PDA

Pogledaj Full Version : Finale Davis cupa: Hrvatska - Argentina

Grunf
21-11-2016, 23:58
Arena je spremna. :cheer Idemo po novi trofej.

http://www.vecernji.hr/media/cache/c5/67/c5670b2a7f841b5bcdd874c8703fe1cc.jpg

NorthStand
22-11-2016, 00:36
sve je spremno za belaj, bumo ih sredili. :cheer

Inkvizitor
22-11-2016, 11:47
nekako mi se čini da je taj Davis cup u tenisu podcjenjen, tj ne otimaju se igrači toliko za njega. Česti su otkazi najboljih igrača zemalja. To im dođe kao nepotrebno trošenje.

Koliko se on uopće cijeni. Kolika je novčana nagrada za osvajanje Davis cupa.

Vidim da se Murray-u briše 275 bodova od osvajanja prošlog Davis cupa. Znači za osvajanje davis cupa dobiješ jedva nešto malo više nego za osvajanje ATP turnira najnižeg ranga. ATP-ea 250.

Što se tiče meča mislim da će presudit parovi. Del potro ako bude zdrav dobit će oba singla. A vjerovatno i naši ostala dva..mada se sa Karlovićem nikad ne zna. Bolji bi bio Čorić da nije stanje kakvo je. Navodno spreman ali ipak s pauzom od neigranja, ne predugačkom ali ipak.

Grunf
22-11-2016, 11:57
Teško da će Delpo dobiti oba meča, nema on konde za 2 vrhunska meča tak da će ga ili Karlović izbombardirati ili Čilić pomesti. Kakvi su Argentinski parovi? Jel mogu kaj Dodigu i Čiliću? :nezna

Inkvizitor
22-11-2016, 12:12
Dobili su Britance..to znači..zajebati..

franjevac
22-11-2016, 14:39
Teško da će Delpo dobiti oba meča, nema on konde za 2 vrhunska meča tak da će ga ili Karlović izbombardirati ili Čilić pomesti. Kakvi su Argentinski parovi? Jel mogu kaj Dodigu i Čiliću? :nezna

naši su u parovima ogromni favoriti pa čak i da stave delpoa
mislim da će rezultat biti 3-1 za nas a možda već nakon subote sve bude riješeno

Inkvizitor
22-11-2016, 14:54
Odvadi malo..

Del Potro je dobio Murray-a u Britaniji..dobili su i dubl..protiv jakog britanskog para.

Del Potro kad je zdrav može svakoga dobit ko od šale..

franjevac
22-11-2016, 14:58
Odvadi malo..

Del Potro je dobio Murray-a u Britaniji..dobili su i dubl..protiv jakog britanskog para.

Del Potro kad je zdrav može svakoga dobit ko od šale..

izgubili su parove od britanaca
delpotro je jak ali ne kao prije a karlović sa svojim servama svakog može dovest do tie breaka a tad je sve moguće

NorthStand
22-11-2016, 14:59
može del potro upisat dvije pobjede, ali isto tako mi moramo dobit parove, i čilić mora dobit njihova slabija igrača, kao i Karlović, dakle 3-2 je nekako realan rez.

a možda bude i 4-1, bumo vidli, uglavnom nije argentince za podcijenit, posebice zbog del potra on je ključan, ako bi ga Čilić uspio dobit prvi dan, e to bi bio veliki posao.

gotovo sam siguran da bi onda bili apsolutni favorit riješit sve možda već u dva dana, ali del potro je dovoljno kvalitetan i ako bude igrao na 100 posto razbit će Čilića ko panta pitu.

cijenim ja Čilića, ali realno bude li mlitavio kao u mastersu protiv Murrya nema šanse protiv Del Potra, on jedva dočeka mlitavce da ih oduči od tenisa. :D

NorthStand
22-11-2016, 21:29
http://www.youtube.com/watch?v=YTkVrlksDus

dvoboj titana na pomolu, nadam se s drugačijim ishodom. :de

NorthStand
24-11-2016, 16:18
http://www.index.hr/images2/martinaaaa.jpg

braća ustaše dolaze iz argentine njih 3500, i Maradona čija je majka porijekom s Korčule, ima kćer koja se zove Dalma(cija) :D

eto, bit će mi teško kad ih dobijemo, ali dobit ćemo ih i probat ću se slikta s maradonom iako sumnjam da ću naletit na nejga i biti te sreće, ali nada umire posljednja. :de

mirv
24-11-2016, 18:11
Važno je da ustaše pobjeđuju kako god ispalo. U sljedećih desetak godina nije nestvarno očekivati osvajanje dodatna dva ili tri naslova, naše vrijeme tek dolazi a igrači nam se uvijek rado odazovu. Šteta što tada ne će biti Karlovića ali godine ne pitaju. Ako ovaj put osvojimo naslov to će biti pravi momčadski trud gdje će čak pet igrača osvojiti aktivne bodove na putu do naslova a to do sada još nismo imali.

NorthStand
25-11-2016, 01:46
http://www.vecernji.hr/tenis/maradona-sletio-u-zagreb-navijaci-mu-pripremili-poseban-docek-1130989

http://www.youtube.com/watch?v=pyo8tFzDyRg

nismo mogli poželjet bolje finale, mislim s zemljom koja će nam biti u finalu, kakva slovačka i ostali bakrači dajte nam argentince da se igramo, igramooo :cheer

NorthStand
25-11-2016, 06:31
http://www.index.hr/images2/maradoazgIgorSObanPIXESELL.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=YDh9VCa8pCg

:cheer

Grunf
25-11-2016, 09:44
Haha, to mi je jedan od jačih videa. :cocaine :D

Intervju s našim Oršanićem.

http://i2.wp.com/narod.hr/wp-content/uploads/2016/11/orsanic_snimka_zaslona.jpg?w=600

Danas u Zagrebu, u Areni, počinje najveći sportski događaj 2016. godine u Hrvatskoj, finale Davis Cupa između Argentine i Hrvatske. Izbornik argentinske Davis Cup reprezentacije Daniel Oršanić je porijeklom Hrvat, koji, nažalost, nije nikad uspio svladati jezik zemlje odakle su njegovi potomci prije 71 godinu morali pobjeći u Argentinu spašavajući živu glavu pred komunističkim terorom.

“Na hrvatskom jeziku ne znam reći više od “Bok, kako si?” Moja majka je Argentinka, otac Hrvat, a moj je djed umro kada sam imao šest godina. Puno sam slušao baku kako s ocem razgovara na hrvatskom, no nikada me nisu naučili taj jezik…”, kazao je Oršanić.

Oršanić je također bio uspješan tenisač, ali više paru nego u singlu, u dva navrata je stigao do polufinala Roland Garrosa, dakako, u parovima. Inače parovi su nerijetko presudni u mečevima Davis Cupa, zahvaljujući igri parova Hrvatska je u četvrtfinalu, u Portlandu, pobijedila SAD-a budući kako je par Čilić-Dodig bio uspješniji od jednog od najboljih svjetskih parova svih vremena, braće Bryan.

Obitelj izbornika Argentine prošla je kroz jednu tipičnu tragičnu priču, tako svojstvenu za Hrvatsku neposredno prije kraja Drugog svjetskog rata i u prvim godinama nakon najvećeg krvoprolića čovječanstva u njegovoj povijesti. Naime, otac današnjeg izbornika Argentine imao je tek 15 godina kad je 1945. morao otići iz Zagreba, spašavajući goli život dok je stariji brat Oršanić krenuo u zbjeg s prijateljima i nestao u tom zbjegu. Bili su to zbjegovi koji su u ona mračna vremena odnosila veliki broj ljudskih života, do danas sudbine mnogih ljudi ostale su potpuno nepoznate. Glede Oršanića tek se kasnije saznalo da su ga komunisti ubili.

Jedno su vrijeme poslije odlaska iz Hrvatske Oršanići živjeli razdvojeno u Italiji, točnije u logoru Bagnoli kod Napulja, kao i mnogi Hrvati koji su čekali svoju posljednju priliku i brod koji će ih odvesti što dalje od komunističke tiranije. Oršanići su otišli prema Argentini, daleko od domovine, ali su spasili živu glavu.

“Živjeli smo u Novoj Vesi, jednog smo se dana ukrcali u neki auto, cijele dvije obitelji, i pobjegli. Budući da nije bilo mjesta za moga starijeg brata, on je rekao: ‘Nije važno, ja idem sa svojim prijateljima’. Nismo ga više vidjeli. Kasnije smo doznali da su ga ubili. Bili smo tri mjeseca u Austriji i, na kraju ušli u Italiju preko Udina i ostali ondje tri godine. Otac se sakrio u neki samostan, a majka je davala instrukcije u kućama bogatih ljudi. Živjeli smo razdvojeno, kako smo već mogli. Bili smo u logoru Bagnoli, kod Napulja, kao i mnogi drugi Hrvati koji su poslije brodom otišli za Argentinu”, rekao je izbornik Argentine, Daniel Oršanić, koji je rekao isto tako kako ga je djed naučio da se ponosi hrvatski korijenima, iako kad je došao u zemlju pradjedova nije propustio naglasiti da “ima, hrvatsku krv, ali sam sto posto Argentinac…”

“Mi smo iz Osijeka, premda su moji kasnije živjeli u Zagrebu, ali više nemam rođaka u Hrvatskoj. Bio sam u domovini nekoliko puta, no znam da to ne znači poznavati je, nažalost zato što je uvijek posrijedi tema tenisa. Možda bi jedno dulje putovanje bio način da je bolje upoznam? Kako tijekom godine puno putujem zbog tenisa, kad idem na odmor sa svojom obitelji, tražim neko mjesto u blizini”, kazao je za Večernji list Daniel Oršanić.

No, vratimo se načinu na koji su Oršanići dospjeli do Argentine: “Bilo je to dugih i iscrpljujućih 18 dana puta koje nikad više neću zaboraviti: prešli smo Gibraltar i brod se počeo njihati kao u paklu. Proveo sam cijelo putovanje povraćajući, bilo je strašno. Kad smo već bili u Buenos Airesu, otac je počeo raditi kao zidar, pripremajući žbuku za gradnju. Da, u životu se mora biti spreman na sve. I ja sam radio razne stvari, a zatim sam počeo igrati tenis. Godine 1962. bilo je malo posla u Argentini, perspektiva nije bila svijetla, stoga sam se posvetio tome da budem učitelj tenisa. Mislim da su ih bila samo tri u cijeloj zemlji”, poručio je argentinski izbornik koji je svoju domovinu doveo do velikog uspjeha i finala Davis Cupa. Dalje, nadajmo se neće moći.

“Igrači su na razini. Čilić je odličan tenisač, kompletan, u sjajnoj formi. Ćorić je mlad, no za svoje godine prilično zreo. Dodig se pak već nekoliko godina smjestio u igri parova i igra jako dobro”, pohvalio je Hrvatsku Daniel Oršanić i njene izglede u finalu.

Podsjetimo, Argentina je u polufinalu u gostima svladala Veliku Britaniju, što je prema njegovim riječima bio veliki izazov, a ključna je bila pobjeda Juana Martina del Potra protiv Andyja Murraya prvoga dana meča. Susret protiv Hrvatske bit će nova prilika za Del Potra da dokaže kako je spreman vratiti se u sam svjetski vrh. Pobjednik US Opena iz 2009. godine i nekada četvrti igrač svijeta posljednjih godina imao je velikih problema s ozljedama zapešća, a propustio je i sedam mjeseci ove godine prije no što se vratio Olimpijskim igrama u Rio de Janeiru, gdje je osvojio srebrnu medalju.

Dobra je stvar da se Marin Čilić nalazi u velikoj formi te da je u ovom trenutku sposoban pobijediti baš svakoga, pa i Del Potra.

http://narod.hr/sport/zemlji-pradjedova-prica-argentinskog-izbornika-daniela-orsanica-obitelj-morala-pobjeci-pred-komunistickim-terorom

franjevac
25-11-2016, 17:33
zagreb nikad ne razočara uvijek sjajan domaćin argentinci se osjećaju kao kod kuće
e moj marine i ti nas jebeš sad će argentinac na krilima publike biti opasan

Komari
25-11-2016, 17:58
.
Nekoliko stvari uz ovo već standardno Čilicevo igranje bez da može dobit u 3

Dakle sramota da je više Argentinac u dvorani.Firme su pokupovale karte al su očito zaboravile dat onima koji bi došli.

