PDA

Pogledaj Full Version : U Sarajevu...

Inkvizitor
19-09-2017, 11:22
.... osvanuli Ž.A.P, Pavelićeva slika. Napokon se bosanski muslimani sjetili pod čijom su komandom bili u 2-gom svjetskom ratu. Sjeti se Mujo, sjeti se..

Grunf
19-09-2017, 11:38
Ali sa SS oznakama na plakatu tak da je jasno iz kojeg smjera vjetar puše.

Inkvizitor
19-09-2017, 11:41
ma znam..šalio sam se malo..da to nije Bakir crto..

Grunf
19-09-2017, 12:06
Ili stvarno slijedi osnivanje novog ustaškog logora tj. nove Crne legije? Tko zna? :nezna

Inkvizitor
19-09-2017, 12:08
Što se tiče SS-a moožda je to uspomena na SS diviziju "Handschar"

https://hr.wikipedia.org/wiki/13._SS_oru%C5%BEana_gorska_divizija_%22Handschar%2 2

Puntar2.0
19-09-2017, 12:09
http://www.youtube.com/watch?v=qyfO80C_XHs

Puntar2.0
19-09-2017, 12:11
Ili stvarno slijedi osnivanje novog ustaškog logora tj. nove Crne legije? Tko zna? :nezna

To se lole sa ovog prilozenog videa skupile i napokon proglasile oslobodjenje od izdajnickih SDA autonomasa, te crvenih SDP Jugoslavena.

Samo Hrvati, samo NDH!

Grunf
19-09-2017, 12:14
Što se tiče SS-a mooždaj e to uspoemna na SS diviziju "Handschar"

https://hr.wikipedia.org/wiki/13._SS_oru%C5%BEana_gorska_divizija_%22Handschar%2 2

Moguće iako je ta Handžar imala mač kao oznaku, a ovo je baš oznaka SS-a koju su pripadnici imali na kragnama.

Grunf
19-09-2017, 12:15
To se lole sa ovog prilozenog videa skupile i napokon proglasile oslobodjenje od izdajnickih SDA autonomasa, te crvenih SDP Jugoslavena.

Samo Hrvati, samo NDH!

Znači uskoro će se Bosna opet vratiti Hrvatskoj? Dosta im je otuđenosti od svojega matičnoga naroda i države?

Inkvizitor
19-09-2017, 12:15
Moguće iako je ta Handžar imala mač kao oznaku, a ovo je baš oznaka SS-a koju su pripadnici imali na kragnama.

Nebitno što je imala kao oznaku to je bila SS divizija pod direktnom njemačkom komandom.

Puntar2.0
19-09-2017, 12:16
Napokon je odzvonilo SDA srboljubima i SDP Jugoslavenima, Muslimani najavljuju obracune, dole izdajnici, samo Handzar i Crna Legija! Cekamo izvjesce muslimanskih boraca sa terena.

Puntar2.0
19-09-2017, 12:18
Znači uskoro će se Bosna opet vratiti Hrvatskoj? Dosta im je otuđenosti od svojega matičnoga naroda i države?

Tako mora biti. Sarajevo je reklo svoje.

Puntar2.0
19-09-2017, 12:25
http://twitter.com/m_budimlic/status/909829231328350208/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fposkok.info%2Fwp%2Fvjeki-dosadno-u-sarajevu-plakati-s-likom-ustaskog-poglavnika-ante-pavelica%2F

Ko se hoce dobro nasmijati neka pogleda komentare ovih likova. Zna se cija je ovo skola.

Inkvizitor
19-09-2017, 12:31
Spustila se gusta magla iznad Saraj'va..

Grunf
19-09-2017, 12:45
Sarajvo iznad Trebevića, opet si puno crnih tića. :D

Inkvizitor
19-09-2017, 12:52
Sprema se protest potomaka sarajevskih partizana.

Svih njih deset..

kiša
19-09-2017, 12:58
udrila južina...s Istoka :P
al štaš evo kod nas u MO glavni "strateški partner" Medresi je Američki kutak....

Aleksa
19-09-2017, 14:16
Sarajvo iznad Trebevića, opet si puno crnih tića. :D

Zna se čiji je Trebević. ;)

Aleksa
19-09-2017, 14:20
Ovo vreme maaaalo podsećana 1942. Partizani uglavnom odbačeni u hrvatske i muslimanske krajeve, pa se tamo zadevaju sa ustašama.
A u Srbiji, Crnoj Gori, srpskim krajevima po Hercegovini i Bosni, sve četnici. :D
Razlika je u tome što su ondašnji partizani bili uglavnom Srbi, a danas su tu komunističku prevaru prepustili Hrvatima i muslimanima. :zubo

sagitarius
19-09-2017, 14:52
Prije svega u zamahu pogoršanja i oštrog zahlađenja odnosa na relaciji Sarajevo-Zagreb pojavu ovih letaka treba situirati upravo u taj kontekst, jer ako Kolinda kaže da se BiH muslimani radikaliziraju, onda je pojava ovih letaka samo podvala koja treba da kontrira "činjenicom" da se Hrvati "ustašiziraju".
Ovo je tipična tzv crna propaganda i na nju ne treba nasjedati, to je izišlo iz bošnjačke propagandne kuhinje, s kojom Hrvati Sarajeva kao narod iz ovog grada apsolutno nemaju ništa.

