ovi čekaju da su u njoj zaigra, pa onda će da zagrakću - ko crne vrane?!

Nervozni listonoša
17-06-2018, 09:57
I je utakmica je bila odron - baš kao i ona protiv Jamajke 3:1 ili Japana 1:0 - '98 - me. Ali ko se još sjeća tih odrona, ali zato se svi sjećaju - trećeg mjesta na tom SP-eu!

Nervozni listonoša
17-06-2018, 10:09
https://www.vecernji.hr/sport/rakiticeva-poruka-messiju-i-argentincima-odusevit-ce-hrvatske-navijace-1252560

Jutros sam vidio samo naslov čini mi se Net.hr gdje prenose kako se strani mediji dive hrvatskim navijačima koji su došli u Rusiju navijati za Hrvatsku.

Sad ga više ne mogu naći.

Jel to naredba da se - povuče!?

Našao sam - ipak stoji:

https://net.hr/sport/hrvatski-navijaci-odusevili-strane-medije-espn-bbc-goal-nitko-nije-ostao-ravnodusan-na-kockice/

HRVATSKI NAVIJAČI ODUŠEVILI STRANE MEDIJE: ESPN, BBC, Goal…nitko nije ostao ravnodušan na kockice

Orjuna na aparatima - bome ako se nešto ne poduzme mogle bi kockice (pa makar i u crnoj verziji) daleko dogurat. Driješi kesu!!!!

Inkvizitor
17-06-2018, 10:56
Ne mogu se oteti dojmu da bi većina na ovom forumu (bar oni koji su aktivni) voljela i guštala da su ''vatreni'' sinoć ''popušili''.

Niste mi jasni - nikako!

Ili ste naivniji od francuskih sobarica ili je nešto drugo po srijedi.

Kako god bilo ''ono jučer'' je još samo jedan od rijetkih hrvatskih proizvoda!

A Vi možete tvrditi što god hoćete i pravdati svoje tvrdnje - kakvim god hoćete argumentima - koji čak - gle čuda mogu biti i 100% istiniti ali......

Dakle ali - da li se još netko ovdje sjeća hrvatskoga kirurga iz Rijeke Ognjena Šimića - kojem su namjestili igru, pa ga pustili da pobjegne preko granice u BiH, pa je na kraju završio u zatvoru u Republici Srpskoj u Kuli i tamo omro od srčanog udara - a bio vrhunski liječnik za srce.

Dok su se na njega fokusirali - zbog kikirikija kojeg je uzima za operaciju - s druge strane su udbaši uzimali lopatom.

Svjež slučaj: Ivica Todorić - njega puste da im pobjegne u London i sad od tamo s njim zabavljaju cjelokupnu hrvatsku javnost - a s druge strane ''drugovi'' opet ''rade svoj posao''.

Pred ovo svjetsko prvenstvo - na isti kalup puste Zdravka Mamića da im kidne u BiH i sad opet ''cirkus''. Ne branim ja Mamića da se razumjemo - ali prije Mamića ima ih ohoho koji su zaslužili da obuku ''prugasto crno - belo'' odjelo i nisu. Čak što više ugledni građani ove države, a neki se veleizdajnici, kako čitamo, žele ponovno kandidirati za funkciju predsjednika države.

Baš lijepo!

I na kraju kako veli legendarni Alen Bokšić:

''Ja se divim ovim igračima da još uvijek žele igrati za reprezentaciju''!

I ovo s obješenim Modrićem i Modrićem ispod čije je glave ruka sa skalpelom - je prešlo sve granice.

I da za kraj - kad je legendarni Stjepan Spajić htio da Hrvatski dragovoljac igra u crnim dresovima - iz hrvatske mu je otišla prijava zbog te želje na odgovarajuće mjesto, pa mu je ekspresno stigla i zabrana (a jedan Real bez problema može igrati u crnim dresovima jel tako?)

I nije slučajno da je engleski novinar postavio na presici pred tekmu sa Nigerijom Luki Modriću pitanje - o Zdravku Mamiću, a kao što vidimo Englezima se baš ne sviđa crna garnitura hr repke za ovo prvenstvo. Jel otišla prijava iz Hrvatske zbog nje na pravo mjesto ili ovi čekaju da su u njoj zaigra, pa onda će da zagrakću - ko crne vrane?!

Jesu li naivni ovi što se slikaju sa Sanaderom??

S čovjekom koji je faktički rehabilitirao tzv RSK i jedan je od razloga što smo i danas šuft država. Ima među mrziteljima hrvatske reprezentacije onih koji su to uvijek i bili bi da je sve najpoštenije, ali oni ne mogu nanijeti toliko štete kao ovi bolidi gore na slici.

Općenito među političkim Hrvatima ima toliko debila da je to najveća opasnost po Hrvate, uvijek bilo a to se i sad dokazuje.

Čak mislim da su među Hrvatima inteligentiji debela manjina, ostali su se totalno pogubili pa krenu branit hrvatske destruktivce i kriminalce samo jer ih napadaju mrzitelji. Najveći njihov problem je što su izvrsni objekti trolanja mrzitelja. Malo je Hrvata dosljednih i sa stavom.

usput hvala što si postao taj link pa sam na njemu našao ovo..

https://pbs.twimg.com/media/Df1T5UXXcAA1yKc.png:large

u p. :rofl

Nervozni listonoša
17-06-2018, 11:58
Jesu li naivni ovi što se slikaju sa Sanaderom??

S čovjekom koji je faktički rehabilitirao tzv RSK i jedan je od razloga što smo i danas šuft država. Ima među mrziteljima hrvatske reprezentacije onih koji su to uvijek i bili bi da je sve najpoštenije, ali oni ne mogu nanijeti toliko štete kao ovi bolidi gore na slici.

Općenito među političkim Hrvatima ima toliko debila da je to najveća opasnost po Hrvate, uvijek bilo a to se i sad dokazuje.

Čak mislim da su među Hrvatima inteligentiji debela manjina, ostali su se totalno pogubili pa krenu branit hrvatske destruktivce i kriminalce samo jer ih napadaju mrzitelji. Najveći njihov problem je što su izvrsni objekti trolanja mrzitelja. Malo je Hrvata dosljednih i sa stavom.

usput hvala što si postao taj link pa sam na njemu našao ovo..

https://pbs.twimg.com/media/Df1T5UXXcAA1yKc.png:large

u p. :rofl

Ma pusti Sanadera! Sanader je odrađen. Glasao sam za njega - kontra Ivici Račanu, a kad on slijedeće jutro ''baca van 8 Hrvata i pravi koaliciju sa četnicima''.

Sa pokojnim ćaćom sam se posvađao taj dan i rekao da sam znao da će ovo napraviti - nikad ne bi glasao za njega i njegovu stranku. Ne bih ni izašao tad glasati.

Njega su nasadili isti oni sa kojima je - šurovao. Toliko o Sanaderu.

Ovo boldano - pa ja od samog svog dolaska na ovaj forum to tvrdim. Nekad ne možeš razlučiti što ti ''politički Hrvati'' zapravo rade?

Štetu ili korist vlastitoj državi i da li su uopće svjesni toga - ili je sve samo jedna podla namjera.

X i Y puta sam se u životu uvjerio da počesto ne treba i nema nikakvog rezultata ići ''otvorenim gardom'' nego da je uvjek bolje malo i zakamuflirati ''stvar'' da se odmah i ne vidi namjera.