A napokon sam dobila konkretan razlog zašto mi je tenis na zadnjem mistu što se sporta tiče.
Sramota na koji način je naša reprezentacija odslusala himnu. Nisu dostojni ni jednog kvadratica u grbu. Ruke na guzici, klatarenje livo desno i niko da zna teksta.
MRŠ
To je sve što mogu reći
Naprid Argentina

kiler
25-11-2016, 18:05
ništa neuobičajeno za Hrvate...
još jednom smo pokazali da smo politički uškopljen narod...
evo čitam,u isto vrijeme se skida imunitet Stevi Culeju,a brani se Ivan Pernar...
jbg,mora se takva politika odraziti i na šport,kad-tad...iako će mnogi reći da se te dvije stvari ne mogu povezati i da politika nije kriva kad se uključi Čilićev ruševina mode on...

Grunf
25-11-2016, 18:16
Cila se vraca u inat dusmanima i domacim izdajnicima. Naprijed Cila. Publika se probudila, ajmo dobiti. :cheer

Grunf
25-11-2016, 18:28
To je to, krenuo je Thompson, kakvi Zapresic bojsi, kakvi bakraci. :D

:hrv :hrhb

franjevac
25-11-2016, 18:40
To je to, krenuo je Thompson, kakvi Zapresic bojsi, kakvi bakraci. :D

thompson je preokrenio thompson mu je dao muda

franjevac
25-11-2016, 18:51
ništa neuobičajeno za Hrvate...
još jednom smo pokazali da smo politički uškopljen narod...
evo čitam,u isto vrijeme se skida imunitet Stevi Culeju,a brani se Ivan Pernar...
jbg,mora se takva politika odraziti i na šport,kad-tad...iako će mnogi reći da se te dvije stvari ne mogu povezati i da politika nije kriva kad se uključi Čilićev ruševina mode on...

ma stalno nešto glumatamo i pazimo da ne uvrijedimo nekog
treba odzvanjat ajmo ustaše i zdravo neka ga puše ovi iz mirovnih studija

Grunf
25-11-2016, 18:53
thompson je preokrenio thompson mu je dao muda

Pustaju mlake pjesme i onda se cude kaj su ljudi uspavani. I kaj je Cila uspavan. Dajte Thompu, dajte strasti. :cheer

Inkvizitor
25-11-2016, 18:56
jebemu miša, dobro da je ovo izvukao da mu ne pređe u naviku da gubi nakon 2:0.

Delbonis nije takav kalibar, je da on zna potegnit pa ako potegne dobro problem je ali nije to ta klasa..dobro je završilo.

A sad Karlo kontra Delpotra. To bi moglo ići u tiebreakove..

franjevac
25-11-2016, 18:57
.
Nekoliko stvari uz ovo već standardno Čilicevo igranje bez da može dobit u 3

Dakle sramota da je više Argentinac u dvorani.Firme su pokupovale karte al su očito zaboravile dat onima koji bi došli.

A napokon sam dobila konkretan razlog zašto mi je tenis na zadnjem mistu što se sporta tiče.
Sramota na koji način je naša reprezentacija odslusala himnu. Nisu dostojni ni jednog kvadratica u grbu. Ruke na guzici, klatarenje livo desno i niko da zna teksta.
MRŠ
To je sve što mogu reći
Naprid Argentina

:D
ti si jači maler od drage ćosića
samo nastavi :D

Grunf
25-11-2016, 18:58
Karlo bu dobil u 5 setova. Rezultat bu kao uvijek dominantnih 6-7, 7-6, 7-6, 6-7, 7-6.

franjevac
25-11-2016, 19:01
Karlo bu dobil u 5 setova. Rezultat bu kao uvijek dominantnih 6-7, 7-6, 7-6, 6-7, 7-6.

pročitao komentar na karlovom faceu
ivo zbog tebe ću sinu dati ime 7-6 7-6 :D :D

Grunf
25-11-2016, 19:05
pročitao komentar na karlovom faceu
ivo zbog tebe ću sinu dati ime 7-6 7-6 :D :D

Videl sam to. :rofl

Komari
25-11-2016, 19:05
.
A što se navijača tiče što kaže Jarak.. da prafraziram ...Argentinci su pozvali navijače, Mateša i co su pozvali uglednike i posvuduše željne nafotkavanja i keteringa.

Možebitno je Mateši ova 4 . 5 žena već ostarila pa traži mlađu

Grunf
25-11-2016, 19:06
Pocinjeeee :hrv :hrhb

Grunf
25-11-2016, 19:12
Cuj Pilica, ak Karlo dobije onda bu senzacija. :silud

Meni bu senzacija ak mu Delpo osvoji koji poen na servu. :D

Grunf
25-11-2016, 19:18
Lose otvaranje...

franjevac
25-11-2016, 19:23
kad bi bar mogli da odma pređu na drugi set da ne gubimo vrijeme ovaj je ionako izgubljen

Grunf
25-11-2016, 19:25
kad bi bar mogli da odma pređu na drugi set da ne gubimo vrijeme ovaj je ionako izgubljen

Nije, ima jos nade. Sam treba pritisak napraviti prek publike. Pustiti Thompsona da se zagriju i onda Ivo okrece. :cheer

Grunf
25-11-2016, 19:30
Kako je Maradona urokan. :D

franjevac
25-11-2016, 19:31
Nije, ima jos nade. Sam treba pritisak napraviti prek publike. Pustiti Thompsona da se zagriju i onda Ivo okrece. :cheer

karloviću pustiti njegove hitove :D

https://www.youtube.com/watch?v=9tGhVgLDs0M

franjevac
25-11-2016, 19:32
Kako je Maradona urokan. :D

ili to ili jet lag

Grunf
25-11-2016, 19:33
karloviću pustiti njegove hitove :D

https://www.youtube.com/watch?v=9tGhVgLDs0M

:rofl :rofl

Grunf
25-11-2016, 19:37
Kolko lijepih zenskica ima na tribinama. :pink

franjevac
25-11-2016, 19:51
tribine su lijepe al zato bruno i pilić sve to vraćaju u ravnotežu
ne znam dal je ikad bilo goreg komentatorskog para računam i rtl sa brkić strupar parom

Grunf
25-11-2016, 20:02
Ma ne znam kaj se bunis? Zanimljivi su, informativni, puni energije, saljivi; Kao nekad Vela i Stimac. :D

Grunf
25-11-2016, 20:54
Ivo, Ivo, Ivo :hrv :hrhb

franjevac
25-11-2016, 20:55
kakav doktor kako strpljivo igra bh slajsom

Inkvizitor
25-11-2016, 20:57
Odlično je Ivo odigrao Tie break. Čak je izmjene odigrao odlično. vratio se sa 2:5 protvi Del Potra. Svaka čast.

Grunf
25-11-2016, 21:03
Kakve je pocel bekende pogadati. :naklon

Grunf
25-11-2016, 21:04
Bruno nam objasnjava kaj je to Salata. :naklon

franjevac
25-11-2016, 21:08
Bruno nam objasnjava kaj je to Salata. :naklon

:D :D
kako je dosadan retard najbolji je kad šuti i on i onaj drugi
a ivo igra ko čigra od 4-2 u tb

Grunf
25-11-2016, 21:12
:D :D
kako je dosadan retard najbolji je kad šuti i on i onaj drugi
a ivo igra ko čigra od 4-2 u tb

Cuj pjesmu Div sa Salate na refren Guantanamere. :D

A Bruno je tolko dosadan da je uspaval Pilica. Ivo je dodal gas. :naklon

Grunf
25-11-2016, 21:19
Del Potra psihicki ubija ovo kaj nist nemre na Ivin servis. Predal bu mec. :D

franjevac
25-11-2016, 21:20
pilić samo nešto promrlja ko iz nekog bunila onda 20 minuta šuti
a sllušaj delpa kako nakon svako asa čuješ puta ovo puta ono frustriran je zreo za poraz

NorthStand
25-11-2016, 23:08
Ivo, Ivo, Ivo :hrv :hrhb

urbani partizani došli na svoje, urbani Ivo se vratio kući. :de

cijenim ivu, ali ne cijenim one što su danas bili u dvorani, ti ljudi nisu dostojni ničega kamoli Ive.

svi viču Ivo planino, a ne znaju da je Zagreb nekad bil veći od Ive po pitanju hrvatstva, a danas je leglo jugoslavenštine i orjunašije.

uglavnom očekivani poraz, Ivo će nam biti vjeorjatno ključan u onom petom meču, jer ako Del Potro odigra mrvicu jače od ovog, Marina bude rutinski riješio. ovo govorim ciljano, s nadom da će Marin pročitat pa možda proradi inat. :D

NorthStand
25-11-2016, 23:18
pilić samo nešto promrlja ko iz nekog bunila onda 20 minuta šuti
a sllušaj delpa kako nakon svako asa čuješ puta ovo puta ono frustriran je zreo za poraz

igračina je ovaj del potro, jeste vidjeli onaj kadar kad ljut ko ris otpuhuje na naše navijače, to je to, takvu drskost teško da možete ikada vidjet kod naših bečkih dječaka. :D

što je netko rekao nas su ko naciju uškopili ovi paritzani i antifašisti, stalno vrište fašizam fašizam, dok se drugi kurče neomatano ispred njihovog partizanskog nosa oni nas uče da ne budemo ustaše. pih, koja retardirana bagra. na čelu s prisidnicom svih jugoslavena Kolindom Grabar Kita li ga kitarović. :kez

no da se vatim na temu, zato ja volim del potra, i te malo kuražnije bezobraznije tipove igrača, jer oni se ne boje nikoga i ničega, i igraju odlično i u grotlu protivničkih navijača.

zato i dajem prednost Del Potru protiv Marina, jer je mentalno jači a i teniski realno glednao nije ništa lošiji a ja bih rekao da je i bolji, iako Marin može iznenadit ne vjerujem u takvo nešto, ključni su nam parovi sutra i peti meč Karlovića.

Bornu je Krajan trebao pozvat, zašto nije samo on zna, zvati Škugora umjesto Borne nakon svega što je Borna napravio da Hrvatska igra ovo finale je po meni idiotizam.

ali ajde, valjda on ima neku matematiku po kojoj će mu Škugor biti potrebniji od Borne u budućnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=iqZ65w5jgAo

ovo nije igrač, ovo je igračina ! milina ga za gledat, on da je bio zdrav pola Đokinih titula bi zakapario, 10 titulica bi uzeo najmanje. što ti je peh u tenisu, kad nemaš zdravo tijelo ništa ne možeš.

džabe duh i talent, kad nema zdravlja.

mirv
26-11-2016, 00:44
Danas je bio dobar dan, osvojili smo očekivani bod i pored Čilićevog horora a Karlović nije doveden da pobijedi Del Potra nego Delbonisa s kojim ima pozitivan omjer. Danas se dobro borio ali odlučivali su par krivih udaraca, ovaj puta je otišlo protivniku ali ga je Karlović zato dobro izmorio i najvjerojatnije uklonio iz sutrašnje igre parova a možda i prilično onesposobio za ogled s Čilićem. Sutra smo mi u prednosti ako će igrati Čilić i Dodig bez obzira tko bude igrao protiv njih, u nedjelju Čilić protiv Del Potra ima po meni 45% izgleda ali vidjet ćemo u kakvoj tjelesnoj spremi će Juan biti a Karlović je jednom predao Delbonisu kada je vodio uz ostvarene tri pobjede, iako su sve bile razmjerno guste kroz tie breakove. Prema tome, moramo se iz sve snage usredotočiti na par i Karlovića a glede Čilića što Bog da i sreća junačka, kako je rekao ban Jelačić.

NorthStand
26-11-2016, 04:00
Danas je bio dobar dan, osvojili smo očekivani bod i pored Čilićevog horora a Karlović nije doveden da pobijedi Del Potra nego Delbonisa s kojim ima pozitivan omjer. Danas se dobro borio ali odlučivali su par krivih udaraca, ovaj puta je otišlo protivniku ali ga je Karlović zato dobro izmorio i najvjerojatnije uklonio iz sutrašnje igre parova a možda i prilično onesposobio za ogled s Čilićem. Sutra smo mi u prednosti ako će igrati Čilić i Dodig bez obzira tko bude igrao protiv njih, u nedjelju Čilić protiv Del Potra ima po meni 45% izgleda ali vidjet ćemo u kakvoj tjelesnoj spremi će Juan biti a Karlović je jednom predao Delbonisu kada je vodio uz ostvarene tri pobjede, iako su sve bile razmjerno guste kroz tie breakove. Prema tome, moramo se iz sve snage usredotočiti na par i Karlovića a glede Čilića što Bog da i sreća junačka, kako je rekao ban Jelačić.

sutra morau dobit parove, protiv delbonisa mislim da bi više imao šanse mladi i svježi na 50 posot borna nego karlović koji se ispuhao već nakon prvog meča, volio bih se da varam ali ako delbonis odigra kao danas mislim da će tu biti gadnih problema, jedva ga je Marin pobjedio.

jedina nada je da ćemo dobit parove, i onda Marin da nekim čudom dobije Del Potra, ali realno ako Del Potro odigra na razini raznjet će Marina jednostavno kompletniji je igrač i mentalno je jači, Marin nestane u sred meča mu se raspadne igra meni to ne ide u glavu kod njega.

