PDA

Pogledaj Full Version : Budimo ljevicari!

Grunf
07-03-2018, 22:09
Na ovoj temi samo, naravno. Izrazite svoja ljevicarska stajalista. :D

Puntar2.0
07-03-2018, 22:36
Za mene je full okej, da je Aleksha gay!

Eskel
08-03-2018, 17:07
Mir, socijalna pravda i povećanje plaća, stara ublehaška fora kvazi jugo ljevičara.

skater
08-03-2018, 18:06
Budimo realni - tražimo nemoguće.

Grunf
08-03-2018, 18:11
Sretan dan zena. Jos uvijek nazalost imaju 20% manje place od muskaraca jer zivimo u patrijarhatu. Nadamo se da ce se to uskoro promijeniti usvajanjem divne Istanbulske konvencije. :cheer

Humphrey
08-03-2018, 18:50
smrt fašizmu,sloboda narodu! staro, ali uvijek aktualno.

nisam vjernik,ali svi katolici bi trebali biti poput pape franje.

kiler
08-03-2018, 20:00
slušam Balaševića i Bajagu...
protiv sam nasilja,ograničenosti ,trpanja ljude u ladice i bilo kakvih predrasuda...
zalažem se za otvorena društva ,refjudžis velkam
spol je nešto što nas ne mora određivati zauvijek i ako poželim mogu ga promijeniti...
osvjedočeni sam antifašista...

Puntar2.0
08-03-2018, 20:42
http://neukoelln.afd.berlin/wp-content/uploads/sites/20/2017/12/reichenbach-1-193x300.jpg

Refudjiiis velkom!

kiler
08-03-2018, 22:11
i naravno,od svih ex bivših yu fudbalskih klubova,najviše simpatija ,osim svog ,imam prema Veležu jer su imali taj vic u igri i nisu zaslužili da budu protjerani sa svog stadiona...

Basta
09-03-2018, 07:58
Tito, partija, omladina, akcija!

goran2hr
09-03-2018, 15:34
Sad ćete vidjeti ljevičarenja:

Reidustrijalizacija, laka i teška industrija, kombinati, koji svi zajedno vuku za sobom masu kooperanata. Imam i posebne simpatije za proizvodno radništvo. Izgradnja stanova, radničkih i dječjih odmarališta. Planska privreda, upravljanje državnom imovinom po uzoru na Kinu. Neuspješne menađere državnog vlasništva, također bi smijenjivao po kineskom modelu. Težište kopnenog prijevoza prebaciti na željeznicu. Poticanje supstitucija uvoza.

Bez grižnje savjesti poništio bi pretvorbu. Nacionalizacija, svih važnih resursa. Ograničavanje stjecanja vlasništva stranaca nad hrvatskim nekretninama.

Izlazak iz EU i NATO-a, ne baš nesvrstanost ali svakako neutralnost. Prijateljski odnosi sa Rusijom (dok su na obostranu korist). Umjesto HV-a na ruskoj granici, u Rusiju idu hrvatske mandarine, te ostale robe i usluge. Sa druge strane uvozimo jeftiniji plin, umjesto da se uvaljamo u gubitaški terminal preko kojeg bi kupovali skuplji plin. U Siriji podržavam Ruse i legalnog predsjednika Asada. U Libiji žalim što više nema predsjednika Gaddafija (što god da je radio, nije to bilo ništa kontra Hrvata, a dao nam je posla).
Surađivati i biti prijatelj svima, koji nam nisu neprijatelji (na obostranu korist).

Besplatni vrtići i doslovno besplatno školovanje (prehrana, knjige, smještaj, prijevoz...). Isto i za visoko školstvo, uz uvjet da se to znanje onda primjeni u Hrvatskoj (hrvatskim krajevima u BiH). I obratno, tko planira iseliti i ne želi obavezu - neka sam snosi sve troškove svog školovanja. Planiranje kadrovskih potreba - školovati perspektivne i potrebne kadrove. Raspoređivanje kadrova po prekomandi (u praksi, ne može netko biti nezaposleni učitelj, liječnik... na burzi u ZG, a istovremeno taj kadar negdje drugdje nedostaje). U škole bi vratio ONO i DSZ, te srednje vojne škole (za buduće dočasnike i tehničko osoblje). Uvođenje domoljubnog odgoja - po uzoru na Rusiju. Izgradnja i djelovanje centara tehničke kulture - po uzoru na nekadašnju "Narodnu tehniku".

Socijala. Nitko ne smije biti beskućnik, gladan, bez grijanja i sl. Istovremeno isti može biti raspoređen u bilo koje mjestu u RH gdje za njega ima posla. Umirovljenici bez smještaja ili u tuđim stanovima (nacionaliziranim - otetim), moraju prihvatiti smještaj bilo gdje u RH.

