PDA

Pogledaj Full Version : Srpski i muslimanski lobij u RH - recimo nešto o njima

iJozo
24-02-2017, 10:02
Stipe Mesić, Ivo Banac...

Tko su sve muslimanski lobisti u RH? Kolika im je moć?

Recimo nešto i o njima.

http://cdn.quotesgram.com/img/75/9/1165291603-stjepan_mesic_fes.jpg

http://vijesti.ba/storage/2016/04/20/thumbs/5717e19b-9294-41a7-9523-38740a0a0a80-zagrebacka-dzamija-9-previewOrg.jpg

iJozo
24-02-2017, 12:08
http://www.youtube.com/watch?v=WTwdblUNBUU

Ima li Hasanbegović svoje prste u izvlačenju unitarističkog prijedloga preustroja BiH biskupske konferencije iz naftalina?

Puntar2.0
24-02-2017, 20:31
Zaboravija ti Zokana Pusica i Milorada Pupovca, najveceg saveznika SDA Hrvatske.

Puntar2.0
24-02-2017, 21:01
Ispravka, nije SDA Hrvatske, nego su on i Nedzad Hodzic(bosnajcka demokratska stranka Hrvatske) kao dva oka u glavi.

http://www.youtube.com/watch?v=2NIpsgkJTHM

Miki Milorad u obrani Nedzada.

http://www.youtube.com/watch?v=EFUu-fzZZ-M

Daj komentiraj Jozo angazman Milorada Pupovca za Nedzada. Koji su razlozi, jel' Pupovac Vucicev igrac?

iJozo
24-02-2017, 21:45
Nedžad i Milorad srećom nemaju utjecaja na vanjsku politiku RH. Zlatko Hasanbegović i Ivo Banac s druge strane imaju.

Sad vidim da mi je lik editirao uvodni post. Izrezao Zlatka Hasanbegovića u tekstu i sliku mu. Kakva komedija od foruma, ima čak i ministra Istine i obrane časti Poglavnika. Kakav jad.

A čim sam se registrirao onaj drugi mi uklonio potpis jer je glasio: "čitam Poskok.info". :D

I onda se vjerojatno čude zašto na ovom forumu teško da koga ima. :D

Grunf
24-02-2017, 22:09
Nazalost, nemrem prek moba editirati naziv teme u muslimanski i srpski lobij u RH, inace bih ti i to editirao tako da bi i ti bio predmet razgovora. :D

Nama je dobro koliko god nas ima, provokatori i lobisti kod nas imaju poseban i drugaciji tretman od normalnih forumasa :D

Puntar2.0
24-02-2017, 23:36
Nedžad i Milorad srećom nemaju utjecaja na vanjsku politiku RH. Zlatko Hasanbegović i Ivo Banac s druge strane imaju.

Sad vidim da mi je lik editirao uvodni post. Izrezao Zlatka Hasanbegovića u tekstu i sliku mu. Kakva komedija od foruma, ima čak i ministra Istine i obrane časti Poglavnika. Kakav jad.

A čim sam se registrirao onaj drugi mi uklonio potpis jer je glasio: "čitam Poskok.info". :D

Zasto ti mislis da znas bolje procjeniti jednog Hasanbegovica od Lucica i Raspudica. Nikidan je bija u Mostaru, clan izaslanstva HDZa, zar ne. Idu li Pupovac, ili Jovanovic Zeljko u zapadni Mostar.

A ovaj spin da Hasanbegovic ima utjecaj na vanjsku politiku.....mh, da.

Hasanbegovic bi buldozer za ove likove sto promoviraju vridnosti suprotne onima kojima tezi prosjecan tradicionalist, desnicar.