što se tiče Borne, i općenito mladih u sportu, to forsiranje iskusnjara od strane trenera na uštrb mladosti i talenta, meni nikad niej išlo u glavu, uvijek bih rađe dao balavom mulcu od 17 godina s velikim talentom i srcem s manjkom isustva prednost, pred starom iskusnjarom koja već polako gubi volju za životom a kamoli ne za tenisom. :kez

ali to sam ja, tako ja razmišlja i govroim što bih aj napravio da sam izbornik, taj peti meč igrao bi mi Borna i sigurno bi ga dobio, za Karlovića nisam ziher pogotovo ako Delbonis odigra ovako raspoloženo ko danas, bit će tu svega.

a peti je odlučujući meč u pitanju, dakle nema popravnog nakon njega !

Inkvizitor
26-11-2016, 11:06
Samo nam pobjeda u paru donosi neku nadu. Ako dobimo vjerovatno će odlučivati peti meč jer sumnjam da Marin može nešto Del Potru.

Treba staviti Čilića u parove, jer on danas igrao ne igrao, ionako ima male šanse sutra protiv DelPotra.

U normalnim okolnostima Karlo bi 90% dobio DelBonisa ali bit će u tom slučaju veliki pritisak na njemu ali svakako tu ima dobre šanse. A ako izgubimo parove, šanse su nam na minimumu minimuma.

NorthStand
26-11-2016, 13:12
moramo dobit parove, bez parova se možemo slikat, karlović ima šanse protiv del bonisa ali ima i del bonis ako odigra kao protiv Marina, bit će Karloviću teško doći do pobjede, ali nema mu pravdanja igra pred 10.000 hrvata i cijelu hrvatsku u glavnom gradu države, motiva mu ne smije nedostajati.

siguran sam da bude dobro odigrao i Marin protiv Del Potra, ali da će dobiti 3 seta sumnjam, može on uzeti svakome 2 seta, ali 3 Del Potru čisto sumnjam. kud sreće da iznenadi, i da nakon parova danas donese taj 3 pobjedonosni bod, ali ključno je danas prave dobit bez toga samo "otpisani" i neće biti "povratka otpisanih" kao u SAD. :)

Grunf
26-11-2016, 16:31
Argentinci idu na sve ili nista, Delpo igra. Zasad je napeto. U boj u boj :cheer

franjevac
26-11-2016, 16:52
mayer bolji od delpa zasad je on taj koji vodi argentinu

Grunf
26-11-2016, 17:08
Da, Delpo nije bas naviknut na parove. Prvi set je nas. :hrhb

franjevac
26-11-2016, 17:10
Da, Delpo nije bas naviknut na parove. Prvi set je nas. :hrhb

ključni poen kod 3-1 u tb za nas kad je čilić izvuko ona dva voleja na mreži
a dodig je fenomenalan lijepo je gledat njegovu energiju i igru
majstor za parove

Grunf
26-11-2016, 17:23
ključni poen kod 3-1 u tb za nas kad je čilić izvuko ona dva voleja na mreži
a dodig je fenomenalan lijepo je gledat njegovu energiju i igru
majstor za parove

Dodig rastura, vidi se da je majstor u parovima. Sad je oduzeo servis Meyeru. :naklon Kakvi velemajstorski potezi. :hrhb

franjevac
26-11-2016, 17:48
delpo došao na radnu temperaturu sad će biti zajebano

Inkvizitor
26-11-2016, 17:50
Kako je iritantan ovaj Bruka. Iritantniji od Ćosića. On na set i po proglašava meč gotovim. Daj maknite ga s televizije.

NorthStand
26-11-2016, 17:50
ovaj čilić je panj, može on osvojiti još sto titula, on s ovom svojom mlitavošću meni nikada nije lego, sve živo prosipa, svi hvale njegov servis a kad god je bitno ne može pogodit ništa. nevjerojatno, eto mu sad njegovog usranog servisa, kad god treba on fula i to ti je neki kao bajan servis, mogo bi najmanje 10 lošije rangiranih igrača nabrojat, koji kad treba bolje serviraju od njega.

a on je top server jel službeno, isto tako jel umoran ili nije me boli kurac, znam da je, ali ovo je finale DC a on se uvijek u sred meča raspadne. ja to ne mogu više gledat.

franjevac
26-11-2016, 17:56
ovaj čilić je panj, može on osvojiti još sto titula, on s ovom svojom mlitavošću meni nikada nije lego, sve živo prosipa, svi hvale njegov servis a kad god je bitno ne može pogodit ništa. nevjerojatno, eto mu sad njegovog usranog servisa, kad god treba on fula i to ti je neki kao bajan servis, mogo bi najmanje 10 lošije rangiranih igrača nabrojat, koji kad treba bolje serviraju od njega.

a on je top server jel službeno, isto tako jel umoran ili nije me boli kurac, znam da je, ali ovo je finale DC a on se uvijek u sred meča raspadne. ja to ne mogu više gledat.

ovo su parovi tako da nije samo do njega a dodig je u tom servis game promašio dva zicera

Grunf
26-11-2016, 17:57
Dodig je zeznul game s onim nepotrebnim volejom o mrezu. :)

Grunf
26-11-2016, 18:06
Ajmo sad po set. :cheer

Komari
26-11-2016, 18:06
.
Biserko kovačević
. Vrag mi nije dao mira pa sam otišao u Međugorje

Grunf
26-11-2016, 18:12
Covic uz predsjednicu, navijaju zajedno. :D

Komari
26-11-2016, 18:13
I Luković isto...

NorthStand
26-11-2016, 18:13
ovo su parovi tako da nije samo do njega a dodig je u tom servis game promašio dva zicera

http://www.youtube.com/watch?v=Q9iL798jEto

jebote koliko nas ima. :cerek

franjevac
26-11-2016, 18:14

predsjednica zaboravila grudnjak kod ustaša u kanadi :D

NorthStand

ustaše došle s domoljubnom partizankom, pravo bratstvo crvenih i crnih hrvata. :de

Inkvizitor
.
Biserko kovačević
. Vrag mi nije dao mira pa sam otišao u Međugorje

Budaletina...

Grunf
26-11-2016, 18:15
Kolko nas ima, jbt, kolko nas ima :hrv :hrhb

NorthStand
26-11-2016, 18:18
predsjednica zaboravila grudnjak kod ustaša u kanadi :D

i da dođe gola na izbore, neću joj dati glas, nema tih sisa i guzica. :rofl

NorthStand
26-11-2016, 18:22

u svakom meču se on raspadne, samo je pitanje kad, hoće li biti na početku u sredini ili kraju. rijetko kad on odigra meč u kontinuitetu, da je on uvijek na razini US opena, borio bi se za broj jedan stalno.

ovako uspjeh je i što je na pragu top 5, s obzirom da stalno oscilira i zato se često dogodi da mečeve koje treba dobit izgubi, zato ne volim njegov tenis jer igra dobro do jednom momenta i onda krene raditi gluposti, jel zbog umora ili mentalne blokade rezultatski gledano je svejedno.

Grunf
26-11-2016, 18:22
Dodig je velemajstor na mrezi. :naklon

NorthStand
26-11-2016, 18:25
Dodig je velemajstor na mrezi. :naklon

dodig igra puno bolje parove od marina, to je očigledno, čak ima i veći kontinuitet servisa. vidi se da je tu profić, dok je Marin u singlu puno jači.

Grunf
26-11-2016, 18:30
dodig igra puno bolje parove od marina, to je očigledno, čak ima i veći kontinuitet servisa. vidi se da je tu profić, dok je Marin u singlu puno jači.

Je, tak je i kod Argentinaca. :)

Grunf
26-11-2016, 18:36
Bruno veli đus. Kolko to nisam cul. :D

Grunf
26-11-2016, 18:42
Govor tijela Argentinaca je da se polako mire s porazom.

franjevac
26-11-2016, 18:47

nemoj i ti ko bruno pa da nas urekneš

Grunf
26-11-2016, 18:50
nemoj i ti ko bruno pa da nas urekneš

Ma ne, tu smo, jedan game od meca. :cheer

Grunf
26-11-2016, 19:00
Hrvatska, Hrvatska :hrv :hrhb

Bravo Marin i Ivan :bravo

NorthStand
26-11-2016, 19:24
odlično su naši odigrali, realno ni marinu ništa ne zamjeram osim tih trenutaka kad se jednostavno sruši, on jednostavno ne može protiv sebe razumjem da je takvog karaktera i ok.

poštujem ga ko osobu, dobar je tip to se vidi iz aviona, ali ko igrač ima problema s koncentracijom i kontinuitetom u meču. svima se dogodi da padnu ponekad, ali njemu se to događa iz meča u meč, popravio se u zadnjih par godina s obzirom da je to prije bilo baš kronično, ali i dalje se pojavi onaj "stari" marin, npr servisom ubija i onda odjedanput ne može ništa pogodit, to je ili umor ili mentalna blokada, treće ništa ne može biti.

ja mislim da je čak i prije to mentalne prirode, nego od umora. ali ajde neću cijepidlačit, svaka mu čast odigro je danas vrlo dobro ako izuzmemo taj drugi set kad je ujebo po meni servisom drugi set odnosno zakompliciro ga pa mi je tu digo tlak ali se ipak dobro završilo a to je najvažnije.

Dodig je odličan, pravi igrač parova, i odlično se slaže s kumom Marinom, logično je da je kum rekao da dođu navijati za Marina a ne i Karlovića, za njega neka navijaju urbani purgeri, ognjištari će za Marina. :) svatko ima svoje veselje i miljenike, eto purgeri ne mogu reći da su zakinuti, a ne mogu ni domobrani iz hercegovine jer imaju svog domobrana Marina. :bravo

Grunf
26-11-2016, 19:31
Dobro je kaj je danas igral Delpo, nije im nist pomoglo, a sigurno se malo istrosio. Da nije igral danas parove onda bi cijenil da je protiv Marina blagi favorit, ovak je 50-50.

P.S. Znam da se istrosil i Marin, ali Marin je u natjecateljskoj formi dok Delpo nije.

NorthStand
26-11-2016, 19:39
da, i ja mislim da Marin sada ima više šanse, da nije igrao Del Potro bio bi svjež i to bi bio problem, ovako brijem da je i mala prednost za Marina sutra to što je igrao danas.

može to Marin dobit, kud sreće da dobije, neću ga otpisati ima on kvalitete i može iznenadit, ali govorim realno Del Po je kvalitetniji igrač, pogledajte samo neke njegove mečeve šta je sve radio i to ko mulac.

evo recimo ovdje kako je federera izuo s 21 godinom.

http://www.youtube.com/watch?v=Xxb4MIsBBsg

NorthStand
26-11-2016, 20:26

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/15170827_1342013512497666_5932558533235017606_n.jp g?oh=bf9b03eb56bd9154a75365d070956dd1&oe=58B5E80A

i ja bi se pomirio s porazom, kad vidim da staro i mlado druka protiv mene. :D

mirv
26-11-2016, 22:10
Naši su danas sjajno odigrali a sutra će sigurno dati sve od sebe za ukupnu pobjedu. Bit će gusto ali ako uđemo u susret samopouzdani i željni pobjede vjerujem da smo u prednosti. Ne treba smetnuti s uma da smo mi već osvojili jedan naslov dok oni nisu nijedan unatoč brojnim finalima i to im može stvoriti razarajući podsvjesni pritisak. Sutra će Čilić vjerojatno biti odmorniji od njihovog prvog igrača i to je dodatna olakšavajuća okolnost pa i tu treba pokušati pobijediti. Ako dođe do petog sureta Karlović do sada vodi glede statistike opet smo i ovdje u maloj prednosti. Dakle, treba ući muški u susret pa da vidimo. Na muci se poznaju junaci.

NorthStand
26-11-2016, 22:21
moramo uzet ovo, s ovim partovima smo narpavili veliku stvar, bilo bi dobro kad bi to Marin odmah okončo u svom susretu ali ako i ne bude, bude to Ivo Planina riješio po kratkom postupku, 7-6, 7-6, 7-6 . :D

Inkvizitor
27-11-2016, 13:25
Moguće da Argetninci stave Mayera umjesto delBonisa ako peti meč bude odlučivao..

Humphrey
27-11-2016, 13:59
Zbog Dodiga se nadam pobjedi.

