PDA

Pogledaj Full Version : Turizam u Hrvatskoj

Inkvizitor
24-06-2017, 23:11
Ne treba posebno naglašavati koja je važnost turizma za hrvatsku ekonomiju. Obaraju se rekordi, Hrvatska je popularna destinacija i sve je to lijepo ali prenijet ću jedan primjer s Hvara. Ono što smo nekad slušali da se događa u Pragu gdje mladi Englezi javno pišaju nasred Vaclavske Namesty izgleda da se događa i kod nas.

Intervju jedne novinarske budale s gradonačelnikom Hvara koji želi sprečiti događnja na Hvaru koji se navodno u britanskim medijima naziva "Sodomom i Gomorom"

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/493185/novi-hvarski-gradonacelnik-objavio-rat-raskalasenim-turistima-uvodimo-velike-kazne-mladi-se-opijaju-povracaju-hodaju-goli-uriniraju-na-svakom-kantunu

Jel to vrijedno novaca i podržavate li gradonačelnika ili ovog nadrinovinara

Grunf
25-06-2017, 01:05
Svaka cast gradonacelniku, nije popustil drskom novinaru ni milimetra. Naravno, podrzavam gradonacelnika. Nije Hrvatska mjesto za majmuniranje Europljana.

Humphrey
25-06-2017, 15:25
Ne znam kakvo je stanje na Hvaru pa ne znam ni tko je pravu,ali s obzirom da nije nikakva tajna kakvi su englezi onda sam sklon vjerovati gradonačelniku. Smiješno je kako se često stekne dojam da bi neki turiste stavili iznad zakona.

Valjda je to posljedica toga da osim turizma nema ništa drugo pa neki misle kako se sve mora trpjeti.

Puntar2.0
25-06-2017, 15:53
Novinar je pomalo tragikomican, pa sto ce obitelji koje lituju na Hvaru, gledati polumrtve, urigane i bezorijentirane budale upisanih gaca. Ako se bas hoce sagledati stvar iz tog kutka, kako to regulirati?

To biseri poput ovoga novinara pripremaju teren za gay turizam, i slicne ''svitske naprednosti''.

Osobito me smeta to budalasanje oko osnovnih stvari poput ulazenja u konobe, restorane i barove bez majice. Kakva budala moras biti da to opravdas, pa to je minimum respekta spram domacinima. U kakav klub, restoran ces ti uci na zapadu bez majice na sebi, pa da je i 60 stupnjeva. To nema.

I Mallorca je dugi niz godina, desetljeca imala takav turizam, i, danas su opet u debelin problemima, jer su opet ovisni o ekonomiji cilokupne zemlje.

Turizam se mora postaviti sire, a sigurno nece propasti zbog budalasa koji milsu da su dosli u divljinu i da si mogu dati oduska ponasajuci se kao svinje.