Poseban status (i u materijalnom smislu), te odličje za majke sa više djece (poput onog što sada nudi Putin). Sportski klubovi za djecu - besplatni. Za djecu ljetovanje i zimovanje - besplatno.

Reaktivacija Golog otoka, kao kaznionice. Pokušaji da se to mjesto turistički aktivira, završili su neuspješno, a kapaciteta nedostaje.

Ukidanje državnog financiranja svih udruga i političkih stranaka. Ukidanje i svih braniteljskih udruga, osim jedne po uzoru na nekadašnji SUBNOR. Zabrana vanjskog financiranja političkih udruga.

Podizanje spomenika zaslužnima. Spomenici ne smiju izgledati kao sprdačine i karikature, nego realistični prikazi osoba i događaja.

Uvođenje vojnog roka i predvojničke obuke za srednjoškolce.

U medije, školstvo, kulturu i državnu upravu, uveo bi moralno političku podobnost.

Živciraju me Papa, kardinal Bozanić i velečasni Barun. Nadam se smjeni istih.

Puntar2.0
09-03-2018, 16:21
Gaddafi bi djubar.

Inace, tu i tamo se nebi slozili oko neutralnosti ali oko stava spram Rusiji bi...

Ovo je u biti nacionalni svjetonazor koji se poklapa u mnogo cemu sa onime sto se zove lijevicarenje, samo sto to 95% lijevicara ne radi....vec su se usidrili na promociju svakojakih manjina.....

Nije djaba da Front National kupi glasove radnika.

goran2hr
09-03-2018, 23:42
Gaddafi bi djubar.

Inace, tu i tamo se nebi slozili oko neutralnosti ali oko stava spram Rusiji bi...

Ovo je u biti nacionalni svjetonazor koji se poklapa u mnogo cemu sa onime sto se zove lijevicarenje, samo sto to 95% lijevicara ne radi....vec su se usidrili na promociju svakojakih manjina.....

Nije djaba da Front National kupi glasove radnika.

Gaddafi? Iako je tema naše ljevičarenje, na Gaddafija gledam iz perspektive hrvatskog nacionalista. Pa tako, da je Gaddafi bio majka Tereza - nije. Da li se bavio terorizmom - je. Novce su Gaddafiju bili dužni neki drugi - ne Hrvati. Da li se lizao s Titom (kao i ostatak svijeta) - je. Da li se zamjerio mnogima - je. Da li je bio simpatična osoba - nije. Da li je učinio nešto nažao Hrvatima - nije!
Dapače, bio nam je dobar. Vjerovali ili ne bolji od Merkelice, Obame, Junckera i Macrona zajedno. Kako?
U vrijeme Gaddafija - hrvatska poduzeća dobro posluju sa Libijom. Čuo sam samo dobre priče, kako se moglo dobro zaraditi, a ljudi (radnici) su se onda vraćali u Hrvatsku i ovdje ulagali, hranili obitelji - sigurno bolje nego ova današnja priča sa iseljavanjem. U Libiji nisu klali hrvatske radnike (kao npr. u Alžiru, danas Egiptu ili Siriji). Padom Gadafija, zbog strane intervencije (u kojoj je na našu štetu i sramotu simbolično učestvovala i Hrvatska), izgubili smo poslove za poduzeća i individualce, mislim (nisam siguran) i koncesije, te mogućnost naplate već isporučenog. Gaddafi je radio na projektu kojim bi doveo velike količine vode i pustinju pretvorio u zelenilo (i na tome su radili Hrvati), a zbog utjecaja na klimu i tu bi imali indirektnu korist.
Padom Gadafija, Libija postaje leglo đihadista, ISIL-a i družine koja je ono što je učinila Gaddafiju rado učinila i nama.
Gaddafi je bio i "zid" koji je spriječavao navalu ilegalnih imigranata. Danas hrvatski ratni brod sakuplja ilegalne imigrante po Mediteranu, troši milijune kuna, vozi ih u Italiju, a onda oni stižu nama u obliku EU kvote. Pa sad, što nam je bolje?
Ponavljam se, ako se je zamjerio našim himbenim saveznicima - nije nama.

Neutralnost ? Mislio sam naširoko, o suverenitetu, časti, pa i koristi i bilanci i još koječemu, ali biti ću kratak. Projekt "dajmo guzice za € ($)" - totalni je neuspjeh.

Nije samo FN. I Zlatna zora, talijanski euroskeptici (pobjednici), pa i barem deklarativno Trump - brinu o svojim ljudima, radnicima, socijali i to im se vraća. Za razliku od NZH koji ne brinu ovozemaljske brige, nemaju stava o životnim pitanjima, ne znamo na čemu bi oni inzistirali (životna pitanja), da su u mogućnosti doći na vlast ili postavljati uvjete. Od lustracije ništa, jer vrijeme je prošlo i već je na redu treća generacija od bivših udbaša. HDZ neda u (već ionako "očišćenu") arhivu, a i to je sve manje zanimljivo. I ostaje što? A rejting pada ispod izbornog praga.

skater
10-03-2018, 16:29
Gaddafi je bio i "zid" koji je spriječavao navalu ilegalnih imigranata.