NorthStand
27-11-2016, 14:23
Zbog Dodiga se nadam pobjedi.

http://www.youtube.com/watch?v=9pXBzx5b7hY

zbog partizanskih krvnika, i Petra Perica, nadam se pobjedi Hrvatske, jer svaka pobjeda Hrvatske tuga je i nesreća za antifašiste i partizane.

tobožnje kvazi utemeljitelje hrvatske države, nisam znao da su idioti koji su cijeli svoj život posvetili borbi protiv hrvatskih nacionalnih simbola u čast zvijezde petokrake, da zbog njih danaas možemo gledati hrvatsku, ali eto kažu da se čovjek uči dok je ćiv.

pa sam tako i ja saznao u vrijeme partizanskih filmova na svim mogućim televizijama, da se antifašizam zapravo borio za NDH a fašizam protiv. jedno je sigurno, najveća govna u povijesti ljudske civilzacije nisu nikakvi fašisti već upravo ovi antifašisti i zapadni i istočni i ovi naši hrvatski a zapravo jugoslavneski, to je takva govnjarija da je ne mogu ni riječiam objasnit o kakvim se tu propalitetaim radi, i usprkos njima mi danas postojimo, to je jedina istina usprkos njiam a ne zahvaljjujući njima, i ua čast pobjede Hrvatske i Krista nad komunistima lažnim antifašistima, ide ova pjesma koju je napisao Petar prije nego su ga komunistički propaliteti likvidirali, o kakvom je tu antifašizmu riječ vidimo po odabiru žrtava njihovog terora, tako su nas paritzani i antifašisti oslobodili od života imovine i na kraju krajeva države.

ali nema što ovom narodu nećeš prodati pod normalno, čak su mi i reprezentaciju biejdnici uspjeli zgadit, ali eto još uvijek nekako smognem snage i ne mogu pa da ne navijam za naše, ali brate zgadili su mi sve u ovoj državi pa i te kockice više ne proizvode onaj osjećaj kao prije.

Grunf
27-11-2016, 15:15
Ukljucil sam se na break. :hrv :hrhb

Grunf
27-11-2016, 15:24
Ajoooj :facepalm

Grunf
27-11-2016, 15:40
Kakav gem. :naklon Delpo propustio 5 break sansi, Marin zaservirao u curicu koja skuplja lopte, Delpo dosao do nje i zagrlio je. Publika luda. :naklon

Grunf
27-11-2016, 15:48
Marin ukljucio samounistavanje. 15 neprisiljenih gresaka dosad. :facepalm

franjevac
27-11-2016, 15:49
delpou je dovoljno da samo ubaci u teren a marin će se pobrinut za ostalo

NorthStand
27-11-2016, 15:49
Ajoooj :facepalm

http://oi64.tinypic.com/i78taq.jpg

bude dobio ovo GreatestOfAllTime što se sekiraš ? :D

NorthStand
27-11-2016, 15:50
delpou je dovoljno da samo ubaci u teren a marin će se pobrinut za ostalo

početak je meča tek, bude ovo Marin bolje odradio ništa ne brini, ima Del Pa na konopcima. :evil

franjevac
27-11-2016, 15:55
došle danas neke nove argentinke ne sjećam se da su u petak bile vako dobre

Grunf
27-11-2016, 15:56
http://oi64.tinypic.com/i78taq.jpg

bude dobio ovo GreatestOfAllTime što se sekiraš ? :D

U pravu si. :D

Grunf
27-11-2016, 15:57

Si videl sad ovu s velkim srcem? :pink

NorthStand
27-11-2016, 16:08

svakim danom sve su bolje. :cerek

NorthStand
27-11-2016, 16:08
U pravu si. :D

Marin ovo nemre izgubit, idemo Marineeee čuje se iz publikeeeee ! :D

franjevac
27-11-2016, 16:09
Si videl sad ovu s velkim srcem? :pink
emotivku,kako ne još od petka:pink

Grunf
27-11-2016, 16:22
Imamo set. :cheer

franjevac
27-11-2016, 16:22
još nismo tie break izgubili u finalu

Grunf
27-11-2016, 16:39
Marin ovo nemre izgubit, idemo Marineeee čuje se iz publikeeeee ! :D

I ja mislim. :cheer

emotivku,kako ne još od petka:pink

Ima puno ljepotica. I onda kazu zene ne vole sport. :D

Delpu ponestaje snage. :cheer

Grunf
27-11-2016, 16:53
Bravo Marine. :hrhb Delpo izgleda umorno.

NorthStand
27-11-2016, 16:56
Bravo Marine. :hrhb Delpo izgleda umorno.

sjebali su ga jučer, mislim da ime je to bilo pogubno, naravno da su dobili bila bi druga priča zato su ga i stavili. srećom sve ide u korist nas trenutno, Marin ej svježiji i to se osjeti na igri.

Grunf
27-11-2016, 16:59
sjebali su ga jučer, mislim da ime je to bilo pogubno, naravno da su dobili bila bi druga priča zato su ga i stavili. srećom sve ide u korist nas trenutno, Marin ej svježiji i to se osjeti na igri.

Da, rastrgali su ga. Delpo je vec u 3. setu. :D

franjevac
27-11-2016, 17:03
nema ljepše navijačke od lijepa li si
a marin servira ko pitt sampras idemo sad po 2-0

Grunf
27-11-2016, 17:10
nema ljepše navijačke od lijepa li si
a marin servira ko pitt sampras idemo sad po 2-0

Bas ko Sampras. :naklon Odlicno igra Cilic. :naklon 2-0. :hrhb

kiler
27-11-2016, 17:12
stvarno sam mislio da će Delpo ovo dobiti,ali sam se srećom prevario... :hrhb

čini se ipak da Del Potro nema više snage,ono jučer ga je previše potrošilo...

NorthStand
27-11-2016, 17:13
kakvo guljenje, žao mi je delpo sudbina je tako crna za tebe, tri finala tri poraza, šta je tu je navijat ćemo opet dogodine za tebe ako se ne sretnemo. :)

iako nije gotovo, mislim da zbog kondicije del potra ovo znači marinovu pobjedu, eventualno mu uzme ovaj set, ali 4 marin dobiva 100 posto zbog toga što je delpo izduvao, delpo je problem kondicija on je strašan igrač ali neam kondicije za duge mečeve.

tako da ovo je marin već sad napravio veliku stvar,e teško će delpo do preokreta ovdje. ne želim više o tome, ali Marin je od starta na razini US OPEN 2014 polufinale PEDERER. :D

franjevac
27-11-2016, 17:17
jbt šta bi delpo radio da nije umoran kakav igrač

NorthStand
27-11-2016, 17:21
jbt šta bi delpo radio da nije umoran kakav igrač

imo bi on 10 GS, da ga nisu ozljede sjebale, i to najmanje po mom mišljenju.

Grunf
27-11-2016, 17:25
Kaj je sad izvukel. :naklon

NorthStand
27-11-2016, 17:39
Kaj je sad izvukel. :naklon

Sampras je danas ušao u našeg Marina, i ne da mu da fula 1 servis. :naklon

Grunf
27-11-2016, 18:04
Tezak zadnji set...

Grunf
27-11-2016, 18:10
Jbg, kiks u kljucnom trenutku. Odmoril je ovaj set, sad treba to zavrsiti. Ajmo :cheer

NorthStand
27-11-2016, 18:12
mora ovo riješit u 4, jer u petom može i del potro zadnje atome iz svog tjela povuć, oni se bore za goli život mi za kraj priče. a ranjeni lav je najopasniji. :)

kiler
27-11-2016, 18:14
neće moći ovaj nivo igre Del Potro izdržati u pet setova,
čak i da četvrti set Čilić izgubi ne sumnjam u našu ukupnu pobjedu... :)

Grunf
27-11-2016, 18:30
I Cilic pada tak da bi bilo dobro sad dobit.

franjevac
27-11-2016, 18:42
delpotro se uvijek tako vuče tako da ne znaš jel umoran ili ne

Inkvizitor
27-11-2016, 18:42
Točno sam pomislio kad je Del potro pogodio onaj nevjerovatan genijalan lob kroz noge..e ovo će ga podignut. I bome ga je podiglo. Ne izgleda ni umoran. Marin puno griješi, čak izgleda i sporiji..bit će čupavo.

NorthStand
27-11-2016, 18:56
neće moći ovaj nivo igre Del Potro izdržati u pet setova,
čak i da četvrti set Čilić izgubi ne sumnjam u našu ukupnu pobjedu... :)

marin ovo rutinski privodi kraju, u pet setova. :D

NorthStand
27-11-2016, 18:57
dobro je marin odigrao, ali je pao, taj 2-0 u setovima je stvanro najopasniji rez. misliš da je gotovo, i eto te u sranju za čas. :D

franjevac
27-11-2016, 19:23
jel se igra tie break u petom setu

Komari
27-11-2016, 19:56
..
I tak može ga uzet u 3 seta al zašto bi kad može izgubit meč

:điiizzzsss

franjevac
27-11-2016, 19:57
e moj marine

NorthStand
27-11-2016, 20:00
..
I tak može ga uzet u 3 seta al zašto bi kad može izgubit meč

:điiizzzsss

ja mu ne zamjeram ništa za ovo danas, ali da je imao "jaču glavu" u karijeri, borio bi se za broj jedan on ima jeben tenis, ail glava je u bunaru kad je najviše potrebna.

mali Borna možda nema neki bajan tenis, ali glava mu je na mjestu, samo tenis mora dignut na višu razinu, Marin ima odlično sve samo glava šteka, jbg.

Komari
27-11-2016, 20:02
.
Uostalom

Adelante Argentina

iz razloga koje navedoh još u petak

Humphrey
27-11-2016, 20:03
e moj kurirko.

Inkvizitor
27-11-2016, 20:08
Onom idiotu Kovačeviću treba sudski zabranit pristup televiziji na kilometar

Koliko je on puta u meču proglasio pobjedu.

Točno sam znao čim dođe da mora ostat u setu Čilić gubi gejm. To ga prati cijelu karijeru.

I još nas naši suci kradu. Onaj aut od 5 cm oni ne vide. To samo kod nas može bit.

kiler
27-11-2016, 20:10
velik je Del Potro...užasno velik :muka

nekad ljetos ,u gluho doba noći,možda već i jutro kad je Del Potro dobio uplakanog Đokovića u prvom kolu olimpijskog turnira u Riu vrativši se nakon duge pauze u ozbiljan tenis negdje sam napisao da se vraća sigurno i da će mu ta pobjeda donijeti krila u drugom dijelu sezone te da bi na kraju mogla biti kruna osvajanje Davis Cupa jer su 4 puta izgubili u finalu,a da se vrlo rijetko gubi pet puta zaredom u finalu DC...
kako sada stvari stoje... :shlag

kiler
27-11-2016, 20:12

Točno sam znao čim dođe da mora ostat u setu Čilić gubi gejm. To ga prati cijelu karijeru.

I još nas naši suci kradu. Onaj aut od 5 cm oni ne vide. To samo kod nas može bit.

sjeti se košarke Cibona-Partizan u finalu ABA lige kad je ostalo 0,6 sekundi nakon Bojanove trice i zaustavljanja vremena... :mmig

NorthStand
27-11-2016, 20:14

ovo je njihova država, država izdajica i paritzana, tako da me to uopće ne čudi čudilo bi me kad bi bilo drugačije, ovo se samo kod nas moež dogodit kao i kecman, srbi bi sudili kraj i ne bi priznali koš ni pod razno, naši kmetovi sve ujebu i sami sebe ujebu u svojem nadmetanju kmetstva, sami pomiču svoje utabanane staze kmetovske.

franjevac
27-11-2016, 20:15
ali koliko samo puta laganu loptu bekendom udari ili u dno ili posred mreže
ne znam jel ivo gledao meč nadam se da nije

NorthStand
27-11-2016, 20:15

nekad ljetos ,u gluho doba noći,možda već i jutro kad je Del Potro dobio uplakanog Đokovića u prvom kolu olimpijskog turnira u Riu vrativši se nakon duge pauze u ozbiljan tenis negdje sam napisao da se vraća sigurno i da će mu ta pobjeda donijeti krila u drugom dijelu sezone te da bi na kraju mogla biti kruna osvajanje Davis Cupa jer su 4 puta izgubili u finalu,a da se vrlo rijetko gubi pet puta zaredom u finalu DC...

Del po nas je izvozo školstki, i kupovo je vrijeme sudac pušto argentince da ometaju igru više, naši čim se oglase tnak tank you, debili smo zašto ne ignoriramo i nastavimo ko argentinci ?

meni taj naš mentalitet ne ide ug lavu, svi su bezobrzani i bore se za svoje rukama i nogama, a miglumatamo pape, pa eto vam vašeg papinstva prc u pet setova !