A ovi navijači što su došli u Rusiju - njima svaka čast - bodu u oči samo one kojima sve Hrvatsko smeta.

Teško je ići ispravljati ono što je još Austrija - po radi svojih osobnih interesa krivo nasadila - sada treba vremena jer čudo je kako su ovi antihrvati dobro raspoređeni iako ih brojčano nema više od 30%.

Ali su znali - što treba ''uzeti u svoje ruke'' za razliku od ovih drugih!

Nervozni listonoša
17-06-2018, 12:18
Nego danas treba navijati za Kostariku! Idem se pripremiti. ....... S kim ono Kostarikanci danas igraju?

Inkvizitor
17-06-2018, 12:23
Ma pusti Sanadera! Sanader je odrađen. Glasao sam za njega - kontra Ivici Račanu, a kad on slijedeće jutro ''baca van 8 Hrvata i pravi koaliciju sa četnicima''.

Sa pokojnim ćaćom sam se posvađao taj dan i rekao da sam znao da će ovo napraviti - nikad ne bi glasao za njega i njegovu stranku. Ne bih ni izašao tad glasati.

Njega su nasadili isti oni sa kojima je - šurovao. Toliko o Sanaderu.

Ovo boldano - pa ja od samog svog dolaska na ovaj forum to tvrdim. Nekad ne možeš razlučiti što ti ''politički Hrvati'' zapravo rade?

Štetu ili korist vlastitoj državi i da li su uopće svjesni toga - ili je sve samo jedna podla namjera.

X i Y puta sam se u životu uvjerio da počesto ne treba i nema nikakvog rezultata ići ''otvorenim gardom'' nego da je uvjek bolje malo i zakamuflirati ''stvar'' da se odmah i ne vidi namjera.

A ovi navijači što su došli u Rusiju - njima svaka čast - bodu u oči samo one kojima sve Hrvatsko smeta.

Teško je ići ispravljati ono što je još Austrija - po radi svojih osobnih interesa krivo nasadila - sada treba vremena jer čudo je kako su ovi antihrvati dobro raspoređeni iako ih brojčano nema više od 30%.

Ali su znali - što treba ''uzeti u svoje ruke'' za razliku od ovih drugih!

Ovo je ogledi primjer zajebavanja. Nisam ja tebe pitao tko je Sanader jer znam bolje od tebe, nego sam te pitao jesu li naivni ovi što se slikaju sa Sanaderom.

Drugi put il odgovori ili me nemoj zajebavat.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 12:36
Ovo je ogledi primjer zajebavanja. Nisam ja tebe pitao tko je Sanader jer znam bolje od tebe, nego sam te pitao jesu li naivni ovi što se slikaju sa Sanaderom.

Drugi put il odgovori ili me nemoj zajebavat.

A od kud bi ja to znao? Oni se slikali ja sigurno ne bih. Makar nakon Sanadera su dosli jos gori od njega. Eto tko je mogao pretpostaviti da ce jedan Milanovic u odnosu na Plenkovica ispast pravi hrv. nacionalist.

Inkvizitor
17-06-2018, 12:43
Za ove ne znaš jesu li naivni ali za druge znaš. Ajde dobro je, drugi put ne pravi se pametan previše.

Picaferaj
17-06-2018, 12:45
Ja sam zadovoljan. Nigerije sam se najviše pribojavao. Taktika sa 4 napadača a bez klasične "desetke" nije baš funkcionirala ali čim je Brozović zamijenio Kramu počelo je to dobro izgledati..ne zato jer je Krama bio loš nego zato jer ga je stavilo na pogrešnu poziciju. I Slaven Bilić je bio više nego zadovoljan jer smo rutinski, bez neke igre, došli do bodova...po prvi put nakon 1998.

Inkvizitor
17-06-2018, 12:58
Normalno da će Bilić biti zadovoljan jer je i on trener zakurac.

Ovo je sve bilo samo ne rutinski. Jel ljudi uopće zanju što znači pojam "rutinski". To je kad s lakoćom, bez velike muke uz par šablona napraviš što želiš.

A ovo je sve bilo suprotno od rutinski.

Ova neznalica Dalić misli da ako nakrca 4 napadača da će se prilike i golovi stvarati same od sebe. Pa smo zato prvu akciju imali u produžetku.

Između obrane i napada rupetina veličine kaspijskoj jezera. Nabijačina na bokove, kretanje bez lopte nepostojeće, igrači u obrani se povlače na guzicu, njih trojica pred jednim Nigerijcom.

jel ga ima itko tamo zamjenit dok još ima vreman jer lik pojma nema o nogometu, Čačić je za njega izmislio taktiku. Takva beskrvna impotentna igra nije viđena odkad se za Mamićev račun gubilo od Škotske remiziralo s Azerbejdžanom i gubilo od Norveške.

Da je obrnut rezultat, nitko ne bi primjetio.

Još kad je krenuo s onom najjeftinijom patetikom o siromasima, braniteljima i jedinoj državi Hrvatskoj znaš da je zasro.

Šta mi sliniš tu.

Kad smo već kod toga tko je što rekao, navodno je Mladen Petrić rekao na ZDF-u da ne vidi kako će Hrvatska s ovakvom igrom proć grupu, rugaju se Argentini a Island je igrao betonski blok, discipliniran i čvrst, nisu se po trojica povlačili ni pred jednim Mesijem.

ovo je teška prevara od pobjede i kad čitam neke hvalospjeve, pitam se imaju li ti ljudi oči ili prave budale od sebe i od drugih rade budale namjerno

Nervozni listonoša
17-06-2018, 13:04
Za ove ne znaš jesu li naivni ali za druge znaš. Ajde dobro je, drugi put ne pravi se pametan previše.

Ja sam ako se dobro sjecam napisao Ili ste naivniji od francuskih sobarica ili je nesto drugo posrijedi. Nisam bas tvrdio da znam.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 13:15
Sinoc sam si bas uzeo truda i procitao sve upise na ovoj temi. Zakljucak - nekima bas nikako nije sjela pobjeda protiv Nigerije.

Puntar2.0
17-06-2018, 13:18

Ovo je sve bilo samo ne rutinski. Jel ljudi uopće zanju što znači pojam "rutinski". To je kad s lakoćom, bez velike muke uz par šablona napraviš što želiš.

Ova neznalica Dalić misli da ako nakrca 4 napadača da će se prilike i golovi stvarati same od sebe. Pa smo zato prvu akciju imali u produžetku.

Između obrane i napada rupetina veličine kaspijskoj jezera. Nabijačina na bokove, kretanje bez lopte nepostojeće, igrači u obrani se povlače na guzicu, njih trojica pred jednim Nigerijcom.

jel ga ima itko tamo zamjenit dok još ima vreman jer lik pojma nema o nogometu, Čačić je za njega izmislio taktiku. Takva beskrvna impotentna igra nije viđena kad se za Mamićev račun gubilo od Škotske remiziralo s Azerbejdžanom i gubilo od Norveške.

Još kad je krenuo s onom najjeftinijom patetikom o siromasima, braniteljima i jedinoj državi Hrvatskoj znaš da je zasro.

Šta mi sliniš tu.