Za to ti ne treba Gaddafi, ili si narod/nacija i posljedično država koja kontrolira i brani svoje granice ili nisi.

S ostalim se slažem.

goran2hr
10-03-2018, 22:31
Za to ti ne treba Gaddafi, ili si narod/nacija i posljedično država koja kontrolira i brani svoje granice ili nisi.

S ostalim se slažem.

Istina je što kažete, kao nacija ne valjamo. Ali baš zato razmišljam o Gaddafiju kao pragmatik. Dok je bio živ, Hrvatima je valjao. Između ostalog, kada govorimo o ilegalnim imigrantima, čuvao nas je od nas samih. A sada, samo je pitanje koliko će nam ilegalnih imigranata Talijani i EU uvaljati, jer pazi sad, nešto novo, bez prihvaćanja ilegalnih imigranata - nema više EU novaca! U konačnici će nas samo ilegalni imigranti koštati više (ne mislim samo na novac), nego što će nam EU dati.
Pa zato, onako ljevičarski - slava drugu Gaddafiju!

skater
11-03-2018, 16:30
Istina je što kažete, kao nacija ne valjamo. Ali baš zato razmišljam o Gaddafiju kao pragmatik. Dok je bio živ, Hrvatima je valjao. Između ostalog, kada govorimo o ilegalnim imigrantima, čuvao nas je od nas samih. A sada, samo je pitanje koliko će nam ilegalnih imigranata Talijani i EU uvaljati, jer pazi sad, nešto novo, bez prihvaćanja ilegalnih imigranata - nema više EU novaca! U konačnici će nas samo ilegalni imigranti koštati više (ne mislim samo na novac), nego što će nam EU dati.
Pa zato, onako ljevičarski - slava drugu Gaddafiju!

Svjedoci smo nikad ranije viđenog masovnog društvenog eksperimenta u kojem se vrši meki genocid nad bijelim narodima. Provode ga pripadnici Odabranog ili Božjeg naroda u sprezi s odnarođenom političkom elitom. Razlozi su nebitni, zavjera, psihopatologija, osveta itd., rezultat je uništenje zapadne civilizacije i bijelog čovjeka milom ili silom a na bijelim narodima je ili će pružati otpor, počistiti smeće u svojem dvorištu, ili će se pomiriti sa sudbinom i vlastitim samouništenjem gdje će im različitost, drugi i drugačiji u ime multirasnog multikulta i antifašizma kao civilizacijske stečevine rezati glave, raznašati bombama, silovati žene i djecu.

“The Italians need to be accompanied in the change of the composition of their population”
https://diversitymachtfrei.wordpress.com/2018/03/01/the-italians-need-to-be-accompanied-in-the-change-of-the-composition-of-their-population/

Europe’s migrants are here to stay
https://www.politico.eu/article/europe-migration-migrants-are-here-to-stay-refugee-crisis/

Europska Unija priprema se za novi imigrantski val
http://tribun.hr/europska-unija-priprema-se-za-novi-imigrantski-val/

Europska Komisija: EU je previše bijela, masovna imigracija mora postati „nova norma“
http://tribun.hr/europska-komisija-eu-previse-bijela-masovna-imigracija-mora-postati-nova-norma/

Jedan od pripadnika Odabranog naroda ima i plan kako goyima podvaliti samouništenje na perfidan način pomno odabranim riječima i formuliranim rečenicama:

Marketing “Whiteshift” to the masses: or getting the Goyim to accept their own genocide
https://diversitymachtfrei.wordpress.com/2018/02/28/marketing-whiteshift-or-getting-the-goyim-to-accept-their-own-genocide/

Grunf
12-03-2018, 08:36
Pročitajte Istanbulsku konvenciju i bit će vam sve jasno. To je dobra stvar.

pdv
13-03-2018, 12:21
Ne mogu vjerovati da internet odobrava ovakav forum ...tolika količina mržnje :(

Mislim, uostalom, da treba izglasati za žene i ostale manjine dodatna prava. Ovo ugnjetavanje je postalo odurno i van svake pameti. Zašto bi žene trebale rađati??? A, muškarci?? Zar nije znanost uznapredovala da bi se drzali i dalje primitivne podjele??