Sto tebi nije jasno. Nije problem Hrvata sto ti iz kompleksa da je Hasanbegovic musliman zagovaras protegiranje likova poput Milorada.

iJozo
24-02-2017, 23:38
Odakle ta nesnošljiva želja za cenzurom nekih imena? I to onih koji su danas najaktivniji muslimanski lobisti u RH. I čemu pridodavanje to srpski kad o njima već postoji milijun tema? Zašto ti je bitno da se o muslimanskom lobiju ne raspravlja?

iJozo
24-02-2017, 23:40
Zasto ti mislis da znas bolje procjeniti jednog Hasanbegovica od Lucica i Raspudica. Nikidan je bija u Mostaru, clan izaslanstva HDZa, zar ne. Idu li Pupovac, ili Jovanovic Zeljko u zapadni Mostar.

A ovaj spin da Hasanbegovic ima utjecaj na vanjsku politiku.....mh, da.

Hasanbegovic bi buldozer za ove likove sto promoviraju vridnosti suprotne onima kojima tezi prosjecan tradicionalist, desnicar.

Sto tebi nije jasno. Nije problem Hrvata sto ti iz kompleksa da je Hasanbegovic musliman zagovaras protegiranje likova poput Milorada.

Pogledaj sinko onu snimku što sam stavio. Pa vidi šta priča taj tvoj Hasanbegović. Ja ću se s njim složiti po nekim socijalnim pitanjima tipa gay brak, zavrtanje pipe za ljevičarske udruge, sve 5. Ali ne treba zatvarati oči da lik radi protiv Hrvata u BiH.

Puntar2.0
24-02-2017, 23:47
Ja taj snimak znan, krkane, i prije nego sto si ga postavija, i fino su ga drugi sa tribine pustali da izprica svoju verziju i dobro.

Ljudi daleko veceg kapaciteta od tvoga su procjenili da je Hasanbegovic jako koristan i na kraju lojalan lik, koji je na sebe kanalizira mrznju i bijes levoliberala, neo Jugoslavena i cetnika u rukavicama.

To je bila i bila bi njegova okupacija, i to je kirurski tocno obradjiva.

Ne glumi desnicara kad je tebi svaki peder, levoliberal, cetnik drazi i miliji od njega samo zbog jebene cinjenice jer je musliman.

Mislin, jasno je da vi poskoklije niste desnicari, ali onda se ne izjasnjavaj kao takav.

iJozo
24-02-2017, 23:57
Hasanbegovića je pročitao Stier. Zato je i uklonjen. Jer je antihrvatski element. Jest bio zabavan za ljevicu, ali to ne umanjuje ovo prvo. RH se počela baviti konačno Hrvatima u BiH i sada taj pokušava na sve moguće načine sabotirati to. Provjeri malo bolje kakvo mišljenje o tom džamijašu ima Nino, Lučić i drugi.

Ustašofili nikada nisu bili pametnija sorta Hrvata, ali je tragikomično kako ih danas taj Musliman voza konta vlastitog naroda, a za interese svojih islamista iz Sarajeva. Na šta je spao narod koji je Europu obranio od Turaka, da u svojim njedrima ima izdajice - pravaše - koji bi rado za račun islama žrtvovali svoje u BiH i u islamizaciji hrvatske kulture ne vide nikakav problem.

Puntar2.0
25-02-2017, 11:35
Uklonjen je zbog zelje Plenkovica pridobiti naklonost nabrojanih ''fanova'' Hasanbegovica.

Provjeri malo bolje kakvo misljenje Lucic i Raspudic imaju o Hasanbegovicu kazes, pa u doba najgore hajke na njega su oni davali potporu tadasnjen ministru kulture. Zovu ga na svoje tribine.

Da se ti nisi zabunija, i pomislija na Antu Tomica i Borisa Dezulovica.

Nego, Hasan bi jedan od rijetkih u Hrvatskoj koji su nesto afirmativno prozborili o Orbanu, u doba najvece hajke na njega.

Sto se tice pravasa koji bi za racun islama zrtvovali svoje u BiH, to je bas, kako ono ti veli ''tragikomicno'' od onih likova poput tebe koji su rodili termin ''perecija'', koji se zauzimaju za sto veca prava seksualnih i drugih manjina nad vecinskin Hrvatima, kojima je u interesu samo i jedino slaba Hrvatska, pod svaku cijenu.