Kad smo već kod toga tko je što rekao, navodno je Mladen Petrić rekao na ZDF-u da ne vidi kako će Hrvatska s ovakvom igrom proć grupu, rugaju se Argentini a Island je igrao betonski blok, discipliniran i čvrst, nisu se po trojica povlačili ni pred jednim Mesijem.

ovo je teška prevara od pobjede i kad čitam neke hvalospjeve, pitam se imaju li ti ljudi oči ili prave budale od sebe i od drugih rade budale namjerno

Nije to reka Petric, ali su se slozili on i Kahn (orang utan golman) da ce Hrvatska morati pristupati ozbiljnije ako se misli ostvariti neki rezultat.

I jedan i drugi kazu kako je individualni potencijal tu, ali ako su uzme u obzir kvalitet pojedinaca nije igra odusevila ni jednog ni drugog.

Moj dojam ove igre je da se nazalost nastavlja tamo di se stalo, traljavo se neizkoristava mogucnosti, neka opcenita traljavost je u zraku, dok ima par pojedinaca koji bliste.

Njemacki komentator je cak spomenija kako je jadnima tesko jer se u Hrvatskoj spominju rezultati 1998 i osjecaju veliki pritisak....eto sto se komunicira spram vani, a nemaju od nikoga pritisak, od indexa do jutarnjeg svi ih maze.

Rimokatolik
Solidno smo odigrali,doduše nisu ovi neka ekstra ekipa al nisu se ni nasi pretrgali previse.Euforija level milion mi ide iskreno na kurac,grupu prolazimo a onda je lutrija.

Picaferaj

jel ga ima itko tamo zamjenit dok još ima vreman jer lik pojma nema o nogometu, Čačić je za njega izmislio taktiku. Takva beskrvna impotentna igra nije viđena kad se za Mamićev račun gubilo od Škotske remiziralo s Azerbejdžanom i gubilo od Norveške.

Šta mi sliniš tu.

Nije da se ne slažem sa tvojom dijagnozom Bilića ali pod njim smo igrali najbolji balun..pa je on najmanje loš od svih izbornika koje smo imali..uključujući tu i Ćiru. Daj ti meni još jednu prevaru od pobjede i jedno neriješeno i ja ću bit još zadovoljniji. Usprkos lošoj igri i lošoj taktici i činjenici da je penal bio prvi udarac u okvir..bilo je šansi za još golova. Element sriće je daleko najvažniji na ovakvim natjecanjima. Koji put mo'š imat sve, i igru i taktiku..pa izgubit. Jel' se sićaš '98. ? Koju utakmicu tada smo dobro odigrali, onako po tvom guštu? Nemoj spominjat Njemačku jer smo tada zabili prvi gol tek nakon crvenog kartona švabi.

Nervozni listonoša
Mozda sam ja "neobjektivan" jer ne drukam za Dinamo ili Hajduk pa se ne mogu uzivit i nikako stavit klub ispred reprezentacije.

Puntar2.0
17-06-2018, 13:20
Sinoc sam si bas uzeo truda i procitao sve upise na ovoj temi. Zakljucak - nekima bas nikako nije sjela pobjeda protiv Nigerije.

Spominjalo se da je sve nevazno ako igraci pustaju srce i dusu na teranu, a ovo jucer je bilo sve samo ne to. Da se mene pita ili ce pizduni crkavati na terenu ili ce biti pribijeni kad se vrate.

Picaferaj
17-06-2018, 13:27
Spominjalo se da je sve nevazno ako igraci pustaju srce i dusu na teranu, a ovo jucer je bilo sve samo ne to. Da se mene pita ili ce pizduni crkavati na terenu ili ce biti pribijeni kad se vrate.

To je spominjanje zakurac. Sve je nevažno ako pokupiš bodove. Balun se ne igra samo sa srcem i dušom nego i sa mozgom.

Inkvizitor
17-06-2018, 13:28
Nije da se ne slažem sa tvojom dijagnozom Bilića ali pod njim smo igrali najbolji balun..pa je on najmanje loš od svih izbornika koje smo imali..uključujući tu i Ćiru. Daj ti meni još jednu prevaru od pobjede i jedno neriješeno i ja ću bit još zadovoljniji. Usprkos lošoj igri i lošoj taktici i činjenici da je penal bio prvi udarac u okvir..bilo je šansi za još golova. Element sriće je daleko najvažniji na ovakvim natjecanjima. Koji put mo'š imat sve, i igru i taktiku..pa izgubit. Jel' se sićaš '98. ? Koju utakmicu tada smo dobro odigrali, onako po tvom guštu? Nemoj spominjat Njemačku jer smo tada zabili prvi gol tek nakon crvenog kartona švabi.

Nitijednu. da Nijemc nije isključen izgubili bi glatko. S Rumunnjskom je bila najdosadnija utakmica na prvnestvu ( takvom su je proglasili) izmišljen penal.

Druga je stvar što su oni igrači imali "touch" pa su davali genijalne golove Jarni, Vlaović, Šuker protiv Francuske i genijalni pas Aasanovića, pa Prosinečki protiv Nizozemske i opet Šuker.

Ja se slažem da se nekad može dobit i utakmica što se kaže na guzove ali ovo nije čak ni to. Ovo je bilo, dva gola dat bez ičega, autogol i penal..mislim i to se događa ali onda reci to.

Druga stvar vidjelo se po Kramariću kad je izlazio da je ljut ko ris. Umejsto izvadi Rebića koji divlja, potpuno nekotroliran ( kako on igra u Njemačkoj Bundesligi onako neodgovaran taktički nije mi jasno) iako mi je ranije bio drag igrač.

Pod Bilićem najbolje igrali.? To je fama. Lik je propustio Tursku B ekipu, prva ekipa im je što rad kartona što radi ozljeda bil van pogona, dvaput se osramotio protiv Engleske, ( dvaput i dobio doduše ), propustio SP u Africi u ne baš jakoj skupini..fama, priča, legenda, blefer trener što se vidi i u Engleskoj.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 13:28
Ja od kad gledam hr reprezentaciju znam da mi igramo ovako - sepavo. I sto onda? Svaka nasa pobjeda je dakle - prevara. A Dalic je stavio cetri napadaca iz dva razloga. Prvi je radi mira u momcadi, a drugi da se svidi "javnosti". A u biti je i sebi napravio alibi. Da je zavrsilo lose mogao je reci: Pa vidite da smo ih napali, ali eto nismo imali srece". Negdje sam procito da mu Ciro bio mentor.

Inkvizitor
17-06-2018, 13:31
To je spominjanje zakurac. Sve je nevažno ako pokupiš bodove. Balun se ne igra samo sa srcem i dušom nego i sa mozgom.

Ne slažem se s tim. Nogomet se prvenstveno gleda, ili bi se trebao gledati kao igra, znam da je to iluzija odavno.

Šta ima lipše u tom sportu nego kao kažeš..auuu nakon nekog poteza ili gola..

naravno da je rezultat bitan i da on ostaje. Ali jebeš ti utakmicu pa i pobjedu di se ti držiš za glavu od sramote, di nema želje za nadigravanjem, gdje nema vica, gdje nećeš guštat, kao npr na utakmici ŠPA-POR.

ono sinoć je bvila davež na n-tu.,al dobro to nego lik špreha o nekoj sjajnoj igri.

Puntar2.0
17-06-2018, 13:32

Ovo jucer je moglo i poci po zlu, da su Nigerijci dosli do 1:1 pita bi ih ja bil' ovako mogucnosti pustali i traljavo se doigravali, onda bi trta uvatila pa bi naljecali do 90 minute i jos mozda uvatili 2:1 od crnaca.

Nigerija je jedna od najslabijih karika na ovon prvenstvu.