ZGabriel
13-03-2018, 15:51
ja sam ljevoruka, od mene dosta. :zg

Grunf
13-03-2018, 16:31
Malo ti je trebalo da se otkrijes kao katotaliban. :kava

ZGabriel
13-03-2018, 16:40
Malo ti je trebalo da se otkrijes kao katotaliban. :kava

Ae, ispuzala ispod kamena s proljećem. A nisam Hercegovka. Misterija.

kiler
13-03-2018, 20:39
Protiv sam bilo kakvih oblika mržnje,naročito prema nacionalnim manjinama i drugim i drugačijim...
živim u multinacionalnoj i multikonfesionalnoj državi i na to sam ponosan...

Grunf
14-03-2018, 20:19
Zasto onda imamo samo katolicki vjeronauk, ako zivimo u multikonfesionalnoj drzavi? To je krsenje ljudskih prava.

pdv
14-03-2018, 20:24
Slažem se! Zašto plaćamo vjeroučitelje? Zakaj ne volontiraju kad već siromaštvo propovijedaju?!

Puntar2.0
14-03-2018, 20:27
Noge mi smrde, iman kozju bradicu koja se sastoji od pet dlaka, tredlokne ili kako se to veli....a Ce Gevuru iztetoviranog na gu'ici....
*livasakauzraku*

Grunf
14-03-2018, 20:28
Slažem se! Zašto plaćamo vjeroučitelje? Zakaj ne volontiraju kad već siromaštvo propovijedaju?!

To su licemjeri. Umjesto da damo za informatiku koja je buducnost mi prosipamo stotine milijuna kuna za indoktrinaciju djece nekakvim srednjevjekovnim bajkama.

kiler
14-03-2018, 20:58
Izbacimo vjeronauk iz škola!!

Vjeronauk u crkve!!

Ne želimo crkvu u Travnom,tu je mijesto za park!!

Želimo više informatike i etike!!

ZGabriel
14-03-2018, 21:34
ja imam majicu na Chea. crvenu.
stavim fotku sutra.

ZGabriel
15-03-2018, 09:33
evo majice

https://3.bp.blogspot.com/-za52UPoeCdM/WpFStdBMAxI/AAAAAAAAAmU/fYm6aax0VqM3r40jhINaIxeFndtjQxlSwCLcBGAs/s320/26240862_2092191364343278_247292197715000530_o.jpg

Grunf
15-03-2018, 11:36
Ovakvi klerofašistički troleri nisu dobrodošli na ovu temu. :kava

Grunf
19-03-2018, 21:27
Jednaka placa za sve! :cheer

kiler
19-03-2018, 22:08
Treba mijenjati naslov hrvatskog filma Imam dvije mame i dva tate...
Dovoljno je ili samo Imam dvije mame ili Imam dva tate...
Ipak je poželjnije Imam dvije mame jer su muškarci gadovi koji ne znaju pravilno odgojiti djecu,naročito žensku da imaju ispravno mišljenje od tim gadovima koje čim postanu svjesni svoje seksualnosti treba uškopiti...

...

Rada Borić nije muškobanjasta,samo se tako nosi da ne bi izazivala prljave misli kod muških gadova koji se samo žele uvući ženama u onu stvar i nakon toga ih napuste...

Grunf
19-03-2018, 22:33
Sve su zene podjednako lijepe. Dosta je bilo posramljivanja debelih i muskobanjastih zena. To su nametnuti kriteriji ljepote koje je zenama nametnulo patrijarhalno tlaciteljsko drustvo.

pdv
19-03-2018, 22:40
Daj dite materi :cerek

Aleksa
19-03-2018, 22:44
@Punti, @Grunfi, treba li ja nesto posebno da glumim, ili mogu sa svojom standardnom politikom da prodjem kao hrvatski levicar? :D

Grunf
19-03-2018, 22:50
Aleksa i manjine su nase nacionalno blago. Treba im dati sva moguca prava i pozitivnu diskriminaciju zbog ugrozenosti.

Puntar2.0
19-03-2018, 22:56
Aleksha je nash braco, nema veze sto je cetnik u rukavicama! Smrt brijanju, sloboda ravnogorcima (krpeljima)!

Grunf
20-03-2018, 22:57
No passaran!

Puntar2.0
21-03-2018, 22:11
Plenkovic je veci od Tite! Druze Plenko, vodjo duginih boja, zivioooo...

mirv
22-03-2018, 15:40
Aleksha je nash braco, nema veze sto je cetnik u rukavicama! Smrt brijanju, sloboda ravnogorcima (krpeljima)!

Jesi li ti to pretpostavio/la/lo kojeg je spola dotična individua? Smjesta prestani s takvim bjelačkim fašističkim patrijarhalnim mikroagresijama! Bitno je da to biće nije zli desničar a sve ostalo je nebitno. Pripadnost četničkom pokretu samo znači da dotična pojava ostvaruje pravo na besplatno udomljavanje, mjesečnu plaću na račun poreznih obveznika, program rehabilitacije i uklopljavanja u društvo zajedno s bivšim pripadnicima ISIL-a te prednost pri zaposlenju u školu/vrtić/fakultet/državnu upravu nakon završetka programa. I pravo na dovođenje obitelji do 86. koljena u državu te osiguranje safe spacea za sve njih, naravno.