NorthStand
27-11-2016, 20:18
sjebo je marin ono u trećem setu, i peti set na 1-0 morao je odsevrirat na 2-0 svaki put je ujebo i prilikom 5-4 u 2 seta i ovaj zadnjni takođšer to je previše sranja za ovako dobro igrača kao Delpo koji koristi gluposti protivnika.

NorthStand
27-11-2016, 20:19

ja sam i prije meča prognozirao pobjedu del pa, ali ovo je tragedija što marin nije dobio jer je moj dojam da je ovo bio njegov meč, i to u tri seta. da nema tu glavu koja mu nestane kad treba završit posao, dobio bi on ovo danas.

a DELPO je glumatao da je umoran, nije ni taj delpo baš dobrica kakvom se pravi, radio je sve što može da marina izbaci iz takta i očito uspio.

Inkvizitor
27-11-2016, 20:24
Del Potro je faktički zadnja tri seta odigrao bez greške. Ne znam koliko je ukupno u sva tri seta imao UF. Moćan nje on. I bolji igrač od Marina. Za Marina znaš da će napravit svoj kontigent UF i to se zna. Nije to iznenađenje.

NorthStand
27-11-2016, 20:24
ali koliko samo puta laganu loptu bekendom udari ili u dno ili posred mreže
ne znam jel ivo gledao meč nadam se da nije

http://i64.tinypic.com/1zecgm0.jpg

Ivo je spreman ko zapeta puška, namjestio je svoju haubicu i ima da jebe mamite ovim argentncima jedno je sigurno, Karlo Veliki će pokazati da nije slučajno tako veliki. :D

kiler
27-11-2016, 20:25
ja sam i prije meča prognozirao pobjedu del pa, ali ovo je tragedija što marin nije dobio jer je moj dojam da je ovo bio njegov meč, i to u tri seta. da nema tu glavu koja mu nestane kad treba završit posao, dobio bi on ovo danas.

a DELPO je glumatao da je umoran, nije ni taj delpo baš dobrica kakvom se pravi, radio je sve što može da marina izbaci iz takta i očito uspio.

vjeruj mi da sam ja bio neobično miran za ovakve situacije jer sam znao da DelPo dobija ovo i zbog Čilićevog tradicionalnog rušenja u meču,ali i zbog Del Potrove motivacije..
jbg,čovjek je već treći put u finalu Davis Cupa,od aktivnih tenisača u takvoj situaciji ne pamtim nikoga osim možda Davida Ferrera ili Nadala...

franjevac
27-11-2016, 20:36
jel ona čokoladna sa djetetom karlovićeva žena

Grunf
27-11-2016, 20:46
Sad ili jesmo ili nismo. :hrv :hrhb

Humphrey
27-11-2016, 20:46
spali na to da ih karlović spašava.

Grunf
27-11-2016, 20:48
Del Potro je faktički zadnja tri seta odigrao bez greške. Ne znam koliko je ukupno u sva tri seta imao UF. Moćan nje on. I bolji igrač od Marina. Za Marina znaš da će napravit svoj kontigent UF i to se zna. Nije to iznenađenje.

Marin je sam sebe dobio u trecem, a onda se Delpo digao i poceo pogadati bombe.

Humphrey
27-11-2016, 21:11
Hoće li i dalje biti proslave na trgu?

Komari
27-11-2016, 21:17
.
Je li ovvo Ivo sad jede onaj ogrizak banane što ga je Marin bacio prije uru vrimena?

:kez

franjevac
27-11-2016, 21:18
atmosfera na klupi kao na pogrebu a ivo žut kao leš

Humphrey
27-11-2016, 21:22
atmosfera na klupi kao na pogrebu a ivo žut kao leš

Prvai športaš zna kad je gotovo i preda se na vrijeme.Mi imamo vrhunske športaše.

franjevac
27-11-2016, 21:41
stalno ga probija delbonis što ne pokuša s pimplanjem s osnovne linije nije ovaj neki napadač

NorthStand
27-11-2016, 22:01
i neka meni sad netko kaže, zar ovo nije smješno, točno sam znao da će ivo pokisnut, mali Borna s 10 posto snage igro bi sigurno bolje, a siguran sam da je i iznad 50 posto svojih kapaciteta jer je dva tjedna treniro ko konj.

i sada ovaj ga ni na klupu ne stavi, a Ivo Planina koji ne može servis pogodit a kao ima najjači servis se usro.

i šta sad ? izjebaše nas na fore, i mi sami sebe ovako glupi.

Borna bi meni igrao ovaj meč da sam izbornik, uz svo poštovanje Ivi, mislim da bi njemu šanse bile znatno veće nego Ivi za pobjedit, on je motivator a od ovog meča ne bi imao većeg motiva, ovo je meč odluke a on se tu snalazi ko riba u moru. točno se vidjelo protiv Socka i u Belgiji da uživa u tom pritisku, i da se odlično s njime nosi.

ali ne, Krajan brine brige o borniju zdravlju, i sada ćemo zbog glupana popušit 3-2 u sred hrvatske. tako to ide, ego debila uvijek mora sve usrat.

Humphrey
27-11-2016, 22:04
jedini hrvatski tenisač sa pobjedničkim mentalitetom je bio Tuđman.

NorthStand
27-11-2016, 22:06

istina. :D

Inkvizitor
27-11-2016, 22:07
:rofl :rofl

franjevac
27-11-2016, 22:10

a jebote :D :D :D

Inkvizitor
27-11-2016, 22:11
Okreće ovo Karlo na 3:2

NorthStand
27-11-2016, 22:30
pa vi dajte meč mlohavoj planini od 2+ metra, ili mladom poletnom buzdovanu koji želi osvojiti odlučujuću pobjedu.

Borna to win.... je gorio da zaigra u ovom finalu, i on prednost da planini od 2m, bez iti trunke motivacije, nevjerojatno bio sam uvjeren u tri puta po 7-6 ovo je totalni ofsajd i kolaps.

NorthStand
27-11-2016, 22:31
kaže Bruno da rijetko govori da je meč gotov, ali da sad stvarno misli da je gotov, inkvizitor se ne bi sliožio s brukom on misli da prečesto govori da je gotovo. :rofl

Inkvizitor
27-11-2016, 22:33
Čuj on često ne govori da je meč gotov, Ovo može bit dobar znak.

franjevac
27-11-2016, 22:40
ni bruno ne može toliko iscoprat gotovo je ovo

NorthStand
27-11-2016, 22:44
NIŠTA od dočeka na Trgu bana Jelačića za hrvatske tenisače. Dozvola za javno okupljanje vrijedi do 23 sata, a Ivo Karlović oko 21 sat ušao je tek u treći set odlučujućeg, petog meča finala Davis Cupa. Radnici će u međuvremenu razmontirati tribine koje su na Trgu složili za doček zlatnih tenisača.

Teniski Savez i dalje poziva navijače na zabavu u klub H2O, no ostaje vidjeti hoće li nakon meča Karovića i Delbonisa biti razloga za slavlje..

koji su ovo idioti, ako mi je zbog ikoga drago da smo popušili onda je to zbog kolinde plenkovića bandića stiera i ostale gamadi koja bi došla feštat s ustašama iz reprezentacije i kupiti jeftine političke poene, zbog njih drago mi je što nas je hinchada ogulila ko koricu limuna, samo kod nas se može dogodit da sudac ne sudi out od pola metra, u odlučujućem trenutku meča, nije džabe Marin bacio reket, a nikada ne gubi živce tad ih je izgubio.

stvarno smo stoka, i to prema sebi samima. dozvolili smo im nemoguće, bili su u nock out i mi glumatamo papu, jebem ti hrvate politku i njihovu životnu filozofiju mazohizma na entu potenciju.

NorthStand
27-11-2016, 22:49
podlogu smo odabrali koja više odgovara argentini, a manje nama, to možemo samo mi, baš smo idioti nevjerojatno.

drago mi je ako je već netko morao nas dobit, nek je to argentina, ali pun mi je kurac ovakvih poraza koji su lako mogli biti naše pobjede.

NorthStand
27-11-2016, 22:52
karte gostima prodati u prvim redovima, bravo partizani jebem vas i vaš "antifašizam" lijepo vi karate sami sebe i nas, i uživate u tome, da ova retardirana ljevica može ovako razjebat državu narod i sport to niej viđeno nikada, tih govana ima tri puta manje od normanih ljudi i oni sve unište i sve sriktatju da Hrvati uvijek popuše na kraju, i onda kad pobjede odnsono kad pobjeđuju.

samo kod nas i nigdje više, tako je kako je, Borna je ovo mogao dobit Karlo ni pod razno, a to sam ja pričao na forum.yugoslavia naravno zbanirali su me idioti a sve što sam rekao je istina, karlo gubi peti meč a marin teško može protiv del potra, bio sam na žalost dobar prorok.

Borna je jeidni ovo mogao isčupat, jedino on i zato sam i rekao da mi je idiotizam što ga je izgacio iz reprezenacije u fianlu.

Humphrey
27-11-2016, 22:52
Argentinci uplakani, vidi se da ih je ova pobjeda pogodila.

Inkvizitor
27-11-2016, 22:56
da je Borna bio zdrav to bi bila druga priča ali Borna nije igrao koliko mjeseci i riskirao bi ozljedu..meč eventualni u pet setova..i to dva meča..jer se mogu samo 4 igrača prijavit a Dodig mora za parove.

Karlović se slomio pod pritiskom i to je to..

Inkvizitor
27-11-2016, 23:01
Jebote Del Potro do onog loba jedan igrač a poslije njega sasvim drugi.

Ne može čovjek vjerovat kako to jednostavno osjetiš da će se nešto nakon toga promjenit.

Humphrey
27-11-2016, 23:04
Argentinci su odigrali ok,ali u komentarima naših tenisača i izbornika odigrali su fenomenalno i naravno naši si nemaju što zamjeriti.

Koji jadnici

NorthStand
27-11-2016, 23:06
da je Borna bio zdrav to bi bila druga priča ali Borna nije igrao koliko mjeseci i riskirao bi ozljedu..meč eventualni u pet setova..i to dva meča..jer se mogu samo 4 igrača prijavit a Dodig mora za parove.

Karlović se slomio pod pritiskom i to je to..

to su gluposti, igrao je prije dva mjeseca, i mogo je biti spreman za ovo, normalno da ne bi bilo lako jer nije na 100 posto, ali me nitko neće uvjeriti da ne bi odigrao duplo bolje nego Ivo danas, o tome se i radi s njim bi šanse bile znatno veće i ovakvim kakav je sad.

a što krajana boli kurac ako bornu boli za njegovo zdravlje, što on birne njegovu brigu, daj mu da igra pa ćemo vidjet dal moež ili ne može, on je mislio da može jer ne bi dva tjedna ko konj trenirao zato se i naljutio i jeda došao u dvoranu dat podršku suigračima.

mogo mu je onda reći prije mjesec dana bok, i kraj priče.

Komari
27-11-2016, 23:08
.
Da parafrazitram

Čiliću ovo je tvoj metak
:rofl

...
Karma iza bič.
Zato ne dam na nogometnu reprezentaciju, oni bar kad se svira himna znaju ponosno stat s rukom na srcu, pjevat pa i zaplakat..

A ovi i dalje nek drže ruku na guzici i klatare se ko da se radi o Klingonu a ne o Hrvatskoj.

Argentinci : naklon
potegnit s drugog kraja svita i stvorit dojam da ste doma... što pored ovih sponzoruša, selfimajstora i raznih uhljeba kojima su Mateša i ekipica podilili karte i nije teško.

franjevac
27-11-2016, 23:10
gore od samog poraza bilo je komentiranje brune kovačevića to je bio horor koji se više ne smije ponovit
neka marko šapit prenosi a ovom nek daju gimnastiku,dizanje utega i slične sportove

Humphrey
27-11-2016, 23:15
gore od samog poraza bilo je komentiranje brune kovačevića to je bio horor koji se više ne smije ponovit
neka marko šapit prenosi a ovom nek daju gimnastiku,dizanje utega i slične sportove

oprosti,ali ima nas kojim ponekad pogledamo i te spotove

NorthStand
27-11-2016, 23:26

haha da taj bruka je neviđena bruka. :rofl

Inkvizitor
27-11-2016, 23:34
.
Da parafrazitram

Čiliću ovo je tvoj metak
:rofl

...
Karma iza bič.
Zato ne dam na nogometnu reprezentaciju, oni bar kad se svira himna znaju ponosno stat s rukom na srcu, pjevat pa i zaplakat..

A ovi i dalje nek drže ruku na guzici i klatare se ko da se radi o Klingonu a ne o Hrvatskoj.

