PDA

Pogledaj Full Version : Europska natjecanja 2011/2012

caporegime
11-07-2011, 12:38
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/navijaci-pohrlili-ulaznice-neftci-clanak-309137

bit će da opet osnovnjaci, klubovi i ostali džaba dobivaju karte ili se u z karete dijele i aranžmani za ljetovanje.

caporegime
13-07-2011, 10:18
http://www.jutarnji.hr/splicani-otisli-na-povijesno-gostovanje-u-domzale/958909/

ha, šta reći, Naprijed Split!

caporegime
14-07-2011, 10:14
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/nogomet-se-vratio-zagreb-clanak-310124

vidićemo kad mamić povisi cijenu ulaznica na 10 kuna.....

caporegime
16-07-2011, 23:59
http://sportski.net.hr/nogomet/europska-liga/page/2011/07/16/0244006.html

mediji nabrijavaju, upozoravaju......plaše, ali možda bolje da vidimo i s čim druga strana raspolaže

http://www.youtube.com/watch?v=8IYyA3vEB7A&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=uIn_umCFfUw

NorthStand
22-07-2011, 02:15
http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/nogomet-se-vratio-zagreb-clanak-310124

vidićemo kad mamić povisi cijenu ulaznica na 10 kuna.....

Povisio je već, zapad dođe paprenih 10 kuna. haha

NorthStand
22-07-2011, 02:22
http://sportski.net.hr/nogomet/europska-liga/page/2011/07/16/0244006.html

mediji nabrijavaju, upozoravaju......plaše, ali možda bolje da vidimo i s čim druga strana raspolaže

http://www.youtube.com/watch?v=8IYyA3vEB7A&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=uIn_umCFfUw

Druga strana raspolaže s svačim, moglo bi bit zanimljivo, očekujem da bi Torcida gore mogla imat problema, isto tako englezi bi mogli imat problema u splitu, moguć je remi u ovom duelu. Iako ne podcijenjujem torcidu ni najmanje, al mislim da su englezi dosta ozbiljni, i da torcidi neće bit isto kao u ateni s grcima npr. Pa vidjeli smo i ruse, malo ozbiljnija hool ekipa itekako može iskoristit domaći teren i pobrat bodove.

NorthStand
18-08-2011, 05:53
Izgleda da englezi zakazali haha, ne znam samo kako su u splitu ispali, jel ima tko od torcide da kaže svoje viđenje?

http://www.jutarnji.hr/dinamo-se-poigrao-sa-svedanima--liga-prvaka-ove-godine-ne-smije-zaobici-zagreb-/966688/

Uglavnom izgleda da će dinamo konačno ostvarit toliko priželjkivanu LP, al na žalost bez BBB koji su u bojkotu. Siguran sam da bi mi svi koji poštujemo odluku o bojkotu, doprinjeli ovakvom razigranom dinamu da se lakše suoči s osjetno ozbiljnijim protivnicima u skupini LP. Al šta je tu je, treba izdržat ma kako teško bilo.

caporegime
25-08-2011, 19:40
real,lyon,
i opet ajax

nećemo mi na treće mjesto čini mi se.

mardar
25-08-2011, 20:12
real,lyon,
i opet ajax

Capo ne znam zašto ali ja se Ajaxa ne bojim ni malo mislim da je Dinamo s njim ravnopravan.Ma nije to odavno nekadašnji Ajax.Siguran sam da mogu.

caporegime
25-08-2011, 20:33
prije koju godinu su nas dvaput dobili.
slabe su nam šanse. a pogotovo sa "kunićima" kao podrškom

NorthStand
26-08-2011, 01:33
real,lyon,
i opet ajax

Jako jako teško, ne i nemoguće, al realno sve ekipe su osjetno kvalitetnije i bolje od nas. Čak i taj Ajax, možda nije kao u najboljim danima, al zasigurno je igrački gledano kvalitetnija ekipa od nas. Realno je za očekivat 4.mjesto, a možemo se samo nadat da ćemo u tekmama protiv Ajaxa briljirat, pa da ćemo preko te dvije tekme dočepat se trećeg mjesta, al čisto sumnjam. Ne vjerujem u takav iskorak, iako naravo da želim da dinamo pobjedi u svakoj tekmi, al jedno su želje a drugo je ono što će biti.