Ako mozes nesto od Svaba nauciti je da ne popustas, udaras dalje i nakon 1:0, pa ono 3:0 protiv njiha je zivi dokaz.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 13:37
E protiv Rumunja... Cijelu utakmicu onakva Rumunjska nije napravila sansu. Jednu jedinu. A mislim da sam jednom procitao izjavu Zidana koji je rekao da im je najtezi suparnik na tom SP-eu bila Hrvatska. Vidi vraga. Niskozemci nas trebali natrpat do vrha, a mi dosli dva puta do njihova gola i uzeli trece mjesto. Ma sta dosli onaj zvezdas Prosinecki se dovuko ko stara raga i zabije im gol. Koja prevara od pobjede.

Puntar2.0
17-06-2018, 13:37
Ja od kad gledam hr reprezentaciju znam da mi igramo ovako - sepavo. I sto onda? Svaka nasa pobjeda je dakle - prevara. A Dalic je stavio cetri napadaca iz dva razloga. Prvi je radi mira u momcadi, a drugi da se svidi "javnosti". A u biti je i sebi napravio alibi. Da je zavrsilo lose mogao je reci: Pa vidite da smo ih napali, ali eto nismo imali srece". Negdje sam procito da mu Ciro bio mentor.

Ta traljavost je nekad bila odlika Srba i Cjernogoraca Mijatovic i ekipa, odlicni pojedinci a zbog traljavosti nikakvi rezultati. Nisu ni oni imali valjda nikakvog pritiska kako ovi danas, miljenici od indexa do HRTa.

Picaferaj
17-06-2018, 13:38
Nitijednu. da Nijemc nije isključen izgubili bi glatko. S Rumunjnskom je bila najdosadnija utakmica na prvnestvu ( takvom su je proglasili) izmišljen penal.

Druga je stvar što su oni igrači imali "touch" pa su davali genijalne golove Jarni, Vlaović, Šuker protiv Francuske i genijalni pas Aasanovića, pa Prosinečki protiv Nizozemske i opet Šuker.

Ja se slažem da se nekad može dobit i utakmica što se kaže na guzove ali ovo nije čak ni to. Ovo je bilo, dva gola dat bez ičega, autogol i penal..mislim i to se događa ali onda reci to.

Druga stvar vidjelo se po kramariću kad je izlazio d aje ljut ko ris. Umejsto izvadi rebića koji divlja, poptuno nekotroliran ( kako on igra u Njemačkoj Bundesligi onako neodgovaran taktički nije mi jasno) iako mi je rnaije bio drag igrač.

Pod Bilićem najbolje igrali.? To je fama. Lik je propustio Tursku B ekipu, prva ekipa im je što rad kartona što radi ozljeda bil van pogona, dvaput se osramotio protiv Engleske, ( dvaput i dobio doduše ), propustio SP u Africi u ne baš jakoj skupini..fama, priča, legenda, blefer trener što se vidi i u Engleskoj.

Sve to što govoriš o Biliću je istina ali me to ne demantira. Jer pod ostalim izbornicima je bilo još gore. Nigeriju su relativno donedavno proglašavali novim Brazilom iz najboljih dana, sigurnim budućim svjetskim prvakom. Koliko ih ima? 140, 160 milijuna? Ovo je jedna utakmica. Mogla bi se usporedit sa onom protiv Rumunjske 98. kad nije bilo nikakvih "genijalnih poteza"..koji nisu isključeni u sljedećim utakmicama ovog prvenstva. Mi imamo takav mentalitet da možemo izgubit baš od svakoga..ali i pobijedit svakoga. Pa je i to jedan od čari praćenja reprezentacije, nikad ne znaš šta će bit.

Inkvizitor
17-06-2018, 13:40
E protiv Rumunja... Cijelu utakmicu onakva Rumunjska nije napravila sansu. Jednu jedinu. A mislim da sam jednom procitao izjavu Zidana koji je rekao da im je najtezi suparnik na tom SP-eu bila Hrvatska. Vidi vraga. Niskozemci nas trebali natrpat do vrha, a mi dosli dva puta do njihova gola i uzeli trece mjesto. Ma sta dosli onaj zvezdas Prosinecki se dovuko ko stara raga i zabije im gol. Koja prevara od pobjede.

Pa je. Nizozemci su nam stvorili minimum deset mrtvih šansi. Ladić je branio rukama, nogama, glavom, golman u vaterpolu se bacao, i sve ga pogađalo.

Mi došli dvaput do gola i dali dva gola. Ali kakva gola. Obadva su za televizijske špice.

Inkvizitor
17-06-2018, 13:43
Sve to što govoriš o Biliću je istina ali me to ne demantira. Jer pod ostalim izbornicima je bilo još gore. Nigeriju su relativno donedavno proglašavali novim Brazilom iz najboljih dana, sigurnim budućim svjetskim prvakom. Koliko ih ima? 140, 160 milijuna? Ovo je jedna utakmica. Mogla bi se usporedit sa onom protiv Rumunjske 98. kad nije bilo nikakvih "genijalnih poteza"..koji nisu isključeni u sljedećim utakmicama ovog prvenstva. Mi imamo takav mentalitet da možemo izgubit baš od svakoga..ali i pobijedit svakoga. Pa je i to jedan od čari praćenja reprezentacije, nikad ne znaš šta će bit.

Naravno da je moguće i da mi imamo igrače koji mogu igrat dobre utakmice protiv najjačih. Ali ja u Dalića sumnjaam, mislim da je šarlatan koji nema pojma o nogometu.

da je to dat u ruke nekom treneru koji zna znanje, druga priča bi bila, iako nemamo ofanzivne bokove što otežava igru, što neko reče Vrsljka su napucali u Atletiku snagom i energijom al džabe kad ne zna, Strinić je sinoć defanzivno bio odličan ali ofanzivno on ne može puno.

Igrači ne traže 1 na 1 prolaz, ne rastvara se sredina, ne stvara se višak.

Al kako je Perišić propa ko stari kauč. Ni sjenka igrača sa EP.

Picaferaj
17-06-2018, 13:50
Naravno da je moguće i da mi imamo igrače koji mogu igrat dobre utakmice protiv najjačih. Ali ja u Dalića sumnjaam, mislim da je šarlatan koji nema pojma o nogometu.

da je to dat u ruke nekom treneru koji zna znanje, druga priča bi bila, iako nemamo ofanzivne bokove što otežava igru, što neko reče Vrsljka su napucali u Atletiku snagom i energijom al džabe kad ne zna, Strinić je sinoć defanzivno bio odličan ali ofanzivno on ne može puno.

Igrači ne traže 1 na 1 prolaz, ne rastvara se sredina, ne stvara se višak.

Al kako je Perišić propa ko stari kauč. Ni sjenka igrača sa EP.

Naš zadnji istinski nogometni znalac je bio Tomislav Ivić. Danas mi nemamo nikoga ni približno sličnog. Ali imamo igrače kojima trener ne bi triba biti uopće potriban. Da se vratim Slavenu, na engleskoj TV je govorio da je razgovara sa Dalićem i da Dalić ima tri različite strategije, jednu za svakog protivnika u grupi. Taktika protiv Nigerije je bila promašaj..ali samo zato jer nije stavio Kramarića na desetku nego na devetku. Nije isključeno da se dobro posložimo protiv Argentine..kao što nije isključeno da Argentinci konačno prorade i zabiju nam šesticu.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 13:55
Ma ja kad se sjtim Spanjolske 1982. A ni jedan Talijan nije rekao da su prvenstvo osvojili prevarom. Kako su dobili onaj Brazil sa Zicom i Socratesom najbolji kojeg sam ja gledao, ako izuzmem golmana koji nije ni dosao na prvenstvo ni danas mi nije jasno. Talijani ih slave, a ni grupu nisu trebali proc.