Tragikomicni su likovi koji su se uhvatili proganjati struju koja nema nikakvog utjecaja, a protiv onih struja koje su daleko usedlanije, i koje su stvarno bosnjacki pijuni u Hrvatskoj, u prvoj liniji antifa guzice i slicni, nemaju recepta, niti volje, niti apetita boriti se.

Zato jer su poskoklije pickurine koje se rado skrivaju pod skute brace cetnika, nisu kadri za nista, kastrirani klauncici.

Humphrey
25-02-2017, 11:46
Meni fale aleksa,skywalker,džoni i ostali pravi srbi,eto inkvi,bio se oštar prema njima jer su samo bili srbi i tu i tamo lagali,a dobio si na forumu srbofila.Poskoklija gori od najgoreg četnika.

Inkvizitor
27-02-2017, 10:23

osim što si lažljivac što si x puta već dokazao ti si i elemntarno neupućen.

kako Milorad nema utjecaj na vanjsku politiku..čovjek je bio za jugovlade predsednik vanjskolitičkog odobora sabora..

Da, mi ovdje cijenimo poglavnika, cijenimo Hasana, ne volimo filosrbe i ako ti se ne sviđa a ne sviđa ti se..niti se ti nama sviđaš..pravac anus nekog četničkog vojvode...

i nitko neće pitat gdje si..

Grunf
27-02-2017, 11:24
Hasanbegovića je pročitao Stier. Zato je i uklonjen. Jer je antihrvatski element. Jest bio zabavan za ljevicu, ali to ne umanjuje ovo prvo. RH se počela baviti konačno Hrvatima u BiH i sada taj pokušava na sve moguće načine sabotirati to. Provjeri malo bolje kakvo mišljenje o tom džamijašu ima Nino, Lučić i drugi.

Ustašofili nikada nisu bili pametnija sorta Hrvata, ali je tragikomično kako ih danas taj Musliman voza konta vlastitog naroda, a za interese svojih islamista iz Sarajeva. Na šta je spao narod koji je Europu obranio od Turaka, da u svojim njedrima ima izdajice - pravaše - koji bi rado za račun islama žrtvovali svoje u BiH i u islamizaciji hrvatske kulture ne vide nikakav problem.

Zato su četnikofili uvijek bili pametniji. Njihova pozicija je bila lagodna i uvijek dobro plaćena.

Inkvizitor
27-02-2017, 11:36

na šta je spao narod koji se obranio od velikosrpske agresije da gaji tupave četnikofile u svojim redoima koji rade kontra interesa vlastitog naroda.

btw. ovo ti je zadnji put na ovom forumu da koristiš pejorativni naziv "ustašofili" Mi nismo ustašofili, mi smo ustaše. kužiš..a ti nisi pravi četnik nego četnikofil..speleolog po četničkim anusima.

Dakle zovi nas ustašama ali s pristojne udaljenosti jer četnik se nikad nije smio približit ustaši.

crni bombarder
27-02-2017, 12:28
Iz dana u dan vidim koliko je Zriki xxxx lik, ali sto ga slijedi citava plejada... zalosno.

kiša
01-02-2018, 10:42
jedna od nacionalnih manjin u RH ona Bošnjačka koju nam mediji i političari navode kao primjer "suživota, tolerancije i ostalog bla bla " odabirom svoje zastave pokazala pravo lice. Naime ovaj grb je preslik grba Armije BiH. Nitko nije reagirao na ovakav prijedlog i idabir, lagano nam se provlače guje u njedra, ne zaboravimo kako su upravo Bošnjaci najbrojniji useljenici u RH. Grb Armije je više jasna poruka nam HRvatima, kako su nas kasapili devedesetih nimalo ne dvojim kakve su im namjere pod ovim grbom.:

"Zastava bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj je bijele boje pravougaonog oblika sa grbom bošnjačke nacionalne manjine u sredini.

Koordinacija županijskih vijeća, Vijeća Grada Zagreba i predstavnika za županije bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj su na sjednici održanoj 21. listopada 2017. donijeli Odluku o grbu i zastavi bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj, prenosi Anadolija.