NorthStand
26-08-2011, 01:36
Iako treba reć, da je i već sam ulazak u LP ispunjenje cilja za ovu sezonu, barem kad je europa u pitanju. Ne bih imo ništa protiv, da svake godine uđemo u LP, i ispadnemo kao 4 iz skupine. Jer bit dio najelitnijeg natjecanja je velika stvar, a protivnici su uvijek atraktivni, i ako je išta PLATImi dobro napravio, onda je napravio ovaj ždrijeb LP i Eurolige skupine, gdje po meni sustav natjecanja teško može biti bolji. Pa i manji klubovi, kalibra dinama mogu okusit zadovoljstvo igranja protiv najvećih i najjačih klubova svijeta!

caporegime
26-08-2011, 11:06
nećemo se lagati pa da tvrdim kako mi je žao što su ispali zvezda i partizan ali evo, s neke kolegijalne strane bi bi mi bilo draže da su kolege unchained kao i rdbgd i ekipa, s druge strane imali razloga za slavlje.
ren doduše i nisu levati, nas su dobili prije nekoliko godina a stalno su u gornjoj polovici francuskog prvenstva pa je tu bilo malo teže ali za partizan sam stvarno mislio da mora prioć.
šta ti je život, a?

Inkvizitor
26-08-2011, 12:00
Gledao sam Partizan djelimično..bolji su bili za tri puta..falili su mrtve zicere..nevjerovatno da su ispali od onih levata..ali baš levata.

čudi me visoki poraz Zvezde..to je baš fijasko.

Što se tiče Dinama..tri strašno atraktivna protivnika..6 finih utakmica..šteta je da BBB bojkotiraju..takva tri gostovanja se rijetko pružaju

jebiga.

caporegime
26-08-2011, 14:23
pa gostovanja, ako ih promatraš s nekog navijačkog gledišta i nisu baš neki vrh.
zamisli cska moskva, napoli i marseille (je li uopće moguća ta kombinacija)

Inkvizitor
26-08-2011, 14:31
odkud sad CSKA, Napoli i Marsielles u priči

caporegime
26-08-2011, 14:50
pa....navijački zanimljivija gostovanja.

http://www.youtube.com/watch?v=xVczsnRuOyg

http://www.youtube.com/watch?v=_oAWa7Z20D8

http://www.youtube.com/watch?v=SNBH_3aU4Io&feature=related

a i valjalo bi arapima (navijači marseja) vratit neke stare dugove iako je to bio više propust jedne miješane ekipe koja je mislila da ide na izlet pa su tako i prošli od doduše puno brojnijih arapa ali svejedno.
srećom, tada mlađa ekipa je osvjetlala obraz.

Inkvizitor
26-08-2011, 16:38
aa htio si reć da su to navijačka jača gostovanja..to svakako..

NorthStand
29-08-2011, 04:27
Klupski gledano skupina je atraktivna, al navijački i ne baš. Real i Lyon po meni i nemaju baš neke ultrase, ne kažem da Relova publika ne zna napravit dobru atmosferu, al to je sve od njih. Dok po meni, jedino Ajax u našoj skupini ima navijački gledano najatraktivnije navijače, iako s nama u većini slučajeva-susreta nisu dobro prolazili. Meni samo žao, što uvijek izvučemo taj jebeni Ajax, a draže bi mi bilo navijački naravno da izvučemo Feynoord. Oni su jedna dosta kvalitetna ekipa, ne samo na području nizozemske već cijele europe, ako se gledaju tučnjave s protivničkim navijačima. Sve u svemu, moje je mišljenje da je Euroliga puno atraktivnija, po pitanju protivnika u navijačkom smislu. Tamo su ipak slabiji europski klubovi, a obično slabiji klubovi imaju bolje navijače.

Inkvizitor
29-08-2011, 13:24
Kakva korist i da se dobio Feynoord ako BBB bojkotiraju?

NorthStand
30-08-2011, 23:43
Ma pričam općenito, i kad nije bio bojkot uvijek naletimo na taj ajax, samo velim da bi mi draže bilo da izvučemo taj Feynoord. Al šta je tu je, ionako ćemo gledat tekme na televiziji, barem kad su europske u pitanju.

caporegime
01-09-2011, 10:44
Ima li Šimunić pravo nastupa u Ligi prvaka?
Šta mislite koliko će to pomoći. Iako, obrana u tom slučaju ne bi smjela biti loša.
U pozadini bi bili igrači kao tonel, cufre, bišćan, šimunić, leko......u svakom slučaju bolje nego napad.

Inkvizitor
01-09-2011, 11:24
Šimunić mi se strovalio u očima do marijanske brazde. A volio sam tog igrača al pokazao se ko nekarakter...šteta.

NorthStand
01-09-2011, 23:32
Mislim da će imat pravo nastupa, al po meni on je trupac, zna nekad odigrat odlično al nekad zna i cijelu ekipu generalno zajebat svojim soliranjem u obrani.