Grunf
22-03-2018, 17:33
Mirv je u pravu, teroristicke skupine su bjelacko-supremacisticki patrijarhalni termin kojim se zeli kriminalizirati nase divne manjine.

Grunf
28-03-2018, 21:26
Sramota da se kupuju avioni, a vrtici i skole se raspadaju...

Puntar2.0
28-03-2018, 21:52
Volim HDZ!

Grunf
28-03-2018, 22:20
I velikog vodu Plenkovica. :cheer

kiler
29-03-2018, 12:53
ja ne želim slobodan dan sutra...
radit ću jer vjerske blagdane za sve građane smatram uplitanjem crkve u pitanja države i želim pružiti otpor općoj klerikalizaciji društva i nazadnjaštvu...

pdv
30-03-2018, 19:09
ja ne želim slobodan dan sutra...
radit ću jer vjerske blagdane za sve građane smatram uplitanjem crkve u pitanja države i želim pružiti otpor općoj klerikalizaciji društva i nazadnjaštvu...

Malo desničarimo, ha? Neradni dani moraju ostati samo ne da bi slavili vjerske blagdane već jednakost, bratstvo i slobodu te emancipaciju. Za radna prava do zadnjeg daha!

Grunf
01-04-2018, 14:02
Tito, partija, omladina, akcija. :ples

goran2hr
06-04-2018, 19:13
Malo razonode za nas ljevičare

https://www.youtube.com/watch?v=XdK4TdluWyE

https://www.youtube.com/watch?v=MAvgDhI01_A

https://www.youtube.com/watch?v=zgKazTrhXmI

https://www.youtube.com/watch?v=UMLtkp4AFkc

mirv
06-04-2018, 20:49
Zamjećujem jednu problematičnu stvar a to je da na avatarima na ovoj temi imamo jedino osobe koje su se identificirale kao "muško". Mislim da to stvara jednu neinkluzivnu atmosferu koja bi se lako mogla opisati kao pasivno-agresivna prema drugačijima. U tom smislu bi možda mogli nadopuniti našu mrežnu adresu na hrhblqbtiq+.sex.hr da se izbjegne ova toksičnost koja prevladava forumom i koji još uvijek prisilno fašistički zahtijeva registraciju da mu se može punopravno pristupiti iako to eksplicitno svrstavanje u tor podsjeća na ideologiju krvi i tla, na Trumpov zid i netolerantne imigracijske desničarske zakone bijelih vragova a ne teži otvorenosti i vibrantnosti primjerenoj tekućoj godini. Soroš je već upoznat sa situacijom a vi gledajte što ćete.

pdv
07-04-2018, 15:30
Gospodine mirv, malo je reći da sam duboko povrijeđena vašim izrazito seksističkim istupom. Zar me prirodnost i ponešto jače dlake poviše usana čine manje ženom?! Zar smo na toj razini 2018. godine?! Razini primitivizma gdje se na ženu gleda kao na nekoga tko samo kuha i ne ulazi u raspravu sa muškarcima?! Na tom smo nivou? Iskreno se nadam da će moderatori sankcionirati ovo ženomrzačko ponašanje i vaš cinični osvrt spram lgbt populacije.

Humphrey
07-04-2018, 15:39
Gospodine mirv, malo je reći da sam duboko povrijeđena vašim izrazito seksističkim istupom. Zar me prirodnost i ponešto jače dlake poviše usana čine manje ženom?! Zar smo na toj razini 2018. godine?! Razini primitivizma gdje se na ženu gleda kao na nekoga tko samo kuha i ne ulazi u raspravu sa muškarcima?! Na tom smo nivou? Iskreno se nadam da će moderatori sankcionirati ovo ženomrzačko ponašanje i vaš cinični osvrt spram lgbt populacije.

Gospodine??? nisam znao da u srednjem vijeku imaju internet.

Grunf
07-04-2018, 22:31
Gospodin, gospoda i slicni termini nastali u bjelackom supremacistickom patrijarhatu nisu dozvoljeni na ovom forumu jer poticu ugnjetavanje. Svi smo mi jednaki.

Grunf
07-04-2018, 23:04
Gospodine??? nisam znao da u srednjem vijeku imaju internet.

Nemojmo koristiti mikroagresije.

Humphrey
08-04-2018, 12:50
Nemojmo koristiti mikroagresije.

Tko god nameće drugome rodni identitet je nacist,a napasti naciste nije agresija nego samoobrana.

Grunf
08-04-2018, 13:27
Tko god nameće drugome rodni identitet je nacist,a napasti naciste nije agresija nego samoobrana.