Ustavnim zakonom o pravima nacionalnih manjina Republike Hrvatske osigurano je ostvarivanje posebnih prava i sloboda pripadnika nacionalnih manjina, a kojim se, između ostalog, jamči i slobodna upotreba svojih znamenja i simbola.

Grb bošnjačke nacionalne manjine je povijesni grb u obliku štita plave boje, podijeljen na dva polja dijagonalnom gredom bijele boje sa po tri ljiljana zlatnožute boje u svakom polju.

Zastava bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj je bijele boje pravougaonog oblika sa grbom bošnjačke nacionalne manjine u sredini.

U svečanim prilikama zastava bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj podiže se i spušta, ističe i skida odnosno prenosi uz uobičajene počasti (ustajanje, pozdravljanje i drugo).

Savjet za nacionalne manjine Republike Hrvatske na sjednici održanoj 25. siječnja 2018. godine jednoglasno je dao suglasnost na Odluku o grbu i zastavi bošnjačke nacionalne manjine u Republici Hrvatskoj.
https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/region/usvojena-odluka-o-grbu-i-zastavi-bosnjacke-nacionalne-manjine-u-hrvatskoj

Puntar2.0
01-02-2018, 18:37
Taj grb si onaj muslimanski Njemac Richembürghu i onaj SDAovac najbolji prijatelj Milorada Pupovca mogu strpati u mudzahedinsko dupe.

http://www.youtube.com/watch?v=cqPz3uWk7X4

Od 2:02

Verbalni proliv Pupovca priskociti, vazno je receno od te druge minute.

kiša
02-02-2018, 11:35
Taj grb si onaj muslimanski Njemac Richembürghu i onaj SDAovac najbolji prijatelj Milorada Pupovca mogu strpati u mudzahedinsko dupe.

http://www.youtube.com/watch?v=cqPz3uWk7X4

Od 2:02

Verbalni proliv Pupovca priskociti, vazno je receno od te druge minute.

vidiš Punti kako oni lagano se šire i guraju svoje bez imalo dvojbi, velika je pogrješka propuštanje ovakvih stvari, ogromna, na malim stvarima se velike bitke dobiju

Eskel
03-02-2018, 05:17
Taj grb pripada Stjepanu Kotromaniću prvom bosanskom knezu. Osim toga zlatni ljiljani su simbol katoličanstva tako da korištenje ovog znaka od strane bh muslimana je smijehotres. Oni kao narod nisu baš najbolje inteligentni, blamiraju se ovim grbom s kojim nemaju ama baš nikakve vjerske, kulturološke i ine veze.

Grunf
03-02-2018, 17:42
Lijepo da su današnji Bošnjaci za svoj grb izabrali onaj hrvatskih banova Kotromanića. :cheer To samo pokazuje njihovu veliku želju za obnovom jedinstva dvije najveće grane hrvatskoga naroda. Mi ćemo znati odgovoriti na ponuđenu ruku jedinstva i pripojiti ih matici čim prije. :D

Eskel
04-02-2018, 09:49
To je optimistično s tvoje strane Grunf ili je ipak sarkazam.
Bošnje svojataju simbole s kojima veze nemaju jer su u stvari oni velikim dijelom Srbi, što dokazuje i ova njihova povampirena mitomanija.

Inkvizitor
04-02-2018, 11:09
Odakle ti ideja da su bosanski Muslimani većinom porijeklom Srbi.

To tvrdi srpska mitomanija. Ali to kažu i za Hrvate.

Grunf
04-02-2018, 14:04
Bošnje svojataju simbole s kojima veze nemaju jer su u stvari oni velikim dijelom Srbi, što dokazuje i ova njihova povampirena mitomanija.

Da su velikim dijelom Srbi ne bi ih Srbi 2 puta ocistili iz Podrinja u razmaku od 50 godina.

Eskel
04-02-2018, 14:12
Odakle ti ideja da su bosanski Muslimani većinom porijeklom Srbi.