Inkvizitor
02-09-2011, 15:41
On je meni kao igrač bio jedna od dražih , da znao je tehnicirati nepotrebno ali lipo ga je bilo vidit jer zna.

no čovjek se drži za riječ i to je to.

caporegime
02-09-2011, 15:46
iskreno, baš me briga za šimunića.
ali tko zna o čemu je bila tu riječ?
nismo bili prisutni ni kad su pričali ni o čemu su pričali a znamo općenito da su ljudi kad se uvrijede, ko snaše.
pa preuveličavaju.
ja mislim da je sve to igra da čovjek malo okusi ligu prvaka pa da se još jedared, uz proviziju mamiću, proda.
ne bi taj ni u hajduku nešto igrao, da je hajduk otišao u euroligu možda ali ovako......ne zavaravajmo se.
ko bi se to vratio u hrvatsku iz sentimenta. ili da se još jednom proda ili da kao islužena roba čupne još koji ugovor.

NorthStand
02-09-2011, 17:03
Ma mi smo tragikomedija, zavaravamo sami sebe, svim igračima dinama i hajduka puca kurac za tim klubom. Čim prije shvatimo, da je prošlo vrijeme, kad su se igrači mogli poistovijetit s klubom, i navijači s igračima tog kluba tim bolje. Ja kad gledam neke slike iz prošlosti, žao mi je što nisam bio prisutan u to vrijeme, jer se vidi ta simbioza igrača navijača i kluba. Što je danas, gotovo nemoguće doživjet, čak i u najmanjem mogućem obliku. Sve se vrti oko para, ako nemaš pare nitko neće ni potpisat za tebe, a ovo što Mamić radi, to je za otvorit posebnu temu. Boli njega kita za emocije, za klub, navijače, bitno da on sebi trpa u džep i uvjerava budale kako je dinamo uspješan, jer je 6 puta za redom prvak. Malo je reć, da mi se sere od svega ovoga što se kod nas događa.

Vepar
06-09-2011, 15:54
Ma mi smo tragikomedija, zavaravamo sami sebe, svim igračima dinama i hajduka puca kurac za tim klubom. Čim prije shvatimo, da je prošlo vrijeme, kad su se igrači mogli poistovijetit s klubom, i navijači s igračima tog kluba tim bolje. Ja kad gledam neke slike iz prošlosti, žao mi je što nisam bio prisutan u to vrijeme, jer se vidi ta simbioza igrača navijača i kluba. Što je danas, gotovo nemoguće doživjet, čak i u najmanjem mogućem obliku. Sve se vrti oko para, ako nemaš pare nitko neće ni potpisat za tebe, a ovo što Mamić radi, to je za otvorit posebnu temu. Boli njega kita za emocije, za klub, navijače, bitno da on sebi trpa u džep i uvjerava budale kako je dinamo uspješan, jer je 6 puta za redom prvak. Malo je reć, da mi se sere od svega ovoga što se kod nas događa.

Mislim da je to većini ljudi jasno. Međutim, ja očekujem da, ako već nemaju nekih emocija prema klubu i ako im je zarada najvažnija, da se bar ponašaju kao profesionalci. Da budu korektni prema publici i novinarima, da se ne opijaju i vise na cajkama cijelu noć, nego da žestoko treniraju i daju na terenu sve od sebe. A opet, kad je klub iznutra "bolestan", bez navijača i atmosfere, sa sumnjivim vodstvom, to se itekako osjeti i na igračima, onda ni oni nemaju prave motivacije niti ih mogu ponijeti osjećaji.

Graničar Jozo
15-09-2011, 09:39
Dva pitanja:

1) Šta je odigrao Sammir?

2) Jeli Ibanez bolji od Strinića?

Inkvizitor
28-09-2011, 11:31
Koji užas od Dinama, koja kukakvička provincijska igra.
Bolje da nije ušao u LP..oni u svaku utakmicu skinutih gaća uđu..

Dr. Vito Dugonoga
12-10-2011, 12:44
Bilo bi mi njadraze kad bi Poturice i Turci igrali dodatne za EP!!!

caporegime
02-11-2011, 22:11
kakvi jazavci!!

Inkvizitor
02-11-2011, 22:38
Vrte ih ko malu dicu. Koja sramota.

NorthStand
03-11-2011, 03:54
Mamičeva prčija, to je nažalost naša svetinja, dok je to govno u dinamu ne nadam se nikakvo europskom iskoraku. Da nije bilo promjene sustava natjecanja, nikad ne bi ni igrali ligu prvaka!