Žene su potlačena skupina u društvu. Tko njih napada taj je nacifašist. Pravilno bi bilo reći: Draga potlačena osobo kojoj neprejudiciram rodni identitet, upotrijebili ste patrijarhalni termin koji se ne koristi u modernom društvu oslobođenom okova klerofašizma.

Humphrey
08-04-2018, 13:37
Žene su potlačena skupina u društvu. Tko njih napada taj je nacifašist. Pravilno bi bilo reći: Draga potlačena osobo kojoj neprejudiciram rodni identitet, upotrijebili ste patrijarhalni termin koji se ne koristi u modernom društvu oslobođenom okova klerofašizma.

Bijele konzervativne žene nisu potlačena skupina nego sudionice zločinačkog patrijahalnog pothvata.

Grunf
08-04-2018, 19:40
Bijele konzervativne žene nisu potlačena skupina nego sudionice zločinačkog patrijahalnog pothvata.

Jesi li ti to upravo pretpostavio njezino rasno i rodno opredjeljenje? Ovo je zaista previše.

Humphrey
09-04-2018, 00:08
Jesi li ti to upravo pretpostavio njezino rasno i rodno opredjeljenje? Ovo je zaista previše.

Nisam ja ništa pretpostavio,ona se jasno izjasnila kao pripadnica skupine koja ugnjetava druge kad je nazvala forumaša/icu mirv "gospodinom". Njen zločin je određuje.

Grunf
09-04-2018, 08:19
U pravu si. Trebali smo je već skužiti po njenom nicku da je buržoazijski izrabljivač.

Grunf
18-10-2018, 23:17
Kao uvjereni ljevičar, pozdravljam legalan i legitiman izbor Komšića u BiH.

kiler
18-10-2018, 23:22
a ja smatram da će provedba Istanbulske konvencije stubokom da promjeni položaj žena u društvu Hrvatske na bolje ,iako će to da bude vrlo teško zbog očitog porasta fašizacije u hrvatskom društvu,u kojemu glavnu riječ žele da vode klerikalci,branitelji i neosuđeni kriminalci...

kiler
18-10-2018, 23:25
takođe,želio bih da dodam da kao osvjedočeni ljevičar i borac protiv svih vrsta mržnje smatram da HAVC treba da financira novac za nastavak filma Agape...
Agape 2... :north

Grunf
19-10-2018, 12:16
a ja smatram da će provedba Istanbulske konvencije stubokom da promjeni položaj žena u društvu Hrvatske na bolje ,iako će to da bude vrlo teško zbog očitog porasta fašizacije u hrvatskom društvu,u kojemu glavnu riječ žele da vode klerikalci,branitelji i neosuđeni kriminalci...

Istanbulska konvencija će otvoriti nova radna mjesta. :cheer

mirv
03-11-2018, 21:30
Ima jedna problematična stvar s ovim forumom što ga čini manje inkluzivnim i frendli a to je da se stranice ne mogu prebaciti u tamnu inačicu, u dark mode. Znam da će sada netko reći da postoje kojekakvi tehnički razlozi ali očito je na djelu neprikriveni rasizam. Još samo nedostaje da netko počne pisati IT'S OK TO BE WHITE kao bijeli rasisti i supremacisti po sveučilištima ovih dana pa da bude sasvim očito da živimo u NDH v. 2 koja sprečava ulazak izbjeglica, većinom žena i djece, zbog toga što su druge boje kože i religije. Dok reakcionarne snage nisu uništile našu dragu socijalističku Jugoslaviju i tekovine revolucije te jadne izbjeglice su bile naši drugovi iz pokreta nesvrstanih i nismo se dijelili ni po kojoj osnovi osim ako netko nije bio prljava kapitalistička svinja.

kiler
11-11-2018, 17:54
U ovim teškim vremenima rastućeg desničarenja i fašizma u Europi,kada prijeti da se ponovi najcrnja 1933. godina,najvažnije je ostati čovjek.
Nije bitna nacijonalnost,vjera nego je bitno samo i tako treba dijeliti ljude: je li netko čovjek ili ne...
tako i ja gledam na sve persone oko sebe,naročito u multietničkim i multikulturalnim društvima,kao stubovima i garancijom za bolje sutra,nas i naše djece.

Puntar2.0
11-11-2018, 17:57
Edo, vodi nas!

Humphrey
11-11-2018, 18:37
Edo, vodi nas!

Ali ne u obećanu zemlju, oni tamo ubijaju male palestince.

Grunf
11-11-2018, 19:43
Dobro je Edo rekao da je antifašizam osnovno ljudsko stanje. Nerad, pljačka tuđega, ubijanje, laž, korupcija i kriminal.

Puntar2.0
12-11-2018, 20:13
Mi smo feministi, ali islam volimo!!