Inkvizitor
17-06-2018, 13:59
Je, imali su tri remija i prošli su na- gol razliku. Tad je bio šok kad su s Kamerunom igrali neriješeno.

Brazil su izbacili na brazilsku prepotenciju. Brazilu treba bod ( tada su i drugom krugu bile grupe) izjednače na 2:2 i kreću po treći gol pa im Rossi u kontri stavi treći. Al su igrali. Zadnji Brazil, sve nakon toga je jeftina imitacija. Zico, Sokrates, Junior, Eder, koja je to igra bila.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 15:04
Je, imali su tri remija i prošli su na- gol razliku. Tad je bio šok kad su s Kamerunom igrali neriješeno.

Brazil su izbacili na brazilsku prepotenciju. Brazilu treba bod ( tada su i drugom krugu bile grupe) izjednače na 2:2 i kreću po treći gol pa im Rossi u kontri stavi treći. Al su igrali. Zadnji Brazil, sve nakon toga je jeftina imitacija. Zico, Sokrates, Junior, Eder, koja je to igra bila.

Ma igrali su na kontru: Conte - Rosi.

U pravu si Brazil je bio prepotentan i to su platili - a golmana nisu ni doveli. Bila im neka rupetina na golu.

Možda su svoju najbolju utakmicu Talijani odigrali u finalu tad protiv Švaba.

Al evo od kad ja pratim ta svjetska - od 1974. Samo je u jednom slučaju pobjednik bio onaj koji je i stvarno najbolje odigrao turnir. Brazil 2002. godine u Japanu i Južnoj Koreji. Mislim da je to bio zadnji Brazil sa Cafuom, Ronaldom, nadolazećim Ronaldinjom, Rivaldom i onim lijevim bekom Carlosom iz Reala, a onakva Njemačka u Finalu nije imala nikakve šanse jer Khan nije mogao i igrati i braniti.

Da ne nabrajam sad. 1974. Prepotentne i stvarno najbolje Nizozemce u finalu zaustavio Sep Mayer, 1978. Smijurija u Argentini. Svaka čast Mariju Kempesu ali su nesretni Nizozemci opet izvisili - jednostavno gubitnici.

Za 82-gu smo rekli.

1986. Maradona, Božija ruka - sve ostalo je povjest.

1990. Nijemci i najdosadnije finale koje sam gledao gdje su Švabe jednostavno ''ugušile igru na sredini terena - tako totalno onemogućili Maradonu da da završni pas za Kanidžu. To je ujedno bilo i najgore finale koje sam gledao. inače je prije te utakmice Brazil nadigrao Argentinu, ali je Maradona imao jednu jedinu genijalnost na utakmici i proslavio strijelca Kanidžu.

94 - Brazil je bio najbolji oni su napadali i sa igračem manje.

98. Francuzi su se provukli do finalka - a u finalu se Ronaldo ''razbolio'' pa je ipak igrao i nije se vidio.

za 2002. smo rekli.

Za 2006. u Njemačkoj zapravo toga prvenstva se sjećam samo po našim navijačima i utakmici sa Australijom gdje je onaj Tomas dva puta igro odbbojku u našem kaznenom prostoru i nije sankcionirano - a mi ipak ispali.

2010. Po onim dosadnim vuvuzelama i da je finale odlučio zapravo panj Matarazi isprovociravši Zidana........

Sve u svemu ni ovaj put ne vjerujem da će stvarno najbolji uzeti prvo mjesto.

Sve je to postalo - veliki biznis.

Idem navijati za Kostariku.

Inkvizitor
17-06-2018, 15:56
Materazzi je 2006-te ispovocirao Zidana-ea.

kiler
17-06-2018, 17:29
Tko ne želi navijati za Hrvatsku,ima Srbiju na ovom Mundijalu pa neka navija za njih.:cheer

Nervozni listonoša
17-06-2018, 18:28
Tko ne želi navijati za Hrvatsku,ima Srbiju na ovom Mundijalu pa neka navija za njih.:cheer

Kiler ovaj lik te poslušao i to na orginalan način:

Nervozni listonoša
17-06-2018, 18:29
Materazzi je 2006-te ispovocirao Zidana-ea.

Točno - 2006-te.

Puntar2.0
17-06-2018, 18:38
Kiler ovaj lik te poslušao i to na orginalan način:

I taj poznaje Krstajica.

Nakon semafora, mogli bi pasti novi dresovi za FK Radnik Bijeljina.

Inace, jesu se izljubili Krstajic i Rakitic.

Inkvizitor
17-06-2018, 19:03
Žao mi je momci morao sam obrisat link, ovdje je zabranjeno linkat index..

Puntar2.0
17-06-2018, 19:51
Njemci dobili po sebi......cini se kao da nece biti nista od titule ove godine......:kez

Puntar2.0
17-06-2018, 20:11
Donosimo ekskluzivno kako hajducka dijaspora izvjesava zastavicu.....shkandal!!

http://i68.tinypic.com/t7bml1.jpg

DzoniBG
17-06-2018, 20:32
Kako smo se nadali, dobro smo se udali...

S obzirom da smo stari kikseri na svetskim, nisam ocekivao nista... poceli smo smuseno, promasili par sansi, nula u svakom smislu prvo poluvreme, ali od pocetka drugog nametnuli smo ritam, pritisnuli ih, Sergej i Matic zagospodarili sredinom... ono sto je Mitrovic promasivao, Kolarov je nadomestio bombom... trebali je biti tu jos gol dva, ali ne mari, najvaznije je dobiti prvu tekmu...

Nemci kiksnuli... ne mozes vise bodove nigde sigurno da racunas, proslo je vreme indijanaca, osim mozda Arabije, ono su stvarno kozojebi... sledeca tekma nam je protiv albanske emigracije u Svici... tu cemo da se izmerimo koliko smo visoki... protiv Brazila posle, treba da kiksnemo, i izbegnemo Svabe, i ako je moguce igramo sa Meksikancima, dobri su ali ne i nepobedivi... ali o tom potom...

Nervozni listonoša
17-06-2018, 21:00
Žao mi je momci morao sam obrisat link, ovdje je zabranjeno linkat index..

To nisam znao. A baš mi dobro došlo na kilerovu opasku.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 21:02
Donosimo ekskluzivno kako hajducka dijaspora izvjesava zastavicu.....shkandal!!

http://i68.tinypic.com/t7bml1.jpg

Nitko svoju zastavu ne ''vješa'' tako. I to bez obzira na motive i razloge.

Puntar2.0
17-06-2018, 21:40
Covice, pogledaj malo bolje...

Nervozni listonoša
17-06-2018, 22:47
Covice, pogledaj malo bolje...

Možda ja ne kužim dobro. Izgledalo mi je kao naopako.

Nervozni listonoša
17-06-2018, 22:57
Mali kiks nakon Argentine - napravili i Brazilci. sa Švicarcima samo 1:1. U ovoj grupi će biti jako zanimljivo.