Argentinci : naklon
potegnit s drugog kraja svita i stvorit dojam da ste doma... što pored ovih sponzoruša, selfimajstora i raznih uhljeba kojima su Mateša i ekipica podilili karte i nije teško.

Baš su nogometaši ko krepane kokoši..dovoljno se bilo sjetiti kako su Meksikanci pjevali svoju himnu, ko vojnici, ili Portugalci zagrle se i deru na sav glas. a kako naši..mrmljaju u bradu poneki, spuštenih pogleda ( i gaća)..kao da se srame. Samo kad se sitim Modrića kako je "piva". Ili Rakitića Rakete takozvane.

Jedini je srcem pjeva Subašić a navodno je Srbin.

Nema Hrvata do Srbina.

NorthStand
27-11-2016, 23:47
Petar Preradović je bio jedan od glavnih spasitelja našeg jezika u vrijeme kad su nas kulturno htjeli asimilirat, ima i Srba koji su zaslužni za hrvatski identitet, ne treba od toga bježat, pa i runjanin je uglazbio himnu u glini, od tamo mi je stara.

bilo je i Srba koji su bili veći Hrvati od Hrvata, ne treba negirat povijesne činjenice, kao i Židova i ostalih nacionalnih manjina, vidimo da je Hasanbegović ko musliman trentuno najveći hrvat na političkoj sceni, ne treba biti po pitanju nacionalizma i domoljublja nacionalno isključiv, upravo treba koristit takve ljude da se probije taj mit kako samo antifašisti prihvaćaju manjine, nacionalisti također trebaju koristiti samo one ljude iz manjina koji vole hrvatsku i onda preko njih poentirat, jer komunjare koriste samo one koji mrze hrvatsku dakle četnike i ostale, četnici imaju tu prednost što u hrvatskoj ima ove partizančine što gusle u njihov rog, ovo je prava pravcata peta kolona, vidjeli ste Josipovića s Tadićem, srećom Srbi "ubiše" Tadića pa Jovo osto bez ljubavi.

Komari
27-11-2016, 23:47
.
U svakom slučaju bolji od ovih kojima je guzica očito na prvom mistu.
Bar da jimnu izmumljaju, ali ni to

Ruka na guzici i klati se amo tamo.

UOSTALOM: Unuk ustaša je dobio.. meni dosta
za razliku od partizanije

Inkvizitor
27-11-2016, 23:50
Ustvari kad pogledaš jedino himnu sa srcem pivaju Srna i Subašić a nijedan nije etnički Hrvat.

Ostali su živa sramota. Džaba im njihova ruka na srcu ( neš ti stvari) kad izgledaju ko na sahrani.

I zaboravio sam Pletikosu dok je branio. Njemu svaka čast. ostali, nula bodova..

franjevac
27-11-2016, 23:54
slušao sam loca gattija bivšeg argentinskog golmana i njegove komentare oko himni
kaže ona je igračima samo produžetak nervoze pred početak meča svako od njih samo čeka da lopta krene sa centra
i ne mogu koncentrirano ili svečano da je slušaju
a to naderavanje himne mi ide na živce pogotovo brazilci vidi se da poziraju

Inkvizitor
27-11-2016, 23:56
slušao sam loca gattija bivšeg argentinskog golmana i njegove komentare oko himni
kaže ona je igračima samo produžetak nervoze pred početak meča svako od njih samo čeka da lopta krene sa centra
i ne mogu koncentrirano ili svečano da je slušaju
a to naderavanje himne mi ide na živce pogotovo brazilci vidi se da poziraju nema tu iskrenih emocija

Gluposti, što bi to remetilo koncentraciju. To je baš suprotno. Nabrijavanje.

Mene je oduševilo kako su Meksikanci otpjevali svoju himnu. Ko da idu u boj.

Naši su je odmrmljali ( i to neki) ko krepane kokoši.

Kasnije su Meksikanci letjeli terenom a naši igrali kako su i himnu pjevali.

NorthStand
27-11-2016, 23:58
http://www.youtube.com/watch?v=5wJ77j8NIFQ

ovako se pjeva himna, cico kockar i pijanica, ali svaka mu čast za ove suze u očima. :naklon

Inkvizitor
28-11-2016, 00:00
Al jebate ne mogu zaboravit kako mi je misao proletila glavom nakon onog Delpotrovog loba...dobi DelPO meč..

A gubi 2:0 i ne igra dobro. A misliš opet neće valjda ali jednostavno osjetiš kako jedan takav potez može preokrenit meč.

nakon toga je bio drugi igrač a Marin pao.

franjevac
28-11-2016, 00:01
brazilci su otvarali usta i derali se ko majmuni pa su izgubili od švaba gdje ih pola ni ne pjeva himnu

Inkvizitor
28-11-2016, 00:03
Istina. Možda to nema veze ali ja volim vidit kad netko od srca pjeva himnu. Čak i Talijani.

franjevac
28-11-2016, 00:18
lijepo je ako to dolazi iz njih ali ako nije takav što bi glumatao bezveze
osobno vjerujem da svi naši sportaši pa i tenisači i nogometaši imaju poštovanje prema himni
danas da su osvojili sve i jedan bi se gušio u suzama kad bi zasvirala lijepa naša

NorthStand
28-11-2016, 00:32
bilo bi bolje da je delpo poveo 2-0 i onda Marin zabio onaj lob, jer onda bi bilo obratno. ali šta je tu je, Marin je sam kriv ne zamjeram mu išta, ali ovo je imao i u tri seta s mirnom glavom trebao završit.

naravno prije meča, nitko mu ne bi dao više od seta, a on je zamalo uzeo 3 i to u nizu i to kojem igraču, ali poraz je poraz, vidimo da nakon poraza nema oporavka ako brzo.

tako to ide, poraz je nešto što ne možeš tako lako prebolit i nadomjestit, ali ko klone duhom ne razmišlja ko pobjednik. nikad se ne smije očajavat, i siguran sam da će marin nakon ovoga biti još jači i dogodine opet možemo ponovit ovo, sve je na nama.

mirv
28-11-2016, 00:32
Hrvatska je već jedanput osvojila Davis Cup i stoga poraz u finalu nije jako tragičan jer ćemo uvijek biti osvajači ali je bezvezan način na koji smo izgubili. Doduše, matematika je bila protiv nas. Kolika je vjerojatnost da ovi izgube i po peti puta zaredom, da mi nakon vodstva od 2-1 opet dobijemo preko 20 i nešto puta, da Čilić uđe u usko društvo onih koji su dobijali susrete tri dana? Vrlo mala a znamo da se favoriti uvijek ruše na najvećim natjecanjima i u najvažnijim trenutcima. Mnogo puta nas je u raznim športovima sreća spašavala i donosila nam naslove, sada nam je okrenula leđa i to je tako. Svi osvajači Davis Cupa uz naslov imaju isti ili veći broj poraza u finalu i mi možemo biti sretni što smo ga uzeli odmah a ovo je valjda ispunjavanje statistike, kako drugi tako i mi. Barem nismo Rumunjska s 0-3, Belgija s 0-2 ili, ne daj Bože, kao Nizozemska ili Mađarska u nogometu s 0-3 i 0-2, e to je stvarno teško sranje.

A ništa, shvatimo ovo kao statističku neizbježnost i pođimo po novi naslov. Imamo mlade igrače, mogu biti vrhunska momčad na okupu još nekih 5 godina pa ako valjaju neka ulaze malo češće u ta finala i pola će ih izgubiti a pola dobiti, nakon ovoga bi valjda bio red na osvajanje.

Komari
28-11-2016, 02:17
.
Iman špurijus da su se Stierov i Oršanićev didovi dobro poznavali

:D

Picaferaj
28-11-2016, 03:15
Krivac za poraz je Daran Bašić koji je kod 2 : 0 u setovima za Čilića objavio u Hrvatskom Nebu da je Hrvatska osvojila Davis Cup. Čim sam to vidio znao sam sam da pušimo

NorthStand
28-11-2016, 06:09
Krivac za poraz je Daran Bašić koji je kod 2 : 0 u setovima za Čilića objavio u Hrvatskom Nebu da je Hrvatska osvojila Davis Cup. Čim sam to vidio znao sam sam da pušimo

i ja sam pomislio da je gotov, i bio je gotov, ali je s druge strane bio Marin koji je poznat po ovome, da ne zna završit "gotov posao".

i mali Borna je imao sličan problem nedavno, kad je u cincinatiji protiv svog velikog rivala u budućnosti Kyrgiosa imao 5-4 u trećem odlučujućem setu, i servis i izgubi to i onda u TB trećeg seta mora spašavat 4 loptice prednosti, i meč loptu, i uspije to nekako spasit i pobjedit u meču. naši igrači, uvijek baš uvijek moraju zakomplicirat gotovu stvar.

http://www.youtube.com/watch?v=fjpyE5Uun0w

ali Borna je barem mentalno jak, Marin nije, on puca pod pritiskom na žalost.

pogledaj treći set, kako je hendlao Borna, zato mislim da će biti veliki igrač u budućnosti, ima jaku glavu.

inače ko ne zna, Kyrgios u pravilu dobiva 80 posto tie breakova, a ovdje je oba izgubio od Borne to nešto govori.

bit će ovo jebeno rivalstvo, nešto ko nadal đoković ili federrer đoković možda još bolja usporedba, jer federer igra slično ko kyrgios a nadal je isto svojevrsni pusher i defanzivac kao i đoković odnosno Borna.

uglavnom, Marin da ima jaču glavu, uvjeren sam da bi bio stalno top 5 igrač i da bi se borio za broj jedan, sto posto, glava u tenisu čini pol posla. a on je nema. :(

NorthStand
28-11-2016, 07:02
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/15016364_1327975603901457_7111085014916036205_o.jp g

https://youtu.be/dmGctsZXDHs?t=153

Borna bi meni igrao peti meč, ovog pit bula ne možeš pobjedit bez krvi znoja i suza. :)

Grunf
28-11-2016, 12:19
Mene samo zanima kaj su Delpo i Argentinci radili jedno 10 minuta u svlačionici nakon kaj je završil drugi set? Prije odlaska u svlačionicu je Delpo disal na škrge, a nakon toga se vratio kao nov čovjek i dizao se iz seta u set fizički. Da nije uzeo nešto za energiju malo?

Inkvizitor
28-11-2016, 13:31
Viš viš dobro pitanje. A nije li uzeo i stanku i otišao i nakon prvog seta..

NorthStand
28-11-2016, 13:39
Mene samo zanima kaj su Delpo i Argentinci radili jedno 10 minuta u svlačionici nakon kaj je završil drugi set? Prije odlaska u svlačionicu je Delpo disal na škrge, a nakon toga se vratio kao nov čovjek i dizao se iz seta u set fizički. Da nije uzeo nešto za energiju malo?

argentinci us napravili sve da ovo dobiju, pogledaj malo našu organizaciju, prvo kako je moguće da su neki debili prodavali argentincima karte u prvim reodvima a mi domaćini a zna se da njihovi teniski navijači stvaraju nogometnu atmosferu, u bilo kojem sportu da igraju žene i muškarci argentinci će napraviti nogometnu atmosferu.

isto tako, jasno je da je idiotski sudac u meču s marinom puštao argentince da ometaju marina, i del potru su u važnim momentima tolerirali "kupovanje vremena". Del Po je ispao ovdje moram priznat poprilično bezobrazan, iako je u pravilu fin igrač.

ali želja da nakon 2 izgubljena finala, treće dobije, je očito bila presudna i za takvo ponašanje s njegove strane, mislim da svi mi moramo shvatit jednu stvar jedna mala Hrvatska ima DC 2005 i finale 2016, a Argentini s 10 puta više stanovnika i 20 puta većom zemljom ovo je tek prvi naslov, od pet finala. a mi postojimo 25 godina ko samostalna država, velika je ovo stvar mi nismo ni svijesni što smo propustili, igrati dva finala DC i oba osvojiti a mogli smo, to bi bilo nešto što se jako rijetko viđa u svim sportovima pogotovo DCupu ne znam jel se to ikada dogodilo, vjerojatno je ali sigurno da bi mi bili u "uskom krugu" rperezentacija kojima je to pošlo za rukom, šteta jer je Marin imao Del Potra na konopcima, pričao sam nedavno da je tenis mentalna igra više nego fizička i tehnička, fizika i tehnika ti pomaže da budeš fit za meč protiv bilo koga, a glava je presudna, jer ona nosi prevagu u gotovo svako teniskom meču.

ako uđeš olako u meč, možeš izgubiti od bilo kojeg iti malo kvalitetnijeg tenisača. dakle glava je sve u tenisu, a Marin je tu "najtanji".

ja se uporno vraćam na Bornu, on kad podesi svoj tenis i fizički kad još malo ojača, uz mentalnu snagu koju ima on će pobjeđivati i na papiru bolje igrače od sebe. jer ima tu sportsku drksost i bezobrazluk, te krvari do zadnje loptice. rijetko kad samo par puta sam ga vidio rezigniranog, protiv Ramosa u 1 kolu AO ove godine je zadnje što pamtim, uvijek se taj čupa vadi i pokušava iščupat nemoguće i protiv realno trenutno puno boljih igrača od sebe. to je ta razlika u pristupu, ja to kod Marina rijetko kad vidim, ali mi je drago da je bacio reket kad su ga jučer naši zajebali jer je to pokazatelj da mu je stalo i da nije glup da ne zna kakvu su grešku na njegovu štetu napravili, vjerojatno je i meč to odlučilo kao i onaj lob Del Potra koji mu je digo samopouzdanje do vrha, takve sitnice u gustom meču odnose prevagu.