Grunf
15-11-2018, 22:59
Opet navijači pjevali Thompsonove pjesme koje razdvajaju Hrvate...

juanpablom
16-11-2018, 00:16
Opet navijači pjevali Thompsonove pjesme koje razdvajaju Hrvate...

i nastupili u dresovima crne legije. namerno bre dali Špancima tri gola jer su se ustaše pozdravljale s tri prste.............majku im fašističku. izdržite braćo Španci

Grunf
18-11-2018, 13:12
Zbog mise iz Vukovara nema Nedjeljom u 2...:rolleyes:

Puntar2.0
24-11-2018, 21:24
Mrzimo NDH, ali kune volimo!

Grunf
25-11-2018, 19:28
HDZ nas opet vraća u srednji vijek sa zakonom di gejpederi ne mogu udomiti djecu.

kiler
25-11-2018, 21:27
ne želimo Tompsona na sutrašnjem dočeku na Trgu Republike teniserima...
ako bih slučajno došao,onda će netko morati isključiti mu mikrofon ..opet...
dovoljno je što moramo gledati one zatucane dotepence,Čilića i Dodiga kako se vesele pod hrvatskom zastavom umjesto da igraju tamo otkuda su i došli..za Bosnu...
ni cvijeće nisu donijeli u povodu današnjeg Dana državnosti Bosne...:cheer

Grunf
25-11-2018, 22:29
Nadam se da Thompson sutra neće opet podijeliti narod. :liza

Puntar2.0
25-11-2018, 23:07
Smrdim i volim neobrijane zenske noge !

Grunf
27-11-2018, 09:31
Lora Vidović je tak pametna i lijepa žena, konačno da je netko upozorio na ustašizaciju u Hrvatskoj.

Grunf
22-04-2019, 18:01
Isus je isto bio imigrant.

kiler
22-04-2019, 21:16
Isus je isto bio imigrant.

i ne samo to...
bio je komunist i ljevičar..
tj. da živi u današnjem vremenu sigurno ne bi bio zatucani katoliban...

mirv
22-04-2019, 21:46
Braćo bijeli ljudi, neke osobe su učinile nešto tamo u Parizu i Šri Lanki slaviteljima Uskrsa. Očito se radi o ugroženim manjinama koje je Donald Trump bezočno napao svojim fašističkim tvitovima i koje su onda obrambeno reagirale na ovakav način. Trebali bismo se zamisliti nad našom povlasticom i opljačkanim bogatstvom kao bijeli ljudi i iskoristiti ovu priliku da pojačamo imigraciju u naše države kako bi se ugnjetene manjine konačno počele osjećati ravnopravno i slobodno te kako bi prestale biti manjine. Granice su bijela eurocentrična opresija i toksični socijalni konstrukt ekskluzije potlačenih klasa i treba ih napokon ukinuti.

Smrt fašizmu, sloboda narodu.

Puntar2.0
22-04-2019, 21:59
Svi smo mi proleterke neobrijanih nogica!

Grunf
25-04-2019, 12:20
Umjesto da skupljaju milijardu eura za nekakvu građevinu, mogli su s tim novcima nahraniti siromašne u Africi.

Puntar2.0
25-04-2019, 14:20
Pedofilija je nornalna pojava seksualnosti!

kiler
25-04-2019, 14:44
Pedofilija je nornalna pojava seksualnosti!

I incest također!

Puntar2.0
25-04-2019, 15:03
I incest također!

Cak i kad lizemo stabala, to je n-o-r-m-a-l-n-o. Nismo katotalibani da se drzimo krscanstva!
Svi smo mi Belzebub!

goran2hr
29-04-2019, 10:15
Dati ću potpis za referendum koji organiziraju sindikalci (67 je previše).

Grunf
01-05-2019, 14:43
Sretan vam praznik rada drugovi i drugarice.

Puntar2.0
01-05-2019, 15:17
Hvaljen Marx i tebi druze Grunf!

goran2hr
01-05-2019, 20:58
Nažalost, nisam stigao otići, ali danas su dijelili grah u Kustošiji i čuo sam da je bio dobar. Čekalo se samo 10 minuta. Moglo se dobiti dvaput. Bandić nije došao.

goran2hr
17-05-2019, 14:36
Potpisao sam i za referendum o ukidanju državnog financiranja stranaka. Na štandu u Španskom bio red, još će nešto i biti iz toga.

Grunf
20-05-2019, 12:26
Manjine su naše bogatstvo.

Puntar2.0
20-05-2019, 12:58
Dalija Oreskovic je novi Broz!

Grunf
20-05-2019, 13:14
Dalija Oreskovic je novi Broz!

Dalija je rasturila Hasanbegovića u debati.

kiler
20-05-2019, 22:36
HTV,tj. HRejting ima najobjektivnije i najtočnije prognoze za rezultate EU izbora...:pljus

Grunf
20-05-2019, 23:08
Tko ne vjeruje HRatingu taj ne voli Jugoslaviju.