Inkvizitor
17-06-2018, 23:14
Srbija će morati ići na pobjedu protiv Švicarske dok Švicarska može kalkulirat i sa bodom pa ići na zadnju s Kostarikom.

Mada ovakav Brazil, s ovakvom igrom, ima i Srbija šansi s njima.

Grunf
17-06-2018, 23:46

jel ga ima itko tamo zamjenit dok još ima vreman jer lik pojma nema o nogometu, Čačić je za njega izmislio taktiku. Takva beskrvna impotentna igra nije viđena odkad se za Mamićev račun gubilo od Škotske remiziralo s Azerbejdžanom i gubilo od Norveške.

Šta mi sliniš tu.

Mourinho je rekel da iz naše grupe prolaze dalje Argentina i Nigerija. Očito je da ta Nigerija vrijedi kad ih čak i Mourinho vidi kao dovoljno kvalitetne da prođu dalje u ovoj grupi, a kad pogledaš imena vidiš da tu ima dosta kvalitete. Ne treba ih podcjenjivati zato jer smo ih mi relativno lako dobili, to je dobra ekipa. Dalić nije na razini kvalitete naših igrača, ali kaj je tu je. Imamo dobre igrače i treba se pofajtati sa svima.

Rimokatolik
17-06-2018, 23:50
Hvala Bogu pa ne igram kladu,rezultati danas van svake pameti.Srbi dobili,mislio da ce to nula bit.Ajde nekako mogu pregrmit poraz svaba,Brazil nula sa svicom,mislio sam pregaziti ce ih ko plitak potok.

DzoniBG
18-06-2018, 00:14
Srbija će morati ići na pobjedu protiv Švicarske dok Švicarska može kalkulirat i sa bodom pa ići na zadnju s Kostarikom.

Mada ovakav Brazil, s ovakvom igrom, ima i Srbija šansi s njima.

Posle ovoga niko nema prava na kalkulacije...

Da je Brazil dobio minimalnim rezultatom, opet bi morali ici na pobedu, jer nas nereseno opet stavlja u gadnu situaciju, ako puknemo od Brazila, a oni dobiju Costa Ricu, imali bi isto bodova, Svajcarci verovanto bolju gol razliku, tako da bi ga na kraju tu izdimili...

Mnogo je tu kalkulacija, mozemo da puknemo od Svice, a na neko ludilo bijemo Brazil, i idemo dalje... jedino sto je sigurno, ako bijemo Svicu, 100% smo u osmini...

Brazil ima tehnicki potkovane igrace, kao i uvek, ali proslo je vreme njihove apsolutne dominacije... znaju sa loptom, ali u duelima nisu nista posebno, i ako im nije vece mozes na foru da ih uzmes... danas su igraci mnogo jaci i brzi nego pre, tako da njihova Joga Bonito polako ali sigurno gubi ostricu...

Svajcarci su ozbiljna ekipa, nisu dzabe sesti na Fifa listi svih zemalja... izgleda malo preterano, verovatno jeste, ali to samo pokazuje koliko imaju dobre rezultate zadnjih 5 godina... mozemo sa njima, mozemo da ih bijemo, ali mozemo i da puknemo... jako je tesko bilo sta predvideti, mora da imas i srece, i igras dobro, da umuvas neki gol... bice jako zanimljivo u raspletu...

juanpablom
18-06-2018, 02:04
Nogomet je užasan na ovom SP, osim naših. pregazili smo Nigeriju

Inkvizitor
18-06-2018, 10:44
Posle ovoga niko nema prava na kalkulacije...

Da je Brazil dobio minimalnim rezultatom, opet bi morali ici na pobedu, jer nas nereseno opet stavlja u gadnu situaciju, ako puknemo od Brazila, a oni dobiju Costa Ricu, imali bi isto bodova, Svajcarci verovanto bolju gol razliku, tako da bi ga na kraju tu izdimili...

Mnogo je tu kalkulacija, mozemo da puknemo od Svice, a na neko ludilo bijemo Brazil, i idemo dalje... jedino sto je sigurno, ako bijemo Svicu, 100% smo u osmini...

Brazil ima tehnicki potkovane igrace, kao i uvek, ali proslo je vreme njihove apsolutne dominacije... znaju sa loptom, ali u duelima nisu nista posebno, i ako im nije vece mozes na foru da ih uzmes... danas su igraci mnogo jaci i brzi nego pre, tako da njihova Joga Bonito polako ali sigurno gubi ostricu...

Svajcarci su ozbiljna ekipa, nisu dzabe sesti na Fifa listi svih zemalja... izgleda malo preterano, verovatno jeste, ali to samo pokazuje koliko imaju dobre rezultate zadnjih 5 godina... mozemo sa njima, mozemo da ih bijemo, ali mozemo i da puknemo... jako je tesko bilo sta predvideti, mora da imas i srece, i igras dobro, da umuvas neki gol... bice jako zanimljivo u raspletu...
pa može biti svašta samo kažem da je lakše kad nemaš neki pritisak da moraš pobjedit. da je Švicarska izgubila, taj pritisak bi bio na njima. tako se i nama može dogodit, ako izgubimo od Argentine moramo dobit Island, njima će i bod biti dobar, naravno pod uvjetom da dobiju Nigeriju.

Inače dobro je Srbija djelovala na terenu. Dosta brzo, hitro. Par fulanih zicera, Kostarika osim u samom početku, ništa, bez ikakve energije i plana. Mogli ste im utrpat par komada bez beda.

Švicarci bez akcije i prilike , samo onaj gol iz kornera, drugo, nula bodova, djelujete jači. Brazil još od 1982-ge nije više Brazil. kad im je bilo bitnije kakve će bekove istesat nego išta drugo. Danas, kad gledaš njih kao da gledaš neku tipičnu europsku ekipu. I u utakmici s nama se vidilo da nemaju igru, da se naša tri igrača nisu povlačili pred Neymarom vjerojatno ni nama ne bi dali gol.

Sad možete ić na, ako prođete na vjerojatno Meksiko u četvrtfinalu a Meksiko je u grupi beton ( nas su dvaput isprašili) ali kasnije, nikad nisu prošli osminu mislim. Dakle to bi vam po toj statistici bio poklon samo takav.

Da se vratim još na njih. Kakve kontre. Kakve su ono kontre. Ko da su ispaljeni iz startnog bloka, Predivno.

Guštam gledat onakve kontre, sve iz prve odigrava, skoro se napamet znaju di su. samo da su malo bolji u završnici. Mogli su Švabe natrpat. Koji bi malo tika-taku igrali.

Meksičke kontre uz utakmicu ŠPA-POR nešto najbolje na ovom prvenstvu..

Grunf
18-06-2018, 11:24
Meksiko je ekipa koju smo mi pročitali, ali tek nakon kaj su nas dva puta naprašili na SP-u. Njima samo treba prepustiti igru i oni su jalovi, odigrati im bunker i na kontre ih rasturiti kao što smo ih rasturili u zadnje dvije prijateljske s B i C ekipom. Nijemci su pali na njihovu zamku i visoko ih pritisnuli i to ih je koštalo. Srbija i slične tvrde i kontraške ekipe koje ne drže puno loptu prolaze Meksiko bez problema.

Brazil je jučer kiksal, ali su bili dosta bolji od Švicarske. Igraju s lakoćom pokreta, s vicom u igri, vidi se da su bolji za klasu, ali ne pobjeđuje uvijek bolji. Mislim da će ih onaj remi jučer samo dodatno razjariti i da će slijedeći protivnici zbog toga stradati.