što se tiče orgaizacije, prvi dan smo izabrali sporiju podlogu, a domaćini smo, bitno da se radila fešta za kolindu plenkovića stiera i banditića na trgu bana jelačića, ražanj se prži a zec u šumi, baš zbgo tih šupčina mi je drago da smo izgubili.

to ne bi imao živaca i želudca gledat ni slušat, kad se partizančine igraju velikih domoljuba.

uglavnom, ono što je organizacijski s naše strane trebalo biti napravljeno nije, isto tako na suce je krajan trebao vršiti jači pritisak ali on je sve o sebi rekao s tretmanom Borne, ja bi ga i s dvije noge u gipsu pozvao u finale jer je to zaslužio.

a on zove Škugora, i izigrava nekog frajera i trenerčinu, i tako dobije klip u guzicu.

uglavnom, Marinu ništa ne zamjeram, odigro je jedan od najboljih mečeva u karijeri, to što je izgubio nije neka tragedija jer je izgubio od igrača koji je lako mogao imati 10 GS naslova u karijeri, da je kojim slučajem bio zdrav, neki kažu 5-6, ja mislim da je Del Potro bio zdrav imao bi on kud i kamo jaču karijeru od 5 GS naslova, bio bi gotovo isti ko Đoković a i njemu bi se krvi dobor napio. imao je sreće i Đoković i Murry što Del Potro nikad zbog ozljeda nije mogao igrati u kontinuitetu važne uloge na turniru, a i kondicija mu je zbog visine i težine upitna kada se igra 7 zahtjevnih mečeva na GS, ako mu se jedan meč otegne na pet setova on je u velikim probleimam u iduećm bez obzira protiv koga igrao.

Borna opet tu nema problem, jer je fizički gledano idealne građe, lagan vižljast motorika će mu biti najjača strana, a i mislim da je već sad jasno da će biti najjači defanzivac u svojoj generaciji, a s time može daleko.

jer svi ovi ostali igrači su ofanzivci, on igra u generaciji gdje svi igraju napadački tenis, jedino on majstor odlučio defanzivu derat i dere je junački. :D

ja našima ne zamjeram ništa, velika je ovo stvar izgubili smo od jedne velike Argentine, koja je zemlja sporta i koja na koncu konca da budem iskren i zaslužuje nakon 5 finala titulu, zamislite igrat 5 finala, slovima PET finala i ne osvojit DC, ajme koja bi to tragedija bila za njih da je Marin dobio Del Potra. ovako, tragedija je za nas, ali ipak manja, mi smo manja nacija manje ulažemo u sport 100 puta, kakve govnjarske političare imamo i ovo je čudo, i zato kapa do poda dečkima posebice Marinu koji je dao sve od sebe, odigro jedan od mečeva života ali s druge strane je bila igračina koja bi i malo jače španere od njega dovela u probleme.

http://www.youtube.com/watch?v=KdBScamAtts

forehand iz trka, ma ovo je najjači forehand na touru bez dileme, ovaj tip kad ga opali to je ko metak. nema tog Boga koji njegov forehand može uštopat, ako je precizno i jako opalio. i jučer je Marina dobro izduvetao na forehand strani, ne možeš protiv toga to je igrač koji ima sve opcije u igri, i zato može napraviti preokret, jbg.

Grunf
28-11-2016, 13:46
Viš viš dobro pitanje. A nije li uzeo i stanku i otišao i nakon prvog seta..

Ne sjećam se je li otišao, ali znam da je nakon drugog seta Bruno naglasio da je Delpo otišao u svlačionicu u pauzi, završila je pauza i onda ga je Čilić čekao još jedno 5 minuta i poskakivao ispred terena. Kad se Delpo vratio bio je nov čovjek, opet je bio na nivou prvog seta, a poslije se samo dizao dok je Čilić postupno padao s kondom.

P.S. Još jedan detalj, krajem drugog seta je vršak nosa kod Delpa bio crven kao kod teškog alkoholičara, a poslije je to nestalo.

Grunf
28-11-2016, 13:52
argentinci us napravili sve da ovo dobiju, pogledaj malo našu organizaciju, prvo kako je moguće da su neki debili prodavali argentincima karte u prvim reodvima a mi domaćini a zna se da njihovi teniski navijači stvaraju nogometnu atmosferu, u bilo kojem sportu da igraju žene i muškarci argentinci će napraviti nogometnu atmosferu.

isto tako, jasno je da je idiotski sudac u meču s marinom puštao argentince da ometaju marina, i del potru su u važnim momentima tolerirali "kupovanje vremena". Del Po je ispao ovdje moram priznat poprilično bezobrazan, iako je u pravilu fin igrač.

ali želja da nakon 2 izgubljena finala, treće dobije, je očito bila presudna i za takvo ponašanje s njegove strane, mislim da svi mi moramo shvatit jednu stvar jedna mala Hrvatska ima DC 2005 i finale 2016, a Argentini s 10 puta više stanovnika i 20 puta većom zemljom ovo je tek prvi naslov, od pet finala. a mi postojimo 25 godina ko samostalna država, velika je ovo stvar mi nismo ni svijesni što smo propustili, igrati dva finala DC i oba osvojiti a mogli smo, to bi bilo nešto što se jako rijetko viđa u svim sportovima pogotovo DCupu ne znam jel se to ikada dogodilo, vjerojatno je ali sigurno da bi mi bili u "uskom krugu" rperezentacija kojima je to pošlo za rukom, šteta jer je Marin imao Del Potra na konopcima, pričao sam nedavno da je tenis mentalna igra više nego fizička i tehnička, fizika i tehnika ti pomaže da budeš fit za meč protiv bilo koga, a glava je presudna, jer ona nosi prevagu u gotovo svako teniskom meču.

ako uđeš olako u meč, možeš izgubiti od bilo kojeg iti malo kvalitetnijeg tenisača. dakle glava je sve u tenisu, a Marin je tu "najtanji".

ja se uporno vraćam na Bornu, on kad podesi svoj tenis i fizički kad još malo ojača, uz mentalnu snagu koju ima on će pobjeđivati i na papiru bolje igrače od sebe. jer ima tu sportsku drksost i bezobrazluk, te krvari do zadnje loptice. rijetko kad samo par puta sam ga vidio rezigniranog, protiv Ramosa u 1 kolu AO ove godine je zadnje što pamtim, uvijek se taj čupa vadi i pokušava iščupat nemoguće i protiv realno trenutno puno boljih igrača od sebe. to je ta razlika u pristupu, ja to kod Marina rijetko kad vidim, ali mi je drago da je bacio reket kad su ga jučer naši zajebali jer je to pokazatelj da mu je stalo i da nije glup da ne zna kakvu su grešku na njegovu štetu napravili, vjerojatno je i meč to odlučilo kao i onaj lob Del Potra koji mu je digo samopouzdanje do vrha, takve sitnice u gustom meču odnose prevagu.

što se tiče orgaizacije, prvi dan smo izabrali sporiju podlogu, a domaćini smo, bitno da se radila fešta za kolindu plenkovića stiera i banditića na trgu bana jelačića, ražanj se prži a zec u šumi, baš zbgo tih šupčina mi je drago da smo izgubili.

to ne bi imao živaca i želudca gledat ni slušat, kad se partizančine igraju velikih domoljuba.

uglavnom, ono što je organizacijski s naše strane trebalo biti napravljeno nije, isto tako na suce je krajan trebao vršiti jači pritisak ali on je sve o sebi rekao s tretmanom Borne, ja bi ga i s dvije noge u gipsu pozvao u finale jer je to zaslužio.

a on zove Škugora, i izigrava nekog frajera i trenerčinu, i tako dobije klip u guzicu.

uglavnom, Marinu ništa ne zamjeram, odigro je jedan od najboljih mečeva u karijeri, to što je izgubio nije neka tragedija jer je izgubio od igrača koji je lako mogao imati 10 GS naslova u karijeri, da je kojim slučajem bio zdrav, neki kažu 5-6, ja mislim da je Del Potro bio zdrav imao bi on kud i kamo jaču karijeru od 5 GS naslova, bio bi gotovo isti ko Đoković a i njemu bi se krvi dobor napio. imao je sreće i Đoković i Murry što Del Potro nikad zbog ozljeda nije mogao igrati u kontinuitetu važne uloge na turniru, a i kondicija mu je zbog visine i težine upitna kada se igra 7 zahtjevnih mečeva na GS, ako mu se jedan meč otegne na pet setova on je u velikim probleimam u iduećm bez obzira protiv koga igrao.

Borna opet tu nema problem, jer je fizički gledano idealne građe, lagan vižljast motorika će mu biti najjača strana, a i mislim da je već sad jasno da će biti najjači defanzivac u svojoj generaciji, a s time može daleko.

jer svi ovi ostali igrači su ofanzivci, on igra u generaciji gdje svi igraju napadački tenis, jedino on majstor odlučio defanzivu derat i dere je junački. :D

ja našima ne zamjeram ništa, velika je ovo stvar izgubili smo od jedne velike Argentine, koja je zemlja sporta i koja na koncu konca da budem iskren i zaslužuje nakon 5 finala titulu, zamislite igrat 5 finala, slovima PET finala i ne osvojit DC, ajme koja bi to tragedija bila za njih da je Marin dobio Del Potra. ovako, tragedija je za nas, ali ipak manja, mi smo manja nacija manje ulažemo u sport 100 puta, kakve govnjarske političare imamo i ovo je čudo, i zato kapa do poda dečkima posebice Marinu koji je dao sve od sebe, odigro jedan od mečeva života ali s druge strane je bila igračina koja bi i malo jače španere od njega dovela u probleme.

http://www.youtube.com/watch?v=KdBScamAtts

forehand iz trka, ma ovo je najjači forehand na touru bez dileme, ovaj tip kad ga opali to je ko metak. nema tog Boga koji njegov forehand može uštopat, ako je precizno i jako opalio. i jučer je Marina dobro izduvetao na forehand strani, ne možeš protiv toga to je igrač koji ima sve opcije u igri, i zato može napraviti preokret, jbg.

Da fakat, dali im mjesta u donjem prstenu. :facepalm I još onaj idiotski linijski sudac u trećem setu kad se lomilo nije sviral čisti aut Delpa. Puno sitnih mutavih detalja koji su odlučili tekmu. Ali nema veze, slijedeće godine osvajamo uz Bornu, Marina i Dodiga. :cheer

Komari
28-11-2016, 14:14

Prijavi inspekciji za doping.
Je li to problem?
Nije

.

Humphrey
28-11-2016, 21:48

Jel ti to optužuješ argentince za varanje? nije sportski od tebe,kad izgubiš razloge možeš samo tražiti kod sebe.

drugo,tko ne vara ne pobjeđuje.

NorthStand
29-11-2016, 10:09
serete kvake, u pogledu da se ne bi smjelo sumnjat u doping, pošto se zna da se uzima sve i svašta, bez obzira šta ovi drugovi iz ITF govorili i pričali da su pravila za sve ista, znamo da nisu.

jer činjenica je da je Del Potro izlazio izvan granica korektnosti, i da je nakon odlaska u svlačionicu progirao, ali razlog je jednostavan on se folirao i kupovao vrijeme i pokušavao marina izbacit iz njegovog US open mode-a i na kraju je i uspio.

zato sam i rekao, da iako je fin i korektan igrač, u susretu s Marinom bio je sve samo ne to.

a slažem se s humphrejem, da je Marin sam ujebo motku, iako mu ništa ne zamjeram jer je odigroa jedan od mečeva svog života, ali za pobjedit Del Potra moraš imati jaku glavu i izbacit ga iz komforne situacije to on nije mogao, jer je ovaj nakon 3 seta poletio, a Marin mentalno pao i to je presudilo meč. misao u marinovoj glavi, "imam ga, samo trebam sad ovo završit" ali kad se takve misli počnu motat po glavi obično kola krenu nizbrdo.

mali Borna je rekao jednu fenomenalnu stvar, i to dočarava što je tenis, "mislim uvijek samo na poen koji se trenutno igra", to je to, tako se pobjeđuje i tako se osvaja titule u tenisu.

u tenisu je bitan samo onaj poen koji se trenutno igra, onaj prije i onaj što će tek doći, o njemu nemaš šta razmišljat jer je to čisto gubljenje vremena i gubiš fokus, a kada izgubiš fokus onda i izgubiš meč.