ZGabriel
19-09-2017, 15:08
Prije svega u zamahu pogoršanja i oštrog zahlađenja odnosa na relaciji Sarajevo-Zagreb pojavu ovih letaka treba situirati upravo u taj kontekst, jer ako Kolinda kaže da se BiH muslimani radikaliziraju, onda je pojava ovih letaka samo podvala koja treba da kontrira "činjenicom" da se Hrvati "ustašiziraju".
Ovo je tipična tzv crna propaganda i na nju ne treba nasjedati, to je izišlo iz bošnjačke propagandne kuhinje, s kojom Hrvati Sarajeva kao narod iz ovog grada apsolutno nemaju ništa.

koji Hrvati? ti, crni bombarder i ima li još tkogod da je o(p)stao? :zubo

sagitarius
19-09-2017, 15:12

Ovi letci su trebali da budu poruka EU da hrvatski fašizam i "ustaška zmija" još uvijek nisu zatrti i da su Hrvati fašisoidna nakupnina gnjoja koja blati čestite bosanske muslimane pripadnike mehkog i nagodnog islama.
Znakovita je "svastika" (fotošop) na Poglavnikovom rukavu, koja treba da istakne tu fašisoidnost Hrvata iz BiH zanimljivu EU..., kao mi se ne bi dosjetili da fotošop skinemo fotošopom... smiješno.

Puntar2.0
19-09-2017, 15:12
Sagi, jasno je to, triba okrenuti ostricu i da bi bilo volje i znanje sva hrvatska medijska strutkura bi to objavila, i to bi ispalo jako zanimljivo, jer Sarajevo slovi de facto kao muslimanski grad.

Inkvizitor
19-09-2017, 15:18
Hrvatska medijska struktura je poletjela ko muha na govno da objave ustaške fašističke plakate u slavu ustaškim zločincima njih čak dvojice. :zubo

Sad će razne lamentacije kako spriječiti bujanje ustaštva u Sarajevu. :rofl

Al džabe im..u Saraj'vu se ustaška vojska diže..:lol

sagitarius
19-09-2017, 15:19

Ima nas 16 tisuća, od kojih 4 tisuče su asimilirani i igraju prema situaciji i kojekad se predstavljaju Bosancima, žive u mješanim brakovima sa djecom koja nose muslimanska imena.
Nas koji sa punom sviješću i pameću jesmo i živimo kao Hrvati uz sve tradicije svoga naroda iz kojeg potičemo (ja sam konkretno podrijetlom dalmatinac) u ovoj praktično jednonacionalnoj sredini ima dovoljno da smo za svoj dom spremni da ga čuvamo saćuvamo i obranimo.

sagitarius
19-09-2017, 15:25
Sagi, jasno je to, triba okrenuti ostricu i da bi bilo volje i znanje sva hrvatska medijska strutkura bi to objavila, i to bi ispalo jako zanimljivo, jer Sarajevo slovi de facto kao muslimanski grad.

Upravo tako. Na tom planu već radimo, ali znaš kako stvari idu. Čeka se "istraga " da se nađe neki "krivac", a do tada svi ćemo biti suzdržani...Ne, ne i ne.
Ovo nisu postavili Hrvati Sarajeva, ovo su postavili Bošnjaci ili njihove pudlice ciljano da oblate Hrvate pred svijetom i EU. To je uzvratni udarac BANU i smišljene propagande iz mračnih holova Bošnjačkog instituta, Hrvatima i za Pelješki most i za radikaliziranje muslimana iz BiH i povečan broj sirijskih povratnika i odlaznika i Kolindinu primjedbu o tome.

Inkvizitor
19-09-2017, 15:28
Nova postavljenih plakata, nećete virovat, ekspresno se sastalo gradsko vijeće Sarajeva i predložilo novu himnu grada Sarajeva..

http://www.youtube.com/watch?v=orOsyDt_zR8

što reć..nego bravo gradski vijećnici, na vas su ponosne sve Sarajlije..

ZGabriel
19-09-2017, 15:29
Ima nas 16 tisuća, od kojih 4 tisuče su asimilirani i igraju prema situaciji i kojekad se predstavljaju Bosancima, žive u mješanim brakovima sa djecom koja nose muslimanska imena.
Nas koji sa punom sviješću i pameću jesmo i živimo kao Hrvati uz sve tradicije svoga naroda iz kojeg potičemo (ja sam konkretno podrijetlom dalmatinac) u ovoj praktično jednonacionalnoj sredini ima dovoljno da smo za svoj dom spremni da ga čuvamo saćuvamo i obranimo.

znala sam ja...ti ćeš im tamo biti barem doglavnik. :zubo

crni bombarder
19-09-2017, 18:46

Nema :D

Ima Hrvata u Sarajevu, samo sto se vecina njih ne osjeca tako :D Cudni ljudi, uglavnom.

Ja osobno nisam sarajlija, niti sam vezan tu, obitelj daleko a tu samo radim.

Ovo je vjerojatno neka provokacija ili sa bosnjacke strane ili najprije da je neki klinac to uradio na racunaru. Zbog lokacije mislim, da je neko htio provokaciju stavio bi to negdje u centru grada, ne na periferiji. Ko zna.

sagitarius
20-09-2017, 14:28
Iznenada je prestala medijska halabuka koja se digla zbog letaka sa slikom Poglavnika NDH Dr.Ante Pavelića u Sarajevu, a kako stvari stoje i obustavljene su sve istražne radnje, odnosno niti jedna policijska agencija se nije javila da priopći da je istraga o ovom slučaju u tijeku ili da su na tragu počiniteljima.

Kako izvještavaju lokalni mediji ljutiti građani su sami poskidali ove letke i uništili ih, tako da trenutno nema zaljepljenog više nigdje niti jednog.
Ovim autogolom bošnjačke propagandne kuhinje postignuto je to da se sad komotno može reći da fašistička znija gmiže i po BiH, pa čak i srcem BiH, jednonacionalnim Sarajevom.