Gelsey Azalea
22-05-2019, 23:03
'Van iz moje maternice'

Grunf
23-05-2019, 09:16
Nećemo rađati radnike zlim kapitalistima.

kiler
23-05-2019, 09:28
Migrantima se trebaju tolerirati kaznena djela koja počine u Europi zbog stresa kojemu su bili izloženi u svojim državama koje su konstantno u ratnom stanju.

Grunf
28-05-2019, 08:54
Bero je napravio čuda sa SDP-om, treba mu vjerovati. Odličan rezultat SDP-a na izborima. Ajmo sad rušiti Hrvatsku, pardon, mislio sam boriti se za hrvatske interese, preko EU parlamenta. SFSN

Gelsey Azalea
07-06-2019, 11:23
'Da nije bilo partizana ne bi bilo ni Hrvatske'

Grunf
08-06-2019, 10:02
Danas idemo na povorku ponosa svima ponosno pokazati da smo analni speleolozi. :cheer

goran2hr
19-06-2019, 19:34
https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/borzan-izabrana-za-potpredsjednicu-zastupnickog-kluba-europskih-socijalista-20190619?utm_campaign=Partnerski+portali&utm_medium=Widget&utm_source=Vecernji.hr

Veliki dan. Budimo ponosni. Od sada će sve biti drugačije.

Grunf
20-06-2019, 00:19
Odlično, sad bumo konačno jeli Milke A kvalitete.

Puntar2.0
20-06-2019, 12:34
Zokiiii, oplodi naaassss

Humphrey
22-06-2019, 15:26
Kraljica je čestitala

vim hrvatskim državljanima čestitam Dan antifašističke borbe 22. lipnja. Velik dio hrvatskoga naroda i građana drugih nacionalnosti opredijelio se tijekom Drugoga svjetskoga rata za antifašistički otpor okupaciji sila Osovine.

Odlukama ZAVNOH-a uspostavljena Federalna Država Hrvatska u sklopu bivše federativne državne zajednice bila je izraz kontinuiteta i težnje hrvatskih antifašista za očuvanjem hrvatske državnosti, postavši državnopravnom osnovom za proglašenje i međunarodno priznanje samostalne Republike Hrvatske, koju smo obranili i oslobodili u Domovinskom ratu, kao povijesni izraz trajne težnje hrvatskoga naroda za neovisnom državom, istaknula je u čestitki predsjednica republike Kolinda Grabar Kitarović.

Znam da moramo biti protiv kraljeva i kraljica, ali ovaj proleter je ponosan na svoju kraljicu.

Puntar2.0
22-06-2019, 16:27
I nas drug Plenko je cestitao, Tito mu usta pozlatio! Druze Andjo, mi ti se kunemooo *saka na glavi*

kiler
22-06-2019, 17:36
Da nije bilo antifašistićke borbe,ne bi bilo ni moderne Republike Hrvatske.
Capo,i njegovi suborci su svojim hrabrim bijegom u šumu pokazali primjerom, kako se treba boriti protiv višestruko nadmoćnijeg neprijatelja ,a samim time su sprali ljagu sa hrvatskog naroda koju su prišili kolaboracijonisti i kvislinzi sa njemačko-talijanskim okupatorom.

goran2hr
02-07-2019, 13:05
Danas je 2.7. rođendan druga Patricea Lumumbae (1925.), afričkog socijalista i nacionalista. Proslavi se borbom protiv ondobne "EU-nije" (Belgijanaca - najgorih od svih kolonizatora). Kada ih je potjerao, na svečanosti povodom osamostaljenja rekao je belgijskom dužnosniku: "Mi više nismo vaši majmuni!". Možda jednom doživimo da netko od Hrvata to poruči sadašnjoj EU-niji.
Ubijen od strane kongoaških kvislinga, a streljačkim vodom zapovijedao je Belgijanac.

Slava drugu Lumumbi!

Grunf
02-07-2019, 23:31
Slava drugu Staljinu i drugu Lumumbi. :šakanasljepoočnici

Grunf
24-07-2019, 23:01
Globalno zagrijavanje uništava Zemlju. Bogate zapadne države moraju platiti siromašnima lovu zbog toga i primiti 100 milijuna imigranata.

Grunf
26-07-2019, 11:20
Bil sam na moru i naplatili su mi kuglu sladoleda milijun kuna. Onda sam išel platiti parking, sat vremena 30.000 kuna. Pa sam pojeo hot-dog, to je koštalo 2 milijuna kuna. Užas kaj rade na moru. Mislim da ću slijedeće godine ljetovati u našem glavnom gradu Beogradu ipak.

Grunf
06-08-2019, 09:57
Mi ljevičari ne slavimo Oluju jer bi time davali značaj tzv. RSK.