NorthStand
29-11-2016, 10:23
http://www.youtube.com/watch?v=GOPUChQSS90

i siguran sam da će Marin na kraju karijere, kad ga novinari budu pitali " koji ti je najteži poraz karijere" reći da je to baš ovaj, nema teorije da ima teži poraz do sad u karijeri od ovog, s obzirom da je riječ o finalu DCupa, i s ozbirom da je Del Potra imo na konopcima, odigrao vrhunski meč a nije pobjedio.

sto posto, uostalom nikad ga nisam vidio ovako deprimiranog, dan nakon meča, totalno je deprimiran i kaže da je upitno dal će i nastupat dogodine. :D

Marin je stvarno totalni emotivac, iako se to na njemu ne vidi jer ne pokazuje često emocije, jasno je da je emotivac i to žešći jer samo emotivci se mogu raspasti nakon 2-0 u setovima i izgubit dobiveni meč.

Del Potro nikad nije okrenuo 2-0 u setovima, sada već u polako poznim godinama za tenis, 28 to ti je ono još dvije godine vrhunskog tenisa, nakon 30 padaš padaš i padaš. sve u svemu, jebiga, naletio je na tipa koji očito zna i može napraviti sranje kad želi.

NorthStand
01-12-2016, 06:47
http://www.vecernji.hr/tenis/argentinski-izbornik-upoznao-svoju-hrvatsku-rodbinu-1132105

http://www.vecernji.hr/media/cache/72/c6/72c6cd37853fd069aaf0c306275e90b4.jpg

ali šta se mi sekiramo, kad je ipak U staša osvojio DC ? :de

NorthStand
01-12-2016, 21:10
https://www.facebook.com/DiegoMaradonaOficial/posts/1298701910181155:0

uključio sam prijevod, ali nije baš nešto iako se razumje otprilike na što je mislio nije preiczno sve napisano. :D

Htjela sam reci momcima iz page, moje iskustvo u ovo davis cup, u hrvatskoj, prvi za svoju zemlju.
Nisam se brijao. Pitao sam dozvolu od mog starog, s neba, igrati pehar s bradom, do kabale. Ovo je priča za sve vas, kažem benjamin, diego fernando, lu, u betlehem, jana, giannina, dalma, diego.
Počinje serija sa 1-0 čilić da delbonis, koji me iznenadio, jer nikada nisam vidio njega igrao cijelu utakmicu na frederick. Čilić zaslužuje biti top 10, jer on je igrao jednu igru barbar. Mislim da je neiskustvo fredericka i javnih usluga, pomogao čilić pobijedio je na prvu utakmicu.
Nakon ždrijebe sam ubio karlović, zaradio ga bez ikakvih problema.
U parovima je išao ubiti ili biti ubijen. Svirao caiman yacare i del potro. Stavili su na čilić, koji je igrao nevjerojatna, i dodig. Propustili smo puno toga, a mi smo je na kraju izgubila 3-0.
I tu je bio veliki preokret. Delpo i caiman yacare ostao radi masaže na sudu, a ja sam ostao na osmom katu, s ostalim maseri, s guidom pella, sa delbonis i s ostalim dečkima. I ja sam im rekao o nogometu, koji je moj štap. Pokušao sam im dati samopouzdanje, jer su izgubili u parovima, imali smo dvije mogućnosti koje ne možemo izgubiti.
Već smo imali u mar del plateu, protiv španjolske. Ali mislim da su bili u krivu, jer smo trebali igrao u rock parku, u buenos airesu. I izgubili smo bez nadal, sjećaš se.
Ali kao što sam rekao, ovaj put je bilo da ćeš dati, jer kralj david označene ih van staza za ove momke, staza od argentinskog majice istetovirano na tvojoj koži. I danas del potro to dokazao s čilić fantastično. Danas čilić igrao top 5 nije top 10. sa šešir sa argentinac, koji pate u divljim čilić, odgovorio na sve. Ja sam se usrao jaja i završio je pobjeda šibicu koja je služila mu povodac za delbonis zbog premlaćivanja karlović.
Hrvatska može imati služiti od 218 ili 220 km / h, kao i danas, ali on nema igre. I kad je osjetio delbonis ga van, on je učinio ono što je htio s ivo karlović.
Čini mi se da to otvara vrlo veliki spektar sa ovom timu, vrlo dobro-oteta od strane velikog kapetane, daniel orsanic. I iznad svega, sa velikom poniznošću, gdje nitko ne želi biti više nego itko drugi.
Hrvati su vrlo pristojni, pusti nas da primi pehar. Je bancaron totalno.
I, konačno, želio bih pričati i o temi "jinx". ja to radim jer sam vidio da mnogi od vas to spomenuo u video koji sam objavio. Želim da bude jasno da iako su pume igrati protiv svih crnaca, nema šanse da pobjedi, ja idem u svakom slučaju. Ne zanima me što ćeš reći sa ovim sranjem. Ja idem za poticanje dečke. Uvijek sam radio, cijeli moj život. A ja ću nastaviti raditi, bez obzira što kažu. Svatko tko misli drugačije, nemaju pamćenje.
Svaki put kad idem vidjeti argentinca sporta diljem svijeta, prijatelju. ja plaćam karte, kao što bi trebalo. Ne mogu to platiti i moj stari, kao i ostali. I ja nemam novac da moj stari je ukrao f.i.f.a. osvojio sam igrao lopte. I ja idem dalje da vidim nogomet, košarku, ragbi, odbojka, hokej, rukomet, tenis, uvijek u obrani bijele i plave. Dakle, ja već znam.
Šaljem zagrljaj za sve, na maradonianos i non-maradonianos. I nadam se da su svi imali isti uzbuđenja sam imao sa svojom ženom kad smo osvojili kup. Navijači argentine u zagrebu nije bila djelo macri. Ovo je zahvaljujući ljubav od mnogih argentincima koji je napravio veliki napor da bude. Ljudi posvuda, struja, santiago del estero, córdoba, od tucuman... to je ljubav u majici. Želim ih puno.

ni odlasci onom što drži govore 7 sati ne mogu promjeniti moje mišljenje o njemu, grande Maradona ! :naklon

uostalom nije tajna da je i prije grande Maradona, bio opčinjen hrvatima.

''Gotovo svi velikani nalaze se na jednoj strani žreba, što znači da se na drugoj strani otvara velik prostor. Prostor u kom se nalazi i Hrvatska. Hrvati su neverovatno agresivni, što su pokazali protiv Španije. Remizirali su nakon vodstva 2:0 na prethodnoj utakmici, pa primili rano gol od branioca titukle, što ih je moglo slomiti, ali način na koji se Hrvatska vratila i pobedila, bez najvećih zvezda Modrića i Mandžukića, daje do znanja koliko su čvrsti, odlučni i sposobni! Hrvati su taktički čvrsti kao većina evropskih timova, ali vrlina te grupe je njihova ubitačna kontra i otvaranje nakon samo nekoliko dodira'', istakao je Maradona i nastavio:

"Protiv Portugala bi moglo da bude drugačije, pogotovo ako Ronaldova ekipa odluči da igra defenzivnije i čeka kontre, što je moguća situacija. Hrvatska će u tom slučaju morati da kreira prostor i otkrije plan B. Imaju li ga? S Modrićem i Rakitićem u vezi, to se od njih očekuje. Ova ekipa nema onaj žar iz 1998. godine, ali vrlo je visoko taktički disciplinovana, ima visok nivo timskog duha, igre i odlučnosti. Iskustvo mi govori da su to velike i važne stvari uoči nokaut faze."

On je za kraj istakao zbog čega misli da je Hrvatska favorit protiv Portugala.

''Portugal previše zavisi od Ronalda. Bio je briljantan protiv Mađarske, ali taktički lukavi Hrvati pobrinuće se da ne dobije mnogo lopti. Moraće da se kreće okolo i šanse Portugala zavise od toga koliko će biti uspešan u tome. Portugalci moraju i da začepe rupe u vezi i odbrani, jer greške mogu da dovedu do ispadanja. Kad se sve sagleda, Hrvatska jeste favorit'', zaključio je Maradona.

http://www.youtube.com/watch?v=J8WIvLwyPTc

ako nas je već netko pobjedio, neka su to oni. :)

NorthStand
02-12-2016, 13:55
iskreno se nadam da Borna više nikad neće zaigrat za DC, čisto zbog ovih šupčina što ga sad vrijeđaju.

ja da asm na njegovom mjestu, više ništa ne bi radio u ime ovog nezahvalnog naroda i države. ko ih jebe, ko ju jebe.

a što se tiče Borne, svi će zažaliti, jer će on iz godine u godinu biti sve bolji i jednog dana i među najboljim igračima svijeta, a upitno je dal će i tada htjeti nastupat za reprezentaciju sve zaslugom kretena koji nam vode državu savez i biraju ovakve izbornike odnosno biraju podobne ispred kompetentnih.

Borna je morao biti u momčadi i kraj priče, finala u hrvatskoj ne bi bilo bez njega, šta se tu ima više itko praviti pametan ? kakav Škugor i igra parova, pa ti ljudi nisu normalni.

Pitali smo Borna Coric za odnos sa Krajanom nakon sto je izostavljen sa popisa za finale Davis Cup protiv Argentine te zasto sa reprezentacijom nije bio na prijemu kod predsjednice. Dobili smo ocekivan i logican odgovor.

"Zahvaljujem na Vasoj podrsci , nisam bio jer nisam bio dio sluzbenog Davis cup tima pa mislim da ni ne zasluzujem bti tamo,
Odnos s Krajanom za mene je definitvno zavrsena prica."

Borna je definitivno zasluzio biti u timu za finale bez obzira sto mozda nije bio 100 % spreman. Bez njega ova reprezentacija ne bi vidjela finale, i mislimo da je Krajan napravio veliku pogresku "izbacivsi" Bornu iz tima koji sat prije zdrijeba.

Pitali smo Bornu i za nastup za nasu Davis Cup reprezentaciju i u 2017. godini i dobili zanimljiv odgovor "sve ovisi o koljenu �� "

Borna kralju asu meštre, tako se to radi, boli me koljeno za popizdit, ja bih im sad pet godina vikao da me boli koljeno. :rofl

osveta samo osveta može utjerati strah neprijateljima, zna Borna što radi, je da ima ego a recite mi koji to uspješni tenisač nema ego, Nadal Novak Federer daj me ne nasmijavajte Federer ima ego ko himalaja, to što on javno glumata dobricu to je jedno, ali privatno ima EGO ko Himalaja. uostalom ne bi ni napravio nitko od anvedenih takvu kraijeru da nemaju ogroman ego, tako da sam mišljenja da Borni ego može biti samo poticaj u karijeri, nikako ne mana.

a što se tiče Murrya on bi imao puno bolju karijeru, da je iti malo egoističan bio kao navedena trojka, prema tome EGO je poželjan u tenisu i sportu, možda u životu niej gušt gledat egoistične ljude, ali u pravilu u sportu takvi naprave najviše, Maradona ne bi bio ni sjena nogometaša kakav je bio, da nije imao jak EGO. jednostavno on je pokretač uspjeha, kome to nije jasno malo što mu je jasno.

mirv
03-12-2016, 19:33
Naravno da je Ćorić morao biti u sastavu, igrao ili ne. Zna se što znači finale i što predstavlja čovjek koji je izborio dva ključna boda u dva susreta. Naravno da sada imamo frustracije zbog poraza i pobunu zbog ovakvog lošeg odnosa. Rješenje je tu uvijek jednostavno, izbornik leti sa svojeg mjesta. Nažalost, u zadnje vrijeme mi se čini da ih je teže maknuti nego čelnike političkih stranaka. To se drži zubima i rukama i nogama za funkciju, govorim naravno o diletantima Babiću i Tucaku, i priljepak bi već popustio ali ovi ne. Evo nam sada i trećega, blago nama.

NorthStand
04-12-2016, 20:25
no dobro, nećemo očajavat neko vrijeme neće nas biti u DCupu, ali kad se opet skupimo za 5-6 godina s Bornom u zenitu snage, ima da osvojimo ko od šale. :bravo

sve te trenere koji si umišljaju da mogu vječno biti na klupi, kao Slaven jugo Bilić treba po kratkom postupku lustrirat. :kez