Inkvizitor
07-11-2011, 09:36
Ajax razbio Dinamo ko staru kantu, skoro da nikad nisam vidio da je jedna ekipa tako razbila drugu u obje utakmice, kao da igra prva ekipa neke jake lige sa otromboljenim rekreativcima a onda taj isti Ajax kojemu Dinamo u dvi utakmice ne može složit šansu popije od tamo nekog Utrechta 6 komada.

Ima li većeg dokaza na kojem je dnu dna naš klupski nogomet a i reprezentativni ide galopirajućom brzinom prema ne baš isotm mjestu ali trudi se.

NorthStand
07-11-2011, 15:58
A te priče da dinamo ne može jer nema dosta love, kao Ajax Real itd, sve je stvar vođenja i vodstva kluba! Pogledaj-te malo Medveščak, ima manje love od većine klubova al razvaljuje sve redom, to je tako kad se klub vodi profesionalno i odgovorno, seljačina i cigančina mamić to nikad nije znao, jer su mu osobni interesi uvijek bili i bit će isprijed interesa kluba, bitno da uvjerava budale da on reže vene za dinamo, ovakvi klauni kao što je ovo smeće mogu prodavat ove svoje priče samo kod nas. Nigdje u europi i svijetu, gdje postoji normalan sustav vladanja kako državom tako i sportom, ovakvi isprdci ne mogu vodit niti jedan imalo ozbiljan klub, a kamoli vodit riječ u cijelom nacionalnom sportu kao što je u nas sluačaj s mamićem, on je i trener i predsjednik kluba, i predsjednik nogometnog saveza i hrvatskog nogometa u isto vrijeme, on je kratko rečeno sve, i obnaša 10 funkcija u našem nogometu, a to na žalost nitko ne vidi jer živimo u društvu sljepaca u kojem Josipović Mamić Mesić i ostala bagra imaju milione obožavatelja.

Dok god je tako, ne treba se nadat ničemu dobrome, ne samo u nogometu, već općenito u svemu što se tiče naše zemlje.

NorthStand
23-11-2011, 03:25
Potvrda, da je dinamo trećerazredni europski klub! (http://www.vecernji.hr/sport/nogomet/beqiraj-tomecak-zabili-realu-dinamo-ublazio-poraz-madridu-clanak-349086)

Normalno da Dinamo nije na razini, niti može biti na razini Reala. Ali jebote, primit četiri gola u 20 minuta, mogu samo igrači balkanske "Barcelone". hahaha Kako se bahate, i onda se čude što ih nitko ne jebe pet posto, kad budete dečki igrali kao igrači građanskog i osvajači velesajamskog kupa gradova, možemo pričat. A ne se kurčit, nakon što razbiješ Lokomotivu, jebote jedan građanski je ponizio Liverpool 5-1, te priče da se ne može su priče za malu djecu. Sve se može, kad se šuti i radi-dela. A ne kad se nakon pobjede u amaterskoj nogometnoj lizi kao što je naša, ide u lokale i ispija čašice do ranih jutarnjih sati kao naš dragi Damir. I ovo što neki plaču, kako nas igrači ne pozdravljaju, ta nakupina govana koja nije u stanju odigrat jednu poštenu tekmu, protiv ovakvog jakog protivnika me nikad ni ne treba pozdravit. Niti ja od njih očekujem pozdrav, niti mi njihov pozdrav išta u životu znači, oni su samo u svojim glavama zvijezde bez kojih svijet ne bi bio isti. A koliki su amateri, najbolje govori večerašnji rezultat, a onim kvazi navijačima koji se sjete dinama samo kad igra protiv Reala, bolje da i ne pričam. Gdje su ti veliki fanatici, kad nas se na maksimiru skupi svega 2500-3000??? Mislim razumjem da ne mogu svi brijat "ultra", al ovo mi je prejadno što se događa oko dinama, zdravkec je definitivno uspio u svom cilju da zavadi i zavlada. I nekako sam dojma, da njega jedino dragi Bog može uklonit svojom moći iz dinama, jer obični smrtnici i nisu baš previše zainteresirani u vezi njegovog uništavanja kompletnog hrvatskog nogometa. Šibenik i Karlovac nemaju za plaće igračima, al bitno da se zdravkec reklamira ko uspješni menadžer po španjolskoj, zemljo otvori se!

Inkvizitor
23-11-2011, 12:35
sinoć sam strepio( ne navijam za Dinamo ali zbog nacionalne sramote) da Real ne uvali dvocifren broj golova..a mogli su..da nisu spustili gas ionako nekompletni..

sramota sramota sramota..da ti moraš strjepiti da ne dobiješ rukometni broj golova..

nit napadaju igrača nit pokrivaju prostor..sudaraju se..njih pet na dva metra..a onda 30 metara praznina..

šta oni rade, šta oni treniraju..katastrofa..