PDA

Pogledaj Full Version : Mogući rat

pdv
25-10-2016, 21:58
Ne vjerujem da će doći do nekog globalnog rata jer mislim da bi to bio kraj svega. No, s obzirom na trenutne ludosti koje se odvijaju oko nas i činjenicu da to i nije skroz nemoguć scenarij što mislite što bi bilo s nama? Pretpostavljam da bi morali ratovati na strani onih kojima se prikonimo. Biste li se borili u nekoj drugoj zemlji da vam tako država naredi?

Grunf
25-10-2016, 23:17
Mislim da nas jedino strah od nuklearki prijeci da odmah sutra krene novi svjetski rat. Onog trenutka kad se nade protuoruzje za nuklearke tada bu krenul novi svjetski rat. Japanci i Nijemci prvi krecu po osvetu.

pdv
25-10-2016, 23:30
Da, nuklearke su strašne za sve i zato je svijet u pat poziciji i ratuju za svoje interese trenutno na BI. Nekoliko zemalja je dostiglo neku jaču razvojnu razinu i sada je borba za prevlast. Amerika nije više najuvjerljiviji svjetski policajac i ne bori se samo s jednom zemljom nego joj ih nekoliko dahće za vratom. Svakako živimo u zanimljivim vremenima.

A, kaj bi ti da ti dođe poziv da moraš ići ratovati npr. u Siriju ili neku takvu zemlju?

Grunf
25-10-2016, 23:39
Prvo bih se isel oprostiti s tobom. :D

pdv
25-10-2016, 23:42
Prvo bih se isel oprostiti s tobom. :D

i u nevolji obazriv :kez

Grunf
25-10-2016, 23:52
Da sad odmah pocne rat, nas bi moglo pregaziti najmanje 10 europskih drzava kaj je vrlo utjesno. Nasi susjedi Talijani bi nas u roku 20 dana bacili u kameno doba, ali na kraju bi im se opet usetali u Trst. :D

pdv
25-10-2016, 23:55
Pa mislim da ne bi to tako išlo. Pretposavljam da bi rat počeo tako što bi se udružila dva saveza, jedan protiv drugoga. Zar Talijani toliko ulažu u vojsku? Nisam nešto njihovo gospodarstvo pratila.

Grunf
26-10-2016, 00:17
Je, evo ih opasnih. :shock

http://www.youtube.com/watch?v=tNHOLMRoMK4

pdv
26-10-2016, 22:54
Tebe treba prebit, a nadam se da će to zadovoljstvo meni pripast :kava

Inkvizitor
27-10-2016, 11:31
Bil išao u rat, pitanje s početka Teško ali kad bi već morao, postavio bi samo jedan uvjet. Samo ne za Hrvate i Hrvatsku.

kiša
27-10-2016, 12:01
Bil išao u rat, pitanje s početka Teško ali kad bi već morao, postavio bi samo jedan uvjet. Samo ne za Hrvate i Hrvatsku.

onda za BiH morti :raspa

pdv
27-10-2016, 16:13

Pa mislim da ne bi morao samo za Hrvate, išao bi za Europljane jer bi to vjerojatno bio nekakav savez ;) A, kako pucat već znaš...među prvima si da te pozovu :kez