Grunf
18-06-2018, 11:54
Kale odhebal Dalića. To je bilo za očekivati, pitanje je vremena kad će Kovačić isto napraviti. Ponavlja se povijest iz '98., prvi put Cvita, sad Kale. :D

crni bombarder
18-06-2018, 12:23
ta budaletina je svojevremeno bacio kapetansku traku Hajduka zbog izmjene

DzoniBG
18-06-2018, 15:06
pa može biti svašta samo kažem da je lakše kad nemaš neki pritisak da moraš pobjedit. da je Švicarska izgubila, taj pritisak bi bio na njima. tako se i nama može dogodit, ako izgubimo od Argentine moramo dobit Island, njima će i bod biti dobar, naravno pod uvjetom da dobiju Nigeriju.

Inače dobro je Srbija djelovala na terenu. Dosta brzo, hitro. Par fulanih zicera, Kostarika osim u samom početku, ništa, bez ikakve energije i plana. Mogli ste im utrpat par komada bez beda.

Švicarci bez akcije i prilike , samo onaj gol iz kornera, drugo, nula bodova, djelujete jači. Brazil još od 1982-ge nije više Brazil. kad im je bilo bitnije kakve će bekove istesat nego išta drugo. Danas, kad gledaš njih kao da gledaš neku tipičnu europsku ekipu. I u utakmici s nama se vidilo da nemaju igru, da se naša tri igrača nisu povlačili pred Neymarom vjerojatno ni nama ne bi dali gol.

Sad možete ić na, ako prođete na vjerojatno Meksiko u četvrtfinalu a Meksiko je u grupi beton ( nas su dvaput isprašili) ali kasnije, nikad nisu prošli osminu mislim. Dakle to bi vam po toj statistici bio poklon samo takav.

Da se vratim još na njih. Kakve kontre. Kakve su ono kontre. Ko da su ispaljeni iz startnog bloka, Predivno.

Guštam gledat onakve kontre, sve iz prve odigrava, skoro se napamet znaju di su. samo da su malo bolji u završnici. Mogli su Švabe natrpat. Koji bi malo tika-taku igrali.

Meksičke kontre uz utakmicu ŠPA-POR nešto najbolje na ovom prvenstvu..

Veruj mi Inkvisa, kod nas opcija da ne moramo da pobedimo, obicno znaci da cemo puci... cim imaju u glavi rezervnu varijantu, igraju kao babe. Svetsko prvenstvo je, Panteon fudbala, bilo kakva misao - pa i ne moramo... znaci da si ti tu zalutao... krvavo ce biti sa albanjerosima iz zemlje krsta, moramo momacki da se potucemo ako hocemo dalje... nece oni igrati defanzivno kao sa Brazilom, imaju brzog Sacirija na boku, igrace se tu otvorenih karata... ako nismo dovoljno dobri, ne zasluzujemo dalje...

http://www.youtube.com/watch?v=q14kADkT1Q8

Ovaj decko nam je buducnost, samo 20 godina ima, igrao je u Laziu fenomenalno, uzima ga sad Juventus za preko 100 miliona evra... pokazao je u par poteza i juce Zidanove fore... nije nam igrao cele kvale, idiot Muslin ga nije zvao, sad je tek poceo... ako proigra kako zna, nece biti zime... znajuci koliko smo isli bosi po trnju ne predhodnim prvenstvima, nemam razlog za veliki optimizam, ali mislim da mozemo ovog puta...

Meksikanci su odlicni bili, inace volim dobar latino fudbal, temperament, tehniku, volju i brzinu... sve to imaju, Meksikanci vole fudbal na nacin na koji bas treba voleti ovu igru... Nemci su vec poceli da mi idu na jetru, em sto sve vise ubacuju crncuge i Turke, em sto su oni poceli da imitiraju Spance, a nisu za to...

Slazem se, Spanci i Portugalci su odigrali najbolju utakmicu prvenstva, i ne verujem da cemo ista vise tako kvalitetno i zanimljivo videti...

crni bombarder
18-06-2018, 15:19
da, preko 100 milijuna :D

DzoniBG
18-06-2018, 15:23
Sta promasi sad Berg, sunce ti kalajisano...

Inace ovi kosooki i fudbal... ne volim ni na razglednici da vidim...

DzoniBG
18-06-2018, 15:25
da, preko 100 milijuna :D

https://www.express.co.uk/sport/football/975821/Man-Utd-transfer-news-Juventus-Sergej-Milinkovic-Savic-deal

Spominje se oficijalno 87.5 miliona, ali funti... to je okvirno oko 100 miliona...

Grunf
18-06-2018, 15:34
Nema šanse da bu Juve dal 100 milja za nekoga, osim ako ne prodaju nekoga prije toga za 120 milja. Jedini put kad su dali 90 milja je kad su kupili Higuaina nakon što su prodali Pogbu za 105 milja.

Manchester bi već mogao dati 100 milja.

Puntar2.0
18-06-2018, 15:34
Hitno reaktivirati Simunica, sto ako trevimo na Srbiju......

http://www.youtube.com/watch?v=-nwIpMMBR_Q

Tribat ce, ove frule poput Rakitica ce se prije igre izljubakati sa Srbima, pa ko ce to gledati....

:kez

DzoniBG
18-06-2018, 15:39
Nema šanse da bu Juve dal 100 milja za nekoga, osim ako ne prodaju nekoga prije toga za 120 milja. Jedini put kad su dali 90 milja je kad su kupili Higuaina nakon što su prodali Pogbu za 105 milja.

Manchester bi već mogao dati 100 milja.

Ja bi ga pre u Manchester... uz Matica, da drze sredinu... neko ce platiti stoju, ali Juve se bas nameracio...

Punti, jel izaziva ponos u tebi kad vidis start Simunica, a Aca Informacija kuka u prenosu :) vidjao sam svakakve startove, lomljenje nogu, ali ovoliko seljacki da grunes u igraca... ne videh...

Puntar2.0
18-06-2018, 15:47
Sta i pitas, pa mislis da mi je drazi onaj tudum Rakitic, kad ga gledan kako mu frizurica skakuce i kad promislin kako se on i veliki mu mentor Krstajic drzu za rukice dok tresti Ceca u nekon pisljivon cajka klubu odma me proliv i riganje uvati. Simultano.

DzoniBG
18-06-2018, 15:51
Sta i pitas, pa mislis da mi je drazi onaj tudum Rakitic, kad ga gledan kako mu frizurica skakuce i kad promislin kako se on i veliki mu mentor Krstajic drzu za rukice dok tresti Ceca u nekon pisljivon cajka klubu odma me proliv i riganje uvati. Simultano.

Ako ces tom logikom ko slavi uz cirilicu, izbaci vise od pola tima...

Citam jutros da je Kalinic uhvatio maglu... koji mu je q, kao, nece da bude zamena, kakav ego manijak... ja ga nikad vise ne bi pozvao, to je vec bezobrazluk...

Inkvizitor
18-06-2018, 15:52
Gledo sam prvi put tog Milinkovića Savića, kako se već zove...ima mota, ima "tač" ali sad da je baš nešto "svemirsko" ne vidjeh..

DzoniBG
18-06-2018, 15:55
Gledo sam prvi put tog Milinkovića Savića, kako se već zove...ima mota, ima "tač" ali sad da je baš nešto "svemirsko" ne vidjeh..

Samo da se ne povredi, videces tek svasta...