To tvrdi srpska mitomanija. Ali to kažu i za Hrvate.
Pa vjerujem u to jer su veoma slični u mnogim stvarima, bh muslimani iz Turske Hrvatske su najvećim dijelom Hrvati, dok je veći dio njih ipak Srbi. Mentalitet im je veoma sličan u mnogim stvarima potpuno isti, osim toga nekako mi je teško vjerovat da su se naši masovno turčili.
Pogledaj samo položaj katolika i pravoslavaca u Osmanskom carstvu i neki zaključci se sami nameću.
Značajan broj današnjih pravoslavaca u BiH su bili Hrvati, npr. Šešelj. Iako su imali veće privilegije od nas, Srbi su se masovnije poturčivali, mislim da su današnji bh muslimani, bošnjaci (od 93.) ipak većim dijelom Srbi.

Inkvizitor
04-02-2018, 14:35
Pa vjerujem u to jer su veoma slični u mnogim stvarima, bh muslimani iz Turske Hrvatske su najvećim dijelom Hrvati, dok je veći dio njih ipak Srbi. Mentalitet im je veoma sličan u mnogim stvarima potpuno isti, osim toga nekako mi je teško vjerovat da su se naši masovno turčili.
Pogledaj samo položaj katolika i pravoslavaca u Osmanskom carstvu i neki zaključci se sami nameću.
Značajan broj današnjih pravoslavaca u BiH su bili Hrvati, npr. Šešelj. Iako su imali veće privilegije od nas, Srbi su se masovnije poturčivali, mislim da su današnji bh muslimani, bošnjaci (od 93.) ipak većim dijelom Srbi.

Misliš ali nemaš dokaza za to. pravoslavci ili Srbi u Osmalijskom carstvu su imali povlastice u odnosu na katolike pa bi nekom logikom imali manje rzaloga i manju preisju d aprelaze na islam.

Današnji tzv Bošnjaci su miks mase naroda. nakon kandijskog rata i drugih ratova, oslobađnja Ugarske, dijelova Dalmacije, Like, Slavonije i djelimične rekonkviste masa islamiziranih Hrvata a i Mađara ( mađari su dlai rok 24 sata, ili povratak na kršćanstvo ili glava na panj pa su se mnogi ugarski spahije sa islmaizirnaim Mađarima povukli tada u otomansku Bosnu).

Djelom se to dogodilo i nakon oslobađanja Srbije ali tvrditi da su bosanski Muslimani većinom srpskog porijekla nema nikakvog utemeljenja.

Eskel
05-02-2018, 16:09
Mnogi katolici su prelazili na pravoslavlje, a pravoslavci na Islam zbog nameta i drugih olakšica. Katolici su se puno teže odricali kršćanstva. Teza nekih bošnjačkih kvazi povjesničara da su oni podrijetlom nekakvi bogumili koji uopće nisu postojali u srednjovjekovnoj Bosni je teška glupost. Pa možemo sad o tome naširoko ali mi bh muslimani djeluju baš onako srpski. Možda je i posrbljavanje u Kraljevini Yu uradilo svoje, pa su počeli usvajat taj srpski mentalitet. Ne svi naravno ne generaliziram ali tako mi djeluju.

kiša
06-02-2018, 11:49

njihova elita tj begovi su većinski bili naši , jesu prišli na Islam a strogo su pazili s kime će ženiti i udavati svoju dicu

Eskel
02-03-2018, 07:39
Karlovačka županija: Na zgradi Općine Vojnić postavljena zastava bošnjačke nacionalne manjine

http://dnevnik.ba/vijesti/karlovacka-zupanija-na-zgradi-opcine-vojnic-postavljena-zastava-bosnjacke-nacionalne-manjine

Ne razumijem zašto bi se uopće morala nalazit zastava bilo koje manjine i to na zgradi općine. Teški kretenizam ovi naši iz Hrvatske su velikim brojem debili. Zamisli hrvatsku zastavu na zgradi kantona Sarajevo, nemoguće