Moram da pohvalim Ruse za organizaciju... stadioni odlicni, nigde nikakva tuca, problemi... vredjali su ih da nisu za domacina, potpuno neopravdano... da ne izazivam djavola, nasi dolaze u Kaliningrad, vasi odlaze... ako tu ne dodje do kratkog spoja, nece nigde drugde...

Inkvizitor
18-06-2018, 16:02
ma od naših su sve selfi navijači, ti neće nikog napast, njih se može ali čemu, oni nose pola pola dresove Nigerija Hrvatska :rofl..ne znam tko je od vaših otišao..dal samo gibaničari..

Tko je rekao da Rusija ne može organizirati svjetsko..pa tko može ako ne oni..

DzoniBG
18-06-2018, 16:09
ma od naših su sve selfi navijači, ti neće nikog napast, njih se može ali čemu, oni nose pola pola dresove Nigerija Hrvatska :rofl..ne znam tko je od vaših otišao..dal samo gibaničari..

Tko je rekao da Rusija ne može organizirati svjetsko..pa tko može ako ne oni..

Ma i kod nas... matorci sa lovom, jagnjece brigade, nepopravljivi rusofili, i gasteri...

Video sam snimak, pevate zajedno sa Rusima... prvo vase navijacke, pa posle sa njima RA - SI - JA... pa malo i Kaljinku :D Da nije naseg medjusobnog sukoba, mislim da bi jos vise gotivili Ruje, a i ovako imate solidno rusofila...

Sprdaju ih svako malo u zapadnim medijima, slikaju neke stracare, urnisana auta... Nemci se zale na smestaj, kao, gurnuli ih u neku tripizdinu... a oni sami birali gde ce...

Zali boze ovi Svedjani sto su izbacili Italijane u barazu...

Inkvizitor
18-06-2018, 16:17
Pa Hrvati nisu protiv Rusa, a nisu ni Rusi protiv Hrvata, ja osobno imam simpatija prema Rusima.

Pa dobro u Rusiji sigurno ima svašta, od raskoši do siromaštva, ali oni su organizacijski jaki, to hoću reć, kad oni nešto odluče, to i naprave, meni je bilo kako će Brazil to organizirat, za Rusiju se ne sekiram..

Inkvizitor
18-06-2018, 16:19
Talijani i Nizozemci, meni druga nacija iza Hrvatske u nogometu, najlipši nogomet su uvijek igrali, otvoren, bez kalkulacija, tri puta u finalu, tri puta izgubili a Italija, kraljica taktike, to je na neki način invalidno prvenstvo. Ajd da jedna takva reprezentacija nedostaje ali dvi.

DzoniBG
18-06-2018, 16:28
Pa Hrvati nisu protiv Rusa, a nisu ni Rusi protiv Hrvata, ja osobno imam simpatija prema Rusima.

Pa dobro u Rusiji sigurno ima svašta, od raskoši do siromaštva, ali oni su organizacijski jaki, to hoću reć, kad oni nešto odluče, to i naprave, meni je bilo kako će Brazil to organizirat, za Rusiju se ne sekiram..

I Brazil i Juzna Afrika, ali nasli su da silje patku bas na Rusima, koji ako su u necemu dobri, to je da se pritegne sve kad treba... siromastva ima svugde, u Americi pogotovo, ali sad to fokusiraju, jer im politicki odgovara...

Slazem se za Italijane i Holandjane, nekako mi je suplje bez njih... sami su krivi, Holandezi su imali katastrofalnu smenu generacija, a Azzuri... da ispadnu od ovakvih Sveda... bruka...

Ajde, nekako su ga umuljali iz penala, bolje nego ovi pekinezeri, to je grupa sa Nemackom i Meksikom, bice mrtvih po plazi za plasman dalje...

crni bombarder
18-06-2018, 17:45
Rusi nama nikada nece zaboraviti 2008. a i oni imaju te simpatije prema slavenskoj bratji, to je kod njih normalno.

Inace, po meni dosta los kvalitet nogometa kod vecine momcadi, mozda vaznost prvog kola, uglavnom osim Spanjolske i Portugala, nisam vidio neku klvalitetnu utakmicu. Mexico je simpatican, nasi onako standardno na otvorenju ja bi rekao takticki izvrsno ali igracki i ne bas, losa je ova postava sa 4 napadaca.

Ne mozes napasti Nigeriju bez jakih bokova, nasi su bokovi bili uzasni ne pamtim Vrsaljka ovako loseg ali izgleda je imao naputke da ne ide visoko a on je tu najjaci jer ima moc ponavljanja izvrsnu, nazad i nije tako sjajan, a i zasto napadati i izgubiti loptu kad Nigerija ima tu africku tranziciju ko Senegal u Osijeku, tap tap i pred golom su ti. Nasi nekako na iskustvo dobili.
Rezultat je bitan. Jedino eto ta taktika, samo dva vezna, Kramaric glumi veznjaka, a ne ides na posjed i napad. Malo kontradiktorno. Dalic je bar dobre izmjene radio, Cacic bi cekao do 87. minute.

Kalinic ispao mazgov.

O ostalima ne bih sada.

crni bombarder
18-06-2018, 17:48
https://www.express.co.uk/sport/football/975821/Man-Utd-transfer-news-Juventus-Sergej-Milinkovic-Savic-deal

Spominje se oficijalno 87.5 miliona, ali funti... to je okvirno oko 100 miliona...

Engleski medij, ako pratis sport, sve sam rekao. Oni vole lupati oko tih transfera, da to nije normalno. Kakvih preko 100 milijuna, pa nije Messi. Je da se danas i na neke lijeve igrace baca i po 50 milijuna, ali polako malo.

Komari
18-06-2018, 18:33
.
Ako ti ne paše misto ne kužim zašto uopće uzmeš misto nekome tko bi igrao bezuvjetno za reprezentaciju?
Lipo kažeš u startu ne pristajem i neću igrat.
Ovako ko kakav udbašić..
Nadam se a činimise da i neće uspjeti pošemerit odnose među igračima.

Ajmo mi dobit Argentinu

crni bombarder
18-06-2018, 18:45
primjecujem i da je Dalic pao u ocima brojnim 'navijacima' jer je pobjedu posvetio hrvatskom narodu i braniteljima, posebno ih je uvrijedilo ovo drugo

e zbog takvih gustam nakon svake pobjede

Grunf
18-06-2018, 20:08
ta budaletina je svojevremeno bacio kapetansku traku Hajduka zbog izmjene

I u Milanu ga je Gatusso izbacil iz prve momčadi zbog nečega, ali ga je poslije vratio. Ima on svojih mušica, ali opravdano se tu ljuti. Prošlo prvenstvo je uz Perišića dobil Španjolce pa ga je Čačić za nagradu stavil na klupu. U dodatnima je načel Grčku, stalno se dokazuje da je zaslužio mjesto prvoga napadača, a stalno ga ostavljaju na klupi. Nije to fer.

Grunf
18-06-2018, 20:09
Ja bi ga pre u Manchester... uz Matica, da drze sredinu... neko ce platiti stoju, ali Juve se bas nameracio...

Punti, jel izaziva ponos u tebi kad vidis start Simunica, a Aca Informacija kuka u prenosu :) vidjao sam svakakve startove, lomljenje nogu, ali ovoliko seljacki da grunes u igraca... ne videh...

Ne znaš dal je seljačkiji start ili tetkastije kukanje tog komentatora. :D